Daella's Chimchar

12. června 2017 v 17:56 | Enwy
Výsledek obrázku pro chimchar
Chimchar
Pohlaví: Samec
Typ: Fire
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Chimchar byl už od malička pokémon, který spíše koumal vědu, než aby zápasil. Nejraději svůj čas tráví v lesích, lezením na vysoké stromy. Je úplně puff do Garyho Oaka a považuje jej za svého no.1 idola. Zpátky však k jeho povaze. Chimchar je tichý a osamocený pokémon, který nejradši svůj čas tráví sám nebo jen s velmi blízkými přáteli. Porozumnět mu je velmi těžké, neboť využívá vědecké termíny, avšak když si k němu najdete cestu, je úžasný společník.
Útoky:
Fire - Ember
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daella Daella | E-mail | 12. června 2017 v 21:48 | Reagovat

Konečně jsem se mohla vydat na mojí dlouho očekávanou cestu. Odkládala jsem do dost dlouho kvůli rodičům většina dětí z mé vesničky svého pokemona už měli a já toho prvního budu mít teprve až ve svých 15-ti letech. To ale ničemu nevadí. Nikdy mě nelákaly zápasy tedy sledovat je bylo fajn, ale nikdy jsem si neuměla sama sebe představit v nějakém takovém zápase. Proto jsem také zvolila koordinátorské soutěže. Svého prvního pokémona a také společníka jsem dostala ani ne před 10-ti minutami. Vyšla jsem z laboratoře a v ruce jsem svírala pokeball. Nadechla jsem se a opět vydechla,byla jsem dost nervózní,snad něco nepokazím.Ještě jsem se znovu nadechla "Chimchare pojď ven" řekla jsem a pokéball jsem hodila do vzduchu. Nebudu dělat žádné prudké pohyby nebo se chovat jako totální blbka. Když se to zlatíčko objevilo čopla jsem si na zem a mlčky jsem ho sledovala "Ahoj,jsem Daella moc ráda tě poznávám" usmála jsem se na něj a natáhla jsem k němu pomalu ruku abych si potřásla s jeho packou.

2 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. června 2017 v 18:09 | Reagovat

[1]: "Zdravím samičí zástupkyni rodu homo sapiens sapiens," pravil Chimchar a uklonil se. "V hlavním nervovém orgánu se mi vytváří hormony štěstí z toho, že jsem mohl pomocí kognitivních funkcí zaznamenat tvojí existenci," řekl a zatvářil se moudře.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."