Felawën's Flaaffy

12. srpna 2017 v 11:32 | Enwy
Výsledek obrázku pro flaaffy
Flaaffy
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 16
Růst: Středně pomalu
Získání: Les táborníků
Sehranost s trenérem: 41% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 16%
Povaha:
Flaaffy je tvor, který miluje a obdivuje svět kolem sebe. Je schopen divit se i z nějaké maličkosti, třeba z květiny, která rozkvete nebo z toho, že nějaký mrak vypadá jako on sám. Je perfekcionista a vidí svět jako dokonalé místo na žití. Kvůli této časti povahy nebyl u Mareepů zrovna oblíbený, neměl mnoho přátel. Je rád, když si může vůbec s někým hrát a proto není vybíravý.
Po vývinu se téměř nezměnil. Stále je funky tvor, který miluje přírodu. Možná je dobré zmínit, že si rád hraje a více se u něj rozvinuly bojové schopnosti. Mezi jeho prioritní schopnosti patří koukání na ostatní, resp. odkoukávat. I přesto, že někdy nerozumí tomu, proč ostatní něco dělají, je schopen je napodobit. Nejlépe vychází s Lakym a "tím-druhým" - ne, že by měl zrovna na výběr.
Útoky:
- Tackle
- Thunder Wave
- Thunder Shock / procvičit
Další vývin:
Aktivní Hračka Minun (Hračkářsví strýčka Lennyho)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felawën Felawën | 5. listopadu 2017 v 20:23 | Reagovat

(po chytání na route 6)

Dnešní den byl opravdu dlouhý. Tolik věcí jsem za něj zvládla a nyní jsem se vyhřívala u ohně a plánovala si, jak si s jednotlivými svými pokémony pohovořím. Začala jsem s Flaaffim. Přece jen jeho osobnost je nejméně namáhavá? Řekla bych... přece jen plánovaný rozhovor se Shedinjou bude pro mě velice namáhavý. Zvláště, protože možná dosti půjde o jednostranný rozhovor. Tiše jsem se unaveně nadechla. Ani jsem nezačala a už jsem měla dost. Rychle jsem zavrtěla hlavou, abych zapomněla na tu pochmurnou náladu z nelehké budoucnosti a radši se upnula k Flaaffiho roztomiloučké a naivní povaze. Poté již se vřelým úsměvem jsem ho povolala z pokéballu.

"Ahoj Flaaffy? Tak jak se cítíš?" Začala jsem, když se růžovoučký beránek rozkoukal a poplácala vedle sebe na zem, aby se ke mě přidal v sezení a koukání do ohně. "Co si myslíš o svém prvním opravdovém souboji?" Vyzvídala jsem zvědavě.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 6. listopadu 2017 v 20:03 | Reagovat

[1]: "Je mi báječně," zvolal nadšeně Flaaffy a začal obdivovat svět okolo. Zamyslel se. "Nevím, jestli bych holdoval násilí," pokrčil rameny. "Nepřijde mi to jako něco dobrého."

3 Felawën Felawën | 7. listopadu 2017 v 7:33 | Reagovat

[2]: pousmála jsem se na jeho slova. "Tak to ráda slyším." Mrkla jsem na beránka a pohladila ho po hlavince. "Boji holdují jen krutá stvoření, ale každý by se měl umět alespoň bránit. Navíc pro nás se takto lépe zjišťují pokroky a nedostatky. Řekla bych, že divocí Pokémoni jsou sami o sobě silnější." Pronesla jsem zamyšleně. "Nicméně to není to, o čem jsem chtěla mluvit. Pamatuješ si, jak jsme se kdysi bavili o jménech, které by se ti líbilo? Vybral sis nějaké za tu dobu?" Opět jsem se pousmála se zvědavostí v očích.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 7. listopadu 2017 v 16:52 | Reagovat

[3]: "Nebudeš se muset bránit, když na tebe nikdo nebude útočit," rozesmál se Flaffy a pokrčil rameny. Tvá otázka ho zarazila. "N-ne... o tom jsem jaksi nepřemýšlel. Promiň," odpověděl.

5 Felawën Felawën | 7. listopadu 2017 v 17:34 | Reagovat

[4]: "Jistě, ale ne všichni jsou mírumilovní." Podotkla jsem, když mi vytanuly na mysli i mé věčné války se sestrami. Nicméně na ty jsem myslet nechtěla a rozhodně ne Flaaffyho mými příbuzenskými vztahy děsit. "To nic... to nic. Jen jsem si říkala, že by nebylo špatné, kdybys měl také nějaké jméno, jako Laky, ne jenom druhové. Je to jedna z věcí, co tě odlišuje jako osobnost." Pousmála jsem se mile. "Ale to neznamená, že si nutně musíš vybírat jméno. Jestli tě žádné zatím neoslovilo." Namítala jsem chvatně, abych svou ovečku neuvedla do rozpaků či studu. Přece jen jsem na něj nechtěla naléhat. "Laky má jméno od slova Lake = jezero. Nechtěl by si se třeba jmenovat Cloudy? Jako mráček? Tvá srst vždy vypadala jak naducaný bělovoučký mráček. Nebo mě také napadlo Sunny, jako slunce. Věčně usměvavý a zářivý. Hodilo by se ke tvé povaze. Věčný optimista." Zasmála jsem se vesele. Alespoň jeden z nás dvou dokázal být optimista a veselý za každé situace.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 8. listopadu 2017 v 17:13 | Reagovat

[5]: "Fakt?" zvolal Flaffy, když jsi řekla, že se Laky jmenuje po jezeru. "Já myslel, že je to slovní hříčka slova 'Lucky', jako štěstí," zamyslel se. Na tvé návrhy se zasmál. "Chtěl bych si něco zasloužit. Nejenom proto, že se tak chovám nebo že tak vypadám. Jako když... já nevím. Rytíři dostávají svá jména, například," navrhl.

7 Felawën Felawën | 9. listopadu 2017 v 14:50 | Reagovat

[6]: "Hmmm... to je zajímavé." Pronesla jsem,zatímco jsem hloubala nad jeho slovy. "Takže poté chceš být třeba Sir Beldon zvaný Udatný, nebo tak něco?" Ujišťuji se, zda jsem mu správně porozuměla. Něco takového...asi pro mě nebude nejjednodušší. Musela bych vymyslet nějaký pomyslný cíl, za jehož splnění by získal nějaký konkrétní "titul" nebo přízvisko. Otázka je, zda by se mu to zamlouvalo... Možná to nějak navázat na třetí evoluci? Nebo s výzvou route trenéra? Těžko říct. Zamyšleně jsem si promnula bradu a čekala na Flaaffyho vyjádření.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 10. listopadu 2017 v 20:45 | Reagovat

[7]: Málem vyprskl smíchy, ale včas to zadržel. "N-ne, to myslím ne... jen... já nevím, až srazím někde elektrické vedení, budu Flaffy Ničitel, nebo tak," zasmál se. Samozřejmě to myslel jako vtip.

9 Felawën Felawën | 10. listopadu 2017 v 21:01 | Reagovat

Sledovala jsem Flaaffyho a přitom pokračovala s vážným výrazem uvažovat. Nebo alespoň na oko uvažovat. "To by mohlo být značně problematické. Ničit vedení. Ničitel by docela ušlo, aleeee hádám, že bych musela hradit škody. Eh..." Pokračovala jsem v jeho myšlenkách, načež mi koutek pocukával v potlačovaném úsměvu.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 11. listopadu 2017 v 15:50 | Reagovat

[9]: "Zrovna Ničitel být nechci, to byl příklad," vyslovil svou myšlenku nahlas a usmál se.

11 Felawën Felawën | 11. listopadu 2017 v 17:56 | Reagovat

[10]:
"Takže se nám přízvisko vyjeví až v průběhu času." Také jsem se pousmála, zatímco jsem hleděla na svého beránka. "Věřím, že čas pro tebe připraví opravdu něco vhodného." Dodala jsem a můj vřelý laskavý a milující úsměv se jen a jen prohloubil. Aby ne. Flaaffiho jsem měla opravdu ráda a nejenom proto, že to byl první pokémon, který se ke mě a Lakymu přidal...

"To mi připomíná, že jsem si dala slib." Můj výraz se na chvíli změnil ze zasněného ve vzpomínkách na mírně překvapený, jelikož jsem téměř zapomněla, jaký byl další cíl mé konverzace s Flaaffym. "Slíbila jsem si, že za tu dobu, co spolu jsme a vidím vaše těžké úsilí, vás něčím odměním a aspoň na chviličku vás budu rozmazlovat." Přiznala jsem s červení na tvářích. "Víš... u nás doma se mi moc té mateřské lásky nedostalo...eeee...jak to říci, řekněme, že mě nikdo nerozmazloval, takže to asi nebude takové...eeee...jak bys to asi očekával...eeee." Soukala jsem ze sebe nervózně, což jsem zazdila zcela jasně nervózním smíchem. "Prostě, říkala jsem si, jestli bys náhodou nechtěl nějakou hračku...plyšáka." Vyhrknu chvatně už úplně rudá. Když jsem obcházela obchodní čtvrť, zahlédla jsem obchod s plyšáky a někteří byli opravdu úžasní. Dokonce jsem tajně uvažovala o tom, že bych si nějaké plyšáky ukořistila sama pro sebe...ale to jsem zatím nechtěla přiznat ani před sebou.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 11. listopadu 2017 v 21:42 | Reagovat

[11]: "Eeee?" zopakoval vtipně Flaffy, ale bedlivě tě poslouchal. "Plyšáka?!" vyhrkl. "Ano prosím! Nějakého roztomilého!" zvolal.

13 Felawën Felawën | 12. listopadu 2017 v 9:09 | Reagovat

[12]:
"Dobrá dobrá." Smála jsem se úlevně jeho nadšení. "Chceš si vybrat sám nebo mám vybírat já? Jsou i různé velikosti a mají podobu různých Pokémonů..." Navázala jsem rovnou a v případě Flaaffyho zájmu o obsah obchodu jsem mu popsala jednotlivé zboží, aby si mohl vybrat a já mu to pak dojdu koupit. Přece jen si něco takového zaslouží.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 12. listopadu 2017 v 11:16 | Reagovat

[13]: Flaffy se pousmál. "Vzhledem k tomu, že moc nevím, co tam je... šlo by, že bych si vybral až tam?" zeptal se mile.

15 Felawën Felawën | 13. listopadu 2017 v 18:55 | Reagovat

[14]: "Dobrá ono to bude vlastně i nejlepší." Pousmála jsem se. "Přece jen je nejlepší, když můžou vybírat oči než uši." Dodala jsem. "Tak brzy se uvidíme v obchodě." Mrkla jsem na Flaaffyho a na to ho nechala zmizet v pokéballu.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 14. listopadu 2017 v 17:17 | Reagovat

[15]: Flaffy se nechal odvolat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."