Ino's Hakamo-o

9. července 2017 v 17:53 | Enwy
Výsledek obrázku pro hakamo-o
Hakamo-o - "Yennefer"
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 17
Růst: Středně pomalu
Získání: Dračí ostrov
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Hakamo-o je dominantní samička, která myslí často na budoucnost svého druhu. Miluje dominantní samce a proto, když se ukázal Gliscor, Hakamo-o se do něj bezmezně zamilovala (snad vedlejší efekt Loveballu?). Uznává pouze jeho autority, dokonce ani svou vlastní trenérku neposlouchá. Má ráda opalování se na sluníčku. Její dominance se v zimě a na podzim snižuje.
Kvůli auře ostrova se vyvinula dříve, než by původně měla.
Útoky:
- Sky Uppercut
- Tackle
- Leer
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ino Ino | 9. července 2017 v 18:03 | Reagovat

Vytáhla jsem pokéball a vyhodila jej před sebe. "Hoj." Pozdravila jsem usměvavě Hakamo-oa. "Těší mě, Ino, tvá nová trenérka." Dodala jsem potěšeně.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 9. července 2017 v 18:07 | Reagovat

[1]: "Uvidím toho krasavce ještě?!" vyhrkla Hakamo-o nadšeně, avšak když spatřila 'jenom' tebe, její pohled se změnil v drsňácký. "Jo, čau... s tím Gliscorem jste mi dali pěkně zabrat," řekla a v její tváři byl najednou jenom kámen, neutrální výraz, stejně tak jako tón hlasu.

3 Ino Ino | 9. července 2017 v 18:19 | Reagovat

Když vyskočila a vyhrkla tu větu, podivila jsem se a musela se ušklíbnout. "Jo, počkej, myslíš Gliscora? Něco málo ti o něm povím, jestli chceš." Šibalsky jsem se na ní usmála. "Jmenuje se Guren, putuje s námi docela dlouho a je to jeden z mých... Mafiánských parťáků. Ale to je tajné..." Zazubila jsem se na ní. "Chtěla bys mimojiné nějaké jméno? Třeba, Yennefer? Myslím, že by se mu to moc líbilo." Pokrčila jsem rameny.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 9. července 2017 v 18:39 | Reagovat

[3]: "Oh, vážně? Byla bys tak hodná, jo?!" zasmála se nadšeně a posadila se. Svůj zájem zřetelně neskrývala. V očích jí přímo jiskřilo nadšení. "Má přítelkyni? Má tak nádherné jméno...," zasnila se. Hned, jakmile zaslechla mafii, postavila se na nohy a nasadila badass úsměv. "Já chci být taky mafie! Yennefer se mi líbí, zní to dobře." Byla jako vyměněná, najednou.

5 Ino Ino | 9. července 2017 v 18:48 | Reagovat

"Přítelkyni? To nevím, myslím, že ne. Někdy se ho můžeš zeptat." Odpověděla jsem jí a kývla. "Hmm, víš, zrovna bych se zase chtěla podívat do toho clubu, kde sídlí mafie, třeba si tam vyberu nějaký úkol. Nechtěla by ses přidat? Ale musela bys poslouchat." Usmála jsem se.
"A koneckonců, mohu vás seznámit rovnou." Vytáhla jsem Gurenův pokéball a vyvolala ho. "Gurene, Yennefer. Yennefer, to je Guren." Představila jsem je a hleděla na ně.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 9. července 2017 v 18:53 | Reagovat

[5]: "Z-z-z-zeptat?!" vyjekla, celá rudá. "No... no to nemohu! Nemůžu riskovat, že mě odmítne!" Na tvůj dotaz se Hakamo-o ušklíbla a přikývla.
Její šokovaný výraz byl v nezaplacení, když ses rozhodla je seznámit rovnou. "P-počkej! J-jak vypadám! Ženská, ksakru!" Postavila se do pozoru, hned, jakmile se stříbrná záře zformovala do Gliscora. "A-a-a..." Odkašlala si. "Chci říct... no, těší mě," řekla nejistě, celá rudá.

7 Ino Ino | 9. července 2017 v 19:03 | Reagovat

Gliscor se objevil a -opět- nechápavě na mě hleděl. "Hej, Ino, Umm..." Zamumlal a tázavě se díval na ještěra, který byl rudý. Nejspíš svlékal kůži? Takovéhle myšlenky měl prvotně. Pak se ale ušklíbl a posadil se proti nám, když na něj Yennefer promluvila, nasadil šarmantní výraz. "Slečno, bojovala jste skvěle." Snesl jí lehkou poklonu. "Těší mě také, pro přátele Guren, tudíž pro Vás také." Dodal ještě, ačkoliv jsem je představila. Trochu jsem se od nich odtáhla a posadila se. "Oh, romantická komedie!" Zamumlala jsem a div si nedošla pro popcorn.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 9. července 2017 v 19:24 | Reagovat

[7]: Yennefer byla úplně odvařená. Kdyby jí to hrdost dovolila, hned by se složila na zem a začala fangirlit. Vypískla nadšením. "Y-Yennefer. Pro přátele jako ty... mi můžeš říkat jakkoliv," zazubila se, hlavu měla vysoko v nebesích. Úplně tě ignorovala a její centrum světa najednou nebylo Slunce, ale Guren.

9 Ino Ino | 9. července 2017 v 19:47 | Reagovat

Guren se na ni dlouze zahleděl a pak jí zavadil klepítkem jemně o tvář. "Něco tady máš... Jo, počkej, to jsi tak červená..." Popíchl jí trochu a sám se tomu zasmál. Nemyslel to nějak špatně, jen ji prostě chtěl trošku vyprovokovat, protože barva, kterou měla teď se nedala přehlédnout. "Co ráda děláš, třeba?" Optal se poté ale mile, a zaklapal klepítky. "Zápasíš ráda?" Dodal.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 9. července 2017 v 20:13 | Reagovat

[9]: Hakamo se rozhodla, že už si tvář nikdy v životě neumyje. Nikdy, absolutně nikdy! Po doteku se stala němá, neschopná promluvit.
Vzpamatovala se a začala hrdě odpovídat. "Miluju vyhřívání se na sluníčku, tebe, zápasení a tebe," odpověděla, přitom ani nevěděla, co to řekla.

11 Ino Ino | 9. července 2017 v 20:27 | Reagovat

Když poslouchal její slova, trochu se zarazil, protože mu právě vyznala lásku? Opravdu? A ani si toho téměř nevšimla? Cítil se ještě větší rebel, než byl před tím. "Někdy se můžeme jít hřát na sluníčko spolu. Třeba na pláž." Rebelsky jí odvětil, jako by si nasazoval frajerské sluneční brýle. "Taky rád zápasím." Přitakal poté. "Moc rád, a rád trénuju. Někdy se můžeš mrknout, jak s Ino trénujeme. Nebo můžeš s náma..." Hodil po mě očkem také a já jako-bych nevnímala nic jiného, než tuhle slaďárnu.
"Dost bylo řečí, víš, nechci se chlubit, ale právě jsme v posledních dnech tvrdě bojovali na stadionech a tak... Omluví mě tahle krásná slečna, když si půjdu odpočinout?" Usmál se na ni mile, jak by mohla odmítnout.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 9. července 2017 v 21:46 | Reagovat

[11]: Ona o tom samozřejmě netušila! Prostě jí to v návalu náhlých pocitů ujelo a... krátkodobá paměť nebo nevšímavost zahrály své. "Pláž zní přímo BÁJEČNĚ!" zasmála se Yennefer, div neupadla na hlavu. "U-Určitě si s tebou zatrénuju. Musíš být děsně silný!" obdivovala ho, jak puberťáčky obdivují břisáky. Yennefer tebe samotnou stále ignorovala.
Všimla si tě, až když po tobě Gliscor hodil okem. Podezřívavě si tě prohlédla od hlavy k patě. "J-jo... dobře," usmála se sladce Hakamo-o, jak jen uměla. "Kdybys byl kdykoliv venku, z-zavolej!" dodala nesměle.

13 Ino Ino | 10. července 2017 v 19:28 | Reagovat

"Tak někdy zajdem." Dodal ještě Guren a mávl na ní klepítkem. "Sayonara~" Mile jí pověděl a hodil po mně pohled, abych ho vrátila. "Jojojo." Probrala jsem se z hledění na milostný film a kývla hlavou. Vrátila jsem ho do pokéballu a koukla na Yennefer. "To víš... On poslouchá a je tak všímavý...." Ne, vůbec jsem tím nenarážela na to, že jsi mě od začátku, kdy jsem jí chytla ani nevšimla. Ušklíbla jsem se nad tím a koukla na nebe. Blížilo se k večeru. "Snad se zanedlouho uvidíme." Usmála jsem se na ní.

//Pardon, nevěděla jsem, že s ní nemohu mluvit, když ji nemám v týmu. Chyba na mé straně.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 10. července 2017 v 21:46 | Reagovat

[13]: Úplně omámená jeho šarmem a divokým kouzlem se zmohla jenom na mávnutí ruky. "B-bye!" pověděla nejistě. Jakmile zmizel, její pohled se ihned změnil v drsný a neprůstupný. "Vy spolu něco máte, že si to o něm myslíš?" promluvila a podezíravě zvedla obočí. Poté se nechala odvolat.

//Chyba je má, nevšimla jsem si a neupozornila jsem tě, promiň :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."