RCH: Sinnoh - Les Eterna

10. května 2017 v 18:09 | Enwy
Související obrázek

Pokud jste nikdy neslyšeli o tomto pojmu, zjevně nejste dostatečný poké-maniak. Je připojen k Route 205. Můžete tu narazit na spoustu rozmanitých pokémonů s různými povahami. Taktéž tudy prochází spoustu trenérů, které můžete vyzývat k boji!
Wurmple
(Lv. 5-11)
Budew
(Lv. 6-12)
Silcoon
(Lv. 1-14)
Buneary
(Lv. 9-15)
Beautifly
(Lv. 5-14)
Dustox
(Lv. 7-15)
Cascoon
(Lv. 1-17)
Gastly
(Lv. 4-17)
Murkrow
(Lv. 10-18)
Misdreavus
(Lv. 11-17)
Hoothoot
(Lv. 14-22)
Nincada
(Lv. 11-24)
Slakoth
(Lv. 10)
Aipom
(Lv. 13-22)
Bidoof
(Lv. 9-17)
Munchlax
(Lv. 14-24)
Heracross
(Lv. 4-25)
Kriketot
(Lv. 4-15)

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem
Výsledek obrázku pro oddělovač png

TRENÉŘI

Cheryl
Odměna: 300 Y, Combee med
Porazil ji:
---
Chansey
/ Lv. 15
Útoky:
Egg Bomb
Softboiled
Refresh
Softboiled
Chytač hmyzu Jack
Odměna: 300 Y, Net Ball
Porazil ho:
---

Wurmple
/ Lv. 9
Útoky:
Tackle
String Shot
Poison Sting
Silcoon
/ Lv. 11
Útoky:
Harden
Beautifly
Flying/ Lv. 13
Útoky:
Absorb
Gust
Lass Briana
Odměna: 400 Y
Porazil ji:
---
Pachirisu
/ Lv. 14
Útoky:
Bide
Quick Attack
Charm
Spark
Eliyah, medituje
Odměna: Náhodný orb
Porazil ji:
---
Abra
/ Lv. 14
Útoky:
Hidden Power
Lindsey, nemedituje
Odměna: Náhodný orb
Porazil ji:
---
Abra
/ Lv. 15
Útoky:
Hidden Power
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Drobeček Drobeček | 11. května 2017 v 19:07 | Reagovat

1) Nincada
2) Turtwig
3) ↓

Při pátrání po nových pokemonech se nám s Turtwigem nějak podařilo zabloudit do lesu Eterna. Nesl jsem svého pokemona v náručí a opatrně kráčel po stezce. Ohlížel jsem se všude kolem a hledal pokemona, který by byl ochotný přidat se k nám do týmu. Po nudné hodině jsme potkali jen pár wurmplů,tři bidoofy a jednoho přecpaného munchlaxe, žádný se ale netvářil, že by chtěl opustit svůj domov nebo si i jen se mnou zazápasit.
Ještě pár minut jsme šli a zrovna když jsem to chtěl vzdát, tak se nám do cesty postavil nincada a tvářil se odhodlaně. Tázavě jsem se na něj podíval a pokusil se ho obejít - myslel jsem si, že si mě s někým spletl. Nincada mi ale opět zatarasil cestu.
"Chceš zápas?" zeptal jsem se ho s nadějí v hlase a po jeho krátkém kývnutí jsem div nevyzkočil z bot. "Oke, tak tedy zápas!" zvolal jsem. "Když vyhraju, přidáš se ke mě, když prohraju..." zamyslel jsem se. "Dám ti pochoutku!" napadlo mě a z batohu jsem vyndal jednu jemně rozpláclou musli tyčinku. Turtwig se na ní mlsně zadíval, ale pochopil, že není určena pro něj. Seskočil ze mě a připravil se bojovat za to, aby jsme vyhráli a já nemusel dávat tyčinku cizímu pokemonovi...

Nečekal jsem, až Nincada začne a rovnou jsem zvolal: "Turtwigu, tackle!" Želvák hned vystartoval a vrazil do Nincady, který útok nečekal. Hmyzím pokemonem to ale moc neotřáslo a hned se vrhnul do protiútoku. Končetinami kmital po zemi tak rychle, že se písek na cestě rozvířil a mě i Turtwigovi napadal do očí. Ozvala se rána, můj parťák vyletěl do vzduchu, udělal několik salt a hlavou vrazil do stromu. "Jsi v pořádku?!" zavolal jsem na něj zděšeně.
"Nikdy se tyčinky nevzdám!" zvolal Turtwig a tím mi potvrdil, že chce dál bojovat.
"Oke, tak teď použij..." zamyslel jsem se a došlo mi, že umí jen tackle. "Tackle!" vykřikl jsem název jediného útoku a pokemon se rozeběhl směrem k Nincandovi. Ten už ale útok očekával a s neuvěřitelnou rychlostí vyskočil vysoko do vzduchu. Tím se ocitl nad Turtwigem a hned své pozice využil. Udělal ve vzduchu salto a vrhl se střemhlav dolů. "Pozor!" zavola jsem, ale už bylo pozdě. Turtwig byl zasažen tak tvrdě, že hlína kolem něj popraskala. Naštěstí většinu odnesl jeho krunýř, takže pokemon byl stále schopen bojovat.
Musíme na něj něco vymyslet, uvažoval jsem. Vypadá to, že je až neuvěřitelně rychlý, dokáže odhadnout naše útoky a umí se schovat v oblaku písku. Co s tím? No jasně, musíme se chovat nepředvídatelně! "Turtwigu, běhej dokolečka!" přikázal jsem a Turtwig se na mě zmateně podíval. Za chvilku ale začal poslušně plnit rozkaz a Nincada ho zmateně pozoroval. Udělal něco, co by se u jeho typu dalo považovat za pokrčení rameny a vystartoval na želváka s novým útokem. "Tackle do země!" zvolal jsem. Turtwig začal chápat mojí nesmyslnou strategii s vrazil hlavou do země. Rozvířil se písek a oponent vběhl přímo do středu oblaku. "Znovu Tackle, tentokrát do stromu!" Turtwig vrazil do stromu, ten se zakymácel a spadla z něj šiška. Neškodně se odrazila od Nincady, ale pěkně ho dopálila. Začal kmitat nohami a udělal vlastní oblak písku.
Při dopadu šišky jsem se musel pousmát, protože to vůbec nebylo v mém plánu, ale skvěle mi to nahrálo. "Turtwigu, běž proti Nincadovi a použij tackle na jeho nohy!" volal jsem na svého pokemona a ten poslechl. Z oblaku písku se vyřítil Nincady a celý zmatený hledal nepřítele. Když si ho všiml, želvák byl už moc blízko na to, aby pokemon jakkoli zareagoval.  Turtwig mu vrazil do nohou a smetl hmyzího pokemona na zem. "Tackle!" zavolal jsem znovu a parťák vrazil do ležícího Nincady, čímž ho odpálil po zemi až do stromu. Čirou náhodou to byl ten samý strom, do kterého Turtwig vrazil na začátku souboje. Zlepšilo mu to náladu, protože se krásně pomstil.
Opatrně jsem se blížil k Nincadovi a myslel si, že už má dost. Pokemon sebou ale najednou trhl, oklepal se a začal šplhat vysoko po kmenu stromu. Zmateně jsem pozoroval, jak mizí v korunách stromů. Že by se vzdal? Napadlo mě a celkem mě mrzelo, že jsem ho nestihl chytit. Těsně vedle mě ale po chvilce tvrdě dopadla šiška a mě došlo, že Nincada si zvolil nový terén na zápas. Kus ode mě začaly z nebe šišky přímo pršet a já viděl, jak pár z nich bolestivě zasáhlo Turtwiga do hlavy.
"Turtwigu, běž přímo pod ten strom, tam na tebe snad šišky nemůžou!" radil jsem pokemonovi a sám uskakoval před hrozivým deštěm. Pokemon poslechl a schoval se pod stromem. Déšť šišek přestal, Nincada asi nevěděl, kam zmizel Turtwig.
Najednou se ale z korun snesl náš oponent a zaútočil na překvapeného želváka zezadu. Několikrát do něj silně narazil a pak uskočil dozadu a připravil se na náš protiútok. Turtwig se otřásl, ale byl schopný ještě dál bojovat. "Za tyčinky!" povzbudil jsem Turtwiga. Jen co mě zaslechl, jako by do něj vlétl nějaký duch - rozeběhl se zuřivě proti překvapenému Nincadovi, nabral ho hlavou a běžel s ním k protějšímu stromu. Tam s ním tvrdě udeřil a několikrát do něj hlavou vrazil. Nečekal jsem, až z něj Turtwig udělá kaši a radši jsem rovnou po pokemonovi hodil pokeball...

2 Enwy Enwy | E-mail | Web | 12. května 2017 v 14:53 | Reagovat

[1]: Pokéball se zatočil. Červená, bílá, červená... ještě chvilku se kýval, avšak poté kývání ustalo a pokébal se uklidnil s příjemnou září okolo. Gratuluji! Nincada se chytil!

3 Lisa Lisa | 14. května 2017 v 19:14 | Reagovat

Aipom
Piplup
Rozhodla jsem se si chytit nového kamaráda do party , takže jsem samozřejmě musela nejdřív nějakého najít , což je díky mé intuici na nic dost obtížnè , tak jsem výběr nechala na Arthurovi , který mě přímo královsky navigoval uvelebeně na mém rameně. Takže jsme se dostali do lesu Eterna , kde jsou jen pokémoni z regiónu Sinnoh , který mám nejradši , proto mám taky ze Sinnoh startéra....Když jsme do lesa došli , naskytl se nám super pihled na spoustu pokémonů všude kolem. Nejvíc mě zaujal jeden Aipom , který byl zavěšený na stromě. Jelikož jsem trenérka , měla bych hned zaútočit , jak se od nás trenérů sluší , ale mě je to proti srsti. Na druhou stranu , ještě víc bych si to přitížila , kdybych na to šla měkce. Oddechnu si a otočím se na Arta. "Jdeme do toho." oznámím mu a on mi odskočí z ramene. "Hej! Já , král Artuš , tě vyzývám na souboj!" zvolal na Aipoma šlechetně. Plácnu se do čela. Aipom vycení zuby jako při úsměvu a seskočí ze stromu. Zamává nebezpečně ocasem a mrkne na Arthura. "Použij bubliny!" rozkážu mu a on tak udělá. Bublina obalí Aipoma a trochu bouchne , pak praskne. Druhá mu bouchne před obličejem. Jelikož nejsem hloupá , hned využiju situace , když je Aipom dezorientovaný. "Plácni ho silně ploutví do obličeje!" napadne mě a Art se napřáhne , ale Aipom mu ploutev ocasem praští a vyskočí na strom. Ze stromu rychle skočí a použije železný ocas , který odmrští Arta ke mně. Chytnu ho a postavím ho zpět na zem. "To zvládneš , věřím ti". Povzbudím ho a on jen kývne a rychle se odrazí a použije bublinkový proud , který Aipoma bolestivě zasáhne. " Ještě!" zvolám a Arthur tak učiní. Proud Aipoma srazí na zem. Ten se ale nevzdává , tak se rychle zvedne a použije Stínovou kouli. Art se rychle vyhne. Pak Aipom použije ten samý útok a Arthur se vyhne jen o peříčko. Aipom tak učiní i potřetí a zase se mine. Z toho dostane náš protivník záchvat vzteku a rozběhne se naštbaně k nám. "Bubliny!" Art pohotově zareaguje a Aipomovi bubliny vybouchnou přínmo před ním , což ho vyvede z míry. "Bublinkový provyvede Arthur se do Aipoma rychle trefí a Aipom zakolísá." Ještě!" po dalším proudu začne Aipom vrávorat. "Ještě!" Po tomhle se začne točit vrávorat a padat. "Doraž ho!" dokonč to a když Art pošle další bublinkový proud , Aipom zmoženě spadne. "Pokéballe , leť!" zvolám a hodím pokéball na Aipoma. Pak čekám , zda to vyjde s Artem po boku.

4 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 19:56 | Reagovat

[3]: Pokeball se několikrát zakýval, ale pak se otevřel a Aipom vyletěl ven, plný nové energie. "Tak snadno se chytit nedám!" zvolal.

//Pokračuj v chytání

5 Lisa Lisa | 15. května 2017 v 17:20 | Reagovat

Když Aipom toto vysloví , vyzývavě mi zajiskří oči. "Ale my se také nedáme porazit". Zašklebím se. " Viď , Arte?" poohlédnu se na svého startéra, který rytířsky přikývne. Pokývnu mu tedy. "Bublinkový proud!" vykřiknu , ale hned jak se Arthur odrazí a vypálí na něj bubliny , Aipom se odrazí na ocase a z vrchu bouchne Arta Železným ocasem , který Arthura bolestivě zasáhne do hlavy. Art se zakolísá. "Vydrž Arthure! Teď obrovské Bubliny!" zavolám na něj. Do Aipoma pak narazí obrovské bubliny , které kolem něj bouchnou , ale jelikož to zasáhlo Aipoma už předtím , zdá se být odolnější a otřepe se z toho. Hned na Arta hodí Stínovou kouli , které se ale automaticky vyhne. Aipom po něm hodí hned další a Art uskočí , ale trochu ho to bouchlo do ploutve , což ho naštve a podívá se na mě s tázavým výrazem. "Rozběhni se k němu a klovni ho do ocasu!" zavelím. Napadlo mě totiž , že bez ocasu nebude moct vyskakovat a bude ho to hodně bolet. Aipom bolestí zařve. "Ještě ho klovni!" Arthur se znovu otočí a rozběhne se. Znovu se mu podaří ho do ocasu klovnout , jelilož se Aipom nemohl soustředit kvůli bolesti svého ocasu. Kdy ho Art klovl po druhé , zařval bolestí a dostal záchvat vzteku. Rozběhl se proti Artovi a tím ho odhodil stranou. Art se ale rychle zvedl a použil Bubliny , což nevnímajícího Aipoma dezorientovalo. "Bublinkový proud!" přikážu a Art se přirozeně odrazí a vypálí bublinkový proud. Aipom se ale rychle zorientuje a aniż by si to uvědomil , odpálí bubliny ocasem a bolestivě zařve a skácí se na zem. "Jsi v pořádku?" zavolám na Aipoma. Zmíněný mávne rukou a postaví se na nohy. "Říkal jsem , že se nenechám chytit jen tak. Tak pojďte do mě!". Řekne udýchaně. Kývnu. " Arte , Bublinkový proud! " proud Aipoma rychle zasáhne , ale Aipom se nenechá a rychle vrhne Stínovou kouli. Art se jí pohotově vyhne. Po chvíli začne Aipom vypadat unaveně , ale nevzdává se. Rychle vypálí další Stínovou kouli. "Arte , Bublinkový proud!" zvolám na něj. Art rychle zareaguje a vypálí Bublinkový proud proti Stínové kouli. Bubliny kouli obalí a Aipoma to zasáhne znovu do ocasu. Zařve bolestí a ztratí rovnováhu. "Bubliny!" Art hned vyšle daný útok , ale Aipom se rychle zvedne , ale nestihne uhnout , tak mu Bubliny vybouchnou před obličejem a zatočí se mu hlava. "Rozběhni se a odraz se a poškrábej ho pařáty!" Arthur poslechne a hned se odrazí . Z vrchu vytasí pařáty na nohou a poškrábe Aipomovi celý obličej. "Poklovej mu obličej!" zvolám a když ho Art poklove , Aipom ztratí orientaci a začne se po Artovi rozmachovat a zasáhne ho tlapou do obličeje a odmrští Arta trochu  stranou. Ten je ale odhodlaný zápas dokončit naším vítězstvím a Aipomovým odchytem stejně jako já. Aniž by čekal na můj povel , znovu se odrazí a několikrát ho klovne do obličeje a pak se znovu odrazí a rovnou do obličeje ho zraní jeho pařáty. Pak ho silně plácne ploutví , opět do obličje a odrazí se od jeho hlavy do vzduchu a zobákem napřed mu narazí do vršku hlavy. Aipom se uchopí s bolestí v očích za hlavu. Arthur kousek od něj na něho máchne několikrát vyzývavě ploutví. Aipom se ušklíbne a bolestivě kývne."Nejsem slaboch". Šeptne si sám k sobě a vydechne si. Art si také vydechne. "Bubliny!" zavolám na něj. Jedna Bublina obalí jeho ocas a vybuchne. Aipom bolestivě zasyčí. Druhá bublina mu vybouchne přímo před očima a ty další všude kolem něj. Zvuk z bouchnutí bublin ho dezorijentuje. Aipomovi se zatočí hlavy , ale ustojí to. "Použij Bublinkový útok!" zavelím a Art to vypálí plným proudem , který se do Aipoma perfektně strefil. "Ještě!" křiknu a Aipoma to opět zasáhne. Po této trefě se ještě zakolísá.  "Ještě Bubliny!" Art kývne a vypálí je. Bubliny začnou vybuchovat všude kolem něj , až se mu z toho pořádně zatočí hlava. "Odraž se a znovu ho poklovej"! Arthur neváhá a bleskově se odrazí a zobákem napřed ho opět poklove do hlavy. " Pařáty!" a hned se znovu odrazí a vysune z nohou svoje pařáty , kterými Aipoma celého poškrábe. Dezorientivaný Aipom vyšle na slepo Stínovou kouli , která Arta ale mine. "Doraž ho Bublinami!" zvolám na Arta. On po mém příkazu hned vytvoří ze zobáku obrovské bubliny , které začnou vybuchovat všude kolem něj. Aipom začne kolísat k zemi. "Teď už to zvládneme...Pokéballe , leť!" vykřiknu akčně a vytáhnu pokéball , který pošlu hodem na Aipoma.

6 [A] Drobeček [A] Drobeček | 15. května 2017 v 19:27 | Reagovat

[5]: Pokeball se třikrát zakýval, blikl a... Aipom byl chycen, gratuluji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."