Drobeček's Summer Jumpuff

16. července 2017 v 16:06 | Enwy
1095-1
Summer Jumpuff
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 3
Růst: Středně pomalu
Získání: Rychlovka
Sehranost s trenérem: 26% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 53% / Láska k trenérovi: 76%
Povaha:
Jumpuff je zábavný tvor, který se umí hlavně bavit. Samozřejmě, k zápasům se neobrací zády a nejvíce si užívá, když může nějakého protivníka zmást svými ironickými vtípky. Kromě toho je úžasný svačinář, protože vždycky u sebe má Zmrzlinu (+1 láska k trenérovi). Bohužel, nic kromě studených věcí nedokůže sníst ani vypít. Má rád léto, sluníčko a dobré pokecy.
Díky společnosti, ve které žije, se z něj stává trochu cynický pokémon (protože Torterra je výborný učitel). Přirozeně respektuje Shedinju, kterého se i trochu bojí, čistě kvůli vzhledu. Nejvíce si rozumí s idolskou Pikachu a Jolteonem.
Útoky:
- Synthesis
- Fairy Wind
Další vývin:
(Pozn.: V případě speciálních vzhledů levely nevlivňují vývin)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Drobeček Drobeček | 16. července 2017 v 17:22 | Reagovat

Při procházce městem jsem na náměstí narazil na osobu, která rozdávala zdarma pokemony. Je to zdarma, tak proč ne, pomyslel jsem si a jeden pokéball si vzal.
Když jsem opět vyšel z města, dál na cesty, vypustil jsem tajemného pokemona ven z ballu. "Oh, hoi, ty jsi..." zamyslel jsem se, "Jumpluff, že? Já jsem Drobeček, tvůj nový trenér." Prohlédl jsem si lépe pokemona a došlo mi, jak moc je roztomilý, zabránil jsem si ale v šišlání na něj, jak se to u roztomilých tvorů občas dělá. "Máš nějaké jméno?" zeptal jsem se pokemona.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 16. července 2017 v 17:42 | Reagovat

[1]: Jumpluff se zmateně rozhlédl kolem. "Hoi! Já jsem Jumpluff. Říkej mi jak chceš, ale jsem známý jako Svačinář," zasmál se a prohlédl si tě. "To ale myslím... není jméno, co?" dodal.

3 Drobeček Drobeček | 16. července 2017 v 18:57 | Reagovat

[2]: Usmál jsem se nad jeho 'hoi' pozdravem. "Nejde mi dávat jména," pokrčil jsem rameny. "Mám Torterru, které občas říkám želvák, takže svačinář bude taky určitě jméno," zazubil jsem se na Jumpluffa. "Proč vlastně svačinář?" optal jsem se.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 16. července 2017 v 19:37 | Reagovat

[3]: Jumpluff se zasmál. "Dobře, tak jo. Budu mít jenom... přezdívku," zachechtal se. Na tvou otázku se pouze ušmrkl. "Chceš to vědět?" zasmál se. "Nah, nabídni si," řekl a odněkud se mu v ruce objevila zmrzlina.

5 Drobeček Drobeček | 16. července 2017 v 20:05 | Reagovat

[4]: "Hustý," vydechl jsem, když se Jumpluffovi objevila v pacce zmrzlina. Natáhl jsem po ní ruku, ale pak jsem se zarazil. "A co ty? Nedáš si taky?" Na chvilku jsem se zamyslel. "Odkud vlastně tu zmrzlinu bereš? Není otrávená...?" zažertoval jsem.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 16. července 2017 v 20:09 | Reagovat

[5]: Jumpluff si povzdechl. Vytáhl druhou a tu strčil do pusy. Začal ji žužlat. "Ve fo bevpešný! Je hobrá!" ujistil tě a podstrkoval ti zmrzlinu.

7 Drobeček Drobeček | 16. července 2017 v 20:25 | Reagovat

[6]: Zazubil jsem se a vzal si od něj zmrzlinu. "Sfatý Avceufi, fo je faft dobfý!" huhlal jsem nadšeně a cpal se zmrliznou. "Pfedftavím tě fvému týmu!" zvolal jsem a schroupal zbytek kornoutu.
Vypustil jsem ven celý svůj tým a chvilku jsem zmateně pozoroval Corsolu. "Ajo vlastně," zakřenil jsem se. "Tákže, tohle je Torterra," ukázal jsem na želváka, který mlsně pozoroval Jumpluffovu zmrzlinu. "Tohle Eevee, Pikachu a..." zamyslel jsem se, "...společně s tebou nejnovější přírůstek do týmu, Corsola." Shodil jsem ze zad batoh a pootevřel ho. "Tady mám ještě vajíčko Dodua, to se musí teprve vylíhnout..."

8 [A] Enwy [A] Enwy | 16. července 2017 v 21:09 | Reagovat

[7]: "Fejo?" huhlal Jumpluff s tebou. Na tvá slova jen přikývl a snědl zbytek. Jumpluff sledoval, jak se pokémoni postupně zjevují a poté se zasmál. "Hoi, jsem týmový svačinář," zazubil se. Pak spatřil Torterrův pohled. Vytáhl další zmrzlinu. "Ehm... vypadáš, jako kdyby ses chystal sníst půlku regionu. Nechceš zmrzlinu?" zavtipkoval a podal obrovi zmrzlinu. "Vlastně... takhle, nechcete všichni zmrzlinu?" zasmál se a začal ji vytahávat jak Buneary z klobouku.

9 Drobeček Drobeček | 16. července 2017 v 21:59 | Reagovat

Jako první si zmrzlinu vzal Torterra a na jednou sousto jí snědl. "Studí studí!" začal volat a pobíhal kolem. Pikachu a Eevee si zmzlinu vzali do tlapek, Eevee s tím měl trošku problémy, takže mu nakonec upadla, což ale neřešil a spokojeně jedl ze země. Pikachu byla s předními tlapkami obratnější. Udržela zmrzlinu a spokojeně jí lízala.
"Ještě máme jednoho parťáka," vzpomněl jsem si. "Shedinja se jmenuje, občas mu říkám hmyzák..." poškrabal jsem se nervózně na zátylku. "Já a jména..." zasmál jsem se. "Naším..." zarazil jsem se a rychle se opravil, "...mým cílem a cílem snad celého týmu je stát se těmi nejsilnějšími..." chvilka ticha, "...a ochránit celé lidstvo!" zvolal jsem a želvák se uchechtl. "No dobře, to poslední je trošku blbost, ale zní to epicky, ne?" zazubil jsem se. "Co ty? Připojíš se k našemu cíli, nebo bys chtěl dosáhnout něčeho osobního?" otočil jsem se na Jumpluffa.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 17. července 2017 v 7:04 | Reagovat

[9]: Jumpluff tě poslouchal jenom tak půl-uchem, protože zrak upíral na Corsolu. Přišlo mu divné, jak ten ženský pokémon nejedl jeho zmrzlinu, ale místo toho má nějaké... dortíky.
"No... je to celkem mírumilovný cíl," pokrčil rameny. "Připojím se a budu tě zásobovat... zmrzlinami. V zimě, v létě, na jaře i na podzim," zazubil se. No... jeho cíl byl tak trochu se té zmrzliny zbavit, ale... to je jen vedlejší.
Corsola vytáhla jahodové dortíky. "Nechcete někdo? Já mám taky občerstvení!" prohlásila a Jumpluff si ji podezřívavě změřil od hlavy k patě.
Torterra, Eevee, Corsola, Jumpluff, Pikachu - 2% lásky k trenérovi

11 Drobeček Drobeček | 17. července 2017 v 7:42 | Reagovat

"Jahodové dortíky!" zaradovala se Pikachu, rychle do sebe kopla zbytek zmrzliny a přeběhla od Jumpluffa ke Corsole. Torterra viděl další příležitost najíst se a samozřejmě jí hned využil. Eevee se zmateně koukal z Corsoly na Jumpluffa a zpět. "Cítím ve vzduchu svačinovou rivalitu?" podivil se, ale vydal se za Corsolou, protože dortík vypadal opravdu výborně.
"Skvělá zmrzlina, pasuji tě na svačináře našeho týmu!" zazubil jsem se na Jumpluffa a podrbal ho na hlavě. "Jdeš si taky pro dortík?" pobídl jsem ho a vykročil k Corsole.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 17. července 2017 v 8:50 | Reagovat

[11]: "Oi! A co moje zmrzlina?" zeptal se šokovaně, když zjistil, že Pikachu zběhla. Zamračil se, když přeběhl i Torterra. Jumpluff si odkašlal. "Mám i jahodovou~~" zavolal a vytáhl jahodovou zmrzlinu. Corsola se na něj zamračila. V ruce se jí objevil další dortík, který po něm hodila. "Oh, oops. Upadlo mi to," zasmála se. Jumpluff se nenechal a hodil po ní zmrzlinu. "Taky mi to ujelo!"
Jumpluffův výraz v očích, když jsi ho pasoval, byl k nezaplacení. Náhle vypadal jako nejšťastnější tvor pod sluncem. "V-vážně?!" rozplýval se. Pak věnoval Corsole pohled typu: Ha ha! Když ses ho zeptal, zakroutil hlavou. "Ne-e, díky. Radši zůstanu u zmrzliny," řekl odhodlaně.

13 Drobeček Drobeček | 17. července 2017 v 9:02 | Reagovat

[12]: Torterra zhltl dortík a běžel zpět k Jumpluffovi. "Vrátil jsem se k tobě, dostanu zmrzlinu?" zeptal se mazaně.
Když po sobě Corsola s Jumpluffem navzájem hodili dortík a zmrzlinu, začal jsem se smát, až jsem se z toho radši posadil na zem. "S váma bude ještě sranda!" zazubil jsem se. Trošku jsem zvážněl. "Až dokončíte svou jídlovou bitvu, tak bych rád prodiskutoval nové téma - jestli by jste chtěli na pár dní do školky. Vajíčko Dodua se co nevidět vyvine a se třemi prcky, jako jste vy, se bude těžko cestovat do nových, nebezpečných lokací." Rozhlédl jsem se po obou pokemonech, abych zachytil jejich výrazy. "Mám v plánu zajít na pár míst, kde by to nemuselo být moc bezpečné, takže bych vás radši nechal na pár dní ve městě, než riskovat ztrátu dvou takových super svačinářů," zazubil jsem se. "Ty jsi samozřejmě svačinář číslo jedna!" zašeptal jsem směrem k Jumpluffovi a zakřenil se na něj.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 17. července 2017 v 11:07 | Reagovat

[13]: Jumpluff na Torterru podezíravě šlehl pohled. "Když odpřísáhneš, že mi budeš věrný člen Jumpluffova svačinářského zmrzlinového sboru... a ochranu životního prostředí," pověděl, přičemž název vymýšlel cestou. Vytáhl zmrzlinu. "Nah, dej si, cvalíku."
Když jsi začal s proslovem, nikdo tě tak nějak úplně neposlouchal, teda až na Eeveeho a Pikachu. Jumpluff byl zcela zaneprázdněn přemlouvám Torterry, aby ho přibral do legie, zatímco Corsola byla zaneprázdněná dodáváním nových střelných dortíků. "Nah, chytej tohle!" křikla a už na Jumpluffa letěl další dortík. Ten se naštval. "No tak to ještě počkej ty jedna-" A už zase letěla zmrzlina. Ztráty byly na obou stranách... když v tom jsi ty sám schytal zmrzlinou a jahodovým dortíkem, když tě začali používat jako hradby...
"Ehm... já s tou školkou souhlasím," promluvila potichu Pikachu a bolestně sledovala, jak milované jahodové dortíky končí na zemi... Eevee přikývl. "J-jo... já asi taky... myslím."

15 Drobeček Drobeček | 17. července 2017 v 11:15 | Reagovat

[14]: Povzdechl jsem si, když na mě přistál dortík a zmrzlina, vzal jsem kapesník a začal si čistit tričko. "Nevím, jestli na školku vy dva nejste už moc velcí," zazubil jsem se na Eevee a Pikachu. "Docela by jste se mi v týmu hodili, ale kdybyste fakt chtěli, můžu vás dát třeba do bojového klubu?" navrhl jsem.
Když jsem odstranil většinu šlehačky, vstal jsem a nahlas tleskl. "Hej!" zakřičel jsem z plných plic a doufal, že je tím umlčím. "Jestli vy dva budete takhle otravovat, pošlu vás k profesorovi a budete do konce věků trčet v pokéballech!" zahřměl jsem, po chvilce jsem ale opět nahodil mód laskavý Drobeček. "Ptám se hlavně vás dvou," ukázal jsem na Jumpluffa a Corsolu. "Máte na výběr: jít na pár dní do školky, do počítače a nebo na cesty, při kterých můžete zemřít strašlivou smrtí," postrašil jsem pokemony. "To poslední asi není tak úplně pravda no..." zašeptal jsem a zasmál se.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 17. července 2017 v 14:55 | Reagovat

[15]: Oba rázem přestali a upřeli na tebe pohled. Corsolina zmrzlina nevyletěla, stejně tak jako Jumpluffova zmrzlina zůstala v jeho rukou bez pohnutí. Nahlas polkli. V očích se jim odrazil smířený lesk, byli připraveni na smrt.
"J-jo... školka zní nejlíp," přikývl Jumpluff a schoval zmrzlinu za záda. Corsola přikývla. "Jo... taky s tím souhlasím."
Pikachu ti vyskočila radostně na rameno. "Konečně se v něčem shodli," smála se. "Zůstanu s tebou, nechci jít do bojového klubu." Eevee jen pomalu pokrčil rameny.

17 Drobeček Drobeček | 17. července 2017 v 15:01 | Reagovat

[16]: "Konečně," oddechl jsem si, když mě pokemoni začali vnímat. "Výborně, takže dohodnuto, uvidíme se za pár dní," řekl jsem Jumpluffovi s Corsole a postupně jsem povolal všechny pokemony do jejich pokeballů.

18 [A] Enwy [A] Enwy | 17. července 2017 v 15:42 | Reagovat

[17]: Všichni se nechali dobrovolně než násilí odvolat do pokéballů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."