Team Plasma: Výprava

15. července 2017 v 23:59 | Enwy |  FIRST ACT - Team Plasma

I. IT HAS BEGUN...

Na svět Trojice hrdinů se narodí.
To, jež ztratí, se nikdy nenavrátí;
Nespokojenost všechny ničí.
kdo je přítel, ten zradí;
Na čem záleží nejvíce,
to do hlubin mizí
a nikdo nespasí.

Tým Plasma je opět v obraze. Žhavé novinky to nejsou, ale za to se dvěma osobám povedlo učinit fascinující objev... Před nedávnem se dvě dívky podíleli na úkolech týkající se mafie a policie. Jedná se o Skuggu a Ino. Na obou akcích se odehrály jisté tragédie. Co ale stojí opravdu za tímto neštěstím?
Tělo Viktorie el Infian a Bena Jaeger... nebyla nikdy po výbuchu nalezena. Po akcích jejich auta vybouchla. Opravdu jsou ale mrtví? Odpověď zní - nikdy žádná smrt nebyla. Jistě, vypadalo to velmi realisticky, ale pojďme si objasnit několik faktů.

INO & FREEDOM I.
Na konci akce se Viktoria odpojila. Údajně vytvořila bariéru, která pohltila výbuch a pak se svým Lucariem zmizela bezestopy. Ano, výbuch proběhl, avšak samotné Viktorii se nic nestalo. Nikdo kromě ní to nevěděl a bylo to dokonale zahrané tak, aby mohla předstírat vlastní smrt. Lucario ji ochránil a pak se jí podařilo ukrýt se. Čí bylo tedy tělo, které se nalezlo? Mrtvé tělo patřilo řidiči, který i přes varování Viktorie, aby utekl, zůstal v autě, aby ji chránil za každou cenu...
Když Viktorie dostala facku a Clara jí řekla slova o štěstí jejím návratu, rozbrečela se, protože pochopila, jak bolestné bude pro její šéfku realita, že za chvilku "zemře".

SKUGGA & ACTION
Po úspěšném zabezpečení bomby už nehrozil výbuch, tak... proč Benovo auto vybouchlo? Pod autem byla údajně další bomba, ale... jaká je realita? Auto nikdy nevybouchlo. Celý to byl efekt, vytvořený Zoruou jedné nejmenované osoby. Ben byl v pořádku a o své "smrti" věděl. Po výbuchu zmizel do opuštěného baráku pedofila a tam si ho vyzvedl člověk, který jeho předstíranou smrt navrhl.
Ben věděl, že Jenny bude chtít odjet se Skuggou zpět na stanici. Využil toho a když byl sám, nechal se odpálit. Ten, kdo zemřel, nebyl on, ale pouze iluze, která zmizela poté, co byla pohřbena.

Oba o své smrti věděli a zahráli jí, aby to vypadalo, že zemřeli. Proč by ale někdo dělal tak nesmyslnou věc za zády svých šéfů? Dovolte mi odhalit vám další skryté osoby scén - Calase a Ionu. Poté, co byl Lexionův tým z případu odvolán, tohle byl jediný možný způsob, jak se na chvilku vypařit a jít zkoumat na vlastní pěst. Předstírat smrt. Samotný Lexion o tom nevěděl, byl to převážně plán Calase. Zasáhlo ho, jak dlouho se musel jeho učitel Lexion smiřovat s tím, že řešení případu Kuromi už není jeho věc, i když ten den nemohl nic udělat.
Benovi a Viktorii se povedlo prohledat hory Mt. Ember a nalezli něco, co ovlivní celou existenci regionu - Skryté doupě týmu Plasma...

VÍTEJTE U DALŠÍ AKCE!

První výprava: Získání nových informací o týmu Plasma
Cíl: Najít základnu týmu Plasma, dostat se úspěšně dovnitř a zjistit, co se tam děje a co plánují. Povídá se o jakési ultimátní zbrani a z informací, co dokázali Ben a Viktoria úspěšně získat, se mluví o genetických kódech nejsilnějšího naprogramovaného pokémona, který kdy lidstvo spatřilo. Ve čtyřech se to ale táhne pomalu a proto potřebují trochu pomoct. Uvědomují si, že je to riziko, ale ze slov Iony, někteří z bálu se nabídli i přes všechna možná rizika. Důvod, proč se Viper objevil v týmových bitvách nebyl ten, aby se bavil, ale proto, že potřeboval na vlastní oči vidět sílu trenérů. Všechen děje do sebe nyní, po odkrytí tajemství, zapadá jako dokonalá skládačka.

Info: Tým Plasma, který měl být již dva roky poražen dal znovu znamení, že stále žijí. Všichni, kteří toho byli svědky, doteď ustrašeně vzpomínají na únos Kuromi Fuyu, dcery obchodního magnáta. Po bálu, kde byla unesena radikálním způsobem, se po týmu Plasma slehla zem, ale nyní se ozvali znovu. Tentokrát ve formě poněkud směšné zprávy, která promlouvala k policistům: "Zdravím, dámy a pánové! Zahoďte všechny informace, které víte o starém týmu Plasma. Nový tým Plasma přichází s ještě větším stylem! Tak nás čekejte, ale nikdy nás nechytíte!"
Ben a Viktoria, údajně již mrtví, takže je nikdo nemůže podezřívat, našli v horách Mt. Ember jejich základnu, ale ve dvou je riskantní ji jít zkoumat a odhalit, že nejsou mrtví by pro ně byla fatální chyba. Potřebují tedy dva dobrovolníky, jednoho z mafie a jednoho z policie, který by se tohoto úkolu ujal. Jednalo by se pouze o špehování, nikoliv o nějaké zásahy. Někdo, kdo by dokázal proklouznout dovnitř a pak zase neviděný ven.

Jakmile se úkolu někdo ujme, budou vysvětleny další detaily ohledně výpravy...
EDIT: 19.7. 7:16
Sem napište, aby se vědělo, že tam jste. Dějová linie, která vás uvádí do děje, je, že dostanete anonymní dopis o schůzi na Mt. Ember...

Část mise, kterou vykonává Skugga

Část mise, kterou vykonává Ino
EDIT: 21.7. 11:08
Mise obou dívek byla úspěšná. Povedlo se jim zjistit informace o novém týmu Plasma. Zdá se, že Plasma hromadí legendární pokémony. Kuromi Fuyu je naživu, prozatím. K Plasmě patří i dcera lovkyně pokémonů J, známá jako Jean. Skugga nalezla místnost s Ho-Oh a Lugiou, kteří byli v silném komatu a Ino se povedlo zjistit, že se v základně nachází i Kyurem.
Co přesně ale plánují? Uvidíme příště...
(Pro detailnější popis situace lze navštívit herní knihy s misemi)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skugga Skugga | 16. července 2017 v 8:16 | Reagovat

To je úkol pro "poldu špeha!"=D
Mohu se nabidnout jako doprovolnik? O.o

2 Ino Ino | 16. července 2017 v 10:33 | Reagovat

Here I am, Ino se hlásí do služby za předpokladu jakého koliv rizika

3 Skugga Skugga | 16. července 2017 v 11:11 | Reagovat

[1]: "hlásím se"! =D

4 [A] Enwy [A] Enwy | 16. července 2017 v 11:40 | Reagovat

[1]:[2]:[3]: Přijato, Skugga a Ino jsou opět v akci.
Vaše postava se o tom dozví takto: Tajná zpráva, kterou vám někdo zanechal s tím, že máte dorazit na Mt. Ember.

Bližší informace: Výprava proběhne dne 19.7.2017, kdy bude herní kniha otevřená, přidána jako odkaz do tohoto článku. Další informace se od nejmenované osoby dozvíte až na místě.
Lze s sebou vzít zbraně, pokémony i jiné předměty, ale v případě zásahu budete potrestáni. Jedná se pouze o špehovací akci, aby obě strany získaly více informací o nastávající hrozbě ve formě Týmu Plasma.

Nechť vás provází štěstí...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."