Kami Kamai's Vajíčko: Lapras

7. ledna 2018 v 11:20 | Enwy
Související obrázek
Zdraví: 100%
Teplo : 0/10
Odpočinek: 100%
Čistota: 4/10
Získání: Odměna za individuální aktivitu
Související obrázek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami Kamai Kami Kamai | 6. února 2018 v 15:42 | Reagovat

Vyšla jsem z Daycare centra a usmála jsem se. ‘Konečně mám vajíčko Laprase, už se na něj tak těším,‘ pomyslím si zatím co pokračuju v cestě. Po chvíli jsem se zastavila na kraji lesa, ke byla dokonce i malá studánka. Následně jsem se podívala na Umbreona, který chodil po okolí. Následně jsem vytáhla z batohu špinavé tričko a rozešla jsem s vajíčkem k vodě. Následně namočila tričko a začala jsem vajíčko čistit, sice byla celkem čisté, ale i tak jsem ho trochu očistila. Po chvíli už bylo vajíčko čisté a tak jsem ho začala utírat, aby bylo úplně suché, přece jen nebylo moc teplo a já nebyla ráda, se mu něco nestalo.
Následně jsem se vydala zpět k batohu a vytáhla jsem z něj tričko, do kterého jsem vajíčko zabalila a poté ještě i mikinu a i do ní jsem vajíčko zabalila, aby mu nebyla zima. Když jsem vajíčko zabalila, tak jsem vzala batoh a vajíčko a zavolala jsem na Umbreona a poté jsme pokračovali v cestě.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 6. února 2018 v 17:41 | Reagovat

[1]: Čistota +1

3 Kami Kamai Kami Kamai | 6. února 2018 v 18:42 | Reagovat

V cestě jsme pokračovali až do večera, když jsem se rozhodla, že už nepůjdeme dále, protože se začínalo stmívat. Následně jsem vybrala pěkné místo, kde bychom dneska mohli přespat. Zastavila jsem se a shodila jsem ze zad batoh. Poté jsem vajíčko položila na zem a rozdělala sem spacák. Poté jsem vytáhla nějaké věci a rozešla jsem se projít po okolí. Po chvíli jsem se vrátila vzala jsem vajíčko a tričko a vydala jsem se k potoku, který byl kousek od nás. Vajíčko jsem opět začala pečlivě utírat mokrým tričkem. Pečlivě místečko vedle místečka jsem vajíčko umývala. Po chvíli už bylo úplně čisté a jen se lesklo.
Poté jsem se zvedla a rozešla jsem se zpět za Umbreonem. Posadila jsem se na zem a poté jsem začala vajíčko utírat, aby bylo suché. Ve chvíli kdy bylo suché, tak jsem tričko odložila bokem a vzala jsem opět tričko, ve kterém bylo předtím zabalené a opět jsem ho do něj zabalila. Jako další jsem vzala mikinu a také jsem do ní vajíčko zabalila a pak jsem ho položila do spacáku.
Když bylo ve spacáku, tak jsem si vzala ručník a špinavé oblečení a zmizela jsem k potoku. Po chvíli jsem se vrátila s vypraným oblečením a umytá, tak jsem dala věci tak, aby přes noc uschly. Vzali jsme si s Umbreonem něco k jídlo a pak jsme šli spát.

4 [A] Enwy [A] Enwy | Úterý v 11:50 | Reagovat

[3]: Čistota +2

5 Kami Kamai Kami Kamai | Úterý v 18:54 | Reagovat

Další den ráno jsem se probudila celkem brzo. Umbreon ještě tvrdě spal, tak jsem vzala vajíčko a rozbalila jsem ho. Následně jsem vzala tričko a rozešla jsem se opět k potoku. Posadila jsem se a vajíčko jsem začala opatrně utírat, aby bylo čisté a jen se lesklo. Nějakou chvíli mi to zabralo a hlavou mi probíhaly různé myšlenky. Po chvíli už se vajíčko jen lesklo, tak jsem se vypravila zpět za Umbreonem. Pak jsem vajíčko začala pečlivě utírat, po chvíli už bylo suché, tak jsem ho opět zabalila do trička a do mikiny, aby mu nebyla zima.
Následně jsem si vzala něco k jídlu a něco jsem položila stranou pro Umbreon a poté jsem začala uklízet spacák a další věci. Po chvíli se Umbreon probudil, poté co pojedl, tak jsme se vydali opět na cestu.

6 [A] Enwy [A] Enwy | Čtvrtek v 10:37 | Reagovat

[5]: Čistota +1

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."