Útulek's Audino

7. května 2017 v 11:53 | Enwy
Audino
Audino
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 13
Růst: Středně pomalu
Získání: Není určeno
Sehranost s trenérem: 0% / Zkušenosti v zápasech: 0%
Štěstí: 0% / Láska s trenérovi: 0%
Povaha:
Audino se projevuje jako slabý a neschopný pokémon, ovšem to je pouze jeho kamufláž. Má velký potenciál, jak na bojování, tak na všechno ostatní. Nerad ale provuje svou silnou stránku, protože se bojí, že by tím mohl někoho zranit. Jeho povaha se velmi podobá nějaké starostlivé matce a kvůli tomu ho jeho trenér neměl rád. Audino v tom nevidí slabost, spíše to, že je rád, když může někomu pomáhat. Má naprosto božský hlas, když zpívá a to stejné platí, i když pouze mluví. Správná definice jeho hlasu je andělský.
Útoky:
- Hyper Voice
Další vývin:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raito Nero Raito Nero | E-mail | 6. července 2017 v 15:10 | Reagovat

*Dostal nápad, že by mohl udělat nějakému pokemonovi radost. Dozvěděl se totiž, že zde je útulek a jsou v něm opuštění pokemoni. Proto chtěl udělat nějakému radost a vzít si ho nastarost. Navíc byla to pro něj další příležitost někoho trénovat. Doufal, že si zde nějakého vybere a vytvoří mu tak pěkný život, lepší než v útulku. Všel tedy do útulku, kde si vpodstatě ihned vybral. Byla to taková ta "láska" na první pohled. Vybral si Audino. Netušil však jak si o něj říci.*

2 [A] Enwy [A] Enwy | 6. července 2017 v 15:52 | Reagovat

[1]: Upřel na tebe pohled a usmál se. "Ahojky, potřebuješ něco?" pověděl svým nádherným andělským hlasem, jak jen harmonické to mohlo být.

3 Raito Nero Raito Nero | 6. července 2017 v 16:07 | Reagovat

[2]: ahoj *Pousmál se. * Zjistil jsem, že je zde útulek a chtěl jsem se podívat co tu je za pokemony a zda by některý nechtěl pryč z útulku. *Pronesl a netušil jak to podat * Umm a pokud by jsi chtěl jít semnou rád bych tě uvítal jako společníka *Dodal nakonec když si aspoň trošku pomyslel co říkat. *

4 [A] Enwy [A] Enwy | 6. července 2017 v 17:20 | Reagovat

[3]: "Já se tu mám dobře," pokrčil rameny. "Nemám zatím potřebu u někoho přebývat, ale děkuji," usmál se mile. "Nedáš si koláček?" nabídl.

5 Raito Nero Raito Nero | 6. července 2017 v 17:31 | Reagovat

Jasně, ale i přes to. Nechtěla by jsi jít třeba se podívat do světa? *Optal se ještě naposledy. Strašně se mu zalíbil a dokonce i jeho chování bylo nádherné, jen jak ho přesvědčit aby šel s ním? * Ano rád si dám něco dobrého, tedy jeslí to nebude vadit. *Poslední slova řekl spíše že slušnosti, protože kdyby to vadilo, nejspíše by mu nic nenabizel. *

6 [A] Enwy [A] Enwy | 6. července 2017 v 18:10 | Reagovat

[5]: Audino se mírně pousmál. "Uhm... to, že vypadám jako žena ještě neznamená, že žena jsem, pane," zasmál se, ovšem nemyslel to zle. "Ne, zatím nemám důvod opouštět toto místo."
Jakmile jsi s koláčkem souhlasil, natáhl ruce a podal ti kus z koláčku. "Přeji dobrou chuť."

7 Raito Nero Raito Nero | 6. července 2017 v 18:17 | Reagovat

Umm *Zasekl se* Promiň tak jsem to nemyslel. *Omluvil se ihned ohledně pohlaví.* jsem teprve začínající trenér a ještě toho tolik nevím. *Pronesl trošku smutně, ale na to se usmá.* Oh děkuji. *Poděkoval za koláč, přičemž si ho od něj vzal a začal ho jemně ochucovat.* Je výborný *Pochválil ho.*

8 [A] Enwy [A] Enwy | 6. července 2017 v 21:49 | Reagovat

[7]: "Nemyslím si, že se to dá myslet jinak," zasmál se harmonicky. "Chutná ti? Mladí lidé by měli hodně jíst. Jednak si zachovají chuť k jídlu a rostou."

9 Raito Nero Raito Nero | 7. července 2017 v 11:26 | Reagovat

Jasně je to výborné *Pochválil mu to znovu* No umm ach sem ve slepé uličce *Pronesl a nervózně se rukou poskrabal na zátylku. Přitom postupně dojidal Koláček co dostal. Vychutnával si ho, přece jen už dlouho nedostal nic dobrého. * Mohu takovou stupidní otázku? To je vytvářel ty? *Optal se ho*

10 [A] Enwy [A] Enwy | 7. července 2017 v 14:38 | Reagovat

[9]: "Vytvářel?" zamrkal překvapeně. "Ah, myslíš... upekl? Ano, to jsem byl já," usmál se mile.

11 [A] Enwy [A] Enwy | 13. července 2017 v 19:11 | Reagovat

[10]: Přemlouvání bylo z důvodu časového limitu ukončení.
Konec - přemlouvání se nepovedlo.

12 Marry Marry | 17. března 2018 v 18:55 | Reagovat

Když jsem byla ve městě, tak jsem využila té příležitosti, jít do útulku a získat si nového pokémona do party. Moji rodiče vždycky pokémonům z útulku pomáhali. To je taky důvod, proč náš dům a zahrada byly přeplněné pokémony, heh.
Když jsem stála před útulkem, tak jsem vyvolala Torchic z pokéballu. Chtěla jsem, aby šla se mnou.
,,Torchic, dneska půjdeme do útulku.." začala jsem klidně.
,,Do útulku..?" podívala se na mě Torchic. ,,T-Ty... Nejdeš mě dávat do útulku, že ne?" probodla mě pohledem.
,,Ne, neboj." zasmála jsem se. ,,Naopak, zkusíme nějakého pokémona z útulku vysvobodit." usmála jsem se.
Vešla jsem s Torchic do budovy útulku. Interiér vypadal docela pohodlně. Aspoň, že ti pokémoni tady mají pohodlí, když je tady nějaký trenér dá. Bylo tam hodně hezkých pokémonů, nejradši bych si s sebou z menší lítosti vzala všechny, to ale nemůžu.
Po pár sekundách prohlížení si pokémonů a prostředí, jsem zahlédla jednoho Audina. Abych řekla pravdu, to je poprvé, co ho vidím naživo. Když jsem ještě byla zalezlá doma, tak jsem ho viděla jenom v televizi. Vždycky se mi Audinové líbili. Nevím proč, ale prostě mám tyhle pokémony ráda.
,,Ahojky~!" pozdravila jsem Audina s úměvem.
Můj hlas se z ničeho nic "přepnul" na veselý a se šťastným tónem. Co to je? Tohle se mi ještě nikdy nestalo... Normálně mám s pokémony a lidmi trochu problém mluvit. No, to nevadí, snad na něj udělám dobrý dojem... Nechci, aby mě měl za někoho špatného, tak si nebudu stěžovat.

13 [A] Enwy [A] Enwy | 21. března 2018 v 17:00 | Reagovat

[12]: "Ahoj," usmál se Audino laskavě. "Promiň, my se známe? Vlastně i kdyby ne, jsem Audino, moc rád tě poznávám," vysypal rozpačitě a podrbal se na zátylku.

14 Marry Marry | 21. března 2018 v 17:44 | Reagovat

[13]: ,,A-Ah, ne, neznáme se." usmála jsem se trochu překvapeně.
Byla jsem překvapená, protože jsem nečekala, že bude mít Audino tak úžasný hlas. Tak nějak jsem tušila, že bude laskavý, ale... Že bude mít takový hlas? U-Uhh.. Jsem si opravdu jistá, že to je Audino a ne anděl? Obě začíná na A... Ugh, to je jedno, vzpamatuj se Marry, pomyslela jsem si, protože moje mysl začala být poněkud chaotická.
,,Jsem Marry," představila jsem sebe, ,,a tohle je Torchic." vzala jsem s úsměvem Torchic do náručí.
Torchic si ho nejprve od hlavy až k patě prohlížela a potom se na něj usmála.
,,Čauves!" pozdravila ho nadšeně s tím, že má šanci na to, získat nového kamaráda.
,,Takže... ehm..." zasmála jsem se trochu nervózně. ,,Promiň, že jsem tě takhle z ničeho nic pozdravila... Asi jsem tě trochu zmátla, že?" podrbala jsem se na zadní části své hlavy.
Budu se muset uklidnit. Takhle na Audina neudělám moc dobrý dojem... Ahhh, teď se cítím trošku provinile. Nesmím, pomyslela jsem si znovu.
,,Myslím, že je čas, abych se ti představila trochu podrobněji." dýchala jsem dlouze, abych se uklidnila a docela to i pomáhalo. ,,Jak jsem zmiňovala dříve, jsem Marry. Zaměřuji se na chovatelství. Dalo by se říct, že jsem pořád ještě taková začátečnice, heh." uchechtla jsem se. ,,Mám ráda hudbu a všechno, co se točí kolem ní. Potom mám ještě ráda kreslení, i když mi moc nejde." usmívala jsem se a navazovala s Audinem co nejvíc očního kontaktu, co to šlo.
Postupem času jsem se začala cítit víc a víc uvolněnější.
,,Asi se ptáš, proč tohle dělám, že?" povzdychla jsem si, ale vůbec ne kvůli špatné náladě. ,,Tys mě velmi zaujal, Audino," řekla jsem trochu vážnějším hlasem, ale pořád s úsměvem, ,,a chtěla bych se s tebou sblížit a poznat tě víc." dokončila jsem svou větu. ,,Pověz mi, Audino něco o sobě. Co asi tak rád děláš a ostatní věci." sedla jsem si k němu.

15 [A] Enwy [A] Enwy | 24. března 2018 v 7:02 | Reagovat

[14]: “Moc mě těší,” řekl Audino, opět svým laskavě znějícím hlasem. Vyslechl si tě a pak se pousmál.
“Zdravit lidi se má, to je správné. Nemusíš se kvůli tomu omlouvat,” pověděl. Když ses ho zeptala na detaily ohledně jeho bytí, znervózněl. “Promiň. Vážně nechci, aby to znělo nedůvěřivě. Bude to trochu nefér a moc si cením toho, že mi důvěřuješ natolik, že jsi mi o sobě řekla více, ale... moc se neznáme. Detaily o zálibách hned v prvních pár minutách seznámení, to se nehodí,” usmál se vlídně.
Pak se zamyslel a dodal: “Já mám rád taky hudbu. Zpěv, tanec moc ne. Zbožňuji Envyous.”

16 Marry Marry | 24. března 2018 v 8:06 | Reagovat

[15]: ,,Envyous?" podívala jsem se na Audina zamyšleně. ,,Tu skupinu také znám. Už jsem ale od nich dlouho žádné písničky neslyšela.." pousmála jsem se.
Audino nemá rád tanec... Nom, tak to si s ním nejspíš budu rozumět.
,,A... Vůbec mi nevadí, že se nechceš takhle svěřit. Chápu, že mi hned na první pohled věřit nebudeš, takže mě to nějak neštve, nebo něco." řekla jsem klidně a usmála se. ,,Audino?" koukla jsem se na něj. ,,Co kdybychom si spolu někam zašli, ne moc daleko od útulku, abychom se víc poznali? Povídat si na čerstvém vzduchu zní dobře, ne?" zeptala jsem se ho s úsměvem.
Všimla jsem si, že Torchic můj návrh přijala. Teď ještě ale záleží na tom, jestli bude souhlasit Audino...

17 [A] Enwy [A] Enwy | 24. března 2018 v 19:59 | Reagovat

[16]: "Možná. Někde jsou známí, ale jinde zase ne," objasnil Audino mile.
"S výletem souhlasím, moc rád bych si protáhl tělo někde na vzduchu," souhlasil.

18 Marry Marry | 24. března 2018 v 23:03 | Reagovat

[17]: ,,Dobře, tak jdeme." pousmála jsem se na Audina a vstala. Nezapomněla jsem si vzít Torchic do náručí.
Šla jsem ohlásit vedoucí útulku, že beru Audina někam ven.
,,Dobře, už dlouho takhle s nikým nebyl." usmála se vedoucí a když jsme odcházeli, tak nám mávla.
Venku bylo opravdu příjemné počasí. Nebyla ani zima, ale ani teplo. Audino šel vedle mě a koukal se kolem. Hmm... Kam bychom mohli jít? Asi to bude záležet na osudu, jestli nám něco "doporučí", heh.
,,Dneska je krásně, že, Audino?" zeptala jsem se ho, aby mezi námi nebylo ticho. Přeci jenom, nechci, aby se se mnou nudil a vůbec si neužíval mojí přítomnost.
,,Ano.. Takové počasí je na výlety úžasné." souhlasil Audino s úsměvem.
Po několika krocích jsem zahlédla ceduli, na které bylo napsáno velkým tučným písmem "Park" a pod nim bylo méně tučně napsáno "500 M".
,,Mohli bychom si zajít do parku, co ty na to?" zeptala jsem se ho znovu, na další návrh.
,,Klidně, v parcích může být velmi pěkná atmosféra." usmál se Audino a jeho chůze vypadala víc šťastněji.
V parku moc lidí a pokémonů nebylo a za to jsem byla jedině ráda. Nemám ráda, když je někde přeplněno... A aspoň budu mít společně s Audinem a Torchic klid. Musím vymyslet nějaké téma, u kterého by se dalo rozpovídat, pomyslela jsem si. Musím zařídit, aby byl Audino zabavený.
,,Torchic," promluvila jsem na ní, aby taky něco řekla, ,,co kdybys Audinovi něco o sobě řekla, stejně jako já?" zazubila jsem se na ní. Ona si jenom povzdychla, hned na to se ale nadechla.
,,Jsem Torchic. I když jsem něco, čemu lidi říkají "Ohnivý typ", tak zbožňuju deště a vodu. Potom mám ráda ještě bouřky, baví mě sledovat blesky.." řekla Torchic něco o sobě.
,,Ah, bouřky... Já neříkám, že se jich bojím, ale... Moc je nemusím, nevím proč." uchechtla jsem se s obavami, že si teď o mně oba budou myslet, že jsem nějaký strašpytel, který se bojí bouřek.
Hmm... Je čas na další téma. Jo! Asi bych mohla Audinovi říct, proč jsem se dala zrovna na chovatelku. A také je pravda, že by to mohla vědět i Torchic, když je můj startér.
,,Tamhle jsou houpačky... Jdeme si tam sednout?" koukla jsem se na Audina trochu vážněji, protože jsem si připravovala... ehm... proslov? On jen kývl a šel směrem, kde byly dvě houpačky.
Vzala jsem si Torchic do náručí a uvelebila se na houpačce. To samé udělal Audino, akorát on v náručí žádného pokémona neměl.
,,Teď vám dvěma řeknu důvod, proč jsem se dala na chovatelku. Byla bych ráda, kdybyste pozorně poslouchali... prosím." usmála jsem se a začala se pomalu pohupovat na houpačce.
Stále jsem ale byla nejistá, jestli jim to chci říct, nebo ne. Bylo to jako by mi jedna část mozku říkala "Řekni to!" a druhá část zase "Neříkej to!". První část mozku naštěstí vyhrála a já se dala do řeči.
,,Takže, téměř celá moje rodina je složená z chovatelů. Máma, táta, prarodiče, strejda, teta.. Prostě všichni, až na mého bratrance. Ten se rozhodl, že se dá na trenéra. Když jsem byla menší, tak jsem se s ním hodně bavila, teď už však vůbec." usmála jsem se.
,,No, zpátky k mému příběhu. Když jsem byla menší, tak jsem chtěla být koodinátorkou, ale postupem, jak jsem se stávala starší, jsem změnila názor. Koodinátorské soutěže nejsou nic moc pro mě. Neumím vytvářet hezké kombinace a... Sice mám ráda krásu, ale ne přehnaně moc krásy, jak to na koodinátorských soutěžích bývá... Na trenéra jsem se nechtěla dát proto, protože mě vůbec nelákalo být nejlepší trenérka na světě, dostat se do ligy, atd.. Nějaké zápasy mě ale baví, nesmí jich ale být moc.. Torchic je miluje, viď?" pohladila jsem Torchic po hlavě.
,,Jo!" vykřikla s nadšeným hlasem. Já se jenom zasmála.
,,No a takhle jsem posoudila, že nebudu ze své rodiny vyčnívat a že se stanu chovatelkou, jako všichni ostatní členové mé rodiny. Máma i táta měli hodně pokémonů, protože se jim hodně snažili pomáhat. Ať už z útulků a nebo je našli zraněné v přírodě. Vždycky jsem mamce pomáhala sbírat berry na potravu pro pokémony. Strašně mě bavilo je třídit a celkově - ráda třídím věci podle barvy, velikosti, a podobně." zasmála jsem se. ,,No a.. Hodně z mých kamarádů také chtělo být chovateli, takže to mi dávalo ještě více motivace na to, abych se na to zaměření opravdu dala." usmála jsem se nad vzpomínkou na své dny, kdy jsem ještě byla doma a nebyla jsem "vyhozená" z domu, abych se tomu zaměření začala věnovat naplno.
Potom jsem si ale na něco vzpomněla... Bylo to něco, co mě v jedné části života hodně zasáhlo - smrt mého bratra. Znovu jsem se dostala do té situace, jestli to říct nebo ne. Nakonec jsem se to ale znovu rozhodla říct. Akorát začnu trochu jinak a ne rovnou tou tragédií.
,,Úplně jsem zapomněla zmínit mého bratra. Byl o čtyři roky starší než já a vždycky mi se vším pomáhal, když jsem si nevěděla rady. Pomáhal tak moc, že jsem často jeho pomoc i odmítala. Bratr byl velmi úspěšným chovatelem. Podařilo se mu zachránit strašně moc pokémonů... A měl se všemi pokémony velmi dobrý vztah a dokázal si je jednoduše získat na svou stranu. Byl to jeden z nejhodnějších lidí, které jsem kdy znala." můj hlas zatím zněl v pohodě, protože jsem povídala o té dobré stránce. ,,Jednoho dne se vydal zachraňovat pokémony do hor. Šel tam se svým pokémonem Staraviou, který ho všude provázel. Uplynulo asi pět dní a pořád se nevracel. A to před svým ochodem říkal, že mu to zabere tři dny. Já, máma i táta jsme začali být vystresovaní. Nemohli jsme ho nijak kontaktovat.. Zaspávala jsem s velkým strachem, až jsem se klepala. Šestý den, když jsem byla s rodiči venku, k nám přiletěla Staravia. Bratrova Staravia. To, co nám řekla, nás úplně rozhodilo. Na bratra zaútočil Absol a shodil ho z obrovského útesu... A pád nepřežil.." můj hlas se po poslední větě začal trochu třást.
Měla bych přestat? Ne... Musím to dopovědět... Neměla bych přestat? Ne... Ještě ne, pomyslela jsem si.
,,Od té doby bylo v naší domácnosti smutno a také mám panickou hrůzu z Absolů. Bratr byl ten, kdo nás dokázal rozveselit, i když jsme měli ty největší deprese... On měl ty nejlepší nápady... On dělal v našem domě úžasnou atmosféru... Ale... Byl pryč..." povzdychla jsem si. ,,Je pryč... navždy. Jeho smrt mě donutila se zajímat o chovatelství ještě víc. Slíbila jsem mu, že jednou budu, jako on. Musím to splnit, ať se stane cokoliv. Splnit slib, který jsem řekla mému bratrovi, je pro mě jedna z nejdůležitějších věci v mém životě. Nenáviděla bych se za to, kdybych to nesplnila..." začalo se mi mlžit před očima a já cítila mírné pálení v nosu. ,,E.. Ehm..." otřela jsem si oči a také si všimla, že jsem Torchic držela silněji. ,,To byl můj příběh, proč jsem zrovna chovatelkou." snažila jsem se usmát přes ten velký nával úzkosti.
Torchic to nejspíš ucítila a tak se na mě otčila. Divím se, že se přes můj silný stisk dokázala otočit. Torchic je opravdu silný pokémon, heh.
,,Marry," začala Torchic. ,,proč jsi mi tohle neřekla dřív?" zeptala se mě ustaraně a její drsnost jí mizela v hlase. Takhle jsem jí snad ještě nikdy neslyšela mluvit.
,,N-Nevím.." povzdychlaj sem si nervózně. ,,Bála jsem se... nevím čeho... A teď to prostě ze mě vypadlo..." podrbala jsem se za krkem.
Zadržet slzy bylo docela těžké. Nemohla jsem přestat myslet na to, jak musím splnit slib, který jsem dala svému bratrovi. Nesmím to zkazit..
,,Torchic, doufám, že mě budeš podporovat. Doufám, že mi pomůžeš." usmála jsem se na ní a dýchala hluboce, abych se uklidnila. Nemůžu se rozsypat u Audina...! Musím zůstat silná... Ano... To zní jako něco, co by bratr řekl.

19 [A] Enwy [A] Enwy | 25. března 2018 v 7:31 | Reagovat

[18]:  Audino se zaposlouchal do tvého příběhu a pozorně hltal každé tvé slovo v tichém naslouchání.
Když jsi skončila, zůstal mlčet. Pohlédl na Torchic a pochopil, že je to něco, co jen tak někomu někdo neříká. Nevěděl, jak poradit ani co na to říct - byla to jeho první zkušenost.
Místo mluvení, začal zpívat smutnou melodii beze slov, svým andělským hlasem. Mohlo to působit uklidňujícím dojmem, dokonce i jako kdyby se tvá duše začala léčit a zotavovat se z předchozích smutných okamžiků.

20 Marry Marry | 25. března 2018 v 10:40 | Reagovat

[19]: ,,E-Eh?" byla jsem trochu zmatená, když Audino začal zpívat.
Audinův zpěv mě opravdu okouzlil. Ještě nikdy jsem neslyšela pokémona takhle hezky zpívat. Sice si už něco takového myslím poprvé, ale... Jsem si jistá, že je tohle Audino a ne anděl v masce? Audinův zpěv mě velmi uklidnil a cítila jsem, jak mi úzkost pomalu, ale jistě odchází pryč. Dokonce mě to více motivovalo k mému cíli a už jsem neměla tak špatnou náladu, když jsem si na to vzpomněla. Při poslouchání jsem měla zavřené oči, nevím jak Torchic.
,,Audino," nadechla jsem se, ,,máš opravdu krásný zpěv. Zároveň mi to i pomohlo na to, abych se tady nerozsypala. Moc děkuju..." usmála jsem se na něj.
,,Wow. Takovej zpěv jsem u nikoho snad nikdy neslyšela..." řekla Torchic překvapeně. Pořád mi ale trochu vrtalo hlavou, proč už v hlasu nemá tolik drsnosti, jako před tím, než jsem pověděla ten příběh... To ona tady má být ta drsná, která se nad ničím nerozsype... ne?
,,Tak," přidala jsem trochu energie do mého hlasu. ,,jelikož už zase můžu normálně fungovat, tak bychom se mohli zase vrhnout na nějaké téma!" zamyslela jsem se, co bychom mohli dělat a nebo o čem bychom se mohli bavit. ,,Zkus něco vymyslet ty, Torchic." pobídla jsem jí a byla zvědavá, co jí asi napadne.
,,Nooo..." zamyslela se Torchic. ,,Hele, tamhle je nějaká soutěž!" otočila se a nohou ukázala směr.
,,Hmm... Můžeme se tam jít podívat. Jsi pro, Audino?" postavila jsem se z houpačky a koukla se na Audina.
,,Klidně. Půjdeme se tam tedy podívat." usmál se a všichni jsme šli směrem k té soutěži.
Když jsem k tomu místu přišla blíže, tak jsem uviděla jednu dívku, jak stojí s cedulí, na které bylo napsáno: "Ukažte, že umíte zpívat! Ukažte, že na to máte! Nestyďte se za svůj hlas!".
,,Torchic, tohle nejspíš není soutěž, ale nějaká akce. I tak se do toho ale můžeme zapojit!" řekla jsem šťastně. ,,Audino... Tohle je šance, abys ukázal tvůj nádherný hlas i jiným lidem a pokémonům, než jsem já." pousmála jsem se a koukla se na Audina.
Čekali jsme asi čtvrt hodiny, než ta akce začala. Bylo nás tam docela hodně. Trochu mi to připadá jako nějaká talentová soutěž, až na to, že to není soutěž. Já, Torchic a Audino jsme si řekli o to, abychom byli poslední. To nejlepší na konec, ne? Teď vůbec nemluvím o sobě a o Torchic, ale o Audinovi. Myslím si, že jeho hlas všechny okouzlí. Kupodivu, té akce se zúčastnili lidi, kteří docela umějí zpívat. Když ty lidi budou trénovat, tak to dotáhnou docela daleko. Úplně jsem zapomněla zmínit, že tam měli velké vybavení, něco podobného, jako když jsem byla na brigádě v Anteiku.
,,Torchic, baví tě to?" zeptala jsem se jí, zatímco jsem jí měla v náručí.
,,Jo! Už se nemůžu dočkat, až přijde řada na nás!" řekla nadšeně.
,,Heheh, já taky." uchechtla jsem se. ,,A co ty Audino? Bavíš se?" otočila jsem se na Audina.
,,Ano. Všichni ukazují své zpěvecké schopnosti, není to úžasné?" pousmál se Audino a já jsem jenom kývla.
Po několika minutách přišla konečně řada na nás. Byla jsem trochu nervózní, vždycky mám trému, když před někým vystupuju. Hlavně, když jsou mi ti lidé úplně cizí.
,,Snažte se. Musíme do toho dát všechno!" zašeptala jsem oběma.
Začali jsme zpívat. Měli jsme to udělané tak, že jsem nejdřív zpívala já s Torchic a potom Audino. I tak jsme ale po celou tu dobu byli všichni tři u sebe. Když začal zpívat Audino, tak se na něj všichni dívali jako na boží zázrak. Ani se jim nedivím, sama jsem na něj tak koukala. Znělo to podobně jako ta melodie, kterou mi zazpíval, když jsem jim říkala ten příběh. Audino se do svého zpívání opravdu vžil. Po celém parku bylo ticho a dokonce k davu lidí přicházeli i lidé, kteří se té akce vůbec zúčastnit nechtěli. Když přestal, tak mu všichni začali tleskat, včetně mě a Torchic. Torchic dupala, protože nemá ruce.
Všichni se začali hromadit okolo Audina a říkali mu, jaký má hezký zpěv a ostatní věci okolo jeho hlasu. Poznala jsem na něm, že začal být trochu nervózní.
,,Nechte ho. Copak nevidíte, že je z vás nervózní? Očividně mu vadí, že jste u něj tak blízko!" odstrčila jsem ten velký dav lidí. Ještě asi deset minut jsem se s nimi bavila. Stihla jsem i pochválit ostatní, u kterých se mi zpěv opravdu líbil. ,,No nic, to by bylo od nás všechno. Na shledanou." řekla jsem sladkým hlasem a společně s Audinem a Torchic šla zase na klidnější místo.
,,Půjdeme sem." řekla jsem, když jsem zahlédla menší kašnu, u které byly dvě lavičky.
,,Uuuu! Voda!" přiběhla Torchic ke kašně a postavila se tak, aby na ní stříkal proud vody. Já jsem se jenom uchechtla.
,,Audino... Znovu.. Zpíval jsi úžasně! Tvůj hlas se mi opravdu líbí.. A očividně jsem nebyla jediná.." uchechtla jsem se.

21 [A] Enwy [A] Enwy | 29. března 2018 v 14:56 | Reagovat

[20]: Audino se začal červenat a skrývat tvář. "M-mnohokrát děkuji..." podařilo se mu ze sebe vysoukat.

22 Marry Marry | 29. března 2018 v 16:17 | Reagovat

[21]: ,,Není vůbec za co." pousmála jsem se a trochu se uchechtla nad jeho červenáním. ,,Vůbec se za svůj talent nemusíš stydět." koukla jsem se na něj a odkryla mu tvář.
Koukám, že Audino je docela i stydlivý. Když jsem byla blízko jeho obličeje, tak jsem si všimla, jaký je vlastně krásný.. Hlavně ty výrazné modré oči. Neupadla mu křídla? Opravdu ne?
,,Uh, ale..." podrbala jsem se za hlavou. ,,Musím se ti omluvit za ten dav, který se na tebe vrhl, když jsi dozpíval... eheh..." uchechtla jsem nervózně. ,,Promiň." řekla jsem provinile, ale s úsměvem. ,,Ale bylo to zábavné, ne? Jednou za čas neuškodí se zúčastnit takové akce." zeptala jsem se ho.

23 [A] Enwy [A] Enwy | 30. března 2018 v 18:04 | Reagovat

[22]: "Ano. Zábava to skutečně byla," usmál se Audino potěšeně. "Po dlouhé době," dodal po chvilce a zůstal mlčet.

24 Marry Marry | 30. března 2018 v 19:51 | Reagovat

[23]: ,,Po dlouhé době?" koukla jsem se na Audina se zvědavým výrazem. Potom mi to ale nejspíš došlo. ,,Ty jsi asi takhle dlouho s nikým nebyl, že?" zeptala jsem se ho. ,,Klidně tě budu takhle s sebou ven brát častěji.. Abys nebyl furt jenom v útulku." pousmála jsem se.
,,Jo! Každej pokémon si musí užít nějakou zábavu a společnost!" ozvala se Torchic.
,,A..." koukla jsem se na nebe. ,,Už se pomalu začíná stmívat... Co kdybychom se vrátili do útulku?" naklonila jsem hlavu na stranu. ,,Potom bych tam s tebou ještě nějakou chvíli zůstala." dodala jsem s úsměvem.

25 [A] Enwy [A] Enwy | 1. dubna 2018 v 11:28 | Reagovat

[24]: "Ano," potvrdil Audino mile. "Je to tady hezké, ale chybí tady společnost," zasmál se zvesela.
"Dobrý nápad. Jsem celý utahaný," přitakal a protáhl se. "Dobře, budu vděčný. Děkuji."

26 Marry Marry | 2. dubna 2018 v 21:56 | Reagovat

[25]: Byla jsem ráda, když Audino přijal mojí společnost.
Vzala jsem Torchic do náručí a společně s Audinem šla směrem k útulku. V okolí parku byl větší klid, což bylo docela pěkné. Dokonce i v areálu útulku bylo pěkně. Nějací pokémoni si spolu povídali a nějací byli sami.
Když jsme všichni vešli dovnitř útulku, tak nás vedoucí poslala na místo, které patří Audinovi. Znovu jsem si připomněla, že tu pokémoni mají pohodlí. Audino tam měl pár hebkých polštářků. Sedla jsem si na jeden z nich a Audino také.
,,Takže," odkašlala jsem si, ,,jsem ráda, že se ti výlet se mnou líbil. Opravdu jsem za to vděčná." usmála jsem se. ,,A... Jen tak by mě zajímalo, máš nějakou oblíbenou činnost, kterou děláš ve volném čase v útulku?" zeptala jsem se ho, stále s úsměvem. Zajímalo mě, jestli se tady pokémoni dají nějak zabavit.

27 [A] Enwy [A] Enwy | 5. dubna 2018 v 15:08 | Reagovat

[26]: "I já," usmál se Audino. Když ses zeptala, zamyslel se. "Většinou... sleduji ostatní," odpověděl a lehce pokrčil rameny.

28 Marry Marry | 5. dubna 2018 v 18:42 | Reagovat

[27]: ,,Oh," nadzvedla jsem obočí, ,,také občas sleduju ostatní, když nemám co dělat. Někdy to může být i docela zábava." uchechtla jsem se. ,,Já třeba ještě ráda pozoruji mraky a hledám v nich různé tvary... Občas se cítím jako malé dítě." pousmála jsem se. ,,Potom ještě zbožňuju hvězdy... Jsou jedny z věcí, které miluju na noci." zamyslela jsem se nad hvězdami. ,,Celkově - mám ráda přírodu.." dodala jsem s úsměvem.
Když jsem si povídala s Audinem, tak jsem měla velmi dobrý pocit a byla jsem velmi klidná. Dělá na mě velmi dobrý vliv, což na mě jen tak nikdo nedokáže udělat. Na to, že jsem ho potkala teprve dnes, tak jsem si ho velmi oblíbila.
,,Povídá se mi s tebou velmi dobře... A jsi jeden z mála, u kterých se cítím klidná. Obvykle jsem stydlivá a nervózní, teď se ale cítím úplně jinak. Například v tom parku, jak jsem tě "zachránila" od toho davu, tak na to bych dřív neměla odvahu.. Dřív bych to ze sebe stydlivě koktala." řekla jsem své myšlenky nahlas a u poslední věty jsem se nad sebou mírně zasmála.

29 [A] Enwy [A] Enwy | 8. dubna 2018 v 11:58 | Reagovat

[28]: Audino se jen uculil, došla mu slova a tak tam jen stydlivě stál. Netušil, co má říct, když mu někdo vylíčí své pocity. Tudíž jen postával, culil se a kýval, abys měla jistotu, že slyší.

30 Marry Marry | 10. dubna 2018 v 20:26 | Reagovat

[29]: Jen z toho pohledu, jak se Audino culil, tak jsem se musela uchechtnout. Byl na něj opravdu roztomilý pohled.
Když jsem se podívala venku z okna, které bylo v útulku, tak jsem uviděla, že venku byla už skoro tma.
,,Audino..?" odvrátila jsem zrak zpět na něj. ,,Co bys říkal na to, že bychom šli na zahradu alespoň na chvíli sledovat hvězdy? A potom bych už šla pryč. Samozřejmě bychom se viděli znovu zítra, protože tě tu nenechám takhle o samotě." usmála jsem se na něj.

31 [A] Enwy [A] Enwy | 13. dubna 2018 v 17:14 | Reagovat

[30]: "Hmm, dobře," souhlasil Audino. "Na zahradu je to tudy. Potřebujeme židle nebo budeme na trávě?" zeptal se dál.

32 Marry Marry | 15. dubna 2018 v 15:34 | Reagovat

[31]: ,,Nevím jak ty, ale já budu klidně na trávě." pousmála jsem se na Audina. Torchic ležení na trávě také zřejmě nevadilo.
,,Tak... Jdeme?" pootočila jsem se směrem k zahradě a mrkla na Audina. Torchic už chtěla jít, já ji ale zastavila tím, že jsem si ji vzala do náruče.

33 [A] Enwy [A] Enwy | 18. dubna 2018 v 7:50 | Reagovat

[32]: "Dobře," usmál se Audino.
"Můžeme," potvrdil a vydal se s tebou ven, kde již na nebi svítily hvězdy.

34 Marry Marry | 1. května 2018 v 8:36 | Reagovat

[33]: Opatrně jsem si sedla na zem. Tráva byla velmi příjemná, útulek se o zahradu stará velmi dobře.
Když jsem se podívala na oblohu, viděla jsem hodně malinkých svítících kuliček, nebo-li hvězd.
,,Nikdy jsem jich neviděla tolik pohromadě... Je to opravdu krásné." koukala jsem se s úsměvem na oblohu plnou hvězd. Na straně dokonce svítil i měsíc, který byl zrovna v úplňku.

35 [A] Enwy [A] Enwy | 1. května 2018 v 8:58 | Reagovat

[34]: "V ostatních velkých městech tam toho tolik vidět zase není, kvůli světelnému znečištění," řekl Audino.

36 Marry Marry | 7. května 2018 v 11:56 | Reagovat

[35]: ,,To je pravda.." povzdychla jsem si. ,,Někde jsem slyšela, že když by se úplně všechno zhaslo, tak by prý byla vidět i mléčná dráha.." usmála jsem se.
Potom jsem se beze slov dívala na oblohu a prohlížela si hvězdy. Nějaké i 'blikaly', nebo jak se tomu dá říct.. Najednou jsem uviděla, jak 'spadla' jedna hvězda. Bylo to hrozně rychlé, takže jsem vůbec měla štěstí, že to mé oko zachytilo. V duchu jsem si něco přála.

37 [A] Enwy [A] Enwy | 7. května 2018 v 14:58 | Reagovat

[36]: "Mléčná... co prosím?" zeptal se Audino. Z vnějším světem byl seznámen jen málo o bohužel Mléčnou dráhu si představoval jako cosi, co vytvořily Miltank. Také si neuměl představit, co by něco takového dělalo na obloze.

38 Marry Marry | 23. května 2018 v 14:44 | Reagovat

[37]: ,,Oh, hned ti to vysvětlím!" pousmála jsem se. ,,Mléčná dráha je jedna z galaxií. Galaxie se skládá z miliardy hvězd.. A samozřejmě i planet." vysvětlila jsem mu, co je 'Mléčná dráha'. ,,A my v této galaxii jsme. Ve vesmíru je také mnoho, ale opravdu mnoho dalších galaxií..." dodala jsem s úsměvem.
,,Mléčnou dráhu poznáš na obloze tak, že uvidíš takový... um... bílý zářivý pruh? Nikdy jsem to naživo neviděla, zatím jenom na fotkách... ale chtěla bych to někdy vidět i naživo.." řekla jsem zasněně.
,,Mimochodem, co si myslíš o vesmíru? Já ho mám osobně velmi ráda a chtěla bych se o něm dozvědět co nejvíc." zeptala jsem se ho.

39 [A] Enwy [A] Enwy | 26. května 2018 v 8:31 | Reagovat

[38]: "Galaxie," zopakoval Audino potichu. "To zní zajímavě! A vidíš i planety?" zeptal se.
Na tvou otázku sklopil zrak. "Bohužel nic o něm zvlášť nevím," odpověděl.

40 Marry Marry | 26. května 2018 v 18:19 | Reagovat

[39]: ,,Noo..." zamyslela jsem se. ,,Planety jdou také vidět, akorát jsou vidět jako hvězdy, takže je ne vždycky poznáš." pousmála jsem se.
,,Ehehe~ Vesmír je sám o sobě velmi zajímavý. Dokonce jsem i někde slyšela, že existuje víc vesmíru, než jenom ten, ve kterém žijeme..." vzpomněla jsem si na jednu informaci.
Ležení na trávě, koukání se na hvězdy a povídání si s Audinem se mi velice líbilo. Nikdy jsem takovou scénku s člověkem nezažila.
,,A vůbec, Slunce je také velmi zajímavé!" řekla jsem polo-nadšeným hlasem. ,,Je od nás vzdálené sto padesát kilometrů a přeci jenom je pro nás velmi horké a zářivé.. Nemůžu si představit, jaké by to asi bylo, kdyby od nás bylo blízko... S největší pravděpodobností bychom se uvařili.." povzdychla jsem si s menším uchechtnutím.
,,Na druhou stranu jsem ale slyšela o hvězdě, která má asi jenom... třicet stupňů? Tam nehrozí, že by ses uvařil.. Teda, alespoň myslím." zachichotala jsem se.

41 [A] Enwy [A] Enwy | 27. května 2018 v 9:40 | Reagovat

[40]: "Jaký je rozdíl mezi planetou a hvězdou?" zeptal se Audino, protože ho žádné další poznámky k tomu už nenapadly. "A je Slunce také hvězda?"

42 Marry Marry | 27. května 2018 v 16:33 | Reagovat

[41]: ,,Rozdíl mezi planetou a hvězdou, huh?" zamyslela jsem se. ,,No, nejsem žádný odborník, abych ti to vysvětlila podrobně, ale myslím, že bude stačit, když ti to vysvětlím jednoduše." usmála jsem se.
,,Hvězdy jsou prakticky takové obrovské žhavé koule a nedá se na nich přistát. Na planetách se přistát dá, když neberu ohled na různé podmínky, a tak dále. Akorát existují i plynové planety, na kterých se také nedá přistát." vysvětlila jsem Audinovi rozdíl.
,,A ano, Slunce je také hvězda. Také jsem si teď na něco vzpomněla.." nadechla jsem se. ,,Každou hvězdu obíhá minimálně jedna planeta. To znamená, že když se objeví nějaká nová hvězda, je velmi velká šance, že se objeví i nějaká nová planeta." pousmála jsem se.
Když jsem se koukla na Torchic, tak jsem jí našla zahleděnou do nebe.
,,Oi, tamhle padá další hvězda!" vykřikla nadšeně.
,,Oh?" koukla jsem se na nebe, i když jsem věděla, že to už neuvidím, protože hvězdy padají jen v milise- eh? ,,Tahle hvězda je zvláštní... padá déle, než normální hvězda.. To asi znamená, že je větší šance, že se nám splní nějaká přání! Pojďme si všichni něco přát..!" řekla jsem sebevědomě, zavřela oči a začala si už podruhé za noc něco přát. Potichu jsem si přála, aby se Audino stal naším novým parťákem. Vím, že to nebude jen tak, a že k tomu také musím něco udělat, ale přát si to můžu, ne?
,,Ehehe, tohle je už druhá hvězda, kterou jsem za tuhle noc viděla padat... To se mi ještě nikdy nestalo, abych řekla pravdu." řekla jsem nadšeně a spokojeně se dívala na nebe.

43 [A] Enwy [A] Enwy | 2. června 2018 v 8:20 | Reagovat

[42]: "Je to krásné," usmíval se Audino. Náhle však zívl, načež si okamžitě zakryl pusu. "Umm, promiň mi to. Nejsem zvyklý zůstávat tak dlouho vzhůru," řekl a ospale pomalu zamrkal.

44 Marry Marry | 2. června 2018 v 20:13 | Reagovat

[43]: ,,Hm?" zvedla jsem obočí. ,,To vůbec nevadí, já taky ne.. Abych řekla pravdu, taky jsem docela unavená, eheh." uchechtla jsem se trochu nervózně.
Když jsem se podívala na Torchic, spala. Jak mohla tak rychle zaspat? Vždyť ještě před pár sekundami byla vzhůru..! Hah, pokémoni mě nikdy nepřestanou fascinovat.
,,Myslím, že už je čas, abych dnes odešla.. Nebudu tě tady trápit proti tvojí vůli a chci, aby ses hezky vyspal. Přeci jenom, tenhle den byl docela vyčerpávající." pousmála jsem se.
S Torchic jsem zacházela opatrně, abych ji nevzbudila.
,,Tak? Jdeme zpátky?" postavila jsem se a slabě k Audinovi natáhla ruku.

45 [A] Enwy [A] Enwy | 3. června 2018 v 16:27 | Reagovat

[44]: "Promiň. Vážně se omlouvám," usmál se Audino. "Budu rád, když mě brzy přijdeš navštívit. Až budeš mít čas.... nebo až budeš chtít," uculil se.
Audino tvou ruku přijal a zvedl se, aby se vrátil do útulku.

46 Marry Marry | 3. června 2018 v 19:57 | Reagovat

[45]: ,,Ale jistě." usmála jsem se. ,,Budu tě klidně navštěvovat i každý den, aby ses necítil sám. Jelikož jsem chovatelka, tak mám času dost, protože nemusím lítat po stadionech, a tak dále." uchechtla jsem se a šla s Audinem zpět do útulku.
,,No nic, tak..." začala jsem. ,,Drž se a dávej na sebe pozor, ať se ti nic nestane." slabě jsem ho pohladila po hlavě. ,,Zatím se měj, Audino~!" zamávala jsem na něj a vyšla z útulku.

47 [A] Enwy [A] Enwy | 4. června 2018 v 10:24 | Reagovat

[46]: "Díky moc," zazubil se Audino.
"Bye-bye, taky se měj. Ty by sis na sebe měla dávat pozor víc než já, cestuješ," staral se o tebe.

Přemlouvání Audino se nezdařilo. Alespoň pro teď.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."