TCH: Zima

6. května 2017 v 15:01 | Enwy
Právě se nacházíte v tématickém chytání - Zima! Můžete zde chytat jen v zimě, rozumí se tím prosinec, leden a únor. U všech regionů jsou roční období stejná.
Zde neplatí chytání speciálními pokébally, ani používání itemů na pokémony! Všechny levely jsou zde náhodné.

Ve dne = 6 až 20 hodin | V noci = 21 až 5 hodin
Vždycky...Ve dne....V noci....
- Shinx - Glaceon - Snover - Mawile - Misdreavus
- Cubone - Panpour - Marill - Lunatone - Phanpy
- Deerling - Totodile - Wooper - Electrike - Swablu
Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami Kamai Kami Kamai | 11. prosince 2017 v 13:47 | Reagovat

1. Glaceon
2. Umbreon (chytání přátelstvím)
3. Ultra ball
Byl krásný den, trochu sněžilo a všude okolo ležel bílý sníh. Vůbec mi nevadila zima, jak jsem pokračovala v cestách. Jak jsem tak šla, tak jsem se dívala okolo a vnímala krásu zimní, zasněžení krajiny, která na mě působila uklidňujícím dojmem. Pomalu jsem šla a poslouchala zvuk křupajícího sněhu. Občas jsem se podívala na Umbreona, který byl někde v mém okolí. Stále mě sledoval nebo se zle díval na stromy, které byly v okolí, tohle mě občas rozesmávalo, ale snažila jsem se, ať to nevidí a nemyslí si o mě kdo ví, co.
Jak jsme tak pokračovali ces
, tak jsem i hledala nějakého Pokémona, kterého bych si mohla chytit, ale nějak se mi nedařilo nikoho najít. Pomalu jsem to už začala vzdávat, když jsem najednou uviděla, jak se něco hýbe ve sněhu. Najednou na nás ze sněhu vykoukla modrá hlava, ale hned se schovala zpět. Zvědavě jsem naklonila hlavu na stranu a pak jsem se podívala na Umbreona. „To je Glaceon,“ řekne Umbreon a podívá se na mě a pak se podívá na stromy, které jsou okolo a zpraží je zlým pohledem.
Já se jen usměju na Umbreona a následně se začnu pomalu přibližovat ke Glaceonovi, který dále ležel ve sněhu. Glaceon začal rozčíleně vrčet, že se k němu přibližuju, ale neutíkal pryč, ale vůbec jsem nevěděla proč. Podívala jsem se na Umbreona, který stál kousek za mnou a sledoval dění.
Glaceon se začal pomalu zvedat ze země a já si všimla, že je pod ním celkem dost červeně zbarvený sníh. Glaceon se zvedl a měl zraněnou levou zadní nohu, ze které mu pořád ještě trochu tekla krev. ‘Copak jsi dělal ty chudáčku malý, nejraději bych tě teď hned vzala k doktorovi, ale asi se jen tak nenecháš chytit, takže tě nějak budu muset přemluvit,‘ pomyslím si a dívám se na Glaceona, který stál kousek ode mě a pomalu odstupoval ode mě a snažil se nestát na levé zadní noze. Umbreon ke mně dojde a usměje se na Glaceona, který stál kousek ode mě.
„Glaceone, nemáš třeba hlad nebo můžeme ti nějak pomoct,“ zeptám se ho mile a ruce mám podél těla, aby si nemyslel, že mu chci nějak ublížit. Glaceon mlčky stál na třech nohou. Umbreon se na něj mile usmíval a díval se na něj, protože mu přišlo, že Glaceon má strach, že by mu Umbreon mohl ublížit. „Mě se nemusíš bát, pokud ty nebudeš chtít udělat něco mě nebo hlavně princezně, tak nemám důvod ti ublížit,“ řekne Umbreon a podívá se na mě a pak opět na Glaceona, který si mezitím sednu na zem a díval se na nás.
„Hmm, možná mám trochu hlad a něco jiného než sníh bych vypil, ale to přece nemůžu chtít po někom, koho jsem právě potkal,“ řekne Glaceon odmítavě. Já se na něj mile usměju a pak se podívám na Umbreona. „Ale to víš, že můžeš, mě to vadit nebude. Nerada vidím, když nějaký Pokémon trpí hlady nebo mu je cokoliv jiného, ráda bych ti pomohla, kdyby sis nechal pomoct,“ řeknu mu a dívám se na něj. Glaceon se na mě dívá. „Když já nevím, vůbec tě neznám, jsi člověk a těm já moc nevěřím, co kdybys do mě něčím dloubala nebo mě chtěla zkoumat nebo kdo ví co,“ řekne odmítavě Glaceon.
Já si jen povzdechnu a následně začnu v batohu hledat něco k jídlu. Následně vytáhnu z batohu sendvič a sodu a podám mu to. Glaceon pustí sendvič i vodu na zem do sněhu a chvíli to zkoumá jak pohledem, tak i čichem. Po chvíli váhavě kousne do sendviče, protože hlad byl silnější než jeho pochybnosti. Po chvíli dojedl sendvič a pořádně se napil sody. „Děkuju ti za jídlo,“ řekne Glaceon a následně se opět zvedne na nohy, ale stojí jen na třech, zraněnou nohu má zvednutou, protože ho nejspíše celkem dost bolí. Následně udělá několik kroků a opět se posadí na zem a začne si zraněnou nohu olizovat. Jen si povzdechnu a pomalu se k němu rozejdu a z batohu vytáhnu nějaký kus látky. Bohužel žádnou dezinfekci ani nic jiného jsem s sebou neměla, takže tohle muselo stačit. Ještě jsem vytáhla vodu a nohu jsem mu polila vodou. Glaceon se na mě podíval, ale kupodovi se neohnal a ani nic jiného mi neudělal, nejspíše pochopil, že mu chci pomoct. Následně jsem se pořádně podívala na jeho zranění, vypadalo mnohem ošklivěji, než to na první pohled vypadalo. ‘Tohle se samo asi jen tak nespraví, bylo by nejlepší, kdybys se co nejdříve dostal do Pokémonního střediska, ale pochybuju, že se mnou bude chtít jít,‘ pomyslím si. Následně vezmu látku a nohu se mu pokusím obvázat, k mému údivu si nohu nechal obvázat a podíval se na mě. „Děkuju ti,“ řekne a lehne si do sněhu a zůstane ležet. Já si jen povzdechnu a podívám se na něj. Kleknu si kousek od něj a dívám se na něj. „Nemáš zač, ale tohle není žádné řečení. Bylo by lepší, kdybys šel se mnou a někdo by se na tebe podíval a pořádně tě ošetřil, bohužel tohle já neumím a moc nerada tě vidím takhle trpět. Navíc vypadáš dost hladově a pohuble, bojím se o tebe, postarala bych se o tebe, aspoň dokud by ses pořádně nevyléčil, ale nutit tě nebudu,“ řeknu mu a dívám se na něj.
„Když já nevím, chtěl bych být volně v přírodě, nebaví mě cestovat v Pokéballech nebo co to je,“ řekne odmítavě Glaceon a dívá se na mě. „Ale to nemusíš, já taky nejsem v Ballu,“ řekne Umbreon. Glaceon se zvědavě podívá na mě a pak na Umbreona a pak se zamyslí. „Když já nevím,“ řekne nerozhodně Glaceon. „Opravdu nemám v plánu ti ublížit, ale mám o tebe opravdu strach, mám strach, že bys mohl i umřít, ale opravdu tě nebudu nutit k tomu, abys šel se mnou, toto je opravdu jen na tobě, abys ses rozhodl, jestli půjdeš s námi nebo ne, ale my už budeme muset vyrazit,“ řeknu mu a následně se zvednu ze země a pomalu se rozejdu pryč. Po pár krocích se otočím a podívám se na něj, jak se rozhodne. V kapse mám nachystaný Ultra ball, kdyby chtěl jít s námi. Mile se na něj usměju a čekám, jak se rozhodne.
Podívám se na Umbreona, který seděl vedle Glaceona a dívám se na něj, jestli půjde s námi nebo ne. Jeho pohled vypadal spokojeně a že byl se k nám měl přidat, že by se měl o hodně lépe. Následně jsem udělala pár kroků zpět k těm dvěma. „Copak vy dva, tak Umbreone vyrazíme,“ zeptám se ho a dívám se na něj. „Nevím, jestli je dobré ho tady nechat,“ řekne Umbreon a dívá se na mě. „No máš pravdu Umbreone, ale přece jen ho nemůžeme nutit, aby šel s námi, tohle je jen na něm,“ řeknu a podívám se na něj. Galceon dále ležel na zemi a díval se na nás dva.
Zamyslím se a dívám se na ty dva. Následně začnu hrabat v tašce. Následně jsem vyndala jednu čokoládu a položila jsem jí před Umbreona a dívala jsem se na něj. Glaceon si po chvíli čokoládu vzal a snědl jí. Dívala jsem se na něj, jak jí. Umbreon se na něj usmál. „A když půjdeš s námi, tak budeš mít k jídlu, co budeš chtít a kdykoliv budeš míz hlad a nebudeš sám.“ Řekne Umbreon a dále sleduje Glaceona, který se na něj zvědavě díval a asi o tom začal i přemýšlet. Následně se podíval na svou zraněnou nohu, která ho stále nejspíše bolela.
Nad slovy Umbreona jen souhlasně kývnu hlavou. „Ale rozhodnutí je opravdu jen na tobě, jestli s námi půjdeš nebo ne. Ale byli bychom opravdu rádi, kdybys ses k nám přidal,“ řeknu mu a následně vytáhnu z kapsy Ultra ball a položím ho před Glaceona a sleduju ho, jak se rozhodne.

Použito při chytání – sendvič, soda, čokoláda.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 11. prosince 2017 v 16:50 | Reagovat

[1]: Glaceon se chytil. Gratuluji, chytila jsi Glaceona.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Sprites - Serebii
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."