Ino's Sylveon

26. června 2017 v 16:29 | Enwy
Sylveon - "Sylvenia, královna víl"
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Rychlovka
Sehranost s trenérem: 24% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 36% / Láska k trenérovi: 5%
Povaha:
Sylveon není žádná obyčejná. Obývala zahradu Gracidee a je královnou víl, i když ne všichni uznávají její autoritu. Sylveon je v pohádkách známá jako Sylvenia. Je bezmocně zamilovaná do krále nymf Leaberona a není šance, aby je od sebe někdo odtrhl, alespoň ne psychicky. Pohádky také říkají, že pokud je královna v nebezpečí a ozve se její bolestný křik z duše, je možné, že to slyší všichni vílí pokémoni na světě.
Sylvenia je všemi velmi milovaná a ctěná královna. Je velmi laskavá a není obyčejného pokémona, který by se o ní opovážil říct něco špatného, kdyby měl důvod. I přesto je Sylvenia někdy příliš vztahovačná a velmi dbá na pohodlí svých "poddaných". Byť se to děje velmi zřídka, právě kvůli stresu nahromaděného kvůli starosti se stává, že bývá mrzutá a arogantní - všichni však ví, že je to pouze proto, že není sama se sebou spokojená. Nenechává své negativní nálady, aby ovlivnily morálku ostatních.
Útoky:
- Disarming Voice
- Helping Hand
- Sand Attack
Další vývin:
(Pozn: speciální, nemá vývin)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ino Ino | 27. června 2017 v 14:55 | Reagovat

"Fů..." Zamumlala jsem a koukla se na pokéball v ruce. "Nový člen do rodiny!" Pousmála jsem se a nechala Sylveona vyvolat. Když se přede mnou zjevil, vypadal naprosto úžasně... "Umm, zdravím." Pousmála jsem se a mávla jsem trochu rukou. "Jsem Ino, těší mě." Kývla jsem ještě hlavou a radostně zamrkala.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 27. června 2017 v 15:18 | Reagovat

[1]: Sylvenia se na tebe chvilku dívala růžovýma očima. Poté se mírně napřímila. "Sylvenia, je mi ctí. Mohu se zeptat, ty jsi...?" usmála se mile.

3 Ino Ino | 27. června 2017 v 15:22 | Reagovat

Sylvenia... Vypadala naprosto impozantně. "Je mi potěšením... Umm, Ino, tvá trenérka." Posadila jsem se před ní do tureckého sedu. "Teď jsi v naší rodině." Ušklíbla jsem se. "Snad se ti u nás bude líbit." Přitakala jsem ještě mile. "Nechceš mi o sobě něco málo povědět?" Dodala jsem ještě zvědavě.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 27. června 2017 v 16:28 | Reagovat

[3]: Sylveon se posadila a její křidélka mírně zatřepala, když ses posadila před ní. "Je od tebe milé mě takto přijmout, děkuji," usmála se a poslouchala tvá další slova, přitom z tebe nespouštěla oči. Jakmile jsi ji vyzvala k tomu, aby ti o sobě něco neřekla, mírně znejistěla. "Nejsem si jistá... Myslím, že bude lepší, když si o mně uděláš obrázek sama. Nechci tě zklamat, popravdě," zasmála se nervózně.

5 Ino Ino | 27. června 2017 v 16:37 | Reagovat

Když zatřepala křidélky, byla jsem z toho naprosto paf. Prostě totálně odvařená. Po její další větě jsem se na ní dlouze zadívala. "Zklamat? Nemohla bys mě zklamat, toho se nemusíš bát. Neohlížím se za minulostí, jen mě to zajímalo. Čistá zvědavost." Usmála jsem se na ní a snad jí dostatečně odpověděla. "Myslím, že by ses mohla jít podívat na trénink, na který se chystáme, pak si můžeme udělat menší výlet. Budu ráda, když se k nám připojíš, alespoň se seznámíš se všemi." Navrhla jsem jí nakonec, bude to jednodušší.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 27. června 2017 v 16:57 | Reagovat

[5]: "Ne, není to kvůli minulosti. Moje minulost je čistá," zakroutila Sylvenia hlavou, jelikož jsi ji špatně pochopila. "Nedokáži vyprávět o sobě. Neumím to," vysvětlila to jinak, aby to bylo srozumitelnější.
S nabídkou víceméně souhlasila. "Jistě. Pokud to není nic násilného, nejsem proti," usmála se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."