DREAMWORLD - Vi Britannia

26. srpna 2018 v 17:35 | Enwy
V království, postavené na tradici, je čest a odvaha těmi nejvyššími prioritami. Ať už se jedná o střety ocelí nebo o duchovní boje, vlastnosti jsou to, co Vás v Britannii dělá šampionem: čest, pilnost a neochvějná odvaha tváří v tvář protivenství.

Britannia je silná, svědomitá společnost s prestižní vojenskou historií. Odměňují ideály spravedlnosti, cti a povinností velmi vysoce a její lidé jsou hluboce hrdí na svůj národ. Britannia je soběstačná, agrární společnost s bohatou, úrodnou zemědělskou půdou, hustými lesy, jejichž dřevo se využivá hlavně k řezbářství, a hory bohaté na nerostné suroviny.
Toto ostrovní království, takto bohaté, musí čelit častým útokům divokých barbarů, lupičů a dalších civilizací, kteří Britannii chtějí vydobýt. Někteří říkají, že zlatý věk Britannie je již pryč, a pokud se nedokáže přizpůsobit měnícímu se světu - něčemu, v co nikdo nevěří, že je možné - že jeho pád je nevyhnutelný. Nicméně Britannia zůstává jednou z dominantních mocností v alternativním světě a může se pochlubit nejlépe vyškolenou armádou ze všech.
Této zemi vládne rod Britannia. Vládne jeden král a ten má čtyři potomky. Jsou jimi princ Edvard Drakobijec, nejstarší; princ Roman Bezejmenný, druhý nejstarší; princezna Izabela Laskavá, druhá nejmladší a sotva desítiletá, nejmladší z vládců, princezna Lucianna.NPC

EDVARD DRAKOBIJEC - První a nejstarší princ země. Je nejmoudřejší z mladších vladařů a má velký potenciál stát se dalším následníkem trůnu. Je znám jako legendární drakobijec, který skolil již nespočet draků. Povahově se jedná o přísnou osobu, která následuje pravé ideály Britannie a trestá zlo.
ROMAN BEZEJMENNÝ - Údajně ovládá tajemné čáry, díky kterým dokáže měnit podobu - nikdo to však neví jistě. Je kapitánem zvláštní gardy s deseti nejsilnějšími vrahy království, proslule známá skupina Deseti přikázání. Povaha je neznámá.
IZABELA LASKAVÁ - Třetí potomek a starší dcera Jeho Veličensta. Jak říká její jméno - je z čtverice nejlaskavější a nejsrdečnější. Je ochránkyní dobrodruhů a cizinců v království. Je neprávem zasnoubená.
LUCIANNA - Nejmladší dítě, věkově jí je pouze sedm. Nejradši by si pořád hrála a poznávala okolí.

PŘEDEŠLÝ DĚJ & OBECNÉ POZNATKY

SMRT KRÁLE
Edvardova elitní stráž se domnívala, že dokáže svého krále ochránit. Mýlili se. Draci je pozabíjeli všechny po jednom dokud nezůstali pouze Haxorus a Edvard První. Sic potlučený a vyčerpaný, nezastavil se a pokračoval v boji se samotným králem. Bojoval s Edvardem dokud mohl a nakonec byl konečně přemožen... ale ne docela. S jeho posledním výdechem spojil prsty okolo králova hrdla a zlomil vůli národa. Král Britannie byl mrtev.

MOMENTÁLNÍ DĚJ

PŘÍTOMNOST: N/A
Historie se píše...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."