Vëzzite's Torchic

9. srpna 2017 v 22:19 | Enwy
Torchic
Torchic
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Torchic je uječený a navíc má hlas jako ženská. Má neuvěřitelný bojový elán... no, možná až přebytečně moc. Celkově je takové hyperaktivní kuře, které neustále musí někde poskakovat a mluvit. Vzhledem k jeho elánu má potřebu pokaždé, když zaútočí, zařvat jméno útoku z plných plic. Pokud mu to není dovoleno, jeho síla je najednou na naprostém bodě mrazu.
Má rád podzim a spíše sychravé počasí než horké.
Útoky:
- Ember (Uhlíky)
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vëzitte Vëzitte | 9. srpna 2017 v 22:23 | Reagovat

Vëzitte si pohodila s pokéballem svého prvního pokémona ledabyle v ruce. Kupodivu nebyla vůbec nervózní, když vyhodila pokéballem do vzduchu a před ní se objevilo malé kuře. "Hmmm," klekla si k němu a cvrnkla ho ho čela. Upřímně, shledávala ho poměrně vtipným. "Čau malej, já jsem Vëzitte," představila se mu.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 7:22 | Reagovat

[1]: "Oh, ahoj! Já jsem Torchic! Někteří mi říkají Torchi, jiní jednoduše Torchic, protože se tak jmenuju. Mimochodem, kdo jsi? Já vím, že Vezzite, ale myslím... Ty jsi ta, která si mě vybrala? Jé, jsem moc rád, díky! Vždycky jsem chtěl cestovat. Uvažovala jsi někdy o cestování? Asi jo, když ses na cesty vydala, co? A co kamarádi? Nechala jsi kamarády doma? Moji kamarádi mají rádi různé berry, máš je taky ráda? Mám rád třeba i akční filmy, nejlépe s Blazikenama. Máš ráda Blazikeny? Byl bych moc rád, kdybys mě jedním z nich udělala, víš..." vychrlil a pak se zprudka nadechl až se rozkašlal.

3 Vëzitte Vëzitte | 11. srpna 2017 v 10:20 | Reagovat

Prcek toho na Vëzzite vychrlil vskutku dost, dost na to, aby zůstala až do jeho záchvatu na konci zaraženě dřepět. "Uh... dobře. Ano, jsem tvá trenérka. A jo, dokonce cestujeme spolu právě teď," rozhodla se postupně odpovědět na jeho otázky. "Kamarády nemám, malej a berry mi nevaděj. Jestli se chceš vyvinout v Blazikena, jsem si jistá, že se k tomu dopracujem," dokončila. Poté naklonila hlavu ke straně. "Stál bys o trénink?" Zeptala se ho.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 11. srpna 2017 v 10:34 | Reagovat

[3]: "Jé, dobře! A na hranici jedna až deset, jak moc máš ráda déšť? Co třeba podzim, často prší, ne? Máě ráda oheň? Já mám oheň moc rád, možná protože jsem ohnivé kuře, ale moc nemám rád horko..." a pokračoval a pokračoval, než jsi ho nezarazila svou otázkou.
"Jo! Trénink je dobrá věc! Mám moc rád tréninky!" zvolal a začal kolem tebe poskakovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."