1. Adopce - Děti léta

2. června 2018 v 12:15 | Enwy |  ADOPCE

Výsledek obrázku pro pokémon pokéball png

Je tu... adopce!
Doposud akce, která upadla do hlubin zapomnění. Konečně je tu léto a doufám, že i vy máte poslední měsíc školy. Prosím, vychutnejte si tuto náročnou akci, která bude vyžadovat píli, štěstí i kapku rychlosti.

Houndour

Houndour | samec
něžný, citlivka, romantik
Kdo se pokouší o adopci: Miki (1%)
Swinub

Swinub | samec
stydlivý, málo mluví
Kdo se pokouší o adopci: ___ (0%)
Spritzee

Spritzee | samec
perfekcionista, trap
Kdo se pokouší o adopci: Marry (2%)
Misdreavus

Misdreavus | samička
drsná, bezcitná, drzá
Kdo se pokouší o adopci: Slaanesh (2%)
Dratini

Dratini | samička
roztomilá, hravá
Kdo se pokouší o adopci: Kami Kamai (1%)
Cyndaquil

Cyndaquil | samička
nevýrazná osobnost
Kdo se pokouší o adopci: ___ (0%)
Shellder

Shellder | samec
záporák, stalker
Kdo se pokouší o adopci: Drobeček (1%)
Ducklett

Ducklett | samička
myslí si, že je ošklivá
Kdo se pokouší o adopci: ___ (0%)
Hawlucha

Hawlucha | samec
Here's John Cenaaaaaaaaaaaaaaaa
Kdo se pokouší o adopci: ___ (0%)

INFORMACE

Tabulka, kterou vidíte nahoře, je seznam pokémonů, kteří jsou k adopci. Každý pokémon je unikátní a je tu pouze jednou. Každému hráči je povoleno si vybrat jednoho pokémona, kterého může přemlouvat. Zabraného pokémona není možné zabrat někým jiným do té doby, než se předchozí trenér přemlouvajícího pokémona nevzdá.

VYSVĚTLIVKY
  • První řádek v mini-profilu pokémona je jeho vzhled. Všichni pokémoni jsou v normální formě.
  • Druhý řádek je jejich typ, hlavní i případně sekundární.
  • Třetí řádek obsahuje druhové jméno pokémona a pohlaví. Je možné, že pokémon již má předešlou přezdívku - jeho historie je však skryta a vy ji musíte sami odhalit.
  • Čtvrtý řádek obsahuje jeho stručný výpis z charakteristiky. Pokémon má povahu o mnoho obohacenou pak ve hře.
  • Pátý řádek obsahuje jméno toho, kdo přemlouvá a jak se mu daří. Pokémona se podaří adoptovat v momentě, kdy stupnice dosáhne 100%. V případě, že se u pokémona žádné jméno nenachází, je pokémon volný k přemluvení.

PRAVIDLA STRUČNĚJI
  1. Každý člen smí přemlouvat jednoho pokémona. Pokémona si zaberete prvním příspěvkem (viz o označení níže). V případě, že jste se pak rozhodli, že jste si vybrali špatně, je možné se pokémona vzdát (všechny procenta k vám zmizí) a můžete si pak zabrat nového volného pokémona.
  2. Je ideální prvních pár příspěvků začít s max. 250 slovy - nehrajte za pokémona. Po více jak 50% přemluvení je povoleno psát slohovky a tím pádem i psát za pokémona (prevence, abyste se lépe poznali). Od 70% je možné pokémona brát i ven na jiná místa - do té doby píšete všechna přemlouvání pod tímto článkem.
  3. Před každým svým příspěvkem komentář označte řádně svým herním jménem a záhlavím "Přemlouvání: váš vybraný pokémon", usnadňuje to orientaci. To samé prosím udělejte, pokud budete chtít s pokémonem jít do jiné lokace.
  4. V případě, že to nebude váš první příspěvek, je dobré označit i předchozí adminovský komentář, který na vás reagoval (předchozí komentář přemlouvání) - to uděláte tím, že kliknete u onoho příspěvku Reagovat.
  5. Přemlouvání pod tímto článkem se můžete účastnit jen vy, žádný z vašich nynějších pokémonů.

Přemlouvání začíná od chvíle publikování tohoto článku!
Akce bude uzavřena 22.6. - po uplynutí 12:00 onoho dne již nebudete moci přemlouvat pokémony.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Slaanesh Slaanesh | 2. června 2018 v 13:29 | Reagovat

Přemlouvám: Misdreavus

Původně když jsem o této akci poprvé zaslechl, tak mně příliš nezaujala. Jelikož jsem nepředpokládal, že by se zde nacházel duch. To jsem se dozvěděl, až po začátku a tak jsem nyní pospíchal, abych se dostal včas a mohl se zkusit poznat s pokémonem. Málem jsem to nestihl, nebo abych byl přesný nestihl jsem být druhý, jelikož první to už vzdal. Očividně jej duch nakonec nezaujal natolik, aby se snažil dál. Jen prohodím pár slov s pořadatelkou a následně se, už dostanu k Misdreavus. "Ahoj, jmenuji se Slaanesh." řeknu a lehce se usměji pod maskou. "Nebude ti vadit, proč se zeptám proč se tak rychle vytratil?"

2 Miki Miki | 2. června 2018 v 13:40 | Reagovat

Přemlouvám : Houndour

Po ulicích byli létáky, že dnes je možnost poznat se s novými pokémony a případně s jedním odejít.To mě velice zaujalo ráda poznám nové kamarády a ráda bych i jednoho získala do svého týmu.Dostavila jsem se na místo a už někteří trenéři byli u pokémonů a povídali si.Koukala jsem že Houndour tam seděl osamělý, ale mě se líbí a tak jsem zašla za ním.Koukal zrovna na nějaký romantický film.
"Ahoj já jsem Miki"koukla jsem na něj mile."Nebude ti vadit když se budu koukat s tebou?"zeptala jsem se mile

3 Kami Kamai Kami Kamai | 2. června 2018 v 13:51 | Reagovat

Přemlouvání: Dratini

Po dlouhé době jsem se dostala do nějakého města a hned jsem si všimla letáku, a kterém bylo napsáno o adopci pokémonů ze zdejšího adopčního domu. Chvíli jsem jen tak stála a přemýšlela, jestli se tam půjde podívat a nebo ne. No nakonec jsem se rozhodla, že se tam zajdu podívat atak jsem se rozešla do adopčního centra.
Když jsem tam došla, tak jsem se začala dívat po pokémonech, které tam mají. U některých už někdo byl a tak jsem se dále dívala, jestli se mi tam nějaký nezalíbí. Po chvíli jsem si všimla Dratini, která si tam sama hrála s míčkem. Došla jsem k ní a zastavila jsem míček, který se kutálel směrem ke mě. Pak jsem jí ho poslala zpět.
„Ahoj, já jsem Kami,“ představím se jí a dívám se na ní. „Můžu si tady s tebou hrát,“ zeptám se jí a dívám se na Dratini.

4 Drobeček Drobeček | 3. června 2018 v 18:37 | Reagovat

Přemlouvání: Shellder

Ne, Drobečku, máš dost pokemonů... řikal jsem si, když jsem se blížil k dočasně otevřenému adopčnímu centru ve městě. Ale já chci další! dupnul si Drobeček-hamoun. Co když tam bude někdo super vzácný a okouzlující? Ten by se ke mně přece hodil!
A tak jsem se dostal až ke kotci s malým jezírkem, ve kterém se líně povaloval Shellder. Chvíli jsme se nazvájem pozorovali, pak jsem bez mrknutí oka odešel dál-
Počkat počkat, zarazil jsem se a vycouval zpátky. Zdálo se mi to, nebo mě ten pokémon probodával pohledem, přesněji vražedným pohledem? Odkašlal jsem si a promluvil na poblíž stojící zaměstnankyni téhle... společnosti, či co to bylo. "Promiňte, je ten Shellder už zabraný?"
"Kdepak... Vypadá to, že o něj kvůli jeho informační tabulce nikdo nemá zájem," zakroutila smutně hlavou.
"Tak teď už jo," zazubil jsem se. "Mohl bych za ním?"
Vstoupil jsem do kotce, potichu za sebou zavřel a přidřepl hned u vchodu. "Nazdar," zamával jsem na pokémona. "Ehm, já jsem Drobeček. Šel jsem kolem a tak mě napadlo, že bych se stavil. Copak tu děláš, celý den takhle sám?"
Jako tučňák jsem se v dřepu udělal pár kroků a kývl hlavou ke kraji jezírka. "Můžu blíž, ať na sebe nehulákáme?"

5 Marry Marry | 3. června 2018 v 19:54 | Reagovat

Přemlouvám: Spritzee

Někde jsem se doslechla, že se koná akce, kde můžu přemluvit nějakého pokémona, aby šel se mnou. Měla jsem chuť nad tím jen mávnout rukou a nechat to být, ale... Na druhou stranu jsem si něco takového nesměla nechat ujít.
Když jsem dorazila na místo akce, zahlédla jsem několik trenérů, jak se snaží přemlouvat různé pokémony. Všichni byli tak úžasní. Ať už někým byli přemlouváni a nebo čekající na svůj osud. Rozhlížela jsem se po pokémonech a najednou jsem zahlédla jednoho Spritzeeho. Nejspíš půjdu po něm.
,,Ahoj, Spritzee." klekla jsem si k němu s úsměvem. ,,Jsi opravdu roztomilý, abych řekla pravdu. A také koukám, že se o to snažíš." uchechtla jsem se, když jsem viděla, jak se Spritzee upravoval a choval se zženštile. /Počkat, je to vůbec kluk, nebo holka? Počkat počkat-! Není tohle, to, čemu se říká 'Trap'? Panebože, tohohle pokémona musím mít!/ řekla jsem si v duchu.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 4. června 2018 v 10:23 | Reagovat

[1]: "Huh? Jak to mám vědět, nebyl první a jak koukám, tak ani poslední," zavrčela a drze se usmála. "Doufám, že se alespoň ty budeš trochu snažit - tohle celý je celkem nuda," řekla a zívla.
Př. - +1%

[2]: Houndour zčervenal, jakmile sis přisedla. "N-nevadí..." pověděl a zabodl oči do filmu. Začal nervózně přešlapovat na místě a dál se nezmohl už ani na slovo.
Př. - 1+%

[3]: "Ahoj!" pozdravila Dratini a připlazila se k tobě blíže. "Jasně, že můžeš!" usmívala se.
Př. - +1%

[4]: "Pšt!" sykl Shellder a strašidelně na tebe vykulil oči. "Někoho sleduju! Jsi moc nápadný, zmenši se trochu!" šeptal a pak dál koukal do... neznáma.
Př. - +1%

[5]: "Achuj!" usmívalo se Spritzee. "Děkuji," poděkovalo mile a pak tě sledovalo očima se zájmem. "Kdo jsi? Co tu děláš?" pokračovalo v konverzaci.
Př. - +1%

7 Miki Miki | 4. června 2018 v 10:56 | Reagovat

Byla jsem ráda,že mě neodmítl a tak jsem si k němu přisedla.Vypadá to na stydlína,musela jsem se mírně pousmát,když jsem viděla jak zčervenal."Jaký je to vlastně film"optala jsem se"Určitě ho znám jen si teď nemůžu vzpomenout na název"dodala jsem ještě

8 Slaanesh Slaanesh | 4. června 2018 v 13:11 | Reagovat

[6]:"Nemáš nejmenší tušení?" zopakuji a usměji se pod maskou. "Neboj mám takový pocit, že se vydržím o něco déle než ostatní." řeknu a následně si sednu na zem. "Upřímně na tohle nejsem moc zvyklí, většinou přesvědčuji pokémona venku a tam se vždy najde co dělat. Hry, procházky, útěk před Electrodem, kterého Haunter před chvílí probudil." během řeči ji sleduji, abych zjistil jestli na něco výrazněji nezareaguje.

9 Marry Marry | 4. června 2018 v 13:44 | Reagovat

[6]: /Ahhh, tak strašně roztomilý! Tak strašně rozzz--- Stop. Na tohle není čas./ okřikla jsem se v duchu.
,,Oh, asi bych se měla představit, že~?" pousmála jsem se. ,,Mé jméno je Marry." představila jsem se mu. ,,No, jen tak jsem šla kolem a narazila na tohle místo. Potom jsem zahlédla tebe a z nějakého důvodu jsi mě velmi zaujal." uchechtla jsem se. ,,Každopádně," odkašlala jsem si, ,,myslím si, že bychom se mohli trochu lépe poznat, hm? Co asi tak rád děláš?" zeptala jsem se ho s úsměvem a s velkým zájmem.

10 Drobeček Drobeček | 4. června 2018 v 16:08 | Reagovat

[6]: "Oh, jasně chápu," zašeptal jsem a posadil se stranou ze Shellderova výhledu. Pohlédl jsem směrem, kam zíral, neviděl jsem ale nic zvlášť zajímavého. Třeba měl vyhlédnutou nějakou osobu, kdo ví.
"Koho vlastně sleduješ?" zajímal jsem se polohlasem. Napadlo mě, že možná nemyslí sledování ve smyslu 'koukání směrem na', ale spíš jako stalkování. "Na někoho čekáš?"

11 Kami Kamai Kami Kamai | 4. června 2018 v 17:14 | Reagovat

[6]:Lehce se usmála a následně jsem se posadila, abych nebyla tak vysoká. Chvíli jsem přemýšlela. „Hmm, a co třeba by sis chtěla zahrát, co hraješ nejraději. Jak jsem tady přišla, tak jsem viděla, že jsi si hrála s míčkem, tak jestli chceš, tak si můžeme dále hrát s míčkem, ale jestli tě napadne něco jiného, tak klidně můžeme,“ řeknu jí a dívám se na ní, jak se rozhodne.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 9. června 2018 v 8:26 | Reagovat

[7]: (Prosím, klikni na "Reagovat" u mého admin článku, čistě pro přehlednost.)

"Umm... Milenci pod Sluncem. Znáš to?" zeptal se opatrně s nervózním úsměvem.

[8]: "Kek, to zní jako výzva," zasmála se Misdreavus. "Ale jak chceš, člověku, nebudu ti v tom odporovat. Prozatím," pronesla a obletěla tě, jako kdyby si tě chtěla prohlédnout.
"Hm, to mě nezajímá," odsekla. "Spíš mě zajímá, co tu děláš, člověče?" zeptala se.

[9]: "Já jsem... Spritzee. Jako všichni mého druhu. Baví mě tančit a jen tak se dívat na svět skrz fialové brýle. Co ráda děláš ty?" odpovědělo nadšeně Spritzee a přiskočilo k tobě blíže.

[10]: "Tam. V té dálce. Neříkej, že ji nevidíš," odsekl tvor a jako kdyby nebyl už dost neviditelný, skrčil se, nebo spíš víc zalezl do svého strašidelného čehosi. "Na nikoho nečekám. Lidi si mě nevšímají. To je dobře, nahrává to mému plánu," a následoval psychopatický poprskaný smích, protože měl jazyk permanentně vystrčený ven.

[11]: "Já nejradši hraju na stop-zem! Znáš tu hru? Chceš si zahrát?" zeptala se Dratini mile.

13 Marry Marry | 9. června 2018 v 8:38 | Reagovat

[12]: ,,No," pousmála jsem se. ,,Co se týče mě, já ráda kreslím a zpívám. Občas mě baví i tančit, když mám náladu." uchechtla jsem se. ,,Když jsem ještě byla doma a nevydala se na svou chovatelskou cestu, klidně bych seděla celý den doma a poslouchala písničky." zasmála jsem se.
,,A teď, když už jsme u našich zájmů, tak můžeme přeskočit na naše... oblíbené věci?" navrhla jsem nejistě. ,,Já mám třeba ráda modrou barvu a nebo roztomilé věci." uculila jsem se a nenápadně Spritzee naznačila, že je roztomilé.

14 Slaanesh Slaanesh | 9. června 2018 v 13:42 | Reagovat

[12]: "Klidně to jako výzvu ber." řeknu a pod maskou se ušklíbnu, jelikož jsem si věřil, že mám dost velkou motivaci a zkušenosti s duchy, že to opravdu vydržím. "Zajímalo mně co na takovéto akci dělá duch." řeknu a během jejího obletu se za ní nepohnu. "Jako duššímu chovateli mi to přišlo ne zcela obvyklé a tak jsem se rozhodl, že tě navštívím Mis."

15 Kami Kamai Kami Kamai | 9. června 2018 v 16:11 | Reagovat

[12]: Vyslechnu si Dratini a podívám se na trochu se na ní usměju. „Hmm, neznám tu hru, ale ještě mi jí vysvětlíš, tak si s tebou ráda zahraju,“ řeknu jí a následně jí poslouchám.

16 Drobeček Drobeček | 10. června 2018 v 14:08 | Reagovat

[12]: "Když to nemám říkat, nemám to jak komentovat," pokrčil jsem rameny a snažil se spatřit v dálce cokoli, co by mohl Shellder sledovat. "Oh, promiň, já si tě všiml. Tak to já radši půjdu, abych nerušil."
Zvedl jsem se z místa a obloukem se vrátil k brance kotce, abych Shellderovi nepřekážel ve výhledu.

17 [A] Enwy [A] Enwy | Úterý v 16:50 | Reagovat

[13]: "Já jsem roztomilá věc a mám taky rád roztomilé věci," uculil se Spritzee a otočil se kolem dokola, jako kdyby se chtěl předvést.
"Chceš něco dělat?" zeptalo se Spritzee.

[14]: "Hledá zábavu...?" zasmála se Misdreavus. "Ooo, mám dokonce přezdívku! To normálně trenéři nedělali. Ti před tebou. Jsi zajímavý, člověku," ušklíbl se duch.
Přemlouvání - 1%

[15]: "No... vylezeš někam vysoko a někdo pyká. Pak tě se zavřenýma očima hledá. Když zakřičí stop-zem a ty se nacházíš na zemi, prohráváš. Musíš mu unikat a přitom se nenechat chytit ani ze svého místa spadnout," vysvětlovala s nadšením Dratini.

[16]: Shellder se zakoukal, jakmile jsi ho opustil, ale pak náhle vyskočil z místa a se cvakáním přiskočil k tobě.
"Pomoz mi, padoušský příteli! Ona zdrhá a já nejsem dost rychlý! Šup, vem mě a za ní!" křičel fanaticky.

18 Slaanesh Slaanesh | Úterý v 19:00 | Reagovat

[17]:"Líbí se ti?" zeptám se a pod maskou se usměji nad tím, že se původně jednalo o pouhé zkrácení jejího jména. "Opravdu?" řeknu a lehce nakloním hlavu na stranu. "A přitom se snažím být tak nevýrazný." řeknu a slabě se zasměji. "Nechtěla bys mi říkat jinak, než člověku?"

19 Marry Marry | Úterý v 19:59 | Reagovat

[17]: ,,Přesně tak, jsi roztomilá věc." uchechtla jsem se. A s úsměvem pozorovala Spritzee, jak se snaží předvést.
,,Hmm.." zamyslela jsem se. ,,Klidně." zasmála jsem se. ,,Mohli bychom si procvičit nějaké taneční triky.. A ty bys mě mohl naučit tancovat lépe... Šlo by to... že ano..?" koukla jsem se na Spritzee s nervózním úsměvem. ,,Myslím, že bychom se u toho pobavili?" pousmála jsem se.

20 [A] Enwy [A] Enwy | Středa v 17:20 | Reagovat

[18]: "No... nezní to špatně. Mohl jsi ale použít trochu kreativity, člověku," ušklíbla se.
"Ne. Jedinci mě nezajímají... člověku," řekla, přičemž jasně zvýraznila poslední slovo, což byla jasná provokace.

[19]: "Věc. 'Ta' věc. Lepší je 'to' věc," zopakoval Spritzee a uculil se.
"Ano, ano!" výskal Spritzee. "Taky myslím, že bychom se u toho pobavili. Oba dva!"

21 Slaanesh Slaanesh | Středa v 18:08 | Reagovat

[20]:Poslechnu si její odpověď a pak se pod maskou ušklíbnu nad její výzvou. "No, originalita za originalitu, no ne?" řeknu a podívám se jí do očí, abych jí tím dal jasně najevo, že se jedná o odpověď na její provokaci.

22 Drobeček Drobeček | Středa v 18:11 | Reagovat

[17]: "Poslyš, nemám nejmenší ponětí, kdo je 'ona', tak jak tě za ní můžu vzít?" zavrtěl jsem hlavou. "A navíc si nejsem jistý, jestli tě můžu jen tak vzít z kotce ven, to by nám asi neprošlo."

23 Marry Marry | Středa v 18:28 | Reagovat

[20]: ,,Dooobře, dobře." obrátila jsem oči a mírně se zasmála.
,,Uhuhu~ Jsem ráda, že se ti můj nápad líbí!" řekla jsem šťastně. ,,Tak? Ukážeš mi nějaký taneční trik?" pousmála jsem se na Spritzee.

24 Kami Kamai Kami Kamai | Čtvrtek v 11:38 | Reagovat

[17]: Vyslechnu si Dratini a pak se na ní usměju. „Aha, zní to zajímavě, ale není to trochu nebezpečné,“ zeptám se jí a dívám se na ní. „Ale jestli chceš, tak si můžeme zahrát,“ dodám pak ještě. 'Mám takový pocit, že to tady celé zdemolujeme a já už sem nikdy nebudu moct,' pomyslím si.

25 [A] Enwy [A] Enwy | Sobota v 16:48 | Reagovat

[21]: Misdreavus se zasmála. "A pak že volat si druhovým jménem není zdvořilé," ušklíbla se. "Nechceš jinam? Tady je to plné tvých soudruhů," řekla a rozhlédla se, jako kdyby mohla dostat alergickou reakci.

[22]: "J-jo... pravda," zadumal Shellder tajemně. "Už jsi říkal, kdo že to jsi?" zeptal se pokémon s podivným škubnutím po chvíli.
Pak přímo nadskočil. "Nejsi policie, že ne?!" vylekal se.

[23]: "Ukážu! Umíš pom-pom tanec?" zeptalo se Spritzee a začalo tancovat, za použití svých růžových peříček a chomáčků dělalo onu věc, kterou pom-pom tanečnice drží.

[24]: "Není. Když máš trochu rozumu, není," usmívala se Dratini.
"Dobře! Pykáš? Nebo já pykám? Je mi to jedno," zeptala se.

26 Slaanesh Slaanesh | Sobota v 17:15 | Reagovat

[25]:"Asi bych v tom neviděl problém. Máš nějaké místo vybrané?" zeptám se jí a následně se zvednu ze země.

27 Marry Marry | Včera v 8:51 | Reagovat

[25]: ,,Huuuh." zakoukala jsem se do Spritzee, jak začalo tancovat. ,,Wow, tancovat umíš opravdu dobře." řekla jsem s úsměvem.
,,O pom-pom tanci jsem jen slyšela.. Nikdy jsem ho nezkoušela." uchechtla jsem se nervózně. ,,Ale chtěla bych se ho naučit! Naučíš mě ho?" dala jsem si ruce za záda, protože jsem byla docela nervózní.

28 Miki Miki | Včera v 10:16 | Reagovat

[12]: "No ne že bych to znala nikdy jsem to nedokoukala do konce.Vždycky jsem doma u toho usnula,protože to vždycky dávali strašně pozdě v telce"pousmála jsem se "Potom až se dokoukáme nechtěl by ses projít?Tady kousek je pěkná pláž"navrhla jsem

29 Drobeček Drobeček | Včera v 10:21 | Reagovat

[25]: Policie? zamyslel jsem se. "Nope, jsem jen Drobeček, žádný titul jako 'kapitán' nebo 'pan policista' nemám, myslím... Bojíš se snad policie? Takhle zavřený bys měl mít perfektní alibi na cokoli, pokud po nocích neutíkáš nějakou skulinkou."

30 [A] Enwy [A] Enwy | Včera v 17:11 | Reagovat

[26]: "Ne. Vlastně se flákám kolem a vím prd o tomhle divným lidským okolí. Je to spíš tvůj svět, člověku, neměl bys to být ty, kdo mě provede?" zasmála se ironicky.

[27]: "Jasně!" výsklo Spritzee a postavila se vedle tebe. Zkouklo tvoje nožky a pak ruce a následně udělalo startovní pom-pom postoj. "Takhle dáš ruce a takhle nohy. Viděla jsi už roztleskávačky? Takže už jen pomalu mávej rukama takhle nahoru a dolu, jako kdybys držela rumba koule, pak takhle třásla zadkem a pak takhle, a takhle," vysvětlovalo Spritzee a postupně pomalu ukazovalo to, co ukazovalo předtím.
Přemluvení - 1%

[28]: "Ah," usmál se nervózně Houndour. "Já tenhle film zbožňuji. Vlastně jsem ho viděl snad padesát krát, takže mi nevadí na pláž rovnou. Chceš jít?" zeptal se pak. Pláž... ve dvou... to zní jako rande, pomyslel si ustrašeně.

[29]: "NE!" vyprskl Shellder rovnou a uhnul pohledem. "N-nemám proč, samozřejmě! Ne že bych se jí bál, pff!" smál se a přitom se klepal jasnou nervozitou.

31 Marry Marry | Včera v 18:08 | Reagovat

[30]: Opatrně jsem sledovala Spritzee, jak mi ukazovalo postup tance. Snažila jsem se pomalu dělat to samé, co jsem viděla.
,,Takhle pomalu je to docela lehký.. Fakt oceňuju ty, který to dokážou udělat rychle." uchechtla jsem se. ,,Chce to ale hodně tréninku.. a hodně trpělivosti.." dodala jsem s úsměvem a zamyšlením.
Přestala jsem přemýšlet a znovu začala napodobovat pohyby Spritzee.
,,Vůbec, odkud jsi se o tomto tanci dozvěděl?" zeptala jsem se ho, zatímco jsem se snažila tomu tanci přijít na kloub.

32 Slaanesh Slaanesh | Včera v 18:41 | Reagovat

[30]:"Dobře, takže jelikož nechceš místo kde bude spousta lidí, jak předpokládám. Tak mně napadá maják na pláži, která se nachází nedaleko. Potom ve východní část města jsem spatřil pár opuštěných budov." Odmlčím se, jestli mně nenapadne ještě něco. "A potom mně ještě napadá kostelní věž, nebo" a po slabém uchechtnutí dodám. "nebo knihovna. Stačí si vybrat."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."