Srpen 2017

Drobeček's Skarmory

31. srpna 2017 v 20:12 | Enwy
Skarmory
Skarmory - "Aike"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 32
Růst: Středně pomalu
Získání: RCH Kanto - Kaňon Sevault
Sehranost s trenérem: 34% / Zkušenosti v zápasech: 3%
Štěstí: 20% / Láska k trenérovi: 40%
Povaha:
Skarmory byl bezhlavě zamilovaný do jedné další Skarmory. Létal potichu za ní, každý den ji sledoval a obdivoval její zářivě lesklá železná křídla. Jednoho dne ji však od něj oddělila jedna trenérka, kterou Skarmory odhodlaně musí vyhledat, aby získal zpět svou milovanou Skarmory.
Povahově je Skarmory velmi nedůvěřivý, obzvláště k trenérům a k pytlákům. Jeho metody jsou poněkud násilné a dříve jedná než se ptá. I když je hrubší povahy, myslí to se všemi dobře. Nevadí mu ubližovat slabším, protože si myslí, že jim pomáhá si uvědomit, že musí zesílit. Je velmi dominantní tvor, který poslouchá rozkazy jen zřídkakdy. Jeho myšlenky míří vždy směrem k budounosti, protože nepatří mezi ty, kteří by se obraceli za každou svou chybou.
Útoky:
- Fury attack
- Air cutter
- Metal sound
Další vývin:
Aktivní Luxury ball - 10% pohodlí, rychlejší nabíhání sehranosti

Lynnon's Mareep

31. srpna 2017 v 17:25 | Enwy
Výsledek obrázku pro mareep bulbapedia
Mareep
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 9
Růst: Středně pomalu
Získání: Les táborníků
Sehranost s trenérem: 9% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Mareep je velmi mazlivá a chundelatá, jednoduše je to přerostlý plyšák na mazlení. Má moc ráda, když se jí někdo hrabe ve vlně a pročesává ji. Je přátelský tvor, který si nenechá ujít žádnou srandu, ale nezajímá se o všechny druhy zábavy. Nesnáší černý humor a násilí, je totiž zvyklá na poklidný život na farmě. Neskutečně miluje sladkosti, avšak nepohrdá ani zeleninou. Bojí se třetího vývinu, protože přijde o své chundelaté já.
Útoky:
- Tackle
- Thunder Wave
Další vývin:

Rory's Shiny Combee

27. srpna 2017 v 15:01 | Enwy
f193-1
Combee
Pohlaví: Samice
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Limitované chytání
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Combee je velmi pilný a pracovitý pokémon. Jednou si přeje být Vespiquen a být ke svému lidu hodná a milá, aby ji měli rádi. Samozřejmě svou trenérku považuje za nejdůležitější a nejvyšší vchol priorit, chce s ní trénovat, aby co nejrychleji zesílila. Přesto, že byla svou trenérkou chycena a proto s ní bude cestovat a být jí věrná, ve svém srdci si přeje vrátit se někdy do úlu a založit své vlastní králoství.
Má ráda květiny, hlavně louky a miluje přírodu.
Útoky:
- Sweet Scent
Další vývin:

Petr's Totodile

27. srpna 2017 v 10:18 | Enwy, Drobeček
Výsledek obrázku pro totodile
Totodile
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Totodile je veselý bezstarostný pokemon. Rád si z ostatních utahuje, dělá jim naschvály a vůbec nepřemýšlí o tom, že by jeho obět mohla mít třeba city, které tím raní. Uvnitř je docela citlivý. Sice ho baví utahovat si z ostatních, jakmile by ale někdo udělal jemu to samé, urazí se a bude osobě pořád dokola opakovat, jak je to od ní nehezké a nevychované.
Rád jí a pokud se mu jeho jídlo nedostaví včas, klidně začně okusovat všechny kolem.
Útoky:
- Scratch
Další vývin:

62. člen - Petr

27. srpna 2017 v 10:04 ČLENOVÉ
PETR / KOORDINÁTOR / MODRÝ TÝM
POHÁRY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: New Bark Town
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Život je jako kámen. Buď ho hodíš, nebo si ho schováš a pečuješ o něj."
POKÉMONI
TEAM 1: |

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

N/A

POKÉDEX

Výsledek obrázku pro johto pokédex

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%
______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%
______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%
______________________________________________________ HUDBA - 0%

NÁVODY

24. srpna 2017 v 19:55
Speciální sekce na nejrůznější lokace a všelijaké předměty ve hře. Najdete zde i nějaké herní vychytávky a tipy, které se jistě budou hodit do budoucna.
1. tip: Pro usnadnění vyhledávání použijte tlačítko F3.

MOMENTÁLNĚ ZDE NEJSOU VŠECHNY VYCHYTÁVKY, POSTUPNĚ SE BUDOU PŘIDÁVAT ROSTOUCÍM POČTEM LOKACÍ

ROUTE TRAINERS
Na některých místech, zejména v regionových chytání a deseti základních routes, se nachází tzv. Route Trainers, kteří nabízejí možnost zápasu. Někteří mají silnější a někteří slabší pokémony, liší se i jejich týmový počet. Samozřejmě to není zápas jen tak - pokud je porazíte, dostanete odměnu, kterou mají předem určenou. Pokémonům, příp. pokémonovi, kterého jste při zápasu použili, se přičtou levely (méně než v trénink. džungli) a zkušenosti v bojích (více než v trénink. džungli).
Jak tedy na to? Je to jednoduché. Pokud jste někdy navštívili trénink. džungli (viz. Menu - Aktivity), route trainers fungují na podobném principu. Téměř. Zápasy jsou oddělené počtem pokémonů. Je podmíněné, že na každého protivníkova pokémona musíte použít svého jiného, resp. pokud má protivník čtyři pokémony, musíte vynaložit k zápasu taktéž čtyři pokémony. Narozdíl od trénink. džungle, necháváte závěr otevřený - nerozhodujete o tom, zda se protivníkova pokémona podařilo porazit nebo ne. V tomto ohledu je to podobné ke chytání.
Každý hráč smí Route trenéra porazit pouze jednou, tudíž odměnu může dostat jen jednou.

PŘEMLOUVÁNÍ VESPIQUEN V KRÁLOVSTVÉ COMBEE
Často přehlížená, avšak celkem užitečná, herní plocha. Med, který lze získat přemluvením královny, se dá využít k mnoha věcem, hlavně především k vaření v Sub-bay. Byť se to nezdá, stačí královně vylít srdíčko s tím, proč med potřebujete a pravděpodobně ho dostanete. Pokud vaše řeč nezaujala, nepořizujte si advokáta, jestliže nechcete mít bolestné píchance.

FAKTA & REÁLIE
Proč se nesladit s příběhem a jeho prostředím? Herní prostředí je velmi důležité a podstatné, protože se na něj váže mnoho dějů, činností a podobně. Je značný rozdíl mezi tím, když svého pokémona vychováváte doma jako domácího mazlíčka nebo s ním jste jako Tarzan v přírodě, napospas přírodním živlům a dalším dramatičnostem. Proto si je důkladně přečtěte. Kromě herního prostředí, které je jistě důležitější, jsou tam i easter eggy ze života některých NPC, odhalení tajemství herních míst a podobně. Kdo by mohl přeci vědět, že byl Překupník gigolo na volné noze, pff?

MILTANK & COMBEE
Dva pokémoni, kteří zde mají takovou... speciální abilitu navíc. Miltank, který se dá přemluvit v lese táborníků, je ochotný svému majiteli dát mléko (proslulé Moomoo mléko, chcete-li), pokud si hezky poprosí. K tomu, abyste ho dostali, si musíte sehnat věci na dojení, které jsou k zakoupení v Survival Shopu. Jako další a poslední je tu Combee, avšak pouze samec, nikoliv samička, je ochotný vám dát med. Ne, není to genderismus - vymysleli jsme to tak, abyste pokaždé nebyli jako tahle ženská z našeho meme. Samci nejsou useless, jsou pracovití! Combee se dá přemluvit/chytit hlavně v Království Combee, kde je největší šance chycení.

1. Limitované chytání - Shiny Combee

19. srpna 2017 v 21:00 | Enwy |  LIMIT. CHYTÁNÍ
f193-1
A je tu... první limitované chytání!
Pokémona výše můžete chytat v omezeném termínu. Může ji chytit jen jeden z vás, těch, co se účastní. Jedná se o pokémona, který se obvykle v normálních herních destinacích nevyskytuje a nelze ho nijak, za obyčejných okolností, získat. Každý, který má o tohoto pokémona zájem, má šanci sepsat chytání, které rozhodne, který z vás tohoto pokémona dostane.
Uhm, celou dobu tu mluvíme o nějakém pokémonovi, ale co je ve skutečnosti tedy výše uvedený pokémon zač? Jedná se o Shiny Combee, ale pozor! Jak již vzhled napovídá, jedná se o samičku, máte tedy zajištěnou další evoluci, Vespiquen. Kdo že to chtěl červenou královnu...?!

PRAVIDLA & POZNÁMKY
  • Chytat se smí pouze zápasem. Platí pouze obyčejný pokéball, žádný jiný nebude uznaný. Proto si dávejte pozor, zda ho v inventáři máte.
  • Účastnit se limitovaného chytání smíte, i když jste momentálně v dobrodružných chytkách, které to běžně nedovolují. Nemusíte se tedy strachovat, že budete muset opustit Věž nebo jiná místa, kde právě hrajete.
  • Levely pokémonů, kterými chytáte, neovlivňují průběh chytání. Pohlíží se na počet schytaných ran, typovou výhodu, efektivitu útoků, reálnost situace, ale samozřejmě i na další fragmenty, která neovlivňují běžná chytání, kupříkladu třeba na psanou češtinu a interpunkce. Bez milosti, jako ve škole, jelikož se už blíží. Nezapomínejte ale, že na délce nesejde! Neznamená to tedy, že čím delší, tím lepší nebo čím delší, tím větší pravděpodobnost chycení.
  • To, zda postnete komentář dříve nebo později neovlivní šanci chycení pokémona.
  • Shiny Combee je Level 5, s jedním útokem a základní, náhodnou povahou. V chytání smíte použít další útoky, které by Combee mohl umět, avšak neovlivňuje to budoucí vytvořený profil se základním útokem.
  • V případě škemrání a stěžování si, že se chytání nepodařilo nebo vytahování se před ostatními, že se povedlo, jsme nuceni zvážit naše zpětné rozhodnutí jako admini a případně udělíme trest dle míry porušení tohoto pravidla, které se mimo jiné nachází i v sekci Herních pravidel (viz Menu).
  • V případě nedodržení podmínek výše napsaných, které ovlivňují Vaše chytání, bere se vás komentář jako nepoužitelný, ať už bude jak dobrý chce. Bude přehlédnut a nebudete mít šanci získat Shiny Combee.

Tak, tedy, nyní k nejdůležitější části. Chytat smíte do 26.8.2017, čili máte na to, ode dneška, týden.
O budoucím trenérovi tohoto pokémona se rozhodne až v daném termínu.

EDIT, 25.8.: Čas máte do 26.8. do půlnoci, tedy do započetí nového dne. Hodnocené to tím pádem bude až následující den.

Hodně štěstí!

Ino's Piplup

19. srpna 2017 v 18:09 | Enwy
Výsledek obrázku pro piplup
Piplup
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 8
Růst: Středně pomalu
Získání: RCH Sinnoh - Pevnost v Snowpointu
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 11%
Štěstí: -2% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Piplup byl starter jednoho trenéra, který si ho vybral... omylem. Šilhal a tak, když ukázal na Chimchara, omylem tím ukázal na nebohého Piplupa. Jejich první cesta směřovala do Snowpointu. Po chvilce cesty trenér s vodním starterem narazil na svého vysněného pokémona a tak byl Piplup nucen s Chimcharem bojovat. I přes typovou výhodu, Chimchar byl divoký a měl mnoho zkušeností s bojem, zatímco Piplup čerstvě vyšel z laboratoře. I když to bylo o štěstí, Piplupovi se nad Chimcharem podařilo vyhrát, avšak za krutou cenu. Jeho trenér si Chimchara chytil a na Piplupa dočista zapomněl....
Piplup je bojácný a má nízké sebevědomí. Neustále má pocit, že není nikdy dost dobrý, ať se snaží jak se snaží. Když se ho někdo zeptá nebo mu lichotí, musí se zeptat zpět, zda to nebyl nějaký omyl nebo zda se jednoduše nepřeřekl. Není zvyklý na pochvaly, zkrátka.
Má rád sníh a led, pomalu se to stalo jeho každodenním výhledem. Bojí se ohně, protože mu to připomíná Chimchara z onoho dne. Není zvyklý jíst nic teplého, protože nikdy v živodě nic teplého nejedl a proto ztratil tu schopnost. Také mu přestala být zima, snese téměř jakýkoliv chlad. Když mu zima je, jedná se pouze o jeho představu, jak by zima mohla vypadat...
Útoky:
- Icy Wind
- Pound
Další vývin:

Dreamworld

19. srpna 2017 v 10:54 | Enwy

! DESTINACE UZAVŘENA !

Související obrázek

"... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."

Dreamworld, neboli říše snů. Pokud si stále někdo pamatuje akci zvanou Zvonkohry štěstí, Dreamworld funguje na podobném principu. Ti, kteří sem přicházejí, hledají odpovědi na různé své otázky, nahlížejí zpět do svých momentů v minulosti. Šťastlivcům se zjeví i budoucnost. Xatu, který tohle zařizuje, nemůže ovlivnit vaše vidiny a stejně tak do nich nemůže nahlížet.
Každá vidina stojí 500 Yenů, omezená je na jednou týdně. Co je tedy tak speciálního na Dreamworld? Většinou je s vidinou spojen nějaký předmět, který pak možná, podaří-li se, budete držet v rukách po skončení vize! Pojďte zkusit své štěstí, hledáte-li odpovědi na vše otázky nebo otázky na své odpovědi, zamiřte do Dreamworld...

Pro ukázání vize napište: "Chci vidět svou vizi" a pak už se jen dívejte, co se vám zjeví...

Enwy's Sealeo

14. srpna 2017 v 23:02 | Drobeček
Sealeo
Sealeo
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 28
Růst: Středně pomalu
Získání: Ice Rock
Sehranost s trenérem: 36% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 8% / Láska k trenérovi: 5%
Povaha:
Sealeina síla spočívá v její lenosti. Nerada dělá cokoli kromě spánku a jezení, když už ale spí, používá občas i nezáměrně útok snore. Jejím snem je ovládnout moc svého chrápání, aby při spánku mimo zápas nerušila všechny ty nebohé bytosti kolem.
Má ráda nanuky a studené nápoje, naopak opovrhuje čímkoli tepelně zpracovaným.
Útoky:
- Powder Snow
- Rest
- Snore
Další vývin:
(Pozn.: Předčasný vývin)

Drobeček's Psyduck

14. srpna 2017 v 9:12 | Enwy
Výsledek obrázku pro psyduck
Psyduck
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 24
Růst: Středně pomalu
Získání: RCH Sinnoh - Mýtická jezera
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 11% / Láska k trenérovi: 11%
Povaha:
Psyduck je blázen do armády a všeho, co má něco spojeného s tanky. I když je to trochu v rozporu s logikou, i přesto, že obdivuje pozemní jednotky, jednou, až vyroste, chce být námořní generál a vlastnit svou vlasní flotilu. Přečetl už nespočet knih o svém budoucím zaměstnání, proto je v tomto tématu velmi... no, chytrý. Všechno ostatní však nezná, protože to v jeho knihách nebylo zmíněné a proto má problém znát třeba obyčejné bobule nebo jídlo, které se nabízí na souši.
Útoky:
- Water Gun
- Confusion
- Tail Whip
Další vývin:

Azria's Treecko

14. srpna 2017 v 9:05
Výsledek obrázku pro treecko
Treecko
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Treecko je vášnivý hudebník. Jeho sen je naučit se hrát na banjo a okouzlovat ženy jako v písničce "ó Zuzano". Povahově se snaží co nejvíce přiblížit se nějakému okouzlujícímu muži, pro kterého padnou všechny ženy. Na druhou stranu to není zrovna nejlepší, protože si hraje na něco, co není. Jeho povaha je přesný opakk toho, čeho chce dosáhnout - je stydlivý, koktá a dejme za pravdu, že to se slovy neumí zrovna nejlépe.
Umí hrát na píštalku a pískat na trávu.
Útoky:
- Absorb
Další vývin:

61. člen - Azria

14. srpna 2017 v 9:01 | Enwy |  ČLENOVÉ
AZRIA / TRENÉRKA / ZELENÝ TÝM
ODZNAKY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: Littleroot town
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Niekedy vedieme zákopovú vojnu - neustúpime ani o milimeter, nech sa robí čokoľvek. Položme si otázku či sme sa zakopali na správnom mieste."
POKÉMONI
TEAM 1: |

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

N/A

POKÉDEX

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%

______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%

______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%

______________________________________________________ HUDBA - 0%

Kiane's Umbreon

13. srpna 2017 v 7:03 | Enwy
Výsledek obrázku pro umbreon
Umbreon
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 19
Růst: Středně pomalu
Získání: Route 7
Sehranost s trenérem: 15% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 2%
Povaha:
Umbreon má nízké sebevědomí a cokoliv udělá, potřebuje trochu toho trenérovského povzbuzení, jinak je úplně na dně. Do ničeho se mu nechce a na všechno, co se mu řekne, ať udělá, odpovídá odpověďmi typu: mně to nejde/já to zkoušet radši nebudu. Je pesimista, který vidí svět černě a bíle. Na druhou stranu, když už se k něčemu dopracuje, je pilný a pokud si v něčem najde zápal, umí činnost vykonávat poměrně dlouhou dobu, než ho omrzí.
Má rád procházky lesem a přírodu, hlavně vše v závoji noci.
Útoky:
- Pursuit
- Quick Attack
- Confuse Ray
Další vývin:
Naučení vílího útoku =

Oumi's Rainbow Kecleon

12. srpna 2017 v 20:59 | Enwy
1101-1
Rainbow Kecleon
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 17
Růst: Středně pomalu
Získání: Chatová aukce
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Kecleon je vášnivý milovník všeho, co má barvy. Je fancy a rád se baví. Když je šťastný, jeho barva problikává, jeho duha na těle se pohybuje a vytváří alternativní diskokouli, protože narozdíl od ostatních Kecleonů září. Umí si ze sebe dělat srandu a jeho nejoblíbenější hra je schovávaná.
Miluje sluníčko a pláže, jednoduše vše, co má barvy. Jeho snem je posbírat všechny barvy na světě, aby je mohl mít na těle.
Útoky:
- Scratch
- Tail Whipe (Švih ocasem)
Další vývin:

Felawën's Shedinja

12. srpna 2017 v 16:06 | Enwy
Výsledek obrázku pro shedinja
Shedinja
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 21
Růst: Středně pomalu
Získání: Kavárna & Čajovna Anteiku
Sehranost s trenérem: 34% / Zkušenosti v zápasech: 5%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 10%
Povaha:
Jako Nincada předstírala, že je kluk, protože jí matka učila, že pouze muži dokáží být mocní bojovníci. Chce být rychlá a hbitá, aby mohla ochránit ty, na kterých jí záleží. Smůla je ta, že není silná a ani nemá bojový potenciál. Její tělo je omezené tím, že nemůže vybojovat nebesa, proto se chce co nejrychleji vyvinout, aby mohla létat/levitovat. Povahově je přísná a nedůvěřivá, nenechává se uplatit dárkami ani jídlem, avšak když si k ní najdete cestu, je milá a vřelá. Je chytrá, proto je nestranná do té doby, než není jasně viděn vítěz, ke kterému se přikloní.
Teď, po vývinu do Shedinji, si už nemůže stěžovat na své pohlaví, protože... no, je bezpohlavní. Vývin do Shedinji, jakožto prázdné schránky, způsobilo to, že ztratila svůj elán a je víceméně bez nějak specifické osobnosti. Nedokáže projevovat štěstí, protože se nemůže usmívat. Necítí radost z jídla, protože nemůže jíst. Jediné, co dokáže projevit, je ochota a hrdost z toho, že umí lítat.
Útoky:
- Scratch
- Harden
- Absorb
- Sand Attack
Další vývin:

Shinen's Treecko

12. srpna 2017 v 15:49 | Enwy
Výsledek obrázku pro treecko
Treecko - "Tyrion"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 13
Růst: Středně pomalu
Získání: TCH Léto
Sehranost s trenérem: 5% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Treecko je zábavný týpek, který si rád dělá srandičky z lidí. Je doslovně závislý na smíchu, ať už svém či cizím. Jeho největší sen je naučit se nějaké ultimátní kombo, kterým by mohl OHKOnout nepřítele. V bitvách je posedlý nepřítelovými pocity a nepřestane útočit do té doby, než se nezačne protivník smát. Ne, není sadista, tedy dle jeho slov ne. Podle něj má jen moc rád ostatní pokémony a chce je vidět... "šťastné".
Útoky:
- Pound
- Absorb
Další vývin:

Michedren's Fennekin

12. srpna 2017 v 15:35 | Enwy
Výsledek obrázku pro fennekin
Fennekin
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Fennekin je velmi dominantní a nedovolí si uposlechnutí jen tak od někoho rozkazu. Někdy je to výhoda, poněvadž je pak silnější, ale na druhou stranu to může být přítěž, když nebude vycházet s ostatními pokémony v týmu Poslouchá jen ty, které uzná za hodny jeho respektu.
Útoky:
- Scratch
Další vývin:

60. člen - Michedren

12. srpna 2017 v 15:33 | Enwy |  ČLENOVÉ
MICHEDREN / KOORDINÁTORKA / ČERVENÝ TÝM
STUHY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: Lumiose City
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Nevzdávej se svého snu, dokud je možné ho splnit.."
POKÉMONI
TEAM 1: |

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

N/A

POKÉDEX

Výsledek obrázku pro kalos pokédex

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%

______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%

______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%

______________________________________________________ HUDBA - 0%

Felawën's Flaaffy

12. srpna 2017 v 11:32 | Enwy
Výsledek obrázku pro flaaffy
Flaaffy
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 16
Růst: Středně pomalu
Získání: Les táborníků
Sehranost s trenérem: 41% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 16%
Povaha:
Flaaffy je tvor, který miluje a obdivuje svět kolem sebe. Je schopen divit se i z nějaké maličkosti, třeba z květiny, která rozkvete nebo z toho, že nějaký mrak vypadá jako on sám. Je perfekcionista a vidí svět jako dokonalé místo na žití. Kvůli této časti povahy nebyl u Mareepů zrovna oblíbený, neměl mnoho přátel. Je rád, když si může vůbec s někým hrát a proto není vybíravý.
Po vývinu se téměř nezměnil. Stále je funky tvor, který miluje přírodu. Možná je dobré zmínit, že si rád hraje a více se u něj rozvinuly bojové schopnosti. Mezi jeho prioritní schopnosti patří koukání na ostatní, resp. odkoukávat. I přesto, že někdy nerozumí tomu, proč ostatní něco dělají, je schopen je napodobit. Nejlépe vychází s Lakym a "tím-druhým" - ne, že by měl zrovna na výběr.
Útoky:
- Tackle
- Thunder Wave
- Thunder Shock / procvičit
Další vývin:
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."