Rybářská vesnice

7. května 2017 v 11:36 | Enwy
Výsledek obrázku pro anime fishing

Související obrázekJdeš kolem, když náhle uslyšíš dívku, která za tebou volá. Otočíš se, zrovna ve chvíli, kdy tě chytí za rukáv a táhne někam k lesu. Jsi zděšený, co je to za dívku a o to víc - kam tě to k sakru táhne?!
"Oi, Megumi!" uslyšíš další hlas, tentokrát mužský. Dívka se zastaví, stále držíc tvůj rukáv. Ty jen němě stojíš a čekáš, jak bude reagovat. Když se volání ozve znovu, dívka se dá do běhu a táhne tě s sebou.
"Rychle! Pohni!" zavrčí na tebe a běží. Tobě se za chvilku dostane do zorného pole shluk domečků a obrovské jezero.
"MEGUMI!"

"Ááno, taťko! Vedu pomoc!" Pak se k tobě rázně otočí a konečně tě pustí. S šibalským úsměvem na rtech ti říká jediná slova. "Sundej si batoh, jdeme tahat z jezera Gyaradose."

Ah, promiň promiň! Nechtěla jsem tě do toho zatáhnout!
Vítám tě v rybářské vesnici. Týden co týden zde probíhá akce 'Vytáhni Gyaradose' a tenhle týden nám chyběli lidi, takže jsme potřebovali další pomoc. Pojď, provedu tě! Uhm, asi ti nejdříve vysvětlím, jak se chytají pokémoni rybařením. Nejdříve si musíš koup- Ah, onii-chan, taťko!
Tohle je můj onii-chan Ralph a můj táta. Jo a abych nezapomněla - moje jméno je Megumi.


NÁVOD, INFO O RYBAŘENÍ

K rybaření potřebujete Starý prut (Old rod), který je k zakoupení v Survival obchodě za pár Yenů. Jakmile dostanete prut, jeho prvotní level je 1 a máte na něm nula zkušeností z deseti možných. Každý úspěšně chycený pokémon znamená pět zkušeností. Po přesáhnutí hranice deseti zkušenostních bodů se level vašeho rybaření navýší. Jakmile váš level rybaření přesáhne 5, místo Starého prutu máte Dobrý prut, s nimž se chytají lepší pokémoni. Přesáhne-li level 10, z Dobrého prutu se stane Super prut. Samozřejmě, čím větší level rybaření, tím je třeba dostat více zkušeností z chycených pokémonů.
Pokud na pokémona použijete Lure Ball - , dostupný v obchodě s pokébally, chytaný pokémon nemusí být váš a můžete ho proměnit tady v rybářské vesnici za další zkušenosti. Použijete-li na pokémona obyčejný ball, pokémon je váš a nelze ho proměnit za další zkušenosti rybaření.

Průběh rybaření je podobný obyčejnému chytání. Vyberete pokémona, vyčkáte s prutem v ruce a jakmile se chytí návnady, vytáhnete ho a zápasíte s ním jako při obyčejném zápasu. Berte na vědomí, že někteří pokémoni by na suchu jednoduše chcípli, proto budete muset bojovat ve vodě.

POKÉMONI - RYBAŘENÍ

SUPER RODGOOD RODOLD ROD
- Poliwag, Lv. 15-25 - Krabby, Lv. 5-15 - Magikapr, Lv. 5
- Poliwhirl, Lv. 20-30 - Horsea, Lv. 5-15
- Gyarados, Lv. 15-25 - Magikapr, Lv. 5-15
- Psyduck, Lv. 15-35 - Goldeen, Lv. 5-15
- Horsea, Lv. 15-25 - Poliwag, Lv. 5-15
- Staryu, Lv. 15-25
- Shellder, Lv. 15-25
- Krabby, Lv. 15-25

POKÉMONÍ OBYVATELÉ VESNICE(Felawen's) Buizel (Rory's) Psyduck (Slaanesh) Magikarp (Rory's) Finneon
(Rory's) Wooper (Slaanesh's) Magikarp (River Hope's) Magikarp (River Hope's) Magikarp
(Kami Kamai's) Magikarp
(Kami Kamai's) Magikarp
(Kami Kamai's) Magikarp
(Kami Kamai's) Magikarp(Kami Kamai's) Magikarp
(Slaanesh's) Magikarp
(Slaanesh's) Magikarp (Slaanesh's) Magikarp


ZÁPASENÍ SE ZDEJŠÍMI


Megumi, zdejší dcera rybáře, s pokémony Squirle (Lv. 15; Tackle, Tail Whip, Bubble, Water Gun), Gyarados (Lv. 23; Bite, Dragon Rage, Ice Fang, Aqua Tail), Dewgong (Lv. 35; Headbutt, Signal Beam, Icy Wind, Ice Shard) a Dewott (Lv. 21; Water Sport, Tail Whip, Water Gun, Focus Energy). Pokud ji porazíte, získáte 5 Lure Ball a 500 Yenů.


Ralph, syn zdejšíh rybáře, s pokémony Shiny Gyarados (Lv. 39; Bite, Dragon Rage, Ice Fang, Aqua Tail), Golduck (Lv. 35; Aqua Jet, Water Gun, Water Pulse, Scratch), Goldeen (Lv. 29; Water Sport, Supersonic, Horn attack, Aqua ring) a Totodile (Lv. 15; Rage, Bite, Scratch, Leer). Pokud ho porazíte, získáváte 5 Lure Ball a 500 Yenů.
V případě chytání:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
V případě rybaření potřebujete u sebe mít prut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felawën Felawën | 10. listopadu 2017 v 21:14 | Reagovat

Boj s Buizelem byl opravdu něco nového, ale byl chytán pouze za jedním účelem. I tak po notné době váhání, zda si ho přece jen nenechám jsem přišla do rybářské vesnice, abych ho vyměnila za další zkušenosti. Uvidíme, jaký z toho bude přínos (nebo ztráta).

2 [A] Enwy [A] Enwy | 11. listopadu 2017 v 15:50 | Reagovat

[1]: "Oh? Bráško, máme návštěvu!" křikla dívka a odchytila tě. Vyslechla si tě a pak přikývla. "Dobře. Často sem chodí trenéři, kteří chtějí... něco podobného jako ty. Vezmu si ho," usmála se převzala si pokéball s Buizelem.
+5 ZK. to Old Rod
Buizel je nyní obyvatelem rybářské vesnice.

3 Slaanesh Slaanesh | 2. března 2018 v 15:38 | Reagovat

Rybařím
Frogadie
Lure Ball

4 [A] Enwy [A] Enwy | 2. března 2018 v 17:31 | Reagovat

[3]: Návnadu zkousl Magikarp (Lv. 5).

//Řídíš se body ze shora, v případě old rodu nepotřebuješ čekat, až se ti někdo zachytí, neboť šance je 100% Magikarp ;D

5 Slaanesh Slaanesh | 2. března 2018 v 18:22 | Reagovat

[4]:Dneska jsem po poprvé rozhodl jít rybařit. Víceméně jsem o tom nevěděl nic. Ale chtěl jsem to vyzkoušet, jelikož mi jeden známí poradil, že to pomáhá na uklidnění a přemýšlení. A to jsem já rozhodně potřeboval vyzkoušet. Mít čas si pořádně popřemýšlet byla věc, kterou jsem přece jenom nemohl pohrdnout.
A jelikož jsem o rybaření věděl, tak málo, bylo logické, že jako první místo si vyberu rybářskou vesničku, kde by mně to mohli naučit. Což se taky, naštěstí stalo, protože jinak by celá moje první rybářská výprava skončila naprostým fiaskem a já bych se na to s největší pravděpodobností na dlouho vyprdl.
Osoba, která se mně ujala byla Megumi, ale i přes svůj věk byl mezi námi stejně propastný rozdíl v rybaření, jako v běhu.
"Tohle sem,....ne takhle ne, takhle....to by ti spadlo, ukaž." když pak konečně je všechno hotovo, tak Megumi odběhne s tím, že musí na oběd.
Jen se pod maskou usměji a sednu si k prutu. Víceméně jsem ani nečekal, že bych něco chytil a to ani přes veškerou pomoc Megumi a tak jsem si moc prutu ani nevšímal a přemýšlel jsem. Aktuálně mám tři dušší pokémony, kdo by měl být další? Phamtump? Litwick? O jednom Litwickovi vím, ale pochybuji, že by chtěl opustit své sídlo a cestovat se mnou. Možná bych se ho mohl na to zeptat. Nebo jsem to, už udělal? ...Mám pocit, že už jsem se ho na to ptal. Najednou zaregistuji koutkem oka pohyb, to jak se mi uvolnil prut z držáku a začal se sunout k vodě. Rychle po něm skočím a následně začnu opatrně přitahovat.
Trvá mi to dlouho, jelikož se už odmotal celý vlasec, který jsem já teď musel zase namotat. Nakonec se, ale nad hladinou objeví platev a po chvíli i vyskočí Magikarp nad hladinu. Sáhnu do kapsy, pro pokébal. Vezmu první, který se mi dostane do ruky a následně vyvolám Frogadier. "Frogi. Budu potřebovat pomoc." řeknu a trochu povolím, jelikož Magikarp sebou škubne. "Jistě, měla by to být dobrá rozcvička před tréninkem. " Poznamená Frogadier a následně skočí do vody a bez problémů se dostane až k Magikarpovi. Následně ho zasáhne pomocí Poundu, čímž sice přetrhne vlasec, jehož zbytek namotám, ale hlavně upoutala Magikarpovu pozornost a ujistila ho, že nemá cenu utíkat, jelikož by ho dohnala. Magikarp máchne ploutví a vyrazí proti ní s Tacklem, kterému se Frogadier úplně nevyhne, jelikož se mnou většinou trénovala na souši a tak její rychlost ve vodě tím utrpěla. Nicméně se nevzdá, vyrovná otočku, do které ji Magikarp uvedl. Následně začne vytvářet water pulse a zároveň s tím se začne potápět do hloubky, aby nabrala správný úhel. Magikarp znovu vyrazí proti ní se stejným útokem. Frogadier vyčkává s připraveným Pulsem do posledního okamžiku. Pak jej pošle a vyrazím jím Magikarpa nad hladinu. Na co jsem už já připravený a hodím na něj Lure Ball.
Pokud Magikarpa chytím, tak zajdu do vesnice ho vyměnit za zkušenosti a následně s Frogadier na oběd.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 3. března 2018 v 9:01 | Reagovat

[5]: Magikarp se chytil. Gratuluji, chytil jsi Magikarpa.
+5 zkušeností do prutu

7 Slaanesh Slaanesh | 6. března 2018 v 19:46 | Reagovat

Magikarp
Haunter "Autari"
Lure Ball
Opět jsem se rozhodl jít rybařit. Hlavním důvodem bylo to, že jsem si ani pořádně posledně nestihl užít volný čas na přemýšlení. No a abych byl upřímný, celkem mně to i bavilo. V kapse jsem měl už jeden pokéball s Magikarpem, kterého jsem chtěl věnovat vesnici, jelikož pro něj jsem neměl využití.
Dneska jsem doufal v chycení druhého, abych vesnici věnoval oba dva najednou. Přece jenom by bylo lepší jít tam s tím jednou než dvakrát. To byla aspoň má základní myšlenka a to i přes to, že jsem si byl stále téměř jistý, že nic nechytím.
Tentokrát mi Megumi nepomáhala a tak začátky byli podstatně těžší. Dvakrát mi kvůli chybě unikl úlovek i s návnadou. Na po třetí se mi ovšem zadaří a já konečně začnu přitahovat chyceného pokémona na břeh. Teď povolit, nechat trochu natáhnou a teď zase začat přitahovat. Připomínám si v duchu, zatímco se metr po metru přibližuje chycený tvor ke mně. Nějakých patnáct metrů ode mně si konečně všimnu, že je to opět Magikarp. No tak jim přinesu dva. Pomyslím si se slabým úsměvem. Teď už si jistý svým úspěchem. Přece jenom tu nejtěžší část jsem už úspěšně splnil. Vytáhnu pokéball a vyvolám pokémona v něm. Autari vyletí z pokéballu a spokojeně si protáhne své nedávno nabité ruce. "Copak tady děláme?" "Aktuálně chytáme Magikarpa." Autari se podívá na zápasícího Magikarpa a pak zpátky na mně. "Můžeš mi s ním pomoc?" Haunter jen přikývne a opět se otočí na  Magikarpa a pokusí se ho zasáhnou svým Dark Pulsem. Magikarp si toho, ale všimne a tak se vydá jediným směrem, který mu vlasec stále dovoluje. A to blíž ke břehu, díky tomu se mu podaří vyhnout se Dark Pulsu, na druhou stranu se tím zbavil části svého manévrovacího prostoru, jelikož jsem stále ještě zuřivě namotával vlasec. Autari se s klidem podívá na vlnu, kterou vytvořil svým pulsem a která mně posákala. "He." vydá jen a začne připravovat další pulse. Magikarp se tentokrát pokusí použít jinou strategii. Pruddce vyrazil dopředu, přesně jak Autari předpokládal a následně s co největší silou trhnul dozadu. Bohužel pro něj vlasec jej zpomalil na příliš velkou dobu, na to aby  dokázal uhnout zásahu pulsu. "Mám..." zbytek mé věty spláchne voda a což zapříčiní, že ještě nestihnu použít pokéball.
Magikarp se začne snažit utéct, ale Autari se ponoří za ním, jelikož mu jako duchovi voda nevadí a po kratší honičce jej paralyzuje Lickem. Následně jej už vytáhne na hladinu, kde Magikarpa trefí můj Lure Ball.
Následně vyrazím do vesnice. Pokud i tentokrát chytnu Magikarpa, tak jim nabídnu oba dva, pokud tentokrát úspěch nemám, tak aspoň toho jednoho.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 10. března 2018 v 11:51 | Reagovat

[7]: Magikarp se chytil. Gratuluji, chytil jsi Magikarpa.
+5 zkušeností do prutu

9 [A] Enwy [A] Enwy | 10. března 2018 v 11:56 | Reagovat

[8]: Edit: Megumi si od tebe Magikarpy vzala a poděkovala za tvůj štědrý dárek.
Magikarp - +5 zkušeností
Magikarp - +5 zkušeností

10 River Hope River Hope | 21. března 2018 v 17:25 | Reagovat

—> Les táborníků

“Jsem si jistá, že je to tudy,” zamumlala chovatelka, spíše k sobě samotné.
“Já mám dojem, že jsme se jasně ztratili. Nemáme šanci,” promluvil Serperior unaveným hlasem. Frogadier byla potichu a následovala je.
Neznámá dívka, která se vynořila odnikud ji táhla lesem. Serperior byl překvapen, ale nic nenamítal na chovatelčinu obranu.

Poté, co se odehrálo takové zmatené divadélko, se chovatelka obrátila na Megumi. Usmívala se a tak jí chovatelka úsměv oplácela s ještě větším důrazem.
“Nemůžu se bohužel zdržet na dlouho,” posmutněla chovatelka a vytáhla dva lurebally, v obou Magikarp. “Chci vám je věnovat. Doufám, že chytíte toho Gyaradose,” ušklíbla se.

11 Slaanesh Slaanesh | 22. března 2018 v 20:52 | Reagovat

1)Magikarp
2)Gengar "Autari"
3)Lure Ball
Opět jsem šel rybařit, už se to pomalu začínalo stávat mým hobbym. Opět jsem se rozhodl jít na rybařením s Autarim. Bylo to naše první rybaření od té doby co se vyvinul a tentokrát jsem ho měl vyvolaného hned od začátku. Autari se skrýval v mém stíny a zatím poklidně čerpal z okolí teplo, čímž jinak z docela teplého dne dělal, ještě chladný kdy jsem si občas musel k tělu přitáhnout plášť. Což mi moc nevadilo a vzhledem k tomu, že Autari se dokázal z pokéballu dostat tak jako tak a proto jsem se s tím už smířil a rovnou jsem ho nechával venku, když jsem někam vyrazil.
Už aby bylo léto, pak to bude opravdu užitečná vlastnost. Pomyslím si se slabým úsměvem pod maskou. Vyberu si nějaké klidné místo, nachystám si vše potřebné a pak si sednu na zem. "No, na jednu stranu se nejedná o nic extra zábavného, ale i tak mně to baví. Člověk si může tak dobře pročistit hlavu." řeknu zatímco se z mého stíny vynořuje Gengar. "Opravdu ti tě to baví? Jen tak tu sedět?" "Sedět, přemýšlet a mluvit s tebou...jo baví mně to." řeknu a otočím se na něj, abych viděl, jak na to zareaguje. Jen se mu trochu rozšíří úsměv a odpoví. "Tak to potom už chápu." na chvíli se odmlčí a pak se zeptá. "A co budeš chytat?" "No nejspíš opět Magikarpa, přece jenom jsou nejjednoduší na chycení." řeknu a po chvíli už skutečně se mi něco chytne na návnadu. "Zdá se, že dneska tady nebudeme ani nijak dlouho." poznamenám a začnu přitahovat dalšího Magikarpa. "Připraven Autari?" zeptám se a následně začnu naposled Magikarpa přitahovat k hladině. Autari se rovnou ponoří do vody, aby na Magikarpa pořádně viděl. Magikarp, který si všimne Autariho, nečekaně silně zatáhne a přetrhne vlasec. Bohužel pro něj, to bylo příliš pozdě na to, aby dokázal bez boje uniknout Autarimu. Autari použije Dark pulse, který sice prorážením vody, až se na hladině objevila vlnka, zasáhne Magikarpa do boku, ten se několikrát prudce protočí a poté co se mu podaří se stabilizovat, se pokusí čelně do Autariho narazit, ten se tomuto útoku snadno vyhne tím, že se potopí hlouběji a následně Magikarpa zasáhne do břicha dalším Dark pulsem. Tento pulz jej vychodí ven z vody, kde ho už zasáhne mou hozený Lure ball.

12 [A] Enwy [A] Enwy | 24. března 2018 v 19:57 | Reagovat

[10]: Megumi Magikarpy přijala s velkou radostí.
"Moc ti děkuji. Hodně štěstí na cestách přeji," usmála se.
2x Magikarp - +10ZK

[11]: Magikarp se nechytil. Vyskočil z lureballu. Souboj pokračuje! Tedy... pronásledování - Magikarp se totiž pokouší uplavat pryč!
... a ve vodě už to má Autari bohužel těžší.

13 Slaanesh Slaanesh | 25. března 2018 v 13:01 | Reagovat

[12]:Zatraceně moc brzo. Pomyslím si trochu zklamaně a rovnou si nachystám další Lure Ball, jelikož pro ten první se mi nechce plavat. Frogadier mi ho potom určitě vyzvedne. Pomyslím si a následně, už věnuji pozornost Autarimu, který zatím pronásleduje Magikarpa na hladině. Dožene ho a následně před něj pošle Dark Pulse, nejde mu o to, aby ho zasáhl, chce pouze změnit jeho směr. Dark Pulse roztříští hladinu a vytvoří ve svém okolí malí deštík. Tento zásah naštěstí stačil na to, aby se Magikarp lekl a změnil na chvíli směr, díky čemuž Autari získá dost času, aby si mohl promyslet další krok.  Následně zakrouží v půl kruhu pře Magikarpem a donutí ho tím se potopit do větší hloubky. Což je věc, kterou chtěl udělat, jelikož teď když se potopil má zaručeno, že se nachází za jeho zády a tak ztížit jeho možnost ho uvidět a včas uhnout zásahu. Magikarp i poté co zaregistruje, že jej jeho protivník za ním plave stále v hlouběji. Gengar zrychlí, aby s Magikarpem srovnal rychlost. Počká pár vteřin a následně zaútočí dalším Pulsem. Útok opět mine, ale uhnutí způsobí, že Magikarp na chvíli zpomalí a tak jej Gengar o kousek dožene. Druhý Pulse a vzdálenost mezi nimi už skoro zmizí. Tentokrát se už Gengar nerozhodne použít pulse, ale Lick. Ten Magikarpa zasáhne, stejně jako Magikarp zasáhne Gengara do břicha, jelikož se rozhodl otočit a bojovat, když si uvědomil, že ho tak snadno nesetřese. Gengar se jen zašklebí, jelikož mu tento náraz neublížil a opět použije lick. Tentokrát Magikarp dostane paralýzu. Autarimu se rozšíří úsměv, popadne ho a vynese Magikarpa na hladinu. "Tady ho máme." zavolá na mně, když je už na hladině a počká než Magikarpa zasáhne další LureBall.

14 [A] Enwy [A] Enwy | 30. března 2018 v 18:02 | Reagovat

[13]: Magikarp se chytil. Gratuluji, chytil jsi Magikarpa.

15 Slaanesh Slaanesh | 31. března 2018 v 18:12 | Reagovat

1)Magikarp
2)Frogadier
3)Lure Ball
Uběhl další týden a já jsem se opět rozhodl jít na Magikarpy. Nyní se mnou vyjímečně nešel Autari, jelikož ten si přál dneska odpočívat po našem včerejším dobrodružství, které se nám trochu zvrtlo.
Zprvně jsem sem pomalu ani nechtěl jít, ale nakonec jsem se přece jenom rozhodl, že se půjdu trochu uvolnit při rybaření. Přece jenom si taky potřebuji občas odpočinout. Byl to namáhavý týden. To nakonec byli myšlenky, která mně přesvědčili o tom, že přece jenom bych měl jít. Vše jsem si nachystal, nasadil návnadu, nahodit a čekat.
Pak si už sednu a mlčky se dívám na oblohu a zamyšleně pozoruji hladinu. Uběhla hodina, pak druhá a v polovině třetí se konečně vlasec začal pohybovat dávajíc tak najevo, že se konečně něco chytilo. Ospale zívnu a následně vezmu prut a začnu stále zívající zápasit s tvorem, kterého jsem chytil. Povolit, teď přitahovat. Svůj prut jsem ovládal již dosti obratně, sice jsem se ještě nemohl rovnat někomu z rybářské vesnice, ale nepochyboval jsem, že jsem už byl lepší než většina trenérů, které jsem za svou cestu potkal. Což nebylo až, tak těžké když se vezme v úvahu, že patrně nikdy nerybařili.
Jak se Magikarp, což byla věc, kterou jsem si byl jistý už po chvíli přetahování, blíží, tak jsem vytáhl pokéball s Frogadier. Povolám ji ven a lehce na ni kývnu. "Frogadier budu potřebovat, abys mi pomohla chytit tohoto Magikarpa." "Jistě." přitaká Frogadier a ještě chvíli počká, než se Magikarp objeví na hladině. "Tak hurá na to." řeknu a následně Frogadier dopředu skočí do vody, jelikož počítá, že by Magikarp mohl začít utíkat. Ještě několikrát sebou plácne na hladině než ho zasáhne první kamená koule, kterou Frogadier vytvořila. Bylo jí jasné, že jakmile se Magikarp dostane zpátky pod hladinu, tak tento útok jí bude k ničemu a proto jej chtěla použít aspoň teď.
Magikarp sebou znovu škubne, přetrhne vlasec a okamžitě se potopí, aby se vyhnul další kouli, která nad ním proletí. Frogadier se ponoří a rozplave se za obětí. Já si mezitím sednu a vytáhnu svůj další LureBall.
Tentokrát už Frogadier nemá takový problém dohnat Magikarpa a brzo jej i předplave a zablokuje mu cestu. Ten to ignoruje narazí do Frogadier a tlačí ji dozadu. Frogadier se prozatím snaží držet balanc na jeho hlavě, zatímco jednou rukou buší do Magikarpova boku.  Nejednalo se o nijak silné úderý konec konců co ve vodě čekat, že ano. APo půl minutě Frogadier sklouzne z Magikarpa, ale packou se zachytí za jednu jeho ploutev, kterou svou vahou znehybní a Magikarp začne plavat do kolečka. Když si konečně uvědomí, že se Frogadier nezbavil a hlavně, že se téměř ani nepohnul z místa a pokusí se Frogadier zasáhnout ocasem, tak jej pustí a trefí ho svým vodním pulsem. Ten Magikarpa vymrští nahoru. Opět se nejednalo o nic vážného, ale splnilo to svůj primární cíl a vymrštilo to Magikarpa až na hladinu, kde zmatenému Magikarpovi Frogadier zasadí několik, nyní již netlumených úděrů, které Magikarpa omráčí. Pak jej popadne za ploutev a pomalu ho začne táhnout blíž ke břehu, kde na něj použiji Lure Ball.

16 [A] Enwy [A] Enwy | 1. dubna 2018 v 11:32 | Reagovat

[15]: Magikarpa se podařilo chytit.
Gratuluji, chytil jsi Magikarpa.
+5 ZK

17 Kami Kamai Kami Kamai | 27. dubna 2018 v 18:26 | Reagovat

1. Magikarp
2. Poochyena (Yume)
3. Lure ball
Dneska jsem šla poprvé rybařit. Vůbec nic jsem o tom nevěděla a tak jsem věděla, že to bude hokus pokus. Procházela jsem rybářskou vesničkou a dívala jsem se okolo. Najednou mě nějaké holka chytila za ruku a rozběhla se se mnou někde, vůbec nevím kde. Raději jsem zatím byla z ticha. Najednou jsme se objevili u velkého jezera. „Ahoj Megumi, já jsem Kami,“ řeknu jí a usměju se na ní.
Následně mi začala říkat co a jak dělat. Jen jsem jí mlčky sledovala a pečlivě poslouchala každé její slovo. „Promiň, ale musím jít, neboj se to zvládneš,“ řekne a následně se rozběhne pryč. „Děkuju za pomoc,“ řeknu jí a pak už se dívám na svůj prut, který už je nahozený a čekám, jestli se něco chytí a nebo ne.
Vůbec jsem nevěřila, že bych mohla něco chytit, tak jsem se seděla v naprostém tichu a dívala jsem se před sebe na klidnou vodu a přemýšlela jsem nad vším možným. Hlavně nad týmovými bitvami, které se rychle blížily a já věděla, že opět pokud bude taková konkurence jako minule nemám vůbec šanci, ale nechtěla jsem se tím nervovat.
Následně jsem si všimla, že se můj prut začal hýbat a tak jsem ho začala přitahovat k sobě. Najednou se objevila ploutev a já jsem se začala radovat, protože to znamenalo, že se mi na můj první pokus něco chytilo na prut. V další chvíli z vody vyskočil Magikarp. Následně jsem vytáhla první Pokéball, na který jsem v té chvíli narazila, stejně jsem moc dobře věděla, že u sebe nemám moc silné Pokémony, protože jsem je nechávala odpočívat. Vedle mě se objevil Yume. „Ahoj Yume, jdeme chytat kapra,“ řeknu mu. „Jo super, jdeme na něj,“ řekne Poochyena.
Kapr stále bojovat a snažil se odplavat co nejdále, ale já jsem ho pevně držela, aby nemohl odplavat moc daleko od pevniny.
Yume se rozběhl a použil Tackle a narazil do svého nepřítele. Magokarp spadl do vody a pěkně šplouchnul na Yumeho, ale to neměl dělat. Yume se rozčílil, protože ho namočil. Ve chvíli kdy Magikarp opět vyskočil nad hladinu, tak Yume použil opět Tackle a plnou svou silou do něj narazil. Magikarp opět skočil do vody, ale už mu pomalu začínaly docházet síly, už tak moc netahal pryč od břehu.
„Ještě chvíli pokračuj Yume,“ řeknu mu a trochu pustím Magikapra. Magikarp vyskočí z vody a namíří si to směrem k pevnině, aby zaútočil pádem na Poochyenu. Následně dopadl na zem a začal s sebou mrskat po zemi. Yume se rozběhl rychle na kapra a opět použil další a narazil do něj. Kapr odletěl ještě dále od jezera a plácal se na zemi.
Následně se vyháknul z prutu a dále se plácal na zemi. Poochyena ještě mezitím opět použil Tackle a zaútočil na Magikarpa a ten zůstal ležet na zemi. V tu chvíli jsem vzala Lure ball a hodila jsem ho po Magikaprovi a doufala jsem, že tam zůstane.

18 [A] Drobeček [A] Drobeček | 28. dubna 2018 v 9:28 | Reagovat

[17]: Magikarp vyskočil z ballu a zmizel ve vodě. Chytání se nezdařilo.

19 Rory Rory | 6. května 2018 v 21:41 | Reagovat

V rýbárskej dedine sa vraj dali vypustiť chytení vodní pokémoni. Vybrala som sa teda tam, no ani zďaleka som nečakala, že ma hneď pri vstupe unesie malé dievča. "He-hej, počkaj! Nechala som tam Deli!" vyšprintovala som späť k miestu, odkiaľ ma dievča odtiahlo, a kde tiež zostala moja Eevee. "Deli, tu si!" hneď som si ju vytiahla do náručia. Potom som sa otočila späť na dievča. "Čo si to hovorila o vyťahovaní Gyaradosa?" A dievča začalo rapotať... a ja som sa po pár minútach stratila. Eevee medzitým zoskočila na zem a išla sa socializovať s Buizlom."Dobre, moment, brzdi. Gyaradosa ťahať nepôjdem... ale počula som, že tu môžem nechať vodných pokémonov...?" natiahla som k nej ruku s pokéballmi. Finneon a Psyduck. Dvaja pokémoni, ktorým by som pravdepodobne nebola schopná dať pozornosť, ktorú si zaslúžia. Pápá, zlatíčka, prajem vám nádherný život!

20 [A] Enwy [A] Enwy | 7. května 2018 v 15:10 | Reagovat

[19]: "Ano! Ty nám chceš věnovat posily do vytahovacího týmu?!" žasla Megumi. Pokémony přijala s nadšením a poděkovala ti za tvůj příspěvek. "Zajistíme jim pohodlný život. Neměj obavy!" ujišťovala tě.
Psyduck - +5 ZK
Finneon - +5 ZK

21 Slaanesh Slaanesh | 27. května 2018 v 17:05 | Reagovat

Rybaření
Gengar "Autari"
Magikarp
LureBall
Opět jsem se rozhodl rybařit a opět mně doprovázel Autari. Slabě zavrtím hlavou, abych vyhnal vzpomínky na mé poslední rybaření, které mi přerušila parta fanatických ochránců míru. Doufám, že tentokrát to bude lepší nebo, přesněji, že se neobjeví žádný z těch fanatiků."Co myslíš? Ukáže se někdo z nich?" zeptám se svého stínu a z něj mi přijde odpověd. "Mohli by posledně s nimi byla docela zábava, ne?" "Jo jasně, ale já si s nimi nechci užívat zábavu, já chci, aby mně nechali v klidu. Zvláště, když se po tak dlouhé době opět konečně dostanu k rybaření." Postesknu si a následně se rozhlédnu po okolí, jestli náhodou nauvidím někoho z kazičů odpočinku.
Naštěstí se tak nyní nestane a tak využiji šanci a proběhnu poslední kousek cesty k mému místečku, která není chráněná stromy. Naštěstí si mně nikdo nevšimne a tak se po pár minutách posadím do dutiny stromu a nahodím svůj zamaskovaný prut do vody. Kdyby někdo šel kolem, mohl by spatřit pouze větvičku s listím, která vyrůstá u starého stromu, nic nápadného. "Víš, když jsem ted v této skoro uzavřené místnosti, tak najednou začínám pocitovat docela velkou zimu." "Mám tě obejmout, abych tě zahřál?" ozve se Autari a ani nečeká na odpověd a rovnou začne vylézat ze stínu. "Ne počkej, tím mi..." začnu a následně, už ale cítím jak mně obejme dvojice dušších ruk a mé tělesné teplo začne opět o něco rychleji ubývat. Zděšeně vyskočím ze stromu, div že nespadnu do vody. "... neblbni." dostanu ze sebe po několika nádechoch. "Ale vždyt jsem tě chtěl jenom zahřát." řekne pobaveně Gengar a následně zasměje. "Moc vtipné." řeknu a sednu si vedle díry a opět nahodím. "Tak mně napadlo, baví tě vůbec se mnou chodit rybařit?" Zeptám se po chvíli a jen lehce stočím hlavu, abych viděl jeho výraz. "Ale i jo, jsem venku a vždy se najde nějaký způsob jakým se můžu zabavit." odpoví a podívá se na vodu. "taky se dozvím občas něco zajímavého." Přikývnu a opět se podívám na prut.
Nějakou dobu se nic neděje, když pak ucítím první zatahání, jak se něco chytilo na návnadu. "Zdá se, že dnešní rybaření se blíží ke konci." řeknu a poprvé začnu přitahovat prut, abych chytil...opět Magikarpa. Což mi ve skutečnosti ani nevadilo. Aspon k tomu seděl název rybaření. Přestože se Magikarp vzpouzí jak nejlépe umí, tak se mi daří každou jeho fintu zablokovat a tak se stále přibližuje blíž a blíž. "Hej puste toho Magikarpa na svobodu." uslyším ze strany jak někdo zavolá. Překvapeně zamrkám a ohlédnu se. Zatraceně zase tito cvoci. "Autari, hypnoza." řeknu a opět se začnu věnovat Magikarpovi, který využil vyrušení a o trochu se mu podařilo se vzdálit. Slyším jak ke mně běží tři páry nohou, ale ignoruji je, jelikož věřím, že se o ně Autari zvládne postarat. Ten ještě chvilku počká a následně vyleze ze stropu a zaútočí na trojici fanatiků hypnozou. Dva z fanatiků upadnou do hypnozy hned. Třetí, očividně méně zkušený se zastavil a sklonil pohled, aby mohl vytáhnout pokébal. Ten ovšem usne s pokébalem v ruce a sesune se na zem. "Tak a ted Magikarpa, at nám to zase nepřeruší." řeknu, jelikož se mi opět podařilo dostat Magikarpa blíž. Gengar jen přikývne a vletí do vody. Rukama chytne jeho hlavu, aby ho donutil se dívat mu do očí a použije na něj hypnozu. Ta Magikarpa uspí a následně se díky vlasci dostane ještě blíž ke břehu tentokrát již bez přetahování. "Výborně, ted použij Dream Eater. Je to ted skvělá příležitost." řeknu a zbytek nechávám již na Autarim. Ten se zašklebí otevře ústa a provede svůj útok. Následně se Magikarp zděšeně zazmítá a vytrhne se ze sevření Autariho a začne plavat pryč. "Hehe." vydá jen Gengar a vyrazí za ním, takovou rychlostí, že se za ním začne čeřit voda. Autarimu tentokrát nečiní problémy dohnat Magikarpa, jehož požírač dosti těžko zasáhl a tak nebyl shopen se pohybovat plnou rychlostí. Jeho šok, dosáhl takové míry, že se chudák ani neodvážil potopit. Což pro něj nevěstilo nic dobrého. Autari ho o kousek předletí a pak s ním srovná rychlost. V ruce půl metru nad vodou si vytvoří temnou kouli, kterou nakonec jen pustí pod sebe. Magikarp, který to samozřejmně vidí si zachová dostatek duchapřítomnosti na to, aby uhnul stranou. Přestože se dokáže vyhnout přímému zásahu, tak jej vlna kterou pulz způsobí smíkne o kus nazpět. Autari se pobaveně zasměje a následně dalšími dvěma pošle Magikarpa, opět na jeho původní pozici. "Autary nehraj si a ukončito. Chtěl bych zmizet dřív než, se začnou probouzet." Zavolám na něj ze břehu a hlavou kývnu směrem ke spící trojici, ve které se jeden už začíná vrtět. Gengar přikývne a následně se podívá na Magikarpa trochu vážněji. Opět se podívá na Magikarpa svými rudýma očima, aby ho uspal. Tentokrát se ovšem i přes to, že se Magikarp dívá přímo na něj nic nestane. Autari překvapeně zamrká na opět utíkajícího Magikarpa. "Dark puls." řeknu, načež se Gengar vzpamatuje a tentokrát nekompromistně zasáhne pulsem Magikarpa do zad.  Pak vrazí do gejzíru vody a vyhodí z něj směre ke břehu Magikarpa, kterého v půlce cesty zasáhne můj Lure ball.

22 Kami Kamai Kami Kamai | 31. května 2018 v 13:25 | Reagovat

1. Magikarp
2. Rapidash
3. Diveball
Už je to nějakou dobu, co jsem byla naposledy rybařit, atak jsem se rozhodla, že to zkusím zase znovu. Došla jsem do rybářské vesnice, kde se mi naposledy dařilo. Došla jsem ke břehu jezera a připravila jsem si prut a nějakou návnadu. Pak jsem ho nahodila a čekala jsem, až se někdo chytne. Chvíli jsem se pak hrabala v batohu a hledala jsem nějaký ball, kterým bych pak onoho kapra mohla chytit. Jak jsem se tam hrabala v batohu, tak jsem našla Diveball. ‘Hmm, že bych si tentokrát chytila Magikapra pro sebe a nechala si ho, aby z něj byl Gyarados,‘ řeknu si pro sebe mezitím co se dívám na ball.
Nakonec jsem se rozhodla, že si ho nechám a pak jsem se už jen dívala na prut, až se nějaký Pokémon chytí. Nějakou dobu jsem se dívala na vodu a nic se nedělo. Po chvíli se pohnula voda a já jsem se začala dívat na vodu, jestli se něco objeví anebo ne. Následně se začne prut hýbat atak jsem ho začala přitahovat. Po chvíli jsem vytáhla Pokémona ven z vody a vytáhla jsem ho na břeh. Rychle jsem vytáhla Pokéball s Rapidashem a hodila jsem ho před sebe. „Ahoj Rapiadshi, chytíme si Magikapra,“ řeknu mu a usměju se na něj. „Jasně, jdeme na něj,“ řekne Rapidash a rozběhne se na Magikapra a použije na něj Tackle. Magikapr se tomu nevyhnul, jen s sebou plácal na místě. Takže do něj narazil a Magikapr se trochu proletěl.
Magikarp s sebou dále házel na souši a díval se na vodu, aby se do ní mohl dostat. Rapidash se opět rozběhl a použil Tackle. Magikapr odletěl do vody a pěkně to žbluňklo. Když se dostal do vody, tak použil Splash a po Rapidashovi šplouchl vodu. Rapidash se tomu na poslední chvíli vyhnul a pak použil Ember a začal po svém nepříteli plivat hořící uhlíky. Magikapr se tomu vyhýbal, ale několik hořících uhlíků ho zasáhlo a trochu ho popálily.
Magokarp na chvíli zmizel pod hladinu, než se opět vynořil a opět použil Splach na svého protivníka. Rapidash se tomu opět vyhnul a pak opět použil Ember a opět se mu podařilo svého nepřítele zasáhnout a popálit. Magikapr zmizel opět pod vodu a pak vyskočil z vody zpět na pevninu a za letu chtěl zasáhnout svého nepřítele, ale tomu se Rapidash úplně v klidu vyhnul.
Kapr s sebou opět plácal na zemi a kdyby byl jen trochu chytřejší, tak by asi litovat toho, že se zase dostal na pevninu, protože se nejspíše blížil jeho konec na svobodě. Rapidash si ho chvíli prohlížel a přemýšlel, jestli už to má ukončit anebo si s ním ještě chvíli hrát, než no nakonec porazí.
Sledovala jsem ty dva a čekala jsem, co bude Rapidash dále dělat, jestli si ještě bude chtít trochu zabojovat se svým nepřítelem, který moc nevypadal, že bych chtěl ještě bojovat anebo už ho dorazí.
Rapidash se rozběhl proti Magokaprovi a použil na něj Tackle a rozbhěne se na něj a poté co něj narazí. Kapr odletí o kus dále a končí skoro u vody. Magokapr so toho všimne atak se pokusí dostat se do vody, ale Rapidash si toho všimne atak se rychle rozběhne k svému nepříteli, aby ho dorazil, ale kapr se stihne dostat do vody. Opět použije Splasch a Rapidash se jeho útoku těsně vyhne.
Rapidash se na něj celkem naštvaně podívá a pak opět použije Ember a začne po svém nepříteli plivat hořící uhlíky. Magikapr se začne vyhýbat hořícím uhlíkům, ale už se mu to moc nedaří, protože už je celkem unavený. Několik uhlíků ho zasáhne a spálí ho. Magokarp pak už jen plave po okolí a už se mu moc nechce dále bojovat, takže už spíše jen čeká, co se bude dát dále. Rapidash ještě jednou použije Ember a opět ho popálí.
V tu chvíli jsem se už rozhodla, že to stačí, protože jsem nechtěla, abych z kapra nezbyl jen pečený kapr, takže jsem vzala Diveball a hodila jsem ho po Magikaproci a doufala jsem, že se mi ho podaří chytit, protože jsem si tohohle jednoho chtěla nechat. Chvíli jsem se dívala na Pokéball, která blikat a čekala jsem, jestli se mi ho podaří chytit a nebo ne.

23 Rory Rory | 31. května 2018 v 15:13 | Reagovat

vymieňam Woopera za skúsenosti :D

24 [A] Drobeček [A] Drobeček | 31. května 2018 v 20:04 | Reagovat

[21]: Chytání se zdařilo.

[22]: Chytání se zdařilo.

[23]: Wooper +5 ZK

25 [A] Drobeček [A] Drobeček | 2. června 2018 v 8:11 | Reagovat

[21]: EDIT: +5 ZK

[22]: EDIT: +5 ZK

26 Slaanesh Slaanesh | 17. července 2018 v 19:50 | Reagovat

Daruji své tři Magikarpy

27 [A] Enwy [A] Enwy | 20. července 2018 v 12:31 | Reagovat

[26]: Obyvatelé vesnice ti za tvůj dar moc děkují.
+15 ZK

28 Kami Kamai Kami Kamai | 29. července 2018 v 12:06 | Reagovat

Daruju magikarpa

29 [A] Enwy [A] Enwy | 30. července 2018 v 8:44 | Reagovat

[28]: (Prosím upřesnit jakého)

30 [A] Enwy [A] Enwy | 3. srpna 2018 v 13:25 | Reagovat

[29]: Upřesněno dle ballů.
Megumi si tvého Magikarpa vzala. "Dobře se o něj postaráme," řekla.
ZK +5

31 Kami Kamai Kami Kamai | 23. srpna 2018 v 18:00 | Reagovat

1. Magikarp
2. Mightyena
3. Lure ball
Už byl zase klid, ruch týmových bitev utichl. Takže jsem se rozhodla, že si zase půjdu zarybařit. Mé kroky mě zavedly do rybářské vesnice, kde jsem došla k rybníku, kde byli Magikarpové. ‘Tak co, podaří se mi dneska chytit jednoho kapra nebo mi tentokrát uteče,‘ pomyslím si a následně vytáhnu prut, Pokéball s Poochyenou a ještě Lure ball, abych byla potom připravená na souboj s Magikaprem.
Následně jsem si vzala prut a hodila jsem ho do vody. Dívala jsem se okolo, jestli tady ještě někdo nebude lovit, ale kupodivu nebyl nikde nikdo. Čas utíkal celkem pomalu a já čekala, jestli se mi podaří kapra vůbec nalákat na prut. Po chvíli jsem vzala Pokéball s Mightyenou a hodila jsem ho před sebe. „Ahoj Yume, zkusíme si chytit Magikapra, ale první musím počkat, jestli vůbec přijde na prut,“ řeknu Yumemu. „Jo, jasně,“ řekne Yume a dívá se na vodu.
Po nějaké chvíli se začne vodní hladila trochu vlnit. Následně se začne pohybovat i prut. „Yume, jdeme na to,“ řeknu mu a usměju se. „Tak jo,“ řekne Yume a připraví se. Následně vezmu pevně za prut a začnu ho přitahovat k sobě. „Až vyskočí, tak použij Shadow ball,“ řeknu mu. „Jasně,“ řekne Yume. Následně ještě trochu zatáhnu za prut. Magikarp vyskočí nad hladinu. Yume si během tomu připravil Shadow ball a vystřelí ho po jeho nepříteli. Magikapra zasáhne a ten spadne zpět do vody.
Yume poté použije Howl a zavyje. Když Yume zavyje, tak se jen trochu pousměju. Následně Magikarp použije Splash a Yumeho zalije voda. Yume se jen naštvaně podívá na nepřítele a poté použije opět Shadow ball a vystřelí jí do vody. Kapr se tomu vyhne a opět použije Splash. Tentokrát útok nesměřoval na Yumeho, ale na mě. Já jsem rychle uskočila a dívala dávala jsem se na Yumeho.
Yume opět použil Shadow ball a vystřelil jí po nepříteli. Magikarp dostal zásah a na chvíli zmizel pod hladinu. Po chvíli vyskočil a dopadl až na souš. Yume se na něj trochu zaraženě podíval. Poté se proti němu rozběhl a použil Tackle a plnou silou do něj narazil. Magikarp odletěl o kus dále a dopadl na zem.
Yume se podíval na Magikarpa, který ležel na zemi a rozběhl se na něj, nehodlal ho šetřit. Když k němu doběhl, tak opět použil Tackle a opět do něj narazil do něj. Magikarp opět odletěl o kus dále, ale směrem k vodě, i když měl vodu ještě celkem dost daleko od sebe, ale snažil se k ní dostat. Já jsem si jen povzdechla a podívala jsem na Yumeho, který za ním běžel.
Když k němu doběhl, tak použil Bite a zakousnul se do něj. Magikarp s sebou začal mrskat, aby se dostal ze sevření svého nepřítele, ale to se mu moc nepovedlo. Yume ho po chvíli pustil a díval se na něj. Magikarp se opět pokus dostat se k vodě. Yume se rozběhl směrem k vodě. Poté se otočil a rozběhl se na svého nepřítele a opět použil Tackle a Magikarp odletěl o kus dále.
Magikarp dělal, že už to vzdává a že nechce bojovat, takže jen tak ležel na zemi a díval se na Yumeho, který se na něj opět rozběhl a ještě jednou na něj použil Tackle, Magikarp odletěl směrem ke mně a zůstal ležet na zemi a už se nehýbal.
Když ke mně doletěl Magikarp, tak jsem se trochu pousmála a následně jsem po něm hodila Lure ball a následně jsem sledovala, jak v něm Pokémon zmizel a následně, jak se Pokéball houpal na zemi a čekala jsem, jestli v něm Magikarp zůstane nebo bude chtít dále bojovat či utéct. „Dobrá práce Yume,“ řeknu mu a usměju se na něj.

32 [A] Enwy [A] Enwy | 24. srpna 2018 v 8:04 | Reagovat

[31]: Pokémon... vyskočil! A zdrhá! Je již velmi oslabený, stačí ho dohnat a hodit na něj opět pokéball. Ovšem, to už skočil do vody.
Rychle za ním!

33 Kami Kamai Kami Kamai | 25. srpna 2018 v 18:49 | Reagovat

[32]:Když Magikarp vyskočil z Lure Ballu, tak jsem se podívala na Mightyenu a trochu jsem si povzdechla, protože to vypadalo, že se Magikarp nechce nechat jen tak chytit, a že má i svou hlavu. „Yume, použij Shadow ball,“ zavolám na něj. Yume hned použuje Shadow Ball a vystřelí po nepříteli. Útok projde do vody a zasáhne ho. Magikarp vyskočí z vodu a znovu použije Splash, ale vzhledem k tomu, že Magikarp už je hodně slabý, tak jeho útok už nemá skoro žádnou sílu, takže voda nešplouchne na Yumeho. Ten se dívá na Magirakpa a ještě jednou použije Shadow Ball a zasáhne svého nepřítele.
Magikarp na chvíli zmizí pod hladinu a chvíli pod ní plave. Po chvíli opět vyskočí nad vodu a ještě jednou použije Splash, ale útok už byla jen taková snaha, aby to nevypadalo, že se Magikarp zdá jen tak bez boje. Yume se podívám na Magikarpa a rozhodl se, že už to stačilo a ještě jednou použije Shadow ball a zasáhne ho.
Já mezitím najdu druhý Lure ball, protože se mi nechtělo běžet pro ten, který byl ode mě celkem daleko a hodím ho po Magikarpovi. Poté sleduju ball, jestli z něj bude chtít Magikarp ještě vyskočit nebo ne.

34 [A] Drobeček [A] Drobeček | 26. srpna 2018 v 16:16 | Reagovat

[33]: Magikarp se chytil.

+5 ZK

35 Kami Kamai Kami Kamai | 26. srpna 2018 v 22:27 | Reagovat

1. Magikarp
2. Mightyena
3. Lure ball
Je to pár dní, co jsem byla v rybářské vesnici po dlouhé době rybařit a rozhodla jsem se, že se tam zastavím ještě jednou a zkusím si něco chytit, jestli se mi to povede. Když jsem přicházela k místu, kde jsem většinou rybařila, tak kolem mě proběhla Megumi. Ani jsem jí nestihla pozdravit a byla pryč. Jen jsem pokrčila rameny a došla jsem na místo. Vytáhla jsem prut a nahodila jsme ho. Během toho jsem si našla ještě Lura ball a taky Pokéball s Mightyenou, abych byla připravena, až se tam Magikarp objeví.
Jak jsem tak seděla, tak jsem si užívala klidu a ticha, které tam panovalo a dívala jsem se, jak se na vodní hladině dělají vlnky. Po chvíli se prut trochu zatřásl, ale hned to přestalo, tak jsem zatím ještě dále mlčky seděla. Po chvíli jsem vzala Pokéball s Mightyenou a hodila jsem ho před sebe. „Ahoj Yume, opět půjdeme chytat Magikarpa, snad jsi připraven,“ řeknu mu a usměju se na něj.  „Jo, jasně, že jsem připraven,“ řekne Yume a dívá se na vodu. Prut je dále v klidu a pomalu to vypadá, jako kdyby všichni Magikarpové zmizeli nebo se jim spíše nechtělo na hladinu, když najednou začal prut zběsile poskakovat.
„ׅJdeme na to Yume,“ řeknu mu a poté začnu prut přitahovat k sobě. Následně Magikarp vyskočí nad hladinu. V tu chvíli Yume použije Shadow Ball a vystřelí jí po svém nepříteli, kterého zasáhne. Magikarp následně zmizí pod hladinou a začne plavat rychle směrem k Yumemu. Když je skoro u břehu, tak se vynoří a použije Splash na Yumeho a zalije ho vodou. Yume se jen podívá na svého nepřítele a opět použije Shadow Ball a vystřelí jí po Magikarpovi těšně před tím, než zmizí pod vodou. Já se jen usměju a dále ho sleduju.
Magikarp po chvíli vyskočí nad vodu a opět použije Splash na svého nepřítele, ale tentokrát se tomu Yume vyhne. Já se jen mírně pousměju a dále ho sleduju. Magikarp po chvíli vyskočí na pevninu, i když jsem vůbec nevěděla, pro to dělá, když mimo vodu nemůže bojovat. Yume se na Magikarpa chvíli díval, než se na něj poté rozběhl a použil Tackle a plnou silou do něj narazil. Magikarp odletěl o kousek dále a poté dopadl na zem. Yume chvíli stál na místě, než se rozhodl, že ještě jeho nepřítel nemá dost a opět se na něj rozběhl a použil Tackle a opět do něj narazil plnou silou. Magikarp odletěl opět o kus dále od vody a dále s sebou házel na zemi.
Yume se díval na svého nepřítele a přemýšlel, jestli ještě má cenu bojovat, protože mimo vodu byl jeho nepřítel v pasti a nemohl nic dělat. Najednou si všiml, že se Magikarp snaží přesunout blíže k vodě. A tak se opět rozběhl a použil Bite a zakousl se do svého nepřítele. Magikarp se jen trochu zavrtěl a dále se snažil přesunout se k vodě. Yume se poté rozběhl a použil Tackle na kapra, který vypadl, že už má dost.
Magikarp odletěl zase o kousek dále a zůstal ležel na zemi a nehýbal se. Yume se tedy rozešel zpět ke mně a díval se na mě. „Hele Yume, Magikarp ti nějak ožil a vypadá to, že ještě není úplně po něm a chce se dostat zpět do vody,“ řeknu mu a poté ukážu na Magikarpa, který opět začal poskakovat směrem k vodě. „Oou, to se jen tak nevzdá,“ řekne Yume trochu naštvaně a poté se otočí a použil Shadow Ball. Magokarp sebral většinu svých sil a útoku se vyhnul, tím, že vyskočil celkem dost vysoko. ‘A sakra, mám takový pocit, že to ještě bude trochu delší,‘ pomyslím si a dívám se na Yumeho, který se mezitím rozběhl na Magikarpa a použije na něj Tackle. Když je skoro u něj, tak se vší silou odrazí a narazí do svého nepřítele. Magikarp opět o kousek odletí, ale tentokrát k vodě. V nestřežený okamžik se z posledních sil dostane do vody. Yume si toho všimnul a tak použil Shadow Ball a vystřelil jí po svém nepříteli a opět ho zasáhnul Magikarp zmizel pod vodou a začal rychle plavat směrem, kde byl Yume a poté použil Splash a pokusil se opět poslat vodu na Yumeho, který se ovšem tomuto útoku vyhnul, protože už byl celkem slabý. Magikarp byl unavený a moc nevěděl, co má dělat, aby se svého nepřítele zbavil. Znovu vyskočil ven z vody a pokusil se dopadnout na Mightyenu, ale ten se mu v klidu vyhnul a odběhl od něj kousek dále. Yume opět použil Shadow ball a vystřelil ho po Magikarpovi, kterého zasáhl. Následně se proti němu rozběhl a ještě než dopadl na zem, tak na něj použil Tackle a odrazil ho ještě o kousek dále.
Po těchto útocích zůstal Magikarp ležet nehybně na zemi, protože už toho mě dost. Už se ani nesnažil dostat se k vodě nebo s sebou dále házet na pevníně.
V chvíli jsem vzala Lure Ball a hodila jsem ho po Magikarpovi. Ten zmizel v Lure ballu, který se začal pohupovat v blikat. Celkem nervózně jsem sledovala Lure Ball a čekala jsem, jestli se Magikarp chytí nebo ještě bude chtít pokračovat v boji, což by bylo v jeho stavu nemožné, ale raději jsem se ještě neradovala, že se chytil, protože nikdy jsem si nemohla být jistá, že se nerozhodne jinak.

36 [A] Enwy [A] Enwy | 27. srpna 2018 v 8:25 | Reagovat

[35]: Magikarp se chytil. Gratuluji, chytila jsi Magikarpa!
+5 ZK.

37 Kami Kamai Kami Kamai | 12. října 2018 v 17:52 | Reagovat

Dojdu do rybářské vesnice, porozhlédnu se po okolí. Když uvidím Megumi, tak s ní dojdu. „Mám tady 2 Magikarpy, bude jim tady lépe než u mě,“ řeknu a podám jí Lure bally a poté co se rozloučím, tak se rozejdu pryč.

38 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. října 2018 v 12:18 | Reagovat

[37]: Magikarpové vypuštěni, +10 ZK.

39 Kami Kamai Kami Kamai | 19. října 2018 v 18:12 | Reagovat

1. Magikarp
2. Leafleon
3. Lure ball
Není to zase tak dlouho, co jsem byla naposledy chytat pomocí prutu, no rozhodla jsem se, že opět zajdu nedalo Rybářské vesnice, abych si opět zarybařila. Nikde nikdo nebyl a tak jsem se posadila na břeh a nachystala jsem si rybářský prut, prázdný Lure ball a Pokéball s Leafleonem, který bude bojovat. Když jsem měla vše nachystané, tak jsem nahodila prut a seděla jsem na břehu a dívala jsem se na vodu a čekala jsem, až se na něj nějaký kapr chytí.
Čas pomalu ubíhal a nikde se neobjevil žádný kapr. Pomalu jsem přemýšlela, že bych to zabalila, že to zkusím zase někdy jindy, když se najednou prut začal hýbat. „Takže nakonec se mi to ještě něco podaří chytit,“ řeknu a trochu se usměju. Když vytáhnu prut, tak je na něm Magikarp. Pokémona vytáhnu na břeh a následně hodím Pokéball s Leafleonem před sebe. „Ahoj Leafleone, jdeme si chytit Magikarpa, co na to říkáš,“ zeptám se ho a usměju se na něj. „Hmm, to jo jdeme na něj,“ řekne Leafleon a následně se rozběhne na Magikarpa a použije na něj Tackle. Poté co do Magikarpa narazí, tak ten odletí o kousek dále. Leafleon jen spokojeně mávne ocasem a poté použije Razor Leaf a začne proti svému nepříteli používat listovou břitvu. Jednotlivé listy narážejí do Magikapra, který s sebou na zemi hází a ani se listům nevyhýbá. „Jen tak dále Leafleone,“ zavolám na něj a sleduju, jak dále útočí na svého nepřítele.
Následně se Leafleon opět rozběhne na Magikarpa a použije na něj Tackle a plnou silou do něj narazí. Magikarp opět odletí o kousek dále a dopadne na zem, kde sebou jen tak hází. ‘Jen tak dále Leafleone,‘ pomyslím si a dále sleduju jejich souboj. Leafleon se následně o kousek vzdálí a opět začne na svého nepřítele útočit pomocí Razor Leaf. Magikarp s sebou dále hází na místě, takže občas se mu povede se nějakému listu vyhnout.
Jak dále souboj pokračuje, tak Leafleon svého nepřítele vůbec nešetří a dále svého nepřítele zasypává ranami. Magikarp se už po nějaké době ani nesnaží vyhýbat se útokům svého nepřítele, takže už s sebou ani na zemi nehází a leží na zemi. Leafleonovi to ale ještě nestačí, takže pokračuje v útoku. Následně ještě použije Tackle a narazí do Magikarpa, který odletí ještě o kus dále.
Když Magikarp odletí od Leafleona, tak po něj hodím Lure ball a doufám, že se Magikarp chytí a nebude si chtít dělat ještě další problémy a zranění, které by mu mohl Leafleon způsobit. Já jen nervózně sleduju Lure ball, který se dále houpal.

40 [A] Enwy [A] Enwy | 20. října 2018 v 7:52 | Reagovat

[39]: Magikarp se nechytil. Vyskočil z pokéballu ven. Chytání pokračuje.

41 Kami Kamai Kami Kamai | 21. října 2018 v 17:35 | Reagovat

Když Magikapr vyskočil z Lure Ballu, tak jsem si jen povzdechla a podívala jsem se na Leafleona, který se už rozběhl na svého nepřítele. Když byl u něj tak použil Tackle a Magikarp opět odletěl o kus dále. Následně Leafleon použil Razor Leaf a začal na Magikarpa útočit pomocí listové břitvy. Já to jen mlčky sleduju mezitím co si jdu pro Lure Ball.
Leafleon se rozhodl, že to ještě nezstačí a tak znovu použil Tackle a narazil do svého nepřítele, který opět odletěl o kus dále a nehybně ležel na zemi. Leafleon ho chvíli sledoval, než se rozhodl, že ještě bude pokračovat v útoku a opět na Magikarpa použil Razor Leaf a zasypal ho letícími listy.
Já to celé sleduju a přemýšlím, jestli ho mám zastavit nebo ho ještě nechat pokračovat v souboji, protože jsem trochu pochybovala, jestli mě Leafleon vůbec poslechme. Leafleon se následně rozběhne a použije Tackle na Magikarpa a ten letí celkem dost daleko a už se ani nepohne, vypadal, že už toho měl opravdu dost. V tu chvíli vezmu Lure Ball a hodím ho po Magikarpovi a doufám, že už tentokrát nebude chtít pokračovat v souboji nebo že se nerozhodne utéct. Poté co Lure ball dopadne na zem, tak ho nervózně sleduju.

42 [A] Enwy [A] Enwy | 23. října 2018 v 18:00 | Reagovat

[41]: Magikarp se chytil.
Zkušenosti - +5

43 Kami Kamai Kami Kamai | 29. listopadu 2018 v 15:16 | Reagovat

1. Magikarp
2. Rapidash
3. Lure ball
Už je to nějakou dobu, co jsem naposledy byla v rybářské vesnici a chytala jsem Magikarpy. Tak jsem se rozhodla, že je opět na čase si nějakého opět chytit. Když se dostanu k rybníku, který se nachází nedaleko od vesnice, tak se tam usadím a vytáhnu si prut společně s Lure Ballem a Pokéballem, ve které je Rapidash. Následně nahodím prut a mlčky čekám, až se něco chytne.
Jak tam tak sedím, tak přemýšlím nad posledními bitvami, na kterých jsme opět hodně pohořeli. ‘Mám takový pocit, že nemá cenu, abych na ty bitvy vůbec chodila, stejně to vždy projdeme,‘ pomyslím si a následně se podívám na vodu, která je klidná. ‘Hmm, že bych ani dneska nic nechytla, to bude asi pokračování smůly z bitev,‘ pomyslím si.
Po nějaké chvíli si všimnu, že se prut začal hýbat, tak ho pevně chytnu a následně začnu táhnout k sobě. Následně se nad hladinou objeví Magikarp. ‘No super,‘ pomyslím si. Poté vytánu kapra na souš a rychle do ruky vezmu Pokéball s Rapidashem a hodím ho před sebe. „Ahoj Rapidashi, dneska si chytneme Magikarpa,“ řeknu mu a dívám se na něj. Rapidash jen souhlasně kývne hlavou a podívá se na Magikarpa, který s sebou plácal na pevnině. V další chvíli se Rapidash rozběhne na Magikarpa a použije na něj Tackle a narazí do něj plnou silou. Magikarp poté odletí o kus dále a dále s sebou hází na zemi. Rapidash stojí kus od něj a použije na něj Ember a začne po něm plivat hořící uhlíky. Jak tak s sebou Magikarp hází, tak se mu celkem i daří vyhýbat se hořícím uhlíkům, ale i tak ho nějaké zasáhnou a on utrží nějaké popáleniny.
Následně se Rapidash rozběhne na svého nepřítele a použije na něj Flame Wheel a proti Magikarpovi se rozletí ohnivý kruh a zasáhne ho. Magikarp utrží další popáleniny, ale dále s sebou plácá na zemi. Rapidash pak oběhne svého nepřítele, abych byl Magikarp trochu zmatený a nevěděl, odkud na něj půjde další útok. V další chvíli se Rapidash objeví za Magikarpem a použije na něj Tail Whip. Magikarp odletí o kus dále a skončí ve vodě. Rapidash se hned rozběhne k vodí hladině, ale zastaví se na okraji. Když se Rapidash zastaví, tak se Magikarp potopí a použije Splash na Rapidashe a pošle na něj proud vody. Rapidash to nečekal, takže se tomu nestihl úplně vyhnout, tak ho trochu vody polilo. Rapidash se následně rozhodne, že použije Ember na svého nepřítele a začne po něm plivat hořící uhlíky. Magikarp se uhlíkům ve vodě celkem dobře, vyhýbá, a navíc uhlíky ve vodě zasyčí a voda se začne odpařovat.
Když Rapidash nevidí Magikarpa, tak je trochu nervózní. Magikarp toho využije a poté vyskočí a chce do svého nepřítele narazit, ale mine ho a opět skončí na souši, kde s sebou začne hned mrskat. Rapidash použije opět Ember a začne plivat hořící uhlíky po svém nepříteli. Magikarp s sebou dále mrská a snaží se vyhnout hořícím uhlíkům, ale moc se mu to nedaří, takže ho opět uhlíky popálí. Následně se Rapidash rozběhne a použije Tackle a narazí do něj plnou silou. Magikarp opět odletí o kus dále a zůstane ležet na zemi. Rapidash se poté opět rozběhne na svého nepřítele a použije na něj Flame Wheel a popálí ho ještě více. Magikarp už s sebou už ani skoro vůbec nehází a spíše leží na zemi a čeká, o se s nám bude dít dále. Rapidash se proti svému nepříteli opět rozběhne a použije na něj Tackle a plnou silou do něj narazí a Magikarp opět odletí o kousek dále.
Následně vezmu Lure ball a hodím ho po Magikarpovi a doufám, že se rozhodně zůstat v Lure ballu a nebude chtít dále pokračovat v souboji.

44 [A] Drobeček [A] Drobeček | 30. listopadu 2018 v 18:12 | Reagovat

[43]: Magikarp se rozhodl utéct - pleskl sebou do vody a odplaval. Chytání se nezdařilo.

45 Kami Kamai Kami Kamai | 7. prosince 2018 v 16:15 | Reagovat

1. Magikarp
2. Rapidash
3. Lure ball
Není to zase tak dlouho, co jsem byla naposledy rybařit, ale rozhodla jsem se, že si zajdu opět zkusit chytit nějakého Magikarpa, protož tak se mi dobře sedělo u vody a přemýšlelo se mi tam dobře. Sedím u vody s prutem a čekám, až se chytne nějaký Magikarp.
Nějakou dobu to trvalo, a tak jsem si mezitím nachystala Pokéball s Rapidashem a taky Lure Ball na Magikarpa a čekala jsem, až se Magikarp chytne. Najednou se prut začne hýbat, a tak ho vytáhnu z vody. Následně se Magikarp objeví na pevnině a začne s sebou mrskat. Já vezmu Pokéball s Rapidashem a hodím ho kus před Magikarpa. „Ahoj Rapidashi, dneska si chytíme Magikarpa,“ řeknu mu a trochu se na něj usměju. Rapidash jen souhlasně kývne hlavou a poté se podívá na kapra, který s sebou hází a zemi.
Rapidash se rozběhne na svého nepřítele a použije na něj Tackle a narazí do něj vší silou. Magikarp odletí o kus dále a stále s sebou hází na zemi. Rapidash se otočí a poté použije Ember a začne plivat po Magikarpovi hořící uhlíky. Jak tak s sebou Magikarp hází, tak se mu daří se některým uhlíkům, ale některé ho stejně nakonec zasáhnou, takže utrpí nějaké ty popáleniny, ale nejsou zase tak těžké, že by už toho měl dost. Rapidash se poté rozběhne a použije Tail Whip a narazí do svého nepřítele. Magikarp utrpí další popáleniny a taky opět o kus odletí. Rapidash se zastaví kousek za svým nepřítelem a rychle se otočí. Chvíli se na něj dívá, než se opět rozběhne a použil Flame Wheel a Magikarpa zasáhne ohnivý kruh, a tak utrží další popáleniny.
Rapidash se zastaví kus za Magikarpem a chvíli se na něj dívá a přemýšlí, jak by na něj zaútočil teď. Následně se Rapidash rozběhne a použije Tackle na svého protivníka a silně do něj narazí. Magikarp pak odletí o kus dále a spadne do vody.
Poté co se Magikarp dostane do vody, tak hned začne plavat do hloubky. Rapidash se zastaví kousek od břehu a sleduje vodu a čeká, jestli se Magikarp ještě ukáže nebo raději uteče. Magikarp poté začne plavat nahoru a použije Splash a šplouchne po Rapidashovi vodu. Rapidash se tomuto útoku tak tak vyhne. Následně Magikarp zmizí opět pod vodou a pak začne rychle plavat na hladinu a pak se pokusí narazit do Rapidashe. Rapidash uvidí letícího Magikarpa a tak do dráhy jeho letu nastaví ocas, aby se Magikarp opět popálí, ale Magikarp se tomu vyhne a opět dopadne na pevninu.
Rapiash se otočí a poté se rozběhne a použije Tackle na svého nepřítele a zasáhne ho. Magikarp odletí o kus dále a pak dopadne na zem a opět s sebou začne házet. Rapidash si jen odfrkne a pak použije Ember a začne plivat hořící uhlíky po svém nepříteli. Jak tak s sebou Magikarp z posledních sil plácá, tak se mu povede vyhnout se polovině uhlíků, které na něj letěly, ale nakonec některého přece jen zasáhly, takže utrpěl další popáleniny a už byl celkem dost popálený, ale stále ještě chtěl bojovat.
Rapidash se poté rozběhne na svého nepřítele a použije na něj Tail Whip a narazí do něj ocasem a způsobí mu další popáleniny. Rapidash se pak zastaví a dívá se na svého nepřítele a doufá, že už toho bude míst dost, ale Magikarp poté co dopadne na zem s sebou dále hází na zemi. Rapidash se opět rozběhne na svého nepřítele a použije Tackle a opět do něj narazí plnou silou, aby Magikarp byl co nejdříve domlácený a oslabený, aby už souboj skončil.
Magikarp dopadne na zem a zůstane ležet na zemi, ale Rapidashovi to ještě stále nestačí, tak použije Ember a začne po něm plivat hořící uhlíky, aby ho ještě více popálil. Magikarp už tam jen tak leží a ani se nehne. Následně se Rapidash ještě rozběhne a použije na něj Tackle a narazí do něj. Magikarp opět o kus odletí a zůstává dále ležet na zemi. Rapidash dále sleduje svého nepřítele, kdyby se chtěl ještě pohnout, ale ten už raději leží na zemi bez hnutí.
Následně vezmu Lure Ball a hodím ho po Magikarpovi. Magikarp zmizí v Lure Ballu a ten dopadne na zem a začne se viklat. Já jen mlčky stojím a čekám, jak to dopadne a jestli se Magikarp zmizí nebo zdrhne.

46 [A] Drobeček [A] Drobeček | 7. prosince 2018 v 17:06 | Reagovat

[45]: Magikarp se chytil.
Zkušenosti +5

47 Kami Kamai Kami Kamai | 8. prosince 2018 v 22:54 | Reagovat

Dávám do vesnice dva Magikarpy

48 [A] Enwy [A] Enwy | Neděle v 8:55 | Reagovat

[47]: Megumi si vzala oba tvé pokémony.
Zkušenosti +10

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."