Enwy's Zubat

10. července 2017 v 6:14 | Drobeček
Zubat
Zubat - "Armytile"
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 21
Růst: Středně pomalu
Získání: Route 3
Sehranost s trenérem: 24% / Zkušenosti v zápasech: 50%
Štěstí: 35% / Láska k trenérovi: 29%
Povaha:
Zubat je sebevědomá bojovnice. Dokud žila v lesích na Route 3, každou noc se účastnila sletů divokých Spearow, kteří testovali svoji sílu v zápasech jeden na jednoho. Vždy se mezi ně přimotala a zápasila až do posledních sil. Jednou potkala trenéra a tak dlouho ho provokovala, až jí trenér vyzval na zápas, ukázalo se ale, že Zubat je silnější než celý jeho tým. Od té doby hledala trenéra, který by jí byl rovný, samozřejmě si ale myslela, že nikdo takový neexistuje. Když byla za pomoci Charizarda ulovena při náletu na jednu náhodnou trenérku, celý její svět, ve kterém byla nejsilnějším pokemonem, se zbořil. Nyní má za cíl porazit Charizarda, aby opět získala svůj titul nejlepšího bojovníka.
Ráda dělá naschvály, nevadí jí ubližovat jak lidem, tak pokemonům. V jádru je celkem hodná, ale na povrch zlá, krutá a pyšná.
Útoky:
- Supersonic
- Absorb
- Bite
- Air Cutter
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enwy Enwy | 10. července 2017 v 13:39 | Reagovat

Šla jsem z pokémoního střediska s relativně příjemným pocitem v těle. Možná to bylo tím, že jsem se ujistila, že Zubat nehrozilo nic více než pár popálenin. Na druhou stranu... popáleniny od Garlana by teoreticky mohly být škodlivé...
V ruce jsem si přehazovala bílý premier ball a přemýšlela jsem, jak se malému pokémonovi omluvit. Dle slov sestry Joy to byla žena, takže o to těžší pořízení. "První žena v týmu..." zamumlala jsem a vyhodila ball do vzduchu. "Let's shine!" Přede mnou se světlo zhmotnilo ve formě Zubata. "Z-zdravím!" pozdravila jsem a upřela na malého pokémona zrak. "Moc se omlouvám za svého Krále. Je trochu... destrukční," řekla jsem a rozpačitě si namotávala pramínek vlasů na prst. "Jsem Enwy, odteď budu tvá trenérka. Aby sis ale nemyslela, že ti budu poroučet, na rovinu říkám, že spíše trenér budu spíš podpora a přítel," pověděla jsem.

2 [A] Drobeček [A] Drobeček | 10. července 2017 v 16:29 | Reagovat

[1]: "Nazdar," pozdravila tě Zubat prostě a začala se rozhlížet kolem. "Kde je ten velkej oranžovej?" zavrčela. "Chci mu nakopat zadek," vysvětlila, proč ho hledá.

3 Enwy Enwy | 10. července 2017 v 16:49 | Reagovat

[2]: Překvapeně jsem zamrkala. "U-uh?" vydala jsem ze sebe. Velkej oranžovej? J-jo aha, Garlan! Nejdřív jsem si myslela, že se s ním chce seznámit. Třeba by mohla být nějaká jeho favoritka. Další slova mě však donutila k mírnému smíchu. Takový nevinně vypadající pokémon a tak ostrá slova. "Garlandolfe, Králi destrukce, shine!" Přede mnou se objevil Charizard, který se zmateně rozhlížel kolem a pak upřel pohled na Zubata. "O-oh... ty jsi ten ze včera...?" pověděl.

4 [A] Drobeček [A] Drobeček | 10. července 2017 v 16:58 | Reagovat

"1v1!" vykřikla Zubat. "Já jsem nejmocnější pokemon, ne ty!" zavrčela.

5 Enwy Enwy | 10. července 2017 v 17:20 | Reagovat

[4]: Překvapeně jsem ucouvla. Tohle bylo trochu náhlé. Charizarda to však nevyvedlo z míry. "Máš jméno? Pokud jsi nejmocnější pokémon, proč nemáš královský titul? Já jsem Král destrukce - já jsem nejsilnější a nejmocnější tvor," pověděl Garlandolf, překvapivě naprosto klidným hlasem.

6 [A] Drobeček [A] Drobeček | 10. července 2017 v 18:18 | Reagovat

[5]: Zubat si Charizarda vyslechla a pak odpověděla. "Já jsem Zubat, vítěz všech zápasů na Route 3! Konec formalit, pojď bojovat, srabe!"

7 Enwy Enwy | 10. července 2017 v 18:30 | Reagovat

[6]: "Huuh? Zubat? A to je všechno? Nechci tě nijak urážet, maličká, ale... já jsem Král destrukce. Můj nejlepší kámoš je Lord fantomů a můj nejlepší učitel je ó-malý-velký Chibi-senpai. Jsi si jistá, že nechceš... nějakou královskou krev do žil?" zasmál se. Včas jsem přiskočila. "Můžeš ten titul získat teď! Garlan taky nebyl Král, než jsem nepřiš-" - "Pššt! Já jsem byl Král vždycky, jenom jsem o tom nevěděl." Věnovala jsem mu významný pohled. "Armytile, Fantom chaosu? Goldd, Wu-Lady temného světa?" navrhla jsem. "Čím rychleji si vybereš, tím rychleji budeš moct Garlanovi nakopat zadnici," zasmála jsem se a čekala na její rozhodnutí. Bylo to trochu utlačování pokémonového volného rozhodnutí, ale... Garlan pravděpodobně potřeboval nějakého titulově úctyhodného soupeře. Potichu sledoval náš rozhovor.

8 [A] Drobeček [A] Drobeček | 10. července 2017 v 18:50 | Reagovat

[7]: "Tak třeba ta Aumitrulie nebo jak to bylo," ofrkla Zubat. "Teď mám taky jméno, spokojený?" otočila se naštvaně na Charizarda. "Už můžem zápasit, nebo se chceš napřed pomodlit za svou duši?"

9 Enwy Enwy | 10. července 2017 v 19:04 | Reagovat

[8]: "Ah, dobře! Armytile! Vítej, teď můž-" - "Dobře! Můžeme jít!" zavrčel Garlandolf a tím mi skočil do řeči. Proč si nikdo nevyslechne závěr?! Charizard i Armytile se už hrnuli směrem tréninkové pole. "P-počkat! J-já musím ještě nakoupit!" křikla jsem za nimi a zoufale na oba dva hodila pokéball. Teď budou alespoň v klidu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."