Červen 2017

Skugga's Rockruff

30. června 2017 v 18:10 | Enwy
Výsledek obrázku pro rockruff
Rockruff - "Ralph"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 7
Růst: Středně pomalu
Získání: Farma Vivillonů
Sehranost s trenérem: 19% / Zkušenosti v zápasech: 4%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 3%
Povaha:
Rockruff je pokémon, který se spíše více soustředí na stranu temna, i když neznamená to, že chce konat zlo. Jednoduše je introvertní a nerad se s někým baví o sobě, o společnosti nebo o čemkoliv. Byť není pesimista, optimista to rozhodně není, spíše chodící oddanost sama. I přesto je Ralph však příliš malý na to, aby rozuměl úplně všemu.
Má rád časté procházky a západ slunce.
Útoky:
- Leer
- Tackle (Nárazový útok)
- Rock Throw / Doučit
Další vývin:

Oumi's Poochyena

29. června 2017 v 19:15 | Enwy
Výsledek obrázku pro poochyena
Poochyena - "Aaron"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 10
Růst: Středně pomalu
Získání: Route 1
Sehranost s trenérem: 10% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska k trenérovi: 0%
Povaha:
Poochyena je přechytralé děcko, co ví všechno a vždy nejlépe - alespoň on si to myslí. Všechny strašně moc terorizuje naprostou apokalypsou a příjezdem čtyř apokalyptických jezdců. Až chce vyrůst, nechce se věnovat zápasům, ale založení Anti-apokalyptické organizace, něco jako Klub osvětlených, kteří by skrytě ochraňoval svět. Chová se někdy naprosto absurdě, ale na druhou stranu s ním není nikdy nuda.
Útoky:
- Howl (Vytí)
- Tackle (Nárazový útok)
Další vývin:

Ino's Noibat

26. června 2017 v 16:45 | Enwy
Výsledek obrázku pro noibat
Noibat - "Yuuichirou"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 12
Růst: Středně pomalu
Získání: Věž
Sehranost s trenérem: 73% / Zkušenosti v zápasech: 6%
Štěstí: 36% / Láska k trenérovi: 14%
Povaha:
Noibat je ještě malinký a tak světa neznalý. Jeho hlavní oporou byl jeho otec, který pro něj znamenal všechno na světě. Je trochu uplakánek, nešikovný a naprosto dětinský, v mnoha ohledech nezodpovědný a nesamostatný. I přesto nepatří mezi ty druhy dětí, co si pláčem a křikem vydobyjí vše, co chtějí a zná své hranice.
K Ino se připojil jen momentálně dočasně. Jeho hlavní prioritou je najít svého taťku a vrátit se domů, ale může se stát, že si přítomnost Ino natolik oblíbí, že u ní zůstane. Má k ní vztah jako k druhé matce.

Za dobu pobytu u své trenérky jí často asistoval jako mafiánský partner, takže mu zločin nepřijde špatný a ani se ho nebojí. Kulka v noze? Probodnuté tělo? Ale prosím vás! To podle Noibata není nic hrozného! Není sadista, avšak při pohledu na takovou scénu je klidný, nevadí mu krev. Začíná myslet strategicky.
Útoky:
- Tackle
Další vývin:

Ino's Sylveon

26. června 2017 v 16:29 | Enwy
Sylveon - "Sylvenia, královna víl"
Pohlaví: Samička
Typ:
Level: 5
Růst: Středně pomalu
Získání: Rychlovka
Sehranost s trenérem: 24% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 36% / Láska k trenérovi: 5%
Povaha:
Sylveon není žádná obyčejná. Obývala zahradu Gracidee a je královnou víl, i když ne všichni uznávají její autoritu. Sylveon je v pohádkách známá jako Sylvenia. Je bezmocně zamilovaná do krále nymf Leaberona a není šance, aby je od sebe někdo odtrhl, alespoň ne psychicky. Pohádky také říkají, že pokud je královna v nebezpečí a ozve se její bolestný křik z duše, je možné, že to slyší všichni vílí pokémoni na světě.
Sylvenia je všemi velmi milovaná a ctěná královna. Je velmi laskavá a není obyčejného pokémona, který by se o ní opovážil říct něco špatného, kdyby měl důvod. I přesto je Sylvenia někdy příliš vztahovačná a velmi dbá na pohodlí svých "poddaných". Byť se to děje velmi zřídka, právě kvůli stresu nahromaděného kvůli starosti se stává, že bývá mrzutá a arogantní - všichni však ví, že je to pouze proto, že není sama se sebou spokojená. Nenechává své negativní nálady, aby ovlivnily morálku ostatních.
Útoky:
- Disarming Voice
- Helping Hand
- Sand Attack
Další vývin:
(Pozn: speciální, nemá vývin)

Policie - Přidat se k Jennyiné policii

25. června 2017 v 15:49 | Enwy
Každým úkolem se vám budou přičítat procenta pod profilem, záleží na tom, jaké úkoly děláte. Jedná se o Jennyinu důvěru. Pokud procenta přesáhnou 75%, můžete požádat o přidání se k policii. Jakmile se to schválí, dostanete Policejní průkaz, Výsledek obrázku pro police badge png Policejní odznak, Vysílačku a oblek. Exkluzivně pro 18+ s vysokou hodností také nabízí autoškolu/motoškolu a poté vlastní služebnický vůz.

Real Sohan.png Rotný, strážmistr, nadstrážmist

Malefencingolympic.pngFemalefencingolympic.png Podpraporčík, praporčík, nadpraporčík
Desert Warrior.png Podporučík, poručík, nadporučík
Fanged Costume (Silver).png Zásahová služba
Desert Warrior (Black).png Špehové
Výsledek obrázku pro oddělovač png
Pokud se přidáte k policii, budete muset nosit oblek, takže budete každému na očích (kromě špehů). Budete ubytováni v ubytovně policejní akademie, ve vyšším patře. Oficiálně budete moci stále působit v týmech Lycan/Rebirth/Harmony, ale dostanete trochu jiný rámeček, protože budete jenom záskok (= nižší šance na účastnění se týmových měsíčních bitev). Toť k přidání se.

Policejní stanice

25. června 2017 v 15:38 | Enwy
Výsledek obrázku pro pokémon jenny
Jdeš si to svižným tempem na Policejní stanici. Ještě než půjdeš dovnitř, zastavíš se a prohlédneš se znak policie na dveřích. "Co tu chceš?" ozve se za tvými zády. Když se otočíš, uvidíš tam strážníka a Growlitha. Strážník má v ruce obušek a zle si tě prohlíží. "No, já-" - "Já vím co tu chceš," zavrčí. Jsi v nesnází, když v tom se přiřítí motorka a navíc ní sedí další policista. Pomyslíš si, že je to tvůj konec. K tvému štěstí je to samotná policistka Jenny.
Jistě všichni víme, kdo je policie. Je to spravedlnost sama a jejím hlavním úkolem je pomáhat a chránit lidi, zneškodnit ty, co porušují zákon. Vrchní velitelkou je policistka Jenny, která však není zdaleka úplným vrcholem. Nad ní ještě stojí vrchní důstojníci, důstojníci, armádní generál, ministr vlády a obrany, Vláda samotná.
Policisté jsou schopni v pouze pár oborech a proto někdy na běžné úkoly potřebují pomoc. Všechny úkoly jsou napsány na seznamu na policejní stanici.

SEZNAM ÚKOLŮ NA STANICI

Výsledek obrázku pro police icon Volné
INFORMACE: Na stanici se ukázal člověk, kterému se ztratila Skitty. Vyřiď s ním základní papírování a pokud bude možné, vydej se Skitty hledat.
DETAILY: neznámé
ODMĚNA: 300 Y

Výsledek obrázku pro police icon Vzal Drobeček - DOKONČENO
INFORMACE: V kanalizaci se prý usadili drogoví dealeři. Zjisti o nich co nejvíce informací.
DETAILY: Pod městem se nachází obrovská síť kanalizace. Policie nemá šanci stíhat kontrolovat všechny části a proto se stala oblíbeným cílem ilegálních záležitostí, v tomto případě se jedná o obchod s drogami. Drogoví dealeři obchodují se známou drogou Refrein, která lidi vrací do vzpomínek. Zjisti o těchto záležitostech co nejvíce informací, aby mohla policie v případě potřeby co nejefektivněji zasáhnout.
ODMĚNA: 400 Y

Výsledek obrázku pro police icon Vzala Felawen - DOKONČENO
INFORMACE: Na stanici přišel člověk, který o sobě tvrdí, že je ninja s ninjovského chrámu, který přišel pro policii dělat ninjovské skutky. Ověř ho a promysli, zda není třeba zavolat do blázince.
DETAILY: Onen člověk na sobě měl vážně ninjovské oblečení, nebyl-li to pouhý cosplay. Jeho cíl je jeden dobrý skutek každý den. Policie je z něj celá zmatená, protože nevypadá, že by lhal, ale jeho důvod je příliš... šlechetně absurdní, aby se tomu mohlo věřit. Prověř ho a udělej, co je třeba.
ODMĚNA: 500 Y

Výsledek obrázku pro police icon Vzala Skugga
INFORMACE: Nějací police-haters rozbili okno do kanceláře. Je třeba ho zasklít. (+ Zručnost)
DETAILY: Nějací haranti rozbili okno, očividně podle slov "shuck the police" nebo jiné narážky na stranu spravedlnosti. Tvým úkolem je zasklít ho.
ODMĚNA: 400 Y
Související obrázek Vzala Rory - DOKONČENO
INFORMACE: Pátrání po únosci jedné malé dívky stále pokračuje. Pomož hledat nějaké stopy.
DETAILY: Malá holčička jménem Elis se ztratila poté, co šla vyhodit své matce odpadky. Zatím je jen málo stop, které vedou k jejímu úkrytu. Ztratila se? Někdo ji unesl? Je na tobě ji najít a vrátit zpět.
Elis je sedm let a je k cizím lidem velmi nedůvěřivá. Dle slov její matky s ní šel i Houndour, který se ztratil s ní.
ODMĚNA: 500 Y
Související obrázek Vzal Lynnon - DOKONČENO
INFORMACE: Je třeba dopadnout zloděje. Ke vší smůle je to ninja a umí se zneviditelnit...
DETAILY: Zloděj je údajně ninja, který umí být neviditelný. Je to pravda, poněvadž ho nezachytily kamery a jako kdyby v místnosti ani nebyl. Co bylo ukradeno? Jedná se o překrásný obraz z muzea, který má nevyčíslitelnou hodnotu. Postarej se o to, dopadni zloděje a vrať zpátky obraz.
ODMĚNA: 500 Y
Výsledek obrázku pro pistole icon Volné - Kniha
INFORMACE: Policie zjistila od jednoho policejního špeha, kde se nachází organizace, která nelegálně obchoduje v pokémony na černém trhu. Je třeba je zadržet, máš tu poctu účastnit se zásahu. Potřebná Jennyina důvěra +20%.
DETAILY: není možné
ODMĚNA: dle práce, hrozí všechno možné
Výsledek obrázku pro pistole icon Volné - Kniha
INFORMACE: Dívka byla unesena. Chtějí za ni výkupné, už je domluveno místo předání a výměny. Účastni se zásahu. Potřebná Jennyina důvěra +20%.
DETAILY: není možné
ODMĚNA: dle práce, hrozí všechno možné
Související obrázek MOMENTÁLNĚ UZAVŘENO, ŽÁDÁ SI VÍCE ČLENŮ
INFORMACE: Špehování organizace. Potřebná Jennyina důvěra +20%.
DETAILY: Lze se účastnit pouze za přítomnosti dalšího hráče.
ODMĚNA: dle odvedení, náhodné
Související obrázekMOMENTÁLNĚ UZAVŘENO, ŽÁDÁ SI VÍCE ČLENŮ
INFORMACE: Špehování organizace. Potřebná Jennyina důvěra +20%.
DETAILY: Lze se účastnit pouze za přítomnosti dalšího hráče.
ODMĚNA: dle odvedení, náhodné
Úkoly se plní zde pod profil, případně se zde odevzdávají úkolové předměty.
Odměna je pouze přibližná. Odměna záleží na tom, jak dobře práci odvedete. Kouká se i na to, jak nenápadní jste byli.

Úkol probíhá takto:
První komentář: "Beru úkol *le procitovat úkol*"
Admin: "*blíže vysvětlí úkol a okolnosti*"
Druhý komentář: "*jak úkol plníte*"
Admin: "*vypíše odměnu*"

PŘIDAT SE K POLICII


Crow - Přidat se ke Clariné mafii

25. června 2017 v 14:43 | Enwy
Každým úkolem se vám budou přičítat procenta pod profilem, záleží na tom, jaké úkoly děláte. Jedná se o Clařinu důvěru. Pokud procenta přesáhnou 75%, můžete být po nějakém, případně při nějakém, úkolu oficiálně vyzváni k tomu, abyste se stali jedním z členů mafie. Jakmile se to schválí, dostanete Přístupní kartu do Clariného speciálního salónu a podle toho, jaké postavení vám dá, dostanete oblek.

Oblek dračího jezdce.pngOhnivé šaty.png Dračí postavení - První řada, hlavní útok a spíše kamikaze akce, skupina vedená Viktoriou
Šaty měsíce.png Oblečení draka.png Tygří postavení - Druhá řada, taková univerzální záloha na cokoliv, skupina Clary
Oblek černého větru.pngOblek modrého draka.png Hadí postavení - Třetí řada, medikové a podpora, skupina Delie

Výsledek obrázku pro oddělovač png
Pokud se přidáte ke Crow, budete muset nosit oblek, takže budete každému na očích. Budete ubytováni v Clubu, ve vyšším patře v hotelu. Oficiálně budete moci stále působit v týmech Lycan/Rebirth/Harmony, ale dostanete trochu jiný rámeček, protože budete jenom záskok (= nižší šance na účastnění se týmových měsíčních bitev). Toť k přidání se.

Pro přidání se nedá žádat, Clara, Victoria či Delia vám sami vyzvou.

Crow Club

25. června 2017 v 14:20 | Enwy
Související obrázek

Crow Club je hlavní konkurence Clubu Legion. Zatímco Legion Club ve městě je cílem kvůli černému trhu, do Crow se sjíždí lidé za (někdy špinavými) pracemi. Zvenku se Club tváří jako obyčejný music club, ve kterém lidi paří, ale ve skutečnosti je to doupě mafie. Dovolte mi vám představit tyto tři slečny. Zleva, dívka s černými vlasy, Delia, je zástupce šéfové, která sedí uprostřed. Její jméno je Clara a je to jeden z nejvlivnějších lidí podsvětí. A nakonec Victoria, Clarin hlídací pes. Tato mafie, podobná Bratrstvu nebo Hotelu Moscow, má přísná pravidla a proto nikdo není tak skutečně oprávněn potkat Claru osobně. Nejradši se promlouvá skrze Deliu, Victoria je němá. Občas se objeví Lyona, neznámá holka, která se přidala ke Crow z neznámého důvodu. Má za úkol především oživovat klub.
Narozdíl od Clubu Legion, který policie nemá šanci vypátrat, Crow je v podstatě nechráněný. Ani jedna z tří žen však nemůže být zatčena, protože nikdy nebyli přistižené při činu, i když se o nich ví, že jsou hlavou celého černého světa regionu.
No, ale to přeci nemusí žádný z trenérů vědět, že? Celé pozadí o světě Crow Clubu je skryt v záři reflektorů a diskokoulí, jelikož se Club tváří pouze jako zábava. Pokud se dostanete k baru, nachází se tam seznam úkolů, z kterých se dají vytěžit pořádné peníze.

Výsledek obrázku pro money icon Vzal Drobeček
INFORMACE: Dellin Swellow je nezvěstný. Naposledy byl na hlídce večer, přes noc, avšak ráno se už nevrátil. Delia začíná být frustrovaná, dokonce i její Espeon ztratil náladu se mazlit.
DETAILY: Deliin Swellow je pokémon, který dodržuje pravidla a nikdy nechodí pozdě. Je přísný, jak na okolí, tak sám na sebe. Proto je divné, že se jednoho rána po hlídce nevrátil. Je vyloučené, že by se ztratil - orientaci ve městě i jinde zvládá lépe než kdokoliv jiný. Delia je frustrovaná, protože ví, že kdyby Swellova někdo unesl nebo se ho zbavil, nebyl by to nikdo obyčejný.
Swellow je hrdý pták Delie - nenechá se střelit, jeho křídla odrazí kulku; je rychlý, je složité ho zaznamenat na nebi a v poslední řadě je nenápadný, téměř si ho nelze všimnout, pokud stojí někde na střeše. Najdi ho a vrať Delii zpět.
ODMĚNA: 300 Y

Výsledek obrázku pro money icon Volné
INFORMACE: Technický úkol pro technické maniaky. Oprav DJovo sebevědomí...
DETAILY: neznámé
ODMĚNA: 400 Y

Výsledek obrázku pro money icon Vzala Ino
INFORMACE: Nový barman, Robert, potřebuje trochu zaučit k práci. Už barmana dělal, avšak trochu zapomněl a od té doby se technika neustále vyvíjela. Nabídni mu pomocnou ruku.
DETAILY: Robert byl barman, který na krátkou dobu rezignoval. Nedávno se vrátil znovu ke své práci a zaujal místo za barem, avšak všechna ta složitá technika je pro něj příliš složitá. Pomoz mu zvyknout si, jak na techniku, tak i na některé druhy hostů.
ODMĚNA: 300 Y

Výsledek obrázku pro money icon Vzala Felawën
INFORMACE: Oprav těsnění brzdné kapaliny vrtulníku.
DETAILY: Těsnění vrtupníku bylo narušeno při jedné přestřelce, kdy se jedna kulka dostala přes pancíř a roztrhla to, co tekutino vedlo. Tvým úkolem je všechno opravit.
ODMĚNA: 450 Y
Související obrázek MUŽI - Vzal Lynnon
INFORMACE: Deliu pronásleduje nějaký muž. Má podezření, že je to její nápadník. Tvař se na jeden den jako Deliin nejbližší, možná pak dá pokoj.
DETAILY: Delia má poslední dobou podezření, že ji někdo pronásleduje. Začalo to v den, kdy si vyšla ven a někoho její Swellow zachránil v uličce. Od té doby má pocit, že je sledovaná. Byla by ráda, i když je to trochu divné přání, kdyby někdo hrál jejího přítele. Pak by možná nápadník odešel, kdyby viděl, že už někoho má.
ODMĚNA: dle odvedení
Související obrázek ŽENY - Volné
INFORMACE: Lyona má milostné trable. Potřebuje, aby jí někdo vysvětlil, že malé děti prostě randit nemůžou...
DETAILY: neznámé
ODMĚNA: dle odvedení
Výsledek obrázku pro euro icon Vzala Oumi - DOKONČENO
INFORMACE: Nějaký nechutný sajrajt se objevil u Delie v pokoji. Smůla je taková, že Espeon odmítá odejít. Vyřeš to tak, aby její pokémon nepřišel k žádné újmě.
DETAILY: Deliin Espeon je mistryně telekineze a proto dokáže levitovat pomocí své psychické síly. Neměla by ti v úklidu překážet a téměř by ji šlo ignorovat, kdyby neustále nechtěla pohladit a mazlit se. Být u Delie v pokoji má dvojí povinnost - starat se o Espeona a zároveň uklidit nechutnou látku. Hodně štěstí!
ODMĚNA: dle odvedení, náhodné TM
Výsledek obrázku pro euro icon Vzala Ino - DOKONČENO
INFORMACE: Stejná toxická látka, která proniká k Delii do pokoje protéká i dolů skrz strop nad bar. Vypadá to hnusně, pomož to odstranit.
DETAILY: Tekutina se začíná vsakovat a protékat skrz. Je třeba jak odstranit tekutinu, tak i znovuoprava stropu. Máš právo vybrat barvu malování v baru, úsměv!
ODMĚNA: dle odvedení, náhodné TM
Související obrázek DOKONČENO, Vzala Ino - Kniha
INFORMACE: Barman byl drastickým způsobem unesen. Clara by to nechala být, kdyby nevěděl o Crow tolik informací, že by to mohlo crowskou mafii ohrozit na bytí. Je třeba barmana získat zpět, ať to stojí co to stojí. Potřebná Clarina důvěra +20%.
DETAILY: není možné
ODMĚNA: dle práce, hrozí všechno možné

Související obrázek Volné - Kniha
INFORMACE: Někdo zaútočil na Club Crow a dva bodyguardi byli zastřeleni. Říkáte si, že to nemusí být nic neobvyklého, že? Problém je v tom, že všechny důkazy vedou k závěru, že bodyguardy zastřelila Delia. Clara tomu nevěří, avšak všichni z mafie začínají pochybovat o Deliiné důvěře. Očisti Deliino jméno, aby se celá mafiánská hierarchie nezhroutila.
DETAILY: není možné
ODMĚNA: dle práce, hrozí všechno možné
Související obrázek MOMENTÁLNĚ UZAVŘENO, ŽÁDÁ SI VÍCE ČLENŮ
INFORMACE: Zkoumání podzemních chodeb. Potřebná Clarina důvěra +20%.
DETAILY: Lze se účastnit pouze za přítomnosti dalšího hráče.
ODMĚNA: dle odvedení, náhodné

Související obrázekMOMENTÁLNĚ UZAVŘENO, ŽÁDÁ SI VÍCE ČLENŮ
INFORMACE: Zkoumání podzemních chodeb. Potřebná Clarina důvěra +20%.
DETAILY: Lze se účastnit pouze za přítomnosti dalšího hráče.
ODMĚNA: dle odvedení, náhodné

Úkoly se plní zde pod profil, případně se zde odevzdávají úkolové předměty.
U některých úkolů hrozí, že můžete být pronásledováni policií.
Odměna je pouze přibližná - mafie se s nikým nepáře, v případě zrady nelítostně odpráskávají. Odměna záleží na tom, jak dobře práci odvedete. Kouká se i na to, jak nenápadní jste byli.

Úkol probíhá takto:
První komentář: "Beru úkol *le procitovat úkol*"
Admin: "*blíže vysvětlí úkol a okolnosti*"
Druhý komentář: "*jak úkol plníte*"
Admin: "*vypíše odměnu*"

PŘIDAT SE K MAFII


RCH: Johto - Mt. Silver

25. června 2017 v 11:46 | Enwy
Výsledek obrázku pro mt. silverVýsledek obrázku pro mt. silver

Mt. Silver je něco jako druhý Mt. Ember, jen s tím rozdílem, že sem mohou jen trenéři s třemi odznaky a výše. Je spojen s Route 28 v Johtu. Tato hora je známá především díky polárním zářím, která jsou zde vidět a Moltresem, který je cílem mnoha milovníků legendárních pokémonů. Občas se objeví pouze jako kometa na nebi, jindy sedí na vrcholu. To jsou však jen fámy zdejších, nikdy nikdo ho skutečně neviděl. Okolní lesy jsou plné divokých pokémonů.

Donphan
Doduo
Ursaling
Whismur
Linoone
Buizel
Bidoof
Heracross
Poliwag
Quagsire
Misdreavus
Natu
Pikachu
Snorlax
Houndour
Snover

Věci, které se tu dají nalézt:
Dawn Stone, Hvězdný prach, Proteiny, Kus hvězdy, Lano, Zlatý nuget, Černá flétna, Ultra Ball, Rare Candy

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
Hledat věci můžete každý měsíc třikrát.

RCH: Kanto - Kaňon Sevault

25. června 2017 v 11:33 | Enwy
Výsledek obrázku pro sevault anime
Sevault Canyon je velmi hluboký a ve svém profilu odkrývá starohorní a prvohorní vrstvy hornin. Zdvih související s vlivem deskové tektoniky spolu s horotvornými procesy dal vzniknout Kanto-ské plošině. Vysoká převýšení jsou také důsledkem většího množství srážek v povodí řeky, které však nezměnily místní vyprahlou krajinu.
Eroze a sesuvy s dalšími přírodními pochody neustále proměňují tvářnost zdejší krajiny a hloubku i šířku kaňonu. Zdvih plošiny však nebyl stejnoměrný a tak je část na sever od řeky o 300 metrů vyšší než část jižní.
Teploty v severní části jsou průměrně nižší z důvodů větší nadmořské výšky (2 400 metrů). Během zimních měsíců jsou v celé oblasti běžné vysoké sněhové srážky.
- Upraveno z článku o Grand Canyon (Wikipedie)

Milktank
Tauros
Sandslash
Lickitung
Ursaling
Tangela
Exeggcute
Chansey
Girafig
Ninetales
Rapidash
Phanpy
Cubone
Larvitar
Skarmory
Onix

Věci, které se tu mohou nalézt:
Zlatý nuget, Hvězdný prach, Dusk Ball, Lano, Rare Candy

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
Hledat věci můžete každý měsíc třikrát.

RCH: Kanto - Jeskyně Cerulean

25. června 2017 v 11:06 | Enwy
Související obrázek

Jeskyně Cerulean je jeskyně poblíž mšsta Cerulean a většinou do hlubší části se pouštějí trenéři, kteří mají tři odznaky a výš. Venkovní část však mohou navštěvovat všichni. Nachází se tu mnoho věcí, na které se naráží naprosto náhodně. Říká se, že v nejhlubší části jeskyně sídlí Mewtwo, ale kdo ví, jaká je pravda...

Machoke
Parasect
Primeape
Magneton
Golbat
Electrode
Wobbufet
Persian
Absol
Makuhita
Bronzor
Chingling
Psyduck
Kadabra

Věci, které se tu dají najít:
Ultra Ball, Dusk Stone, Zlatý nuget, Velká perla, Rare Candy

Když budete chtít vstoupit, napište pouze: "Vcházím." Jelikož se jedná o dobrodružnou mapu, my poté odepíšeme, co se bude dít. Dobrodružství může trvat maximálně den, jakmile neodepíšete do 24 hodin, automaticky vás to vyhodí ven a musíte začít znovu. Jedná se o preventivní ochranu proti těm, kteří tu chtějí pobývat do té doby, než nenajdou pokémona, kterého si vyhlídli. Pokud chcete odejít, napište: "Odcházím."

RCH: Unova - Opuštěný sklad

25. června 2017 v 10:47 | Enwy
Související obrázek
(Zdroj - Indiana Jones)
Skladiště se nachází ve městě Drifveil a nějaká část obrovského prostoru se ještě používá. Většina však upadla do zapomnění, proto se tu nachází mnoho opuštěných kontejnerů s věcmi i divocí pokémoni. Konají se tu aukce, kam se sjíždění slavní lovci aukcí, aby ze skladů mohli vytěžit co nejvíce peněz.

Lze tu chytat pouze zápasem.

POKÉMONI

Herdier
Vanillite
Minccino
Timburr
Audino
Stoutland
Karrablast
Joltik
Dwebble
Pansage
Pansear
Panpour
Sandile
Watchog
Trubbish
Scraggy
Liepard

Když budete chtít vstoupit, napište pouze: "Vcházím." Jelikož se jedná o dobrodružnou mapu, my poté odepíšeme, co se bude dít. Dobrodružství může trvat maximálně den, jakmile neodepíšete do 24 hodin, automaticky vás to vyhodí ven a musíte začít znovu. Jedná se o preventivní ochranu proti těm, kteří tu chtějí pobývat do té doby, než nenajdou pokémona, kterého si vyhlídli. Pokud chcete odejít, napište: "Odcházím."
Výsledek obrázku pro oddělovač png

TRENÉŘI

Pracovník Viktor
Odměna: Net Ball
Panpour
/ Lv. 24
Útoky:
Fury Swipes
Water Sport
Bite
Scald
Timburr
/ Lv. 24
Útoky:
Low Kick
Rock Throw
Wake-up Slap
Chip Away3. Rychlovka: Vílí noc

25. června 2017 v 10:21 | Enwy/námět: Lina (non-member, friend) |  RYCHLOVKY
Výsledek obrázku pro pokémon fairy
Jak někteří mohou tušit, včera byla noc Svatojánská. Jelikož jsem milovník literatury, Shakespeara a navíc - víl, rozhodla jsem se udělat tuto rychlovku. Nebude ale obyčejná jako obvykle!

Jak bude probíhat?
Pokémoni budou dva a oba budou odhaleni již teď, takže budete mít možnost se rozhodnout, zda ho chcete nebo ne. Zmizí závoj randomity. Uložím vám pět otázek, na které pokud odpovíte dobře, můžete si vybrat jednoho z nich. To zní logicky, že? Tak, nebudu zdržovat, jdeme na to!

HRAJETE O....

Queen of Fairies - Sylvenia
King of Nymphs - Leaberon

OTÁZKY

1 - Q: Říká se, že Entei, Suicune a Raikou byli po smrti reinkarnováni Ho-Oh-em. Znamená to, že předtím byli obyčejnými pokémony. Koluje jedna teorie o jejich vzniku a o tom, kdo byli předtím, než zemřeli během požáru v Brass Tower. Kteří tři pokémoni byli údajně po smrti reinkarnováni v tyto tři Ho-Oh-ovi Legendární bestie?

2 - Q: Kdo byla Titania a kdo Oberon? Tato otázka se týká Shakespearova díla - Sen noci Svatojánské.

3 - Q: Enwynin patron je Arceus. Zkuste dohledat jeho přezdívku, z jakého slova pochází a co znamená. Pokud se vám to podaří, jistě dohledáte dva pojmy/názvy, které jsou spojené s Enwyniným reálným životem. Jaké názvy to jsou? (Hint: Jeden z pojmů je spojen s Jižní Amerikou a Enwyniným nejoblíbenějším jihoamerickým státem, druhý je spojen s latinou). Jako odpověď se počítá to, vyznačené tučným písmem.

4 - Q: Hitmonlee a Hitmonchan jsou reference na dvě slavné osobnosti. Na jaké?

5 - Q: Pokud touto otázkou se nachází obrázek jednoho z glitchů v Pokémonech. Jak se tento glitch jmenuje a jaký je s ním spojen příběh?

1066-1
Pokud se stane, že dva hráči, kteří chtějí jednoho pokémona odpoví dobře, dostane ho ten, kdo byl se správnými odpověďmi první!

SPRÁVNÉ ODPOVĚDI (26.6. - 14:48) & VYHLÁŠENÍ

1 - Q: Říká se, že Entei, Suicune a Raikou byli po smrti reinkarnováni Ho-Oh-em. Znamená to, že předtím byli obyčejnými pokémony. Koluje jedna teorie o jejich vzniku a o tom, kdo byli předtím, než zemřeli během požáru v Brass Tower. Kteří tři pokémoni byli údajně po smrti reinkarnováni v tyto tři Ho-Oh-ovi Legendární bestie?
A: Legendy říkají, že ve jedné věži zemřeli tři pokémoni, které potom Ho-Oh zreinkarnoval. Jediná teorie na to existující je ta, že ti tři pokémoni byli Vaporeon (reinkarnován do Suicune), Flareon (reinkarnován do Entei) a Jolteon (zreinkarnován do Raikou).

2 - Q: Kdo byla Titania a kdo Oberon? Tato otázka se týká Shakespearova díla - Sen noci Svatojánské.
A: Titania je královna víl, Oberon je král víl.

3 - Q: Enwynin patron je Arceus. Zkuste dohledat jeho přezdívku, z jakého slova pochází a co znamená. Pokud se vám to podaří, jistě dohledáte dva pojmy/názvy, které jsou spojené s Enwyniným reálným životem. Jaké názvy to jsou? (Hint: Jeden z pojmů je spojen s Jižní Amerikou a Enwyniným nejoblíbenějším jihoamerickým státem, druhý je spojen s latinou). Jako odpověď se počítá to, vyznačené tučným písmem.
A: (Tato otázka se nevyhodnocovala. :p) Arceusova přezdívka je ARS, mohli jste to najít podle Enwy's Arceus v jejím profilu. Slovo Ars pochází ze slova ARTIS, což v latině i starořečtině znamená umění, řemeslo. Mimojiné, v moderní kultuře je slovo ars také označení pro argentinské peso. Správná odpověď je tedy UMĚNÍ a ARGENTINA.

4 - Q: Hitmonlee a Hitmonchan jsou reference na dvě slavné osobnosti. Na jaké?
A: HitmonLEE a HitmonCHAN, je to tedy reference na dva herce a mistry bojových umění - Bruce Lee (Lee Jun Fan) a Jackie Chan (Čchen Kang-šeng).

5 - Q: Pokud touto otázkou se nachází obrázek jednoho z glitchů v Pokémonech. Jak se tento glitch jmenuje a jaký je s ním spojen příběh?
A: Jméno je MissingNo. a jedná se o jeden z mála známých glitchů v pokémonech. Objevil se v Pokémon Yellow jako ???, v pozdějších hrách se dal vyvolat pomocí kódů 0x43, 0x45, 0x4F, 0x51, 0x5E, 0x5F, 0x7F, a 0xB5. Tento "pokémon" byl v pokédexu registrovaný jako číslo #000, měl typ Normal/??? a nemohl se naučit žádné útoky. Existuje mnoho teorií, kdo nebo co mohl tento glitch být. Předložím pár sprites, které by mohli být poté pozdější opravenou verzí MissingNo.

Missingno.png

VÍTĚZ

Jelikož se účastnili pouze tři hráčky, určit vítěze nebylo těžké. Tak tedy, pojďme se podívat, kdo vyhrál naše Vílí šlechtice.
Sylveniu, Královnu víl, získává Ino! Gratuluji! Profil se tvoří.
Leaberona, Krále nymf, nikdo nedokázal získat. Vrací se tedy zpět do lesů... bye-bye, králi!

Enwy

Butik slečny M

24. června 2017 v 12:22 | Enwy
Výsledek obrázku pro overlord anime characters

Miori Bloodfallen, zjednodušeně pouze Mio-Mio, je vedoucí luxusního podniku ve městě.
Ve městě vyrostl nový obchůdek, butik s módními doplňkami a originálním oblečením. Budova je v nádherné pastelově fialové barvě s velkou výlohou a nabízí mnoho variant k vystavení zboží. V butiku jsou k dispozici regály, pult, zrcadlo, poličky v jemných odstínech oblíbené růžové a fialové barvy. Nakoupit zde můžou šaty, boty, kabelky, náhrdelníky, prstýnky nebo ozdoby do vlasů. Lze zabalit do dárkových krabiček.
Čekejte, že to nebude nijak zvlášť levné! Jakmile vstoupíte a začnete už nakupovat, bye-bye, drahé Yeny!
PŘÍRODNÍ ZÁLEŽITOSTI - 30 Y/kus
Accessory Black Moustache Sprite.png Knírek
Accessory White Moustache Sprite.png Větší knírek
Accessory Black Beard Sprite.png Kozí bradka
Accessory White Beard Sprite.png Pořádný Santa-humáč
Accessory Small Leaf Sprite.png Malý list do vlasů
Accessory Big Leaf Sprite.png Velký list do vlasů
Accessory Narrow Leaf Sprite.png List do vlasů

Accessory Red Flower Sprite.png Červená kytička
Accessory Pink Flower Sprite.png Růžová
Accessory White Flower Sprite.png Bílá
Accessory Blue Flower Sprite.png Modrá
Accessory Orange Flower Sprite.png Oranžová
Accessory Yellow Flower Sprite.png Žlutá
SPONKY - PERLY a KRYSTALY | 50 Y/kus
Accessory Round Pebble Sprite.png Malý křišťál
Accessory Glitter Boulder Sprite.png Velký křišťál
Accessory Black Pebble Sprite.png Malý černý
Accessory Mini Pebble Sprite.png Malý červený

Accessory Pink Scale Sprite.png Srdíčko
Accessory Blue Scale Sprite.png Modré cosi
Accessory Pretty Dewdrop Sprite.png Slza
Accessory Seashell Sprite.pngHvězdička
Accessory Humming Note Sprite.png Noty
Accessory Green Scale Sprite.png Zelený button
Accessory Purple Scale Sprite.png Fialové cosi
Accessory Big Scale Sprite.png Modrý vějíř
Accessory Narrow Scale Sprite.png Černé jehlové cosi
SPONKY - CHMÝŘÍČKA | 50 Y/kus

Accessory Black Fluff Sprite.png Černá
Accessory Brown Fluff Sprite.png Hnědá
Accessory Orange Fluff Sprite.png Oranžová
Accessory Pink Fluff Sprite.png Růžová
Accessory White Fluff Sprite.png Bílá
Accessory Yellow Fluff Sprite.png Žlutá
PEŘÍČKA - 70 Y/kus (Koordinátoři 50 YENŮ)
Accessory Blue Feather Sprite.png Modré
Accessory Red Feather Sprite.png Červené
Accessory Yellow Feather Sprite.png Zlaté
Accessory White Feather Sprite.png Bílé

BALÓNKY - 50 Y/kus
Accessory Pink Balloon Sprite.png Růžový
Accessory Red Balloons Sprite.png Červený
Accessory Blue Balloons Sprite.png Modrý
Accessory Yellow Balloon Sprite.png Žlutý
Accessory Green Balloons Sprite.png Zelený
DOPLŇKY - 100 Y/kus (Koordinátoři 50 YENŮ)
Accessory Colored Parasol Sprite.png Nový slunečník
Accessory Old Umbrella Sprite.png Starý slunečník
Accessory Cape Sprite.png Kápě
Accessory Mirror Ball Sprite.png Diskokoule
Accessory Surfboard Sprite.png Malý model surf. prkna
Accessory Lace Headress Sprite.png Čelenka služebné
Accessory Top Hat Sprite.png Čepička snobů
Accessory Silk Veil Sprite.png Nevěstin závoj
Accessory Heroic Headband Sprite.png Hrdinský šátek
Pruh látky
Šátky
Čelenky a bandany
Potítka
Accessory Professor Hat Sprite.png Profesorova čepice
BRÝLE - 100 Y/kus (Koordinátoři 50 YENŮ)
Accessory Googly Specs Sprite.png Brýle kulaté
Accessory Black Specs Sprite.png Mužský boss
Accessory Gorgeous Specs Sprite.png Ženský boss
Obyčejné černé brýle
Brýle chytráka


MAŠLE - 50 Y/kus
Accessory Pink Barrette Sprite.png Růžová
Accessory Red Barrette Sprite.png Červená
Accessory Blue Barrette Sprite.png Modrá
Accessory Yellow Barrette Sprite.png Žlutá
Accessory Green Barrette Sprite.png Zelená
MASKY - 150 Yenů/kus (Koordinátoři 50 YENŮ)
Accessory Turtwig Mask Sprite.png Turtwigova maska
Accessory Chimchar Mask Sprite.png Chimcharova maska
Accessory Piplup Mask Sprite.png Piplupova maska
Accessory Flag Sprite.png Vlajka
Accessory Big Tree Sprite.png Maskování ve velký strom
EFEKTY - 50 Yenů; pouze pro koordinátory
Accessory Sparks Sprite.png Hvězdičkový třpyt
Accessory Shiny Powder Sprite.png Třpyt
Accessory Glitter Powder Sprite.png Zlatý třpyt
Accessory Shimmering Fire Sprite.png Ohnivá aura
Accessory Mystic Fire Sprite.png Satanovská aura
Accessory Determination Sprite.png Sluneční aura, záře
Accessory Puffy Smoke Sprite.png Mlha; při chůzi se za vámi sama tvoří
Accessory Poison Extract Sprite.png Různobarevná mlha
Accessory Wealthy Coin Sprite.png Peníze; při chůzi se za vámi tvoří iluze, jako kdyby za vámi padaly mince

Tržiště

24. června 2017 v 11:42 | Enwy

Máte nějaké věci, které nemůžete nikde prodat a nevezme vám je ani Překupník, případně nabízí moc nízkou cenu? Můžete tu věci dát do stánků! Nějaké jiný trenér může věci třeba zrovna hledat, proto je to výhodné. Funguje tu pravidlo rychlého obchodování - pouze hotovost.
Jak takové obchodování probíhá? Jako první si musíte založit stánek. Každé založení stojí 100 Yenů a máte ho pak permanentně. Do stánku můžete dávat věci, které nepotřebujete. Jiný hráč může přijít a koupit si je. Peníze se poté odečtou a místo toho, aby peníze odešli do NPC, přičtou se prodávajícímu.

STÁNKY

POKÉMONI
N/A

POKÉMONI
N/A

POKÉMONI
N/A

JINÉ
N/A

POKÉMONI
N/A

POKÉBALLY
N/A

POKÉBALLY
N/A

N/A

Tréninková hala

24. června 2017 v 11:36 | Enwy
Výsledek obrázku pro arene pokemon

Ne všichni chtějí cvičit venku na tréninkovém poli a tak je tu tréninková hala! Tréninková hala je budova s kopulí, ve které najdete tréninkové náčiní, jako jsou figuríny, terče či posilovací stroje ve Fitness roomu.
  1. Neruš ostatní trenéry, kteří zde také trénují.
  2. Platí tady stejná pravidla jako jinde - chovej se ke svým pokémonům hezky.
  3. Je doporučeno, že pokud je tvůj pokémon vyčerpaný, měl by jít do pokémonního střediska. Příliš svého pokémona nezatěžuj, mohl by onemocnět.
  4. Snaž se neničit moc náčiní.
Máš přečteno? Všechno chápeš? Jestli ano, pusť se do tréninku. Jestliže máš ještě nějaké dotazy či něčemu nerozumíš, miř na článek s dotazy - rádi ti vše vysvětlíme.
  1. Koho jdeš trénovat
  2. Co budete dělat
  3. Průběh tréninku

RCH: Unova - Les Lostlorn

24. června 2017 v 9:59 | Enwy
Výsledek obrázku pro lostlorn
Les Lostlorn v Unově je nádherný malý lesík, který má ve středu pár vodopádů. Trenéři se pohybují většinou na severu, proto je jih neprobádaný. Každopádně se tu nachází mnoho pokémonů, od těch silnějších po ty slabší. Všichni jsou však mírumilovní, sladění do detailů s přírodou.
Cottonee
(Lv. 5-11)
Swadloon
(Lv. 6-12)
Tranquill
(Lv. 1-14)
Venipede
(Lv. 9-15)
Petilil
(Lv. 5-14)
Roselia
(Lv. 7-15)
Combee
(Lv. 4-17)
Heracross
(Lv. 10-18)
Pinsir
(Lv. 11-17)
Pansage
(Lv. 14-22)
Buizel
(Lv. 11-24)
Trubbish
(Lv. 10)
Bidoof
(Lv. 9-17)
Munchlax
(Lv. 14-24)
Emolga
(Lv. 4-25)
Kriketot
(Lv. 4-15)
Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem

Rory's Zorua

23. června 2017 v 21:54 | Enwy
Výsledek obrázku pro zorua
Zorua - "Mirror"
Pohlaví: Samec (Biologicky)
Typ:
Level: 15
Růst: Středně pomalu
Získání: neznámé
Sehranost s trenérem: 17% / Zkušenosti v zápasech: 3%
Štěstí: 9% / Láska k trenérovi: 12%
Povaha:
Zorua trpí rozpolcenou osobností. To znamená, že uvnitř jeho těla žije dohromady 10 různých povah a různých Zoruů. Je to jako, kdybyste dali Zorui do místnosti, posadili je do kruhu a pak na ně svítili světlem. Zorua, který je zrovna osvětlený, je ten, který vyšel na povrch. Někdy se stává, že se na světlo dostanou dva, kteří se začnou případně hádat a v reálném světě to vypadá tak, že si Zorua povídá sám se sebou. Každá z jeho osobností má své vlastní jméno, kterým můžete z malé míře ovlivnit, kdo na světlo vyjde.
Darius, milovník sportu a hýbání se. Je hyperaktivní a neustále musí trénovat.
Leatrice, módní návrhářka, perfekcionistka a fanatik do uklízení.
Michell, emo, extrémní introvert, nerad si s kýmkoliv povídá.
Honey, obojpohlaví, je trochu žárlivka a umí hrát obě role, skvělá iluzionářka.
Desmond, vědec, není moc do tréninků a boje, je spíše ten, který se šťourá ve vědě a časoprostoru.
Vanda, má mateřský syndom, neustále nutí své "děti" jíst.
Lesley, neuvěřitelný rebel a blbec, dělá si, co chce.
Maegan, chová se jako dítě, má ráda Envyous a často se ptá na různé otázky.
Jackson, má božský syndom, je to egoista a namyšlenec.
A poslední je Mirror. Mirror je osobnost, kterou Zorua získal během svého života. Pokud vyvoláte toto jméno, nedostane světlo nikdo a Zorua jako kdyby vypl. Koná poté činy automaticky, jako kdyby mu na ničem vůbec nezáleželo. Tato osobnost se údajně nesmí nikdy na světlo dostat a projeví se jen, až na něj zavoláte jménem.
Pokud řeknete celé jeho jméno (resp. všechna jména výše uvedená), dostanou se na světlo všichni a vytvoří to paradox v prostoru.
S trenérkou se momentálně znají pouze Vanda, která k ní má mateřský kladný vztah a Honey, která k ní má přátelský kladný vztah. Nově se zná i s Desmondem, taktéž kladný vztah.
Útoky:
- Scratch
- Leer
Další vývin:
Aktivní Čaj staré mladé babičky - o 10% menší šance, že pokémon onemocní

Rory's Passimian

23. června 2017 v 21:11 | Enwy
Výsledek obrázku pro passimian
Passimian - "Zero"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 18
Růst: Středně pomalu
Získání: Alola - Džungle Hush
Sehranost s trenérem: 26% / Zkušenosti v zápasech: 3%
Štěstí: 9% / Láska k trenérovi: 11%
Povaha:
Passimian je zlobivý a zlomyslný. Jeho neoblíbenější aktivita je házet o ostatních jeho kus ovoce. I když se zdá, že je Passimian trochu mrcha, ve skutečnosti je to dobrák od srdce. Nikdy by nikomu skutečně neublížil, hlavně ne ženě. Jen jednoduše rád ostatní lidi štve a pak se jim vysmívá.
Má rád sluníčko a lezení po stromech.
Útoky:
- Tackle
- Rock Smash
Další vývin:

Hazuki Rin's Leafeon

23. června 2017 v 21:04 | Enwy
Výsledek obrázku pro leAFEON
Leafeon - "Taro"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 55
Růst: Středně pomalu
Získání: TCH: Léto
Sehranost s trenérem: 100% / Zkušenosti v zápasech: 27%
Štěstí: 22% / Láska k trenérovi: 43%
Povaha:
Leafeon je trochu autista. Chápe věci jinak, vnímá věci jinak a celkově je jeho svět jiný. Nemluví a vyjadřuje se pouze kýváním hlavy a někdy promluví, byť nyní už více a většinou buď nedávají smysl nebo mu není rozumět. Neprojevuje ani žádné gesta ve tváři. Ovšem, poslouchá na slovíčko a vypadá přitom spíše jako robot než jako živý tvor. Je poněkud těžší mu pozorumět, především proto, že nemá určené žádné priority.
Útoky:
- Leaf Blade (Listová čepel)
- Tackle (Nárazový útok)
- Quick attack (Rychlý útok)
- Razor Leaf (Listová břitva)
- Tail Whip (Švih ocasem)
Další vývin:
Naučení vílího útoku =
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."