Rion's Deino

6. ledna 2018 v 20:33 | Enwy
Výsledek obrázku pro deino
Deino
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: AK2017 - 24. den
Sehranost s trenérem: 6% / Zkušenosti v zápasech: 3%
Štěstí: 13% / Láska k trenérovi: 3%
Povaha:
Deino je slepý emo, na svět má trochu pesimistický pohled. Jediné téma, které ho zajímá, je smrt a všechno kolem ní - jako například zda existuje posmrtný život, jaký je nebo zda smrt bolí. Cítí se světem dotčen, protože se narodil slepý a musí se tak potupně spoléhat na svůj čich. Sám o sobě je trochu masochista a svět ho nebaví. Tedy prozatím jediné, co ho drží při životě, je touha se vyvinout. Co bude potom, to sám netuší.
Útoky:
- Tackle
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rion Rion | 28. ledna 2018 v 13:26 | Reagovat

K Vánocům jsme dostávali pokébally a já si vybrala tento. Vyhodila jsem ho do vzduchu, přede mnou se objevil Deino a pokéball jsem si zase schovala. Nechala jsem ho, ať si trochu zvykne že je venku a pak jsem ho pozdravila.
"Ahoj Deino, já jsem Rion. Budu tvá trenérka, budu se o tebe starat a tak. Jak se máš?" Chtěla jsem ho pohladit, ale zastavila jsem ruku ve vzduchu. Deinové jsou přeci slepí, tak jsem ho nechtěla vyděsit náhlým dotykem. Zase jsem ruku dala dolů.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 31. ledna 2018 v 19:05 | Reagovat

[1]: Jakmile tě Deino zaregistroval a vycítil tvou ruku, přiblížil k ní svůj čumák a očichal ji. Když Deinové ztratí jeden smysl, jiné se zlepší.
"Jak myslíš, že je?" zeptal se Deino, trochu tajemně, ale nikoliv nepřátelsky ani temně.

3 Rion Rion | 31. ledna 2018 v 22:40 | Reagovat

[2]: Nad tou otázkou jsem se musela docela dlouze zamyslet. Posadila jsem se na zem, kousek před ním. "No, upřímně, nevím. Předpokládám že jsi asi trochu zmatený, takže pokud tě něco zajímá, ptej se. Ať už o mě, o tom kde jsme, co budeme dělat...cokoliv, nemusíš se bát se mnou mluvit." Odmlčela jsem se a dál přemýšlela. "Zajímalo by mě, jak se teď cítíš, ať už obecně, nebo vůči mě. Ráda bych tě poznala blíž." Zakončila jsem a doufala, že si bude chtít povídat.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 1. února 2018 v 19:14 | Reagovat

[3]: "Já se tě nebojím," přiznal Deino popravdě a také se posadil. Složil nohy k tělu jako kůň.
"Mě by zajímalo, co následuje po životě? Myslíš, že něco takového existuje? Posmrtný život?" odpověděl na otázku otázkou.

5 Rion Rion | 1. února 2018 v 19:20 | Reagovat

[4]: Potěšilo mě že se mě nebojí, ale následující otázka mě dost zarazila. "Hmmm..." Zamyslela jsem se a pokrčila rameny. "Tak to upřímně vůbec netuším. Asi jsem o tom nikdy nepřemýšlela..." Poškrábala jsem se na hlavě a zamyslela jsem se.
"No, různí lidé tvrdí různé věci. Mě se asi nejvíce líbí teorie o převtělení. To je že až umřeš, tvoje duše se přemístí do jiného právě narozeného těla. Někdo ještě tvrdí, že podle toho, jak se chováš v tomto životě, tak se převtělíš...ale to si nemyslím." Dál přemýšlím. "Jaká představa se líbí tobě? Nebo spíš, u které si myslíš, že bude nejblíž pravdě?"

6 [A] Enwy [A] Enwy | 3. února 2018 v 20:28 | Reagovat

[5]: "Hmm," zamyslel se Deino. "Mně se líbí smrt celkově, ani ne to, co po ní následuje. Zajímalo by mě, jak smrt působí," zamýšlel se nahlas.
"Nevím, která mi přijde nejblíž pravdě," odpověděl stručně.

7 Rion Rion | 4. února 2018 v 14:32 | Reagovat

[6]: Trochu mě zarazilo, že se mu líbí smrt. "Upřímně, já se smrti trochu bojím. Mám ráda svůj život, mám skvělou kamarádku, Charmeleon, se kterou si užíváme všechno. Nemyslíš, že i ty bys byla ráda s přáteli a užívala si to? Smrt jistojistě přijde pro všechny, ale myslím, že není kam spěchat. Je to takový, moc finální. Rychlý a jen na chvilku...kdežto život může trvat velmi dlouho." Pomalu jsem k ní natáhla ruku a pohladila ji po hlavě.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 4. února 2018 v 15:27 | Reagovat

[7]: "To ano, samozřejmě," zamyslel se Deino, opět nahlas. "Života si každý užívá. Má teorie je taková, že se všichni bojíme toho, co neznáme. Popravdě, taktéž bych nechtěl umřít teď hned... ale někdy bych umřít chtěl," pokračoval v povídání. "Svět je... neférový. Ztratil jsem zrak, takže možná pochopíš, proč jsem tak ublížen." Pohladit se nechal, i když nedával nijak najevo, zda se mu tvůj dotek líbí či ne.

9 Rion Rion | 5. února 2018 v 12:41 | Reagovat

[8]: Poslouchala jsem ho a byla jsem ráda, že neucukl nebo mě třeba nekousl do té ruky. "To věřím že musí být teror, žít bez zraku. Sama si to nedokážu představit, ale tak už to je. Skoro každý má nějakou vadu, která mu stěžuje život. Vadu, které by se chtěl zbavit..." Chvíli jsem přemýšlela.
"Nechceš něco podniknout? Něco zábavného, někam jít, něco dělat, trénovat nebo zkoumat...můžeme jít do parku, nebo jen někam na louku kdybys chtěl, můžu ti představit Charmeleon." Snažila jsem se navrhnout pár věcí, třeba ho i nějaká zaujme a zvedne mu náladu.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 6. února 2018 v 17:33 | Reagovat

[9]: "Hmm, mohli bychom se nejdříve nějakou aktivitou seznámit," pověděl Deino, stále tajemným a temným hlasem, jako byl pokémon sám. "Louka zní skvěle. V parku bych se ztratil, i kdybych se tě držel."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."