Nedd's Treecko

18. června 2017 v 15:57 | Enwy
Výsledek obrázku pro treecko
Treecko
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Treecko je velmi vnímavý. Nepotřebuje zrak ani sluch, stačí mu se jen dotknout půdy a hned zjistí, kdy naposledy pršelo nebo kteří Pokémoni tudy nedávno prošli. Je milý, ochotný a pohodový. Rád odpočívá na větvích stromu a poslouchá zpěv ptačích Pokémonů. Má rád ovoce.
Útoky:
- Absorb
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nedd Nedd | 19. června 2017 v 20:10 | Reagovat

Konečně nadešel ten den, kdy dostanu svého prvního pokemona. Dnes je mi 16 let a moje mamka mi dovolila vyrazit na dobrodružství s pokemony. Vždycky jsem s nimi měl krásný vztah a proto jsem se rozhodl stát chovatelem pokemonů. Sbalil jsem si teda to nejdůležitější do batohu, rozloučil se s rodinnou a vyrazil z domu. Šel jsem přímo do laboratoře profesora Birche. Dlouho jsem přemýšlel o tom, kterého pokemona si vyberu jako startera a nejlepšího přítele. U profesora to proběhlo rychle, vybral jsem si startera, profesor mě pak chvíli poučoval a pak mi dal pokedex a pár pokeballů. Vyšel jsem z laboratoře a nasadil jsem ten nejširší úsměv, jakého jsem byl schopný. Vzal jsem pokeball s mým starterem a vyhodil ho do vzduchu: “Pojď ven kamaráde.” Z pokeballu vystřelil červený paprsek a začal se přede mnou objevovat Treecko. “Ahoj, rád tě konečně vidím. Jmenuju se Nedd a jsem tvůj nový kamarád a trenér. Pro začátek se chci zeptat, jestli chceš nějakou přezdívku a jak budeš chtít cestovat. Jestli v pokeballu nebo venku se mnou.” Domluvil jsem a široce jsem se usmál.

2 [A] Drobeček [A] Drobeček | 20. června 2017 v 22:02 | Reagovat

[1]: Treecko si tě vyslechl, zamyslel se a s úsměvem pravil: "Těší mě, já jsem Treecko! Jestli ti to bude vyhovovat, radši bych cestoval po svých, mám rád, když cítím půdu pod nohama." Bleskově si tě prohlédl. "Když mi vymyslíš nějakou přezdívku, která se ke mně bude hodit, proč ne?" pokrčil rameny a zahrabal nohou v zemi. "Povíš mi něco o sobě?"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."