Route 3

1. května 2017 v 17:50 | Enwy
Výsledek obrázku pro pokemon wallpaper for iphone pinterest
Route 3 už vás připravuje na složitou cestu plnou různých překážek. Chytat zde můžete, pokud máte pokémona s Lv. min. 20. Caterpie a Weedle éra skončila. Brzy dokonce vezmete do ruky prut!

Ve dne = 6 až 20 hodin | V noci = 21 až 5 hodin
Ve dne...V noci...
- Spearow; Lv. 5-8
- Jigglypuff; Lv. 8-10
- Plusle; Lv. 6
- Minun; Lv. 8
- Gulpin; Lv. 10-15
- Sunkern; Lv. 10-20
- Ekans; Lv. 8-14
- Baltoy; Lv. 5-9
- Zubat; Lv. 5-11

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jacob Jacob | 14. května 2017 v 13:15 | Reagovat

Spearow
Croco (Totodile)
Normálny ball
S Crocom sme sa prechádzali po chodníčku z kameňou a Croco vyzeral ako keby niečo videl v diaľke asi nejakého Pokémona, prišli sme bližšie ku stromu odkiaľ sme počuli nejaké zvuky pozreli sme sa za strom a videli sme tam Spearowa ktorý vyzeral pripravený na súboj s nejakým Pokémonom no tak sme išli na to môj Croco versus Spearow ,,Croco použí škrábnutie na Spearowa " Spearow sa snažil uhnúť ale Croco bol rýchlejší než Spearow a zasiahol ho, Spearow sa postavil zo zeme a použil klovnutie na Croca ale Crpco sa uhnul ,,Croco rýchlo použí 2 krát škrábnutie na Spearowa  !" Zakričím a Croco Spearowa silno škrábne, Spearow sa naštval a niekoľko krát Croca klovnul ale Spearow neprestával s klovaním Croca ,,Croco rýchlo sa vyhni Spearowmu klovaniu a vyhoď ho do vzduchu !" Zakričím a Croco poslúchol vyhnul sa s
Spearowmu klovaniu a vyhodil ho dovzduch ,,Dobre Croco použi 3 škrábnutie na Spearowa !" Croco poslúchol a Spearowa 3 krát silno poškrábal  Spearow spadol na zem snažil sa postaviť ale nedarilo sa mu to tak som hodil Pokéball na Spearowa ,,Pokéball chyť mi Spearowa !"
Pokéball sa kýval a ja čakám či sa Spearow chytí

2 Enwy Enwy | E-mail | Web | 14. května 2017 v 15:24 | Reagovat

[1]: Spearow se nechytil. Nezdařilo se.
// Tvůj pokémon nesplňuje podmínky k chytání na tomto Route. Mimochodem, neoznamuj, že je to krátké - jestli je to krátké nebo ne neurčuje, zda se pokémon chytí.

3 Enwy Enwy | 9. července 2017 v 23:45 | Reagovat

1. Zubat
2. Garlandolf (Charizard)
3. (Ve stylu mid-night Fast&Furious)
Byla skoro půlnoc, a doteď jsem netušila, jak strašlivé je to v noci venku. Snad po sto padesáté jsem se otočila za nějakým zvukem nebo byla vystrašená vlastním stínem. Co jsem si pamatovala, naposledy jsem takovou noční procházku měla s Garlanem ve formě Charmeleona a ani teď, když je z něj Charizard, jsem si nebyla vůbec jistá. Výhodu to však mělo a to takovou, že alespoň jeho plamen více září. “Netušíš, kde to jsme?” zeptala jsem se šeptem svého ohnivého parťáka, když jsem si uvědomila, že stojíme na nějaké cestě a kolem jsou jen stromy a stromy. Už jsem chtěla vyvolat svou orientační vílu Chibiho, ale uznala jsem za vhodné, že i on potřeboval spánek a odpočinek. “Jedno je jisté - tvůj spacák to není,” zazubil se Garlan. Chvilku jsem pokračovala po cestě, která byla lemovaná stromy a rázem mě něco chytilo za culík a stáhlo na stranu. Ne, znovu tenhle příběh ne! Ta věc do mě přímo narazila a připlácla se jako klíště. Garlan byl zkušenější než dřív a proto nevypálil ihned plamenomet - mohla jsem být jen ráda. Trpělivě vyčkal, než se mi toho vetřelce podaří sejmout dolů. Naštěstí nebylo třeba příliš násilí - když si pokémon všiml, že mu v cestě stojí překážka, sletěl dolů sám. Vytáhla jsem pokédex a namířila jej na pokémona. “Zubat?” podivila jsem se. Odhodlaně jsem vrátila pokédex do kapsy. “Dobrá, zkřížil jsi mi cestu, tak půjdeš se mnou. Pojď Charizarde, chytíme si Zubata.“ Zubat se cítil ohrožený a zaútočil na nás. „Vyhni se a potom uhlíky.“ Charizard se vyhnul a vypálil uhlíky. Zubata to zasáhlo a odrazilo ho to kamsi do lesa. Vypadalo to hrůzostrašně, takže mě zamrazilo po zádech. “Garlane, zmírni. Chceme ho chytit a ne ho zranit,” řekla jsem potichu. Garlan přikývl na souhlas, ovšem to už se z lesa objevil Zubat, který do něj narazil. To se Garlanovi přestalo líbit a tak bez povelu zaútočil na drobného pokémona.  „Ne, počkej. Tohle není promyšlený,“ křikla jsem na něj, kapku překvapeně, odkud se ten pokémon vzal. „Použij uhlíkový útok,” křikla jsem na Garlana a ani jsem nevěděla, jestli mě slyší. Pravděpodobně ale asi uslyšel, protože jsem viděla, jak trochu váhá, když používá uhlíkový útok. Byl zmatený z toho, že dřív jsem řekla, aby Zubata šetřil.
„Honem!“ okřikla jsem ho znovu. Garlan zaútočil. Zubat se ale obratně vyhnul a použil na Garlana další útok. "Jako v případě Raviela, slashem ho připlácni na zem.” Charizard na Zubata použil uhlíkový útok, aby ho donutil uhnout na jednu stranu a pak po něm hrábl slashem, pevně ho upevňujíc k zemi. Podařilo se mu ho chytit, avšak Zubat se ze spárů Garlanových vykroutil poněkud jednoduše. „Páni, ten je rychlý,” řekla jsem si potichu, Garlan však mou poznámku ignoroval. Hrábl po něm druhou rukou znovu, trochu naštvaně. Zubat začal utíkat, přičemž vydával podivný zvuk, připomínající výsměch. Letěl pryč a uhýbal ve větvích, aby nebyl ve tmě poznat. “Ty jeden mrňavý-” zavrčel Charizard a vrhl se za ním. Stačilo jedno mávnutí křídel. Srazil první strom, který se pod jeho váhou zřítil dolů. Zubat vyděšeně letěl stranou, mizel v dalších větvích. “Počkej, nemůžeš přece-” A další strom spadl. Šokovaně jsem se chytila za culíky a utíkala za ním. Byla jsem vděčná za to, že jsem si pořídila sportovní batoh. Garlan vypadal jako nějaký Passimian, protože spíše po stromech skákal než letěl. “Hlavně nevypouštěj-” A temnou tmu noci osvětlily plameny. “... plamenomet.” V mé hlavě se odehrávaly všechny možné scénáře, od atomového výbuchu jaderného Garlanoplasmatu po konec světa a nadvládu Krále destrukce. “Garlane, stop!” křikla jsem rázně. Garlan v tu chvilku chytil Zubata do spárů a i s ním se zřítil na zem mezi keře. “Chudák malý…” zašeptala jsem a vytáhla ball. Garlan s vítězným úsměvem otevřel drápy a tam ležel Zubat, asi v bezvědomí a trochu černý od čmoudu z plamenometu. “Po téhle rychlé a zběsile honičce bude snad spát klidnějším spánkem,” usmála jsem se a hodila jemně na Zubata Premier ball. Proč Premier ball? Bylo to nevyrovnané, Garlan byl jistě v převaze a i přesto na začátku Zubat odporoval. Navíc měl naději, že uteče. Cítila jsem se trochu jako špatná ženská, že i přesto si ho chci k sobě připojit, ale… jsem přece ženská. Domyslím si závěr ještě předtím, že myšlenku dokončíš…

4 [A] Drobeček [A] Drobeček | 10. července 2017 v 5:57 | Reagovat

[3]: Zubat chycen, potřebuje ošetřit.

5 Ino Ino | 31. července 2017 v 16:45 | Reagovat

1. Plusle
2. Decidueye
3. Ultraball

Po delší době ve věži jsem se rozhodla odejít a sejít zas na začáteční cesty, kde asi začínal téměř každý. Procházejíc krajinou jsem si ovšem uvědomila, že bych možná mohla zkusit opět něco chytit. Před očima se mi mihnul maličký Plusle, proto jsem neváhala a běžela za ním s pokéballem Kevina v ruce. Vyvolala jsem jej a ukázala na malého červenožlutého tvorečka. "Hai hai, Kevine, prosím, pomohl bys mi ho chytit?" Zazubila jsem se na něj a on pozdravil s přikývnutím. "Použij na něj Peck!" Kevin se proti tvorovi rozletěl, vyletěl výše a snesl se dolů s nášupem klovanců. Prcek si to ale očividně nenechal příliš líbit, proto na Kevina zaútočil rychlým útokem, ale při jeho síle a Kevinově obratnosti se k němu ani nedostal. Kevin si dovolil trošku smíchu a hleděl, jak se na něj tvor snaží jakkoliv dostat. To však nečekal, že bude následovat jiskra. Konkrétně útok Spark, který ho zasáhl. Nijak silně, avšak zdálo se, jako by byl chvilku paralyzován, ačkoliv byla šance minimální, prcek ji očividně proměnil. Spadl na zem a snažil se hýbat. "To zvládneš! Vstávej a poraž ho!" Snažila jsem se ho povzbudit. Zanedlouho se vyhrabal z kratičké paralýzy a opět vylétl nad Plusle. "Teď U-Turn!" Zvolala jsem další útok a než stihl ušatý tvor zareagovat, Kevin použil ostré pařáty, aby ho srazil k zemi. Maličký se ale vypotácel z jeho sevření, ani sám nevěděl jak a dal se na zběsilý útěk. "Za ním!" Rozeběhla jsem se a Kevin ho začal pronásledovat. "Zakonči to s Peck!" Křikla jsem nakonec a Plusle opět schytal dávku klovanců. Nechtěla jsem toho maličkého déle vyčerpávat, zdál se vyčerpaný už tak, přeci jen, vypadal jako malý, nemohla jsem si dovolit s ním dál bojovat, jinak by ještě došel k nějaké úhoně, což jsem samozřejmě nechtěla. "Pokéballe, leť!" Hodila jsem pokéball na ležící ušatou věc a doufala, že se chytí.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 31. července 2017 v 17:09 | Reagovat

[5]: Plusle se chytil. Gratuluji, chytila jsi Plusle!

7 Skugga Skugga | 5. října 2017 v 20:02 | Reagovat

1. Minum
2. Nox
3. Heal ball
Šla jsem s Nyx po boku,  když jsme spatřili Minuma , koukla jsem na Nox a ta zavrtěla hlavou, "Copak  snad se ho nebojíš?" Ušklíbla jsem . Ona zavrtěla hlavou a připravila se a já přikývl "Dobře takže Metal claw!" křikla jsem a Nox zaútočila Minum se však vyhnul a použil Quick atack a tím Nox zasáhnul , ta ale hned vstala "Icy wind!!" křikla jsem a tentokrát ona stihla zasáhnout Minuma. Minum se však skoro hned otřepal a použil Swift "Nox vyhni se!" křikla jsem ale nepodařilo se , Nox zasáhl a už se připravoval k dalšímu útoku. "Nox zvedne se a Assurance!" Mávla jsem rukou a Nox ho zasáhla, Minum se zamračil a použil Spark tomu se Nox zvládla vyhnout "ještě jednou Icy wind!" Nox ho plně zasáhla, Minum se z toho však brzo oklepal  a nadechl se pak použil to co jsem nečekala. Použil Copycat! Naštěstí Nox se vyhla "Metal claw ještě jednou Nox dostan ho!" křikla jsem a Nox se proti němu rozeběhla Minum udělal to samé jak se zdálo měl dost bojovného ducha. Pak jsem si všimla o co se snaží p Growl, ale očividně mu to moc nešlo tak Nox zasáhla ale Minum se zvedl a opět použil Spark "Meta.." nestihla jsem to doříct a Nox to zasáhlo. "Vstávej Nox! Icy wind ještě jednou prosím!" křikla jsem Icy wind se střel s útokem swift  ovšem po chvíli bylo jasně idět že icy wind je silnější útok aminuma to srazilo na zem. "Metal claw!" křikla jsem a Nox se rozeběhla to už Minum opět použil Copycat a rozeběhl se přesně s tejným útokem proti Nox.. "Icy wind!" Nox mě stihla poslechnout na poslední chvíli a Minum padl k zemi. ale stále se ještě nevzdval a zaútočil Quick atack který Nox srazil k zemi. "Nox icy wind!" křikla jsem  Minum se zastavil a já zkusila využít šance, "Let healballe!" křikla jsem a hodila ho po něm
//prominete mi dvou minutovou prodlevu? :D

8 [A] Enwy [A] Enwy | 6. října 2017 v 17:29 | Reagovat

[7]: Dvouminutová prodleva se omlouvá. Minun se chytil.
Gratuluji, podařilo se ti chytit Minuna.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."