Felawën's Wartortle

9. srpna 2017 v 22:24 | Enwy
Výsledek obrázku pro Wartortle
Wartortle - "Laky"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 22
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 54% / Zkušenosti v zápasech: 2%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 16%
Povaha:
Wartortle je mírumilovný tvor. Nezajímá se o svět okolo a je introvert, zaměřený spíše na sebe a na svůj vnitřní klid. Když je někde moc rušno, jednoduše se sebere a odejde někam do klidu, i kdyby to znamenalo, že by měl být sám. Málo mluví a když už, je velmi stydlivý a tichý. Nemá svůj názor a tak zkrátka říká to, co se mu v situaci nejvíce hodí nebo dělá to, co po něm chtějí. Má rád sledování vlastního odrazu na vodní hladině a fascinuje ho vodní pára.
Po vývinu se stal vůči své trenérce trochu otevřenější, i když ne o mnoho. Tréninky a trávení času se společníky ho změnilo alespoň po této stránce. Naučil se poslouchat ostatní a ač někdy neví, jak reagovat na jejich problémy nebo slova, je dobré, že alespoň se jim trochu věnuje.
Útoky:
- Bubble
- Water gun
- Withdraw
Další vývin:
Aktivní Hračka Blastoise (Hračkářství strýčka Lennyho)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felawën Felawën | 9. srpna 2017 v 22:50 | Reagovat

Poprvé se sejít s Profesorem a dostat do rukou svého prvního pokémona, bylo něco...nepopsatelného. Možná proto, že dívka cítila příležitost získat alespoň jednu jedinou spřízněnou duši. Doma měla spoustu sourozenců, ale nikdy si s nimi pořádně nerozuměla, což zapříčino víceméně odcizení od celé rodiny. Proto když se ocitla se svým pokéballem konečně osamotě, ač stále v budově Profesora, povolala tamního obyvatele z rudobílého míčku ven. Před jejími zraky se zhmotnil Squirtle a dívka ho chvíli jen mlčky sledovala. Její naděje a očekávání se s přítomnou živou duší změnilo v jistou dávku strachu a obav z možného okamžitého odmítnutí. "Ahoj, maličký. Jmenuji se Felawën." Pronesla tiše, snad aby jí někdo neslyšel. "Pokusím se být koordinátorkou. Tedy...chci být koordinátorkou...ale..." Zajíkala se dívka v obavách a rozpacích ze svých snů, které poprvé vyslovila nahlas. "Chtěl bys mi s tím pomáhat?" Návrhla tiše s pohledem, jenž plnila úpěnlivá prosba.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 7:10 | Reagovat

[1]: "A-ahoj...?" vykoktal Squirtle váhavě. Byl překvapen, že jsi na něj vychrlila tolik slov najednou. Na tvá slova pouze pokrčil rameny. "Vybrala sis mě, takže je to mou povinností, ne?"

3 Felawën Felawën | 10. srpna 2017 v 8:40 | Reagovat

[2]:S nervózním úsměvem se dívka rozesmála. Tedy dost potichu, a poté zas utichla. "Mno, já si myslela, že si do jisté míry mohou pokemoni vybírat a proto budu moc ráda, když bys mi s mým snem pomohl." Pronesla s plachým úsměvem a natáhla k maličkému svou ruku. "Ehmm...jak jsem říkala jsem Felawën, ale klidně mi říkej Wën. Jakpak mám říkat já tobě?" Otázala se mírně v rozpacích, stále s nataženou rukou, aby si s ním mohla případně potřást pravicí, jak to dělávají lidé...

4 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 8:44 | Reagovat

[3]: "Jo, tak to ti pomůžu!" zasmál se Squirtle. "Budu ti říkat Fela," usmál se. "Mně můžeš říkat jak budeš chtít."

5 Felawën Felawën | 10. srpna 2017 v 8:54 | Reagovat

[4]: "Tak to ráda slyším." odvětila dívka s milým a upřímným úsměvem. "Jistě, těší mě maličký." Odvětila v zápětí a jestli se drobek nechal, chytila ho dívka za pravou tlapku a po člověčím si s ním potřásla. "Nebude ti tedy vadit, když ti budu říkat Laky? Od cizojazičného slovíčka Lake - jezero? Hádám, že ty vodu moc rád." Navrhne nakonec dívka celá v rozpacích a úplě rudá nad nápadem, který nahlas pronesla. Co když se Squrtle nebude líbit?!

6 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 9:45 | Reagovat

[5]: "Laky se mi líbí, říkej mi tak, prosím," usmál se Squirtle. "Tak... co budeme dělat?"

7 Felawën Felawën | 10. srpna 2017 v 11:59 | Reagovat

Dívce se viditelně ulevilo. "Tak to jsem ráda Laky." Odvětila se slabým úsměvem a chvilku si ho jen prohlížela. Líbil se jí. Zamlouvalo se jí mít prvního kamaráda. "Mohli bychom se trošičku více třeba seznámit při tréninku?" Navrhne dívka opitá nadějí.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 10. srpna 2017 v 16:57 | Reagovat

[7]: "Trénink mi zní jako zajímavá aktivita, proč ne," pousmál se.

9 Felawën Felawën | 13. listopadu 2017 v 20:09 | Reagovat

Poté, co jsem učinila Flaaffyho šťastným, řekla jsem si, že si popovídám s Lakym. Také jsem jednou zase chtěla vidět jeho růžolící plachou tvářičku, tedy za předpokladu, že by měl doopravdy zájem o takovou hračku.

"Ahoj, Laky." Pozdravila jsem ho mile, když se konečně přede mnou zjevil. "Víš, posledních několik týdnů si říkám, že... že bych vás měla něčím odměnit, ale dlouho mě nenapadalo čím...ááááž jsem přišla na to, že by možná nebylo špatné vám dát to, po čem jsem vždycky toužila mít jen sama pro sebe." Zasměji se mírně nervózně. "Nechtěl by jsi třeba nějakého plyšáka?" Zeptám se zvědavě a jen na něj zaujatě koukám. V mých očích mohl vidět to dětské nadšení a touhu po něčem takovém, co jsem si celou dobu po odchodu z domova odříkávala a teď si zas na druhou stranu připadám až příliš stará na to, si něco takového pořizovat.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 14. listopadu 2017 v 17:12 | Reagovat

[9]: "Odměnit? T-to je... super," usmál se nesměle. Stále od svých dob byl trochu stydlivý, ale nebál se trochu projevovat svůj náor, když jsi to byla ty. "Mno... jak chceš," usmál se, i když v očích se mu zalesklo trochu skrývané štěstí.

11 Felawën Felawën | 14. listopadu 2017 v 18:52 | Reagovat

[10]: "Dobře, to jsem ráda, že máš z toho radost." Pousměji se a pohladím ho po hlavince. "Tak jestli chceš, můžeme vyrazit do hračkářství." Dodám. "Až tam budeme, budeš si moci vybrat sám, jakou hračku bys rád. Na ceně nezáleží. Hlavně aby se ti líbila, ano?" Otázala jsem se, ale byla to spíše řečnická otázka. Mezitím jsem pobalila pár svých věcí a mohli jsme vyrazit.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 15. listopadu 2017 v 17:05 | Reagovat

[11]: Laky přikývl a vydal se za tebou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."