Srpen 2017

Drobeček's Skarmory

31. srpna 2017 v 20:12 | Enwy
Skarmory
Skarmory - "Aike"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 38
Růst: Středně pomalu
Získání: RCH Kanto - Kaňon Sevault
Sehranost s trenérem: 83% / Zkušenosti v zápasech: 26%
Štěstí: 44% / Láska k trenérovi: 95%
Povaha:
Skarmory byl bezhlavě zamilovaný do jedné další Skarmory. Létal potichu za ní, každý den ji sledoval a obdivoval její zářivě lesklá železná křídla. Jednoho dne ji však od něj oddělila jedna trenérka, kterou Skarmory odhodlaně musí vyhledat, aby získal zpět svou milovanou Skarmory.
Povahově je Skarmory velmi nedůvěřivý, obzvláště k trenérům a k pytlákům. Jeho metody jsou poněkud násilné a dříve jedná než se ptá. I když je hrubší povahy, myslí to se všemi dobře. Nevadí mu ubližovat slabším, protože si myslí, že jim pomáhá si uvědomit, že musí zesílit. Je velmi dominantní tvor, který poslouchá rozkazy jen zřídkakdy. Jeho myšlenky míří vždy směrem k budounosti, protože nepatří mezi ty, kteří by se obraceli za každou svou chybou.
Útoky:
- Fury attack
- Air cutter
- Metal sound
Další vývin:
Aktivní Luxury ball - 10% pohodlí, rychlejší nabíhání sehranosti

Lynnon's Mareep

31. srpna 2017 v 17:25 | Enwy
Výsledek obrázku pro mareep bulbapedia
Mareep
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 9
Růst: Středně pomalu
Získání: Les táborníků
Sehranost s trenérem: 13% / Zkušenosti v zápasech: 3%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 6%
Povaha:
Mareep je velmi mazlivá a chundelatá, jednoduše je to přerostlý plyšák na mazlení. Má moc ráda, když se jí někdo hrabe ve vlně a pročesává ji. Je přátelský tvor, který si nenechá ujít žádnou srandu, ale nezajímá se o všechny druhy zábavy. Nesnáší černý humor a násilí, je totiž zvyklá na poklidný život na farmě. Neskutečně miluje sladkosti, avšak nepohrdá ani zeleninou. Bojí se třetího vývinu, protože přijde o své chundelaté já.
Útoky:
- Tackle
- Thunder Wave
Další vývin:

Amelie's Shiny Combee

27. srpna 2017 v 15:01 | Enwy
f193-1
Combee
Pohlaví: Samice
Typ:
Level: 11
Růst: Středně pomalu
Získání: Limitované chytání
Sehranost s trenérem: 25% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 8% / Láska s trenérovi: 3%
Povaha:
Combee je velmi pilný a pracovitý pokémon. Jednou si přeje být Vespiquen a být ke svému lidu hodná a milá, aby ji měli rádi. Samozřejmě svou trenérku považuje za nejdůležitější a nejvyšší vchol priorit, chce s ní trénovat, aby co nejrychleji zesílila. Přesto, že byla svou trenérkou chycena a proto s ní bude cestovat a být jí věrná, ve svém srdci si přeje vrátit se někdy do úlu a založit své vlastní králoství.
Má ráda květiny, hlavně louky a miluje přírodu.
Útoky:
- Sweet Scent
- Gust
Další vývin:

Petr's Totodile

27. srpna 2017 v 10:18 | Enwy, Drobeček
Výsledek obrázku pro totodile
Totodile
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Totodile je veselý bezstarostný pokemon. Rád si z ostatních utahuje, dělá jim naschvály a vůbec nepřemýšlí o tom, že by jeho obět mohla mít třeba city, které tím raní. Uvnitř je docela citlivý. Sice ho baví utahovat si z ostatních, jakmile by ale někdo udělal jemu to samé, urazí se a bude osobě pořád dokola opakovat, jak je to od ní nehezké a nevychované.
Rád jí a pokud se mu jeho jídlo nedostaví včas, klidně začně okusovat všechny kolem.
Útoky:
- Scratch
Další vývin:

62. člen - Petr

27. srpna 2017 v 10:04 ČLENOVÉ
PETR / KOORDINÁTOR / MODRÝ TÝM
POHÁRY: N/A
YENY: 500
POCHÁZÍ Z: New Bark Town
MOMENTÁLNĚ SE NACHÁZÍ: Prof. laboratoř
"Život je jako kámen. Buď ho hodíš, nebo si ho schováš a pečuješ o něj."
POKÉMONI
TEAM 1: |

BATOH

ZÁKLADNÍ
5x Pokéball

ÚSPĚCHY & AKCE

N/A

POKÉDEX

Výsledek obrázku pro johto pokédex

ZKUŠENOSTI

______________________________________________________ VAŘENÍ - 0%
______________________________________________________ PŘEŽITÍ - 0%
______________________________________________________ ZRUČNOST - 0%
______________________________________________________ HUDBA - 0%

NÁVODY

24. srpna 2017 v 19:55

Speciální sekce na nejrůznější lokace a všelijaké předměty ve hře. Najdete zde i nějaké herní vychytávky a tipy, které se jistě budou hodit do budoucna.
1. tip: Pro usnadnění vyhledávání použijte tlačítko F3.

MOMENTÁLNĚ ZDE NEJSOU VŠECHNY VYCHYTÁVKY, POSTUPNĚ SE BUDOU PŘIDÁVAT ROSTOUCÍM POČTEM LOKACÍ

ROUTE TRAINERS
Na některých místech, zejména v regionových chytání a deseti základních routes, se nachází tzv. Route Trainers, kteří nabízejí možnost zápasu. Někteří mají silnější a někteří slabší pokémony, liší se i jejich týmový počet. Samozřejmě to není zápas jen tak - pokud je porazíte, dostanete odměnu, kterou mají předem určenou. Pokémonům, příp. pokémonovi, kterého jste při zápasu použili, se přičtou levely (méně než v trénink. džungli) a zkušenosti v bojích (více než v trénink. džungli).
Jak tedy na to? Je to jednoduché. Pokud jste někdy navštívili trénink. džungli (viz. Menu - Aktivity), route trainers fungují na podobném principu. Téměř. Zápasy jsou oddělené počtem pokémonů. Je podmíněné, že na každého protivníkova pokémona musíte použít svého jiného, resp. pokud má protivník čtyři pokémony, musíte vynaložit k zápasu taktéž čtyři pokémony. Narozdíl od trénink. džungle, necháváte závěr otevřený - nerozhodujete o tom, zda se protivníkova pokémona podařilo porazit nebo ne. V tomto ohledu je to podobné ke chytání.
Každý hráč smí Route trenéra porazit pouze jednou, tudíž odměnu může dostat jen jednou.

PŘEMLOUVÁNÍ VESPIQUEN V KRÁLOVSTVÉ COMBEE
Často přehlížená, avšak celkem užitečná, herní plocha. Med, který lze získat přemluvením královny, se dá využít k mnoha věcem, hlavně především k vaření v Sub-bay. Byť se to nezdá, stačí královně vylít srdíčko s tím, proč med potřebujete a pravděpodobně ho dostanete. Pokud vaše řeč nezaujala, nepořizujte si advokáta, jestliže nechcete mít bolestné píchance.

FAKTA & REÁLIE
Proč se nesladit s příběhem a jeho prostředím? Herní prostředí je velmi důležité a podstatné, protože se na něj váže mnoho dějů, činností a podobně. Je značný rozdíl mezi tím, když svého pokémona vychováváte doma jako domácího mazlíčka nebo s ním jste jako Tarzan v přírodě, napospas přírodním živlům a dalším dramatičnostem. Proto si je důkladně přečtěte. Kromě herního prostředí, které je jistě důležitější, jsou tam i easter eggy ze života některých NPC, odhalení tajemství herních míst a podobně. Kdo by mohl přeci vědět, že byl Překupník gigolo na volné noze, pff?

MILTANK & COMBEE
Dva pokémoni, kteří zde mají takovou... speciální abilitu navíc. Miltank, který se dá přemluvit v lese táborníků, je ochotný svému majiteli dát mléko (proslulé Moomoo mléko, chcete-li), pokud si hezky poprosí. K tomu, abyste ho dostali, si musíte sehnat věci na dojení, které jsou k zakoupení v Survival Shopu. Jako další a poslední je tu Combee, avšak pouze samec, nikoliv samička, je ochotný vám dát med. Ne, není to genderismus - vymysleli jsme to tak, abyste pokaždé nebyli jako tahle ženská z našeho meme. Samci nejsou useless, jsou pracovití! Combee se dá přemluvit/chytit hlavně v Království Combee, kde je největší šance chycení.

1. Limitované chytání - Shiny Combee

19. srpna 2017 v 21:00 | Enwy |  LIMIT. CHYTÁNÍ
f193-1
A je tu... první limitované chytání!
Pokémona výše můžete chytat v omezeném termínu. Může ji chytit jen jeden z vás, těch, co se účastní. Jedná se o pokémona, který se obvykle v normálních herních destinacích nevyskytuje a nelze ho nijak, za obyčejných okolností, získat. Každý, který má o tohoto pokémona zájem, má šanci sepsat chytání, které rozhodne, který z vás tohoto pokémona dostane.
Uhm, celou dobu tu mluvíme o nějakém pokémonovi, ale co je ve skutečnosti tedy výše uvedený pokémon zač? Jedná se o Shiny Combee, ale pozor! Jak již vzhled napovídá, jedná se o samičku, máte tedy zajištěnou další evoluci, Vespiquen. Kdo že to chtěl červenou královnu...?!

PRAVIDLA & POZNÁMKY
  • Chytat se smí pouze zápasem. Platí pouze obyčejný pokéball, žádný jiný nebude uznaný. Proto si dávejte pozor, zda ho v inventáři máte.
  • Účastnit se limitovaného chytání smíte, i když jste momentálně v dobrodružných chytkách, které to běžně nedovolují. Nemusíte se tedy strachovat, že budete muset opustit Věž nebo jiná místa, kde právě hrajete.
  • Levely pokémonů, kterými chytáte, neovlivňují průběh chytání. Pohlíží se na počet schytaných ran, typovou výhodu, efektivitu útoků, reálnost situace, ale samozřejmě i na další fragmenty, která neovlivňují běžná chytání, kupříkladu třeba na psanou češtinu a interpunkce. Bez milosti, jako ve škole, jelikož se už blíží. Nezapomínejte ale, že na délce nesejde! Neznamená to tedy, že čím delší, tím lepší nebo čím delší, tím větší pravděpodobnost chycení.
  • To, zda postnete komentář dříve nebo později neovlivní šanci chycení pokémona.
  • Shiny Combee je Level 5, s jedním útokem a základní, náhodnou povahou. V chytání smíte použít další útoky, které by Combee mohl umět, avšak neovlivňuje to budoucí vytvořený profil se základním útokem.
  • V případě škemrání a stěžování si, že se chytání nepodařilo nebo vytahování se před ostatními, že se povedlo, jsme nuceni zvážit naše zpětné rozhodnutí jako admini a případně udělíme trest dle míry porušení tohoto pravidla, které se mimo jiné nachází i v sekci Herních pravidel (viz Menu).
  • V případě nedodržení podmínek výše napsaných, které ovlivňují Vaše chytání, bere se vás komentář jako nepoužitelný, ať už bude jak dobrý chce. Bude přehlédnut a nebudete mít šanci získat Shiny Combee.

Tak, tedy, nyní k nejdůležitější části. Chytat smíte do 26.8.2017, čili máte na to, ode dneška, týden.
O budoucím trenérovi tohoto pokémona se rozhodne až v daném termínu.

EDIT, 25.8.: Čas máte do 26.8. do půlnoci, tedy do započetí nového dne. Hodnocené to tím pádem bude až následující den.

Hodně štěstí!

Ino's Piplup

19. srpna 2017 v 18:09 | Enwy
Výsledek obrázku pro piplup
Piplup
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 8
Růst: Středně pomalu
Získání: RCH Sinnoh - Pevnost v Snowpointu
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 11%
Štěstí: -2% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Piplup byl starter jednoho trenéra, který si ho vybral... omylem. Šilhal a tak, když ukázal na Chimchara, omylem tím ukázal na nebohého Piplupa. Jejich první cesta směřovala do Snowpointu. Po chvilce cesty trenér s vodním starterem narazil na svého vysněného pokémona a tak byl Piplup nucen s Chimcharem bojovat. I přes typovou výhodu, Chimchar byl divoký a měl mnoho zkušeností s bojem, zatímco Piplup čerstvě vyšel z laboratoře. I když to bylo o štěstí, Piplupovi se nad Chimcharem podařilo vyhrát, avšak za krutou cenu. Jeho trenér si Chimchara chytil a na Piplupa dočista zapomněl....
Piplup je bojácný a má nízké sebevědomí. Neustále má pocit, že není nikdy dost dobrý, ať se snaží jak se snaží. Když se ho někdo zeptá nebo mu lichotí, musí se zeptat zpět, zda to nebyl nějaký omyl nebo zda se jednoduše nepřeřekl. Není zvyklý na pochvaly, zkrátka.
Má rád sníh a led, pomalu se to stalo jeho každodenním výhledem. Bojí se ohně, protože mu to připomíná Chimchara z onoho dne. Není zvyklý jíst nic teplého, protože nikdy v živodě nic teplého nejedl a proto ztratil tu schopnost. Také mu přestala být zima, snese téměř jakýkoliv chlad. Když mu zima je, jedná se pouze o jeho představu, jak by zima mohla vypadat...
Útoky:
- Icy Wind
- Pound
Další vývin:

Dreamworld

19. srpna 2017 v 10:54 | Enwy

LOKACE NENÍ OTEVŘENA

Dreamworld, říše snů, je místo stvořené záhadnou organizací, ve snaze napodobit tolik známou pohádku o Alence v Říši divů. Nikdo vlastně neví, jaké místo je Dreamworld a ani ti, kteří okusili její moc nedokáží vysvětlit to, co zažili. Snílkové, jak je organizace Dreamworldu nazývá, jsou uspáni a přitom napojeni na systém virtuální reality, který vytáhne z mysli skryté podněty. Samozřejmě, Dreamworld se nezabývá jen zkoumáním lidského podvědomí, ale je i zábavnou atrakcí pro návštěvníky.
Toto místo je moderní Věž, člověkem údajně stvořená. Platí zde stejná pravidla jako ve Věži. Na každý svět může být napojen pouze jeden člověk. Počet návštěvníků je tedy omezen počtem světů. Každý svět řeší svůj problém a má vlastní založenou logiku. Pamatuje si každého návštěvníka i to, jak svět pro budoucí napojené ovlivnil. Světy mají svou obtížnost a limit je dán pokémonem, kterého si s sebou chcete vzít.


SVĚTY

Dreamwold má nastavených pár základních světů, serverů, na které vás napojí. Do jakého světa chcete, to si samozřejmě můžete sami zvolit. Každý svět je od toho druhého odlišný a zcela... jiný. Je to říše snů a představ, která dohromady tvoří jeden celek. Je to jako žít v dalším pokémoním světě.

1. THEME: Vi Britannia
Doba: Středověk; pravděpodobně 5. století našeho letopočtu
Napojen: nikdo
Obtížnost: Středně těžká
Obecné informace: Vi Britannia je království, kterému vládne jeden mocný král. Nachází se tu obyčejní pokémoni a stále je v módě lovit ty dračí, které jsou honosnou ozdobou každého správného rytíře. Britannii vládne rod, a nyní se držte, Britannia. Jejich znakem je Pyroar.
Mít tu draka by bylo nebezpečné. Rytíři totiž vidí v dracích hrozbu království a tak se nemilosrdně zabíjejí.


Doba: neznámá
Napojen: nikdo
Obtížnost: Lehká
Obecné informace: Candyland je zázrak i ve světě zázraků. Jedná se o obří ostrov, pojmenován jako Cukříkov, který je tvořen jen a pouze ze sladkostí, dortíků, koláčků a donutů. Chtěli jste někdy ukousnout vlastní botu? Není problém! Ovšem ostrov jako takový se potýká s vladařskými problémy.
Ostrovu vládnou dvě rodiny, Vanilková a Čokoládová. Obě vlastní továrny na výrobu sladkostí a díky nim se ostrov rozvíjí. Ovšem, každá by ráda vládla sama a tudíž mezi nimi neustále jiskří extrémní rivalita...


3. THEME: Garden of Magic (Zahrada magie)
Doba: neznámá
Napojen: nikdo
Obtížnost: Střední
Obecné informace: Obrovská zahrada se nachází v zemi zvané Kdo-ví-kde. Ze zahrady neexistuje východ a navíc - je vícepatrová! Žijí tu pozoruhodní pokémoni, lidé i pololidé. Každý z nich vládne prapůvodní formou energie či magie, která dělá toto místo kouzelným.
Co by to bylo ale za pohádkovou zahradu, kdyby tu nebylo zlo. Říká se, že v úplných korunách nejvyššího stromu v Zahradě se nachází čarodějnice, která vládce temnou magií a jejím cílem je proměnit kouzelnou zahradu magie v bažiny a vlastní království.

4. PROJECT: Dreamworld
Doba: budoucnost, skutečná virtuální realita
Napojen: nikdo
Obtížnost: Těžká
Obecné informace: Dreamworld nabízí tento svět fanouškům sci-fi. V tomto světě bez jména vedou válku dvě rasy, obě však lidské. V minulosti této reality se odehrála apokalypsa, která zapříčinila to, že lidé se dělí na ty se schopnostmi a ty bez nich. V obyčejných lidech tato skutečnost vyvolala jakýsi rasismus, jelikož lidé se schopnostmi málokdy připomínají skutečné lidi. Například mají křídla, roh, části končetin, které připomínají pokémony...
Nikdo vlastně skutečně neví, jak tento svět vypadá, jelikož je Dreamworldem nedokončen a jak se zdá, roste a programuje se sám od sebe, jako kdyby rostla květina.
Tento svět je pokus, který má zjistit, jak virtuální reality fungují a zda se dokážou sami vyvíjet. Proto... projekt: Dreamworld.

Předtím, než se napojíte na nějaký ze světů, musíte se setkat v lapači snů s Nanou. Nana je osoba, která vás napojuje na virtuální reality.
S sebou si můžete vzít jen svého jediného pokémona. Věci se bohužel do snu přepravit nedají, tudíž váš inventář je pro Dreamworld neplatný. Máte k dispozici jen to, co se nachází ve vašich kapsách a to, co u sebe drží váš pokémon.

Pamatujte, že vaše reálné tělo spí a je bez přístupu živin tak dlouho, jak se nacházíte ve virtuálním světě. Čas sice ve světech plyne jinak, ale není doporučeno v něm zůstávat více jak měsíc. To samé platí pro vašeho pokémona.
Všechny rány a zranění, utržené ve světě, se do vaší mysli a reálného těla přenášejí pouze jako nervové receptory, tudíž zranění nejsou skutečná. Cítíte pouze bolest. To samé však neplatí pro vašeho pokémona. Pokud je pokémon zraněn ve virtuální realitě, je zraněn i ve skutečnosti.

Pokud jste připraveni, napište krátký příběh o tom, jak vcházíte do Dreamworldu. Připravte si i řeč pro Nanu a odpověď na otázku: "Proč chceš daný svět navštívit?"
Jedná se o úvodní test. Tímto testem nemusíte projít. Nana má právo vás označit za člověka, který na danou virtuální realitu není připraven. V tom připadě odejděte a za pár dní to třeba zkuste znovu, máte-li stále zájem.

Dále se řiďte instrukcemi a odpovídejte na otázky, které dá sama Nana. Hodně štěstí, snílkové.


Enwy's Sealeo

14. srpna 2017 v 23:02 | Drobeček
Sealeo
Sealeo
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 28
Růst: Středně pomalu
Získání: Ice Rock
Sehranost s trenérem: 37% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 8% / Láska k trenérovi: 5%
Povaha:
Sealeina síla spočívá v její lenosti. Nerada dělá cokoli kromě spánku a jezení, když už ale spí, používá občas i nezáměrně útok snore. Jejím snem je ovládnout moc svého chrápání, aby při spánku mimo zápas nerušila všechny ty nebohé bytosti kolem.
Má ráda nanuky a studené nápoje, naopak opovrhuje čímkoli tepelně zpracovaným.
Útoky:
- Powder Snow
- Rest
- Snore
Další vývin:
(Pozn.: Předčasný vývin)
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."