Route 6

6. května 2017 v 12:37 | Enwy
Související obrázek
Po vulkánech následuje led a sníh. Ve věčně zasněžené krajině se nachází mnoho vodních a ledových pokémonů, kterým chlad příliš nevadí. Nedaleko se nachází Ice Rock, známý pro svou jedinečnost vyvíjet Eevee do Glaceonů. Jezera a řeky jsou zde zamrzlé a proto, pokud chcete rybařit, potřebujete nějakého ledoborce, který vám udělá do ledu díru.

Ve dne = 6 až 20 hodin | V noci = 21 až 5 hodin
K rybaření potřebujete prut! (K zakoupení v Survival Shop)
Ve dne...V noci...Rybaření
- Jynx; Lv. ???
- Vanillite; Lv. 1-20
- Cubchoo; Lv. 1-15
- Swinub; Lv. 1-10
- Psyduck; Lv. 1-100
- Lotad; Lv. 1-10
- Haunter; Lv. 10-25
- Ducklett; Lv. ???
- Bibarel; Lv. ???
- Basculin; Lv. 1-10
- Basculin; Lv. 1-10
- Wooper; Lv. ???
- Luvdisc; Lv. 1-20

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Refril Refril | 13. května 2017 v 16:01 | Reagovat

1. Poliwag
2. Chikoritou
3. Pokeball obyč

Prochazeli jsme se po ulici, když jsme prochazeli kolem malého rybníčku. Podívala jsem se na Bellatrix. ,,Co kdybychom se tam spolu zašli podivat vypada to dobře."  Bellatrix přikývla vydali jsme se k rybníčku. Po pár krocích jsme došli k břehu rozhledli jsme se po okoli a náš pohled utkvěl na Poliwagovi na břehu kus od nás. ,, To by byl skvělí nový kamarád. Zkusíme ho chytit." Bellatrix přokývla a společně jsme se rozběhli směrem k němu.  
Zastavili jsme se kus od něj a ja zvolala. ,,Poliwagu pojď si dát zápas." Ten se otočil a bojovně se nam postavil. ,, Bellatrix jdeme na to." Na má slova skočila Bellatrix předemě. Poliwag se nerozpakoval a hned vyslal vodni pumpu na Belkatrix. ,,Rycle uhni a vyšli listovou břitvu." Bellatrix jen tak tak uhnula a rázně švihnula rázně lístkem. Její listová břitva  byla rychlá, ale né dost. Zasáhla piliwega do ocásku. Poliwag zakolísal a upadl. Rychle se však postavil a vyslal bublinky na svou soupeřku. ,, Bellatrix rychle uskoč. Vyšli listovou břitvu popběhni a vyšli další." Bellatrix rychle uskočila. Vyslala břitvu ladně a rázně a zasáhla poliwega. Ten odletěl a tvrdě dopadl. Mezitim Bellatrix přemistila a vyslala další listovou břitvu. Jelikož se ještě nezmatořil, tak ho zasáhla i ta další listova břitva. Poliwag tvrdě dopadl. I po dvou zasazích se vyškrabal na nohy a vyslal bublinky. Ty zasahli Bellatrix, ale tu to jen trochu posunulo. Poliwag vyslal další bublinky, po je jich vyslani bylo vidět, že těžce oddychuje . ,, Bellatrix listovou břitvu a znič ten bublinkovy útok a pak dvě salvy na poliwega." Bellatrix uposlechla. Prvni salva zničila bublinky a k zemi padali drobne kapky. Druhá salva zasáhla poliwaga, kterého to odhodilo a on opět tvrdě dopadl na zem. Posledni salva ho znova zasáhla a odhodila ho o další kus.
Sáhla jsem za opasek uchopila pokeball přiběhla jsem bliž a hodila jsem ho přímo na něj. S Bellatrix jsme všechno nedočkavě pozorovali.

2 Enwy Enwy | E-mail | Web | 13. května 2017 v 16:40 | Reagovat

[1]: Poliwag se chytil. Gratuluji!

3 Felawën Felawën | 5. listopadu 2017 v 19:50 | Reagovat

1. Buizel
2. Flaaffy
3. užití Lure ball

Bylo to nedávno, co jsem si procházela věci, které jsem vlastnila. Krom pokéballů, trochy jídla a peněz jsem našla mezi věcmi i rybářský prut. Zaujatě jsem ho chvíli zkoumala. Přece jen to byla doba, kdy jsem si ho prvně pořídila a od té doby jsem ho nestihla provětrat. Byl nejvyšší čas vyzkoušet jeho kvality. Proto jsem se i s ostatními pokémony vydala na cesty skrz cesty. Nakonec se mi zalíbilo v Route 6. Byla to příjemná změna od věčně zelených a teplých krajů. Zachumlaná v zimní bundě s rukavicemi a kulichem přes uši jsem se brodila sněhem směrem k nedaleké řece. Naštěstí tu nebyla taková zima, aby celá kompletně zamrzla. Vytáhla jsem svojí rybářskou výbavu a začala připravovat návnadu. Kluky jsem radši při příchodu schovala do pokéballů. Přece jen si ještě stále nejsem jistá, nakolik dokáží snést rozdílná klimata a teploty. Jsme spolu krátce.

Nahodila jsem svou udici poprvé a trpělivě vyčkávala na břehu na svou příležitost. Čas ubíhal a jen sem tam mi něco zacukalo za návnadu, ale bylo to pryč dřív, než jsem vůbec mohla prut zaseknout a začít svůj úlovek vytahovat. Několikrát jsem musela vyměnit návnadu a pokračovat ve své trpělivosti, která byla nahlodávána rostoucím chladem a zimou, která se mi dala do nohou. Nicméně má trpělivost a snaha byla korunována grandiózní příležitostí. V jednu chvíli mi začal škubat prut v ruce a já rychle zasekla. Zbytek už bylo jen o hrubé síle a kousku štěstí, kdo náš zápas v přetahované vyhraje či zda vlasec povolí.

Bojovala jsem, seč mi síly stačily a tvor mnou vytahovaný též. Přesto štěstí stálo dnes při mně a mě se povedlo až na říční břeh vytáhnout Buizela, který se zmítal a protestoval. Jelikož jsem si zjišťovala už ve městě, jací tvorové zde žijí a které se dá rybařením získat, již jsem věděla, po jakém pokémonovi sáhnu, aby vybojoval dnešní bitvu. „Flaaffy, dnes bude tvá premiéra.“ Pronesla jsem, když jsem svou ovečku uvolňovala z pokéballu. Ten na mě překvapeně pohlédl. Bylo to doopravdy poprvé, kdy čelil nějakému cizímu protivníkovi. „Hodně jsi na sobě pracoval, to zvládneme.“ Pousmála jsem se a vztyčila palec na známku podpory. Prut jsem mezitím zahákla mezi větve blízkého stromu, tak abych o něj nepřišla. Na druhou stranu díky tomu Buizel nemohl rovnou prchnout a boj tak musel ustát až do samého konce.

„Flaaffy připrav se, tento pokémon nebude z nás nadšený. Ne po takovém nedobrovolném vytáhnutí na břeh.“ Upozornila jsem ho, zatímco se Buizelova inteligentní očka do nás zabodávala a hodnotila situaci. „Jako první použij Thunder Wave.“ Navedla jsem Flaaffyho tiše, abych se vyhnula Buizelově obraně, která by vzešla z předčasného naivního varování mým výkřikem. Než se kdo nadál, Flaaffy už pracoval na svém elektrickém výboji, který zasáhl Buizela stále hodnotícího vzniklou situaci. Ten vypískl a chvíli vrávoral, jako by měl spadnout. Bylo na něm vidět, že je značně paralyzován a tak byl čas využít příležitosti dál. „Tackle“ Poručila jsem další útok a sledovala, jak Flaaffy chvatně zaútočil. Skrz pootevřených Buizelových úst unikl další bolestný sten, na druhou stranu se mu cit vrátil a využil Flaaffyho blízkost k tomu, aby mohl zaútočit ocasem. Flaaffy vyjekl a s žuchnutím dopadl do sněhu. „Thunder Shock!“ Vykřikla jsem poplašeně, protože nyní byla má ovečka bezbranná a Buizel rozhodně nemínil váhat. Doufala jsem, že se mu útok podaří… jeho poslední záchrana…

Zvonilo mi v hlavě takovým způsobem, že mi chvíli trvalo, než jsem byla schopná určit, komu to vřeštění náleží. Buizel se zmítal pod silným elektrickým výbojem, zatímco se Flaaffy stavěl chvatně na nohy. Trochu mu to na sněhu klouzalo, takže když už konečně stál, rychle ještě začal užívat Tackle, aby nedal tomu proradnému Buizelovi druhou stejnou příležitost k útoku. Završil to ještě Thunder Wave, aby se mohl vzdálit do bezpečné vzdálenosti. Díky paralýze ho Buiselův Water Gun minul jen o pár čísel. Má ovečka se natolik poděsila, že sama začala sršet výboji, kdy silnější z nich zasáhl naposledy Buizela, který klesl do sněhu. Síla toho výboje se donesla až ke mně, kdy mi rozbrněl prsty na rukou, které již svíraly Lure ball. Hod se díky tomu o maličko opozdil, ale ne o moc. Většinu té dávky schytal chudák vodní pokémon.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 6. listopadu 2017 v 20:01 | Reagovat

[3]: Buizel se nenechal a i přesto, že byl značně oslaben a v typové nevýhodě, vyskočil z pokéballu a bojoval dál.
Chytání pokračuje.

5 Felawën Felawën | 9. listopadu 2017 v 14:39 | Reagovat

[4]: Chvíli to vypadalo nadějně, že by se mi podařilo Buizela chytit, ale nakonec tomu tak nebylo a já jen udiveně chvíli koukala. Aby ne, něco takového se mi stalo prvně. Mezitím jsem slyšela, jak prut zašustil ve větvích, jak se povolil. Přece jen díky tomu, že pokémon alespoň na chvilku zmizel v pokébalu, vlasec i s háčkem již Buizela nejistily, aby nemohl zdrhnout. A tak mi prut nyní jak leklá ryba líně visel mezi větvemi, kam jsem ho prve zapřela, abych měla ruce prázdné.

"On se nechytil?" Uniklo Flaaffymu z tlamičky přesně to, co jsem si myslela. "Ne." Souhlasila jsem s ním tiše lehce překvapeně. Buizel našeho zkoprnění využil k tomu, aby se dostal k Flaaffymu a použil na něj opět svůj útok ocasem. Naštěstí se Flaaffy stihl včas vzpamatovat a tak Buizelův nynější útok odstartoval druhou vlnu bojů. "Využij příležitosti a použij Tackle!" Vykřikla jsem, když byl opět zahájen útok na blízko. Muselo se využít každé příležitosti, abychom byli úspěšní. Flaaffy ani nepřikývl, spíš rovnou intuitivně zaútočil na buizela, který po Flaaffym ve stejnou chvíli skočil, takže to nyní vypadalo, jak rvačka chlapců. Vřískot, vylétávající sníh do vzduchu, všude tlapky, ouška ocasy, ale nikde nebylo jasně vidět, kdo by mohl být potencionálním vítězem. Vypadalo to, že nějaké racionální způsoby boje byly zapomenuty. Přešlo se na pubertální lidskou úroveň. Využila jsem té chvíle zmatku a přiblížila se k těm dvěma, rychle jsem v rozrytém sněhu hledala ztracený pokéball. Dalo mi to chvíli zabrat. Mezitím se ječení,vřískání a zmítání jen více a více stupňovalo, než vyšlehlo několik elektrických výbojů, jak Flaaffy celý naštvaný, ztratil sebekontrolu a začal používat své útoky, jak mu přišli pod tlapku. Poté zase bylo další vřískání. Tentokrát Buizelovo bolestné. Poté opět lítal sníh kolem a pak voda a pak elektřina... Takovou šílenou bitvu jsem vživotě neviděla. Sama jsem netušila, jak mám do ní zasahovat. A tak když jsem uviděla Buizelův hřbet, chvatně jsem po něm hodila pokéball. Jestli to vyjde alespoň na podruhé, budu mnohem radši, než bych byla napoprvé. Můj malý beránek... v jakém ho proboha najdu asi stavu?

6 [A] Enwy [A] Enwy | 10. listopadu 2017 v 6:51 | Reagovat

[5]: Buizel se nakonec vzdal. Gratuluji, chytila jsi Buizela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."