Slaanesh's Vajíčko: Sableye

9. června 2018 v 8:30 | Enwy
Související obrázek
Zdraví: 100%
Teplo : 4/10
Odpočinek: 100%
Čistota: 7/10
Získání: Odměna za individuální aktivitu
Související obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slaanesh Slaanesh | 22. června 2018 v 19:12 | Reagovat

Tak už jsem měl v rukou další vajíčko, tentokrát se jednalo o Sabley. Postarám se o tebe stejně dobře jako o Mimikyu. řeknu si v duchu a následně jej opatrně položím na zem a sednu si k němu. "Fakt by mně zajímalo co tam s tebou dělají, že jste vždycky takto špinavé." řeknu si pro sebe a chytnu kus přilepené trávy. "nebo by to mohlo být tím, že vás ani neumyli, když jste se narodili?" položím si druhou otázku a pak nad tím pokrčím rameny. Přece jenom na tom tak moc nezáleželo, protože během cest se vždy vajíčko zašpiní a je jedno jak moc se člověk snaží. Pak již mlčky pokračuji v čištění vajíčka. Prvně odstraním přilepeno trávu a další větší smítka. Pak si vezmu cíp svého pláště do rukou a začnu vajíčko čistit s jeho pomocí. "Mno. Ještě by to chtělo." řeknu si po chvíli čištění a tak pokračuji ještě chvíli. Poté se znovu podívám na své dílo a zavrtím hlavou. "Chtělo by to ten plášť namočit. Bez vody toho teď víc neudělám." řeknu si a následně si sundám plášť do kterého zabalím své vajíčko a vydám se hledat vodu, abych mohl pokračovat v práci.

2 [A] Drobeček [A] Drobeček | 23. června 2018 v 16:35 | Reagovat

[1]: Čistota +2

3 Slaanesh Slaanesh | 10. července 2018 v 19:59 | Reagovat

Potůček, abych mohl dokončit práci na umývání vajíčka jsem našel až před večerem. A tak dřív než jsem začal vůbec se samotným čištěním vajíčka, tak jsem si nanosil dřevo na táborák, jelikož mi bylo jasné, že někam pod střechu se teď nedostanu. Rozdělám u potůčku oheň a následně zatímco se pomalu rozhořívá začnu umývat vajíčko. Tentokrát se už ani nepokouším jej utírat, jak jsem to dneska už dělal a rovnou jej začnu umývat. Postavím jej do vody, chvíli jen namáčím, aby se ta špína na něm trochu rozpustila a dala se tak snadněji dostat dolů a pak když, už si myslím, že by to pro teď stačilo jej vytáhnu z vody a v plášti utřu. Část špíny povolí a tak kvůli zbývající vajíčko znovu ponořím a celý proces zopakuji ještě jednou. Poté jsem už dostatečně spokojený a tak jej zabalím do pláště, přičemž si dám pozor, abych nepoužil mokrou část pláště, kterou následně natáhnu blíž k ohni, aby usychala. Když uschne, tak z této části udělám jakési hnízdo do, kterého vajíčko usadím, abych ho nemusel držet.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 10. července 2018 v 21:00 | Reagovat

[3]: Čistota +2

5 Slaanesh Slaanesh | 22. července 2018 v 18:47 | Reagovat

Když jsem se ráno probudil, tak byla nezvyklá zima. "taková zima." zamumlám a následně mnou projede záchvět zimnice. "Kdo by to řekl v polovičce léta." zamumlám zatímco vyskakuji na nohy, třecí si paže, abych se aspoň trochu zahřál. Pak se podívám na vajíčko a povzdechnu si. "Ty budeš potřebovat zahřát mnohem víc než já, abys byla v pořádku." řeknu a opět si povzdechnu, když si začnu sundávat vrchní oblečení, abych víc zabalil vajíčko. Poté co má vajíčko kolem sebe jak mou mikiny, tak i plášť se ještě trochu rozpohybuji, než vajíčko vezmu do náruče a vydám se na zbytek cesty.
Cesta do města mi zabere několik hodin, během té doby se sice trochu oteplí, ale i tak je stále pořádná zima a já už začínám chvilkama pčikat. "Normálně ještě kvůli tobě onemocním." řeknu vajíčku a zamířím do penzionu, kde se najím a objednám si pokoj. Následně vyrazím nahoru. Odbalím vajíčko z mého oblečení. Mikinu si zase obleču zatímco plášť natáhnu pod peřinu, abych zvětšil izolaci ze spodu a následně na něj položím vajíčko, které zakryji kapnou.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 23. července 2018 v 6:51 | Reagovat

[5]:  Teplo +1

7 Slaanesh Slaanesh | 8. srpna 2018 v 9:31 | Reagovat

Další den uběhl a další den na cestě mně a vajíčko čekal. Jelikož jsem dneska plánoval jít s Ikit na hřiště, tak jsem ji hned ráno přivolal. "A strejdo, kdo se narodí, až se to vylíhne?" zeptá se Ikit a sklouzne z mého ramena do náruče. "No, až se vylíhne, tak by se z něj měl nebo možná měla narodit Sableye." vysvětlím a podívám se na Ikit, která se podívá na vajíčko. "To je další duch?" Souhlasně přikývnu. "ano, je to jeden z dalších duchů do naší skupinky." Ikit přikývne a opatrně se přesune vedle vajíčka. "A chtěl bys, aby to byla ona nebo on?" Nad tím se usměji, jelikož mi to připomene Ethril, která by nad tím měla jasno dřív než, bych něco stihl říc. "Popravdě, je mi to asi jedno, hlavní bude, aby se s ním dalo dobře vycházet." Ikit přikývne a přitulí se k vajíčku. "Copak to děláš Ikit?" zeptám se jí zatímco se již pomalu blížíme k hřišti. "Pomáhám ti s vajíčkem, ať mám dalšího kamaráda." odpoví s úsměvem. "To jsi hodná Ikit, ještě ho budeme muset i trochu očistit." "To zvládnu, dej mi jen trochu vody a uvidíš, že se bude blískat." Slabě se uchechtnu a zeptám se. "Takže z našeho výletu na hřiště jsme se dostali do pkolu vylíhnout vajíčko?" zeptám se, abych se ujistil, že se dneska už o hřiště moc nebudeme zajímat. Ikit chvilku přemýšlí a pak jen souhlasně přikývne. "Dobře, jak si přeješ." řeknu a stočím náš směr k jezírku, které se nachází kousek od hřiště.
Když tam dorazíme, tak vajíčko i Ikit posadím vedle vody. "Takže čím začneme?" zeptám se Ikit, která si už prohlíží vajíčko. "Řekla bych první umyt, ne? A potom až zahřívat." Souhlasně přikývnu. "To je logický postup." přitakám a následně si k vajíčku kleknu, abych začal. "Ja sama strejdo, zvádnu to sama." Omluvně zvednu ruce nad sebe a přikývnu. "No, dobrá Ikit, tak sama." řeknu a následně již jen sleduji, jak Ikit obratně čistí vajíčko. Vždy si packách přinese trochu vody, vyleje ji na určitou oblast a následně ji začne omývat ocasem. Tak postupuje dokud vajíčko není celé čisté. Následně si vezme cíp pláště a začne ho utírat, aby bylo suché. Následně si ho obejde a celé dobře prohlídne. "Chce to ještě trochu." zamumlá a začne vajíčko třít ocasem, aby ho zbavila zbytku nečistot.  "Je teď krásně čisté," přitakám s úsměvem. "Ještě ho budeme muset zahřát." řeknu na což Ikit zareaguje tím, že se k vajíčku přimkne a obtočí kolem něj svůj ocas. "Děkuji ti za pomoc Ikit." řeknu a opatrně je vezmu do náruče, abych ji mohl houpáním uspat.

8 [A] Drobeček [A] Drobeček | 8. srpna 2018 v 21:39 | Reagovat

[7]: Čistota +2, teplo +1

9 Slaanesh Slaanesh | Úterý v 20:51 | Reagovat

Den skončil a znovu začal. Stejně tak jako moje povinnost se starat o vajíčko. Dneska jsem neměl nic na práci a tak jsem zamířil část dne strávil s Mimikyu a na zbytek dne jsem se vydal s vajíčkem do lesa táborníků. Dneska dneska bylo vajíčko ještě čisté a tak jsem jej jen otřel pláštěm, aby se na něm zbytečně nějaká špína neusadila a pak jsem se již začal připravovat k večeru. Nasbíral jsem dříví k táboráku a následně se vrátil k vajíčku. Udělal hromádnu, přidal trochu ztrouchnivělého dřeva, mech a následně zapálil. Vajíčko si položím na klín a mlčky sleduji jak plameny pomalu olizují nejmenší větvičky a postupně se propracovávají k čím dál tím větším. ´Věřím, že se z tebe jednou stane silný pokémon.´ pomyslím si a pohladím vajíčko. Následně se k ohni otočím zády, stejně jako jsem to dělával u Mimikyu, a dávám svému budoucímu duchovi jak tlumené teplo, tak i stín, jelikož nechci, abych u něj stejně jako u Autariho musel pak překonávat strach ze stínů.

10 [A] Drobeček [A] Drobeček | Čtvrtek v 8:12 | Reagovat

[9]: Čistota +1, teplo +2

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."