River Hope's Shiny Sigilyph

13. května 2018 v 16:58 | Enwy
244-1
Shiny Sigilyph
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Vítězství v JTB Sezóně třešň. květů
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 2%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Sigilyph nese myšlenky a sny jedné ženy, která se jmenovala Hector. Žila v jedné vesnici v lese, před dávnými dávnými časy. Její domov byl však zničen útočníky a jejím posledním přáním bylo, aby na vesnici už nadále nikdo nikdy neútočil. Z tohoto přání byla stvořena Sigilyph, která vesnici strážila. Jak však čas utíkal, krajina se měnila a než si stihla Sigilyph tok času uvědomit, její vesnici pohltily panelové domy a les pohltilo velkoměsto.
Sigilyph takovou změnu není schopna přijmout a proto si myslí, že se pravděpodobně ztratila a svou vesnici hledá. Je propojená s oným místem a to místo vycítí, avšak nemůže přijmout realitu. Povahově je velmi zastaralá, ale na druhou stranu moudrá a starostlivá. Často dostává memory-flashbacky, o kterých má tendenci vyprávět. Miluje denní-snění (daydreaming).
Útoky:
- Gust
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 River Hope River Hope | 2. srpna 2018 v 7:34 | Reagovat

Dlouho držela onen pokéball v ruce. Od momentu, kdy ho dostala, vůbec neměla čas se s ním seznámit. Pravděpodobně očekávala, že bude mít komplikovanou historii i přítomnost, samozřejmě plány do budoucnosti. Lehce otevřela pokéball a vyletělo zářivé světlo, které se k jejímu překvapení zformovao ve vzduchu v prapodivného, staře vypadajícího, pokémona.
Nadechla se. "Moc mě těší, jsem River Hope, tvá trenérka. Více než trenérka bych ale doufala, že se staneme přítelkyněmi a dobrými společnicemi," vyslovila a očekávala pokémonovu reakci, podle níž hodlala dále pokračovat.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 2. srpna 2018 v 13:04 | Reagovat

[1]: "River..." zamyslel se tvor a pak přilétl blíže. "Tvé jméno neznám, smrtelnice. Z jakého klanu jsi?" zeptala se nelidským, vlastně ani nepokémoním hlasem.

3 River Hope River Hope | 4. srpna 2018 v 6:08 | Reagovat

[2]:  “Klan?” Hned věděla, že s tímto pokémonem nebude klasická mluva. Nadechla se, předem promyslela odpověď a poté odpověděla.
“Nemám klan. Klany zanikly. Můj jediný klan je můj tým, kterého jsi momentálně také součástí,” řekla. “Z jakého klanu jsi bývala?”

4 [A] Enwy [A] Enwy | 4. srpna 2018 v 16:29 | Reagovat

[3]: "Klany... zanikly," zopakovala Sigilyph. Na tvou otázku vzlétla. "Jsem z klanu Hectorů. Jsem Hector, jejich vůdce," řekla majestátně. "Nebývala, stále jsem. Nejsem součástí tvého klanu," odmítla, ovšem mile, v jejím hlase nebyl ani kousek agresivity.

5 River Hope River Hope | 7. srpna 2018 v 7:41 | Reagovat

[4]: "Těší mne," uklonila se, jak nejuctivěji dokázala.
Vyslechla ji a přikývla. "Rozumím. Pokud bys ovšem chtěla, ráda bych ti byla oporou a podporou. Kdybys někdy potřebovala pomoc, můžeš se obrátit na mě," řekla chovatelka. "To neznamená, že bys měla, je to pouze nabídka, prostý návrh."

6 [A] Enwy [A] Enwy | 7. srpna 2018 v 8:41 | Reagovat

[5]: Sigilyph přikývla. "Dobrá, uzavírám spojenectví klanů. Vlastně bych ráda, kdybys mi ukázala tento svět a pomohla mi protáhnout má křídla," řekla a čekala, jak chovatelka zareaguje na okamžité rozhodnutí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."