Dreamworld

19. srpna 2017 v 10:54 | Enwy

LOKACE NENÍ OTEVŘENA

Dreamworld, říše snů, je místo stvořené záhadnou organizací, ve snaze napodobit tolik známou pohádku o Alence v Říši divů. Nikdo vlastně neví, jaké místo je Dreamworld a ani ti, kteří okusili její moc nedokáží vysvětlit to, co zažili. Snílkové, jak je organizace Dreamworldu nazývá, jsou uspáni a přitom napojeni na systém virtuální reality, který vytáhne z mysli skryté podněty. Samozřejmě, Dreamworld se nezabývá jen zkoumáním lidského podvědomí, ale je i zábavnou atrakcí pro návštěvníky.
Toto místo je moderní Věž, člověkem údajně stvořená. Platí zde stejná pravidla jako ve Věži. Na každý svět může být napojen pouze jeden člověk. Počet návštěvníků je tedy omezen počtem světů. Každý svět řeší svůj problém a má vlastní založenou logiku. Pamatuje si každého návštěvníka i to, jak svět pro budoucí napojené ovlivnil. Světy mají svou obtížnost a limit je dán pokémonem, kterého si s sebou chcete vzít.


SVĚTY

Dreamwold má nastavených pár základních světů, serverů, na které vás napojí. Do jakého světa chcete, to si samozřejmě můžete sami zvolit. Každý svět je od toho druhého odlišný a zcela... jiný. Je to říše snů a představ, která dohromady tvoří jeden celek. Je to jako žít v dalším pokémoním světě.

1. THEME: Vi Britannia
Doba: Středověk; pravděpodobně 5. století našeho letopočtu
Napojen: nikdo
Obtížnost: Středně těžká
Obecné informace: Vi Britannia je království, kterému vládne jeden mocný král. Nachází se tu obyčejní pokémoni a stále je v módě lovit ty dračí, které jsou honosnou ozdobou každého správného rytíře. Britannii vládne rod, a nyní se držte, Britannia. Jejich znakem je Pyroar.
Mít tu draka by bylo nebezpečné. Rytíři totiž vidí v dracích hrozbu království a tak se nemilosrdně zabíjejí.


Doba: neznámá
Napojen: nikdo
Obtížnost: Lehká
Obecné informace: Candyland je zázrak i ve světě zázraků. Jedná se o obří ostrov, pojmenován jako Cukříkov, který je tvořen jen a pouze ze sladkostí, dortíků, koláčků a donutů. Chtěli jste někdy ukousnout vlastní botu? Není problém! Ovšem ostrov jako takový se potýká s vladařskými problémy.
Ostrovu vládnou dvě rodiny, Vanilková a Čokoládová. Obě vlastní továrny na výrobu sladkostí a díky nim se ostrov rozvíjí. Ovšem, každá by ráda vládla sama a tudíž mezi nimi neustále jiskří extrémní rivalita...


Doba: neznámá
Napojen: nikdo
Obtížnost: Střední
Obecné informace: Obrovská zahrada se nachází v zemi zvané Kdo-ví-kde. Ze zahrady neexistuje východ a navíc - je vícepatrová! Žijí tu pozoruhodní pokémoni, lidé i pololidé. Každý z nich vládne prapůvodní formou energie či magie, která dělá toto místo kouzelným.
Co by to bylo ale za pohádkovou zahradu, kdyby tu nebylo zlo. Říká se, že v úplných korunách nejvyššího stromu v Zahradě se nachází čarodějnice, která vládce temnou magií a jejím cílem je proměnit kouzelnou zahradu magie v bažiny a vlastní království.

4. PROJECT: Dreamworld
Doba: budoucnost, skutečná virtuální realita
Napojen: nikdo
Obtížnost: Těžká
Obecné informace: Dreamworld nabízí tento svět fanouškům sci-fi. V tomto světě bez jména vedou válku dvě rasy, obě však lidské. V minulosti této reality se odehrála apokalypsa, která zapříčinila to, že lidé se dělí na ty se schopnostmi a ty bez nich. V obyčejných lidech tato skutečnost vyvolala jakýsi rasismus, jelikož lidé se schopnostmi málokdy připomínají skutečné lidi. Například mají křídla, roh, části končetin, které připomínají pokémony...
Nikdo vlastně skutečně neví, jak tento svět vypadá, jelikož je Dreamworldem nedokončen a jak se zdá, roste a programuje se sám od sebe, jako kdyby rostla květina.
Tento svět je pokus, který má zjistit, jak virtuální reality fungují a zda se dokážou sami vyvíjet. Proto... projekt: Dreamworld.

Předtím, než se napojíte na nějaký ze světů, musíte se setkat v lapači snů s Nanou. Nana je osoba, která vás napojuje na virtuální reality.
S sebou si můžete vzít jen svého jediného pokémona. Věci se bohužel do snu přepravit nedají, tudíž váš inventář je pro Dreamworld neplatný. Máte k dispozici jen to, co se nachází ve vašich kapsách a to, co u sebe drží váš pokémon.

Pamatujte, že vaše reálné tělo spí a je bez přístupu živin tak dlouho, jak se nacházíte ve virtuálním světě. Čas sice ve světech plyne jinak, ale není doporučeno v něm zůstávat více jak měsíc. To samé platí pro vašeho pokémona.
Všechny rány a zranění, utržené ve světě, se do vaší mysli a reálného těla přenášejí pouze jako nervové receptory, tudíž zranění nejsou skutečná. Cítíte pouze bolest. To samé však neplatí pro vašeho pokémona. Pokud je pokémon zraněn ve virtuální realitě, je zraněn i ve skutečnosti.

Pokud jste připraveni, napište krátký příběh o tom, jak vcházíte do Dreamworldu. Připravte si i řeč pro Nanu a odpověď na otázku: "Proč chceš daný svět navštívit?"
Jedná se o úvodní test. Tímto testem nemusíte projít. Nana má právo vás označit za člověka, který na danou virtuální realitu není připraven. V tom připadě odejděte a za pár dní to třeba zkuste znovu, máte-li stále zájem.

Dále se řiďte instrukcemi a odpovídejte na otázky, které dá sama Nana. Hodně štěstí, snílkové.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Sprites - Serebii
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

"Až všechny kousky skládanky zapadnou do jednoho..."