NÁVODY

24. srpna 2017 v 19:55

Speciální sekce na nejrůznější lokace a všelijaké předměty ve hře. Najdete zde i nějaké herní vychytávky a tipy, které se jistě budou hodit do budoucna.
1. tip: Pro usnadnění vyhledávání použijte tlačítko F3.

MOMENTÁLNĚ ZDE NEJSOU VŠECHNY VYCHYTÁVKY, POSTUPNĚ SE BUDOU PŘIDÁVAT ROSTOUCÍM POČTEM LOKACÍ

ROUTE TRAINERS
Na některých místech, zejména v regionových chytání a deseti základních routes, se nachází tzv. Route Trainers, kteří nabízejí možnost zápasu. Někteří mají silnější a někteří slabší pokémony, liší se i jejich týmový počet. Samozřejmě to není zápas jen tak - pokud je porazíte, dostanete odměnu, kterou mají předem určenou. Pokémonům, příp. pokémonovi, kterého jste při zápasu použili, se přičtou levely (méně než v trénink. džungli) a zkušenosti v bojích (více než v trénink. džungli).
Jak tedy na to? Je to jednoduché. Pokud jste někdy navštívili trénink. džungli (viz. Menu - Aktivity), route trainers fungují na podobném principu. Téměř. Zápasy jsou oddělené počtem pokémonů. Je podmíněné, že na každého protivníkova pokémona musíte použít svého jiného, resp. pokud má protivník čtyři pokémony, musíte vynaložit k zápasu taktéž čtyři pokémony. Narozdíl od trénink. džungle, necháváte závěr otevřený - nerozhodujete o tom, zda se protivníkova pokémona podařilo porazit nebo ne. V tomto ohledu je to podobné ke chytání.
Každý hráč smí Route trenéra porazit pouze jednou, tudíž odměnu může dostat jen jednou.

PŘEMLOUVÁNÍ VESPIQUEN V KRÁLOVSTVÉ COMBEE
Často přehlížená, avšak celkem užitečná, herní plocha. Med, který lze získat přemluvením královny, se dá využít k mnoha věcem, hlavně především k vaření v Sub-bay. Byť se to nezdá, stačí královně vylít srdíčko s tím, proč med potřebujete a pravděpodobně ho dostanete. Pokud vaše řeč nezaujala, nepořizujte si advokáta, jestliže nechcete mít bolestné píchance.

FAKTA & REÁLIE
Proč se nesladit s příběhem a jeho prostředím? Herní prostředí je velmi důležité a podstatné, protože se na něj váže mnoho dějů, činností a podobně. Je značný rozdíl mezi tím, když svého pokémona vychováváte doma jako domácího mazlíčka nebo s ním jste jako Tarzan v přírodě, napospas přírodním živlům a dalším dramatičnostem. Proto si je důkladně přečtěte. Kromě herního prostředí, které je jistě důležitější, jsou tam i easter eggy ze života některých NPC, odhalení tajemství herních míst a podobně. Kdo by mohl přeci vědět, že byl Překupník gigolo na volné noze, pff?

MILTANK & COMBEE
Dva pokémoni, kteří zde mají takovou... speciální abilitu navíc. Miltank, který se dá přemluvit v lese táborníků, je ochotný svému majiteli dát mléko (proslulé Moomoo mléko, chcete-li), pokud si hezky poprosí. K tomu, abyste ho dostali, si musíte sehnat věci na dojení, které jsou k zakoupení v Survival Shopu. Jako další a poslední je tu Combee, avšak pouze samec, nikoliv samička, je ochotný vám dát med. Ne, není to genderismus - vymysleli jsme to tak, abyste pokaždé nebyli jako tahle ženská z našeho meme. Samci nejsou useless, jsou pracovití! Combee se dá přemluvit/chytit hlavně v Království Combee, kde je největší šance chycení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."