TCH: Jaro

6. května 2017 v 15:05 | Enwy
Právě se nacházíte v tématickém chytání - Jaro! Můžete zde chytat jen na jaře, rozumí se tím březen, duben a květen. U všech regionů jsou roční období stejná.
Zde neplatí chytání speciálními pokébally, ani používání itemů na pokémony! Všechny levely jsou zde náhodné.

Ve dne = 6 až 20 hodin | V noci = 21 až 5 hodin
Ve dne...V noci...Vždycky....
- Roselia
- Swirlix
- Cherubi
- Natu
- Skitty
- Buneary
- Flabébé (všechny variace)
- Pichu
- Meowth (Normal form)
- Poliwag
- Hoppip
- Morelull


Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janet Janet | 25. května 2017 v 18:33 | Reagovat

1. Skitty
2, Vivill
3.
Jdu krásnou krajinou, kde rostou květiny. Je vidět, že krajina svému jménu opravdu patří. „Jarní krajina“ je výstižný název. Ale proč se sem smí jen na jaře? Ptám se sama sebe. Uvidím v dálce si povídat dva cherubi. Také vidím několik natu, ale jdu dál. Uvidím Swirlix, líbí se mi a vezmu pokéball s Vivill, že bych si ho chtila, ale když uvidím na větvi stromu Skitty, rozhodnu se pro Skitty. „Vivill, pojď do boje.“ Povolám ven Vivill. „Vivill, použij vzdušný vír na Skitty.“ Vivill použije vzdušný vír na Skitty, která spadne z větve. „Rychle, ještě jednou.“ Řeknu, ale Skitty uhne a použije nárazový útok. „Vyhni se.“ Zavolám, ale Vivill se nestihne vyhnout a dostane zásah nárazovým útokem. „Nevadí Vivill, to dokážeš.“ Zavolám a Vivill vstane a čeká, co má dělat. „Výborně. Znovu vzdušný vír.“ Vivll použila vzdušný vír, ale Skitty se mu vyhla. „Ještě.“ Řeknu a Vivill použila další vzdušný vír. Ten tentokrát zasáhl. Skitty použila vrčení. „Vivill, vzlétni z jeho dosahu a vzdušný vír.“ Jen, co se Vivill dostala z dosahu vrčení, hned skitty reagovala nárazovým útokem, kterým zasáhla Vivill. „Vivill.“ Zavolám vyděšeně. „Jsem v pořádku.“ Řekne Vivill a čeká. „Dobře. Zkus jí zparalyzovat útokem Stun Spore.“ Vivill ji zparalyzuje, a já řeknu: „Vzdušný vír.“  Vzdušný vír plnou silou zasáhne. Skitty odletí o kus dál a nabourá do kamene. „Ještě jednou, než se vzpamatuje.“ Řeknu a Vivill zasadí Skitty pořádnou ránu. „Skvěle. Pokéballe leť.“ Řeknu a hodím pokéball. Ten vezme Skitty a pokéball spadne na zem a já čekám, zda se chytí, nebo ne…

2 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 25. května 2017 v 19:22 | Reagovat

[1]: Skitty se chytit nepodařilo. Utekla a už se ti jí nepodařilo najít, bohužel.

3 Janet Janet | 31. května 2017 v 15:56 | Reagovat

1. Skitty
2. Vivill
3. Skitty utekla a já už ji nenašla. Sakra… Pomyslím si. No nevadí, zkusím najít jinou/jiného. „Nevadí Vivill. Pojď, najdeme jinou…“ řeknu a hledám v trávě i na stromech další. Nikde ale nevidím Skitty. Přece tady není jenom jedna… Pomyslím si, když ji už asi čtvrt hodiny hledám. Potom uvidím jednu na kameni se vyhřívat. „Tak Vivill, zkusíme tuhle. Použij vzdušný vír (Gust).“  Vivill zasáhne nic netušící skitty, která odletí kousek dál. Vzchopí se a použije nárazový útok. „Vyhni se Vivill.“ Zavolám na Vivill a ta se vyhne. Skitty ale ihned zaútočí znovu nárazovým útokem. „Vyhni se.“ Zavolám, ale už je pozdě. Skitty použije vrčení, zatím co Vivill použije opět vzdušný vír. Vrčení zmenší jeho účinnost. Skitty rychle použije nárazový útok a Vivill dostane ránu. „Vivill, použij spací pyl (Sleep powder).“ Vivill použila spací pyl a skitty ihned, přesto, že se připravovala na další útok, upadla na zem a usnula. „Výborně Vivill, máme tento rok poslední šanci, rychle, použij vzdušný vír. Vivill použila vzdušný vír a Skitty dostala zásah, ta stále ale spala. „Pořád, vzdušný vír.“ Vivill použije znovu a znovu vzdušný vír. Po třetím zásahu (bez toho prvního) se Skitty probudí. „Rychle Vivill, probudila se, zkus znovu spací pyl.“ Skitty se tomu snaží vyhnout a podařilo se jí to a ještě použila nárazový útok na Vivill. Vivillon dostane pořádný zásah. „Dobrý Vivill?“ Vivill kývne a vzlétne připravena zápasit. Skitty ale znovu rychle použije nárazový útok. „Vyhni se.“ Vivill se mu na poslední chvíli vyhne a Skitty dopadne na zem. „Vzdušný vír, rychle.“ Zavolám a než se Skitty vzpamatuje, už dostane Vzdušným vírem, který jí dá zásah. „Znovu.“ Zavolám, ale Skitty se podaří před ním na poslední chvíli utéct. Hned použije nárazový útok. „Vyhni se.“ Zavolám na Vivill a ta se vyhne. „Skvěle. Zkus znovu spací pyl.“ Skitty se mu pokusí vyhnout, ale nepovede se jí to a usne. „Skvěle. A teď vzdušný vír.“ Vzdušný vír zasáhne a Skitty odhodí na kámen (na kterém se slunila). „Ještě jednou.“  Řeknu a Vivill použije ještě jednou vzdušný vír na Skitty spící opřená o kámen. Skitty se probudí a použije vrčení. „Vzdušný vír.“ Skitty odskočí od kamene a vzdušný vír zasáhne pouze kámen. Skitty použije vrčení a Vivill na můj povel použije vzdušný vír. „Vivill, vzdušný vír.“ Vzdušný vír zasáhne a Skitty dostane zásah a ránu, protože narazí do stromu. Vstane a pokusí se utéci. „Vzdušný vír, nesmí nám utéct.“ Zavolám. „Skitty dostane zásah a jelikož běžela vedle kamene, tak ještě ránu o kámen. „Skvěle Vivill. Pokéballe leť.“ Řeknu, hodím pokéball a čekám, zda se chytí…

4 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 1. června 2017 v 16:18 | Reagovat

[3]: Skitty se chytila. Gratuluji, chytila jsi Skitty!

5 Aki Aki | 4. června 2017 v 20:08 | Reagovat

1. Pichu
2. Litten
3. Rozhodnu se,že by bylo dobré si chytit dalšího člena do mého týmu.Litten by měl být odpočatý,takže si dosti věřím.Jdu si po stezce a přede mnou se objeví Pichu."Ah Pichu paráda"zaraduju se.Pichu vypadal,že se vůbec nebojí a že si troufne se mi postavit.
"Litten poďme na to"s těmito slovy vyhodím pokeball do vzduchu a přede mnou se objeví můj kamarád.
Pichu nezaváhal a hned použil šarm to na Littena trochu působilo a tvářil se zamilovaně."Litten vzpamatuj se a rychle uhni!"zavolám na svého pokémona,protože Pichu se řítil a bylo vidět,že chce použít ocasový bičík.Litten na poslední chvíli uhnul a zavrtěl hlavou."Tak jo kámo čas na protiútok.Použij Ember!"zavelím a udělám i gesto rukou.Litten vyskočil a okamžitě použil Ember na Pichu.Což ho částečně zasáhlo.Pichu se trochu srovnal a snažil se použít bleskový útok,což se moc nezdařilo a proud šel částečně na Littena a částečně vedle až skoro mířil na mě samotnou.
"Fajn rychle to obrať a použij Scratch!"rychle řeknu další útok.Litten se rychle vzpamatoval z útoku od Pichu.Skoro byl zasáhnutý,ale naštěstí mu to lehce zasáhlo packu.
Velkou rychlostí se rozeběhl proti Pichu a následně použil Scratch velkou silou což téměř odrovnalo Pichu"Paráda kémo a ještě ho doraž Ember!"opět zavelím a můj kamarád tak učinil a dorazil Pichu.
Hned jsem si připravila pokeball"Supr a teď pokebale leť..!"hodím po Pichu pokeball a modlím se aby se chytil."Litten buď radši připravený,kdyby chtěl ještě bojovat"upozorním na možný fakt.

6 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 4. června 2017 v 20:12 | Reagovat

[5]: //Zapomněla jsem to změnit - je to březen, duben a květen. Dochytej to, pokud se povede, prosím. Omlouvám se.

Pichu se nechytil. Souboj pokračuje.

7 Aki Aki | 5. června 2017 v 2:09 | Reagovat

[6]: //aha dobre :)

Pokebal se otevřel a hned jsem zareagovala"Škrábavý útok"Litten byl připravený,takže mohl téměř okamžitě na Pichu zaútočit.Ten se posnažil se ochránit bleskovým útokem"Rychle to anuluj útokem Ember"pohotově jsem změnila povel útoku.Ještě,že jsem tak udělala tentokrát se Pichoovi bleskový útok povedl a to mohlo dopadnout špatně.
"Zaútoč škrábavým útokem s výskokem"hned jsem řekla povel k protiútoku proti Pichuovi.Pichu se nestačil rychle vzpamatovat z výbuchu předchozích útoků co se střetli(bleskový útok a ember) a Pichu dostal plný zásah."Paráda Littene a ještě použij ember!"hned na to zavelím další útok aby Pichu ještě víc oslabil.
"Tak pokebale let!"po druhé po Pichu hodím pokeball a čekám zda se mi to podaří.

8 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 5. června 2017 v 16:41 | Reagovat

[7]: Pichu se podařilo úspěšně chytit. Gratuluji, chytila jsi Pichu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."