Felawën's Wartortle

9. srpna 2017 v 22:24 | Enwy
Výsledek obrázku pro Wartortle
Wartortle - "Laky"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 21
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 54% / Zkušenosti v zápasech: 2%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 14%
Povaha:
Wartortle je mírumilovný tvor. Nezajímá se o svět okolo a je introvert, zaměřený spíše na sebe a na svůj vnitřní klid. Když je někde moc rušno, jednoduše se sebere a odejde někam do klidu, i kdyby to znamenalo, že by měl být sám. Málo mluví a když už, je velmi stydlivý a tichý. Nemá svůj názor a tak zkrátka říká to, co se mu v situaci nejvíce hodí nebo dělá to, co po něm chtějí. Má rád sledování vlastního odrazu na vodní hladině a fascinuje ho vodní pára.
Po vývinu se stal vůči své trenérce trochu otevřenější, i když ne o mnoho. Tréninky a trávení času se společníky ho změnilo alespoň po této stránce. Naučil se poslouchat ostatní a ač někdy neví, jak reagovat na jejich problémy nebo slova, je dobré, že alespoň se jim trochu věnuje.
Útoky:
- Bubble
- Water gun
- Withdraw
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felawën Felawën | 9. srpna 2017 v 22:50 | Reagovat

Poprvé se sejít s Profesorem a dostat do rukou svého prvního pokémona, bylo něco...nepopsatelného. Možná proto, že dívka cítila příležitost získat alespoň jednu jedinou spřízněnou duši. Doma měla spoustu sourozenců, ale nikdy si s nimi pořádně nerozuměla, což zapříčino víceméně odcizení od celé rodiny. Proto když se ocitla se svým pokéballem konečně osamotě, ač stále v budově Profesora, povolala tamního obyvatele z rudobílého míčku ven. Před jejími zraky se zhmotnil Squirtle a dívka ho chvíli jen mlčky sledovala. Její naděje a očekávání se s přítomnou živou duší změnilo v jistou dávku strachu a obav z možného okamžitého odmítnutí. "Ahoj, maličký. Jmenuji se Felawën." Pronesla tiše, snad aby jí někdo neslyšel. "Pokusím se být koordinátorkou. Tedy...chci být koordinátorkou...ale..." Zajíkala se dívka v obavách a rozpacích ze svých snů, které poprvé vyslovila nahlas. "Chtěl bys mi s tím pomáhat?" Návrhla tiše s pohledem, jenž plnila úpěnlivá prosba.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 7:10 | Reagovat

[1]: "A-ahoj...?" vykoktal Squirtle váhavě. Byl překvapen, že jsi na něj vychrlila tolik slov najednou. Na tvá slova pouze pokrčil rameny. "Vybrala sis mě, takže je to mou povinností, ne?"

3 Felawën Felawën | 10. srpna 2017 v 8:40 | Reagovat

[2]:S nervózním úsměvem se dívka rozesmála. Tedy dost potichu, a poté zas utichla. "Mno, já si myslela, že si do jisté míry mohou pokemoni vybírat a proto budu moc ráda, když bys mi s mým snem pomohl." Pronesla s plachým úsměvem a natáhla k maličkému svou ruku. "Ehmm...jak jsem říkala jsem Felawën, ale klidně mi říkej Wën. Jakpak mám říkat já tobě?" Otázala se mírně v rozpacích, stále s nataženou rukou, aby si s ním mohla případně potřást pravicí, jak to dělávají lidé...

4 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 8:44 | Reagovat

[3]: "Jo, tak to ti pomůžu!" zasmál se Squirtle. "Budu ti říkat Fela," usmál se. "Mně můžeš říkat jak budeš chtít."

5 Felawën Felawën | 10. srpna 2017 v 8:54 | Reagovat

[4]: "Tak to ráda slyším." odvětila dívka s milým a upřímným úsměvem. "Jistě, těší mě maličký." Odvětila v zápětí a jestli se drobek nechal, chytila ho dívka za pravou tlapku a po člověčím si s ním potřásla. "Nebude ti tedy vadit, když ti budu říkat Laky? Od cizojazičného slovíčka Lake - jezero? Hádám, že ty vodu moc rád." Navrhne nakonec dívka celá v rozpacích a úplě rudá nad nápadem, který nahlas pronesla. Co když se Squrtle nebude líbit?!

6 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 9:45 | Reagovat

[5]: "Laky se mi líbí, říkej mi tak, prosím," usmál se Squirtle. "Tak... co budeme dělat?"

7 Felawën Felawën | 10. srpna 2017 v 11:59 | Reagovat

Dívce se viditelně ulevilo. "Tak to jsem ráda Laky." Odvětila se slabým úsměvem a chvilku si ho jen prohlížela. Líbil se jí. Zamlouvalo se jí mít prvního kamaráda. "Mohli bychom se trošičku více třeba seznámit při tréninku?" Navrhne dívka opitá nadějí.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 16:57 | Reagovat

[7]: "Trénink mi zní jako zajímavá aktivita, proč ne," pousmál se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."