Route 5

6. května 2017 v 12:25 | Enwy
Výsledek obrázku pro pokémon gif

Chytaní pokémoni zde jsou z oblasti vulkánů. Vstupujte na vlastní bezpečnost.
Ve dne = 6 až 20 hodin
V noci = 21 až 5 hodin
Výsledek obrázku pro oddělovač png
charmeleon_xy_animated - Charmeleon; Lv. 23-27
ponyta_xy_animated - Ponyta; Lv. 24-29
litleo_xy_animated - Litleo; Lv. 22-31
slugma_xy_animated - Slugma; Lv. 21-26

V noci:
houndour_xy_animated - Houndour; Lv. 21-30
gastly_xy_animated - Gastly; Lv. 25-34
Výsledek obrázku pro oddělovač png
Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Skugga Skugga | 7. července 2017 v 18:31 | Reagovat

Charmeleon
Shade
společně jsme šli po cestě k vulkánu, byli jsme rozhodnuti že do našeho týmu přibyde ohnivý pokémon  tak proč nejít k vulkánu nějakého ohnivého jistě najdeme. A skutečně jsme jednoho našli, byl to charmeleon. Vykulila jsem očka, kývla jsem na svého partnera. "Shade water pulse!" Shade zaútočil jako první charmeleon se však vyhnul a použil Ember "Double team!" křikla jsem , neptejte se mě jak ale charmeleon přesto Shadea zasáhl. "Shade ! water shuriken!" oznámila jsem mu rychle. Shade rychle vymrštil takže tentokrát zasáhl charmeleon. "Použij water pulse ještě jednou!" Shade ho použil ale water pulse se střetl  s plamenometem takže se utvořila obroská pára. "Double team a připrav se!" Pára se za chvíli rozplynula a Charmeleon stála v obklopení Shadeoovích kopií. "Shade water shuriken!" Shade ho sice použil, ale charmeleon vyskočila a  popálila Shadeho plamenometem. "No tak nevzdávej se Shade! Znovu Water shuriken nedej ji odpočinout!" Shade mě poslechl a začal střílet jeden water shuriken za druhým. Charmeleon se však statečně bránila, nakonec ji jeden zasáhl. Ale ihned použila Dragon rage. "Shade vyskoč!" Shade to nestihl, byl zasažen. "Shade nevzdávej se a použij double team ještě jednou!" Bylo to jen tak tak. "Water shuriken a plnou silou!" křikla jsem a Shade tentokrát trefil svůj cíl. "Water pulse!" pokračovala jsem ale tomu se charmeleon již vyhnula. "Nevadí! Zkus to znova water pulse Shade" pobídli jsem ho. Shade opět zaútočil ale charmeleon taky plamenometem! "Vyhni se !" Tentokrát to stihnul, a plně do obličeje zasáhl charmeleon. Ta se chvíli potácela ale vzpamatovala se a použila plamenomet. "Shade  vyhni se!" křikla jsem, stihl se vyhnout, ale v tu chvíli byl zasažen dalším plamenometem. "Shade nevzávej se stávej" povzbuzovala jsem ho, Shade po chvíli vstal. "Water shuriken a rychle prosím!" Požádala jsem ho a charmeleon tedy schytala další zápas tentokrát do břicha. "A ještě jednou water pulse!" Tentokrát Chamrleon použila Ember a útoky se střetli, ale po chvíli bylo poznat že náš byl silnější. "Shade ukonči to ! Water shuriken!" Křikla jsem a Water shuriken si našel i tentokrát cíl.
Vytáhla jsem ultra ball. "Let ultra balle!"

2 [A] Enwy [A] Enwy | 8. července 2017 v 7:28 | Reagovat

[1]: Charmeleon vyletěl z pokéballu. Měl stále síly, avšak již neschopen se vyhýbat. Vystřelil na Shadea uhlíky.

3 Skugga Skugga | 8. července 2017 v 9:27 | Reagovat

[2]: "Shade!" Krikla jsem když ho zasáhli uhlíky. Shade však ještě stal a já přemýšlela. Charmeleon se už nehýbala. "Shade water shuriken!"  Vykřikla jsem. Charmeleon dostala zásah, Ale i hned vypustila plamenomet. "Shade vyskoč!" I přesto jsem měla pocit že mu plamenomet zasáhl nohy. Ale nedal to na sobě znát.  "Water pulse!"  Krikla jsem, ten se nyní stretl z uhliky takže z toho byla zase pára. "Double team" zopakovala se situace jako předtím zopakovala. "Teď water shuriken!" Křikla jsem a zdálo se že water shuriken si našel svůj cíl velmi dobře. Charmeleon se však nevzdávala  a použila opět uhliky a Shade se tentokrát nestihl vyhnout. "No tak Shade vstavej!" Viděla jsem jak proti němu doslova letí plamenomet. "Double team rychle!" Stihlo se to jen tak tak.  "Opět water shuriken!" Krikla jsem. I ten nasel svůj cíl. Vytáhla jsem pokeball (či můžu použít opět ten ultra ball? Já nevím o.o) "leť!" Hodila jsem.... ball po charmeleonovi.
//a když se chytne mužu poprosit o holcicku? =3
P. S píšu z mobilu

4 [A] Enwy [A] Enwy | 8. července 2017 v 9:31 | Reagovat

[3]: Charmeleon padl. Pokéball se od něj odrazil, otevřel se a ohnivý pokémon zmizel vevnitř. Chvilku se kutálel a kýval se... pak zastavil a klidně ležel.
Gratuluji, chytila jsi Charmeleona.

//Můžeš použít znovu ultra-ball :D Bally se vypotřebují pouze, pokud se pokémon chytí. Je to jako, kdybys ten pokébal zvedla a jela dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama