Sub-bay

2. května 2017 v 17:41 | Enwy
Výsledek obrázku pro pokémon anime cooking

"Vítej!" křikla na tebe žena, když jsi vstoupil. Nemotorně přisekala, aby tě přivítala. Na sobě měla oděv šéfkuchaře a na tváři milý úsměv. "Chceš provést?" zeptala se. Nejistě přikývneš, protože ses nejdříve plánoval jen podívat, ale i tak za ní jdeš. Vede tě k recepci, kde ti do ruky strčí dotazník, kde je dotaz na jméno, zaměření a upozornění na poplatek 100 Yenů. "Co?" zeptala se, jelikož tě neslyšela, když ses zeptal, kde to vlastně jsi. "Ah! Aha," řekla, když jsi jí otázku zopakoval. Postavila se do pozoru, jako kdyby odříkávala posvátnou odříkávačku. "Vítej v Sub-bay, kde si můžeš z vlastních přinesených ingrediencí udělat vlastní jídlo. Máme tu mnoho linek, které máš určitě i doma v kuchyni. Experti ti případně s nějakým jídlem pomůžou, pokud potřebuješ," odmlčila si, aby se mohla nadechnout. "Kromě toho si můžeš koupit i recepty, různé další ingredience a další. Vstupní cena je 100 Yenů, dokoupení pak stojí ceny co v ceníku," řekla. "Tak co? Chceš vejít?"
Výsledek obrázku pro oddělovač png

RECEPTY

Musíš si koupit recept, abys mohl začít vařit. Bez receptu, i když máš ingredience, ti pokrm nemohou uznat a nebude k jídlu. Recepty se zakupují pouze jednou - zůstávají poté v inventáři a můžeš je použít při další návštěvě Sub-baye.
PIKA-SUŠENKY - 200 Y | Potřebné ingredience:
5x Chople berry
3x Chilan berry
Grepan berry
Žluté potravinářské barvivo
Milktankčí mléko
VÝSLEDEK = Pika-sušenky; Pokémon dostane 20% sehranosti s trenérem

OREO POKÉBALLY - 200 Y | Potřebné ingredience:
9x Haban berry
6x Enigma berry
3x Roseli berry
Sůl
Šálek vody
VÝSLEDEK = Oreo pokébally; Pokémon dostane 10% zkušeností v zápasech + 3 levely

POKÉ-POP - 200 Y | Potřebné ingredience:
Šlehačka
3x Cheri berry
2x Gustap berry
Corn berry
VÝSLEDEK = Poké-pop; Pokémon dostane 5% sehranosti s trenérem, balíček obsahuje 3 poké-pops

KANTOSKÝ BERRY DŽUS - 100 Y | Potřebné ingredience:
Jakékoliv berry
Oranžové potravinářské barvivo
Med
Voda
VÝSLEDEK = Kantoský berry džus; Pokud tento džus dáte pokémonovi, kterého se chystáte chytit, je 50% vyšší šance, že se chytí
Výsledek obrázku pro oddělovač png

OBCHOD S INGREDIENCEMI

Voda - 90 Y
Potravinářská barviva - 150 Y
Šlehačka - 50 Y
Sůl - 100 Y

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Filo Filo | 23. května 2017 v 14:01 | Reagovat

Prechádzal som sa po remeselníckej štvrti, až som narazil na Sub-bay. "Muehue! Presne toto som hľadal!" hneď pred vchodom ma privítala veľmi milá /a hlavne ukecaná/, fialovovlasá pani. Tá potom zo seba vyhŕkla strašne veľa vecí, a potom " Vstupná cena je 100 yenov." "No okej, pred chvíľou sme si zarobili na štadióne, žiadny problém." "Tak to som rada! Vypíšte formulár." Teta mi ho podala. Musel som vypísať pár vecí, meno - Filo, bydlisko - Pallet town, pokémoni .. Po vypísaní som podal formulár naspäť. "Dobre, zatiaľ, kým vás zaevidujeme, prosím, rozhliadnite sa po našej ponuke receptov." Povedal som si no fajn .. Ako prvé mi do oka spadli Pika-sušienky. "Ehm, mohol by som sa spýtať na tieto pika-sušienky? Je príprava ťažká?" Fialovovlasá pani sa ku mne ihned otočila a začala stráášne dlho rozprávať. V skutočnosti som zachytil iba to, že "Cena receptu je 200 yenov." / ach, ďalšie prachy -.- / "Zvyšuje zohranosť s pokémonom." Vtom som si spomenul na Psyducka - napiecť mu pár týchto sušienok a hned to bude lepšie! To ma prehovorilo, a tak som sa rozhodol kúpiť recept. Bolo naň treba berry, ktoré som už skoro všetky vlastnil.  "Hmm, už mi chýba iba Milktank mlieko, žlté farbivo a 3x chilan berry.. To znamená že sa ešte dnes ide na posvätný berry kopec!" Podal som pani 200 yenov za recept, vzal som si ho a odišiel som ..

/dokopy som zaplatil 300 yenov

2 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 23. května 2017 v 14:56 | Reagovat

[1]: Žena se na tebe usmála a vzala si 200 Yenů. Poté ti podala jakousi růžovou obálku a na ní bylo napsáno úhledným ženským písmem "Pika-sušenky, recept". Když jsi odcházel, zamávala ti se slovy: "Přijďte zas!"
Odečteno 200 Yenů, recept přidán.

//100 Yenů platíš v případě, že už vaříš, tzn. že si vypůjčíš jejich kuchyně. V případě, že si jen kupuješ recept/ingredience, tuto částku platit nemusíš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."