Rybářská vesnice

7. května 2017 v 11:36 | Enwy
Výsledek obrázku pro anime fishing

Související obrázekJdeš kolem, když náhle uslyšíš dívku, která za tebou volá. Otočíš se, zrovna ve chvíli, kdy tě chytí za rukáv a táhne někam k lesu. Jsi zděšený, co je to za dívku a o to víc - kam tě to k sakru táhne?!
"Oi, Megumi!" uslyšíš další hlas, tentokrát mužský. Dívka se zastaví, stále držíc tvůj rukáv. Ty jen němě stojíš a čekáš, jak bude reagovat. Když se volání ozve znovu, dívka se dá do běhu a táhne tě s sebou.
"Rychle! Pohni!" zavrčí na tebe a běží. Tobě se za chvilku dostane do zorného pole shluk domečků a obrovské jezero.
"MEGUMI!"

"Ááno, taťko! Vedu pomoc!" Pak se k tobě rázně otočí a konečně tě pustí. S šibalským úsměvem na rtech ti říká jediná slova. "Sundej si batoh, jdeme tahat z jezera Gyaradose."

Ah, promiň promiň! Nechtěla jsem tě do toho zatáhnout!
Vítám tě v rybářské vesnici. Týden co týden zde probíhá akce 'Vytáhni Gyaradose' a tenhle týden nám chyběli lidi, takže jsme potřebovali další pomoc. Pojď, provedu tě! Uhm, asi ti nejdříve vysvětlím, jak se chytají pokémoni rybařením. Nejdříve si musíš koup- Ah, onii-chan, taťko!
Tohle je můj onii-chan Ralph a můj táta. Jo a abych nezapomněla - moje jméno je Megumi.


NÁVOD, INFO O RYBAŘENÍ

K rybaření potřebujete Starý prut (Old rod), který je k zakoupení v Survival obchodě za pár Yenů. Jakmile dostanete prut, jeho prvotní level je 1 a máte na něm nula zkušeností z deseti možných. Každý úspěšně chycený pokémon znamená pět zkušeností. Po přesáhnutí hranice deseti zkušenostních bodů se level vašeho rybaření navýší. Jakmile váš level rybaření přesáhne 5, místo Starého prutu máte Dobrý prut, s nimž se chytají lepší pokémoni. Přesáhne-li level 10, z Dobrého prutu se stane Super prut. Samozřejmě, čím větší level rybaření, tím je třeba dostat více zkušeností z chycených pokémonů.
Pokud na pokémona použijete Lure Ball - , dostupný v obchodě s pokébally, chytaný pokémon nemusí být váš a můžete ho proměnit tady v rybářské vesnici za další zkušenosti. Použijete-li na pokémona obyčejný ball, pokémon je váš a nelze ho proměnit za další zkušenosti rybaření.

Průběh rybaření je podobný obyčejnému chytání. Vyberete pokémona, vyčkáte s prutem v ruce a jakmile se chytí návnady, vytáhnete ho a zápasíte s ním jako při obyčejném zápasu. Berte na vědomí, že někteří pokémoni by na suchu jednoduše chcípli, proto budete muset bojovat ve vodě.

POKÉMONI - RYBAŘENÍ

SUPER RODGOOD RODOLD ROD
- Poliwag, Lv. 15-25 - Krabby, Lv. 5-15 - Magikapr, Lv. 5
- Poliwhirl, Lv. 20-30 - Horsea, Lv. 5-15
- Gyarados, Lv. 15-25 - Magikapr, Lv. 5-15
- Psyduck, Lv. 15-35 - Goldeen, Lv. 5-15
- Horsea, Lv. 15-25 - Poliwag, Lv. 5-15
- Staryu, Lv. 15-25
- Shellder, Lv. 15-25
- Krabby, Lv. 15-25

POKÉMONÍ OBYVATELÉ VESNICE

(Felawen's) Buizel

ZÁPASENÍ SE ZDEJŠÍMI


Megumi, zdejší dcera rybáře, s pokémony Squirle (Lv. 15; Tackle, Tail Whip, Bubble, Water Gun), Gyarados (Lv. 23; Bite, Dragon Rage, Ice Fang, Aqua Tail), Dewgong (Lv. 35; Headbutt, Signal Beam, Icy Wind, Ice Shard) a Dewott (Lv. 21; Water Sport, Tail Whip, Water Gun, Focus Energy). Pokud ji porazíte, získáte 5 Lure Ball a 500 Yenů.


Ralph, syn zdejšíh rybáře, s pokémony Shiny Gyarados (Lv. 39; Bite, Dragon Rage, Ice Fang, Aqua Tail), Golduck (Lv. 35; Aqua Jet, Water Gun, Water Pulse, Scratch), Goldeen (Lv. 29; Water Sport, Supersonic, Horn attack, Aqua ring) a Totodile (Lv. 15; Rage, Bite, Scratch, Leer). Pokud ho porazíte, získáváte 5 Lure Ball a 500 Yenů.
V případě chytání:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
V případě rybaření potřebujete u sebe mít prut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Felawën Felawën | 10. listopadu 2017 v 21:14 | Reagovat

Boj s Buizelem byl opravdu něco nového, ale byl chytán pouze za jedním účelem. I tak po notné době váhání, zda si ho přece jen nenechám jsem přišla do rybářské vesnice, abych ho vyměnila za další zkušenosti. Uvidíme, jaký z toho bude přínos (nebo ztráta).

2 [A] Enwy [A] Enwy | 11. listopadu 2017 v 15:50 | Reagovat

[1]: "Oh? Bráško, máme návštěvu!" křikla dívka a odchytila tě. Vyslechla si tě a pak přikývla. "Dobře. Často sem chodí trenéři, kteří chtějí... něco podobného jako ty. Vezmu si ho," usmála se převzala si pokéball s Buizelem.
+5 ZK. to Old Rod
Buizel je nyní obyvatelem rybářské vesnice.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."