Drobeček's Raticate

7. června 2017 v 19:22 | Enwy
7-2
Shiny Raticate - "Orion"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 32
Růst: Středně pomalu
Získání: Tréninková džungle
Sehranost s trenérem: 23% / Zkušenosti v zápasech: 60%
Štěstí: 13% / Láska s trenérovi: -10%
Povaha:
Rattata nikdy nebyl chycen trenérem. Je neskutečně silný, s obrovským potenciálem. Rattata je si toho všeho vědom a je trochu kvůli tomu arogantní vůči ostatním pokémonům, dokonce i k lidem. Je velmi vlastenecký, až fanaticky. Když se pohyboval venku, v džungli, všiml si, že trenéři často přehlížejí Rattaty, protože je berou za slabé. Jeho snem je ukázat, že i Rattata dokáže být silný. Pochází z tréninkové džungle. Své jméno dostal od náhodného trenéra, který jej zranil a poté odvezl do střediska. Hrdě nese jméno, kterou mu dal...Obdivuje šampióny. Je odhodlaný se vyvinout za každou cenu.Jeho jedinou slabinou je stálá touha stát se silným, kvůli které se často přepíná.
Po dlouhých dobách hledání se připojil do rodiny k Hazuki Rin, u které si myslel, že bude šťastný. Odhalila se však jako osoba, která je jeho překážkou k jeho cíli se vyvinout. Odvrhl ji, protože nakonec se ukázala být jako úplně stejná jako ostatní, kteří Rattaty přehlíželi. Nový trenér, většinou nová naděje na lepší život. Rattata už však nemá žádné naděje a nyní jenom doufá v to, že se alespoň vyvine, i přes cenu, že třeba nebude nikdy šťastný a milovaný...

S novým trenérem si zatím rozumí a dokonce začíná věřit, že se jeho život zlepší a jeho naděje se prodírají na povrch. Teď nejenže chce zesílit, ale také chce být tak dobrý, aby na něj jeho trenér byl pyšný.
Útoky:
- Starcall
- Tackle
- Quick Attack
- Hyper Fang
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hazuki Rin Hazuki Rin | E-mail | 9. července 2017 v 23:03 | Reagovat

Rin přikývla. *Neboj, ale mám jednu prosbu, šampione. Víš, jak ve mně vložíš tu největší důvěru?* Zeptala se ho. Začínala mluvit opatrně, *Orione, přála bych si, aby si zůstal Rattatou. Je mi jasné, že máš touhu být silnějším a chceš se vyvinout, ale věř mi, že můžeš být hodně silný i jako Rattata. Předtím, než s tebou začnu trénovat, bych chtěla vědět, jak se rozhodneš. Musela bych pořídit kámen věčnosti.* Dokončila větu. Doufala, že bude souhlasit. *Chci, abys zůstal takový, jaký jsi.* Dodala ještě.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 10. července 2017 v 7:17 | Reagovat

[1]: "C-co?!" vyjekl Rattata šokovaně. Chtít se vyvinout byl prozatím jeho jediný krátkodobý cíl jeho existence. "T-to nejde! J-já... bez vývinu nezesílím!" vyjekl a začal uvažovat. "O tom při připojování se do týmu nepadlo ani slovo," zavrčel na tebe. "Nechci zůstat takový, jaký jsem. Moje já je... malicherný slaboch, co se nechal porazit a pak se odvést do střediska. Potřebuju sílu vývinu," řekl odhodlaně. Díval se na tebe neustupujícím tvrdým pohledem.

3 Hazuki Rin Hazuki Rin | E-mail | 10. července 2017 v 14:33 | Reagovat

Rin zakroutila hlavou. *Co to povídáš? Jistě že zesílíš!* Odporovala mu Rin okamžitě. *Uklidni se, nemusí tě to hned tak rozhodit, Ori,* fascinovalo ji, jak se najednou rozčílil a vrčel na ni. *Síla vývinu...To není síla. Myslíš si, že kdybys netrénoval a vyvinul se, byl bys silnější? Ani náhodou! Můžeš být silný i jako Rattata, důvěřuj mi. Vím to, jsem si tím jistá. Budeš silný, naučíme se spolu útoky, i takové ty speciální, říká se jim TM. Chci tě jako Rattatu, ne jako Raticata.* Odporovala dál. *Poslyš, nechci tě do ničeho nutit, ale přála bych si, aby mi důvěřoval. Copak jsem právě nevyhrála během hodiny dva odznaky? U pokémona nejde o to, jestli je vyvinutý. Jde o jeho vnitřní sílu...a té máš na rozdávání*

4 [A] Enwy [A] Enwy | 10. července 2017 v 15:03 | Reagovat

[3]: "Je to síla! Můj táta byl silnější, když se vyvinul. Porazil spoustu trenérů," stál si Rattata pevně na svém. "Omlouvám se, tohle nejde. Pokud se mnou nejsi spokojená i když budu Raticate a budu to pořád já, pak se klidně vrátím do útulku. Já nutně potřebuju se vyvinout! Nechci být pořád malý Rattata, chápeš to?" pokusil se ti to vysvětlit. "Důvěřoval jsem ti, když jsem ti řekl, že půjdu s tebou. Na oplátku ty zase důvěřuj mě... To, že jsi vyhrála dva odznaky se svými pokémony neznamená, že já budu stejně tak silný. Síla vyžaduje píli, pokročení vpřed. Pokud mi dáš věčný kámen, je to jako šlapat pořád na jednom místě..."

5 Hazuki Rin Hazuki Rin | E-mail | 10. července 2017 v 15:32 | Reagovat

Rin ho poslouchala a tiše si povzdechla. *Ale jako Rattata jsi tak pěkný a roztomilý!* Ohradila se. *Dobře, jak chceš tedy, přemlouvat tě nebudu. Ale věř, že s tebou budu spokojená, ať budeš jakýkoliv. Jen bych ocenila, kdyby si se vynasnažil mi to přáni splnit. Můžeš být silný i jako Rattata, vím to. Nechápu, co všichni s těmi výviny máte,* postěžovala si tiše Rin. *Brala jsem si tě jako Rattatu, Ori. Jako Rattatu,* pověděla a to druhé "jako Rattatu" pověděla už potichu. *A tím, že by ses vyvinul, by si vlastně ztratil i svoji píli a hrdost. Vývinem by sis to prostě usnadnil.*

6 [A] Enwy [A] Enwy | 10. července 2017 v 16:45 | Reagovat

[5]: "No a? Pěkný a roztomilý neznamená silný," řekl. Nevypadal, že by se hodlal svůj názor změnit. Jeho slova byla pro něj jako svatá přísaha. "Vynasnažím se udělat všechno ostatní. Jenom ne to," pověděl, aby sis snad nemyslela, že ti nevěří. "Neztratil. Budu to já, i když budu Raticate."

7 Hazuki Rin Hazuki Rin | E-mail | 11. července 2017 v 12:31 | Reagovat

Rin se moc nelíbilo to, že tolik prahnul po vývinu. Byl do toho skoro zblázněný. Doufala, že když se bude dostatečně snažit, nějak šikovně a přitom mírumilovně ho dokáže přesvědčit, aby zůstal Rattatou. *Dobře tedy, ale pouvažuj o tom návrhu, ráda bych, kdyby si mi vyhověl. Nechci to však dělat proti tvé vůli. Dnes odpoledne můžeme něco podniknout, co říkáš? I s ostatními, nějakou akcičku,* mrkla na něj, zvedla se ze dřepu a čekala, co odpoví.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 11. července 2017 v 14:05 | Reagovat

[7]: Byl rád, že jsi jeho návrh přijala. "Jo, to zní fajn. Přidám se," usmál se. "Pak můžeme jít třeba trénovat," zazářil, plný očekávání.

9 Hazuki Rin Hazuki Rin | E-mail | 17. července 2017 v 22:03 | Reagovat

Rin dlouho přemýšlela, ale nakonec vzala jeho pokeball a vypustila ho ven. *Ori? Chtěla bych si s tebou promluvit,* začala opatrně. *Víš, nechci tě nutit do toho, aby sis bral ten kámen a já prostě...Myslím, že u trenéra, který s tebou bude cvičit tak, aby ses vyvinul, ti bude lépe. Já jsem se těšila z toho, že budu mít Rattatu, vždy jsem si přála Rattatu a myslela jsem, že to tak bude lepší pro oba, když jsme se ještě nestihli nějak moc spřátelit.* Pověděla mu narovinu, nechtěla chodit okolo horké kaše. *Nezlob se, budu doufat, že se ti povede být velmi silný pokemon a že na mě nebudeš vzpomínat jen na tu "zlou holku", co tě nechtěla. Není tomu tak,* pověděla mu ještě. Mrzelo ji, že mu to musela podávat takhle.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 17. července 2017 v 22:17 | Reagovat

[9]: Rattata si tě vyslechl a pak se zamračil. "Neříkej mi Orion. Nejsi hodna to jméno vyslovit!" zavrčel a odstoupil si od tebe, jako kdybys byla nějaká stvůra. "Nejsem ti dost dobrý, tak mě teď odhazuješ... Myslel jsem, že jsem konečně potkal pravého trenéra, ale nejsi o nic jiná než ti všichni ostatní před tebou. Nepřeješ si moje dobro, myslíš jenom na sebe," povídal a čím víc mluvil, tak tím víc se vzdaloval. "Pro oba?! Děláš si ze mě pr%e!?" Vždyť z toho těžíš jenom ty sama!" Nadechl se, aby se trochu uklidnil.
"Popradě... jsem rád, že s tebou už nemám nic společného. Jsi podvodnice! Nezlobím se na tebe, chápu, že někteří lidé jsou prostě špatní! Budu na tebe vzpomínat v tom nejhorším světle. Jsi další zavrhovatel Rattat." Takto zněla jeho finální slova.
"Jednou se stanu nejsilnější pokémon na zemi a pak ti ukážu, kdo je tady šampión! Budeš litovat, že jsi mě tenhle den odvrhla."...

11 Drobeček Drobeček | 17. července 2017 v 22:53 | Reagovat

"Co to dělám se svým týmem?" povzdechl jsem si, když jsem odcházel z tržiště o 300 Yenů lehčí a s jedním novým, plným, pokeballem. "Tohle se mi vůbec nepodobá, střádat takhle náhodné pokemony..." brblal jsem a za městem vypustil z pokeballu pokemona, ať už byl jakýkoli.
Trošku jsem se pousmál, když jsem uviděl Rattatu. "Snad to nebude další svačinový maniak..." zašeptal jsem si pro sebe. "Hoi! Já jsem Drobeček, tvůj nový trenér!" představil jsem se s úsměvem pokemonovi. "Nevím, proč jsi byl na prodej..." začal jsem, "ale určitě jsi super pokemon a já doufám, že spolu budeme dobře vycházet." Dokončil jsem svůj kratičky proslov a se zájmem si Rattatu prohlédl. "Máš nějaké... jméno?" optal jsem se. "Kdybys neměl, můžeš si nějaké vymyslet, jestli chceš, mě to se jmény moc nejde," zazubil jsem se.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 17. července 2017 v 23:07 | Reagovat

[11]: Shiny Rattata barvy khaki na tebe pohlédl. Nová tvář, ani ne nedivil. Čekal, že ho šoupne jinam. Jeho řeč popravdě poslouchal jen půl uchem. "Nech si ty řeči," odsekl nemile, když jsi začal mluvit o tom, že je super pokémon a tak podobně. Na dotaz se jménem do tebe jen zabodl zrak. "Orion. Nemusíš mi tak říkat, vystačím si i jen s Rattatou. Jsem na svůj druh hrdý." Chvilku bylo ticho a pak se Rattata zamračil. "Zeptám se tě narovinu. Vyvineš mě?"

13 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 7:31 | Reagovat

[12]: Takže bručoun, jo? pomyslel jsem si. "Dobře, budu ti říkat Rattata, ty mi na oplátku říkej člověk," vyplázl jsem na něj jazyk. "Taky jsem na to hrdý," vysvětlil jsem a snažil se napodobit Rattatův tón. Moc dlouho mi hrát protivného nevydrželo. "Záleží na tom, jestli se chceš vyvinout," prohlásil jsem s úsměvem.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 8:14 | Reagovat

[13]: Zamračil se. Takže vtipálek, jo? Pokrčil rameny. "Fajn," prohlásil. Narozdíl od tebe, Rattata protivného nehrál, proto mu to vydrželo podstatně déle. "Chci se vyvinout, ať to stojí co to stojí. Pokud mi v tom chceš bránit jako ta sobecká ženská před tebou, pak je to tvůj problém," pokrčil rameny. Nemohl si nechat ujít jednu jízlivou poznámku. "... člověku."

15 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 8:51 | Reagovat

[14]: "Proč bych ti měl bránit ve vývinu?" podivil jsem se upřímně. Když mě nazval 'člověku', trošku jsem zalitoval toho, co jsem to plácl za blbost. "Ehm, vlastně bych preferoval kdybys mi říkal-" zarazil jsem se. "Eh, nic," pokrčil jsem rameny. Když už jsem mu jednou řekl, ať mi říká člověku, nechám to tak, třeba nastane vhodnější příležitost, kdy vzít svá slova zpět.
"Takže... rád zápasíš?" pokusil jsem se změnit téma.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 9:03 | Reagovat

[15]: Rattata pokrčil rameny. "Nevím. Protože jsem jako Rattata... roztomilejší?" řekl, s trochu egoistickým tónem hlasu a s mírně pozvednutým obočím. S rukama založenýma na hrudi tě poslouchal a čekal, zda se opravíš, ale když se tak nestalo, opět pokrčil rameny.
"Miluju zápasení," nadchl se. Když si uvědomil, že ukazuje něco, co by se mohlo v budoucnosti obrátit proti němu, pokusil se uklinit. "... ehm, jaký máš názor na zápasení?" zeptal se.

17 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 9:24 | Reagovat

[16]: "Nebudu ti bránit v evoluci jenom kvůli tomu, že si myslíš, že jsi takhle roztomilejší," ujistil jsem pokemona. "Viděl jsi někdy někdy Torterru? Taky není pro většinu lidí roztomilý a nechal jsem ho vyvinout," zazubil jsem se.
"Tak to bude naše první společná vlastnost!" zaradoval jsem se, když řekl, že miluje zápasení. "Jsem trenér, takže mým primárním cílem je být s mým týmem ten nejsilnější!" zvolal jsem hrdě. "Mám už i tři odznaky, podívej," začal jsem se chlubit a vytáhl pouzdro s odznaky.
"Chceš představit mému týmu?" optal jsem se a zašmátral v kapse pro pokebally.

18 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 9:29 | Reagovat

[17]: Dobrý! Konečně někdo, kdo ho prozatím ocení kvůli síle! Mírně zakroutil hlavou, když jsi zmínil Torterru. "Nop, nikdy jsem Torterru neviděl," zamítl.
"Vypadá to tak. Ještě řekni, že máš rád všechny pokémony bez ohledu na sílu a budu tě považovat za absolutního boha," dodal, již s lepším tónem hlasu. Když jsi vytáhl odznaky, trochu podezíravě si je prohlédl. Už měl zkušenosti s tím, že odznaky neurčují sílu trenéra...
"Jo klidně. Nemám s tím problém. Rád bych věděl, s kým budu mít tu čest být nejlepší," odfrkl si. Půlka z toho byl vtip a půlka vážně pravda. Nemyslel to však egoisticky.

19 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 9:44 | Reagovat

[18]: "Nope, takhle já neuvažuju," řekl jsem Rattatovi omluvným tónem. "Pro mě jsou všichni pokemoni stejně silní, jen každý v něčem jiném," vysvětlil jsem.
"Dobrá, tady je můj tým!" zvolal jsem a vyhodil z kapsy čtyři pokebally najednou, až jsem se divil, jak jsem je pobral v rukou. "Tohle je Torterra, můj startér, tank celého týmu" ukázal jsem na želváka. "Tohle Eevee, psychická podpora celého týmu," usmál jsem se na Eevee, "Tenhle žlutý prcek v oblečku je Pikachu, náš týmový... mno, ještě nevím co, popravdě se tak dobře neznáme," zazubil jsem se, "A tohle Shedinja, nedotknutelný," ukázal jsem na hmyzáka a pousmál se nad titulem, který jsem mu z fleku vymyslel. "Ještě mám Dodua, ale s tím se teprve seznamuji, tak vám ho všem představím až později," informoval jsem všechny. "Tohle je Rattata, náš nový parťák! Jmenuje se Orion, ale asi mu tak nemáme říkat..." představil jsem svému týmu Oriona.

20 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 9:59 | Reagovat

[19]: "A v čem jsou silní Rattatové, kromě toho, že jsou všem na smích, absolutní bože?" zeptal se s pobaveným tónem.
S otevřenou pusou zíral na zeď Torterru. Když se ukázala Pikachu, mírně pozvedl obočí. "Bojuje ta věc?" zeptal se. Úplně přitom ignoroval fakt, že se to někoho může dotknout. V tichu, trochu zmražený, zíral na Shedinju. Hej... to je spoopy věc.
"Neřekl jsem, že mi tak nemůžeš říkat!" vyjekl na svou obranu. Odkašlal si. "Řekl jsem, že mi tak říkat nemusíš, pokud nechceš..."

21 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 10:08 | Reagovat

[20]: "Rattatové umí kousat?" zkusil jsem to opatrně. "Třeba takový hyper fang je fakt OP útok, viděl jsem párkrát Rattaty a Raticate v televizi, jak tím sundávali na jednu ránu všechny oponenty..." zavzpomínal jsem.
"Pikachu je náhodou skvělý support!" bránil jsem jí. "Kdybys s ní zápasil, viděl bys, jak je silná, viď?" zasmál jsem se na Pikachu a podrbal jí na hlavě.
"Oh, tak to promiň, špatně jsem tě pochopil," zamumlal jsem. "Co je ti příjemnější? Orion nebo Rattata?" zeptal jsem se. "Jestli ti to jméno dala trenérka přede mnou, tak to bude asi Rattata, co?" Chvilku jsem byl zticha, pak jsem si k Rattatovi s úsměvem dřepl. "Já jsem Drobeček, můžeš mi říkat Drobeček," zasmál jsem se. "Promiň, že jsem ti říkal, ať mě nazýváš 'člověk', byl to takový chvilkový nesmysl, co mě napadl..."

22 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 16:49 | Reagovat

[21]: Jedna rána? To zní jako dobrý začátek na to být šampion, pomyslel si Rattata. "Pokud si to žádáš, naučím se jaký útok jenom budeš chtít," přikývl. Začínal ses mu líbit, i když jenom trochu a stejně podezřele si prohlížel tvoje pokémony.
"Support? To znamená... zadní lajna?" ujistil se. Nevypadal, že by ji chtěl nějak shazovat, jenom ten název zatím neslyšel.
"Nedala mi to trenérka přede mnou," zavrčel nemile. "Dostal jsem ho od člověka, který mě zachránil. Kvůli němu se chci taky vyvinout," promluvil. "Takže... říkej mi klidně Orion," usmál se, sice mírně, ale přeci jen. Když sis k němu dřepl, instinktivně ustoupil o píď, ale poslouchal tě. "Jo, já to chápu. Kdybych ti říkal 'člověku', znělo by to samo o sobě dost stupidně," pokrčil rameny.

23 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 17:19 | Reagovat

[22]: "Jop, zadní lajna," přikývl jsem uznale. "To na tebe by se asi nejvíc hodil sweeper. Sweeper je ten, který co nejrychleji drtí co nejvíc pokemonů," zazubil jsem se na Rattatu.
"Dobře, budu to brát tak, že tvůj primární cíl je vyvinout se," zasmál jsem se. "Za jak dlouho by sis tu evoluci tak představoval? Jestli chceš, můžem hned běžet na tréninkové pole, aby jsi zesílil a vyvinul se co nejdřív," mrkl jsem na Oriona a začal povolávat všechny kromě něj do ballů.

24 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 18:32 | Reagovat

[23]: "To jako... fakt? To zní jako nějaká sekačka na oponenty," vyprskly smíchy. Poté pokrčil rameny. "Jo, klidně. Proč ne."
Přikývl. Byl rád, že jsi souhlasil. "Můžeme běžet rovnou, ale... nejdřív bych se chtěl ujistit, že jsem s tebou dost sehraný na to, abys byl trenér šampiona," zasmál se.

25 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 18:39 | Reagovat

[24]: Už už jsem se chtěl rozeběhnout na tréninkové pole, když mě zarazila jeho další věta. "Oh, máš pravdu, měli by jsme nejdřív nějak procvičit sehranost," uvědomil jsem si a zvědavě se zadíval na Oriona. "Co navrhuješ?" optal jsem se se zájmem. "My většinou trénujeme sehranost až přímo při trénincích, ale jestli tě napadá něco jiného, sem s tím!" zazubil jsem se.

26 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 18:40 | Reagovat

[25]: Pokrčil rameny. "Nechci vám nějak ničit zvyky a tradice, takže... co takhle seznamovací trénink? Nemyslím tím, že by měl být nějaký lehký. Myslím tím, že nebudeme bojovat o hlavu a tak," navrhl a čekal na tvou reakci.

27 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 18:56 | Reagovat

[26]: Souhlasně jsem přikývl. "To zní jako plán!" zvolal jsem nadšeně. "Chceš trénovat sám, nebo do toho zapojíme i někoho dalšího? Kdyby ano, napadl mě Doduo, je to takový prcek, takže by tě hlavně sledoval a učil se," zazubil jsem se.
"Mimochodem, chceš na cestu na tréninkové pole do ballu, nebo půjdeš pěšky?"

28 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 19:56 | Reagovat

[27]: Rattata si povzdechl. Bez ohledu na sílu, některé věci se stát musí. "Fajn," svolil. "Ale pokud bude ten malej otravný, budu si trénovat někde v tichu." Na tvou otázku se jen pousmál. "Půjdu po svých. Hlavně prosím tě neběhej. Problémy krátkých nohou," smál se.

29 Drobeček Drobeček | 18. července 2017 v 20:14 | Reagovat

[28]: "Jasně, chápu," zazubil jsem se na Rattatu a pomalým krokem se vydal k tréninkovému poli, občas jsem se při tom ohlížel přes rameno, jestli mě Orion stíhá.

30 [A] Enwy [A] Enwy | 18. července 2017 v 20:23 | Reagovat

[29]: Orion stíhal v pohodě. Byl vytrvalý a rychlý. Mohl by klidně držet tvé normální tempo.

31 Drobeček Drobeček | 22. července 2017 v 22:34 | Reagovat

Po tréninku jsem s úžasem sledoval, jak se malý Rattata mění v dvakrát velkého Raticate. "Hustý," vydechl jsem a vzpomněl si, jak jsem něco podobného říkal u evoluce Turtwiga. Nebo to bylo Shedinja? zamyslel jsem se. "Cítíš se silnější?" zeptal jsem se Raticate se zájmem. "Mimochodem, co trénink? Bavil?"

32 [A] Enwy [A] Enwy | 22. července 2017 v 22:42 | Reagovat

[31]: Orion, hned jakmile záře ustala, se začal prohlížet. Jeho khaki barva zmizela a nahradila ji ebenová hnědá. "Cítím se, jako kdybych se znovu narodil," ušklíbl se. Zamával ocasem a máchl do vzduchu v náznaku pěsti. "Jsem větší, silnější, odolnější... cítím se úžasně!" výskal. Tohle přesně chtěl a toho dosáhl. S pomocí trenéra, kterému doposud nevěřil. Splnil mu jeho největší touhu! "Trénink byl suprový. Kdybych se mohl vyvinout ještě jednou, klidně bych si ten trénink dal ještě jednou s tou otravnou dvojicí," smál se. Jeho oči zářily. Našel naději v tom pokračovat.
"Udělej ze mě teď cokoliv budeš jen chtít. Budu jen a tvůj šampion," promluvil a přistoupil blíž.

33 Drobeček Drobeček | 22. července 2017 v 22:48 | Reagovat

[32]: Při Orionově řeči mi zářily oči. První pokemon, kterého jsem udělal opravdu šťastným, několik miliard bytostí zbývá, pomyslel jsem si s úšklebkem. Hmm, to není špatný cíl, způsobit co nejvíce tvorům radost, napadlo mě, ale odložil jsem takové myšlenky stranou. "Skvělý!" zasmál jsem se na Raticate. "Třeba existuje mega Raticate, takže se ještě budeš moci vyvinout!" zazubil jsem se, ale dost jsem o tom pochyboval. "Oke, šampione, skvělé, že jsi na naší straně!" zasmál jsem se a poplácal Oriona po hlavě. "Ehm, nevadí ti poplácání po hlavě, že ne?"

34 [A] Enwy [A] Enwy | 23. července 2017 v 6:50 | Reagovat

[33]: "Kdyby existoval, udělám cokoliv, abych ten vývoj získal," smál se Raticate. Když jsi ho nazval šampionem, mírně se zamračil. "To 'šampion' nezní tak, jak jsem myslel, že to zní. Je to strašně egoistické..." zamyslel se. Pokrčil rameny. "Orion je lepší." Když jsi ho poplácal na hlavě, začal se krčit a přivírat oči. "No... je to zatím poprvé, kdo mě někdo mlátí po hlavě, ale jako... není to špatné."

35 Drobeček Drobeček | 23. července 2017 v 7:01 | Reagovat

[34]: "Oke, budu ti říkat Orion," řekl jsem se smíchem, ještě stále jsem se smál 'mlácení po hlavě'. "Teď na tebe mám seriózní otázku," prohlásil jsem a utřel si slzičku. "Chceš cestovat v pokeballu, nebo po mém boku? Nejsi moc velký, takže narozdíl od želváka by jsi mohl asi cestovat venku, kdyby se ti chtělo..."

36 [A] Enwy [A] Enwy | 23. července 2017 v 7:27 | Reagovat

[35]: Jakmile uslyšel 'seriózní otázka', znovu se napřímil. Jedná se snad o nový útok? Dělení majetku po slávě? Když jsi však zmínil tak triviální věc, máchl rukou. "Není to jedno?" zasmál se. "Pokud máš dost místa v batohu a vejdu se tam, proč ne. Už mám delší nohy, v horším případě se ponesu," pověděl.

37 Drobeček Drobeček | 23. července 2017 v 7:34 | Reagovat

[36]: "Oke, budeš cestovat v ballu," zazubil jsem se, vytáhl z kapsy pokeball a namířil ho na Raticate. "Brzy tě zase pustím ven, určitě bude další trénink." S těmi slovy jsem Oriona povolal do jeho pokeballu.

38 [A] Enwy [A] Enwy | 23. července 2017 v 8:09 | Reagovat

[37]: "Dobrá, nabídku přijímám. Díky za trénink," promluvil a nechal se odvolat do pokéballu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."