Oumi's Buizel

5. července 2017 v 16:05 | Enwy
Výsledek obrázku pro buizel
Buizel
Pohlaví: Samice
Typ:
Level: 13
Růst: Středně pomalu
Získání: Unova - Les Lostlorn
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Buizel je dívka, avšak odmítá být takový ten typ ženy, která se nechá bránit muži a silnějšími. Není to tak, že by byla feministka, ale oplývá přirozeným chtíčem být silnější a dokázat toho více. Když byla menší, trénovali ji tvrdě její zkušenější Floatzel a tak je dobře disciplinovaná a vytrénovaná. Buizel chybí bojový potenciál a proto musí trénovat více, aby dosáhla toho, co pro ostatní s potenciálem bylo jednoduché.
Má ráda origami a její největší cíl je světový mír.
Útoky:
- Sonicboom
- Water Gun
- Water Sport
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oumi Oumi | 21. července 2017 v 17:36 | Reagovat

Vzala jsem do ruky pokéball s jediným pokémonem, se kterým jsem se zatím nepoznala a nervózně si s ním pohazovala. Nebude se zlobit? A jak uvnitř běží čas? No... asi bych to neměla dál prodlužovat. Vypustila jsem ven Buizel. "Ahoj, já jsem Oumi, tvá trenérka. Doufám, že spolu budeme vycházet." Usmála jsem se na pokémona.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 21. července 2017 v 17:48 | Reagovat

[1]: Když byla Buizel venku, stála klidně na jednom místě s uvolněným tělem. Když záře ustala úplně, otevřela oči a zabodla svůj pohled do tvé tváře. "I já doufám, že spolu budeme vycházet. Pověz... kdo jsi? Myslím tím... máš hodnost?" zeptala se opatrně.

3 Oumi Oumi | 21. července 2017 v 17:55 | Reagovat

[2]: Zmateně jsem na Buizel koukala. Co myslela tou hodností? Byla jsem skoro stejně zmatená, jako když na mě poprvé promluvil Poochyena. Tohle snad nebude stejná fanatička. "No... já na hodnosti nevěřím, spíše se tak nějak snažím zachovat mír," pokrčila jsem rameny, "ale až poznáš ostatní, určitě nějakou hierarchii najdeš." Řekla jsem jí doufajíc, že se se mnou teď nebude odmítat bavit, když se nechci považovat za vůdce. "Jak jsi na tom byla ty, když jsi žila v divočině?" Zajímalo mě, jak funguje smečka buizel, třeba to tam je úplně jinak než u absolů.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 21. července 2017 v 18:00 | Reagovat

[3]: Buizel s klidem přikývla. "To máme prozatím stejný cíl. Světový nebo... týmový?" usmála se. Prozatím se jí její trenérka líbila, už jenom proto, že to byla na první pohled silná a nezávislá žena. Na tvou otázku pokrčila rameny. "Také jsem neměla hodnost. Mistr mi žádnou nestihl dát."

5 Oumi Oumi | 21. července 2017 v 18:08 | Reagovat

[4]: Mírně mě překvapilo, jak uvažovala. "Světový by byl ideální, ale sama na to stačit nebudu a nepřátelé jsou v přesile." A navíc mají Juuzoua a tomu se do cesty stavět nebudu. Povzdechla jsem si. "Mistr? Jakože nějaký starý floatzel?" Zeptala jsem se. Představovala jsem si ho s dlouhou bílou bradkou v zen sedu.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 21. července 2017 v 18:54 | Reagovat

[5]: "Nebude to světový mír jako takový, pouze by šlo o to, aby se vytvořil ideální vztah mezi pokémony a jejich trenéry. Mistr mi říkal, že na světě jsou lidé, kteří nerespektují pokémony a naopak pokémoni, kteří nerespektují lidi. Kdyby se tato propast zacelila, byl to to o mnohem lepší svět," usmála se Buizel. V jejím hlase byla jakási hrdost. Na tvou zmínku ohledně mistra se krátce usmála a zakroutila hlavou. "Ne. Není to... shifu. Je to Floatzel středního věku. Není to mistr kung-fu, jenom nás učí harmonii těla a duše," pověděla.

7 Oumi Oumi | 21. července 2017 v 19:07 | Reagovat

[6]: Poslouchala jsem její výklad světového míru a musela uznat, že to znělo překrásně. "To je pravda, ale občas si za to trenéři můžou sami." Nenapadl mě jediný příklad toho, kdy by si pokémon nezasloužil respekt. "Ale máš pravdu, rozhodně by tady bylo mnohem lépe, kdyby se všichni navzájem respektovali." Usmála jsem se na ni. "Oh..." byla jsem pravdou trochu zklamaná, ale přesto to neznělo nejhůř. "Muselo to tam být fajn. Která hodnost je pod mistrem?" Zajímala jsem se.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 21. července 2017 v 19:34 | Reagovat

[7]: "Svádět to na trenéry by bylo od nás pokémonů... vlastenecké a egoistické, nevedlo by to k žádnému cíli to na někoho svádět. Vina bude na obou stranách," zamyslela se Buizel.
Na tvou otázku pokrčila rameny. "To netuším, ale nejnižší je učeň a nejvyšší je velmistr," odpověděla s úsměvem.

9 Oumi Oumi | 21. července 2017 v 20:06 | Reagovat

[8]: Přemýšlela jsem nad jejími slovy. "Možná, ale lidi umí být pěkní kreténi," zasmála jsem se, ale možná měla pravdu aspoň částečně. "Máte to tam zajímavě organizované," uznala jsem a protáhla se. "Asi se půjdu na chvíli projít, chtěla bys jít se mnou?" Nabídla jsem jí.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 21. července 2017 v 20:41 | Reagovat

[9]: Mírně se ušklíbla, jak jsi nazvala některé jedince z tvého druhu. Na tvou nabídku přikývla. "Dobře. Mohla bych si zmapovat okolí."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."