Leden 2018

SNĚHOVÁ SEZÓNA: Vyhodnocení Zimních týmových bitev

31. ledna 2018 v 19:28 | Enwy/Lii |  OZNÁMENÍ
"JOOO! Koneeeččněě!" křičela Raion energicky na všechny strany. Chytila divoce jednoho reportéra a vyškubla mu mikrofon z ruky. Nacpala se před kamery.
"Já ti to říkala, Lee! Já ti to říkala!" Lee se na ceremoniálu tentokrát neukázal a Emiya jako vždy s úsměvem na rtech, mávala všem fanouškům a kamerám, s kamenným, či možná dokonce ledovým, klidem. Kolem červených se shlukly davy, ale ty samozřejmě provolávali slávu i dvěma ostatním týmům, tudíž se jména ozývala ze všech stran.
"Jaké je tajemství vaší energie, Raion?" ptali se reportéři. Raion si slavnou chvilku velmi užívala, ale i přesto se otočila ke svému týmu a usmála se. "To jsou oni, kteří mě dělají tak... přísnou. Každý den se bojím, že mě třeba dosáhnou nebo tak, takže musím být neustále v tréninku a neustále v pozoru. Dobrá práce, holky," řekla Červená směrem k Rory a Enwy, dvěma vítězkám zimních týmových bitev.
Cenu předala osobně a s radostným elánem, výhru si užívala - kdo by ne, že? Odměnou jsou vstupenky do Safari Zóny, která umožňovala výběr jakéhokoliv pokémona prvního vývinu, včetně formy (Alolan, Shiny,...) a základní struktury povahy.
Povoleni nejsou: legendární pokémoni, mýtičtí pokémoni, pokémoní mušketýři, patroni, bohové, ochránci Země, pokémoni počasí, Sky-form pokémon, Ditto, Stvořitelé a dalších pokémoních jednotlivců; v případě volby tajemných verzí pokémonů (golden, metallic, mystic, dark) je charakter ovlivněn verzí
Povoleni jsou: obyčejní pokémoni, pokémoni z fos. střediska, starteři.
Takto byly týmové bitvy Sněhové sezóny zakončeny. Zanedlouho byl stadion, kde se akce konala, opuštěn a vše se zdálo, jako kdyby bylo stejné jako předtím. Sníh stále nenapadal, přesto všichni budou vzpomínat na sníh... trochu jinak.

Děkuji všem za účast! Velmi si cením Vaší účasti, přestože bylo datum zveřejněné zničehonic.

ZHODNOCENÍ

Levely jsou pouze starterům (5-10% z momentálního levelu dle umístění, stupnice i počtu výher/proher). Zkušenosti v bitvách jsou všem pokémonům, kteří zápasili v základním týmu.
"Tvůj první pokémon je znamení tvého rozhodnutí, tvé cesty, tvé síly, tvé oddanosti k přátelům. Nebyl by-li starter, tvá cesta by nikdy nemohla začít."

RORY
Incineroar - 3 levely, 7% zkušenosti v zápasech
Pidgeot - 7% zkušenosti v zápasech
Ariados - 3% zkušenosti v zápasech
Kadabra - 5% zkušenosti v zápasech
Vivillon - 5% zkušenosti v zápasech
Amaura - 3% zkušenosti v zápasech
Bayleef - 5% zkušenosti v zápasech

ENWY
Charizard - 2 levely, 8% zkušenosti v zápasech
Gardevoir - 5% zkušenosti v zápasech
Ribombee - 5% zkušenosti v zápasech
Haunter - 3% zkušenosti v zápasech
Skarmory - 3% zkušenosti v zápasech
Crobat - 1% zkušenosti v zápasech

RIVER HOPE
Servine - 4 levely, 8% zkušenosti v zápasech
Froakie - 4% zkušenosti v zápasech

DROBEČEK
Torterra - 2 levely, 8% zkušenosti v zápasech
Skarmory - 4% zkušenosti v zápasech
Pikachu - 7% zkušenosti v zápasech
Jolteon - 7% zkušenosti v zápasech
Shedinja - 3% zkušenosti v zápasech
Wailord - 5% zkušenosti

SLAANESH
Frogadier - 4 levely, 7% zkušenosti v zápasech
Gastly - 7% zkušenosti v zápasech
Umbreon - 5% zkušenosti v zápasech
Duskull - 5% zkušenosti

KAMI KAMAI
Wartortle - 3 levely, 7% zkušenosti v zápasech
Rapidash - 7% zkušenosti v zápasech
Vulpix - 5% zkušenosti v zápasech
Umbreon - 5% zkušenosti v zápasech
Ninetales - 5% zkušenosti v zápasech
Procenta a levely: ano
Výsledek obrázku pro anime interview gif

BONUS - FABULOUS CHVILKA

Enwy/Osud: Zamrkala. "River! Rory! Hej, Kami, Slaaneshi! Sen-... Drobečku! Pojďte k mikrofonu, je tu sranda," začala všechny zvát, jako kdyby to byl její branž. 17:08
Kami: Když Eustác přestane mluvit, tak mi lehce začaly cukat koutky. No začala jsem se smát, když se slova ujala Enwy. No nad tím, co pronesla Enwy jsem se začala smát ještě více a pomalu jsem se rozešla za ostatními. 17:09
Rory: Chvíľu som len nechápavo mrkala, ale... aj tak ma už všetci videli, nie? Hanbiť som sa prestala už niekedy nazačiatku... takže som len mykla plecami a vybehla som za ňou, sranda musí byť!
Slaanesh: Jen se zaraženě podívám na Enwy a pak zavrtím hlavou. "Ne, k tomuto se vážně nepřidám 17:11
Drobeček: "Ty taky," zazubil jsem se na River. Za tu dobu, co jsem zamyšlený sledoval zápasy, se mi už vytratil její obličej z paměti, chvilku mi tedy trvalo, než mi došlo, že je to ona. Pohlédl jsem s úžasem na povykující Enwy a přemýšlel, kdy jí odtáhnou sekuriťáci. No, než se to stane, proč taky něco neříct, že... i když, co říct? Nemůžu dělat reklamu, nikdo mi nezaplatil, přitom reklama je to jediné, co mě napadlo vyřvávat. Přesto jsem se nenápadně přesunul k mikrofonu, spíš abych slyšel, co řeknou ostatní, než že bych něco chtěl sám říct. 17:11
Kami: Jak jsem pokračovala k Enwy, tak mi z kapsy vypadl ball s Umbreonem a ten se po mém boku vydal za ostatními a vypadal, dost ostražitě, no nechtěla jsem ho odvolávat, tak jsem došla společně s ním za ostatními. 17:12
Enwy/Osud: Chopila se mikrofonu a šla od každého účastníka k účastníkovi a ptala se ho na jednou jedinou otázku. "Takže, lidi! Co chcete říct světu?"
River Hope: Páni. Nakonec se přisunula, lehce se naklonila k mikrofonu a svým hlasem řekla: "Čtěte Robina Hooda!" 17:15
Rory: "Uh, no... ee...." habkala som a našťastie v tom momente z pokéballu vyskočila Lilith. Keď si uvedomila, kde je, začala sa zubiť a kývať všade naokolo. "Ahoj, ahoj! Wooha, vás je tu ale veľa... Rory, Rory, pozriii! To sú všetko moji fanúšikovia!" 17:15
Drobeček: Co bych tak měl říct světu? Hmm, třeba něco moudrého, něco, co lidstvo napraví, nebo alespoň posune dál... "Nejezte sníh, je v tom spousta sra-ehm, nezdravostí!" zahulákal jsem do mikrofonu. 17:15
Kami: Když se k nám dostal mikrofon, tak k němu Umbreon dostal dříve než já. "Stromy jsou zlé a já před nimi zachráním princeznu, Kami," řekl pyšně Umbreon a začal se dívat po okolí. já jsem si jen povzdechla a raději jsem neřekla jsem ani slovo. 17:16
Enwy/Osud: Enwy se zazubila. "Jahodový dortík je dobrý dortík! A pokud mě sleduje teď táta, čau táto!" zamávala do kamer. Zdálo se, že ji někdo nechce zastavit. Pohlédla s úsměvem na Slaaneshe. "Fakt nechceš nic říct?" ujišťovala se, protože už slyšela security.
Slaanesh: Když se Enwy dostane ke mně tak si povzdechnu a nakonec lehce ironickým tonem řeknu."Pořádně vychovávejte své děti, nebo si jich můj Duskull odnese." 17:19
Enwy/Osud: Usmála se, když všichni řekli své. Cítila se na polo-pódiu se všemi tak... trochu naplněna. "A to, dámy a pánové-" Enwy byla zaražena. Eustác se konečně probrala a vyškubla jí mikrofon z ruky. "A to, dámy pánové, byly Zimní týmové bitvy!"
TOHOTO ČLÁNKU SE TÝKÁ:

Kami Kamai's Leafeon

31. ledna 2018 v 19:04 | Drobeček
Výsledek obrázku pro leAFEON
Leafeon
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 56
Růst: Středně pomalu
Získání: Moss Rock
Sehranost s trenérem: 36% / Zkušenosti v zápasech: 31%
Štěstí: 4% / Láska k trenérovi: -9%
Povaha:
Leafeon je agresivní, bojechtivý pokemon. Za své se bije do posledního dechu, obzvláště, když se jedná o území nebo o názory. Nikoho nemá rád, s nikým se nebaví. Nejradši by celé dny vysedával ve svém brlohu, pojídal kořínky a užíval si klidu. To se mu jaksi nevede, vzhledem k tomu, že byl chycen. Není proto divu, že svou trenérku nemá moc v lásce, i na poměry zapšklého Leafeona, kterým je.
Kdyby to bylo u pokemonů možné, byl by Leafeon alkoholik. Vzhledem k jeho tělu ale není, to mu však nebrání využít každé příležitosti, kdy vidí alkohol, k tomu, aby nádobu obsahující tento výborný likér rozbil a vypil.
Útoky:
- Tackle
- Razor Leaf
- Tail Whip / procvičit!
Další vývin:
Naučení vílího útoku =
Aktivní Výsledek obrázku pro bottle sprites png "Znáte-Vipera" flaška - Je to jen... flaška

Kami Kamai's Shinx

27. ledna 2018 v 21:00 | Drobeček
Shinx
Shinx
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 14
Růst: Středně pomalu
Získání: Route 9
Sehranost s trenérem: 10% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 4%
Povaha:
Shinx nemá nijak výraznou povahu. Je tichý, klidný, obětavý a s nikým se nehádá. Uznává svou porážku a následné chycení trenérkou, teď jí poslouchá téměř na slovo. Není z toho zrovna šťastný, ale jeho rozum mu říká, že tak je to správné, že pokemoni by měli své trenéry poslouchat, ať se jim to líbí, nebo ne.
Možná by se dalo i říct, že je smutný. Nikdy se nesměje, alespoň ne nahlas, a nedělá nic pro vlastní dobrou. Ač to nedává najevo, baví ho zápasy, ovšem jen přátelské.
Útoky:
- Tackle
- Spark
Další vývin:

Sněhová sezóna: Rozpis zápasů

26. ledna 2018 v 16:44 | Enwy

... A JE TO TADY

Onen velkolepý den a tak dále. Bohužel či bohudík, necítím se na dlouhé texty. Nuže, zkráceně pouze tedy oznámím, že je konečně vyvěšen rozpis zápasů!
V případě, že nedorazíte, ozvěte se prosím předem, pokud možno, pod článek, abychom zbytečně nečekali. Díky. Změny v rozpisu jsou povoleny v případě, že oba dva ze soutěžících souhlasí se změnou.

PRVNÍ KOLO

BOJUJE SE NA POKÉMON-SHOWDOWN
Než začnete zápas, stavte se, pokud možno v chatu, aby se domluvil rozhodčí a další okolnosti boje.
ROZPIS NA DEN: SOBORA 27.1.2017
START: 27.1. - 14:45 (ceremoniál)
ČAS + POČET POKÉMONŮ
Utkání kdo proti komuČAS + POČET POKÉMONŮUtkání kdo proti komu
15:00
(6)
& RORY vs. DROBEČEK &
15:00
(4)
& ENWY vs. SLAANESH &
15:15
(2)
& RIVER HOPE vs. RORY &
15:15
(6)
& KAMI KAMAI vs. DROBEČEK &
15:30
(2)
& ENWY vs. RIVER HOPE &
15:30
(6)
& KAMI KAMAI vs. RORY &
16:00
(2)
& RIVER HOPE vs. SLAANESH &
16:00
(4)
& SLAANESH vs. RORY &
16:15
(4)
& SLAANESH vs. DROBEČEK &
16:15
(6)
& ENWY vs. KAMI KAMAI &
16:30
(6)
& ENWY vs. DROBEČEK &
16:30
(2)
& RIVER HOPE vs. KAMI KAMAI &

SCÓRE - SEPIS PRŮBĚHU

(Kliknutím zobrazíte zpáteční sepis)

Drobeček - 3:1
River Hope - 1:3
STRIKE - 4

Rory - 3:1
Enwy - 4:0
REBIRTH - 7

Slaanesh - 0:4
Kami Kamai - 1:3
HARMONY - 1

Sněhová sezóna: Zimní týmové bitvy

20. ledna 2018 v 12:19 OZNÁMENÍ

PŘEDMLUVA DO DĚJE / Postavy: Lee, Raion, Emiya [NPCs]
"Teď je čas na tobě, abys něco řekla k sezóně, Raion," odkašlala si Emiya, aby přerušila až strašidelné ticho. Mistryně červeného týmu se jen neklidně zavrtěla na místě a upřela na Modrou v brnění pohled, jako kdyby čekala, kdy se ozve ještě jednou.
"V-však víš, že nejsem moc na řečnění," zamumlala, dostatečně potichu, aby nebyly slyšet její rozpaky.
"Pravda. Fénixové nepotřebují mluvit. Jejich oheň rozehřeje každé srdce i beze slov," přikyvovala Emiya a založila si ruce na hrudi, až její pažní chrániče zacinkaly o hrudní plát. Plameny svíčky uprostřed stolu se nejistě zamihotaly, když se do kusu nábytku zabodl nožík.
"Anebo!" zvolal zelený v klobouku a svůj nůž zase jedním čistým pohybem svou hračku vytáhl. "Stačí sejmout tři horní knoflíky a to definitivně uvede každého chlapa do ohně. Taky beze slov," zachichotal se.
Raion se plácla do čela. "Tohle nesvedou jen ženský, ale i chlapi," řekla s povzdechem.
Lee zamrkal. "Pravda!" zvolal zničehonic. Odsunul si židli, našpulil rty a přehodil nohu přes nohu. "Nejsem muž ani žena, pán ani paní. Řekněme, že jediné, co se na mě během dne mění, je výška podpatků," prohlásil vysokým pisklavým hlasem.
Emiyiny rty zacukaly a Raion vybouchla smíchy. "Fajn, tohle mě nanejvýš nemotivovalo k proslovu," vyprskla. Lee si narovnal klobouk a zvážněl.
"Fajn. To jsem rád," pověděl ledově a upřel na ni hadí oči.
Raion se postavila a dala si ruce v bok. "Jako fénix nepotřebuju slova ani knoflíky," ušklíbla se šibalsky. "Jsem génius a oheň sám. To, co mluví za mě, je můj tým."
"Oooo, velmi egoistické prohlášení," zatleskal Lee a zazubil se.
Emiya přikyvovala a na její bledé tváři se objevil úsměv. "Jak se od ohně dalo čekat - led roztál."
.

VÍTEJTE, NOVÁ SEZÓNA ZAČALA!

Máme po Vánocích, po Novém roce a jsme nyní v tom dalším. Nechť započnou první týmové bitvy tohoto roku! Nese sněhové jméno, protože sníh a led patří tradičně k zimě.

Pro naše a vaše chápání do znamená, že budou vylosováni z každého týmu náhodně členové, kteří proti sobě budou bojovat. Řekneme si k tomu nějaká pravidla.
  • Losovaní budou pouze aktivní hráči, kteří mají tři a více pokémonů, v případě nedostatku aktivních hráčů se jedná o vyjímku, kdy budou slosováni i jiní. V případě, že se nějaký člen nedostaví, proběhne bitva alternativně (administrátoři pomocí moderních strojů zadají vaše pokémony do monitoru a ono to přibližně vyhodí procenta na výhru, podle toho bude výsledek).
  • Bojuje se ideálně 6 na 6 pokémonů, resp. tím pádem celý jeden tým pokémonů.
  • Losování je náhodné, pomocí losovacích papírků, stará dobrá technika! V případě, že by jedna strana neměla dostatek pokémonů, musí se strana druhá přizpůsobit. Za levelový rozdíl se neomlouváme, neměli jste holt štěstí.
  • Boje proběhnou na Pokémon Showdown. Na chatu proběhne (pokud bude třeba) pouze finále a semifinále, aby vše nebylo pouze čísel, ale také na osudu a štěstí.
  • Bude bojovat každý s každým, resp. každý tým s každým týmem. V případě nedostatku hráčů se to vyřeší pomocí NPC systémových postav.
  • V boji se musí účastnit starter. Další pokémoni jsou na vás a ne v každém zápase musíte využít pokémoni stejné, jako zápas před ním. Není proto třeba dostat do hlavního týmu (kterého máte u sebe) právě ty pokémony, které chcete v zápase použít.
Losování proběhlo 20.1. mimo zraky hráčů a adminů.
Losovala: Lii, non-member, k losování bylo třeba neutrální strany

Výsledek obrázku pro fantasy fire symbol png
RORY / CHOVATELKA
ALOLA
"Skrotiť znamená vytvoriť si putá."
ENWY / TRENÉRKA
KANTO
"Jahodový dortík - dobrý dortík!"
Fire / Lv. 66

Útoky:
- Scratch
- Darkest Lariat
Fire - Fire Fang
Fire - Flamethrower
Fire / Lv. 84

Útoky:
Fire - Flamethrower
Fire - Ember
- Slash
Fire - Flare Blitz
Výsledek obrázku pro green symbol wolf png
RIVER HOPE / CHOVATELKA
UNOVA
"Robin Hood."
DROBEČEK / TRENÉR
SINNOH
"Nejez sníh..."
/ Lv. 24

Útoky:
- Tackle
- Vine Whip
/ Lv. 83

Útoky:
- Tackle
- Absorb
- Mega Drain
- Earthquake

Výsledek obrázku pro fantasy blue symbol png
SLAANESH / CHOVATEL
KALOS
"Proč se tak divně dívají na má ústa? Zapoměl jsem si masku?"
KAMI KAMAI / TRENÉRKA
KANTO
"Jsem, kdo jsem, a netvrď mi, že nejsem, a ano smrti se nebojím, nevěříš?"
/ Lv. 16

Útoky:
- Pound
- Water Pulse
/ Lv. 32

Útoky:
- Bubble
- Water gun
- Bite
- Tail Whip

LIST VYSTAVEN 26.1.


Aya's Froakie

20. ledna 2018 v 11:19 | Drobeček
Výsledek obrázku pro froakie
Froakie
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 6
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 2% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Froakie nemá zrovna v lásce tréninky. A zápasy. A hraní si. Vlastně nemá v lásce skoro nic, nebo se to tak alespoň jeví. Všechno, co dělá, dělá jen z povinnosti. Kdyby měl někdy rozhodovat sám, co bude dělat, prostě by stál na místě a jen čekal, až dostane nějaký rozkaz. Snaží se to vyvrátit tím, že bude přátelský a zábavný, moc se mu to ale nedaří.
Při jakékoli aktivitě šetří každým svalem. To znamená, že například při zápase, když už by se do něj dostal, by jen stál na místě, občas uhýbal příchozím útokům a vysílal své vlastní, aniž by při tom udělal jediný zbytečný pohyb.
Útoky:
- Pound
Další vývin:

85. člen - Aya

20. ledna 2018 v 10:59 | Drobeček |  ČLENOVÉ
AYA / CHOVATELKA /MODRÝ TÝM
POHÁRY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: Lumiose city
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Do všeho jdu po hlavě a bez přemýšlení."
POKÉMONI
TEAM 1:

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

POKÉDEX

Výsledek obrázku pro kalos pokédex

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%
______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%
______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%
______________________________________________________ HUDBA - 0%

Kyaz's Mudkip

20. ledna 2018 v 10:50 | Drobeček
Výsledek obrázku pro mudkip
Mudkip
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 13
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 13% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Mudkip se od svého druhu, který je znám svým derpovským vzhledem i chováním, dost liší. Stále si sice udržuje přitroublý výraz, v hlavě toho ale má víc, než nadprůměrný člověk. Problém je v tom, že svoji inteligenci používá jen k samým nekalostem. Neustále se někomu vysmívá a poukazuje na chyby ostatních. Ze všeho nejvíc miluje lehat si lidem pod nohy ve chvíli, kdy jdou kolem, aby o něj pak mohli zakopnout.
V jádru ovšem není zlý, vše dělá jen proto, aby se všichni bavili. Kromě zlobení má také rád hlavolamy, sudoku a šachy.
Útoky:
- Water gun
- Tackle
Další vývin:

84. člen - Kyaz

20. ledna 2018 v 10:42 | Drobeček |  ČLENOVÉ
KYAZ / TRENÉR / MODRÝ TÝM
ODZNAKY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: Littleroot town
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Nikomu never."
POKÉMONI
TEAM 1: |

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

POKÉDEX

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%
______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%
______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%
______________________________________________________ HUDBA - 0%

Dail's Weedle

12. ledna 2018 v 17:11 | Enwy
Výsledek obrázku pro weedle
Weedle
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 3
Růst: Středně pomalu
Získání: Route 1
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Weedle je trochu škodolibá, i když dětinským způsobem. Ráda kouše díry kamkoliv a miluje ty pohledy lidí, jak se snaží přijít na to, kdo to udělal. Není zlá, jen si takto ráda zkracuje svůj čas a hraje si. Na druhou stranu ráda pomůže komukoliv, kdo potřebuje... i když ne zadarmo, samozřejmě.
Útoky:
- Bug bite
Další vývin:
Obrázky pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Sprites - Serebii
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."