Azria's Treecko

14. srpna 2017 v 9:05
Výsledek obrázku pro treecko
Treecko
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Treecko je vášnivý hudebník. Jeho sen je naučit se hrát na banjo a okouzlovat ženy jako v písničce "ó Zuzano". Povahově se snaží co nejvíce přiblížit se nějakému okouzlujícímu muži, pro kterého padnou všechny ženy. Na druhou stranu to není zrovna nejlepší, protože si hraje na něco, co není. Jeho povaha je přesný opakk toho, čeho chce dosáhnout - je stydlivý, koktá a dejme za pravdu, že to se slovy neumí zrovna nejlépe.
Umí hrát na píštalku a pískat na trávu.
Útoky:
- Absorb
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Azria Azria | 14. srpna 2017 v 10:50 | Reagovat

Vychádzam z profesorovho laboratória a pokeball s treeckom držím pevne v rukách. Chvíľu len kráčam ďalej kým sa s ním konečne rozhodnem zoznámiť. Vypustím treecka z pokéballu a sledujem, ako sa predomnou zjaví menší zelený pokémon a pozdravím ho.
"Čau, ja som tvoja nová... no, trenérka. Moje meno je Azria a plánujem zápasiť na štadiónoch. Na začiatok na teba mám pár otázok... Ehm, najprv by som ti rada dala nejaké meno, samozrejme ak s tým budeš súhlasiť. Napadlo ma Blade alebo Razor.
Potom sa ťa chcem spýtať či chceš cestovať v pokéballe alebo vonku.
No a na koniec by bolo fajn, keby si mi o sebe niečo sám povedal." Pousmejem sa s sledujem jeho reakciu.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 14. srpna 2017 v 11:02 | Reagovat

[1]: Treecko byl trochu překvapený, když jsi na něj vychrlila tolik slov najednou. "Oi, prr! Zaprvé... těší mě, jsem Treecko. Zatím tě neznám, takže návrh o jméně musím odmítnout, slečno," pověděl Treecko mile s úsměvem. "Radši bych cestoval po tvém boku, abych mohl obdivovat tvou nelidskou krásu," pokračoval. "A v poslední řadě bych chtěl jenom říct, že mám moc rád hudbu a krásné ženy," přiznal.

3 Azria Azria | 14. srpna 2017 v 11:16 | Reagovat

[2]: "No, keď s menom nesúhlasíš, fajn problém nemám." Keď si vypočujem ďalšiu vetu trochu sa zdesím. "Čo myslíš tým neľudskú krásu?" Snažím sa povedať pokojným hlasom.
"Hudba je fajn, máš nejaký obľúbený hudobný žáner?
Ehm... áha krásne ženy, to znie vcelku... nezvyčajne. Na pokémona." Potom sa ale odmlčím. "Predpokladám že myslíš tie pokémonie." Dojde mi po chvíli. "Ale chcem aby si vedel, že samičky v zápasoch šetriť nehodlám, to ti dúfam nevadí." Uškrniem sa.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 14. srpna 2017 v 12:20 | Reagovat

[3]: "Ne ne ne!" zvolal Treecko a zvedl omluvně ruku. "Nemyslel jsem tím, že s jménem nesouhlasím. Jenom bych si ho nechal na potom, až se blíže poznáme," usmál se. "No, nelidská krása... vidím to v tobě. Více vysvětlení není třeba, slečno," pověděl a mírně na tebe mrkl.
"Mám asi nejradši asi country, celkově západostylovou hudbu z první čtvrtiny 19. století," pověděl a zamyslel se.
"J-jo... samozřejmě, že pokémoní," přitlachal. "Ani já je šetřit nebudu, když je poroučí moje samice-trenérka," pověděl.

5 Azria Azria | 14. srpna 2017 v 13:29 | Reagovat

[4]: "To je v pohode to s menom som pochopila, len som to zle povedala ale tako to už je jedno." /"No, neľudská krása... nechám to tak"/ V duchu sa uchechtnem (nie nejak výsmešne skôr len tak zamyslene)
"Slečna ma volať vážne nemusíš, teda ako môžem ti hovoriť Mladý Pán alebo tak nejak." Poviem tónom viac s humorom aby to nevzal moc vážne.
/"Poroučí? Nechcem aby ma bral ako svoju majiteľku kedy len plní moje rozkazy...  ale tak povedal len to že, keď mu to prikážem bude bojovať aj poroti samičkám."/ Zamyslím sa.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 14. srpna 2017 v 16:26 | Reagovat

[5]: "Mladý pán? Uhm... bocchan?" zasmál se Treecko. "Ne, vážně ne, prosím. Mám ti říkat... Azria celým jménem? Nebo jen... Ria?" zeptal se.

7 Azria Azria | 15. srpna 2017 v 0:03 | Reagovat

[6]: "No, môžeš ma volať Azria. Ria ma nikto nevolá, ale nevadí mi to."
Rozhliadnem sa.
"Myslím, že by sme sa niekam mohli posunúť nie stále trčať tu pri  laboratóriu. Čo hovoríš na trénink? Nemám s tým síce viac skúseností ale začať niekde musíme. Môžeme skúsiť nejaký nový útok alebo trochu precvičovať."

8 [A] Enwy [A] Enwy | 15. srpna 2017 v 7:26 | Reagovat

[7]: "Dobře, slečno Azria," usmál se Treecko a malinko se uklonil. "Seznamovací trénink zní dobře, hořím touhou ukázat ti, co ve mě je," odpověděl hrdě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."