Rybářská vesnice

7. května 2017 v 11:36 | Enwy
Výsledek obrázku pro anime fishing

Související obrázekJdeš kolem, když náhle uslyšíš dívku, která za tebou volá. Otočíš se, zrovna ve chvíli, kdy tě chytí za rukáv a táhne někam k lesu. Jsi zděšený, co je to za dívku a o to víc - kam tě to k sakru táhne?!
"Oi, Megumi!" uslyšíš další hlas, tentokrát mužský. Dívka se zastaví, stále držíc tvůj rukáv. Ty jen němě stojíš a čekáš, jak bude reagovat. Když se volání ozve znovu, dívka se dá do běhu a táhne tě s sebou.
"Rychle! Pohni!" zavrčí na tebe a běží. Tobě se za chvilku dostane do zorného pole shluk domečků a obrovské jezero.
"MEGUMI!"

"Ááno, taťko! Vedu pomoc!" Pak se k tobě rázně otočí a konečně tě pustí. S šibalským úsměvem na rtech ti říká jediná slova. "Sundej si batoh, jdeme tahat z jezera Gyaradose."

Ah, promiň promiň! Nechtěla jsem tě do toho zatáhnout!
Vítám tě v rybářské vesnici. Týden co týden zde probíhá akce 'Vytáhni Gyaradose' a tenhle týden nám chyběli lidi, takže jsme potřebovali další pomoc. Pojď, provedu tě! Uhm, asi ti nejdříve vysvětlím, jak se chytají pokémoni rybařením. Nejdříve si musíš koup- Ah, onii-chan, taťko!
Tohle je můj onii-chan Ralph a můj táta. Jo a abych nezapomněla - moje jméno je Megumi.


NÁVOD, INFO O RYBAŘENÍ

K rybaření potřebujete Starý prut (Old rod), který je k zakoupení v Survival obchodě za pár Yenů. Jakmile dostanete prut, jeho prvotní level je 1 a máte na něm nula zkušeností z deseti možných. Každý úspěšně chycený pokémon znamená pět zkušeností. Po přesáhnutí hranice deseti zkušenostních bodů se level vašeho rybaření navýší. Jakmile váš level rybaření přesáhne 5, místo Starého prutu máte Dobrý prut, s nimž se chytají lepší pokémoni. Přesáhne-li level 10, z Dobrého prutu se stane Super prut. Samozřejmě, čím větší level rybaření, tím je třeba dostat více zkušeností z chycených pokémonů.
Pokud na pokémona použijete Lure Ball - , dostupný v obchodě s pokébally, chytaný pokémon nemusí být váš a můžete ho proměnit tady v rybářské vesnici za další zkušenosti. Použijete-li na pokémona obyčejný ball, pokémon je váš a nelze ho proměnit za další zkušenosti rybaření.

Průběh rybaření je podobný obyčejnému chytání. Vyberete pokémona, vyčkáte s prutem v ruce a jakmile se chytí návnady, vytáhnete ho a zápasíte s ním jako při obyčejném zápasu. Berte na vědomí, že někteří pokémoni by na suchu jednoduše chcípli, proto budete muset bojovat ve vodě.

POKÉMONI - RYBAŘENÍ

SUPER RODGOOD RODOLD ROD
- Poliwag, Lv. 15-25 - Krabby, Lv. 5-15 - Magikapr, Lv. 5
- Poliwhirl, Lv. 20-30 - Horsea, Lv. 5-15
- Gyarados, Lv. 15-25 - Magikapr, Lv. 5-15
- Psyduck, Lv. 15-35 - Goldeen, Lv. 5-15
- Horsea, Lv. 15-25 - Poliwag, Lv. 5-15
- Staryu, Lv. 15-25
- Shellder, Lv. 15-25
- Krabby, Lv. 15-25

POKÉMONÍ OBYVATELÉ VESNICE

(Felawen's) Buizel
(Slaanesh) Magikarp
(Slaanesh) Magikarp
(River Hope) Magikarp
(River Hope) Magikarp

ZÁPASENÍ SE ZDEJŠÍMI


Megumi, zdejší dcera rybáře, s pokémony Squirle (Lv. 15; Tackle, Tail Whip, Bubble, Water Gun), Gyarados (Lv. 23; Bite, Dragon Rage, Ice Fang, Aqua Tail), Dewgong (Lv. 35; Headbutt, Signal Beam, Icy Wind, Ice Shard) a Dewott (Lv. 21; Water Sport, Tail Whip, Water Gun, Focus Energy). Pokud ji porazíte, získáte 5 Lure Ball a 500 Yenů.


Ralph, syn zdejšíh rybáře, s pokémony Shiny Gyarados (Lv. 39; Bite, Dragon Rage, Ice Fang, Aqua Tail), Golduck (Lv. 35; Aqua Jet, Water Gun, Water Pulse, Scratch), Goldeen (Lv. 29; Water Sport, Supersonic, Horn attack, Aqua ring) a Totodile (Lv. 15; Rage, Bite, Scratch, Leer). Pokud ho porazíte, získáváte 5 Lure Ball a 500 Yenů.
V případě chytání:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
V případě rybaření potřebujete u sebe mít prut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felawën Felawën | 10. listopadu 2017 v 21:14 | Reagovat

Boj s Buizelem byl opravdu něco nového, ale byl chytán pouze za jedním účelem. I tak po notné době váhání, zda si ho přece jen nenechám jsem přišla do rybářské vesnice, abych ho vyměnila za další zkušenosti. Uvidíme, jaký z toho bude přínos (nebo ztráta).

2 [A] Enwy [A] Enwy | 11. listopadu 2017 v 15:50 | Reagovat

[1]: "Oh? Bráško, máme návštěvu!" křikla dívka a odchytila tě. Vyslechla si tě a pak přikývla. "Dobře. Často sem chodí trenéři, kteří chtějí... něco podobného jako ty. Vezmu si ho," usmála se převzala si pokéball s Buizelem.
+5 ZK. to Old Rod
Buizel je nyní obyvatelem rybářské vesnice.

3 Slaanesh Slaanesh | 2. března 2018 v 15:38 | Reagovat

Rybařím
Frogadie
Lure Ball

4 [A] Enwy [A] Enwy | 2. března 2018 v 17:31 | Reagovat

[3]: Návnadu zkousl Magikarp (Lv. 5).

//Řídíš se body ze shora, v případě old rodu nepotřebuješ čekat, až se ti někdo zachytí, neboť šance je 100% Magikarp ;D

5 Slaanesh Slaanesh | 2. března 2018 v 18:22 | Reagovat

[4]:Dneska jsem po poprvé rozhodl jít rybařit. Víceméně jsem o tom nevěděl nic. Ale chtěl jsem to vyzkoušet, jelikož mi jeden známí poradil, že to pomáhá na uklidnění a přemýšlení. A to jsem já rozhodně potřeboval vyzkoušet. Mít čas si pořádně popřemýšlet byla věc, kterou jsem přece jenom nemohl pohrdnout.
A jelikož jsem o rybaření věděl, tak málo, bylo logické, že jako první místo si vyberu rybářskou vesničku, kde by mně to mohli naučit. Což se taky, naštěstí stalo, protože jinak by celá moje první rybářská výprava skončila naprostým fiaskem a já bych se na to s největší pravděpodobností na dlouho vyprdl.
Osoba, která se mně ujala byla Megumi, ale i přes svůj věk byl mezi námi stejně propastný rozdíl v rybaření, jako v běhu.
"Tohle sem,....ne takhle ne, takhle....to by ti spadlo, ukaž." když pak konečně je všechno hotovo, tak Megumi odběhne s tím, že musí na oběd.
Jen se pod maskou usměji a sednu si k prutu. Víceméně jsem ani nečekal, že bych něco chytil a to ani přes veškerou pomoc Megumi a tak jsem si moc prutu ani nevšímal a přemýšlel jsem. Aktuálně mám tři dušší pokémony, kdo by měl být další? Phamtump? Litwick? O jednom Litwickovi vím, ale pochybuji, že by chtěl opustit své sídlo a cestovat se mnou. Možná bych se ho mohl na to zeptat. Nebo jsem to, už udělal? ...Mám pocit, že už jsem se ho na to ptal. Najednou zaregistuji koutkem oka pohyb, to jak se mi uvolnil prut z držáku a začal se sunout k vodě. Rychle po něm skočím a následně začnu opatrně přitahovat.
Trvá mi to dlouho, jelikož se už odmotal celý vlasec, který jsem já teď musel zase namotat. Nakonec se, ale nad hladinou objeví platev a po chvíli i vyskočí Magikarp nad hladinu. Sáhnu do kapsy, pro pokébal. Vezmu první, který se mi dostane do ruky a následně vyvolám Frogadier. "Frogi. Budu potřebovat pomoc." řeknu a trochu povolím, jelikož Magikarp sebou škubne. "Jistě, měla by to být dobrá rozcvička před tréninkem. " Poznamená Frogadier a následně skočí do vody a bez problémů se dostane až k Magikarpovi. Následně ho zasáhne pomocí Poundu, čímž sice přetrhne vlasec, jehož zbytek namotám, ale hlavně upoutala Magikarpovu pozornost a ujistila ho, že nemá cenu utíkat, jelikož by ho dohnala. Magikarp máchne ploutví a vyrazí proti ní s Tacklem, kterému se Frogadier úplně nevyhne, jelikož se mnou většinou trénovala na souši a tak její rychlost ve vodě tím utrpěla. Nicméně se nevzdá, vyrovná otočku, do které ji Magikarp uvedl. Následně začne vytvářet water pulse a zároveň s tím se začne potápět do hloubky, aby nabrala správný úhel. Magikarp znovu vyrazí proti ní se stejným útokem. Frogadier vyčkává s připraveným Pulsem do posledního okamžiku. Pak jej pošle a vyrazím jím Magikarpa nad hladinu. Na co jsem už já připravený a hodím na něj Lure Ball.
Pokud Magikarpa chytím, tak zajdu do vesnice ho vyměnit za zkušenosti a následně s Frogadier na oběd.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 3. března 2018 v 9:01 | Reagovat

[5]: Magikarp se chytil. Gratuluji, chytil jsi Magikarpa.
+5 zkušeností do prutu

7 Slaanesh Slaanesh | 6. března 2018 v 19:46 | Reagovat

Magikarp
Haunter "Autari"
Lure Ball
Opět jsem se rozhodl jít rybařit. Hlavním důvodem bylo to, že jsem si ani pořádně posledně nestihl užít volný čas na přemýšlení. No a abych byl upřímný, celkem mně to i bavilo. V kapse jsem měl už jeden pokéball s Magikarpem, kterého jsem chtěl věnovat vesnici, jelikož pro něj jsem neměl využití.
Dneska jsem doufal v chycení druhého, abych vesnici věnoval oba dva najednou. Přece jenom by bylo lepší jít tam s tím jednou než dvakrát. To byla aspoň má základní myšlenka a to i přes to, že jsem si byl stále téměř jistý, že nic nechytím.
Tentokrát mi Megumi nepomáhala a tak začátky byli podstatně těžší. Dvakrát mi kvůli chybě unikl úlovek i s návnadou. Na po třetí se mi ovšem zadaří a já konečně začnu přitahovat chyceného pokémona na břeh. Teď povolit, nechat trochu natáhnou a teď zase začat přitahovat. Připomínám si v duchu, zatímco se metr po metru přibližuje chycený tvor ke mně. Nějakých patnáct metrů ode mně si konečně všimnu, že je to opět Magikarp. No tak jim přinesu dva. Pomyslím si se slabým úsměvem. Teď už si jistý svým úspěchem. Přece jenom tu nejtěžší část jsem už úspěšně splnil. Vytáhnu pokéball a vyvolám pokémona v něm. Autari vyletí z pokéballu a spokojeně si protáhne své nedávno nabité ruce. "Copak tady děláme?" "Aktuálně chytáme Magikarpa." Autari se podívá na zápasícího Magikarpa a pak zpátky na mně. "Můžeš mi s ním pomoc?" Haunter jen přikývne a opět se otočí na  Magikarpa a pokusí se ho zasáhnou svým Dark Pulsem. Magikarp si toho, ale všimne a tak se vydá jediným směrem, který mu vlasec stále dovoluje. A to blíž ke břehu, díky tomu se mu podaří vyhnout se Dark Pulsu, na druhou stranu se tím zbavil části svého manévrovacího prostoru, jelikož jsem stále ještě zuřivě namotával vlasec. Autari se s klidem podívá na vlnu, kterou vytvořil svým pulsem a která mně posákala. "He." vydá jen a začne připravovat další pulse. Magikarp se tentokrát pokusí použít jinou strategii. Pruddce vyrazil dopředu, přesně jak Autari předpokládal a následně s co největší silou trhnul dozadu. Bohužel pro něj vlasec jej zpomalil na příliš velkou dobu, na to aby  dokázal uhnout zásahu pulsu. "Mám..." zbytek mé věty spláchne voda a což zapříčiní, že ještě nestihnu použít pokéball.
Magikarp se začne snažit utéct, ale Autari se ponoří za ním, jelikož mu jako duchovi voda nevadí a po kratší honičce jej paralyzuje Lickem. Následně jej už vytáhne na hladinu, kde Magikarpa trefí můj Lure Ball.
Následně vyrazím do vesnice. Pokud i tentokrát chytnu Magikarpa, tak jim nabídnu oba dva, pokud tentokrát úspěch nemám, tak aspoň toho jednoho.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 10. března 2018 v 11:51 | Reagovat

[7]: Magikarp se chytil. Gratuluji, chytil jsi Magikarpa.
+5 zkušeností do prutu

9 [A] Enwy [A] Enwy | 10. března 2018 v 11:56 | Reagovat

[8]: Edit: Megumi si od tebe Magikarpy vzala a poděkovala za tvůj štědrý dárek.
Magikarp - +5 zkušeností
Magikarp - +5 zkušeností

10 River Hope River Hope | 21. března 2018 v 17:25 | Reagovat

—> Les táborníků

“Jsem si jistá, že je to tudy,” zamumlala chovatelka, spíše k sobě samotné.
“Já mám dojem, že jsme se jasně ztratili. Nemáme šanci,” promluvil Serperior unaveným hlasem. Frogadier byla potichu a následovala je.
Neznámá dívka, která se vynořila odnikud ji táhla lesem. Serperior byl překvapen, ale nic nenamítal na chovatelčinu obranu.

Poté, co se odehrálo takové zmatené divadélko, se chovatelka obrátila na Megumi. Usmívala se a tak jí chovatelka úsměv oplácela s ještě větším důrazem.
“Nemůžu se bohužel zdržet na dlouho,” posmutněla chovatelka a vytáhla dva lurebally, v obou Magikarp. “Chci vám je věnovat. Doufám, že chytíte toho Gyaradose,” ušklíbla se.

11 Slaanesh Slaanesh | 22. března 2018 v 20:52 | Reagovat

1)Magikarp
2)Gengar "Autari"
3)Lure Ball
Opět jsem šel rybařit, už se to pomalu začínalo stávat mým hobbym. Opět jsem se rozhodl jít na rybařením s Autarim. Bylo to naše první rybaření od té doby co se vyvinul a tentokrát jsem ho měl vyvolaného hned od začátku. Autari se skrýval v mém stíny a zatím poklidně čerpal z okolí teplo, čímž jinak z docela teplého dne dělal, ještě chladný kdy jsem si občas musel k tělu přitáhnout plášť. Což mi moc nevadilo a vzhledem k tomu, že Autari se dokázal z pokéballu dostat tak jako tak a proto jsem se s tím už smířil a rovnou jsem ho nechával venku, když jsem někam vyrazil.
Už aby bylo léto, pak to bude opravdu užitečná vlastnost. Pomyslím si se slabým úsměvem pod maskou. Vyberu si nějaké klidné místo, nachystám si vše potřebné a pak si sednu na zem. "No, na jednu stranu se nejedná o nic extra zábavného, ale i tak mně to baví. Člověk si může tak dobře pročistit hlavu." řeknu zatímco se z mého stíny vynořuje Gengar. "Opravdu ti tě to baví? Jen tak tu sedět?" "Sedět, přemýšlet a mluvit s tebou...jo baví mně to." řeknu a otočím se na něj, abych viděl, jak na to zareaguje. Jen se mu trochu rozšíří úsměv a odpoví. "Tak to potom už chápu." na chvíli se odmlčí a pak se zeptá. "A co budeš chytat?" "No nejspíš opět Magikarpa, přece jenom jsou nejjednoduší na chycení." řeknu a po chvíli už skutečně se mi něco chytne na návnadu. "Zdá se, že dneska tady nebudeme ani nijak dlouho." poznamenám a začnu přitahovat dalšího Magikarpa. "Připraven Autari?" zeptám se a následně začnu naposled Magikarpa přitahovat k hladině. Autari se rovnou ponoří do vody, aby na Magikarpa pořádně viděl. Magikarp, který si všimne Autariho, nečekaně silně zatáhne a přetrhne vlasec. Bohužel pro něj, to bylo příliš pozdě na to, aby dokázal bez boje uniknout Autarimu. Autari použije Dark pulse, který sice prorážením vody, až se na hladině objevila vlnka, zasáhne Magikarpa do boku, ten se několikrát prudce protočí a poté co se mu podaří se stabilizovat, se pokusí čelně do Autariho narazit, ten se tomuto útoku snadno vyhne tím, že se potopí hlouběji a následně Magikarpa zasáhne do břicha dalším Dark pulsem. Tento pulz jej vychodí ven z vody, kde ho už zasáhne mou hozený Lure ball.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 24. března 2018 v 19:57 | Reagovat

[10]: Megumi Magikarpy přijala s velkou radostí.
"Moc ti děkuji. Hodně štěstí na cestách přeji," usmála se.
2x Magikarp - +10ZK

[11]: Magikarp se nechytil. Vyskočil z lureballu. Souboj pokračuje! Tedy... pronásledování - Magikarp se totiž pokouší uplavat pryč!
... a ve vodě už to má Autari bohužel těžší.

13 Slaanesh Slaanesh | 25. března 2018 v 13:01 | Reagovat

[12]:Zatraceně moc brzo. Pomyslím si trochu zklamaně a rovnou si nachystám další Lure Ball, jelikož pro ten první se mi nechce plavat. Frogadier mi ho potom určitě vyzvedne. Pomyslím si a následně, už věnuji pozornost Autarimu, který zatím pronásleduje Magikarpa na hladině. Dožene ho a následně před něj pošle Dark Pulse, nejde mu o to, aby ho zasáhl, chce pouze změnit jeho směr. Dark Pulse roztříští hladinu a vytvoří ve svém okolí malí deštík. Tento zásah naštěstí stačil na to, aby se Magikarp lekl a změnil na chvíli směr, díky čemuž Autari získá dost času, aby si mohl promyslet další krok.  Následně zakrouží v půl kruhu pře Magikarpem a donutí ho tím se potopit do větší hloubky. Což je věc, kterou chtěl udělat, jelikož teď když se potopil má zaručeno, že se nachází za jeho zády a tak ztížit jeho možnost ho uvidět a včas uhnout zásahu. Magikarp i poté co zaregistruje, že jej jeho protivník za ním plave stále v hlouběji. Gengar zrychlí, aby s Magikarpem srovnal rychlost. Počká pár vteřin a následně zaútočí dalším Pulsem. Útok opět mine, ale uhnutí způsobí, že Magikarp na chvíli zpomalí a tak jej Gengar o kousek dožene. Druhý Pulse a vzdálenost mezi nimi už skoro zmizí. Tentokrát se už Gengar nerozhodne použít pulse, ale Lick. Ten Magikarpa zasáhne, stejně jako Magikarp zasáhne Gengara do břicha, jelikož se rozhodl otočit a bojovat, když si uvědomil, že ho tak snadno nesetřese. Gengar se jen zašklebí, jelikož mu tento náraz neublížil a opět použije lick. Tentokrát Magikarp dostane paralýzu. Autarimu se rozšíří úsměv, popadne ho a vynese Magikarpa na hladinu. "Tady ho máme." zavolá na mně, když je už na hladině a počká než Magikarpa zasáhne další LureBall.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 30. března 2018 v 18:02 | Reagovat

[13]: Magikarp se chytil. Gratuluji, chytil jsi Magikarpa.

15 Slaanesh Slaanesh | 31. března 2018 v 18:12 | Reagovat

1)Magikarp
2)Frogadier
3)Lure Ball
Uběhl další týden a já jsem se opět rozhodl jít na Magikarpy. Nyní se mnou vyjímečně nešel Autari, jelikož ten si přál dneska odpočívat po našem včerejším dobrodružství, které se nám trochu zvrtlo.
Zprvně jsem sem pomalu ani nechtěl jít, ale nakonec jsem se přece jenom rozhodl, že se půjdu trochu uvolnit při rybaření. Přece jenom si taky potřebuji občas odpočinout. Byl to namáhavý týden. To nakonec byli myšlenky, která mně přesvědčili o tom, že přece jenom bych měl jít. Vše jsem si nachystal, nasadil návnadu, nahodit a čekat.
Pak si už sednu a mlčky se dívám na oblohu a zamyšleně pozoruji hladinu. Uběhla hodina, pak druhá a v polovině třetí se konečně vlasec začal pohybovat dávajíc tak najevo, že se konečně něco chytilo. Ospale zívnu a následně vezmu prut a začnu stále zívající zápasit s tvorem, kterého jsem chytil. Povolit, teď přitahovat. Svůj prut jsem ovládal již dosti obratně, sice jsem se ještě nemohl rovnat někomu z rybářské vesnice, ale nepochyboval jsem, že jsem už byl lepší než většina trenérů, které jsem za svou cestu potkal. Což nebylo až, tak těžké když se vezme v úvahu, že patrně nikdy nerybařili.
Jak se Magikarp, což byla věc, kterou jsem si byl jistý už po chvíli přetahování, blíží, tak jsem vytáhl pokéball s Frogadier. Povolám ji ven a lehce na ni kývnu. "Frogadier budu potřebovat, abys mi pomohla chytit tohoto Magikarpa." "Jistě." přitaká Frogadier a ještě chvíli počká, než se Magikarp objeví na hladině. "Tak hurá na to." řeknu a následně Frogadier dopředu skočí do vody, jelikož počítá, že by Magikarp mohl začít utíkat. Ještě několikrát sebou plácne na hladině než ho zasáhne první kamená koule, kterou Frogadier vytvořila. Bylo jí jasné, že jakmile se Magikarp dostane zpátky pod hladinu, tak tento útok jí bude k ničemu a proto jej chtěla použít aspoň teď.
Magikarp sebou znovu škubne, přetrhne vlasec a okamžitě se potopí, aby se vyhnul další kouli, která nad ním proletí. Frogadier se ponoří a rozplave se za obětí. Já si mezitím sednu a vytáhnu svůj další LureBall.
Tentokrát už Frogadier nemá takový problém dohnat Magikarpa a brzo jej i předplave a zablokuje mu cestu. Ten to ignoruje narazí do Frogadier a tlačí ji dozadu. Frogadier se prozatím snaží držet balanc na jeho hlavě, zatímco jednou rukou buší do Magikarpova boku.  Nejednalo se o nijak silné úderý konec konců co ve vodě čekat, že ano. APo půl minutě Frogadier sklouzne z Magikarpa, ale packou se zachytí za jednu jeho ploutev, kterou svou vahou znehybní a Magikarp začne plavat do kolečka. Když si konečně uvědomí, že se Frogadier nezbavil a hlavně, že se téměř ani nepohnul z místa a pokusí se Frogadier zasáhnout ocasem, tak jej pustí a trefí ho svým vodním pulsem. Ten Magikarpa vymrští nahoru. Opět se nejednalo o nic vážného, ale splnilo to svůj primární cíl a vymrštilo to Magikarpa až na hladinu, kde zmatenému Magikarpovi Frogadier zasadí několik, nyní již netlumených úděrů, které Magikarpa omráčí. Pak jej popadne za ploutev a pomalu ho začne táhnout blíž ke břehu, kde na něj použiji Lure Ball.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 1. dubna 2018 v 11:32 | Reagovat

[15]: Magikarpa se podařilo chytit.
Gratuluji, chytil jsi Magikarpa.
+5 ZK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."