Kami Kamai's Lapras

7. ledna 2018 v 11:20 | Enwy
Lapras
Lapras
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Odměna za individuální aktivitu
Sehranost s trenérem: 27% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 3% / Láska k trenérovi: 1%
Povaha:
Lapras je zábavný pokémon, který si rád hraje. Miluje potápění a pravděpodobně se naučil plavat, už když byl ve vajíčku. Nemluví, pouze tleská a ze srandy někdy vystřelí na trenérku vodním dělem.
Útoky:
- Water Gun
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami Kamai Kami Kamai | 6. února 2018 v 15:42 | Reagovat

Vyšla jsem z Daycare centra a usmála jsem se. ‘Konečně mám vajíčko Laprase, už se na něj tak těším,‘ pomyslím si zatím co pokračuju v cestě. Po chvíli jsem se zastavila na kraji lesa, ke byla dokonce i malá studánka. Následně jsem se podívala na Umbreona, který chodil po okolí. Následně jsem vytáhla z batohu špinavé tričko a rozešla jsem s vajíčkem k vodě. Následně namočila tričko a začala jsem vajíčko čistit, sice byla celkem čisté, ale i tak jsem ho trochu očistila. Po chvíli už bylo vajíčko čisté a tak jsem ho začala utírat, aby bylo úplně suché, přece jen nebylo moc teplo a já nebyla ráda, se mu něco nestalo.
Následně jsem se vydala zpět k batohu a vytáhla jsem z něj tričko, do kterého jsem vajíčko zabalila a poté ještě i mikinu a i do ní jsem vajíčko zabalila, aby mu nebyla zima. Když jsem vajíčko zabalila, tak jsem vzala batoh a vajíčko a zavolala jsem na Umbreona a poté jsme pokračovali v cestě.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 6. února 2018 v 17:41 | Reagovat

[1]: Čistota +1

3 Kami Kamai Kami Kamai | 6. února 2018 v 18:42 | Reagovat

V cestě jsme pokračovali až do večera, když jsem se rozhodla, že už nepůjdeme dále, protože se začínalo stmívat. Následně jsem vybrala pěkné místo, kde bychom dneska mohli přespat. Zastavila jsem se a shodila jsem ze zad batoh. Poté jsem vajíčko položila na zem a rozdělala sem spacák. Poté jsem vytáhla nějaké věci a rozešla jsem se projít po okolí. Po chvíli jsem se vrátila vzala jsem vajíčko a tričko a vydala jsem se k potoku, který byl kousek od nás. Vajíčko jsem opět začala pečlivě utírat mokrým tričkem. Pečlivě místečko vedle místečka jsem vajíčko umývala. Po chvíli už bylo úplně čisté a jen se lesklo.
Poté jsem se zvedla a rozešla jsem se zpět za Umbreonem. Posadila jsem se na zem a poté jsem začala vajíčko utírat, aby bylo suché. Ve chvíli kdy bylo suché, tak jsem tričko odložila bokem a vzala jsem opět tričko, ve kterém bylo předtím zabalené a opět jsem ho do něj zabalila. Jako další jsem vzala mikinu a také jsem do ní vajíčko zabalila a pak jsem ho položila do spacáku.
Když bylo ve spacáku, tak jsem si vzala ručník a špinavé oblečení a zmizela jsem k potoku. Po chvíli jsem se vrátila s vypraným oblečením a umytá, tak jsem dala věci tak, aby přes noc uschly. Vzali jsme si s Umbreonem něco k jídlo a pak jsme šli spát.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 13. února 2018 v 11:50 | Reagovat

[3]: Čistota +2

5 Kami Kamai Kami Kamai | 13. února 2018 v 18:54 | Reagovat

Další den ráno jsem se probudila celkem brzo. Umbreon ještě tvrdě spal, tak jsem vzala vajíčko a rozbalila jsem ho. Následně jsem vzala tričko a rozešla jsem se opět k potoku. Posadila jsem se a vajíčko jsem začala opatrně utírat, aby bylo čisté a jen se lesklo. Nějakou chvíli mi to zabralo a hlavou mi probíhaly různé myšlenky. Po chvíli už se vajíčko jen lesklo, tak jsem se vypravila zpět za Umbreonem. Pak jsem vajíčko začala pečlivě utírat, po chvíli už bylo suché, tak jsem ho opět zabalila do trička a do mikiny, aby mu nebyla zima.
Následně jsem si vzala něco k jídlu a něco jsem položila stranou pro Umbreon a poté jsem začala uklízet spacák a další věci. Po chvíli se Umbreon probudil, poté co pojedl, tak jsme se vydali opět na cestu.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 15. února 2018 v 10:37 | Reagovat

[5]: Čistota +1

7 Kami Kamai Kami Kamai | 9. března 2018 v 11:16 | Reagovat

V cestě jsme pokračovali až do poledne, kdy jsem se rozhodla zastavit, abychom si trochu odpočinu a mohli se najíst. Z batohu jsem vytáhla něco k jídlu a podala jsem to Umbreonovi. Následně jsem vzala vajíčko a vytáhla jsem ho z trička a následně jsem ho začala utírat, aby bylo pěkně čisté a jen se lesklo. Zatím co jsem ho utírala, tak jsem přemýšlela, jakého pokémona, bych si mohla chytit nebo jestli bychom neměli jít trénovat,
Po nějaké době už bylo vajíčko čisté a lesklo se a tak jsem vzala tričko, ručník a mikinu, abych ho do nich zabalila, aby mu nebylo zima. Následně jsem něco snědla a pak jsme se opět vydali na cestu.

8 [A] Drobeček [A] Drobeček | 9. března 2018 v 20:46 | Reagovat

[7]: Čistota +1

9 Kami Kamai Kami Kamai | 10. března 2018 v 9:44 | Reagovat

V cestě jsme pokračovali až do doby, než se začalo stmívat, to jsem se rozhodla, že pro dnešek už nikam nepůjdeme a že zůstaneme přes noc v lese. Následně jsem ze zad sundala batoh a vajíčko jsem položila vedle sebe. Následně jsem vytáhla spacák a položila jsem ho na zem. Poté jsem vajíčko vyndala z látek, ve kterém byla a pak jsem se rozešla s ním k potoku, který byl nedaleko. Tak jsem ho začala umývat vodou, aby bylo čisté. Když už bylo čisté, tak jsem se s ním vrátila za Umbreonem a začala jsem se utírat, aby nebylo mokré a nic se mu nestalo, to mi nějakou dobu zabralo. Ve chvíli kdy bylo suché a jen se lesklo, tak jsem ho dala do nějakého mého oblečení, aby bylo v teple. Položila jsem ho na zem a vzala jsem si s Umbreonem něco k jídlu. Po nějaké době jsem se rozhodla, že půjdu spát a všimla jsem si, že si Umbreon lehl k vajíčku, aby ho mohl zahřívat.

10 [A] Drobeček [A] Drobeček | 10. března 2018 v 14:38 | Reagovat

[9]: Čistota +1, teplo +1

11 Kami Kamai Kami Kamai | 16. března 2018 v 12:05 | Reagovat

Další den ráno jsem se probudila celkem pozdě, slunce už bylo celkem dost vysoko a pěkně hřálo. Když jsem se trochu pobudila, tak jsem se podívala, kde je Umbreon, tak zatím dále spokojeně spal u vajíčka, aby mu nebyla zima. Trochu jsem se usmála a nechala jsem ještě zatím spát. Následně jsem se zvedla a rozešla jsem se umýt k potoku. Po chvíli jsem se vrátila a šla jsem něco sníst, když jsem jedla, tak se Umbreon probudil a celkem hladově se na mě dívat. Tak jsem mu podala něco k jídlu.
Poté co jsem dojedla, tak jsem vzala vajíčko a rozbalila jsem ho a následně jsem se vydala zpět k potoku, abych ho trochu očistila, než se opět vydáme na cesty. Nějakou dobu jsem ho utírala mokrám trikem, než bylo úplně čisté, pak jsem se vrátila zpět ke svým věcem a Umbreonovi, abych vajíčko osušila. Když jsem měla hotovo, tak jsem ho zabalila do trička, ručníku a mikiny, aby mu nebylo zima. Poté jsem schovala všechny věci a opět jsme se vydali na cestu.

12 [A] Drobeček [A] Drobeček | 16. března 2018 v 17:34 | Reagovat

[11]: Teplo +1, čistota +1

13 Kami Kamai Kami Kamai | 16. března 2018 v 18:34 | Reagovat

Šli jsme až do večera, kdy jsem se opět rozhodla, že se přes noc utáboříme někde ve středu lesa. Vajíčko jsem položila na zem a poté jsem ze zad shodila batoh. Umbreon se šel trochu podívat po okolí, ale po chvíli se vrátil zpět. Když se vrátil, tak jsem se trochu usmála a následně jsem vzala vajíčko a vytáhla jsem ho z věcí, abych si ho trochu prohlédla. Po chvíli jsem se zvedla a rozešla jsem se i s vajíčkem a tričkem ke studánce, abych ho trochu umyla. Když jsem tam došla, tak jsem namočila tričko a začala jsem vajíčko utírat, aby bylo pěkně čisté a jen se lesklo. Po chvíli už bylo čisté a lesklo se, tak jsem se vrátila k Umbreonovi a začala jsem vajíčko utírat, aby bylo suché.
Když bylo suché, tak jsem ho opět zabalila do věcí, ve kterých bylo předtím a poté jsem ho položila vedle sebe na zem. Umbreon k němu hned došel a lehl si k němu, aby mu nebylo zima. Já jsem se jen usmála a poté jsem mu podala něco k jídlu a sama jsem si taky něco vzala. Po chvíli jsem se zvedla a šla jsem se podívat po okolí. Po chvíli jsem se vrátila zpět a začala jsem si chystat věci na spaní. Ještě nějakou dobu jsem byla vzhůru, než jsem se rozhodla, že půjdu spát a usnula jsem.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 17. března 2018 v 11:51 | Reagovat

[13]: Čistota +2, teplo +1

15 Kami Kamai Kami Kamai | 19. března 2018 v 15:44 | Reagovat

Další den ráno jsem se probudila a podívala jsem se na Umbreona, který už chodil po okolí. Jen jsem se na něj usmála a vzala jsem si k sobě vajíčko, které jsem vytáhla z oblečení a rozešla jsem se s ním k vodě, abych ho umyla. Nějakou dobu mi trvalo, než bylo čisté a jen se lesklo. Následně jsem se s ním vrátila k Umbreonovi a začala jsem ho utírat, aby bylo suché. Když bylo suché, tak jsem vzala tričko, mikinu a ručním a následně jsem ho do toho všeho zabalila, aby bylo v teple. Následně jsem ho položila na zem a začala jsem balit věci. Než jsem vše sbalila, tak mi Umbreon lehl k vajíčku a zahříval ho, aby mu nebyla zima. Následně jsem měla vše nachystané na cestu, tak jsem vzala vajíčko do náruče a vydali jsme se na cestu.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 21. března 2018 v 13:08 | Reagovat

[15]: Čistota +1, teplo +1

17 Kami Kamai Kami Kamai | 22. března 2018 v 15:09 | Reagovat

Pokračovali jsme v cestě až do večera, když jsem se rozhodla, že v noci nikam nepůjdeme. Našla jsem si pěkné místo na přenocování, a tak jsem vajíčko položila na zem a následně jsem si začala vytahovat věci na spaní. Umbreon si hned lehl k vajíčku a začal zahřívat, i když bylo i zabalené v oblečení. Já jsem se jen usmála a následně jsem vytáhla něco k jídlu a podala jsem mu to a sama jsem si taky vzala něco k snědku. Po nějaké době jsem se rozhodla, že si půjdu lehnout. Ještě chvíli jsem se dívala na ty dva, než jsem nakonec usnula.

18 [A] Drobeček [A] Drobeček | 22. března 2018 v 20:36 | Reagovat

[17]: Teplo +1

19 Kami Kamai Kami Kamai | 23. března 2018 v 10:10 | Reagovat

Další den jsem se probudila celkem dost brzo a Umbreon ještě spal, tak jsem ho nebudila a dívala jsem se okolo. Když se po nějaké chvíli probudil, tak nevypadal moc dobře. „Ahoj Umbreone, chceš si jít odpočinout do svého ballu,“ zeptám se ho a dívám se na něj. „Hmm, asi jo,“ řekne Umbreon a následně se nechá odvolat.  Já si k sobě vajíčko a následně si jej chvíli prohlížím. Poté ho trochu otřu mokrým tričkem, aby nebylo špinavé. Když je čisté, tak ho zabalím do trička, mikiny a ručníku, aby bylo pěkně v teple. Poté co uklidím všechny věci, tak se s vajíčkem v náručí vydám na cestu.

20 [A] Enwy [A] Enwy | 24. března 2018 v 19:58 | Reagovat

[19]: Teplo +1

21 Kami Kamai Kami Kamai | 25. března 2018 v 23:43 | Reagovat

V cestě jsem pokračovala až do doby, než se začalo stmívat. Pomalu se začínalo i ochlazovat, a tak jsem se rozhodla, že už dneska nebudu pokračovat v cestě. Zastavila jsem se na mýtině a rozložila jsem si tam věci. Poradila jsem se na zem a vzala jsem si k sobě vajíčko a vybalila jsem ho z věcí. Vzala jsem ho a následně ho očistila, aby nebylo špinavé. Chvíli jsem se na něj dívala a přemýšlela jsem co s ním, nechtěla jsem zatím přivolávat Umbreona, protože ráno nevypadal moc dobře, tak jsem vytáhla jeden Ball a chvíli jsem se na něj dívala. Následně jsem si povzdechla a hodila jsem před sebe Ball s Ninetales.
Ninetales se objevila přede mnou a dívala se na mě. Já jsem se mírně usmála a uklonila jsem se. „Dlouho jsme se neviděli královno,“ řeknu jí a dívám se na ní. Ninetales byla celkem zaskočena, že jsem se jí uklonila, ale byla i celkem ráda. „Co po mě potřebuješ,“ zeptá se a následně mávne jedním ze svých ocasů. „Chtěla bych tě poprosit, jestli by ses přes noc nemohla přes noc postarat o vajíčko Laprase, aby mu nebyla zima,“ zeptám se jí mile. „Hmm, udělám to jen kvůli tomu, že je to Pokémon,“ řekne Ninetales a následně se podívá na vajíčko, které držím v náručí. Opatrně ho položím na ručník a dívám se na ní, co bude dělat. Ninetales okolo něj obtočila jemně své ocasy, tak bylo v teple a nic se mu nemohlo stát, teda aspoň jsem v to doufala. Po nějaké době jsem si i já lehla a šla jsem spát.

22 [A] Drobeček [A] Drobeček | 29. března 2018 v 16:34 | Reagovat

[21]: Teplo +2

23 Kami Kamai Kami Kamai | 23. dubna 2018 v 21:22 | Reagovat

Ráno jsem se probudila brzo a podívala jsem se na ninetales, která ještě spala. Jen jsem se pousmála a zatím jsem jí ještě nechala spát. Když se probudila, tak jsem se na ní mile usmála. „Můžeš si jít odpočinout,“ řeknu jí a následně jí odvolám do jejího pokéballu. Poté jsem vzala vajíčko a rozbalila jsem ho. Trochu jsem ho otřela, aby nebylo špinavé a pak jsem ho začala opět balit, aby mu nebyla zima. První jsem ho dala do trička, poté jsem ho ještě zabalila do mikiny a následně ještě do ručníku. Když bylo pěkně v teple, tak jsem se jen usmála a rozešla jsem se s ním dále lesem.

24 [A] Enwy [A] Enwy | 24. dubna 2018 v 18:40 | Reagovat

[23]: Čistota +1, teplo +1

25 Kami Kamai Kami Kamai | 24. dubna 2018 v 22:01 | Reagovat

V cestě pokračuju až do večera, když se rozhodnu zastavit v lese, abychom se utábořili v lese, abychom se prospali. Poté jsem ho položila na zem a začala jsem vytahovat věci. Když jsem si vytáhla spacák, tak jsem vzala Pokéball s Umbreonem a hodila jsem ho před sebe. Když se objevil, tak se mile usmál a podíval se na mě. „Ahoj Kami,“ řekne Umbreon a usměje se. „Ahoj Umbreone, mohl by ses dneska postarat o vajíčko,“ zeptám se ho mile. „Jo jasně,“ řekne Umbreon.
Vezmu vajíčko a vytáhnu ho z věcí. Následně ho trochu utřu, aby bylo čisté a pak ho opět zabalím, aby bylo pěkně v teple a následně si k němu ještě Umbreon lehne, aby mu bylo ještě větší teplo.
Po nějaké době, když už oba dva spali, tak jsem si taky lehla a po chvíli jsem usnula. Další den ráno jsem se probudila celkem dost brzo. Následně jsem vzala vajíčko a pak jsem ho trochu rozbalila, aby mu nebyla zima a sledovala jsem ho, jestli už náhodou v něj nebude pokémon.

26 [A] Enwy [A] Enwy | 27. dubna 2018 v 20:55 | Reagovat

[25]: Teplo +1, Lapras vykoukl(a) z vajíčka.

27 Kami Kamai Kami Kamai | 27. dubna 2018 v 21:34 | Reagovat

Se zájmem jsem sledovala vajíčko a čekala jsem, jestli tam Lapras objeví a nebo ještě ne. Najednou se přede mnou objevil Lapras, tak jsem se usmála a sledovala jsem, co bude dělat.
„Ahoj,“ řeknu po chvíli a pak už jsem opět zticha a čekám, jak bude reagovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."