Route 4

2. května 2017 v 13:27
Výsledek obrázku pro pokémon gif
Chytat na této cestě můžete pokud máte pokémona mininálně na lvl. 25
Ve dne = 6 až 20 hodin
V noci = 21 až 5 hodin
Výsledek obrázku pro oddělovač png
drilbur xy animated sprite - Drilbur; Lv. 15-17
klink xy animated sprite - Klink; Lv. 14-16
dedenne xy animated sprite - Dedenne; Lv. 16-19
wurmple xy animated sprite - Wurple; Lv. 11-14
V noci:
noibat xy animated sprite - Noibat; Lv. 16-21
ferroseed xy animated sprite - Ferroseed; Lv. 23-25
Výsledek obrázku pro oddělovač png
Kromě chytání se na této stezce pohybuje Orio - dívka, která tu nedaleko žije. Když ji porazíte, dostanete 210 Y a Net Ball. Cestuje s pokémonem Ledian, Lv. 21 s útoky Tackle, Supersonic, Lightscreen, Silver wind, Comet Punch.
(Porazili: Hazuki Rin)
Výsledek obrázku pro oddělovač png
Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hazuki Rin Hazuki Rin | E-mail | 24. srpna 2017 v 20:48 | Reagovat

ZÁPAS PROTI ROUTE TRENÉROVI ORIO

1) Charizard "Charmy"
2)
Rin přišla na cestu, na kterou ji navedla rada jednoho pocestného. Hledala totiž někoho, s kým by si mohla změřit své síly. Od té doby, co byl ten zápas proti ostatním trenérům, nezápasila vůbec s nikým. Chtěla zjistit, jestli třeba se svými pokemony nezesílila (či snad naopak nezeslábla). Šla tedy cestou, po které měla jít a údajně by měla narazit na trenérku pokemonu, která se jmenuje Orio.
Ještě nějakou chvíli šla, ale pak ji uviděla, jak si na trávě trhá nějaké květiny. Měla takový slušivý klobouček a k tomu hezký setík. Rin k ní pomalu přišla a promluvila tichým hlasem, aby se dívka nelekla. „Promiň, ty jsi Orio, že?“ Čekala na dívčinu reakci, ta přikývla a na Rin se podívala, přičemž se zvedla ze země a květiny upustila na zem. Rin se chopila dalších slov. „No, slyšela jsem, že jsi trenérka pokemonu, co si takhle dát zápas? Chtěla bych vyzkoušet zápasit, zápasila jsem jen párkrát a fakt mě to moc bavilo!“ vyhrkla na Orio nadšeně. Ta chvíli váhala, ale pak znovu souhlasně přikývla a vytáhla si svůj pokeball, který zvětšila. „Zápas je jeden versus jeden, dobře?“ Pověděla a postavila se dál od Rin, aby dodržela takovou tu klasickou vzdálenost, která je vhodná na to, aby se pokemoni mohli volně pohybovat. Rin, celá natěšená, se zazubila. „Díky!!“ vyhrkla znovu. Nemohla se udržet, prostě byla tak vzrušená z toho zápasu. Sama si vytáhla pokeball a chvíli vyčkala. Čekala totiž na povel Orio k zahájení zápasu. Jako povel brala to, že Orio vyhodila svůj pokeball, Rin ji napodobila. Z protivníkova pokeballu vylítnul překrásný hmyzí pokemon. Rin si vytáhla pokedex a vyslechla si něco o něm. /Vypadá jako beruška, je roztomilá!/ proběhlo jí hlavou a sama se zadívala na svého pokemona. Koho jiného by mohla zvolit, než svoji milovanou Charizard? „Připrav se na zápas!“ křikla Rin.
-----ZÁPAS-----
„Dobře, Ledian! Zahaj zápas svým nárazovým útokem, nenech se zastrašit tím, že je ten pokemon větší!“ Křikla po svém pokemonovi Orio. Ledian hrdě přikývla, zamávala křidélky a opravdu rychle se rozletěla k Charmy. Rin byla překvapená, že je Ledian tak rychlá, nečekala to. „Uhni!“ stihla jen vykřiknout. Charmy, která naštěstí už měla kapku zkušeností ze zápasů dopředu věděla, že má uhnout. Byla proto pozorná a uskočila do boku v tu chvíli, když Ledian chtěla narážet do jejího břicha. „Dobře! Zkus kouřovou clonu, ať nic nevidí!“ Charmy kouřovou clonu vypustila, ale s tím si Ledian hravě poradila. Dala na trenérčinu radu a clonu odvála pomocí svých křidélek. Rin si naštvaně podupla nohou a zatnula zuby. „Nevadí! Leť nahoru a zkus vyčkat, co udělá,“ Charmy vzlétla a Ledian ji následovala. „Nenech ji, nárazový útok zespoda! Přímo do její hlavy!“ Křičela Orio. Rin ale měla rychlé myšlení – „chytni ji za jakoukoliv část těla do své tlamy!“ Charmy se zašklebila a hlídala si, kam malý hmyzák letí. Pak, i když sama dostala pěknou ťafku, se jí povedlo chytit za nohu. Hned na to ji však odhodila proti zemi. Chudák Ledian začala zběsile máchat křidélky a ač se jí povedlo náraz zmírnit, natloukla se o zem. „Ledian! Jsi v pořádku?!“ vykřikla Orio. Ledian se začala pomalu zvedat, a když stála na nohu, přikývla. „Dobře, použij silver wind a plnou silou, jak jsme to trénovaly!“ začala velet Orio. Ledian se vznesla do výšky a proti Charmy vyslala pořádnou dávku stříbrného větru. Charmy to zasáhlo jen z části, a to do oblasti nohou. Vylétla před útokem na Rinin popud nahoru, ale nestihla to včas. Bolestně zavrčela, ale jak uslyšela, že jí to má oplatit plamenometem, neváhala a hned potom, co Ledian dokončila svůj útok na ni přiletěla dávka plamenometu, která ji popálila skoro celou, protože nebyla na takovou rychlou odvetu připravena. Slétla unaveně k zemi. Bylo na ní vidět, že prostě proti ohnivému typu je slabší. „Charmy, ještě použij svůj ocas. Nedávno jsme ho posilovaly, dej jí ránu!“ Křikla rychle Rin, když si všimla, že je Ledian unavený. „Vyhni se!“ přiletělo na Ledian od Orio. Nicméně, i když se Ledian snažila vzlétnout, kvůli plamenometu ji bolelo celé tělo, takže jí natloukl i ocas. Bohužel nestihla uhnout. Spadla nedaleko od „místa činu“ na zem, ale i tak se začala zvedat. Byla to hrdinka, Rin tohle obdivovala. Teď jen všichni čekali, zda se Ledian zvedne ze země a zápas bude pokračovat, nebo ne. „Ledian, no tak!“ podporovala ji Orio.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 25. srpna 2017 v 12:00 | Reagovat

[1]: Ledian není schopna zápasu. Jelikož nemá další pokémony, jsi vítěz zápasu. Orio ti poblahopřála, dala ti tvou odměnu.
Charizard - 1 level, 2% zkušenosti v bojích

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."