MODRÁ SEZÓNA: Výsledek Letních týmových bojů

9. července 2017 v 7:37 | Enwy/námět: Lyon; spec. thanks to: Vuikayn, Aru |  OZNÁMENÍ
Týmové bitvy skončily vítězstvím modré strany - Frost. Po sečtení scóre, obdržel Frost celkový počet pěti vítězství, Phoenix s celkovým počtem čtyř výher a Lycan s počtem tří výher. Vyhlášeni byli vítězi hned druhý den - tribuny nadšeně tleskaly a pískali pro dvojici Viper a Skugga. Jelikož Viper musel akutně s týmem policistů, kvůli určité nejmenované události, odejít, první místo zůstalo i s odměnou Greninjovi a jeho trenérce.
"Gratuluji. Udělala jsi jméno týmu Harmony čest a tím i zasvětila Modrou sezónu," pověděla Emiya a podala ti šek s odměnou. Nebylo jí skrze helmu vidět do očí, avšak ti, kteří dokázali číst z její tváře, těm bylo jasné, že její oči zářily pýchou. Jednalo se o vstupenku do Safari Zóny, kde sis mohla vybrat jakéhokoliv Shiny pokémona prvního vývinu, včetně formy a základní struktury povahy. Povoleni nejsou: legendární pokémoni, mýtičtí pokémoni, pokémoní mušketýři, patroni, bohové, ochránci Země, pokémoni počasí, Sky-form pokémon, Ditto, Stvořitelé a dalších pokémoních jednotlivců. Povoleni jsou: obyčejní pokémoni, pokémoni z fos. střediska, starteři.
Jakmile bylo vyhlášení u konce, následovalo malé překvapení, konané na počest všem třem týmům. Týmové bitvy nejsou pouze událostí, na kterou se sjíždějí milovníci zápasů, avšak také milovníci kultury a hudby - letos totiž přijeli tři neslavnější idolovské skupiny: Envyous z Kanta, zpívají za tým Phoenix; 3Majesty z Unovy, za tým Lycan a v poslední řadě, nově vzniklá klučičí idolovská skupina z Aloly, V.I.P., kteří se účastnili za Frost. Všechny skupiny mají připravené písničku "Private Wars", avšak každá v jiném podání.

Jakmile se bojiště vylidnilo, otevřelo se a z bojiště se stalo neonově osvětlené pódium, jehož podlaha zářila jedinými slovy: Private Wars.
Náhle se za tribunou týmu Lycan ozvala elektrická basa a trojice idolů se objevila. "Iruko! Vaši 3Majesty jsou tady!" Dav fanynek nadšeně vypískl, když se na scéně objevil Sorano. V pozadí svítily zelená světla a Sorano se zpěvem prošel chodbou mezi tribunami. Objevila se ochranka, která bránila fanynkám vyskočit ze sedadel. Něčí uši by mohli málem selhat, když se ozval Lyon. "Rap-Monster! Rap-Monster!!" křičela tribuna. Hlas Miraie samozřejmě nezůstal pozadu…

Hned, jakmile 3Majesty a jejich private skončil, z druhé strany se rozzářila tribuna s červenými světly. "Heyong, Iruko! Znovu se vidíme! Těšili jste se?!" Byl to hlas Toracchi. Drsnou atmosféru vystřídala jemná písnička. Tentokrát fanynky vystřídali fandové, kteří vyřvávali něco jako "Tora-senpai!!" nebo "Kawaii! Maria, Izon, kawaii!!" Drsný badass styl byl nahrazen jemnými tóny a piánem a klávesy, specialitou Envyous. Ke konci se všichni dočkali Toracchiiného kytarového sóla.

Pro modré idolské hrdiny se moc jásot neozval, jelikož nevěděli, co čekat - ovšem, jakmile se ozval Yorův hlas, fanynky z obou předešlých týmů, začali nadšeně jančit. "Kdo je to?" - "Nutně potřebuju jeho jméno i podpis!!" - "Má přítelkyni?! Ten vlevo, v modrém!" Samozřejmě, kdo mohl tušit, že Azusa a Ao jsou Viperovi staří známí… Než se naděli, už tu byly shippy na Vu a Riona.

Takto byly Týmové bitvy zakončeny. Po představení se všichni začali rozcházet - někteří za známými, jiní za idoly, jiní do šaten, připraveni odjet zpátky do regionu a vjet na staré koleje… Po dlouhé době tu opět byla kulturní akce, na kterou se sjelo mnoho lidí.

Děkuji všem za účast! Byli jste báječní!
(Speciální díky Lyonovi a jeho skupině, jsem nucena to sem napsat, aby se necítil dotčen)

… ZATÍMCO SE VŠICHNI BAVILI ...

"Vipere! VIPERE!" křikla Iona a Lexion ji zkušeně zakryl pusu. "Buď zticha, onee-chan. Ví, co dělá a co tím riskuje," zašeptal. Calas se k nim bolestně nastrčil. "Víš… to jistě?" zeptal se. Ionu to mohlo psychicky zničit! Nechápal, jak tohle mohl Lexion povolit. Starší přikývl. "Vláda něco tají a tohle je jediný způsob, jak to zjistit. Jenny včera obdržela zvláštní zprávu," řekl. Přivřel oči a skryl tak nebeskou modrou. "Týká se to… týmu Plasma..."

ZHODNOCENÍ

Levely jsou pouze starterům (10% z momentálního levelu). Zkušenosti v bitvách jsou všem pokémonům, kteří zápasili v základním týmu.
"Tvůj první pokémon je znamení tvého rozhodnutí, tvé cesty, tvé síly, tvé oddanosti k přátelům. Nebyl by-li starter, tvá cesta by nikdy nemohla začít."

KIERAN
Grotle - 2 levely, 0% zkušenosti v bitvách

SKUGGA
Greninja - 4 levely, 11% zkušenosti v bitvách
Liepard - 4% zkušenosti v bitvách
Rockruff - 3% zkušenosti v bitvách
Arbok - 9% zkušenosti v bitvách

OUMI
Typhlosion - 4 levely, 10% zkušenosti v bitvách
Servine - 8% zkušenosti v bitvách
Weavile - 9% zkušenosti v bitvách
Luxio - 3% zkušenosti v bitvách

INO
Decidueye - 4 levely, 13% zkušenosti v bitvách
Noibat - 2% zkušenosti v bitvách
Dedenne - 3% zkušenosti v bitvách
Gliscor - 8% zkušenosti v bitvách

HAZUKI RIN
Charizard - 4 levely, 12% zkušenosti v bitvách
Taurus - 5% zkušenosti v bitvách
Mightyena - 7% zkušenosti v bitvách
Leafeon - 5% zkušenosti v bitvách
Procenta a levely: přidány, 9.7. 2017

(Podstatná poznámka, edit ze dne 9.7.2017: Ani jedna z písniček není ve vlastnictví ©Leagueofpokemon.blog.cz ani Nintendo ™)
TOHOTO ČLÁNKU SE TÝKÁ:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skugga Skugga | 9. července 2017 v 15:46 | Reagovat

Já bych poprosila o shiny goomy c: A jestli můžu tak i sameček :D
Základ povahy:
Goomy je milý pokémon který by se pro přátelé dokázal rozkrájet. Má smysl pro fair play  , goomy také nikdy nelhal a rozhodně s tím nehodlá začínat. Je to zkrátka úplný andílek  o kterým si můžete myslet že by ani mouše nedokázal ublížit. Ale goomy má velice rád zápasy, ale ještě více má rád tréninky kdy může zesílit.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 9. července 2017 v 15:54 | Reagovat

[1]: Zašla sis do Safari Zóny, kde sis pokémona vyzvedla.
Gratuluji, nyní jsi vlastník Shiny Goomyho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."