Červen 2017

Skugga's Rockruff

30. června 2017 v 18:10 | Enwy
Výsledek obrázku pro rockruff
Rockruff - "Ralph"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 7
Růst: Středně pomalu
Získání: Farma Vivillonů
Sehranost s trenérem: 22% / Zkušenosti v zápasech: 4%
Štěstí: 3% / Láska k trenérovi: 10%
Povaha:
Rockruff je pokémon, který se spíše více soustředí na stranu temna, i když neznamená to, že chce konat zlo. Jednoduše je introvertní a nerad se s někým baví o sobě, o společnosti nebo o čemkoliv. Byť není pesimista, optimista to rozhodně není, spíše chodící oddanost sama. I přesto je Ralph však příliš malý na to, aby rozuměl úplně všemu.
Má rád časté procházky a západ slunce.
Útoky:
- Leer
- Tackle (Nárazový útok)
- Rock Throw / Doučit
Další vývin:

Oumi's Poochyena

29. června 2017 v 19:15 | Enwy
Výsledek obrázku pro poochyena
Poochyena - "Aaron"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 10
Růst: Středně pomalu
Získání: Route 1
Sehranost s trenérem: 10% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Poochyena je přechytralé děcko, co ví všechno a vždy nejlépe - alespoň on si to myslí. Všechny strašně moc terorizuje naprostou apokalypsou a příjezdem čtyř apokalyptických jezdců. Až chce vyrůst, nechce se věnovat zápasům, ale založení Anti-apokalyptické organizace, něco jako Klub osvětlených, kteří by skrytě ochraňoval svět. Chová se někdy naprosto absurdě, ale na druhou stranu s ním není nikdy nuda.
Útoky:
- Howl (Vytí)
- Tackle (Nárazový útok)
Další vývin:

Ino's Noibat

26. června 2017 v 16:45 | Enwy
Výsledek obrázku pro noibat
Noibat - "Yuuichirou"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 12
Růst: Středně pomalu
Získání: Věž
Sehranost s trenérem: 73% / Zkušenosti v zápasech: 12%
Štěstí: 36% / Láska k trenérovi: 14%
Povaha:
Noibat je ještě malinký a tak světa neznalý. Jeho hlavní oporou byl jeho otec, který pro něj znamenal všechno na světě. Je trochu uplakánek, nešikovný a naprosto dětinský, v mnoha ohledech nezodpovědný a nesamostatný. I přesto nepatří mezi ty druhy dětí, co si pláčem a křikem vydobyjí vše, co chtějí a zná své hranice.
K Ino se připojil jen momentálně dočasně. Jeho hlavní prioritou je najít svého taťku a vrátit se domů, ale může se stát, že si přítomnost Ino natolik oblíbí, že u ní zůstane. Má k ní vztah jako k druhé matce.

Za dobu pobytu u své trenérky jí často asistoval jako mafiánský partner, takže mu zločin nepřijde špatný a ani se ho nebojí. Kulka v noze? Probodnuté tělo? Ale prosím vás! To podle Noibata není nic hrozného! Není sadista, avšak při pohledu na takovou scénu je klidný, nevadí mu krev. Začíná myslet strategicky.
Útoky:
- Tackle
Další vývin:

Ino's Sylveon

26. června 2017 v 16:29 | Enwy
Sylveon - "Sylvenia, královna víl"
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Rychlovka
Sehranost s trenérem: 24% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 36% / Láska k trenérovi: 5%
Povaha:
Sylveon není žádná obyčejná. Obývala zahradu Gracidee a je královnou víl, i když ne všichni uznávají její autoritu. Sylveon je v pohádkách známá jako Sylvenia. Je bezmocně zamilovaná do krále nymf Leaberona a není šance, aby je od sebe někdo odtrhl, alespoň ne psychicky. Pohádky také říkají, že pokud je královna v nebezpečí a ozve se její bolestný křik z duše, je možné, že to slyší všichni vílí pokémoni na světě.
Sylvenia je všemi velmi milovaná a ctěná královna. Je velmi laskavá a není obyčejného pokémona, který by se o ní opovážil říct něco špatného, kdyby měl důvod. I přesto je Sylvenia někdy příliš vztahovačná a velmi dbá na pohodlí svých "poddaných". Byť se to děje velmi zřídka, právě kvůli stresu nahromaděného kvůli starosti se stává, že bývá mrzutá a arogantní - všichni však ví, že je to pouze proto, že není sama se sebou spokojená. Nenechává své negativní nálady, aby ovlivnily morálku ostatních.
Útoky:
- Disarming Voice
- Helping Hand
- Sand Attack
Další vývin:
(Pozn: speciální, nemá vývin)

Policie - Přidat se k Jennyiné policii

25. června 2017 v 15:49 | Enwy
Každým úkolem se vám budou přičítat procenta pod profilem, záleží na tom, jaké úkoly děláte. Jedná se o Jennyinu důvěru. Pokud procenta přesáhnou 75%, můžete požádat o přidání se k policii. Jakmile se to schválí, dostanete Policejní průkaz, Výsledek obrázku pro police badge png Policejní odznak, Vysílačku a oblek. Exkluzivně pro 18+ s vysokou hodností také nabízí autoškolu/motoškolu a poté vlastní služebnický vůz.

Real Sohan.png Rotný, strážmistr, nadstrážmist

Malefencingolympic.pngFemalefencingolympic.png Podpraporčík, praporčík, nadpraporčík
Desert Warrior.png Podporučík, poručík, nadporučík
Fanged Costume (Silver).png Zásahová služba
Desert Warrior (Black).png Špehové
Výsledek obrázku pro oddělovač png
Pokud se přidáte k policii, budete muset nosit oblek, takže budete každému na očích (kromě špehů). Budete ubytováni v ubytovně policejní akademie, ve vyšším patře. Oficiálně budete moci stále působit v týmech Lycan/Rebirth/Harmony, ale dostanete trochu jiný rámeček, protože budete jenom záskok (= nižší šance na účastnění se týmových měsíčních bitev). Toť k přidání se.

Policejní stanice

25. června 2017 v 15:38 | Enwy
Výsledek obrázku pro pokémon jenny
Jdeš si to svižným tempem na Policejní stanici. Ještě než půjdeš dovnitř, zastavíš se a prohlédneš se znak policie na dveřích. "Co tu chceš?" ozve se za tvými zády. Když se otočíš, uvidíš tam strážníka a Growlitha. Strážník má v ruce obušek a zle si tě prohlíží. "No, já-" - "Já vím co tu chceš," zavrčí. Jsi v nesnází, když v tom se přiřítí motorka a navíc ní sedí další policista. Pomyslíš si, že je to tvůj konec. K tvému štěstí je to samotná policistka Jenny.
Jistě všichni víme, kdo je policie. Je to spravedlnost sama a jejím hlavním úkolem je pomáhat a chránit lidi, zneškodnit ty, co porušují zákon. Vrchní velitelkou je policistka Jenny, která však není zdaleka úplným vrcholem. Nad ní ještě stojí vrchní důstojníci, důstojníci, armádní generál, ministr vlády a obrany, Vláda samotná.
Policisté jsou schopni v pouze pár oborech a proto někdy na běžné úkoly potřebují pomoc. Všechny úkoly jsou napsány na seznamu na policejní stanici.

SEZNAM ÚKOLŮ NA STANICI

Výsledek obrázku pro police icon EASY | DOKONČENO - Rory
INFORMACE: Zaujmi práci hlídače.
DETAILY: Policejní garáž je přes noc hlídaná. Hlídačovi ale rodí žena a tak potřebuje zástup. Dohlédni na chod kamer, které hlídají policejní parkoviště a v případě jakéholiv podezřelého obrazu na monitorech ihned tento děj nahlaš.
ODMĚNA: 300 Y

Výsledek obrázku pro police icon MEDIUM | DOKONČENO - River Hope
INFORMACE: Policie zabavila pašeráckou zásilku. Pokémon je nepříjemný.
DETAILY: Pokémon je nepříjemný Arbok. Důvod jeho chování je neznámý, není-li to příliš malá krabice. Ve skutečnosti je jeho prostor třikrát větší než on. Arbok si neustále stěžuje, na všechno možné a to ne zrovna za použití slušných výrazů. Zklidni ho, nauč ho slušnému chování, než ho policie nepřeveze do útulku.
ODMĚNA: 400 Y

Výsledek obrázku pro police icon HARD* | DOKONČENO - River Hope
INFORMACE: Na stanici sedí ztracená holčička, která ale s policisty nechce mluvit.
DETAILY: Holčička se údajně ztratila. Policisté ji našli na ulici a volala svou mámu. Každopádně, poté, co ji odvedli na stanici, odmítá mluvit. Je třeba zjistit její bydliště, jméno a případně kontakt na rodiče.
ODMĚNA: 500 Y

Výsledek obrázku pro police icon EXTREME* | Není dostupné
INFORMACE: Policisti stojí při sobě. Postarej se o Riveru v nesnázích.
DETAILY: Pan Rivera je policistka pracující v kanceláři. Je už poměrně staršího věku a má za sebou spoustu věcí. To, co ho ovlivňuje teď, jsou noví, brigádní, policisté, kteří přišli vypomoct na stanici. Začali ho nehezky pomlouvat a on, jakožto milý a vstřícný týpek, neví, jak s tím naložit. Pomoz mu.
ODMĚNA: 500 Y

* Možnost, že se provedení úkolu nezdaří
Související obrázek SHERLOCK I. | Drobeček
INFORMACE: "... had si svléká svou kůži."
DETAILY: Žádný hadí pokémon se případu netýká, avšak když si had svléká kůži, nastává velká změna. Tou změnou je náhlá výměna personálu na dané policejní stanici. Tento nepřirozený děj se zatím nikdy v minulosti nestal - tedy žádný v vyšších mocností nikdy nevyměnil celý personál. Říká se, že někdo ve skupině zradil a podezření jsou všichni vyměnění. Zjisti o případu více a vyřeš ho.
ODMĚNA: 300 Y (+ Přežití)
Související obrázek SHERLOCK II. | DOKONČENO - Rory
INFORMACE: "... měj na paměti to, co je ti dáno."
DETAILY: Na stanici se objevil neznámý dopis, na kterém je volná básnička: "Tři skoky, lásko má, jsi v prachu a v krvi ležíš - slyším kroky, lásko má, proč neběžíš." Před pár dny, než se dopis na stanici objevil, byla nahlášena vražda a tělo ani pachatel se nenašli. Je na tobě zjistit původ a význam básničky a spolu s tím i vyřešit celou tuto záhadu.
ODMĚNA: 500 Y
Výsledek obrázku pro pistole icon ZÁSAH I. | DOKONČENO - Rory | Kniha
INFORMACE: Hledá se novinář, který byl na jednom z místa činů a viděl to, co policie ještě neví. Takto pronesl jeden ze svědků, pravda je neznámá. Je třeba ho najít a zajistit jeho bezpečí. Potřebná Jennyina důvěra +20%.
DETAILY: není možné
ODMĚNA: dle práce, hrozí všechno možné (Žádost o pokémony/itemy k vaření banned)
Výsledek obrázku pro pistole icon ZÁSAH II. | UKONČENO - Skugga | Kniha
INFORMACE: Jeden z Arcaninů, poté, co mu byla dána injekce proti vzteklině, utekl. Je potřeba ho najít, než se mu něco stane. Potřebná Jennyina důvěra +20%.
DETAILY: není možné
ODMĚNA: dle práce, hrozí všechno možné (Žádost o pokémony/itemy k vaření banned)

MOMENTÁLNĚ UZAVŘENO, ŽÁDÁ SI VÍCE ČLENŮ
INFORMACE: Špehování organizace. Potřebná Jennyina důvěra +70%.
DETAILY: Lze se účastnit pouze za přítomnosti dalšího hráče.
ODMĚNA: dle odvedení
MOMENTÁLNĚ UZAVŘENO, ŽÁDÁ SI VÍCE ČLENŮ
INFORMACE: Špehování organizace. Potřebná Jennyina důvěra +70%.
DETAILY: Lze se účastnit pouze za přítomnosti dalšího hráče.
ODMĚNA: dle odvedení
Úkoly se plní zde pod profil, případně se zde odevzdávají úkolové předměty.
Odměna je pouze přibližná. Odměna záleží na tom, jak dobře práci odvedete. Kouká se i na to, jak nenápadní jste byli.

Úkol probíhá takto:
První komentář: "Beru úkol *le procitovat úkol*"
Admin: "*blíže vysvětlí úkol a okolnosti*"
Druhý komentář: "*jak úkol plníte*"
Admin: "*vypíše odměnu*"

NPC POSTAVY MÍSTA

POLICISTKA JENNY - Disciplinovaná šéfová policejní stanice. Každý region má svou Jenny a tahle patří mezi ty přísné, i když citlivé a se schopnosti částečně přenést přes srdce chyby nováčků i seniorských policistů. Má vlastního Arcanine, který nebývá v pokéballu.
BEN (NEDOSTUPNÝ) - Pro některé znám jako Benny, je zástupce policistky Jenny. Je velmi milý a laskavý, dělá za svou výše nadřazenou papírování.
CALAS (PASIVNÍ) - Ve skutečnosti poloviční nováček se účastní jen speciálních akcí buď jako záloha nebo jako přímá síla a mozek operace. Oplývá darem přirozeného šarmu a starostlivosti. Mezi jeho pokémony patří Delphox jménem Daphne, Bewear se zlozvykem věčného objímání a horkokrevný Staraptor. Obvykle slouží na jiné stanici v kanceláři. Má B-1 řidičský průkaz.
VIPER (PASIVNÍ) - Bláznivý poručík, který se účastní jen speciálních akcí. Díky svému elánu a energické povaze zvládá vícero rolí. Nesnáší papírování, které za něj podstatně dělá Empoleon jménem Leonardo. Mezi jeho další pokémony patří Houndoom Demogorgon, Luxray Dionne/Diana a zdravotník Garchomp Deus. Má průkaz na motorku a drží rekord za největší počet rozbitých služebních vozů... vůbec.
RAY RIVERA - Zkráceně znám jako pan Rivera je kancelářský policista bez hodnosti, který má za útok vyučit nováčky. Jeho oblibou je uklízení a papírování. Má neutrální povahu.

PŘIDAT SE K POLICII


Crow - Přidat se ke Clariné mafii

25. června 2017 v 14:43 | Enwy
Každým úkolem se vám budou přičítat procenta pod profilem, záleží na tom, jaké úkoly děláte. Jedná se o Clařinu důvěru. Pokud procenta přesáhnou 75%, můžete být po nějakém, případně při nějakém, úkolu oficiálně vyzváni k tomu, abyste se stali jedním z členů mafie. Jakmile se to schválí, dostanete Přístupní kartu do Clariného speciálního salónu a podle toho, jaké postavení vám dá, dostanete oblek.

Oblek dračího jezdce.pngOhnivé šaty.png Dračí postavení - První řada, hlavní útok a spíše kamikaze akce, skupina vedená Viktoriou
Šaty měsíce.png Oblečení draka.png Tygří postavení - Druhá řada, taková univerzální záloha na cokoliv, skupina Clary
Oblek černého větru.pngOblek modrého draka.png Hadí postavení - Třetí řada, medikové a podpora, skupina Delie

Výsledek obrázku pro oddělovač png
Pokud se přidáte ke Crow, budete muset nosit oblek, takže budete každému na očích. Budete ubytováni v Clubu, ve vyšším patře v hotelu. Oficiálně budete moci stále působit v týmech Lycan/Rebirth/Harmony, ale dostanete trochu jiný rámeček, protože budete jenom záskok (= nižší šance na účastnění se týmových měsíčních bitev). Toť k přidání se.

Pro přidání se nedá žádat, Clara, Victoria či Delia vám sami vyzvou.

Crow Club

25. června 2017 v 14:20 | Enwy
Související obrázek

Crow Club je hlavní konkurence Clubu Legion. Zatímco Legion Club ve městě je cílem kvůli černému trhu, do Crow se sjíždí lidé za (někdy špinavými) pracemi. Zvenku se Club tváří jako obyčejný music club, ve kterém lidi paří, ale ve skutečnosti je to doupě mafie. Dovolte mi vám představit tyto tři slečny. Zleva, dívka s černými vlasy, Delia, je zástupce šéfové, která sedí uprostřed. Její jméno je Clara a je to jeden z nejvlivnějších lidí podsvětí. A nakonec Victoria, Clarin hlídací pes. Tato mafie, podobná Bratrstvu nebo Hotelu Moscow, má přísná pravidla a proto nikdo není tak skutečně oprávněn potkat Claru osobně. Nejradši se promlouvá skrze Deliu, Victoria je němá. Občas se objeví Lyona, neznámá holka, která se přidala ke Crow z neznámého důvodu. Má za úkol především oživovat klub.
Narozdíl od Clubu Legion, který policie nemá šanci vypátrat, Crow je v podstatě nechráněný. Ani jedna z tří žen však nemůže být zatčena, protože nikdy nebyli přistižené při činu, i když se o nich ví, že jsou hlavou celého černého světa regionu.

No, ale to přeci nemusí žádný z trenérů vědět, že? Celé pozadí o světě Crow Clubu je skryt v záři reflektorů a diskokoulí, jelikož se Club tváří pouze jako zábava. Pokud se dostanete k baru, nachází se tam seznam úkolů, z kterých se dají vytěžit pořádné peníze.

Výsledek obrázku pro money icon EASY CASH | Kami Kamai
INFORMACE: Brigáda barmana na jedno odpoledne.
DETAILY: Barman šel k doktorovi a tak je tvým úkolem ho zaskočit. Nezapomeň, že musíš jahodové martini, posvátný drink Crowu, nalít jen správným lidem - ne všichni na něj mají nárok. Tvá práce je jednoduchá a takto stručná.
ODMĚNA: 300 Y

Výsledek obrázku pro money icon MEDIUM CASH | DOKONČENO - Amelie
INFORMACE: Ukliď Lyonino růžové vozidlo.
DETAILY: Lyona je pomocník mafiánů. Naneštěstí, kromě toho, je i dítě. Vlastní sytě růžový hippie-van, ve kterém tráví snad všechen svůj čas. Má ráda sladké, tudíž v autě dělá nepořádek, ať už se jedná o drobky či obaly od všeho možného, nepomineme ani plechovky a prázdné plastové láhve. Dej se do úklidu!
ODMĚNA: 400 Y (+ Zručnost)

Výsledek obrázku pro money icon HARD CASH | Rory
INFORMACE: Zahraj si s Deliiným Espeonem pár her - přetahovaná, schovávaná a páka.
DETAILY: Espeon je pravděpodobně nejsilnější pokémon celého Crow. I přestože je to silný pokémon, je to kočka... a pěkně hravá. Rád si hraje na přetahovanou, schovávanou a páku. Nejhorší na tom je, že k tomu nikdy nepoužije své fyzické síly. V případě přetahované lano tahá psychikou, stejně jako při páce a při schovávané prostě levituje vysoko. Slabí oponenti ji nudí. Nuže... najde tentokrát soupeře své úrovně?
ODMĚNA: 450 Y

Výsledek obrázku pro money icon CASH LV. MAFIAN | Není dostupné
INFORMACE: ...
DETAILY: ...
ODMĚNA: 500 Y (+ Přežití)
Výsledek obrázku pro black rose png MUŽI | DOKONČENO - Drobeček
INFORMACE: Zimní spánek byl pro Lyonu ukrutné období. Někdo ji vezměte na rande, aby roztála.
DETAILY: Otevřené seznamky nejsou nic pro slečnu Lyonu, pomocnici u mafie. Její srdce během zimy zamrzlo a potřebovalo by roztát. Pokud ses zrovna rozhodl stát se tím odvážlivcem, který zkusí své štěstí, věz, že Lyona má nejradši dětská místa jako jsou zábavní parky nebo bazény a ze všeho nejvíce miluje sladké jídlo. Na romantická místa příliš není, dělá si z nich srandu.
Pamatuj - není plnoletá...
ODMĚNA: dle odvedení (+ Přežití)
Výsledek obrázku pro black rose png ŽENY | Volné
INFORMACE: Zaflirtuj, pohraj... oh, oops! Kde je tvá kreditka?
DETAILY: Celý Crow má svůj způsob pro humor a nedělá jim problém si vystřelit ze svých vlastních lidí za účelem je otestovat. Něco takového si usmyslela vyšší mocnost, která nařídila otestovat bodyguardovu odolnost vůči flirtujícím, okouzlujícím ženám.
V případě tohoto úkolu je třeba závěr nechat otevřený. Pokud se ti podaří sebrat jeho kreditku, pro něj to znamená neúspěch. V případě, že se ti to nepodaří, selhala jsi ty. Jakým způsobem to provedeš je samozřejmě čistě na tobě.
ODMĚNA: dle odvedení
Související obrázek FREEDOM I. | UKONČENO - Ino | Kniha
INFORMACE: Do Crow přijela zástupkyně a pravá ruka jiné mafie, s kterou si Crow domluvil schůzi. Nikdo vlastně neví, jak vypadá, ale bude třeba jí zajistit ochranu. Clara a spol. potřebují, aby se do klubu dostavila živá a bez úhony, jelikož nese důležité poslání. Potřebná Clarina důvěra +20%.
DETAILY: není možné
ODMĚNA: dle práce, hrozí všechno možné (Žádost o pokémony/itemy k vaření banned)

Související obrázek FREEDOOM II. | Není dostupné | Kniha
INFORMACE: Z letiště má dorazit důležitá, avšak tajná, zásilka. Jedná se o sedm legendárních obrazů, které ztvárňují Sedm smrtelných hříchů. Jsou samozřejmě pašovány a tvým úkolem bude je dovézt (propašovat) z letiště přes ochranku do klubu, jen aby si je Clara mohla vystavit ve svém salónu. Jak sobecké to přání - přesně, jak se od Miss Balalaika očekává. Potřebná Clarina důvěra +20%.
DETAILY: není možné
ODMĚNA: dle práce, hrozí všechno možné (Žádost o pokémony/itemy k vaření banned)

MOMENTÁLNĚ UZAVŘENO, ŽÁDÁ SI VÍCE ČLENŮ
INFORMACE: Zkoumání podzemních chodeb. Potřebná Clarina důvěra +70%.
DETAILY: Lze se účastnit pouze za přítomnosti dalšího hráče.
ODMĚNA: dle odvedení, náhodné

MOMENTÁLNĚ UZAVŘENO, ŽÁDÁ SI VÍCE ČLENŮ
INFORMACE: Zkoumání podzemních chodeb. Potřebná Clarina důvěra +70%.
DETAILY: Lze se účastnit pouze za přítomnosti dalšího hráče.
ODMĚNA: dle odvedení, náhodné

Úkoly se plní zde pod profil, případně se zde odevzdávají úkolové předměty. U některých úkolů hrozí, že můžete být pronásledováni policií.

Úkol probíhá takto:
První komentář: "Beru úkol *le procitovat úkol*"
Admin: "*blíže vysvětlí úkol a okolnosti*"
Druhý komentář: "*jak úkol plníte*"
Admin: "*vypíše odměnu*"

NPC POSTAVY MÍSTA

CLARA - Jinak také Miss Balalaika, Scarlet Balalaika nebo Šarlatová Balalaika je šéfová mafiánského podniku. Nikdo se s ní příliš nepře, pokud nechce být o hlavu kratší...
DELIA - Oficiální Pravá ruka Clary, skrz ní se promlouvá k vyšší mocnosti. Je známo, že má Espeona, který ovládá velmi silné psychické schopnosti a Swellow, který slouží jako oči a uši crowské mafie. Citově je vázána na Viktorii.
VIKTORIA (NEDOSTUPNÁ) - Neoficiálně Hlídací pes Crow, oplývá neskutečnou fyzickou silou i přesto, že povahově i vzhledově vypadá jako něžná křehotinka. Dává pozor na disciplínu a pravidla crowské mafie.
ROBERTO - Muž postaršího věku, dřívější kmotr mafie. Nyní pracuje jako barman.
LYONA - Dvanáctileté otravné děcko, které je, i přes mínění jiných, neskutečně inteligentní. Naneštěstí svou inteligenci dává najevo jen málokdy a vynalézavost jen v případě, kdy se musí dostat z vlastního problému. Je tu z důvodu dočasného nahrazení Viktorie.

PŘIDAT SE K MAFII


RCH: Johto - Mt. Silver

25. června 2017 v 11:46 | Enwy
Výsledek obrázku pro mt. silverVýsledek obrázku pro mt. silver

Mt. Silver je něco jako druhý Mt. Ember, jen s tím rozdílem, že sem mohou jen trenéři s třemi odznaky a výše. Je spojen s Route 28 v Johtu. Tato hora je známá především díky polárním zářím, která jsou zde vidět a Moltresem, který je cílem mnoha milovníků legendárních pokémonů. Občas se objeví pouze jako kometa na nebi, jindy sedí na vrcholu. To jsou však jen fámy zdejších, nikdy nikdo ho skutečně neviděl. Okolní lesy jsou plné divokých pokémonů.

Donphan
Doduo
Ursaling
Whismur
Linoone
Buizel
Bidoof
Heracross
Poliwag
Quagsire
Misdreavus
Natu
Pikachu
Snorlax
Houndour
Snover

Věci, které se tu dají nalézt:
Dawn Stone, Hvězdný prach, Proteiny, Kus hvězdy, Lano, Zlatý nuget, Černá flétna, Ultra Ball, Rare Candy

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
Hledat věci můžete každý měsíc třikrát.

RCH: Kanto - Kaňon Sevault

25. června 2017 v 11:33 | Enwy
Výsledek obrázku pro sevault anime
Sevault Canyon je velmi hluboký a ve svém profilu odkrývá starohorní a prvohorní vrstvy hornin. Zdvih související s vlivem deskové tektoniky spolu s horotvornými procesy dal vzniknout Kanto-ské plošině. Vysoká převýšení jsou také důsledkem většího množství srážek v povodí řeky, které však nezměnily místní vyprahlou krajinu.
Eroze a sesuvy s dalšími přírodními pochody neustále proměňují tvářnost zdejší krajiny a hloubku i šířku kaňonu. Zdvih plošiny však nebyl stejnoměrný a tak je část na sever od řeky o 300 metrů vyšší než část jižní.
Teploty v severní části jsou průměrně nižší z důvodů větší nadmořské výšky (2 400 metrů). Během zimních měsíců jsou v celé oblasti běžné vysoké sněhové srážky.
- Upraveno z článku o Grand Canyon (Wikipedie)

Milktank
Tauros
Sandslash
Lickitung
Ursaling
Tangela
Exeggcute
Chansey
Girafig
Ninetales
Rapidash
Phanpy
Cubone
Larvitar
Skarmory
Onix

Věci, které se tu mohou nalézt:
Zlatý nuget, Hvězdný prach, Dusk Ball, Lano, Rare Candy

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
Hledat věci můžete každý měsíc třikrát.
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."