Akina's Fennekin

13. září 2018 v 19:23 | Enwy
Výsledek obrázku pro fennekin
Fennekin
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Fennekin je pokémon, který nesmírně všude pospíchá - nikdy se nad ničím nepozastaví, aby nad tím popřemýšlel a nejradši by vše co nejrychleji a hotovo. Naposledy odpočíval... vlastně nikdy. Je vždycky zaneprázdněný nějakou aktivitou, která ho udržuje plně při smyslech a soustředěného. Je mnohdy roztěkaný, jelikož se snaží soustředit se na dvě věci najednou a popravdě multitasking není jedna z jeho nejlepších abilit. Na druhou stranu, člověk se s ním nikdy nenudí.
Má rád nanuky.
Útoky:
- Scratch
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akina Akina | 15. září 2018 v 17:38 | Reagovat

Hned, jak dostanu od profesora svého prvního pokémona, mile poděkuji a i s pokémonem odejdu ven. Zaťukám ukozováčkem na pokébal, usměji se a křiknu. "Fennekine, ven!" Dále se podrbu na krku, přičemž nervózně řeknu.  "Ahoj krasavče, já jsem Aki, a ty budeš můj první pokémoník, chlupáčku." Řeknu, přičemž se zasměji. Natáhnu ruku k fennekinovi, aby ho pohladila, přičemž dodá. "Takže... Chtěl by jsi vyrazit do salónu? Nebo by jsi chtěl do hračkářství? Chlupatinko, co by jsi vlastně chtěl dělat?"

2 [A] Enwy [A] Enwy | 15. září 2018 v 17:41 | Reagovat

[1]: "Jsem tu! Promiň, mám na čase. Co jsi chtěla?" vyhrkl a už se rozhlížel kolem sebe, jako kdyby něco hledal. Bohužel tvé řeči si vyslechl jen... vlastně to první.

3 Akina Akina | 15. září 2018 v 18:11 | Reagovat

"Simtě krasavče, co máš za práci?" Řeknu a snažím se nevypknout v záchvat smíchu. Sem tam trošku smíchu ujede, jsem opravdu hodně pobavená. Opět se fennekina pokusím pohladit, protože to, jak je fennekin uspěchaný, je absolutně k zulíbání. "Nechtěl by jsi někam zajít? Jen abychom se trošku zkamarádili?" Znova se podrbu na hlavě a opět mi uletí smích, plácnu si rukou na čelo a... už se to nedá kontrolovat. Trhnu sebou, když už se konečně záchvat smíchu dostal k moci.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 16. září 2018 v 16:32 | Reagovat

[3]: "No, pospíchám trénovat, abych mohl být silný pokémon," odpověděl spěšně a kdyby mohl, určitě by se podíval na hodiny. "Tak honem, ať už to máme za sebou. Nemáme už moc času," řekl a hned jakmile tak učinil, začal se rozhlížet, kudy to je.

5 Akina Akina | 16. září 2018 v 19:13 | Reagovat

"Oh, dobře! Takže kam by jsi chtěl jít trénovat, chlupáči? Jo, route jedna, že?" Záchvat smíchu mě už opustil, ale malému zasmání jsem se nemohla vyhnout. Ta jeho uspěchanost je prostě roztomilá, tak jsem si nemohla odpustit dodatek. "Neboj, chlupáčku, silným pokémonem budeš. A až se naučíš pár útoků, tak ti hnedka vymyslím nějaké roztomilé číslo!" Opět se uchechtnu. Už se chci rozejít směr route jedna, ale pak jsem si vzpoměla na veledůležitou věc. Zatvářila jsem se lehce stydlivě a dodala jsem to, na co jsem si vzpoměla. "Pardon, asi teda spíš do tréninkové džungle, že? Tam to pude lépe... Takže kam by jsi šel ty?" Prohodím relativně stydlivě a jezdím očima ze strany na stranu.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 19. září 2018 v 16:50 | Reagovat

[5]: "Nene, tréninkové pole. Zmínil se o tom profesor, myslím," zamyslel se a pak zakroutil hlavou. "No, to není důležité! Jdeme jdeme, honem honem!" řekl a už začal strkat tvou nohu, nehledě na to, že se ještě nerozhodlo, kam se jde.

7 Akina Akina | 20. září 2018 v 17:28 | Reagovat

"Dobře, takže asi to bude támhle. Pojď!" Vyhrknu ještě stále se uhihňávám. Jsem nadšená - přece jenom půjdu poprvé trénovat s pokémonem, a na tohle se těším celý život! Doufám, že při cvičení fennekinovi - tomu malýmu chlupáčovi neublížím, přeci jenom by to na prvním tréninku bylo celkem hnusný. Tak se rozejdu směrem, kde by mělo asi být tréninkové pole, přičemž znova zavolám na fennekina. "Poběž, chlupáči!"
//-----> Tréninkové pole

8 [A] Enwy [A] Enwy | 22. září 2018 v 12:38 | Reagovat

[7]: Fennekin už spěchal dříve, než jsi vůbec dokončila slovo. "Běžím! Běžím!"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."