Ino's Noibat

26. června 2017 v 16:45 | Enwy
Výsledek obrázku pro noibat
Noibat - "Yuuichirou"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 12
Růst: Středně pomalu
Získání: Věž
Sehranost s trenérem: 73% / Zkušenosti v zápasech: 12%
Štěstí: 36% / Láska k trenérovi: 14%
Povaha:
Noibat je ještě malinký a tak světa neznalý. Jeho hlavní oporou byl jeho otec, který pro něj znamenal všechno na světě. Je trochu uplakánek, nešikovný a naprosto dětinský, v mnoha ohledech nezodpovědný a nesamostatný. I přesto nepatří mezi ty druhy dětí, co si pláčem a křikem vydobyjí vše, co chtějí a zná své hranice.
K Ino se připojil jen momentálně dočasně. Jeho hlavní prioritou je najít svého taťku a vrátit se domů, ale může se stát, že si přítomnost Ino natolik oblíbí, že u ní zůstane. Má k ní vztah jako k druhé matce.

Za dobu pobytu u své trenérky jí často asistoval jako mafiánský partner, takže mu zločin nepřijde špatný a ani se ho nebojí. Kulka v noze? Probodnuté tělo? Ale prosím vás! To podle Noibata není nic hrozného! Není sadista, avšak při pohledu na takovou scénu je klidný, nevadí mu krev. Začíná myslet strategicky.
Útoky:
- Tackle
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ino Ino | 6. července 2017 v 11:38 | Reagovat

"Yuuichi?" Optala jsem se tázavě malinkého stvořeníčka, které se přede mnou zjevilo. "Nedávno se ve městě objevil nový bojový klub, tedy, přišla jsem na něj. Víš, napadlo mě, jestli by ses tam nechtěl kouknout. Byl bys pod rukama profesionálů a osvěžil by sis začátky pro menší. Docela se bojím, abych s tebou první trénink moc nepřehnala a tobě se něco nestalo. Myslím, že by to bylo fajn, alespoň by ses pomalu trochu osamostatnil, asi by to tam byla i zábava, co myslíš, maličký?" Ušklíbla jsem se na něj a pohladila ho po hlavě.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 6. července 2017 v 15:35 | Reagovat

[1]: "Uhm... nebude to stačit, když mě bude trénovat Gliscor?" zazubil se Noibat a láskyplně se k tobě přivinul. "Je mi to jedno. Jak uznáš za vhodné, tak se podle tebe budu řídit," usmál se.

3 Ino Ino | 6. července 2017 v 15:40 | Reagovat

"Víš zlatíčko..." Zamumlala jsem a vzala si ho do náruče. "Gliscor se právě vyvinul, je silný, ale ještě musí najít sám své hranice. Měl bys být trošku více samostatný, třeba se tam s někým seznámíš, uvidíš. Zkusíme to na jeden den." Vysvětlila jsem mu a pohladila ho znovu po hlavince. "To zvládneš." Zašeptala jsem ještě.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 6. července 2017 v 17:12 | Reagovat

[3]: "O-on... hustý! Uvidím, jak vypadá?" zasmál se Noibat natěšeně. Když si tě vyslechl, s mírným povzdechem přikývl. "No... tak dobrá."

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."