Oumi's Poochyena

29. června 2017 v 19:15 | Enwy
Výsledek obrázku pro poochyena
Poochyena - "Aaron"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 10
Růst: Středně pomalu
Získání: Route 1
Sehranost s trenérem: 10% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Poochyena je přechytralé děcko, co ví všechno a vždy nejlépe - alespoň on si to myslí. Všechny strašně moc terorizuje naprostou apokalypsou a příjezdem čtyř apokalyptických jezdců. Až chce vyrůst, nechce se věnovat zápasům, ale založení Anti-apokalyptické organizace, něco jako Klub osvětlených, kteří by skrytě ochraňoval svět. Chová se někdy naprosto absurdě, ale na druhou stranu s ním není nikdy nuda.
Útoky:
- Howl (Vytí)
- Tackle (Nárazový útok)
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oumi Oumi | 29. června 2017 v 23:12 | Reagovat

Vzala jsem do ruky pokéballa a chvilku se na něj dívala. Tohle byl pokémon, který byl tečkou mému prvnímu týmu. Bylo to zvláštní. Nakonec jsem se rozhodla poochyenu vypustit z pokéballu. "Ahoj, já jsem Oumi, tvá nová trenérka," usmála jsem se na malého pokémona. "Jsem ráda, že jsi součástí mého týmu, doufám, že spolu budeme vycházet." Přivítala jsem ho v rodině a posadila se naproti něj. "Chci ti říct, že vážně obdivuju tvou odvahu," muselo to ven. Já bych zdrhala, kdyby se přede mnou objevil někdo s mini armádou pokémonů - a to jsem sama byla trenérka!

2 [A] Enwy [A] Enwy | 30. června 2017 v 14:17 | Reagovat

[1]: "Ahoj! No konečně, už jsem se bál, že tě znovu neuvidím!" vypískl Poochyena a chytil se ti za ruku. "Moc mě těší, jsem šéf Osvětlenecké skupiny, něco jako vaši Ilumináti. Na začátek bych se tě chtěl zeptat - věříš, že je dnešní vláda v pořádku?" vyplivl na tebe náhle, v jednom nádechu.

3 Oumi Oumi | 30. června 2017 v 14:33 | Reagovat

[2]: Byla jsem překvapená jeho chování, ale nevadilo mi. No, rozhodně mě víc šokovala jeho slova. "Ehm... Těší mě...," vůbec jsem neměla slov - o čem to sakra mluvil?! Pokémoni řeší vládu?! "No... hele, sem tam spolupracuju s mafií, jestli si tak uděláš nějaký obrázek o mém názoru na tuto problematiku." Doufala jsem, že ano, protože já žádný názor neměla.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 30. června 2017 v 14:39 | Reagovat

[3]: "Hm, myslel jsem si to," řekl Poochyena najednou a vyskočil z tvé náruče. "Dnešní vládá skrývá... něco tajemného. Věř mi, moje osvícenci už na to skoro přicházejí," začal žvatlat. "Oh, něco jsem si uvědomil. Říkala jsi, že se jmenuješ Oumi, ne?" ujišťoval se. "Oumi má... čtyři písmena. Čtyři... jako čtyři apokalyptičtí jezdci! T-to je špatné znamení z budoucnosti!" začal panikařit.

5 Oumi Oumi | 30. června 2017 v 14:44 | Reagovat

[4]: Můj mozek ani nestíhal zpracovávat co se tady všechno dělo. Ale měla bych se aspoň pokusit svého nového svěřence pochopit a tak jsem udělala přesně to. "Hele a kdo jsou ti tví Osvícenci? Můžu se s nimi setkat?" Zjišťovala jsem a ve vteřině byla osočena z toho, že přináším nějaké špatné zprávy. "E-eh, cože?" Nezmohla jsem se na víc a poraženě si povzdechla. Ne, prostě se nechytám.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 30. června 2017 v 17:04 | Reagovat

[5]: Zmateně se na tebe podíval, jako kdybys byla nějaký mimoň, který nezná moderní svět. Odkašlal si a spustil: "Klub Osvícenců je... ehm, mega-strašně-moc skrytá organizace, která z poza stínu chrání svět před případnou apokalypsou. Já jsem její vůdce!" Jakmile dořekl, otočil se na tebe. "... a tebe právě teď, slavnostně, s plnou mocí Kapitána osvícenců... PRÁVĚ TÉÉÉĎ!" Pak se rozkašlal a když se pak uklidnil prohlásil. "Prostě, odteď jsi můj první osvícenec. Gratuluji!"

7 Oumi Oumi | 30. června 2017 v 17:58 | Reagovat

[6]: Přikyvovala jsem vděčně a snažila se nějak vydedukovat, jestli se takhle už narodil, nebo jestli mu Aer nějak ublížil a to z něj udělalo... tohle. Tak či tak, měla bych s ním zajít do pokéstřediska. A než jsem se nadála, byla jsem součástí jeho organizace. Bylo... čest? Zřejmě? "D-děkuji, moc si toho vážím," usmála jsem se nejistě - měla jsem teď udělat něco speciálního? Pronést nějakou slavnostní fázi? Co mám dělat?! "Hele, co kdybychom zašli do střediska, aby se tam na tebe podívali? Víš, apokalypse nemůžeš zabránit, pokud nejsi úplně v pořádku." Třeba to bude fungovat, nesměla jsem vystavit ostatní - a obzvláště ne Juuzoua - jeho vlivu, třeba to s ním Audino probere a vysvětlí mu, že se žádná apokalypsa konat nebude.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 30. června 2017 v 20:28 | Reagovat

[7]: Poochyena byl nadšen, že jsi byla poctěna. "No, je sice pravda, že apokalypse nezabráním, když budu nemocný..." zauvažoval Poochyena. "Ale já se moc nemocný necítím, takže asi tak," pokrčil rameny a pak se rozhlédl. "Mimochodem, kde je ten fajnový maník v bílém kožichu? Ten vypadá taky jako někdo, kdo by rád zachraňoval svět."

9 Oumi Oumi | 30. června 2017 v 20:37 | Reagovat

[8]: On se možná nemocný necítil, ale já si začínala připadat, jako bych halucinovala. "Myslíš Aerthiona a ten už chrání nás všechny před entitou tak zlou, že by klidně mohla být jedním z důvodů té tvé apokalypsy." Uchechtla jsem se. Juuzou by byl z tohohle prcka nadšený - a právě proto se nikdy nesměli setkat, o to se postarám i kdyby mě to mělo stát krk.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 30. června 2017 v 22:08 | Reagovat

[9]: "Oh, vážně? Smím tu identitu vidět? Je to jeden z apokalyptických jezdců?" zazářil, plný očekávání. Jeho oči po tobě úplně žadonili o více informací a okamžitě se na tebe zase nalepil.

11 Oumi Oumi | 30. června 2017 v 22:14 | Reagovat

[10]: "Ani náhodou," odpověděla jsem rychle, "nebylo by to bezpečné." Bylo sice roztomilé, jak se na mě lepil, ale musel pochopit, že se ho snažím chránit. "Víš, nepřekvapilo by mě, kdybys měl pravdu..." Povzdechla jsem si a pohladila ho po hlavě. "Možná až trochu zesílíš, ano?" Usmála jsem se na něj a protáhla se. "Víš co? Přeci jen zajdeme do toho střediska, boj s Aerem pro tebe musel být těžký, chci vědět, že jsi vážně v pořádku. Po cestě mi můžeš vyprávět více o tvé představě apokalypsy." Nabídla jsem mu.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 30. června 2017 v 22:27 | Reagovat

[11]: Poochyena si povzdechl, ale protože jako jeden z mála tvorů věděl o síle jezdců, nemohl nesouhlasit. "Dobrá, tak fajn..." zamumlal, trochu zklamaně. Jakmile však došlo k procházce, hned se zase nadchl. "S tím souhlasím! Sice jsem teprve na začátku zkoumání, řeknu ti všechno, co budu moct," usmál se. "A hele, nejsi trochu divná, že se zajímáš tak moc o apokalypsu?" prohodil, jen tak jakoby náhodou... zrovna on.

13 Oumi Oumi | 3. srpna 2017 v 19:05 | Reagovat

Místo spáče jsem se rozhodla zjistit, jak je na tom Poochyena. "Ahojky," pozdravila jsem ho, když vyskočil z pokéballu. "Jak se dneska cítíš?" Zeptala jsem se ho s úsměvem.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 3. srpna 2017 v 19:13 | Reagovat

[13]: Jakmile byl Poochyena venku, začal panicky pobíhat sem a tam. "Už se to blíží. Je to čím dál tím blíž!" mumlal si pro sebe. "Jistě, že se necítím dobře. To, že jsem chytil znamení lunari, není dobré znamení. Měsíc mě chce varovat. Před čím?" mumlal si sám pro sebe a stále pobíhal sem a tam. "Měsíc... opak Slunce. Je ta hrozba snad Slunce? Slunce..." Vyskočil a upřel na tebe oči. "To je ono! První jezdec - bílý kůn a na něm jezdec s lukem! Kdo má luk! No přece Apollón! To je bůh slunce! Musíme se krýt před sluncem!"

15 Oumi Oumi | 3. srpna 2017 v 19:18 | Reagovat

[14]: Sledovala jsem ho, jak si v hlavě utvořil další apokalyptický scénář. Nechtěla jsem ho rušit, takže jsem trpělivě čekala, až dojde k nějakému závěru. "Ano! To zní jako skvělý nápad! A hele, když půjdeme do haly, co je kousek odtud, tak si tam rovnou můžeme zatrénovat, abys byl připravený až přijde, co ty na to?" Nabídla jsem mu. "Jo a vidíš! Budeš potřebovat nějaké hrdinské jméno, aby si tě historici a prostý lid pamatoval, až odvrátíš konec světa! Chtěl bys nějaké?" Usmála jsem se na něj.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 3. srpna 2017 v 19:33 | Reagovat

[15]: "Samozřejmě, samozřejmě! Konečně mě někdo chápe... jsi oficiálně jmenovaná mým vrchním Osvícencem," zasmál se a oči mu tikaly ze strany na stranu. "Hrdinské jméno, takhle si všichni zapamatovali Svatého Sotera. Potřebuju to taky. Taky bychom měli začít s přípravami - asi nemáme už moc času!" povídal Poochyena.

17 Oumi Oumi | 3. srpna 2017 v 19:45 | Reagovat

[16]: Překvapeně jsem se na něj podívala. "Oh, děkuju, to je... velká pocta," volila jsem svá slova a snažila se o něj nestrachovat, když se choval takhle paranoidně. "Přípravy už započaly, trochu, sehnala jsem ti vlastní tým, který ti určitě rád pomůže v boji proti temným silám." Informovala jsem ho, minimálně Buizel by se určitě ochotně přidala a ostatní... no, možná pro tu srandu. "Tak tě tedy jmenuju... Aaronem! Ano, budeš Aaron a jednou, až dokážeš velké věci jako tví předchůdci, budeš Nejvyšší Aaron!" Usmála jsem se na něj  a protáhla se. "Tak vyrazíme, ne? Když se to tak rychle blíží," ukázala jsem mu směr.

18 [A] Enwy [A] Enwy | 3. srpna 2017 v 20:38 | Reagovat

[17]: "Dobře! Je to Slunce, takže já, jakožto označený měsícem, bych měl mít výhodu. Bude třeba mnoho jídla a hlavně kryt proti Slunci," rozhodoval. Když uslyšel své jméno, málem se rozplynul. "Vrchni bojový guvernér Aaron... to zní výborně! Skvělá práce, osvětlenče. Tímhle tempem odhalíme i tajemství Kantoského přímořského trojúhelníku," zasmál se a drkl do tebe. Jakmile jsi zmínila, že už je třeba vyrazit, přikývl. "Musíme ale opatrně. Choď jenom ve stínu. Pro ostatní organizace jsme jistě velká hrozba," řekl extrémně vážně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."