2. Act - Team Plasma: Comeback

29. července 2018 v 10:20 |  FIRST ACT - Team Plasma
(Záběry civilistů z něštěstí dne 28.7.)
Zdá se, že i toto léto bylo pro všechny návštěvníky akce v Iruce černý. Festival probíhal v poklidu, lidé se procházeli v ulicích a užívali si slavného svátečního večera. Štístko, Zlatá Altaria, na akci dohlížela jako její patron a měla zajistit její bezpečí, ovšem... co zmůže jeden pokémon.
Když se dvojice shromáždily na náměstí, aby se připravily na vrchol festivalu - velký letní ohňostroj, vše vypadalo, že bude v pořádku. Policejní plukovník v civilu Viper, který ohňostroj spolu se svým mírotvorným týmem sponzoroval, se ujal jako MC a spustil světla na obloze.
Obloha potemněla, páry se k sobě přitulili a někteří již odcházeli pryč. V tu ránu se objevila na nebi loď týmu Plasma, zcela nečekaně, po roce spánku se znovu ozval jejich hlas. Doslovně.
Představil se jako Jade a nebýt toho, že je to potencionální únosce dcery obchodního magnáta, vypadal by jako celkem sympatický chlapík. "Vítám vás u letního kina s Jadem z týmu Plasma! Prosím, pokochejte se pravou nádherou tohoto večera..." Kinem nebylo nic jiného, než videonahrávka se ztracenou Kuromi, o které si všichni mysleli, že je mrtvá. Výměnou za ní očekával, že mu dají bezpečí na Třech ostrovech a tři legendární orby, díky kterým se přivolávaly legendární trio Moltres, Zapdos a Articuno.
"Co již víme, vězní tým Plasma Lugiu a Ho-Oh," říká zpětně policistka Jenny. "Další legendy jim rozhodně nehodláme vydat."
Ovšem, z nepochopitelného důvodu se proti Plasmě postavila Jean, hlavní antagonista v neštěstí minulého léta, která se nechala dobrovolně zajmout. Prohlásila se za velký zdroj informací a také za cenu, která lze být vyměněna za život Kuromi Fuyu.
Situace byla v kritickém stavu a doteď nikdo nedokáže pochopit, proč to udělala a co se stalo. Někteří se dohadují o tom, že se jedná o sehraný plán Plasmy, který je součástí většího plánu.
"Myslíme si, že jejich cílem je shromáždit legendární pokémony. Jako to udělala lovkyně pokémonů J s třemi ochránci jezer v Sinnoh, Plasma usiluje o to samé. Důvod tohoto jednání se ovšem neznámý," říká jeden z výše postavených policistů.
Jean byla ihned převezena do státního vězení a vyslýchána. Led jejího Abomasnow, level neznámý, je ovšem příliš silný na to, aby se dal prorazit. Navíc se zdá, že kolem sebe dál šíří chlad, tudíž byl pokémon převezen do karantény a v bezpečí zajištěn. Momentální pobyt a útočiště Jeaniného Salamence je neznámý, je nezraněn.
(Noviny Iruka Daily, dne 29.7. 2018)

Nakonec se kvůli zajištění místu činu neodehrálo ani vypouštění lampiónů. Obyvatelé Iruky zuří, jejich kulturní akce roku byla zkažena. Všichni mají víceméně špatnou náladu. Festival však pokračoval až do rána.

PRO ZPÁTEČNÍ KLÍČOVÝ MOMENT Z FESTIVALU KLIKNĚTE

(Odkáže vás to na Google Dokuments stránku, kde si můžete přečíst celou chatovou událost festivalu...)
S tímto článkem je spojen:

Letní festival 2018

... A CO TATO UDÁLOST ZNAMENÁ PRO NÁS, HRÁČE?
Pátrání tedy pokračuje. Není jisté, zda se lze na policii tak zcela spolehnout, jelikož, jak jistě situace říkají, nedokážou zajistit nikomu plné bezpečí. Kvůli nedostatku informací nikdo netuší, jak s Plasmou nakládat nebo jak se jim postavit. Podstatné detaily odmítá policie vydat.
  • Jsou nové reálie, které se týkají děje. Najdete je ve článku v menu.
  • Buďte v obraze a připravení. Nepodceňujte zdánlivě nevážně vypadající varování, hlavně pokud cestujete jako jednotlivec. Pečlivě sledujte zprávy a čtěte Daily Newspapers, denní vydání novin, které jsou velkým a dostupným zdrojem informací. Televize se nachází v každém pokémoním středisku a noviny jsou dostupné téměř všude, ve všech městech.
  • Jelikož policie není dostatečně silná, kdo jiný by mohl Plasmu v případě útoku odrazit, než trenéři, že? Samozřejmě to nedělejte pro dobro policistů, ale pro dobro své - a mějte srdce, obyčejní civilisté jsou také bezbranní. Chcete snad utíkat, zatímco za vašimi zády volají lidé o pomoc?
  • Pamatujte - zprávy se šíří jako oheň. I když jste nebyli svědky neštěstí, snadno se o něm můžete dozvědět, poněvadž se jedná o horkou novinku, probíranou ve všech městěch.
Nicméně vše, se vrací do normálního stavu. Hrajete již jako obyčejně, pouze je, ale nemusí, být ovlivněna Vaše mysl. Příběh pokračuje - a jste jeho součástí, týká se i vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."