Skryté doupě týmu Plasma

6. května 2017 v 13:23 | Drobeček
Výsledek obrázku pro team plasma

Skryté doupě Plasma týmu, padoušské doupě... říkejte tomu jak chcete.
Dva roky po jejich poražení si lidé mysleli, že se jich už konečně zbavili, avšak tým Plasma se rozrostl ještě více a nyní nejsou pouze v Unově, ale mají špehy ve všech regionech. Jaký je jejich cíl? Posbírat genetické informace všech silných pokémonů, kteří kdy žili, aby vytvořili ultimátního pokémona, který bude vládnout světu pod jejich velením...

Výsledek obrázku pro anime avatar png
Jade, vrchní velitel týmu Plasma - psychopat
Jade je velice zlý, vyžívá se v lidské bolesti a neštítí se jí ani smát, dokonce i té vlastní. Je posedlý zabíjením, převážně policistů a ničením budov. Vidí v tom jakousi nesmírnou krásu a smysl svého života. Jeho oblíbené číslo je čtyři, proto nikdy nepřestane, dokud mu k nohou nepadne čtvrtý tvor. Povahově je spíše stylem hlučného zabijáka, který nemá problém promlouvat o své euforii své práce.

Jeho minulost je poněkud krutá a to ho udělalo tím, co je teď. Když byl malý, byl celkem obyčejný kluk, který chtěl být nejlepší. Žádný pokémon mu však nebyl dost dobrý. Místo jejich trénování je tedy postupně spíše testoval na strojích, což mu způsobovalo nesmírnou radost. To, co jej udělalo vraždícím chodícím strojem byla smrt jeho otce.

Taktika jeho bojů je taková, že není ani náhodou čestný. V bojích se nezaměřuje na protivníkova pokémona, ale na protivníka samotného.
Související obrázek
Raven, Jadeova sestra; zástupce vrchního velitele - ultimátní zbraň
Raven je desetiletá dívka, která snad ještě nikdy nevylezla ze základny. Má tmavě modré vlasy a červené oči, nosí modré šaty s květinami po stranách. Ačkoliv se na první pohled může zdát, že Raven vypadá jako roztomilé děvčátko, které by nikomu neublížilo, opak je pravdou. Je nemilosrdná, miluje souboje a hlavně výhry. Je silně ovlivněna jejím bratrem, kterého považuje za největší vzor v životě. Povahově je velmi tichá, málo mluví a lidem se neukazuje ani s nimi nemluví. Když k ní promluvíte, jednoduše se sebere a odejde, bezeslova...

Raven byla držena v základně, protože byla považována za ultimátní zbraň týmu Plasma. Její schopností je totiž vycítit přítomnost legendárního pokémona nebo jej vyvolat. Říká se, že má speciální genetickou informaci a že v těle jí koluje i krev pokémona.
Související obrázek
Jean, dcera lovkyně pokémonů; hlavní důstojník - posedlá...
Slyšeli jste už o lovkyni pokémonů J? Takhle dívka... je její dcera. Stala se posedlá pomstou poté, co její matku zabili trenéři. Přísahala, že jednoho dne pomocí síly nejsilnějšího pokémona nastolí na světě vlastní vládu.
Její povaha, byť se zdá být věrná, je podlá mrcha. Team Plasma následuje pouze proto, že prozatím jí jsou prospěšní.

Jediný tvor, kterému věří, že Salamence její matky, kterého považuje za skutečného přítele.
Výsledek obrázku pro anime avatar
Cannon, špeh...
Nikdo vlastně neví, kdo je, jak vypadá nebo co je vůbec zač. Jediné, co se ní ví je to, že je žena, která následuje Team Plasma z určitého důvodu a že její společník je Zorua. Své jméno nese díky své zbrani, kanónu, který nosí na zádech.

Nepohybuje se v prostorech základny. Dodává jim informace zvenku.
Výsledek obrázku pro anime avatarneodhalené NPC
Související obrázekneodhalené NPC
Výsledek obrázku pro anime avatarneodhalené NPC, ale simply... maskot
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."