DREAMWORLD - Candyland

26. srpna 2018 v 17:57 | Enwy
Národ čokolády a vanilky žil poklidně v míru... když v tu chvíli se objevila ona - jahoda!

Cukříkov je město plné života a jeho moc i vliv prudce rostou. Je kulturním centrem stejnojmenného ostrova, kde kráčí umění ruku v ruce s čokoládou a vanilkou. Bohatství plynoucí z obchodu umožnilo městu nevídaný bezstarostný vzestup. Cukříkov byl - a stále je - městem, ve kterém se plní sny a kde lze snadno přijít k bohatství. Rozrůstající se obchodní cechy dotují vývoj všech představitelných odvětví sladkostí, dezertů a čokolád.
Toto blaho trvá dodnes - pouze s tím rozdílem, že nyní nenajdete nikde výrobek, který by obsahoval čokoládu a k tomu vanilku. Je to z toho důvodu, že se továrny rozhádaly a teď spolu odmítají spolupracovat. Naopak - hodlají si vzájemně škodit. Veselý svět Candylandu se změnil ve velmi chmurný, hlavně kvůli tomu, že nejoblíbenější a nejhonosnější mlsné výrobky obsahují jak čokoládu, tak vanilku.NPC

MISTR ZEPELLIN - Stoletý cukrář, hlava rodu Čokoládových a také zakladatel čokoládové továrny. Povahově velmi příjemný muž - tedy záleží, jakou čokoládu si dá po ránu. Pokud sní tmavou, je trpký a nabručený. Pokud si dá mléčnou, je přímo dědeček, kterého jste vždy chtěli. A pokud sní tu s oříšky, jeho štědrost a štěstí nezná hranic.
MISTR ZEPPELON - Stoletý-a-jedna starý cukrář, hlavní představitel a dědic rodiny Vanilkových. Společně se svým otcem založil vanilkovou továrnu. Je slavný svým krémovým plnovousem. Přestože je starý, energie má na rozdávání. Jeho nejoblíbenější aktivitou je hraní golfu na marcipánovém trávníku.

PŘEDEŠLÝ DĚJ & OBECNÉ POZNATKY

VÝHRA ZÁVODU VZDUCHOLODÍ
Zepellinova rekordní vzducholoď "Choco-dream" porazila vlajkovou loď "Vanilla Cream" na každoročním festivalu sladkostí. "Choco-dream" si udržovala silné vedení od začátku závodu v Cukříkově. Vlajková loď, kolos z bílé vanilky a zázrak všech cukrářů, vyhrávala ve festivalu poslední čtyři roky. Avšak jakmile obě vzducholodě přeletěly Hlavní dezert, čokoládový motor umožnil Choco-dream proletět limonádovou bouří v zálivu naprosto bez zábran, zajišťujíc tak rodu Čokoládovému vítězství.

MOMENTÁLNÍ DĚJ

PŘÍTOMNOST: N/A
Historie se píše...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."