Srpen 2017

1. Limitované chytání - Shiny Combee

Sobota v 21:00 | Enwy |  LIMIT. CHYTÁNÍ
193-1
A je tu... první limitované chytání!
Pokémona výše můžete chytat v omezeném termínu. Může ji chytit jen jeden z vás, těch, co se účastní. Jedná se o pokémona, který se obvykle v normálních herních destinacích nevyskytuje a nelze ho nijak, za obyčejných okolností, získat. Každý, který má o tohoto pokémona zájem, má šanci sepsat chytání, které rozhodne, který z vás tohoto pokémona dostane.
Uhm, celou dobu tu mluvíme o nějakém pokémonovi, ale co je ve skutečnosti tedy výše uvedený pokémon zač? Jedná se o Shiny Combee, ale pozor! Jak již vzhled napovídá, jedná se o samičku, máte tedy zajištěnou další evoluci, Vespiquen. Kdo že to chtěl červenou královnu...?!

PRAVIDLA & POZNÁMKY
  • Chytat se smí pouze zápasem. Platí pouze obyčejný pokéball, žádný jiný nebude uznaný. Proto si dávejte pozor, zda ho v inventáři máte.
  • Účastnit se limitovaného chytání smíte, i když jste momentálně v dobrodružných chytkách, které to běžně nedovolují. Nemusíte se tedy strachovat, že budete muset opustit Věž nebo jiná místa, kde právě hrajete.
  • Levely pokémonů, kterými chytáte, neovlivňují průběh chytání. Pohlíží se na počet schytaných ran, typovou výhodu, efektivitu útoků, reálnost situace, ale samozřejmě i na další fragmenty, která neovlivňují běžná chytání, kupříkladu třeba na psanou češtinu a interpunkce. Bez milosti, jako ve škole, jelikož se už blíží. Nezapomínejte ale, že na délce nesejde! Neznamená to tedy, že čím delší, tím lepší nebo čím delší, tím větší pravděpodobnost chycení.
  • To, zda postnete komentář dříve nebo později neovlivní šanci chycení pokémona.
  • Shiny Combee je Level 5, s jedním útokem a základní, náhodnou povahou. V chytání smíte použít další útoky, které by Combee mohl umět, avšak neovlivňuje to budoucí vytvořený profil se základním útokem.
  • V případě škemrání a stěžování si, že se chytání nepodařilo nebo vytahování se před ostatními, že se povedlo, jsme nuceni zvážit naše zpětné rozhodnutí jako admini a případně udělíme trest dle míry porušení tohoto pravidla, které se mimo jiné nachází i v sekci Herních pravidel (viz Menu).
  • V případě nedodržení podmínek výše napsaných, které ovlivňují Vaše chytání, bere se vás komentář jako nepoužitelný, ať už bude jak dobrý chce. Bude přehlédnut a nebudete mít šanci získat Shiny Combee.

Tak, tedy, nyní k nejdůležitější části. Chytat smíte do 26.8.2017, čili máte na to, ode dneška, týden.
O budoucím trenérovi tohoto pokémona se rozhodne až v daném termínu.

Hodně štěstí!

Ino's Piplup

Sobota v 18:09 | Enwy
Výsledek obrázku pro piplup
Piplup
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 8
Růst: Středně pomalu
Získání: RCH Sinnoh - Pevnost v Snowpointu
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 11%
Štěstí: -2% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Piplup byl starter jednoho trenéra, který si ho vybral... omylem. Šilhal a tak, když ukázal na Chimchara, omylem tím ukázal na nebohého Piplupa. Jejich první cesta směřovala do Snowpointu. Po chvilce cesty trenér s vodním starterem narazil na svého vysněného pokémona a tak byl Piplup nucen s Chimcharem bojovat. I přes typovou výhodu, Chimchar byl divoký a měl mnoho zkušeností s bojem, zatímco Piplup čerstvě vyšel z laboratoře. I když to bylo o štěstí, Piplupovi se nad Chimcharem podařilo vyhrát, avšak za krutou cenu. Jeho trenér si Chimchara chytil a na Piplupa dočista zapomněl....
Piplup je bojácný a má nízké sebevědomí. Neustále má pocit, že není nikdy dost dobrý, ať se snaží jak se snaží. Když se ho někdo zeptá nebo mu lichotí, musí se zeptat zpět, zda to nebyl nějaký omyl nebo zda se jednoduše nepřeřekl. Není zvyklý na pochvaly, zkrátka.
Má rád sníh a led, pomalu se to stalo jeho každodenním výhledem. Bojí se ohně, protože mu to připomíná Chimchara z onoho dne. Není zvyklý jíst nic teplého, protože nikdy v živodě nic teplého nejedl a proto ztratil tu schopnost. Také mu přestala být zima, snese téměř jakýkoliv chlad. Když mu zima je, jedná se pouze o jeho představu, jak by zima mohla vypadat...
Útoky:
- Icy Wind
- Pound
Další vývin:

Dreamworld

Sobota v 10:54 | Enwy
Související obrázek

"... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."

Dreamworld, neboli říše snů. Pokud si stále někdo pamatuje akci zvanou Zvonkohry štěstí, Dreamworld funguje na podobném principu. Ti, kteří sem přicházejí, hledají odpovědi na různé své otázky, nahlížejí zpět do svých momentů v minulosti. Šťastlivcům se zjeví i budoucnost. Xatu, který tohle zařizuje, nemůže ovlivnit vaše vidiny a stejně tak do nich nemůže nahlížet.
Každá vidina stojí 500 Yenů, omezená je na jednou týdně. Co je tedy tak speciálního na Dreamworld? Většinou je s vidinou spojen nějaký předmět, který pak možná, podaří-li se, budete držet v rukách po skončení vize! Pojďte zkusit své štěstí, hledáte-li odpovědi na vše otázky nebo otázky na své odpovědi, zamiřte do Dreamworld...

Pro ukázání vize napište: "Chci vidět svou vizi" a pak už se jen dívejte, co se vám zjeví...

Enwy's Sealeo

14. srpna 2017 v 23:02 | Drobeček
Sealeo
Sealeo
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 23
Růst: Středně pomalu
Získání: Ice Rock
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Sealeina síla spočívá v její lenosti. Nerada dělá cokoli kromě spánku a jezení, když už ale spí, používá občas i nezáměrně útok snore. Jejím snem je ovládnout moc svého chrápání, aby při spánku mimo zápas nerušila všechny ty nebohé bytosti kolem.
Má ráda nanuky a studené nápoje, naopak opovrhuje čímkoli tepelně zpracovaným.
Útoky:
- Powder Snow
- Rest
- Snore
Další vývin:
(Pozn.: Předčasný vývin)

Drobeček's Psyduck

14. srpna 2017 v 9:12 | Enwy
Výsledek obrázku pro psyduck
Psyduck
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 24
Růst: Středně pomalu
Získání: RCH Sinnoh - Mýtická jezera
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 11% / Láska k trenérovi: 11%
Povaha:
Psyduck je blázen do armády a všeho, co má něco spojeného s tanky. I když je to trochu v rozporu s logikou, i přesto, že obdivuje pozemní jednotky, jednou, až vyroste, chce být námořní generál a vlastnit svou vlasní flotilu. Přečetl už nespočet knih o svém budoucím zaměstnání, proto je v tomto tématu velmi... no, chytrý. Všechno ostatní však nezná, protože to v jeho knihách nebylo zmíněné a proto má problém znát třeba obyčejné bobule nebo jídlo, které se nabízí na souši.
Útoky:
- Water Gun
- Confusion
- Tail Whip
Další vývin:

Azria's Treecko

14. srpna 2017 v 9:05
Výsledek obrázku pro treecko
Treecko
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Treecko je vášnivý hudebník. Jeho sen je naučit se hrát na banjo a okouzlovat ženy jako v písničce "ó Zuzano". Povahově se snaží co nejvíce přiblížit se nějakému okouzlujícímu muži, pro kterého padnou všechny ženy. Na druhou stranu to není zrovna nejlepší, protože si hraje na něco, co není. Jeho povaha je přesný opakk toho, čeho chce dosáhnout - je stydlivý, koktá a dejme za pravdu, že to se slovy neumí zrovna nejlépe.
Umí hrát na píštalku a pískat na trávu.
Útoky:
- Absorb
Další vývin:

61. člen - Azria

14. srpna 2017 v 9:01 | Enwy |  ČLENOVÉ
AZRIA / TRENÉRKA / ZELENÝ TÝM
ODZNAKY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: Littleroot town
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Niekedy vedieme zákopovú vojnu - neustúpime ani o milimeter, nech sa robí čokoľvek. Položme si otázku či sme sa zakopali na správnom mieste."
POKÉMONI
TEAM 1: |

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

N/A

POKÉDEX

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%

______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%

______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%

______________________________________________________ HUDBA - 0%

Kiane's Umbreon

13. srpna 2017 v 7:03 | Enwy
Výsledek obrázku pro umbreon
Umbreon
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 11
Růst: Středně pomalu
Získání: Route 7
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Umbreon má nízké sebevědomí a cokoliv udělá, potřebuje trochu toho trenérovského povzbuzení, jinak je úplně na dně. Do ničeho se mu nechce a na všechno, co se mu řekne, ať udělá, odpovídá odpověďmi typu: mně to nejde/já to zkoušet radši nebudu. Je pesimista, který vidí svět černě a bíle. Na druhou stranu, když už se k něčemu dopracuje, je pilný a pokud si v něčem najde zápal, umí činnost vykonávat poměrně dlouhou dobu, než ho omrzí.
Má rád procházky lesem a přírodu, hlavně vše v závoji noci.
Útoky:
- Pursuit
- Quick Attack
Další vývin:
Naučení vílího útoku =

Oumi's Rainbow Kecleon

12. srpna 2017 v 20:59 | Enwy
1101-1
Rainbow Kecleon
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 17
Růst: Středně pomalu
Získání: Chatová aukce
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Kecleon je vášnivý milovník všeho, co má barvy. Je fancy a rád se baví. Když je šťastný, jeho barva problikává, jeho duha na těle se pohybuje a vytváří alternativní diskokouli, protože narozdíl od ostatních Kecleonů září. Umí si ze sebe dělat srandu a jeho nejoblíbenější hra je schovávaná.
Miluje sluníčko a pláže, jednoduše vše, co má barvy. Jeho snem je posbírat všechny barvy na světě, aby je mohl mít na těle.
Útoky:
- Scratch
- Tail Whipe (Švih ocasem)
Další vývin:

Felawën's Nincada

12. srpna 2017 v 16:06 | Enwy
Výsledek obrázku pro nincada
Nincada
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 7
Růst: Středně pomalu
Získání: Kavárna & Čajovna Anteiku
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Nincada předstírá, že je kluk, protože jí matka učila, že pouze muži dokáží být mocní bojovníci. Chce být rychlá a hbitá, aby mohla ochránit ty, na kterých jí záleží. Smůla je ta, že není silná a ani nemá bojový potenciál. Její tělo je omezené tím, že nemůže vybojovat nebesa, proto se chce co nejrychleji vyvinout, aby mohla létat/levitovat. Povahově je přísná a nedůvěřivá, nenechává se uplatit dárkami ani jídlem, avšak když si k ní najdete cestu, je milá a vřelá. Je chytrá, proto je nestranná do té doby, než není jasně viděn vítěz, ke kterému se přikloní.
Útoky:
- Scratch
- Harden
Další vývin:

Shinen's Treecko

12. srpna 2017 v 15:49 | Enwy
Výsledek obrázku pro treecko
Treecko - "Tyrion"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 13
Růst: Středně pomalu
Získání: TCH Léto
Sehranost s trenérem: 5% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Treecko je zábavný týpek, který si rád dělá srandičky z lidí. Je doslovně závislý na smíchu, ať už svém či cizím. Jeho největší sen je naučit se nějaké ultimátní kombo, kterým by mohl OHKOnout nepřítele. V bitvách je posedlý nepřítelovými pocity a nepřestane útočit do té doby, než se nezačne protivník smát. Ne, není sadista, tedy dle jeho slov ne. Podle něj má jen moc rád ostatní pokémony a chce je vidět... "šťastné".
Útoky:
- Pound
- Absorb
Další vývin:

Michedren's Fennekin

12. srpna 2017 v 15:35 | Enwy
Výsledek obrázku pro fennekin
Fennekin
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Fennekin je velmi dominantní a nedovolí si uposlechnutí jen tak od někoho rozkazu. Někdy je to výhoda, poněvadž je pak silnější, ale na druhou stranu to může být přítěž, když nebude vycházet s ostatními pokémony v týmu Poslouchá jen ty, které uzná za hodny jeho respektu.
Útoky:
- Scratch
Další vývin:

60. člen - Michedren

12. srpna 2017 v 15:33 | Enwy |  ČLENOVÉ
MICHEDREN / KOORDINÁTORKA / ČERVENÝ TÝM
STUHY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: Lumiose City
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Nevzdávej se svého snu, dokud je možné ho splnit.."
POKÉMONI
TEAM 1: |

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

N/A

POKÉDEX

Výsledek obrázku pro kalos pokédex

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%

______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%

______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%

______________________________________________________ HUDBA - 0%

Felawën's Mareep

12. srpna 2017 v 11:32 | Enwy
Výsledek obrázku pro mareep bulbapedia
Mareep
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Les táborníků
Sehranost s trenérem: 10% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 6%
Povaha:
Mareep je tvor, který miluje a obdivuje svět kolem sebe. Je schopen divit se i z nějaké maličkosti, třeba z květiny, která rozkvete nebo z toho, že nějaký mrak vypadá jako on sám. Je perfekcionista a vidí svět jako dokonalé místo na žití. Kvůli této časti povahy nebyl u Mareepů zrovna oblíbený, neměl mnoho přátel. Je rád, když si může vůbec s někým hrát a proto není vybíravý.
Útoky:
- Tackle
- Thunder Wave
Další vývin:

Drobeček's Magikarp

12. srpna 2017 v 10:41 | Enwy
Výsledek obrázku pro magikarp bulbapedia
Magikarp - "Saltazar"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 11
Růst: Středně pomalu
Získání: Věž
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 25% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Magikarp je celkem, i přes svou neužitečnost, celkem hrubý a "salty". Kdokoliv udělá něco špatně, Magikarp ho nemá problém i hrubě poznamenat na jeho chybu. Nikdy není se slovy šetrný a říká jednoduše to, co si myslí, protože koho vaše výmluvy !%&# zajímá! Je trashtalker, toxický a moc rád hází na všechny sarkastické, ironické poznámky. Samozřejmě to všechno myslí dobře a chce všem pomoct, i když provedení je trochu drsnější. Překvapivě neleze jenom do ostatních problémů, ale dbá i na sebe, i když ví, že jako Magikarp mu jde jen šplouchání...
Útoky:
- Splash
Další vývin:

Drobeček's Wailord

12. srpna 2017 v 10:33 | Enwy
Výsledek obrázku pro wailord
Wailord - "Kaito"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 31
Růst: Středně pomalu
Získání: Věž
Sehranost s trenérem: 6% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Wailord je ufňukánek a ubrekánek, téměř 100% závislý na všech ostatních. Neumí normálně přemýšlet za sebe a jediné, co zvládá, je všechno rozbít, i když si to nepřeje, protože je nešikovný. Je mírumilovný a jednoduše dobrák od srdce, nedokázal by nikomu ublížit schválně. Se svou velikostí 14 metrů je pro něj obtížné se kamkoliv vejít, není-li to oceán. Co více, jeho sen je skákat z padáku a stát se parašutista. Na druhou stranu, svou velikostí připomíná jednoduše zeď a i když do něj budete bušit celý zápas, stejně nic nepocítí. Z toho vyplývá, že má velkou výdrž. Nemusí mnoho jíst, protože jeho tuková záloha je veliká.
Útoky:
- Soak
- Noble Roar
- Heavy Slam
Další vývin:
(Pozn.: Vývin ovlivněn časem ve Věži)

Felawën's Squirtle

9. srpna 2017 v 22:24 | Enwy
Výsledek obrázku pro squirtle
Squirtle - "Laky"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 8
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 18% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 6%
Povaha:
Squirtle je mírumilovný tvor. Nezajímá se o svět okolo a je introvert, zaměřený spíše na sebe a na svůj vnitřní klid. Když je někde moc rušno, jednoduše se sebere a odejde někam do klidu, i kdyby to znamenalo, že by měl být sám. Málo mluví a když už, je velmi stydlivý a tichý. Nemá svůj názor a tak zkrátka říká to, co se mu v situaci nejvíce hodí nebo dělá to, co po něm chtějí.
Má rád sledování vlastního odrazu na vodní hladině a fascinuje ho vodní pára.
Útoky:
- Bubble
Další vývin:

59. člen - Felawën

9. srpna 2017 v 22:22 | Enwy |  ČLENOVÉ
FELAWËN / KOORDINÁTORKA / MODRÝ TÝM
STUHY: N/A
YENY: 655
POCHÁZÍ Z: Pallet Town
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Lidská duše je jako vodní hladina. Někdy blýská rozpustilými zlatavými prasátky, jindy je hluboká a temná, jako samotná noc. A je jen na lidech, v čem se rozhodnou utápět."
POKÉMONI
TEAM 1: |||

BATOH

ZÁKLADNÍ
3x Pokéball

JÍDLO
7x Sendvič
1x Koláč s tvarohem z Moomoo mléka
6x Studená voda

PŘEŽITÍ
1x Plechovka
Old rod
Squirtle bottle

ÚSPĚCHY & AKCE

N/A

POKÉDEX

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%

______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 7%

______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%

______________________________________________________ HUDBA - 0%

______________________________________________________ CLARINA DŮVĚRA - 2%

______________________________________________________ JENNYINA DŮVĚRA - 2%

Vëzzite's Torchic

9. srpna 2017 v 22:19 | Enwy
Torchic
Torchic
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Torchic je uječený a navíc má hlas jako ženská. Má neuvěřitelný bojový elán... no, možná až přebytečně moc. Celkově je takové hyperaktivní kuře, které neustále musí někde poskakovat a mluvit. Vzhledem k jeho elánu má potřebu pokaždé, když zaútočí, zařvat jméno útoku z plných plic. Pokud mu to není dovoleno, jeho síla je najednou na naprostém bodě mrazu.
Má rád podzim a spíše sychravé počasí než horké.
Útoky:
- Ember (Uhlíky)
Další vývin:

58. člen - Vëzitte

9. srpna 2017 v 22:16 | Enwy |  ČLENOVÉ
VËZZITE / TRENÉRKA / ČERVENÝ TÝM
ODZNAKY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: Littleroot town
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Some women fear the fire, some women simply become it."
POKÉMONI
TEAM 1: |

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

N/A

POKÉDEX

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%

______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%

______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%

______________________________________________________ HUDBA - 0%
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."