Shinen's Charmander

2. srpna 2017 v 11:54 | Enwy
Výsledek obrázku pro charmander
Charmander - "Arya"
Pohlaví: Samička
Typ: Fire
Level: 11
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 25% / Zkušenosti v zápasech: 11%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Charmander pochází z rodiny slavných populárních Charizardů, kteří se zaměřovaly na soutěže. Charmander se však rozhodla vydat se cestou síly a hrubosti, trenérství a proto byla v rodině odsuzovaná. Její rodina jí říkala, že jako žena by měla být sličná a jemná. Charmander a její povaha je ovšem přesný opak. Je hrubá, agresivní a všechno, co si žádá, by chtěla hned a rovnou. Když už se do něčeho zapálí, je schopna v tom pokračovat nekonečně dlouho a máloco ji unaví nebo znudí.
Útoky:
- Scratch
Fire - Ember
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shinen Shinen | 3. srpna 2017 v 11:16 | Reagovat

S nervózním úsměvem pokéball převaluju z jedné dlaně do druhé. Na tohle jsem se tak dlouho těšila. Ale co když se jí nebudu líbit, proběhne mi hlavou. Polknu, stisknu pokéball a vrhnu jej před sebe. Pomaličku se přede mnou rýsuje bílý obrys . "Eh. Ahoj Charmander! Jmenuji se Shinen. A jsem tvoje nová trenérka. Neplánuju se však před tebou nějak povyšovat, se svými pokémony chci mít vztah spíš kamarádský, než abych působila jako nějakej diktátor." představím se jí, čekajíc na reakci.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 3. srpna 2017 v 12:11 | Reagovat

[1]: Charmander si tě vyslechla a poté pokrčila rameny. "Popravdě jsem čekala, že budeš moje trenérka než kamarádka, ale asi se s tím smířím," pověděla. "Jsem Charmander, ale to už asi víš, takže..."

3 Shinen Shinen | 3. srpna 2017 v 12:23 | Reagovat

[2]: "Heh..." uchechtnu se, ohnu se a opatrně na chvilku položím svou ruku na její rameno.  "Můžeme být obojí, ne?" Navrhnu a usměju se. "Tak, abychom to zpečetili - nějaké přání, co dnes dělat?" Optám se a sama začnu přemýšlet.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 3. srpna 2017 v 15:26 | Reagovat

[3]: Charmander mile pokrčila rameny. "No, proč ne. Nic proti tomu nemám," řekla. "Můžeme jít trénovat? Charizardové jsou epičtí!" nadchla se Charmander.

5 Shinen Shinen | 7. srpna 2017 v 19:24 | Reagovat

Povolám Charmander ze svého pokéballu. "Uh...Ahoj! Za chvíli půjdeme konečně trénovat. Předtím ale chci, abys snědla tyto dvě oran berry, ať si trošku najezená. Ale pokud tě dva přejí, sněz jen jeden! Po tréninku ti dám další." pronesu s úsměvem a položím před ní tašku s berry.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 7. srpna 2017 v 20:06 | Reagovat

[5]: Charmander přikývla. "Oran berry jsou mňam, díky," pověděla a strčila rovnou dvě berry do pusy. "Feď uf můfeme jíf tréfovaf?" zamumlala s plnou pusou.
Charmander - 10% sehranosti

7 Shinen Shinen | 10. srpna 2017 v 20:19 | Reagovat

Vypustím Charmander z pokéballu. "Hoj! Doufám, že se ti dnešní trénink líbil. Kdyby se ti něco nelíbilo, určitě mi to řekni!" zažvatlám zmateně, pak se na chvíli odmlčím.
"Upřímně jsem byla trochu nejistá, ale jsem ráda, že ses Ember naučila. Tady máš odměnu." povím jí a vytáhnu z tašky dvě Oran berry, které před ní položím. "Jinak, návrh na další nějakou aktivitu? Nebo máš nějaké přání?" otázám se a poté pokračuji: "Mě napadlo, že můžeme rozšířit náš tým a můžeme chytit pokémona. Až se nám to podaří, mohli bychom se stavit do věže. Prý je trochu strašidelná, ale my se nenecháme zastrašit, ne? Třeba najdeme něco zajímavého..."

8 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 22:07 | Reagovat

[7]: Charmander si tě vyslechla. "Popravdě bys mohla být přísnější," zazubila se Charmander.
Charmander si Oran berry vzala a snědla je jak jen rychle to šlo. "Kdybych se vrhla na další trénink, hrozí, že se přetížím. Takže, byla by ideální procházka?" zeptala se. Ohledně rozšíření týmu se opět zamyslela a pak pokrčila rameny. "Pokud mi bude rovnocenný rival, proč ne, nejsem proti."

9 Shinen Shinen | 11. srpna 2017 v 16:45 | Reagovat

[8]: "Přísnější?" zopakuju s hrůzou v očích. Představila jsem si sama sebe, jak znova trénuju Charmander a shazuju ji, jak je neschopná. Ne, takový extrém určitě nemyslela, okřiknu se v duchu.
"Upřímně...nevím, jestli bych to zvládla. Popřemýšlím ale o kompromisu." mrknu na ni. "Rovnocenný rival, říkáš, jo...hmmm..." po chvilce přemýšlení se usměju. "Asi vím, kde bych nějakého sehnala. Snad ti nevadí travní typ. Najdeme nějakého tak silného, že ti obstojí i přes typovou nevýhodu! To by mohl být dobrý rival." zableskne se mi v očích. "Nechám tě si odpočinout. Potom můžeme získat našeho nového společníka...a pak se někde vydáme." pronesu rozhodně, vytahuju pokéball, ale pak mě něco napadne. "Mimochodem, Charmander...všimla jsem si, že někteří trenéři dávají svým pokémonům přezdívky. Mi se tvé jméno líbí takové, jaké je...ale kdybys nějakou chtěla, můžeme nějakou vymyslet." povím a tázavě k ní vzhlédnu.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 8:49 | Reagovat

[9]: Přikývla, aby potvrdila, že myslí přísnější, i když neviděla tvé představy v tvé hlavě. "Tak to uděláme takhle - já udělám cokoliv, co mi ty řekneš, pokud mi to pomůže zesílit. Na oplátku budeš dělat tréninky tak, abychom nemuseli hrát žádné hry, seznamovat se s prostředím a na všechno šli naplno. Platí?" zasmála se Charmander.
"Jo, to zní dobře!" nadchla se. "Někoho vytrvalého a pilného," dodala, protože to považovala za nejdůležitější. "Přezdívku? Umm... pokud mi nějaké vymyslíš, proč ne," usmála se. "Nejsem moc dobrá s vymýšlením jmen, popravdě."

11 Shinen Shinen | 12. srpna 2017 v 10:54 | Reagovat

[10]: Zamyslím se. "Jo, to by šlo. Platí." zubnu se na Charmander. "Jsem ráda, že se ti můj nápad líbí. Doufám teda, že si pořádně odpočineš. Za nějakou dobu ho půjdeme najít - bude to tvůj první boj!" nadchnu se. "A co se týče toho jména, tak, hm...jsme se našli, nápodobně." zasměju se. Má nervozita před mým prvním pokémonem docela přešla. Mám pocit, že si jsem s ní v něčem podobná, zároveň jsme dost jiné. A líbí se mi, že to se mnou nevzdává a opravdu mi dává šanci být její vysněnou trenérkou.
"Taky mi takové věci nějak nejdou...ale jedno mě napadlo. Arya. Nevím, jestli to zní lépe než Charmander, Charmeleon nebo Charizard, ale..-"

12 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 11:10 | Reagovat

[11]: Charmander si zaskákala na místě. "Dobře! Už se nemůžu dočkat, jsem celá žhavá," zasmála se.
"Arya? To nezní špatně," řekla Charmander. Poté přikývla. "Dobře, tak jo. Sice jsem čekala něco bojovnějšího, ale být pro jednou ta něžná není špatné - alespoň nebudou vědět, co ode mně čekat."

13 Shinen Shinen | 12. srpna 2017 v 12:22 | Reagovat

[12]: Zasměju se a přikývnu. "Nápodobně!" souhlasím s ní. Kouknu se na plamínek na jejím ocase. Není trochu větší? Ne, to se mi zdá. Muselo by pořádně pálet, kdyby tím někoho švihla, pomyslím si v duchu.
"Ha! To byl přesně ten účel...Aryo. Je to skvělá taktika. Už se těším, až budeme zápasit na stadionech. Všechny je  překvapíš!" povím zasněně. "Jestli se nám povede...teda, AŽ se nám povede chytit novej pokémon, čeká tě sladká odměna." mrknu a zubnu se na ni. "Doufám, že máš sladké ráda, teda." dodám.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 14:34 | Reagovat

[13]: Arya se zasmála. "Já věděla, že budeš chápavá a strategická trenérka," zasmála se Charmander. "Myslím, že to zvládnu," mrkla. "Mám radši pikantní, ale sladké mi nevadí."

15 Shinen Shinen | 13. srpna 2017 v 12:07 | Reagovat

Povolám Charmander z pokéballu. Když se vynoří ze světla, pozdravím ji. "Hoj! Skvělá práce! Na tvůj první souboj sis dařila dost dobře. Myslím, že ti Treecko bude rovnocenným soupeřem. Řekla bych, že nebylo úplně nejjednodušší ho porazit. A teď budete sílit oba." pronesu, poté zašmátrám v batohu. "Na! Tenhle je speciálně pro tebe. Ta odměna." předám jí Rare candy. "Můj jediný." dodám, abych zvýšila jeho hodnotu.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 15:32 | Reagovat

[15]: Charmander si povzdechla. "Myslela jsem, že ho budu snášet trochu lépe a že porazit ho bude lehké, ale spletla jsem se a trochu ho podcenila. Znamená to, že jsem slabší než si myslím, takže..." pokrčila rameny. Charmander bonbon s láskou převzala a snědla ho.
Charmander - +1 level

17 Shinen Shinen | 13. srpna 2017 v 16:19 | Reagovat

[16]: "Ty jsi na sebe ale tvrdá." konstatuju s lehkým úsměvem. "Myslím, že jste si byli jasně vyrovnaní. Což je super, ne? Chtěla si takového rivala. A neboj, všechno není hned. Postupně budeš sílnější a silnější." řeknu a poplácám ji po rameni. "Dnes bych chtěla navštívit tu strašidelnou věž, nedaleko odsud. Říká se, že je tam dost pokladů. Pokémonů. Možná si ještě zazápasíš? Možná na žádného nenarazíme? Kdo ví. A taky se říká, že se nikdo odtamtud nevrátil, hm. Mám docela ale náladu to risknout. Co ty?" spiklenecky na ni mrknu. "A pokud se vrátíme a nesežere nás třeba Snorlax...a budeš mít dost sil...tak si dáme další trénink!" navrhnu jí s entusiasmem, snad ho bude sdílet se mnou.

18 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 17:13 | Reagovat

[17]: Charmander pokrčila rameny. "Pravdivá, myslím," pověděla. "Jo, rival na stejné úrovni je skvělý. Ještě lepší by bylo, kdyby to byl rival silnější, abych měla motivaci," zazubila se.
S věží Charmander mírně ucukla. Myslela si, že to znamená, že nebudou tréninky, avšak když jsi řekla, že bude hodně pokémonů na zápasový trénink, odsouhlasila kývnutím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."