Drobeček's Doduo

1. července 2017 v 17:48 | Enwy
Výsledek obrázku pro doduo
Doduo - "Ichirou & Jirou"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 11
Růst: Středně pomalu
Získání: Individuální odměna
Sehranost s trenérem: 22% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 3% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Doduo je sice jeden, ale počítá se za dva. Obě hlavy mají vlastní myšlení a zcela odlišnou povahu. Zatímco jedna je ukecaná a věčně by jen mluvila, druhá přímo nesnáší hluk. Jeden z nich miluje zápasení a druhý je líný dělat cokoliv. Jedno mají však společné a to je fakt, že by jednou chtěli být nejlepšími běžci. Nestává se moc často, že by se v něčem shodli, ale když už ano, zabere to hodně sil i silné nervy.
Jeden z nich má velký potenciál a druhý je slabý. Kdo je kdo? Uhm... to nikdo neví.
Útoky:
- Brave Bird
- Peck
Další vývin:
Aktivní Modrá & Červená bandana (Butik slečny M)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Drobeček Drobeček | 17. července 2017 v 20:36 | Reagovat

To jsem si tak šel po cestě, vajíčko v náručí, když najednou slyším křupnutí. "Oh, že by!?" lekl jsem se a pohlédl na předmět v mém náručí. Podél obvodu se táhla prasklina, ale už se dál nerozšiřovala. "Snad jsem ho nerozbil!" lekl jsem se, až jsem vajíčko málem samou panikou upustil.
Klekl jsem si uprostřed pěšiny, vajíčko dal na klín a shodil batoh. Rychle jsem vyhrabal ručník a... lepící pásku? "Že bych ho slepil? Třeba bude pak v pohodě..." napadlo mě, ale rychle jsem podobné myšlenky vyhnal z hlavy. "To bude líhnutí!" zvolal jsem odhodlaně. "Doduovi se určitě jen nechce ven, protože je mu moc zima," řekl jsem a cítil se jako naprostý expert přes pokévajíčka. "Yosh! Jedno instantní ohřání!" vykřikl jsem, vytáhl z batohu ohnivý orb a přiložil ho k vajíčku. Druhou rukou jsem ručníkem třel o vajíčko, abych vyvolal ještě víc tepla. Seděl jsem takhle několik minut, ohříval vajíčko a čekal, co to s ním udělá.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 17. července 2017 v 20:48 | Reagovat

[1]: Teplo +1... vajíčko se rozsvítilo a začalo měnit tvar. Gratuluji, vylíhl jsi Dodua!

3 Drobeček Drobeček | 17. července 2017 v 21:12 | Reagovat

S úžasem jsem pozoroval, jak se vajíčko mění v malinkého Dodua. "Hoi prcku!" pozdravil jsem pokemona a až pozdě si uvědomil, že Doduové jsou už od narození celkem vysocí. "Já jsem Drobeček, vyseděl jsem tě," zazubil jsem se na pokemona.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 8:55 | Reagovat

[3]: "Jéé, ten pán nás vyseděl!" - "Sklapni." - "Ty sklapni!" - "Nechovej se tak k vlastní mámě!" - "Co? Vždyť je to chlap!" - "Co? A jo!" - "Ahoj, já jsem Doduo číslo jedna-" - "Povídám: SKLAPNI!" - "... a tohle je Doduo mrzout číslo dva." Dost hlučné to prostředí...

5 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 9:30 | Reagovat

[4]: Zasmál jsem se nad tím, jak se dvě hlavy dohadovaly. "Takže dvě rozdílné osobnosti, co?" zakřenil jsem se. "Mám s vámi teda mluvit, jako by jste byli dva?" ujistil jsem se. "Pokud ano, měl bych pro vás možná i jména," navrhl jsem. Drobeček a dává jména? Co se to se mnou děje? podivil jsem se v duchu. "Co takhle Ichirou," ukázal jsem na Dodua č. 1, "a Jirou?" ukázal jsem na Dodua č. 2. "Myslím, že to v nějakém jazyce znamená prvorozený a druhorozený," vysvětlil jsem.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 9:43 | Reagovat

[5]: "Co?" vyjekli oba najednou, jednohlasně. "No... já jsem trochu jiný," zauvažovala první hlava a druhá si jen povzdechla. "Trochu," dodala.
"Super super!" radovala se hlava číslo jedna. "A počkat - který je který?" - "Já jsem jedna." - "Nééé, já jsem jedna!" - "Sklapni, já jsem jednička! Ty jsi vždycky dvojka!" - "Co kecáš?! Já jsem jedna a ty jsi dva!" - "Néé, já jsem jedna!!" - "Já jsem jedna!" - "JÁ JSEM JEDNA!!!" Obě hlavy se otočili na tebe. "Kdo z nás je jedna?!" vyjekli oba najednou.

7 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 9:50 | Reagovat

[6]: Na chvilku jsem se zamyslel. "Asi bych vás nerozeznal, buďte prosím chvilku jedna i dva," zazubil jsem se. "Až půjdu kolem butiku, koupím vám nějaké šátky nebo tak něco, aby jsem vás rozeznal. "Nevadí vám vrátit se do ballu? Skočil bych vám koupit ty šátky, pak bych vás zase pustil ven."

8 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 10:07 | Reagovat

[7]: Doduové na sebe pohlédli. "Jo, tak ok... Já jsem jedna," řekla jedna hlava. "A já jsem dva."

9 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 16:14 | Reagovat

Vypustil jsem ven Dodua a z batohu vytáhl dvě bandany, co jsem koupil. "Tákže...ehm... který z vás je Doduo č. jedna, Ichirou?" zeptal jsem se zmateně. "Ichirou dostane modrou, Jirou červenou, takže se rozhodněte, jakou barvu chcete, a podle toho dostanete jméno," řekl jsem a začínal jsem být hrdý na to, jak skvěle jsem to vymyslel. "Oh, moment, snad se nezačnou hádat o oblíbenou barvu..." zamumlal jsem potichu.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 18:43 | Reagovat

[9]: "Já!" vyjekla jedna hlava nadšeně. Druhá si jen povzdechla. "Ano, moc prosím!" řval Ichirou a vzal si modrou, zatímco druhý Jirou si nechal červenou. "Ne, naše oblíbená barva je bílá," smál se Ichirou a Jirou ho klovl. "Co kecáš?! Moje je černá!" - "Ale vždyť jsi říkal, že máš rád bílou!" - "Nene! Nikdy jsem to neřekl!" - "Pamatuju si to! Jsem tvůj soused!" - "Hodně otravnej soused!"

11 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 18:52 | Reagovat

[10]: Tohle šlo kupodivu snadno! mnul jsem si šťastně rukami. "Dobrá, takže Ichirou má modrou bandanu, Jirou červenou," usmál jsem se na Dodua.
"Vím, že jste se teprve nedávno vylíhli, ale stihli jste si udělat nějaký obrázek na to, co by jste chtěli dělat? Myslím tím, jestli mi budete jen pomáhat ve snu mě a většiny týmu, to jest stát se nejsilnějšími na světě," ušklíbl jsem se nad svým naivním cílem, "nebo by jste chtěli dělat ještě něco vedlejšího? Co já vím, třeba být nejlepšími hráči v kostky?" plácl jsem a čekal, jak hlavy odpoví.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 18:58 | Reagovat

[11]: Oba si krátce vyměnily pohledy. "Noo..." začal Jirou. "Kostky jsou fajn!" zajásal Ichirou a Jirou ho klovl. "Sklapni." - "Ty sklapni!" - "Ptá se na dlouhodobý cíl, hlupáku." - "Jo, aha! A kdo to měl tušit?!" Jirou si povzdechl. "Jasně, že ti pomůžeme být nejlepší, ale... není to trochu sobecký cíl? Jakože... nejlepší může být jenom jeden," pověděl klidně. Ichirou zavrtěl hlavou. "Hej, my taky chceme být nejlepší!" - "V běhu, to je něco jiného." - "Není to jedno?!"

13 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 19:06 | Reagovat

[12]: A zase se dohadují, pomyslel jsem si a zasmál se. Trošku mě zarazila Jirouova řeč o tom, jestli to není sobecký cíl. "Ale né, někdo si toho konečně všiml," zazubil jsem se, protože mě nenapadal protiargument. Budu se nad tím muset zamyslet, zaznamenal jsem si v duchu. "To víte, já jsem takový sobec..." pokračoval jsem se smíchem.
"V běhu?" zbystřil jsem. "Je pravda, že Doduové a Dodriové jsou známí tím, jak rychle běhají," uvažoval jsem nahlas. "Dobře!" zvolal jsem odhodlaně. "Jestli si přejete být nejlepší v běhu, pomůžu vám v tom!"
Vypnul jsem odhodlaný mód. "Co by jste řekli na menší trénink, aby jsme se trošku seznámili a já zjistil, jak na tom jste fyzicky?" optal jsem se.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 19:47 | Reagovat

[13]: Oba Doduové zmateně zamrkali. "Nesmíš myslet na to, že je to sobecké, i když to sobecké je," smál se Irichou a Jirou jednou pro vždy souhlasil se svou druhou hlavou. "Není to sobecké pro ty, kteří s tebou sdílejí tvůj úspěch!" Ichirou se začal smát. "No... možná, kdybys pak shrábl všechnu slávu ty sám."
"Jo v běhu," usmál se Jirou. "Chceš se svést? Nemáme pásy, je to na vlastní bezpečí," pověděl a Ichirou začal přikyvovat.
Když zjistili, že máš trochu jiné plány, pokrčili rameny. "Dobrá, nemáme s tím problém," řekl s úsměvem Ichirou. "Mluv za sebe, ne za nás!" - "My jsme MY!" - "Jo, ale mně se do toho tréninku NECHCE!"

15 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 20:13 | Reagovat

[14]: Usmál jsem se nad Ichirouovou řečí. "To zní jako řeč automatu na motiva-" zarazil jsem se. "Meh, myslím, že většinou šampioni shrábnou všechnu slávu pro sebe..." potvrdil jsem Ichiho slova.
"Tak můžeme trénovat třeba jen běh a zbytek času sledovat Rattatu, který s námi taky bude," usmál jsem se na Jiroua. "Stejně jste ještě prcci, nesmím vás přetahovat," zakřenil jsem se.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 20:22 | Reagovat

[15]: "Co?! To nám nesmíš udělat, Drobečku!!" řval Ichirou. "Sklapni!" - "A ty něco takového toleruješ?!" - "Není to důležité!" - "Ale jo, je to důležité!" - "Není! My budeme známí přes běh!" - "A jo! To je geniální!"
S tvým návrhem souhlasili oba dva, už když zaznělo slovo 'běh'. "Prcci?" podivil se Jirou. "Já jsem prcek!" zasmál se Ichirou. "Máš být ten starší, víš o tom..." - "Néééé!"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."