Enwy's Gardevoir

3. června 2017 v 23:11 | Drobeček

Gardevoir
Gardevoir - "Raviel"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 69
Růst: Středně pomalu
Získání: TCH Léto
Sehranost s trenérem: 100% / Zkušenosti v zápasech: 25%
Štěstí: 94% / Láska k trenérovi: 100%
Povaha:
Ralts, teď už Gardevoir, ze sebe rád dělá ninju. I když jeho typ napovídá, že by měl preferovat psychické a fairy útoky, mnohem lépe by se cítil, kdyby uměl fighting a dark útoky. Rád se pohybuje ve stínech a miluje, když může svého oponenta pořádně vyděsit.
Povahově je tichý a vyrovnaný, nenechává se unášet emocemi. Rád tráví čas o samotě někde ve stínu pod stromy.

Po evoluci Kirliovi konečně narostly dlouho žádané nohy, takže se teď pohybuje ještě rychleji a tišeji. Také si osvojil schopnost nepozorovaně utíkat z pokeballu a baví ho strašit tím svou trenérku. Jeho postoj k vílám se nezměnil, psychické útoky mu už ale nevadí. Ve velkém se začal vyhýbat všem modrým kamenům, protože nechce, aby z něj byl Gallade.
Gardevoir nyní měří 1,7 metrů, váhou ale spadl na 30 kilogramů, což je zapříčiněno tím, že i nadále k pohybu využívá své nohy a ne levitaci. Už mu nevadí víly, i nadále ale odmítá naučit se jakýkoli vílí útok. Smířil se s tím, že fighting a dark útoky se jako Gardevoir nenaučí, takže se místo toho rozhodl naučit se ty nejmocnější psychické útoky. Povahou zůstává skoro stejný - jen před svou trenérkou si zvykl chovat se občas trošku hlučněji.
Útoky:
- Confusion
- Double Team
- Future Sight
- Hypnosis
- Dream Eater
- Healing Wish
Další vývin:
Aktivní Accessory Red Feather Sprite.pngČervené peříčko (Butik slečny M)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enwy Enwy | 4. června 2017 v 20:35 | Reagovat

Samozřejmě, že jsem si večerní incident pamatovala. Kdo by také ne, že? Doufala jsem, někde hluboko v duši, že si to Ralts nebude pamatovat, ale věděla jsem, že takový osud by byl až příliš snadný. Vyhodila jsem nejistě pokéball do vzduchu. "Let's shine, Ralts!" Má obvyklá hláška byla stejně trapná jako vždy, pouze pronesena již tak přirozeně, že se trapnost propadla kamsi do země (ironie?). Jakmile malý pokémon vykoukl, už jsem začala s vysvětlováním.
"Um.. dovol mi vysvětlit včerejšek," načala jsem a nervózně si začala natáčet pramínek vlasu kolem prstu. "Bylo to takové... nedorozumění... tak se prosím nezlob. Neměla jsem v plánu na tebe ze začátku zaútočit, věř mi." Čekala jsem, jak na to bude reagovat.

2 [A] Drobeček [A] Drobeček | 4. června 2017 v 20:52 | Reagovat

[1]: Ralts tě se zájmem pozoroval. Když jsi domluvila, uznale pokýval hlavou. "Jsi silná, líbíš se mi! Incident ti odpouštím," usmál se na tebe. "Myslím, že bude pro obě strany výhodné, když mě budeš trénovat, co ty na to?" pravil a začal se rozhlížet po okolí. "Povíš mi něco o sobě?"

3 Enwy Enwy | 4. června 2017 v 21:01 | Reagovat

[2]: "Hele, já vím, že jednoduše nechceš uznat porážku ale-..." Udiveně jsem na něj vykulila oči. "Oh, vážně?!" zazářila jsem. Chvilku jsem ho poslouchala a pak se nesměle uculila. "No... já nic. To všechno říkej Garlanovi, Charmeleonovi, toho už určitě znáš." Byla jsem mile překvapená, že nás přijal tak rychle. Čekala jsem, že přijde vlna obvinění a podobně. "Samozřejmě, můžeme trénovat společně. Seznámím tě i s mým týmem," souhlasila jsem vřele s jeho návrhem. Pokud chceme dosáhnout druhého stadionu, měli bychom teď trénovat a přitom si užívat i sluníčka.
"O mně?" zamrkala jsem a popřemýšlela. Co bych tak o sobě mohla říci..? "Ještě jsem se vlastně nepředstavila, promiň mi to. Moje jméno je Enwy, jsem trenérka pokémonů, která před dnem a půl dosáhla prvního stadionu," povídala jsem. "Moje sekundární druhý cíl je být idol a vykouzlit lidem úsměvy na tváři. Mimochodem, máš vážně pěkný úsměv."

4 [A] Drobeček [A] Drobeček | 4. června 2017 v 21:29 | Reagovat

[3]: Při tvojí poznámce o Raltsově úsměvu se pokemon zaculil. "Díky," zasmál se. "Mám ale podmínku: nebudeš mě učit žádné fairy útoky, protože víly já prostě nesnesu..." zavrčel. "A předem bych si chtěl unasnit, v co mě chceš vyvinout, abych měl dost času na rozmyšlení, jestli mi to nebude vadit," dodal.
"Oh a ještě jedna věc: prosím, co nejdřív mě vyviň. Potřebuji delší nohy, špatně se mi běhá," zasmál se Ralts.

5 Enwy Enwy | 13. června 2017 v 21:28 | Reagovat

[4]: "No... myslím, že není problém," zamyslela jsem se ohledně jeho podmínky. "Ani ty, které by mohly v budoucnu podpořit tým nebo vypadají epicky?" ujišťovala jsem se. Jak to tak znělo, nebyla moc vysoká šance, že se bude chtít vyvinout do Gardevoir.
"Ohledně vývinu si ještě nejsem jistá. Není to spíš na pokémonovi?" ušklíbla jsem se nesměle. "Ráda bych z tebe Gardevoir. Jen mezi námi - na jedné louce, kde jsem jednou byla, je jedna fakt sexy Gardevoir ženská, tu prostě musíš poznat," pak jsem se náhle zarazila, co to zase melu za nesmysly. Mé já mi dalo silnou facku. "Každopádně, není to samozřejmě protože bych z tebe chtěla mít nějakou okouzlující dámu, ale proto, že Gardevoir se mi zdá být silnější. Můžeš levitovat místo chození a podobně," vysvětlila jsem pravý smysl mých myšlenek, aby si snad Ralts nemyslel, že mám nějaké úchylky či co.

6 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. června 2017 v 21:44 | Reagovat

[5]: "Oh, ty ze mě chceš Gardevoir?" rozzářil se Ralts. "Bál jsem se, že budu muset být Gallade-" zarazil se, protože si uvědomil, že vypadl ze své seriózní role. "Ehm, chtěl jsem říct, že si to ještě pořádně rozmyslím!" řekl přísně. "Ale pozor! Vílí útoky fakt ne!" zvolal rázně.

7 Enwy Enwy | 14. června 2017 v 6:25 | Reagovat

[6]: Ušklíbla jsem se, když jsem zjistila, že v podstatě si žádá to, co z něj chci mít. Ne že bych na tom nějak extrémně trvala, samozřejmě. "Dobrá tedy. Uvažuj o tom, času dost," vyslovila jsem, naoko vážně, avšak uvnitř jsem byla šťastná bez sebe. "S navigační vílou se už znám," zauvažovala jsem nahlas. "Myslím, že se můžeme vydat jiným směrem než vílím." Chvilku jsem přemýšlela, jak asi může vypadat seznamování Garlana s Raltsem. Doufám, že mu nebude chtít vypálit obličej.
"Mimochodem, nechceš nějaké jméno?" zeptala jsem se najednou. "Jméno je něco, co tě má představovat, takže abys nebyl jen Ralts jako ostatní tví soudruhové."

8 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. června 2017 v 15:52 | Reagovat

[7]: "Jestli vymyslíš nějaké dobré jméno, proč ne," pokrčil Ralts rameny.

9 [A] Drobeček [A] Drobeček | 24. června 2017 v 12:22 | Reagovat

Raltse pohltila bílá záře a jeho tělo se začalo protahovat. Když proces evoluce skončil, stál před tebou Kirlia. Chvilku se zmateně díval na své nové tělo, pak mu došlo, co se stalo a začal nadšeně poskakovat kolem. "Já mám nohy, já mám nohy!" volal šťastně. Doběhl k tobě. "Podívej, já mám nohy!" vykřikl a jedním dlouhým skokem tě přeskočil, aby ti dokázal své tvrzení.

10 Enwy Enwy | 24. června 2017 v 13:51 | Reagovat

[9]: Sledovala jsem jeho evoluci s výrazem napůl: "Yeah man, this is my boi," a napůl s "Whoooaaaaa!" Jakmile záře ustala, nadšeně jsem se k němu přilepila. "Vypadáš hustě!" vydala jsem ze sebe. Pak jsem se trochu zamračila. "I když teď méně vidím tvůj úsměv, za to vidím tvoje super oči!" nadchla jsem se. Trochu mi připomínal baletku, ale to jsem zase říkat nahlas nemusela. "S-super!" řekla a uhnula stranu, když se mě pokusil přeskočit. "Je snadné si na ně zvyknout?" optala jsem se.

11 [A] Drobeček [A] Drobeček | 24. června 2017 v 14:03 | Reagovat

[10]: "Jasně že je to snadné!" zvolal nadšeně. "Na tenhle okamžik jsem čekal několik dlouhých dní!" zasmál se a dál kolem nadšeně pobíhal a zjišťoval, co všechno jeho nové nohy dokážou. Prudce se zastavil. "Má Gardevoir nohy?" zeptal se vážným tónem.

12 Enwy Enwy | 24. června 2017 v 14:14 | Reagovat

[11]: Nad jeho otázkou jsem se zarazila. "No, tím si nejsem jistá. Gardevoir nohy nepotřebuje a levituje ve vzduchu. Myslím, že je má skryté pod pláštěm," přemýšlela jsem. "Poslouchej, Ravieli," začala jsem. "Plánovali jsme teď jít na louku. Minule jsem tam potkala jednu Gardevoir holku - možná nám to poví!"

13 [A] Drobeček [A] Drobeček | 24. června 2017 v 14:23 | Reagovat

[12]: "Yosh, půjdeme na louku!" zaradoval se Kirlia a už si plánoval, jak ti zase uteče z ballu. "A jestli nám to nebude chtít vyzradit. vymlátíme to z ní!" zvolal a zatvářil se hrozivě.

14 Enwy Enwy | 24. června 2017 v 14:45 | Reagovat

[13]: "Dobře, jsem ráda, že souhlasíš," usmála jsem se a vytáhla pokéball. Ani jsem nepomyslela o tom, že by mohl z pokéballu zdrhnout a jen jsem ho povolala dovnitř.

15 [A] Drobeček [A] Drobeček | 1. července 2017 v 16:17 | Reagovat

Kirliu po tréninku zahalila bílá záře a pokemon se pomalu rostl, až byl dvakrát větší, než původně. Záře zmizela a před tebou stál vysoký Gardevoir.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."