Shinen's Treecko

12. srpna 2017 v 15:49 | Enwy
Výsledek obrázku pro treecko
Treecko - "Tyrion"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 13
Růst: Středně pomalu
Získání: TCH Léto
Sehranost s trenérem: 5% / Zkušenosti v zápasech: 9%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Treecko je zábavný týpek, který si rád dělá srandičky z lidí. Je doslovně závislý na smíchu, ať už svém či cizím. Jeho největší sen je naučit se nějaké ultimátní kombo, kterým by mohl OHKOnout nepřítele. V bitvách je posedlý nepřítelovými pocity a nepřestane útočit do té doby, než se nezačne protivník smát. Ne, není sadista, tedy dle jeho slov ne. Podle něj má jen moc rád ostatní pokémony a chce je vidět... "šťastné".
Útoky:
- Pound
- Absorb
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shinen Shinen | 13. srpna 2017 v 10:52 | Reagovat

Když povolám Treecka z pokéballu, chvilku na něj jen zírám. Můj druhý vysněný pokémon! Snad s ním budu vycházet, přemýšlím v duchu.
"Ehm...ahoj. Jmenuju se Shinen, jsem trenérka pokémonů. Docela začátečnice. Kromě tebe mám akorát Charmander, Aryu. Co se toho týče...omlouvám se, jestli jsme to přehnali. Ten první nečekaný útok byl docela podpásovka. Ale byl jsi opravdu silný! A rychlý! Bez něho bychom tě možná nezvládli, když se tak dívám zpětně..." složím Treeckovi něco jako pochvalu a omluvu zároveň. Zamyslím se a vytáhnu z batohu tašku s berry. Vemu jedno oran berry a položím ho před Treecka. "Na, tady máš. Doufám, že budeme spolu  vycházet!"

2 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 15:39 | Reagovat

[1]: Treecko si tě vyslechl a pak se začal smát na celé kolo. "Kdyby to nebyla podpásovka, pak bych zdrhnul, jakmile bych vás uviděl," smál se. Pochvalu a komplimenty ignoroval.
"To mě chceš uplácet?" zasmál se Treecko a berry ti přisunul zpět. "Tak se usmívej a směj se, to je lepší než nějaké berry."

3 Shinen Shinen | 13. srpna 2017 v 16:00 | Reagovat

[2]: Překvapeně koukám na Treecka. Jeho smích je roztomile šílený, až mě to nutí se usmívat. "Uplácet? Vůbec ne. To bylo z mé štědrosti. Neusmívat se je těžké, zvlášť když člověk uslyší tvůj smích." ušklíbnu se na něj. "Teď se nenuceně usmívám. Vidíš? Tak co, bude to berry, mistře?" upřímně jsem trošku zmatená, zároveň dost pobavená. Je úplně jiný než Charmander. To mi vůbec nevadí. Akorát bude možná těžší získat si jeho důvěru, pomyslím si.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 16:05 | Reagovat

[3]: "Oh, tak pokud je to ze štědrosti, tak štědře přijímám," zasmál se a vzal si berry. "Oh? Mám ho až tak nakažlivý?" řekl a schválně se ještě zasmál, aby ses začala taky smát. "Jsem potěšen, že mi říkáš mistře. Nechceš mi dát i nějaké jméno? Nějaké... abych nebyl jenom mistr Treecko, to zní jak přes kopírák," pověděl.

5 Shinen Shinen | 13. srpna 2017 v 16:37 | Reagovat

[4]: "Kdyby si někdy chtěl další...tak ti štědře můžu nabídnout znova." mrknu na něj. "Mám v plánu si udělat pěknou zásobu." dodám a usměju se. "Hodně nakažlivý." podotknu a když se Treecko začne smát znova, zkouším smích udržet, ale menší uchechtnutí nezadržím. "Musím s tebou souhlasit, mistr Treecko je na takového Treecka jako jsi ty suché. Bohužel, moc mi jména nejdou, ale počkej, zamyslím se." chvíli přemýšlím, analyzuju Treecka. Jaké jméno se na něj hodí?
"Dobře, něco mě asi napadlo. Snad máme podobný vkus na jména." oznámím trošku nervózně. "Docela se mi na tebe hodí jméno Tyrion. Co myslíš? Pokud se ti to nelíbí, vymyslím něco jiného." dodám a napjatě čekám. Shinen, ty jsi přehnanej fanoušek, pomyslím si s nenápadným povzdechem.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 17:25 | Reagovat

[5]: "Eh, možná až vyrostu. Jsem teď plný už z jednoho," zasmál se. Vyslechl si tě a pak pokýval hlavou. "Zní to dobře, ale říkala jsi, že se to ke mně hodí. Co to vlastně je? Má to nějaký význam nebo tak...?" zeptal se nejistě.

7 Shinen Shinen | 13. srpna 2017 v 17:37 | Reagovat

[6]: "Až vyrosteš? Nojo, je dost možné, že jsi už blízko evoluce do Grovyla. Doufám, že proti evoluci nic nemáš? Jsou pokémoni, kteří se vyvinout nechtějí, takže to nechám na tobě. Mně osobně se Grovyle dost líbí, k tomu se budeš moct naučit věci, které by ses nyní naučit nemohl." povím mu, pak se nervózně usměju, když se zeptá na to jméno. "No...Tyrion..je jedna z mých oblíbených postav z jedné knížky. Je tam opravdu hodně postav, ale on zaručeně patří mezi nejvtipnější. Je to velkej vtipálek, zároveň je ale chytrej a strategickej. Nějak si mi ho připomněl." usměju se a čekám, jestli jméno teda přijme.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 18:45 | Reagovat

[7]: "Samozřejmě, že nemám! Pokud to učiní někoho usměvavého, nemám s tím problém," zvolal nadšeně. "Grovyle vypadá drsněji a rozesmátěji," přiznal.
"Oh? Je ta věc vtipná? Nu dobrá, svoluji," pověděl s hlasem zkušeného drama-komika. "Není to taková ta kniha, jak někdo chtěl těch sedm králoství, ale ten aukcionář jich mohl nabídnout jen tři...?"

9 Shinen Shinen | 13. srpna 2017 v 19:14 | Reagovat

[8]: "Dobře, Tree...Tyrione. Jdu navštívit věž. Až se vrátím, budeme mít menší...srandovní trénink, ať z tebe uděláme tedy toho Grovyla." oznámím mu a mrknu na něj. Upřímně jsem myslela, že bude těžší si ho zkamarádit. Na jeho otázku se musím zasmát. "Heh, no...království tam jsou, ale myslím, že aukcionář tam moc roli nehraje. Ještě jsem to nedočetla."

10 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 19:41 | Reagovat

[9]: "Slyším na oboje," zasmál se Treecko, aby tě utvrdil v tom, že pokud mu omylem řekneš Treecko, nic se neděje. "Dobře! Nemusí být všechno srandovní, jenom pokud se budou všichni smát, to stačí. Toho jde dosáhnout i bez vtípků, pozor!" oznámil.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."