Modrá sezóna: Letní týmové boje

2. července 2017 v 17:00 | Enwy |  OZNÁMENÍ

PŘEDMLUVA DO DĚJE / Postavy: Lee, Raion, Emiya [NPCs]
Dlouhá léta se světěm šíří fáma, že pokud se sejdou všichni vůdci legionů u jednoho stolu, pak něco velkého se bude dít. Jistě, nebylo vůbec divu, že v čajovně Anteiku panovala taková hrůzná atmosféra. Ten den byla kavárna neobvykle tichá a co bylo ještě divnější - byla zavřená ze soukromých důvodů. Něco se tam dělo? To mohli vědět jen přítomní.
"Jdeš pozdě," zavrčela Raion nemile, když se do černého obleku oděný muž objevil v místnosti, jež byla temná a sotva osvětlená. Nevypadalo to však, že to přítomným vadilo, ba právě naopak. Jediný zdroj světla byla drobná svíčka, která ležela zapálená na stole. Její plameny tlumeně osvětlovaly tvář mladé dívky v západostylovém hábitu. Její oči jako kdyby byly s ohněm jedna duše, plamínky jí vesele hrály v oříškových očích. Ticho haly přerušil náhle tichý, polopsychopatický smích. "Překrásný podtón jako vždy, kočičko," šeptl vůdkyni Červeného legionu zelenovlasý do ucha a mlsně se olízl. Bavil se pohledem na striktní dívku, jak se pokoušela ze všech sil udržet nemravnou nadávku uniknout z úst. "Posaď se, Lee," ozval se další hlas, tentokrát pevný a chladný jako železo. Oslovený se prudce otočil do tmy a pokusil se zaostřit na osobu, oblečenou do stříbrné zbroje, opírajíc se o stěnu. "Nemáme mnoho času." Vůdce Lycanovců se jen pobaveně zašklebil a posadil se na volnou židli, a věnujíc Červené poslední pohled, zakoukal se do tmy.
"Takže? Hádám, že jste mě nezavolali kvůli milostným hrátkám, dámy," zachichotal se Lee. Vytáhl z jedné kapsy svého kabátu malý nožík, se kterým si začal obratně hrát. Vypadal, že byl setkáním víceméně nadšen, rozhodně více, než Raion, nuceně skrývajíc svůj zhnusený výraz. Emiya, vůdce týmu Harmony, si byla situace velmi dobře vědoma. Každá sekunda, která proběhla s přítomností Leeho a Raion naráz mohla znamenat konflikt, bitvu, válku... říkejme tomu jak chceme. Modrá válečnice se oddálila od stěny a pomalým krokem se vydala směrem ke stolu. "Dostala jsem vzkaz od něj. Doufám, že jste s přípravami hotovi," pověděla kamenným hlasem.
"Samozřejmě, dračice! Každý rád vítá novou sezónu, že, fénixátko?" vyhrkl Lee jako odpověď. Raion něco potichu zavrčela, to však bylo utlumeno Emiyinou řečí. "Raion, tvé přípravy?" Dívka se napřímila se opřela se o stůl, ruce skládajíc do stříšky. "Mám mnoho nováčků, Modrá. Bude to velmi bouřlivý ročník," promluvila. "Bojím se nejhoršího - nezkušenosti zúčasněných." Jakmile dokončila, Zelený vůdce se směle rozesmál. "Ho? Vážený fénix se bojí prohry?" Nezadržel kousavou poznámku. "Hm, je pravda, že jsem na tom s týmem nejlépe..." Obě ženy na něj vrhly pohled, který neříkal nic jiného než to, aby své jednání provedl pokud možno co... nejdospěleji. Lee jejich vzkaz hravě ignoroval, možná se mu i potichu vysmíval. Bez přerušování, jednání pokračovalo.
"Jistě víš, Znovuzrozená, že sezónní Bitvy týmové nejsou o výhře či prohře," řekla Emiya. "Jsou znamením, že jsme dost silní na obranu tohoto světa, kdyby zaútočili nepřátelé. Dělalo se to tak vždy - obzvláště za zádami vlády. Časy legendárních pokémonů, kteří svět chránili jako patroni, jsou pryč. Musíme se spolehnout na naše vlastní síly." Emiya na oba pohlédla kovovýma očima. Bylo neobvyklé ji vidět bez kusu přilbice. "Ale je to taky hra, ne?" ozval se zelenovlasý. Emiya na něj pohlédla. "Jistě, ovšem. Berete-li povinnost jako zábavu."
"Tak se dívej, vlče, jak ti %#!@ tu tvou %#!@," zasmála se Raion, šťastně vypouštějíc svá zadržovaná slova. Vůdkyni Harmony se pouze nadzvedl koutek a podala zbývajícím představitelům legionů list, na němž byla různá jména.
"Huuh? Kočičko moje, to se neříká!" mrkl na Raion svůdně Zelený a bodl nožem do stolu. "Uvidíme, kdo nakope zadnici komu."
Emiya nezůstávala pozadu. "Nezapomínejte, že tato sezóna je zbarvena do modré barvy."
.

VÍTEJTE, NOVÁ SEZÓNA ZAČALA!

Tato je přesněji zbarvena do modra, jak říkala Emiya. Uplynuly tři měsíce od posledního fiktivního Týmového boje. Toto je pro nás novinka, ovšem pro tento svět, který imaginárně trval miliony let před naším vtrhnutím, novinkou není. Co se stalo? Emiya obdržela zprávu od něj, že začala nová sezóna, což znamená Bitvy týmové!

Pro naše chápání do znamená, že budou vylosováni z každého týmu náhodně členové, kteří proti sobě budou bojovat. Řekneme si k tomu nějaká pravidla.
  • Losovaní budou pouze aktivní hráči, kteří mají tři a více pokémonů. V případě, že se nějaký člen nedostaví, proběhne bitva alternativně (administrátoři pomocí moderních strojů zadají vaše pokémony do monitoru a ono to přibližně vyhodí procenta na výhru, podle toho bude výsledek).
  • Bojuje se ideálně 5 na 5 pokémonů.
  • Losování je náhodné, pomocí losovacích papírků, stará dobrá technika! V případě, že by jedna strana neměla dostatek pokémonů, musí se strana druhá přizpůsobit. Za levelový rozdíl se neomlouváme, neměli jste hold štěstí.
  • Boje proběhnou na Pokémon Showdown. Na chatu proběhne pouze finále a semifinále, aby vše nebylo pouze čísel, ale také na osudu a štěstí.
  • Bude bojovat každý s každým, resp. každý tým s každým týmem. V případě nedostatku hráčů se to vyřeší pomocí NPC systémových postav.
  • V boji se musí účastnit starter.
Losování proběhlo 1.7. mimo zraky hráčů a adminů.
Losovala: Lii, non-member, k losování bylo třeba neutrální strany

Výsledek obrázku pro fantasy fire symbol png
HAZUKI RIN / TRENÉR
KANTO
"Proměň svůj život v sen a své sny ve skutečnost."

OUMI / TRENÉRKA
JOHTO
"Zažij dobrodružství, dělej chyby a špatně si vybírej přátele - to jsou ty nejlepší vzpomínky."
Fire / Lv. 34

Útoky:
- Smokescreen (Kouřová clona)
Fire - Ember (Uhlíky)
Fire / Lv. 20

Útoky:
- Smokescreen (Kouřová clona)
- Ember (Uhlíky)
- Flamethrower (Plamenomet)


Výsledek obrázku pro green symbol wolf png
INO / TRENÉRKA
ALOLA
"Slova jsou tou nejlepší zbraní, kterou můžeš na své cestě použít."
KIERAN / TRENÉR
SINNOH
"Odvážnym šťastie praje."
Flying / Lv. 35

Útoky:
- Tackle
Flying - Peck
/ Lv. 18

Útoky:
- Tackle
- Withdraw
- Absorb

Výsledek obrázku pro fantasy blue symbol png
SKUGGA / TRENÉRKA
KALOS
"Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít...."
VIPER / POLICISTA
SINNOH
"Pokud mě něco život prozatím naučil, tak je to realita, že praštit někoho do ksichtu je fakt super pocit."
Frogarier - "Shade"
/ Lv. 17

Útoky:
- Pound
- Bubble
- Double Team
- Water Pulse
Empoleon - "Leonardo"
/ Lv. 37

Útoky:
- Bubblebeam
Flying - Aerial Ace
- Metal Claw
- Fury Attack

LIST VYSTAVEN DNE: 6.7. 2017


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."