Slaanesh's Sableye

9. června 2018 v 8:30 | Enwy
Image result for sableye
Sableye
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 1
Růst: Středně pomalu
Získání: Odměna za individuální aktivitu
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Sableye se vylíhl s podivným myšlením. V jeho hlavě neustále hraje hudba, která přehlušuje jeho vlastní myšlenky, tudíž je neslyší a vlastně neslyší ani reálný svět. Vše, podle čeho se orientuje, jsou světla, která považuje za neskonale krásná. Nejradši by tedy sesbíral všechno světlo světa, aby mu patřily a měl je pro sebe.
Útoky:
- Scratch
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slaanesh Slaanesh | 22. června 2018 v 19:12 | Reagovat

Tak už jsem měl v rukou další vajíčko, tentokrát se jednalo o Sabley. Postarám se o tebe stejně dobře jako o Mimikyu. řeknu si v duchu a následně jej opatrně položím na zem a sednu si k němu. "Fakt by mně zajímalo co tam s tebou dělají, že jste vždycky takto špinavé." řeknu si pro sebe a chytnu kus přilepené trávy. "nebo by to mohlo být tím, že vás ani neumyli, když jste se narodili?" položím si druhou otázku a pak nad tím pokrčím rameny. Přece jenom na tom tak moc nezáleželo, protože během cest se vždy vajíčko zašpiní a je jedno jak moc se člověk snaží. Pak již mlčky pokračuji v čištění vajíčka. Prvně odstraním přilepeno trávu a další větší smítka. Pak si vezmu cíp svého pláště do rukou a začnu vajíčko čistit s jeho pomocí. "Mno. Ještě by to chtělo." řeknu si po chvíli čištění a tak pokračuji ještě chvíli. Poté se znovu podívám na své dílo a zavrtím hlavou. "Chtělo by to ten plášť namočit. Bez vody toho teď víc neudělám." řeknu si a následně si sundám plášť do kterého zabalím své vajíčko a vydám se hledat vodu, abych mohl pokračovat v práci.

2 [A] Drobeček [A] Drobeček | 23. června 2018 v 16:35 | Reagovat

[1]: Čistota +2

3 Slaanesh Slaanesh | 10. července 2018 v 19:59 | Reagovat

Potůček, abych mohl dokončit práci na umývání vajíčka jsem našel až před večerem. A tak dřív než jsem začal vůbec se samotným čištěním vajíčka, tak jsem si nanosil dřevo na táborák, jelikož mi bylo jasné, že někam pod střechu se teď nedostanu. Rozdělám u potůčku oheň a následně zatímco se pomalu rozhořívá začnu umývat vajíčko. Tentokrát se už ani nepokouším jej utírat, jak jsem to dneska už dělal a rovnou jej začnu umývat. Postavím jej do vody, chvíli jen namáčím, aby se ta špína na něm trochu rozpustila a dala se tak snadněji dostat dolů a pak když, už si myslím, že by to pro teď stačilo jej vytáhnu z vody a v plášti utřu. Část špíny povolí a tak kvůli zbývající vajíčko znovu ponořím a celý proces zopakuji ještě jednou. Poté jsem už dostatečně spokojený a tak jej zabalím do pláště, přičemž si dám pozor, abych nepoužil mokrou část pláště, kterou následně natáhnu blíž k ohni, aby usychala. Když uschne, tak z této části udělám jakési hnízdo do, kterého vajíčko usadím, abych ho nemusel držet.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 10. července 2018 v 21:00 | Reagovat

[3]: Čistota +2

5 Slaanesh Slaanesh | 22. července 2018 v 18:47 | Reagovat

Když jsem se ráno probudil, tak byla nezvyklá zima. "taková zima." zamumlám a následně mnou projede záchvět zimnice. "Kdo by to řekl v polovičce léta." zamumlám zatímco vyskakuji na nohy, třecí si paže, abych se aspoň trochu zahřál. Pak se podívám na vajíčko a povzdechnu si. "Ty budeš potřebovat zahřát mnohem víc než já, abys byla v pořádku." řeknu a opět si povzdechnu, když si začnu sundávat vrchní oblečení, abych víc zabalil vajíčko. Poté co má vajíčko kolem sebe jak mou mikiny, tak i plášť se ještě trochu rozpohybuji, než vajíčko vezmu do náruče a vydám se na zbytek cesty.
Cesta do města mi zabere několik hodin, během té doby se sice trochu oteplí, ale i tak je stále pořádná zima a já už začínám chvilkama pčikat. "Normálně ještě kvůli tobě onemocním." řeknu vajíčku a zamířím do penzionu, kde se najím a objednám si pokoj. Následně vyrazím nahoru. Odbalím vajíčko z mého oblečení. Mikinu si zase obleču zatímco plášť natáhnu pod peřinu, abych zvětšil izolaci ze spodu a následně na něj položím vajíčko, které zakryji kapnou.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 23. července 2018 v 6:51 | Reagovat

[5]:  Teplo +1

7 Slaanesh Slaanesh | 8. srpna 2018 v 9:31 | Reagovat

Další den uběhl a další den na cestě mně a vajíčko čekal. Jelikož jsem dneska plánoval jít s Ikit na hřiště, tak jsem ji hned ráno přivolal. "A strejdo, kdo se narodí, až se to vylíhne?" zeptá se Ikit a sklouzne z mého ramena do náruče. "No, až se vylíhne, tak by se z něj měl nebo možná měla narodit Sableye." vysvětlím a podívám se na Ikit, která se podívá na vajíčko. "To je další duch?" Souhlasně přikývnu. "ano, je to jeden z dalších duchů do naší skupinky." Ikit přikývne a opatrně se přesune vedle vajíčka. "A chtěl bys, aby to byla ona nebo on?" Nad tím se usměji, jelikož mi to připomene Ethril, která by nad tím měla jasno dřív než, bych něco stihl říc. "Popravdě, je mi to asi jedno, hlavní bude, aby se s ním dalo dobře vycházet." Ikit přikývne a přitulí se k vajíčku. "Copak to děláš Ikit?" zeptám se jí zatímco se již pomalu blížíme k hřišti. "Pomáhám ti s vajíčkem, ať mám dalšího kamaráda." odpoví s úsměvem. "To jsi hodná Ikit, ještě ho budeme muset i trochu očistit." "To zvládnu, dej mi jen trochu vody a uvidíš, že se bude blískat." Slabě se uchechtnu a zeptám se. "Takže z našeho výletu na hřiště jsme se dostali do pkolu vylíhnout vajíčko?" zeptám se, abych se ujistil, že se dneska už o hřiště moc nebudeme zajímat. Ikit chvilku přemýšlí a pak jen souhlasně přikývne. "Dobře, jak si přeješ." řeknu a stočím náš směr k jezírku, které se nachází kousek od hřiště.
Když tam dorazíme, tak vajíčko i Ikit posadím vedle vody. "Takže čím začneme?" zeptám se Ikit, která si už prohlíží vajíčko. "Řekla bych první umyt, ne? A potom až zahřívat." Souhlasně přikývnu. "To je logický postup." přitakám a následně si k vajíčku kleknu, abych začal. "Ja sama strejdo, zvádnu to sama." Omluvně zvednu ruce nad sebe a přikývnu. "No, dobrá Ikit, tak sama." řeknu a následně již jen sleduji, jak Ikit obratně čistí vajíčko. Vždy si packách přinese trochu vody, vyleje ji na určitou oblast a následně ji začne omývat ocasem. Tak postupuje dokud vajíčko není celé čisté. Následně si vezme cíp pláště a začne ho utírat, aby bylo suché. Následně si ho obejde a celé dobře prohlídne. "Chce to ještě trochu." zamumlá a začne vajíčko třít ocasem, aby ho zbavila zbytku nečistot.  "Je teď krásně čisté," přitakám s úsměvem. "Ještě ho budeme muset zahřát." řeknu na což Ikit zareaguje tím, že se k vajíčku přimkne a obtočí kolem něj svůj ocas. "Děkuji ti za pomoc Ikit." řeknu a opatrně je vezmu do náruče, abych ji mohl houpáním uspat.

8 [A] Drobeček [A] Drobeček | 8. srpna 2018 v 21:39 | Reagovat

[7]: Čistota +2, teplo +1

9 Slaanesh Slaanesh | 14. srpna 2018 v 20:51 | Reagovat

Den skončil a znovu začal. Stejně tak jako moje povinnost se starat o vajíčko. Dneska jsem neměl nic na práci a tak jsem zamířil část dne strávil s Mimikyu a na zbytek dne jsem se vydal s vajíčkem do lesa táborníků. Dneska dneska bylo vajíčko ještě čisté a tak jsem jej jen otřel pláštěm, aby se na něm zbytečně nějaká špína neusadila a pak jsem se již začal připravovat k večeru. Nasbíral jsem dříví k táboráku a následně se vrátil k vajíčku. Udělal hromádnu, přidal trochu ztrouchnivělého dřeva, mech a následně zapálil. Vajíčko si položím na klín a mlčky sleduji jak plameny pomalu olizují nejmenší větvičky a postupně se propracovávají k čím dál tím větším. ´Věřím, že se z tebe jednou stane silný pokémon.´ pomyslím si a pohladím vajíčko. Následně se k ohni otočím zády, stejně jako jsem to dělával u Mimikyu, a dávám svému budoucímu duchovi jak tlumené teplo, tak i stín, jelikož nechci, abych u něj stejně jako u Autariho musel pak překonávat strach ze stínů.

10 [A] Drobeček [A] Drobeček | 16. srpna 2018 v 8:12 | Reagovat

[9]: Čistota +1, teplo +2

11 Slaanesh Slaanesh | 19. srpna 2018 v 18:55 | Reagovat

Ospale otevřu oči a zadívám se na vajíčko, které se nachází v mém klíně. "Tak máme tu další den." řeknu mu a slabě se pod maskou usměji. Otočím se k ohništi a klackem rozhrábnu uhlíky, abych se ujistil, že popel již není žhavý. "tak to vypadá na studené jídlo." zamumlám si pro sebe a vyhrabu si z batohu něco k jídlu. Po jídle zabalím vajíčko, uklidím táborák a následně vyrazím znovu na cestu.
Přestávku si udělám až v poledne, zatímco já si připravuji jídlo přivolám Ikit, aby mi pomohla se postarat o vajíčko. "Očitila bys ho trošku Ikit?" zeptám se a po jejím potvrzení se plně začnu věnovat přípravě svého jídla.
Ikit mezitím položené vajíčko vybalí a následně jej začne ocasem třít, aby z něj dostala tu špínu, která na něm během cesty ulpěla, jelikož se jednalo převážně o prach, tak se nejednalo o nijak těžkou práci. "Budeš jej chtět pomoc i zahřívat?" zeptá se Ikit. "Teď ne Ikit, ale až bude večer, tak pokud ti to nebude vadit, tak bych tvou pomoc uvítal, zatím si odpočiň." řeknu po jídle, sbalím všechny své věci, posbírám odpadky a následně odvolám Ikit, jelikož zbytek dne bych se měl pohybovat nezajímavou částí krajiny a nechtěl jsem ji nudit.
Když se setmí, tak z cesty sejdu do lesa, kde přivolám Ikit. "Tak co jak se cítíš Ikit?" zeptám se zatímco pokládám vajíčko na zem. "Dobře, strejdo a ty?" "Unaveně, ale jinak dobře. Pohlídej vajíčko než nanosím dřívý na oheň jo?" po potvrzení vyrazím hlouběji do lesa na suché dřevo. Po patnásti minutách mám již vše potřebné a tak rozdělám oheň, počkám až se krásně rozhoří a následně si přisunu vajíčko s Ikit blíž ke mně. "Dobrou Ikit." od Ikit se mi dostane podobné odpovědi, ta se pak přitulí k vajíčku a po chvíli usne. Já naproti tomu neusnu a mlčky pozoruji oheň, jelikož kvůli tomu, že jsem nenašel dostatek kamení, na ohraničení ohně jsem se neodvažoval jít spát. A tak několik hodin odpočívám, než oheň uhasne, pak si lehnu vedle Minccino a usnu.

12 [A] Drobeček [A] Drobeček | 20. srpna 2018 v 10:28 | Reagovat

[11]: Čistota +1, teplo +1

13 Slaanesh Slaanesh | 20. srpna 2018 v 18:04 | Reagovat

k další den a opět jsem se muset postarat o vajíčko. Což byla činnost, která mi nevadila a ve své samotné podstatě se jednalo taky o činnost, která odpovídala mému zaměření. Toto bylo mé druhé vajíčko a přestože jsem od té doby co jsem se staral o Mimikyu hodně věcí naučil, tak jsem v obezřetnosti příliš nepolevil.
Věděl jsem, že se stále musím ještě spoustu věcí učit, pro to abych si mohl dovolit přestat se o vajíčko vyloženě strachovat.
Uběhl další den a já je se dneska opět chystal ulehnout venku. Poté co zažehnu oheň vybalím vajíčko a prohlédnu si ho. "Zdá se, že jsi dost čisté, ono není se zase až tak čemu divit, když tě nechávám v péči Ikit." řeknu si pro sebe a zahledím se do ohně. "Doufám, že se již brzo vylíhneš spát v sedě, není zrovna nejlepší na záda." řeknu a následně se nad tím uchechtnu. ´Kdybys to nechtěl dělat, tak to neděláš to moc dobře víš.´ řeknu si v duchu a jen nad tím zavrtím hlavou. "Pravda,...no na toto místo čekají ještě další vajíčka, tak by sis mohla pospíšit." řeknu a následně si přes záda přehodím plášť, ať mi oheň tak silně nepraží do zad a nechám vajíčko ohřívat se v teple ohně.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 21. srpna 2018 v 7:56 | Reagovat

[13]: Teplo +1

15 Slaanesh Slaanesh | 23. srpna 2018 v 19:34 | Reagovat

Dny pomalu ubýhali a já se dál staral o vajíčko. Někdy s pomocí Ikit, někdy bez ní. Nebyl ale den, kdy bych se o vajíčko nestaral. Někdy jen zahříval u ohně, jindy umýval. Jelikož mi cesta povětšinou utíkala bez potíží, tak jsem ani nepřivolával ostatní a tak se nestali žádné vyjímečné příhody, které by stáli za zmínku.  Ale dneska jsme se již blížili k posvátnému altánku a tak jsem přivolal Mimikyu. "ahoj, Yukiko, jak se cítíš?" zeptám se a nad její odpovědí. "Ahoj, dobře." Které by zcela jistě mohl klidně říct i supermoderní robot se stejnou intonací hlasu, souhlasně přikývnu. "Za chvíli se dostaneme k altánku, tak jsem si říkal, že bys ses ráda prošla a zjistila jaká je tu atmosféra." řeknu a slabě se pod maskou pousměji. "Dobře, kudy půjdeme?" "Tudy." řeknu a poté co si přechytnu vajíčko ukážu směr. Tudy se dostaneme k malému jezírku, kde se potom utáboříme." Mimikyu přikývne a pomalu vyrazí vedle mně.
Chvilku pokračujeme v tichosti, než se Mimikyu podívá na vajíčko a zeptá se. "Co to je?" "Tohle, a tohle je vajíčko, ze kterého by se měl vylíhnout Sableye." "Ty budeš mít další dítě?" zeptá se Mimikyu a nakloní hlavu na stranu. "Tahle to zní dost divně, ale ano. Bude to další dítě, to naší skupinky." Mimikyu pokýve hlavou a chvilku jde v tichosti, než se opět zeptá. "A budeš se nám míň věnovat?" Slabě si povzdechnu a zastavím. "To víš, že nebudu Mimikyu, stále se vám budu věnovat stejně. Vždyť jsem ti něco slíbil, ne? A já to plánuji dodržet." řeknu a věnuji ji uklidňující pohled. Mimikyu přikývne a jen se ještě chvíli dívá na vajíčko a pak z pod své masky vytáhne pařátek a natáhne ho ke mně. Bez zaváhání si přesunu vajíčko čistě na druhou ruku a chytnu ji za pařátek. Pak jelikož Mimikyu již dále mlčí, tak pokračuje dál v cestě. Za pár hodin pomalejší chůze se konečně dostaneme k jezírku. Kde zastavíme. "Tady to vypadá pěkně. Pojďme si tu připravit tábor." řeknu pustím Mimikyu a na zem postavím vajíčko na zem, následně se pak začnu připravovat všechno potřebné na táboření, které tu budeme zítra s ostatními provázet.  Mimikyu se mezitím došourá k vajíčku a slabě do něj tukně pařátkem. Tím vychýlí vajíčko z rovnováhy a to se začne koutoulet dolů. Mimikyu se chvilku na něj zaraženě dívá, než zavolá. "Pozor." Já se prudce otočím a následně skočím po vajíčku, abych mu zabránil spadnout do jezírka, protože jsem nevěděl, zda tam není kamení, které by jej mohlo rozbít. "Uf. Děkuji, že jsi mně varovala Mimikyu." oddechnu si, když se mi jej podaří zastavit kousek před jezírkem. Mimikyu stále ještě v šoku přikývne a přicupitá ke mně. "Radši na něj dávej pozor Mimikyu, než to dochystám." řeknu a následně vajíčko položím vedle ní. Mimikyu přikývne, ale místo vajíčka spíš pozoruje mně.
Po chvíli práce za neustáleho pozorování Mimikyu je tábor konečně připraven. Rozdělám oheň a připravím nám jídlo. "Tak teď dám ještě vajíčku koupel a pak se ti bude už pro dnešek klid." řeknu poté, co nakrmím Mimikyu i sebe. S vajíčkem dojdu k jezírku a opatrně jej začnu umývat vodou, abych z něj smyl prach. Mimikyu opět po chvíli přicupitá a ve snaze mi s umýváním vajíčka pomoc, trochu poškrábe skořápku. "Tak hotovo." řeknu a spokojeně přikývnu na Mimikyu, za její pomoc. "Tak teď bude vajíčko potřebovat zahřát, tak pojďme o ohni." řeknu a společně s Mimikyu se přesunu k ohni, kam si sednu a na klín si položím vajíčko. "Zítra tu bude Ikit?" zeptá se po chvíli Mimikyu. "Ano, Ikit i ostatní. Uděláme si z toho takový větší výlet." řeknu a souhlasně přikývnu. "A vajíčko?" zeptá se Mimikyu. "No vajíčko pokud se nevylíhne, tak taky." přitakám. Mimikyu chápavě pokýve hlavou a zahledí se do ohně. Během pár hodin, během kterých sem tam odpovím na případné otázky Mimikyu usnu. Mimikyu ovšem ne a když mi klesne hlava, tak se na mně chvíli mlčky dívá a pak se podívá na vajíčko v mém klíně. Opatrně se vyškrábe na mé koleno a opře se o mně, jako kdyby sama byla vajíčko. Chvíli tak leží, než se sesunu na stranu. Vajíčko i Mimikyu mi spadnou z klína a vajíčko se začne opět koutelet. Mimikyu se lekne a vyrazí za vajíčkem dolů, zastaví jej a opatrně jej začne pařátkem kotoulet zpátky ke mně. Tím na něj udělá několik dalších škrábanců, kterých si všimna a tak poté co vajíčko dostane k ohni, si stoupne přede mně a mlčky sleduje jak spím. Věděla, že by mně měla probudit, ale nebyla si jistá, jak budu reagovat na to, že je to vajíčko víc poškrábané. Nakonec se přece jenom odhodlá mně probudit. "Co,...copak se děje Mimikyu?" zeptám se když mně probudí. Než Mimikyu stihne něco říct, tak se zděšeně posadím, jelikož mozku konečně docvakne co se stalo. "Kde je vajíčko?" vydám a začnu se prudce rozhlížet. "Ach, tys ho zastavila." úlevně vydechnu a usměji se na ni. "Děkuji, Mimikyu, opravdu moc ti děkuji." řeknu a dojdu pro vajíčko. Vezmu ho, zběžně prohlédnu, jestli není nějak poškozené. "Je v pořádku, Mimikyu za tohle máš můj vděk." řeknu a opět si vajíčko posadím na klín. Mimikyu se trochu překvapeně na mně podívá a zopakuje. "Vděk?" "No, jak to říct, když ti někdo pomůže a ty mu chceš v případě, že on bude mít potíže vrátit tu pomoc, tak mu nabídneš svůj vděk." vysvětlím, zatímco přiložím pár polen do ohně. Mimikyu přikývne a pak ukáže vedle vajíčka. "Ehm,... taky si chceš sednou na klín?" zeptám se jí a Mimikyu přikývne. "To není problém Mimikyu." řeknu a dám si ji na klín. Mimikyu se podívá na vajíčko a pak se o mně opře a mlčky se dívá do ohně.

16 [A] Drobeček [A] Drobeček | 24. srpna 2018 v 14:22 | Reagovat

[15]: Čistota +2

17 Slaanesh Slaanesh | 26. srpna 2018 v 13:05 | Reagovat

Když se ráno probudím, tak se podívám prvně na Mimikyu, která stále ještě spí a pak na vajíčko, které je vedle ní. Stále se nevylíhlo, ale doufal, jsem že se zde vylíhne. Opatrně, abych ji neprobudil položím Mimikyu vedle sebe na zem a následně znovu rozdělám oheň, na kterém si ohřeji vodu. Když už voda vře, tak do něj opatrně vložím své náhradní triko. Nechám jej chvíli povařit, než jej pomocí klacíku vytáhnu a nechám vedle okapat a trochu zchládnout. Když se tak stane, tak si vajíčko položím vedle sebe a následně jej zabalím do stále ještě teplého trička, abych jej trochu víc zahřál. Když toto dokončím s trochou popálánýma rukama, tak si opět dám Mimikyu na klín a mlčky se dívám na jezero.

18 [A] Drobeček [A] Drobeček | 26. srpna 2018 v 16:13 | Reagovat

[17]: Teplo +1

19 Slaanesh Slaanesh | 28. srpna 2018 v 12:05 | Reagovat

Po nějakém čase se probudí i Mimikyu. "Dobré ráno Mimikyu." Mimikyu přikývne a poté co se narovná, tak odpoví. "Dobré ráno." "Jak ses vyspala?" Na to jen Mimikyu přikývne a podívá se na vajíčko. "Proč jsi to udělal?" Stočím pohled na vajíčko a slabě se pousměji. "Tohle, no abych jej zahřál." Mimikyu zamyšleně přikývne a pak se podívá na sebe. "A já?" Slabě zavrtím hlavou. "Bohužel, tohle by tobě nepomohlo. Vajíčko potřebuje zahřát zvenku, ale ty potřebuješ zahřát vevnitř." Mimikyu sklesle sklopí hlavu. "Ale nebuď skleslá Yukiko, určitě zahřejeme i tebe, jenom to bude déle trvat." dodám rychle, abych ji trochu povzbudil. "Pomůžeš mi s vajíčkem, myslím že bude potřeba vyměnit svůj zábal." Mimikyu se na mně chvilku mlčky dívá a pak přikývne a vyrazí k vajíčku. Já se taky přesunu k vajíčku, ale sám na něj nesahám a jen řeknu. "Prvně je potřeba sundat ten obal." řeknu, na to Mimikyu přikývne a pařátkem zachytí část trička a zatáhne. Nyní již částečně suché tričko sebou, ale vezme i vajíčko. "Podívej, takto." řeknu a jednou rukou vajíčko opatrně přichytím a druhou kousek trička sundám. Pak se podívám na Mimikyu, která chápavě přikývne a pak za mého přidržování vajíčka sundá zbytek trička. "Výborně, tak teď nabereme vodu." řeknu a požadovaný úkon udělám sám, jelikož by to bylo na Mimikyu příliš těžké. Zavěsím nad oheň a necháme zahřívat. "Tak teď dáme to tričko dovnitř, ať se taky zahřeje." řeknu a sleduji jak Mimikyu dává tričko do kotlíku. Trochu sebou škubnu, když si všimnu jak plameny chvilku olozují jeden z mích rukávů, ale pak úlevně vydechnu, když uvidím, že rukáv se dostane mimo dosah ohně. "Takto?" zeptám se Mimikyu. "Pokud možno celé, ale i jinak ano." řeknu a Mimikyu dá i rukáv do kotlíku, pak se jen podívá na mně. "Výborně Yukiko." řeknu a spokojeně kývnu. Následně již počkáme na to až se tričko dostatečně zahřeje a pak jej opatrně vytáhnu. Opatrně jej natáhnu na trávě a doprostřed položím vajíčko. "A teď jej do toho co nejvíc zabalit, ale opatrně ať si nepopálíš pařátek." řeknu a vezmu tričko za jeden cíp. "Takto na okraji, jo?" řeknu a následně společně s Mimikyu vajíčko zabalíme. "Ještě něco?" zeptá se Mimikyu a podívá se na mně. "Teď ne, ale až tento zábal vychládne, tak jej sundáme a vajíčko vysušíme a necháme jej trochu zahřát na slunci, to mu taky pomůže."

20 [A] Enwy [A] Enwy | 29. srpna 2018 v 16:27 | Reagovat

[19]: Teplo +2

21 Slaanesh Slaanesh | 29. srpna 2018 v 23:51 | Reagovat

Opatrně se dotknu vajíčka a jeho chládnoucího obalu. "Myslím, že se již brzo vylíhne." Oznáím Mimikyu a podívám se na spokojeně. "Co teď?" Pohled opět stočím k vajíčku a zamyslím se. "No, rozhodně sundáme to tričko a nějak jej osušíme." Pak se opět podívám na Mimikyu a dodám. "Nebude ti vadit, když nám s touto poslední částí pomůže i Ikit?" Mimikyu okamžitě zavrtí hlavou a řekne. "Nebude." Souhlasně přikvýnu a přivolám Ikit. "Ahoj Ikit, pomůžeš nám na chvilku?" zeptám se jí, když se objeví. Minccino, která si prvně všimne jen mně souhlasně přikývne a jen se zeptá. "A s čím? Nám?" otočí se a podívá se na Mimikyu. Na její tváři se rozlije úsměv. "Ahoj Mimikyu." dojde k ní a chytne ji za pařátek, kterým jí chtěla Mimikyu zamávat. Pak sklopí pohled a zašoupe nožkou. "S čím potřebuješ pomoc?" Mimikyu vytáhne zpod masky druhý pařátek a ukáže na vajíčko. "Och, ty strejdovi pomáháš s vajíčkem?" Mimikyu trochu překvapeně podívá na Ikit, která znejistí a začne Mimikyu táhnout k vajíčku. "tak já vám s ní pomůžu." Dodá rychle a následně společně s Mimikyu sundají tričko. Pak Ikit na chvíli pustí Mimikyu a ocasem začne osušovat vajíčkko, aby jej slunce lépe zahřálo. "Tak teď je vajíčko krásně suché." řekne Ikit a  spokojeně se na mně usměje. "Děkuji za pomoc Ikit, i tobě Mimikyu." řeknu a následně si sundám plášť a natáhnu jej na trávě, abych do něj mohl opět zabalit vajíčko. "Rychle Mimikyu." vyhrkne najednou Ikit a strhne sebou Mimikyu na plášť k vajíčku. "Ikit copak to děláš?" zeptám se jí pobaveným hlasem. "Chceme si na plášti odpočinout." řekne a ocasem obejme vajíčko, jelikož tuší, že v tuto chvíli ji určitě nedám ven. "Ale můj plášť není žádná postílka." "Tak to by tu vajíčko nemělo být, ne? To by mělo být v postílce." Slabě se zasměji a zabalím Ikit, Mimikyu i vajíčko do pláště. "A pohoupat." Požádá Ikit, na to už zavrtím hlavou. "třeba večer." Mimikyu se následně podívá na Ikit a vyleze z pláště. "Pojď Ikit." řekne a natáhne k ní pařátek. Ten Minccino bez zaváhání přijme a za chvilku se obě dvě schovají ve vysoké trávě. Slabě si povzdechnu a upravím plášť kolem vajíčko. "Bylo by pěkné, kdyby ses vylíhlo už dneska."

22 [A] Drobeček [A] Drobeček | 30. srpna 2018 v 16:50 | Reagovat

[21]: Teplo +1, vajíčko se líhne.

23 Slaanesh Slaanesh | 1. září 2018 v 22:09 | Reagovat

[22]: Zaujatě sleduji líhnoucí se vajíčko, přestože se nejednalo o první vajíčko a já už věděl co se bude dít, tak mně líhnutí opět uchvátilo. "Ahoj." řeknu, když se Sableye vylíhne.

24 Slaanesh Slaanesh | 11. září 2018 v 21:40 | Reagovat

Přivolám Sableye a zamávám na něj se slovy. "Ahoj, jak se máš."

25 [A] Enwy [A] Enwy | 15. září 2018 v 8:16 | Reagovat

[24]: Sableye jen prázdným pohledem mrkl jedinkrát a poté se olízl. Mlsně.

26 Slaanesh Slaanesh | 15. září 2018 v 19:36 | Reagovat

[25]: Překvapeně zamrkám a nakloním hlavu na stranu. 'To mi nepřijemným způsobem připomnělo Greninju' Proletí mi hlavou. "Ahoj?"

27 [A] Enwy [A] Enwy | 16. září 2018 v 16:29 | Reagovat

[26]: Když jsi zamrkal, Sableye zamrkal taky. Znovu se olízl a pak začal dupat do jakéhosi rytmu, který mohl slyšet jen on.

28 Slaanesh Slaanesh | 16. září 2018 v 18:26 | Reagovat

[27]:´Hm, že by byl němý?´ pomyslím si a zkusím po něm zopakovat jeho rytmus.

29 [A] Enwy [A] Enwy | 19. září 2018 v 16:50 | Reagovat

[28]: Sableye tě ignoroval a džemoval si dál.

30 Slaanesh Slaanesh | 19. září 2018 v 17:50 | Reagovat

[29]: To, že mně ignoroval mně nepříjemně zarazí a tak si k němu kleknu a chvilku ho mlčky pozoruji, než mu zkusím zamávat před očima.

31 [A] Enwy [A] Enwy | 22. září 2018 v 12:41 | Reagovat

[30]: Když mu zamáváš před očima, trhl hlavou a zadíval se směrem tvé ruky.

32 Slaanesh Slaanesh | 22. září 2018 v 13:40 | Reagovat

[31]: Jelikož jsem nevěděl, jak dlouho si udržím jeho pozornost, tak jsem rukou začal okamžitě hýbat. Nahoru, dolů, vlevo, vlevo a nahoru.

33 [A] Enwy [A] Enwy | 22. září 2018 v 20:43 | Reagovat

[32]: Sableye následoval tvou ruku.

34 Slaanesh Slaanesh | 22. září 2018 v 21:25 | Reagovat

[33]:Zase začnu pohybovat rukou ve stejném rytmu tentokrát jenom o něco rychleji a přitáhnu si ruku blíž k sobě.

35 [A] Enwy [A] Enwy | 25. září 2018 v 8:38 | Reagovat

[34]: Sableye vyskočil a zakousl se do tvé ruky. Neměl zuby, tudíž to nemohlo bolet. Když zjistil, že jsi měkké maso, uskočil a stáhl se zpět.

36 Slaanesh Slaanesh | 25. září 2018 v 12:27 | Reagovat

[35]: Zděšeně vytřeštím oči, když se mi zakousne do ruky. Věc, která mně ve skutečnosti vyděsila byla právě absence bolesti, jelikož mi hned vytanulo na mysli, že mi je ušmikl a tak jsem ještě necítil bolest, kvůli šoku ze ztráty. Bezděčně si přitisknu ruku k hrudi a druhou sáhnu do batohu a vezmu první věc, která mi padne do rukou a podám mu ji. Během celé doby se koukám na svoji "pokousanou" ruku a tak nevidím, že mu podávám fosilii.

37 [A] Enwy [A] Enwy | 26. září 2018 v 16:19 | Reagovat

[36]: Sableye se do ní zakousl, což ublížilo jeho čerstvým dásním a hned na to předmět odhodil... kamsi.

38 Slaanesh Slaanesh | 26. září 2018 v 20:38 | Reagovat

[37]: Jeho reakci po dalším kousnutí zaregistruji a tak sáhnu do batohu ještě jednou a tentokrát mu zkusím nabídnout donut.

39 [A] Enwy [A] Enwy | 28. září 2018 v 8:59 | Reagovat

[38]: Sableye nejdříve jídlo očuchá a pak se na něj vrhne, jako kdyby snad ekády neviděl žádné jídlo. Po jediném kousnutí ale donut zase vyplivl.

40 Slaanesh Slaanesh | 28. září 2018 v 20:21 | Reagovat

[39]:Trochu překvapeně zamrkám a zvednu donut a podívám se na něj. "Nechutná ti?" zeptám se, jelikož to jde proti teorii Lilith, že všichni mají rádi donuty.

41 [A] Enwy [A] Enwy | 29. září 2018 v 20:55 | Reagovat

[40]: Sableye vyplázl jazyk, vyprskal se na donut na zemi jako disrespekt a pak se jednoduše posadil a hrál sochu.

42 Slaanesh Slaanesh | Pátek v 12:25 | Reagovat

[41]:Zamyšleně si kleknu a podívám se do svého batohu. "Hm, co by ti mohlo chutnat? Donut selhal, tak že by třeba Granule?" zamumlám si pro sebe a vysypu si trochu granulí na ruku a následně ji natáhnu k Sableyovi.

43 [A] Enwy [A] Enwy | Včera v 7:56 | Reagovat

[42]: Sableye tvou ruku očichal... a pak se na ni jen vyprskal. Granule očividně také ne.

44 Slaanesh Slaanesh | Včera v 11:46 | Reagovat

[43]: "S tebou to není lehké Sableye." řeknu a znovu začnu lovit v batohu. "Hm, co takového. K jídlu tu mám snad už jen berry." řeknu si pro sebe a o chvíli později mu již nabízím oran berry.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."