RCH: Sinnoh - Mýtická jezera

20. května 2017 v 11:31 | Enwy
Výsledek obrázku pro sinnoh lake trio
Jezera Acuity, Valor a Verity jsou mýtická jezera, nacházející se v Sinnoh. Říká se jim mýtická proto, protože je chrání mýtičtí pokémoni Uxie, Mesprit a Azelf. Obyčejným trenérům se nezjevují jen tak, jsou velmi plaší. Povídá se, že pokud se vám nějaký z nich ukáže, znamená to, že máte velký potenticál. (Setkání určuje admin, nikoliv vy sami.) Po incidentu s lovkyní pokémonů jsou pokémoni stále vystrašení - to však neznamená, že vás třeba nepozorují.
Žije tu v hojném počtu mnoho pokémonů, kteří se shromáždili okolo jezera nebo žijí přímo v něm. Je tu povoleno potápění se a surfing, i když nemáte prkno, můžete využít hřbet svého vodního pokémona!

KLASICKÉ CHYTÁNÍ
Bibarel
(Lv. 1-34)
Staravia
(Lv. 14-24)
Psyduck
(Lv. 3-36)
Chingling
(Lv. 13-27)
Golduck
(Lv. 3-40)
Noctowl
Pouze v noci
Wobuffet
Solrock
Lunatone
Lickitung
Sneasel
Snover
Teddiursa
Smoochum
Surskit
Starly
Turtwig
(Lv. 5)
Chimchar
(Lv. 5)
Piplup
(Lv. 5)

RYBAŘENÍ

OLD RODGOOD RODSUPER ROD
- Magikapr (Lv. 3-10) - Magikapr (Lv. 10-25)
- Magikapr (Lv. 25-35)
- Goldeen (Lv. 10-25) - Seaking (Lv. 30-45)
- Gyarados (Lv. 35-45)

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem

V případě rybaření potřebujete prut.
Výsledek obrázku pro oddělovač png
Pokémon Uxie je nejpřátelštější pokémon s mýtického jezerního tria. Šance, že ji potkáte, je nejvyšší. Mýtičtí pokémoni se dívají na vaše chování k vašim pokémonům, k vaší povaze celkově... Jejich požehnání znamená, že máte jejich ochranitelskou ruku v dobách nebezpečí. Azelf je tichý a nenápadný, avšak taktéž vám nemá problém pomoci. Odpouští lidem i pokémonům a dává druhé šance. Narozdíl od Mesprita se lidem zjevuje pouze jako silueta ve vodě či na hladině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ino Ino | 6. srpna 2017 v 18:23 | Reagovat

Nešli jsem ani takovou dobu, vlastně, dojít k těmto jezerům byl jeden z mých velkých cílů a přání, proto tu také konečně jsem. Již z dálky jsem pohledem zaměřila vodní hladinu a když jsme byli už jen kousíček, rozeběhla jsem se blíže. Tiše jsem přistoupila a hleděla na tu krásu. Sice to byla jen... Voda, ale prostě to na mě působilo tak harmonicky a krásně... Posadila jsem se k vodě do tureckého sedu a ohlédla se na Rogera a Yuuichiho. "Podívejte, to je krása..." Koukla jsem kolem a nadechla se čerstvého vzduchu.

2 [A] Enwy [A] Enwy | 6. srpna 2017 v 19:55 | Reagovat

[1]: "Whooa!" nadchl se Roger. "Nikdy jsem vodu neviděl? Je to nádhera!" Díval se na svůj vlasní odraz ve vodě. "Kde to jsme?" zeptal se.

(Flashback: Noibat, Mudbray - 3% sehranosti, 3% lásky k trenérovi)

3 Ino Ino | 6. srpna 2017 v 20:50 | Reagovat

"Taky jsem tu nikdy nebyla." Pokrčila jsem rameny a sehnula jsem se k vodě trochu více. Hledíc na svůj odraz v ní jsem natáhla ruku k vodní hladině a pomalu po ní přejela dlaní tak, že se vytvořila menší vlnka, avšak, nepatrná. Pak jsem se vrátila do své normální pozice, ne té nakloněné a narovnala ráda. "Ano, je to tu nádherné..." Usmála jsem se na Rogera. "Jsme v Sinnoh, u mýtických jezer. Pocházím z Aloly, ale vydala jsem se cestovat jinam. Vždy jsem toto obdivovala." Vysvětlila jsem mu.

4 [A] Enwy [A] Enwy | 6. srpna 2017 v 21:01 | Reagovat

[3]: Možná se ti to zdálo, na hladině se mihla světelná silueta něčeho, nějakého tvora. Roger byl příliš zaneprázdněn sledováním sebe samotného na hladině, že si toho nevšiml. "Aloly? To je tropická oblast? Je tam prý strašné horko," zasmál se Roger.

5 Ino Ino | 6. srpna 2017 v 21:26 | Reagovat

[4]:

"Popravdě to mnohem krásnější, než jsem to tu očekávala. Něco málo jsem slyšela... Ale..." Mile jsme se na něj usmála a pozorovala jeho odraz ve vodě. Můj tam také byl, ač slabounký. Nohy jsem složila do tureckého sedu a pak znovu uneseně sledovala vodní hladinu. Možná, jako by se tam něco mihlo, vlastně, to byl můj prvotní záměr, proč jsem nedokončila svou větu. Jen jsem to pozorovala a čekala, co bude dál. Slyšela jsem o třech mýtických tvorech, byli to mí oblíbení, právě proto jsem přišla navštívit toto jezero. Možná i vzdát jim poctu. Pak jsem se vrátila k jeho otázce.
"Ano, ano. Je tam hodně teplo, pláž... Moc jsem po ní necestovala, ale vím to z doslechu." Odvětila jsem mu usměvavě.

6 [A] Enwy [A] Enwy | 6. srpna 2017 v 21:38 | Reagovat

[5]: "Můj sen je vidět hory," zasnil se Roger. "Jsou velké, mohutné... je to takový pocit, že pokud vdoláš vrcholu, překonal jsi sám sebe." Silueta ve vodě zmizela a nyní to již byla obyčejná voda bez nějaké speciální přítomnosti. Roger se na tvá slova pousmál. "Je tohle jediné místo, které chceš navštívit nebo jsou ještě nějaká?" zeptal se.

7 Ino Ino | 7. srpna 2017 v 16:10 | Reagovat

"Tvůj sen? To je hezké..." Uculila jsem se na něj. Vlastně by to šlo docela lehce zařídit, ale chtěla jsem to nechat jako překvapení. "To ano, byla jsem už jednou v horách, když jsem plnila misi s policií. Hory jsou opravdu moc hezké, ale co je ještě hezčí, je ten výhled na nebe a na přírodu pod nimi." Odvětila jsem mu. "Pokud chceš ještě něco povídat, klidně se ptej... Tohle není jediné místo, určitě bych toho chtěla prozkoumat hodně, ale zatím nevím co." Pokrčila jsem rameny.

8 [A] Enwy [A] Enwy | 7. srpna 2017 v 18:42 | Reagovat

[7]: "Vážně?!" rozzářil se Mudbray, pak se však zarazil. "Neříkala jsi, že jsi spíše mafie?" zazubil se. V hlavě už měl jistou představu o tom, že hraješ za obě strany. Na tvá slova přikývl. "Je pravda, že hory jsou jako pojítko nebe a země. Fascinuje mě celkově výška, takže asi tak." Mudbray poté pohlédl na Noibata. "A... jaký je tvůj sen?" zeptal se prcka. "Určitě máš velké sny, když jsi ještě tak mladý."

9 Ino Ino | 7. srpna 2017 v 19:27 | Reagovat

Malinko jsem se usmála. "Ano, ano, říkala. No, je to maličko... Složitější, vlastně, poznala jsem se na plese s jedním... Policistou, Lexionem, jeho sestrou Ionou a Calasem, obdržela jsem nedávno dopis, ve kterém se psalo, ať se dostavím a poté jsem jen přijala jejich misi, kterou mi nabídli a to špehování v základně teamu Plasmy. Mohu ti o tom trošku povyprávět, bylo to sice dosti... Nebezpečné? Či na vlastní nebezpečí, ale ti poskoci byli tak hloupí, že se mi ani nezdálo... potkala jsem tam hodně vyšších postav Teamu a měla jsem ten jejich ošklivý oblek, kdybys mě viděl..." Zasmála jsem se trošku a mávla rukou. "Se mnou tam šla ještě jedna dívka, Skugga, která naopak lezla ventilací se svým Greninjou... Celé to vlastně skončilo tím, že jsme našli legendy, které vězní a vlastně začal zvonit alarm a ták... Ale o mé spolupráci s mafií ti tři neví, nevím, jestli jim to chci říkat." Zazubila jsem se a zakroutila hlavou. "Co by na to říkal... Lexion..." Povzdechla jsem si a sušše polkla. "Každopádně jsem měla naprosto epický seskok z okna, vlastně jsem proskočila a letěla z útesu s tím, že mne můj Gliscor, Guren chytl." Dodala jsem ještě a zahleděla se do vody, přemýšlejíc, co jsem to vlastně všechno řekla a snažila se zapomenout na to, že bych právě teď moc ráda někoho viděla. Ummm, někoho.
A pak se Roger optal Yuuichiho. Rukou jsem ho přitáhla k sobě a on se mi spokojeně uvelebil na klíně. "Já?" Zopakoval jeho otázku a zamyslel se. "Ani nevím, chci být mafián! A vidět taťku!" Vykřikl a trošku povyskočil, nejspíš radostí. Maličko jsem protočila očima. "Už od mala je můj mafiánský parťák, potkali jsme se ve věži, hledal svého taťku, kterého sice nenašel, ale určitě se s ním jednou setká..." Pohladila jsem maličkého po hlavince a podrbala ho pod bradou. "Asi nejsem nejlepší... Mamka, ale alespoň je samostatnější, než dříve." Uculila jsem se. "Co ty,  povíš nám ještě něco?" Koukla jsem na Rogera.

10 [A] Enwy [A] Enwy | 7. srpna 2017 v 20:13 | Reagovat

[9]: Roger tě poslouchal a pak přikývl. "Pokud pro tebe jsou důležití a pokud pro ně ty jsi důležitá, myslím, že by jim nemělo vadit, že ses vydala na druhou cestu. Správně by tě měli přijmout takovou, jaká jsi, i když to znamená, že tě jednoho dne třeba musí zatknout, ale zase záleží, jak moc je ovlivňuje jejich práce," řekl Roger, málem vypadal jako nejchytřejší  pokémona na světě. Málem.
"Teď se trochu stydím za to, že mám tak strohý sen," zasmál se Mudbray nervózně. Když se zeptal na něj, ušklíbl se. Bylo by nefér teď něco skrývat, vzhledem k tomu, že on už o nich věděl téměř všechno. "Já jsem se narodil na farmě a pak jsem pracoval pro dětskou pouť. Měl jsem každý den jako ten předchozí a ještě ten předchozí... prostě obyčejný ničím nezajímavý život. Můj sen je trochu ho obzvláštnit, právě horami, které obdivuju. Bohužel nastoupila nová doba, děti šly chytat pokémony, vydávaly se na cesty a tak pouť zkrachovala. Prodali mě i zbytek mých parťáků, aby měli finance na jejich případné další zaměstnání," zestručněl svůj život v jedné hromadě. "Um... já nevím, chcete ještě něco vědět?" zasmál se.

11 Ino Ino | 7. srpna 2017 v 20:58 | Reagovat

"Pokud jsem pro ně důležitá?" Zamyslela jsem se nahlas. "Umm, to nevím." Ušklíbla jsem se s hlavou na stranu a vzpomněla si na Ionu. Vsadila bych se, že zjistit to, tak lehnu a je ze mě prach válející se na zemi. "No což, tak mne zatknou, alespoň budu blíž k němu." Zasnila jsem se trošku s andělským výrazem na tváři, ale pak si uvědomila, že asi vypadám docela... Divně.  
"Strohý sen? To vůbec! Naprosto to chápu a popravdě jsem moc ráda, že jsem si tvůj pokéball od překupníka koupila." Mile jsem se na něj pousmála, abych mu dala najevo, že jeho sen opravdu není tak strohý, jak se zdá být.
"Na farmě?" Podivil se Yuu. Přikývla jsem. "Na farmě jsem nikdy nebyla..." Dodala jsem, sice to bylo naprosto nepodstatné, ale to nevadí. "Ani bys nevěřil, jak ty děcka dneska umí být zákeřný..." Zazubila jsem se na něj a pokrčila rameny. "Nejspíš o tobě již nic vědět nepotřebujem, věřím, že se naskytne více věcí... Příležitostně." Kývla jsem hlavou. A proč vůbec ten jeho sen neuskutečnit rovnou? "Umm, půjdu si teď do města něco koupit." Zalhala jsem trošku a podrbala se na zátylku. "Vrátím vás do pokéballů a brzo se zas uvidíme." Uculila jsem se na oba a vytáhla jejich pokébally. Vzhůru za horami!

12 [A] Enwy [A] Enwy | 7. srpna 2017 v 21:13 | Reagovat

[11]: "Zdá se, že ho máš ráda," zazubil se Mudbray, avšak nehodlal to dále rozebírat. Jakmile uslyšel, že jsi za něj ráda, začal se trochu červenat. "D-děkuju... bůhví kde jinde bych skončil," zasmál se nejistě. Hned poté se otřásl při představě, kde jeho kamarádi skončili... no, mohl doufat, že u tak chápavého trenéra jako má on.
"Moc si na to nepamatuju, ale vím, že je tam o mnohem čistější vzduch než tady," zavzpomínal. Přikývl na souhlas. "Dobře. Uvidíme se brzy, měj se!"

13 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 11:36 | Reagovat

Už několik hodin jsem pátral po nějaké velké vodní ploše, abych si mohl pokecat s Wailordem a Magikarpem, něco mi totiž vrtalo hlavou. Když jsem konečně narazil na skupinu několika jezer u sebe, vybral jsem si to největší, sedl si na břeh a vypustil z ballů Wailorda s Magikarpem.
"Hoi, já jsem Drobeček," představil jsem se. "Oběma jsem vám slíbil, že až se dostanu z věže, vypustím vás do vody," objasnil jsem situaci. "Jenže když nad tím tak přemýšlím, Wailorde, ty jsi i na jezero moc velký, a Magikarpe, když jsem se tě naposledy pokoušel pustit do vody, málem jsi byl sežrán. Nevím, jestli by pro vás nebylo těžké, zvykat si na nový domov..." Na chvíli jsem se zamyslel, protože já jim také chtěl poskytnout nový domov, takže jsem si vlastně trochu protiřečil. "Mno, prostě mě napadlo, jestli by jste nějakou dobu nechtěli pobýt v mém týmu..." zamumlal jsem rozpačitě. "Jsem trenér, takže se nám vždy hodí nějaký další silný pokemon do party...." trošku jsem se při slově 'silný' zašklebil na Magikarpa. "Mno, tak co vy na to?"

14 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 11:51 | Reagovat

[13]: Jakmile se Wailord objevil venku, rozhlédl se. Zvolal něco jako "Svobodaaa!" a začal už brečet, snad štěstím či co. Magikarp, když zjistil, jaký kolos se vedle něj nachází, vypískl: "Oh ty!%&# co je to ku!%&# za obří věc?!" Wailord, jakmile slyšel Magikarpovu řeč, zase se rozbrečel.
"Oh, snad budeš užitečnější než já... když už je tenhle !%&# neschopný," řekl Magikarp po tvé přednášce a šplouchl na Wailorda - ten se strachy zase rozbrečel.

15 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 12:16 | Reagovat

[14]: "Noták, neplač," snažil jsem se Wailorda utěšit. "Magikarpe, drž prosím svoje sprostá slovíčka na uzdě, Wailord má na rozdíl od nás city," zazubil jsem se. "Wailorde, nechceš marcipánku na uklidnění?" nabídl jsem velrybě a vytáhl z kapsy jednu fialovou pochoutku.
"Takže tvá slova mám brát jako ano?" ujistil jsem se s pohledem na Magikarpa. "A co ty, Wailorde? Koukám, že jsi byl z návratu do vody celkem nadšený, mám tě tedy vypustit do nějakého oceánu?"

16 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 14:32 | Reagovat

[15]: "Jo, tak dobře, v!%&#," povzdechl si, ale jakmile si uvědomil, že to zase řekl... "Ah, !%&#!"... "!%&#!" Začal si tam něco pro sebe mumlat. "Od nás? Chceš říct, že jsi taky mrzout?" zeptal se Magikarp a vylétlo mu obočí.
Wailord popotáhl obrovskou nudli a otevřel tlamu, aby marcipánku přijal. "Mně je to jedno. Budu mít v moři kamarády?"

17 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 14:41 | Reagovat

[16]: S úsměvem jsem hodil Wailordovi marcipánku. "Nevím, jestli tam budeš mít kamarády," pokrčil jsem rameny. "To záleží na tom, jak se budeš chovat a na jaké pokemony zrovna narazíš. Když budeš mít štěstí, budou přívětiví a přijmou tě mezi sebe i bez toho, aby ses snažil, když smůlu, tak snadno to nepůjde..."
Otočil jsem se na Magikarpa. "Nah, nejsem mrzout," zazubil jsem se. "Jen snáším urážky lépe, než třeba tady chudák Wailord," kývl jsem hlavou na velrybu a povzbudivě se na něj zasmál.

18 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 15:21 | Reagovat

[17]: "Třeba narazím na nějaké hezké Wishiwishi," zasnil se Wailord. Magikarp si odfrkl. "Anebo potkáš nějaké Sharpeda, chytráku." - "Já nejsem chytrák..." a už zase měl slzy na krajíčku. "Tak... tak já zatím zůstanu s tebou," vykoktal Wailord a Magikarp si viditelně a únavně povzdechl.
"To protože je Wailord měkota," pověděl Magikarp narovinu a Wailord se rozbrečel. "Já nejsem měkota!"

19 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 16:04 | Reagovat

[18]: "Dobrá, slibuji, že se o tebe budu dobře starat," usmál jsem se na Wailorda, pak ještě něco dodal. "Vychovám z tebe Wailorda, který se bude líbit všem wishiwashi široko daleko," zazubil jsem se a šibalsky na velrybu mrkl.
"Magikarpe, zkus držet všechny své názory na ostatní v hlavě a říkat je, až když tě neuslyší, oke?" navrhl jsem, i když jsem tušil, že mě neposlechne. "Mno, asi by jsme se měli nějak navzájem představit, když spolu budeme nějakou dobu cestovat, co? Tak... kdo začne?" tázavě jsem se zadíval na oba pokemony.

20 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 16:19 | Reagovat

[19]: Wailord si ufňukl. "Tak... tak jo," zamumlal.
Magikarp to celé sledoval s nechápavým výrazem. Nechápal to - ten tvor měl tak obrovské tělo, proč je tak... bojácný? Vždyť nemůže mít žádné nepřátele nebo jo? Vždyť všechny zalehne! Povzdechl si a upřel na tebe pohled. "To bude těžké. Zkusím to, ale myslím, že mé názory jsou zajímavé a mají pravdivé jádro," pověděl Magikarp a pohlédl na Wailorda. Ten vystrašeně ucukl a zase fňukl.
"Já klidně začnu. Musím jít příkladem, když je vedle mě ještě někdo neužitečnější... ah, oops. To mi ujelo," pověděl Magikarp a odkašlal si. "Magikarp, někdo mi říká Karp, slyšel jsem i 'ten neužitečný' nebo Magic-Karp. Říkejte mi, jak chcete, stejně mě to nezajímá," představil se. Wailord se usmál a plácl ocasem. "Já jsem Wailord, těší mě!" - "Mně ne." - "Aw! To bylo hnusné, abys věděl..." - "Nah, stejně mě nezajímá tvůj názor."

21 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 17:03 | Reagovat

[20]: "Ale když budeš nahlas říkat své názory, nenajdeš si nikdy žádné kamarády, ne?" řekl jsem a hned toho litoval. "Jo, jasně, ty žádný kamarády vlastně nepotřebuješ, co?" zazubil jsem se. "Tak to zkusím jinak; ubližuješ tím ostat-" Zarazil jsem se. "Ne, moment, to je ti taky jedno, že?" Povzdechl jsem si. "Mno, prostě když budeš nahlas říkat své negativní názory, osmažím tě a sníme tě, co ty na to?" ďábelsky jsem se na kapra zazubil, i když jsem podobné věci rozhodně neměl v plánu.
Na jejich představování jsem kýval hlavou a když domluvily, představil jsem se já. "Já jsem Drobeček, říkají mi Drobečku," zazubil jsem se a už se připravoval na cynickou poznámku Magikarpa. "Jsem trenér pokemonů, mým oficiálním cílem je stát se šampionem," řekl jsem zasněně.
"No, k dalšímu tématu; chcete nějaké přezdívky? Tak od pohledu mě napadá pro tebe, Magikarpe, něco jako Saltazar," zasmál jsem se, "Což je homemade jméno, važ si toho! A pro tebe, Wailorde..." pátral jsem v paměti, jaká cizí jména znám, "Co třeba Kaito? Má to něco s mořem a létáním, jako dělané na tebe," zasmál jsem se.

22 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 18:44 | Reagovat

[21]: "Najdu, pokud ty názory budou zajímavé. A podle mě jsou rozhodně zajímavější než ty tvoje, momentálně," pověděl Magikarp. "Neřekl jsem, že je nepotřebuju. Kdo potom bude ten, na koho budu poukazovat, že jo?" odfrkl si. "Eh?! To se mi jednou zdálo a... fujky! Jaký to hnusný pocit..." otřásl se.
"Mně se zdálo, že jsem létal," pochlubil se Wailord. Když jsi však začal mluvit, okamžitě zmlkl.
"Saltazar zní jako nějaký černokněžník, beru to," zasmál se Magikarp hrdě a úplně přitom opomenul fakt, že se tam nachází 'salt'. Wailord své přijal s nadšením. "Dobře! To se mi líbí, beru to!"

23 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 18:53 | Reagovat

[22]: "Ah, tak teď jsi mě dostal," zazubil jsem se na Magikarpa. "Mno, těší mě, že se vám jména ode mě líbí," usmál jsem se na oba. "To by bylo k tomu, co jsem s vámí chtěl probrat, asi vše, takže jestli máte teď vy něco, sem s tím."
"Mimochodem, jíte granule?" optal jsem se a vytáhl z batohu dvě krabičky. "Když už jsme na takovém pěkném místě, mohli by jsme si dát sváču," zasmál jsem se.

24 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 19:08 | Reagovat

[23]: Magikarp se ušklíbl. "Já vím, jsem v tom dobrej. Ale neber si to moc vážně..." pověděl.
Magikarp se zamyslel. "Já mám chuť na volská oka," zamumlal. To, co následovalo, bylo však přeřváno Wailordovým: "Ano! Ano, mám moc rád granule! A... co to je?"

25 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 19:31 | Reagovat

[24]: "No já rozhodně volská oka vařit nebudu," vyplázl jsem na Saltyho jazyk. "Jestli je někdy uvidím někde v restauraci, vezmu tě na ně, jinak budeš muset jíst něco jiného," zazubil jsem se.
"Oh, ty jsi vlastně žil ve věži, asi nejsi na granule zvyklý," zasmál jsem se na Kaita. "Tady máš, ochutnej," řekl jsem a nasypal obsah jedné krabičky těsně vedle vody, aby se granule nenamočily, zároveň ale aby na ně mohl Wailord dosáhnout.

26 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 19:41 | Reagovat

[25]: Magikarp povyskočil z vody. "Souhlas! Tak máš přeci jen dobré nápady! Proč se takhle neukazuješ častěji?" zasmál se Magikarp.
Wailord je všechny zchramstl najednou. "Mňam! Jak jsem bez toho mohl žít?"

27 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 19:45 | Reagovat

[26]: "Heh, oke, budu to brát jako kompliment," zazubil jsem se. "Jsem poctěn, že jsem dostal kompliment od takové vznešené bytosti, jako je Magikarp," vyprskl jsem smíchy.
"Chceš nášup? Ale budou poslední, musím nechat i ostatním," zasmál jsem se na Wailorda a nasypal před něj další krabičku granulí. "Co ty, Salty?" Zasmál jsem se nechtěnému rýmu. "Dáš si taky granule, nebo budeš čekat, až potkáme volská oka? Nebo bych tu měl ještě sendviče, marcipánky, donuty a koláčky," navrhoval jsem Magikarpovi.

28 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 20:01 | Reagovat

[27]: Magikarp si povzdechl. "Jop, taky si myslím. Dost lichotek, vím, že to nebereš vážně."
"Nevím, jsem celkem plný," zamyslel se Wailord. Magikarp povyskočil. "Proč mi říkáš jenom Salty? Zní to, jako kdybych byl solený, nezní to vůbec jako černokněžník," pověděl a zamračil se. "Počkám si, zatím. Ale díky, jsi fakt... hodný," zasmál se.

29 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 20:12 | Reagovat

[28]: "Promiň," zasmál jsem se na Magikarpa a nahodil omluvný výraz. "Dobrá, nechám tu ty granule, kdyby se o ně nikdo dlouho nehlásil, nakrmíme někoho z týmu," zasmál jsem se. "Navrhuju teď dát si menší odpočinek, pak by jsme si mohli něco zahrát, co vy na to?" Na chvilku jsem se zamyslel, snažil jsem se přijít na hru, co by se dala hrát s kaprem a velrybou. "Mno, možná jen ten odpočinek, nějak mě nenapadá, co s váma hrát..." zamumlal jsem rozpačitě.

30 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 20:27 | Reagovat

[29]: "Třeba mě," nadechl se Wailord. Magikarp si povzdechl a nechal nemravné slovo splnout s vodou.
"Zahrát? Jakou hru?" zaplácal Wailord nadšeně ploutvemi. Magikarp odplul stranou. "Já se neúčastním, díky," pověděl mrzutě.

31 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 20:53 | Reagovat

[30]: Na jednu stranu jsem byl šťastný, že je Wailord tak natěšený na hraní, na druhou stranu jsem ale trošku sklesle pozoroval Magikarpa. "Dobrá, tak já si něco zahraju s Kaitem, pak bude zase akce podle tebe, platí?" zasmál jsem se na Saltazara.
"Tak tedy Kaito, napadá tě nějaká hra, kterou může velryba hrát s člověkem?" otočil jsem se k Wailordovi. "Mě nic nenapadá, takže je to na tobě..."

32 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 21:21 | Reagovat

[31]: "Já budu hlídat, zda správně dodržujete pravidla," pověděl Magikarp. Kaito už zase plácal ploutvemi do vody. "Schovka!" výskl nadšeně.

33 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 21:40 | Reagovat

[32]: "Oke, super!" zaradoval jsem se směrem k Magikarpovi, pak jsem nahodil poker face k Wailordovi. "Jó, jásně," protáhl jsem a snažil se nesmát. "Dobrá, zahrajeme si na schovku. Kdo se schovává první?"

34 [A] Enwy [A] Enwy | 12. srpna 2017 v 22:08 | Reagovat

[33]: "Já!" vyjekl Wailord a ponořil se do vody. Kupodivu se tam vešel celý...

35 Drobeček Drobeček | 12. srpna 2017 v 22:25 | Reagovat

[34]: Povzdechl jsem si. "Hmm, kdepak jen může Wailord být?" řekl jsem nahlas a předstíral, že nemám nejmenší tušení. "Kaaatiooo!" volal jsem a rozhlížel se kolem. Ještě pár minutek jsem takhle pobíhal kolem, pak jsem se posadil ke břehu. "Katio, vzdávám se, vyhrál jsi!" zavolal jsem se smíchem.

36 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 6:56 | Reagovat

[35]: Magikarp si povzdechl. "Proč ho !%&# takhle rozmazluješ? Koukej, co z něj vyrostlo! Musíš z něj udělat vojáka, chlape," pověděl Magikarp a také se ponořil do vody, aby neumřel na dehydratování. "Ooops, to !%&# mi ujelo. Není jednoduché odhodit železnou košili," pověděl. Hned poté se vynořil.
Wailord se vynořil po chvilce. "Tady jsem!" výskl. "Teď ty, teď ty!" volal. Vypadal jako nadšené dítě.

37 Drobeček Drobeček | 13. srpna 2017 v 15:56 | Reagovat

[36]: Povzdechl jsem si. "Když on je tak roztomilý... U lidí je přirozené, aby rozmazlovali roztomilost, ne?" zasmál jsem se. "Díky, že se alespoň snažíš ta slova krotit," poděkoval jsem Saltazarovi a otočil se na Wailorda. "Dobrá, teď já. Ale pozor, jsem mistr ve schovávané!" zazubil jsem se a už pelášil za nejbližší strom.

38 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 16:09 | Reagovat

[37]: Magikarp si povzdechl. "Dobrá... nebudu se s tebou hádat..." zamumlal. Dále už nic radši neříkal.
Wailord zavřel oči a začal počítat. Když je otevřel a spatřil tě za stromem, rozhlédl se. "Uhm, kde je Drobeček?" - "Je tam, chytráku..." - "Ne, to není on. Říkal, že je mistr ve schovávané. Takže chce, abych si myslel, že je to on, zatímco to nebude on. Ale já vím, že to ví, takže budu dělat, že to nevím," pověděl Wailord, až se v tom málem sám ztratil. "Ale tohle JE on!" pověděl Magikarp a Wailord měl už slzy na krajíčku. "Proč na mě křičíš...?" - "Tak promiň, že jsem se takhle s tímhle hlasem narodil." - "N-nene!"

39 Drobeček Drobeček | 13. srpna 2017 v 16:14 | Reagovat

[38]: Chvilku jsem sebou škubal, jak jsem se snažil zadržet smích, pak jsem to ale nevydržel a začal se smíchy válet po zemi. Když mi došlo, že si špiním oblečení a určitě při tom vypadám na pět let, zvedl jsem se, nahodil seriózní výraz a dělal, že se nic podobného nikdy nestalo. "Ano, byl jsem to já, našel jsi mě," usmál jsem se na Kaita, abych přerušil jejich hádku.
"Tak a teď si dáme něco podle Salty- ehm, tedy, chci říct podle Saltazara," zazubil jsem se na Magikarpa. "Tak co chceš podninkout?"

40 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 16:24 | Reagovat

[39]: "Fajn... ale našel jsem ho já, ne ty," řekl Magikarp a zamračil se. Wailord ucukl. "D-dobře..."
Když jsi mu dal volný výběr, Magikarp se zakabonil. "A když nic hrát nechci, můžu svůj attempt předat Wailordovi?" zeptal se. Wailord byl mezitím už nadšený bez sebe. Kam zmizely slzy?

41 Drobeček Drobeček | 13. srpna 2017 v 16:33 | Reagovat

[40]: "Jestli chceš, můžeš," pokrčil jsem rameny. "Je to od tebe moc laskavé," zasmál jsem se na Magikarpa, když jsem viděl, jak je Wailord nadšený. "Co by jsi tedy chtěl podninkout, Katio?"

42 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 17:20 | Reagovat

[41]: Magikarp se zatvářil lhostejně. "Říkal jsem, že budu hlídat pravidla, ne?"
Wailord se nadchl. "Schovku! A myslím, že jsem už našel pravého Drobečka! Koukej, kopie, tohle je Drobeček," pověděl Wailord a vystřelil do vzduchu proud vody. Vedle tebe dopadl Psyduck, který vypadal být z toho pádu v bezvědomí.

43 Drobeček Drobeček | 13. srpna 2017 v 17:38 | Reagovat

[42]: Plácl jsem se do čela a posadil se vedle Psyducka. "Kaito, já jsem pravý Drobeček, tohle je nějaký chudák Psyduck," zasmál jsem se. "Psyducku, hej, jsi v pohodě?" zeptal jsem se starostlivě a pleskl pokemona několikrát po tvářích, abych ho probral. Zvedl jsem se, nabral granule, které jsem nechal nasypané na břehu a přemístil je k Psyduckovi. "Vstávej, je tu jídlo," budil jsem pokemona.

44 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 18:46 | Reagovat

[43]: Wailord zamrkal. "Počkat, pokud ty jsi pravý Drobeček-" Jakmile si to uvědomil, rozbrečel se. Magikarp se také plácl do čela.
Psyduck se probral celkem rychle, už jen po proplácání. Postavil se do pozoru a zasalutoval, na hlavě měl obří bouli. Jídla si nevšímal.

45 Drobeček Drobeček | 13. srpna 2017 v 18:52 | Reagovat

[44]: "Oh, dobrý, jsi v pořádku," oddechl jsem si a očima zabloudil na bouli na Psyduckově hlavě. "Skoro..." uchechtl jsem se. "Omlouvám se za Wailorda, určitě ti nechtěl nijak ublížit, je jen trošku... zpomalený," poslední slovo jsem řekl hodně potichu a doufal, že mě Kaito nezaslechl. "Ehm, dal bych ti něco na tu bouli, ale jaksi sebou žádné mastičky netahám... Můžu nějak odčinit Wailordův strašný zločin?" zazubil jsem se.

46 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 19:02 | Reagovat

[45]: Wailord už fňukal a brečel, zatímco Magikarp mu už nabádal, že je strašný posera a nešika a to všechno najednou, že s toho bylo nepěkné slovíčko, které se mu ale podařilo utlumit ve vodě.
Psyduck zůstal v pozoru. "Můžeš to odčinit tím, že ze mě uděláš armádního velitele, pane!" pověděl rozhodně.

47 Drobeček Drobeček | 13. srpna 2017 v 19:07 | Reagovat

[46]: "Eh?" podivil jsem se Psyduckovým slovům. "A jak si to jako představuješ? Mě napadá maximálně tak chytit tě, vytrénovat a pak tě pustit někam mezi slabší Psyducky, abys mohl vést jejich armádu..." zasmál jsem se. "Myslíš to tak, nebo máš lepší nápad?"

48 [A] Enwy [A] Enwy | 13. srpna 2017 v 19:40 | Reagovat

[47]: "Ano, pane! To zní jako dobrý plán, pane! Nebo byste mě mohl naučit řídit tank, pane!" povídal Psyduck a z dálky se ozvalo Magikarpovo: "Ne, nedělej to, prosím! Dalšího podivína nepotřebujem!"

49 Drobeček Drobeček | 13. srpna 2017 v 21:42 | Reagovat

[48]: "Neboj, nebude u nás napořád, vycvičím z něj pořádného velitele a pustím ho zpátky na svobodu," zazubil jsem se na Magikarpa. "První pravidlo zní, že mi nesmíš říkat pane. Jsi budoucí velitel, zvykej si se mnou jednat přinejmenším jako s rovným," zasmál jsem se, vytáhl z kapsy pokeball a položil ho před Psyducka. "Poslední možnost změnit názor, vážně chceš přijít o svobodu?" ujišťoval jsem se.

50 [A] Enwy [A] Enwy | 14. srpna 2017 v 8:51 | Reagovat

[49]: Magikarp našpulil pusu. "Ale stejně... Třeba to psychicky ovlivní tohohle uplakánka," pověděl Magikarp a ukázal na Wailorda.
"Ano, pane! Dobře, pane! Nebudu vám říkat pane, pane!" řekl Psyduck. Jakmile uviděl pokéball, plácl se o něj a zalezl dovnitř.
Gratuluji, přemluvil jsi Psyducka.

51 Drobeček Drobeček | 14. srpna 2017 v 9:01 | Reagovat

[50]: "Ehm, to bylo divné..." zamumlal jsem, když jsem vzal do ruky Psyduckův pokéball. "Chytil jsem... tedy přemluvil jsem... tedy byl jsme přemluven..." snažil jsem se nějakou větou tuhle událost oslavit, ale docházela mi slova.
Podíval jsem se na hodinky. "Uh, už tu trčíme docela dlouho..." podivil jsem se. "Asi by jsme měli jít dál. Chcete někdo ty granule?" optal jsem se.

52 [A] Enwy [A] Enwy | 14. srpna 2017 v 10:19 | Reagovat

[51]: Magikarp si povzdechl. "Doufám, že budu brzy užitečný, abych mohl alespoň budit respekt..." pověděl tiše.
Wailord začal plácat ploutvemi. "Yey, vítej vítej!" Na tvou poznámku se Wailord ozval a granule snědl.

53 Drobeček Drobeček | 14. srpna 2017 v 10:30 | Reagovat

[52]: "Neboj, u mě v týmu se zesiluje rychle," zazubil jsem se na Magikarpa. "Yosh, granulový problém vyřešen! Vezmu vás zpátky do ballů, čas vydat se dál!" zvolal jsem a vytáhl z kapsy Magikarpův a Wailordův ball. "Saltazare, očekávej v brzké době trénink, zešílíš jako první," informoval jsem Magikarpa a povolal oba pokemony do ballů.
Ještě chvíli jsem se kochal výhledem na jezera, pak jsem se sebral a šel směrem, kterým jsem tušil město...

54 [A] Enwy [A] Enwy | 14. srpna 2017 v 10:58 | Reagovat

[53]: Magikarp přikývl. "To doufám. Nechci tu jen tak naprázdno šplouchat donekonečna," poznamenal a nechal se odvolat do pokéballu. Wailord se nechal odvolat bezeslova.
Když ses rozhlížel a kochal se výhledem na jezero, mohl sis všimnout bílé, téměř průzračné siluety pokémona, který se objevil na hladině jezera. Ten pokémon jako kdyby ti tleskal a kýval pobaveně hlavou. Po zamrkání však silueta zmizela.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."