RCH: Johto - Rybník Slowpoků

14. května 2017 v 14:39 | Enwy
Související obrázek

Tomuto místu se nazývá rybník, avšak spíše než rybník se jedná o podzemní jeskyni. Jedná se o místo obývané Slowpoky. Zlézáte do této destinace studnou, která má žebřík. Je doporučeno si s sebou vzít lano, pro případ, že byste někam zahučeli a nedostali se nahoru. Rybníková voda z nějakého důvodu září modrou barvou, proto není třeba si s sebou brát nějaké extrémní osvětlení (jako třeba Cyndaquila na klacku).

KLASICKÉ CHYTÁNÍ
Zubat
(Lv. 3-8)
Slowpoke
(Lv. 5-12)
Absol
(Lv. 2-6)
Makuhita
(Lv. 7-13)
Bronzor
(Lv. 3-14)
Chingling
(Lv. 5-12)
Rattata
(Lv. 4-9)
Ekans
(Lv. 11-14)
Koofing
(Lv. 7-17)
Golbat
(Lv. 15-23)
Slowbro
(Lv. 13-30)


OLD RODGOOD RODSUPER ROD
Magikapr
(Lv. 5-10)
Magikapr
(Lv. 10-25)
Goldeen
(Lv. 25-35)
Goldeen
(Lv. 5-10)
Goldeen
(Lv. 10-25)
Seaking
(Lv. 25-35)

Pro chytání do komentu napiš:
1. Pokémon, kterého chytáš
2. Pokémon, kterým chytáš
3. Průběh chytání + jakým ballem

V případě rybaření potřebujete prut.
Výsledek obrázku pro oddělovač png

TRENÉŘI

Ne-James
Odměna: Great Ball
Rattata
/ Lv. 9
Útoky:
Tackle
Tail Whip
Quick Attack
Focus Energy
Rattata
/ Lv. 9
Útoky:
Tackle
Tail Whip
Quick Attack
Focus Energy
Jessiina mladší sestra
Odměna: 300 Y
Zubat
Flying / Lv. 9
Útoky:
Leech Life
Supersonic
Astonish
Ekans
/ Lv. 11
Útoky:
Wrap
Leer
Poison Sting
Bite
Jessiin starší bratr
Odměna: Great ball
Rattata
/ Lv. 7
Útoky:
Tackle
Tail Whip
Quick Attack
Focus Energy
Zubat
Flying / Lv. 9
Útoky:
Leech Life
Supersonic
Astonish
Zubat
Flying / Lv. 9
Útoky:
Leech Life
Supersonic
Astonish
Aktraktivní kápo
Odměna: King's Rock
Zubat
Flying / Lv. 8
Útoky:
Leech Life
Supersonic
Astonish
Koofing
/ Lv. 12
Útoky:
Poison Gas
Tackle
Smog
Smokescreen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 16:44 | Reagovat

1) Absol
2) Cyndaquil – Armandi
3) (Ultraball) Rozhodla jsem se využít Armyho ochoty nespat a ukázat mu trochu svůj region. Aspoň jedno místo, kam mě kdysi bral táta a já tam dlouho nebyla. „Kam to jdeme?“ Ozval se hlásek plný pochyb, když jsme se zastavili před studnou sem tam porostlou jakýmisi huňatými rostlinkami. „Chci ti ukázat jedno speciální místo.“ Usmála jsem se a nadechla se svěžího vzduchu, takový dole asi nebude. Vytáhla jsem ručník z batohu a zakroutila ho do provizorního lana, které jsem ovázala kolem pasu svého startéra a druhý konec k popruhu batohu. „Drž se pevně.“ Přikázala jsem pokémonu na svém rameni. Udělal, jak jsem řekla, takže jsem beze strachu přehodila nohu přes okraj studny a vlezla na žebřík. „Já určitě spadnu.“ Zakňoural Army a podíval se dolů. „Proto jsem tě přivázala.“ Ujistila jsem ho, ale stejně by ani pro jednoho z nás nebylo příjemné, kdyby se neudržel. Naštěstí se slézání obešlo bez problémů a my oba stáli na pevné zemi. „Ufff.“ Oddechl si Army a já ho odvázala, ručník jsem ovšem neschovávala. „Pojď za mnou.“ Špitla jsem a šla rovně malým zúžením k místu, které mě sem tolik lákalo. Bylo to jezírko s zářící modrou vodou. Na břehu naproti nám se povaloval slowpoke, ale nevěnoval nám žádnou pozornost. „Ta voda je nějaká divná.“ Odtušil Army. Ano, jistě byla podezřelá, ale na mých šatech bylo pořád trochu zaschlých zvratků, které jsem chtěla dostat dolů. „Nekoukej!“ Přikázala jsem mu a svlékla si šaty. Namočila jsem postiženou část do vody a drhla ji, až jsem si byla jistá, že je v pořádku. Pak jsem si ruce utřela do ručníku a trochu jím usušila i šaty. Nebyly úplně suché, ale bylo poměrně teplo, takže mi malé osvěžení nevadilo. „O-oumi… možná by ses měla podívat…“ Šeptal Army, zatímco couval, aby se mi mohl chytit kotníku.
Zvedla jsem oči a překvapeně sebou cukla. Vytáhla jsem pokedex a namířila ho na bílo-tmavě modrého pokémona před námi. Absol, temný typ. A očividně naštvaný, že jsme mu vlezli na území, podle všeho toho vrčení a ježení se. „M-měli bychom útect.“ Šeptal můj startér a pomalu couval. „Můžu ti říct, že jsem si naprosto jistá, že tomuhle neutečeme.“ Polkla jsem nasucho a udělala krok vzad, pokémon reagoval tím, že udělal krok vpřed. „Nerada to dělám, Army, ale musím tě poprosit, abys pro mě bojoval.“ Cítila jsem, jak se zachvěl. Potom ale odvážně vykročil vpřed, byť se třásl jako osika. „Pokusím se.“ Přikývla jsem a podívala se na zuřícího pokémona před námi. Byl to temný typ, takže by neměl mít oproti nám výhodu. Aspoň něco. Do ruky jsem si připravila ball, ten lepší, kdo ví, jak bude tenhle objev silný. Hlavně jsem musela rychle vymyslet strategii, takovou, aby můj svěřenec nedostal zásah. „Tak jo, Army, použij smokescreen – ale tak, ať na vás vidím, prosím.“ Reagoval okamžitě a vypustil ze sebe obláček kouře, ne sice tak účinný díky zářícímu jezeru, ale přesto by to mělo stačit na to, aby absola zmátl. A udělal to přesně podle mých instrukcí, sice nejspíše proto, že ještě útok netrénoval natolik, aby zvládl nakouřit celý prostor, ale momentálně to byla naše výhoda, protože absolovi nad clonu čouhal roh, takže jsem věděla, co dělá. „Tak a teď rychle uhni doprava, jde po tobě!“ Slyšela jsem cvaknutí zubů, vyplašené vypísknutí, ale žádný pláč, takže útočník zřejmě minul. „Skvěle, teď je trochu nalevo před tebou, použij ember!“ Díky jeho menší velikosti jsem svého cyndaquila lokalizovala spíše podle zvuků než optických podnětů. Viděla jsem záblesky ohně a ozvalo se další zavrčení – že by trefa? Tak jako tak, roh se hnul přesně k místu, kde by měl být Army. „Vyhni se, je přímo před tebou!“ Jak to měl udělat? Kdo ví, on na něco přijde. „Ouch!“ Ozvalo se odněkud. „Jsi v pořádku?!“ Zakřičela jsem, hrdlo stažené strachem. „Jen, jsem uklouzl a praštil se.“ Fňukl, čímž ale opět získal pozornost nejen mou, ale také absolovu. „Bacha, zase míří k tobě.“ Další cvaknutí zubů a tentokrát doprovázené kníkáním. Kouř klesl a já viděla, jak je absol zakouslý do Armyho zadní packy. „Použij rychle ember, naper to tomu grázlovi do obličeje!“ Řvala jsem a v hrůze sledovala ohnivé kousky vylétající z tlamičky mého zlatíčka přímo do tváře jeho soupeře. V kombinaci z ohněm šlehající z jeho zad to nemohlo být vůbec příjemné. Absol ho s řevem pustil a složil se s kňučením k zemi, kryjíc si hlavu. Army utíkal přímo ke mně, plačící, padající, protože ho tlapička tolik bolela. „T-to hrozně b-b-bolí!“ Naříkal a pevně se držel mé nohy. „Já vím, ale prosím, ještě jednou použij ember, zkus ho ještě oslabit.“ Sice s fňukáním, ale statečně se otočil a vyslal dávku uhlíků, některé z nich se trefily jiné ne. Další kňučení a absol se nárazem převalil na druhý bok. „Tak leť!“ Hodila jsem ball, sledovala, jak v něm pokémon mizí a doufala v nejlepší.

2 Enwy Enwy | E-mail | Web | 14. května 2017 v 16:57 | Reagovat

[1]: Absol se úspěšně chytil! Gratuluji!

3 Skugga Skugga | 8. října 2017 v 16:03 | Reagovat

1. Absol
2. Nox
3. Heal ball
"Ještě jednou jo?" Ušklíbla jsem se na Nox, ta jenom něco zabručí. a pak jsem zahlédla Absola. "Tak co předvedeš se?" usmála jsem se a ona jen přikývl "Dobře icy wind!" Absol si nás všiml  Vyhnul se a použil bite. "Metal claw..do toho!" křikla jsem a Nox se proti němu rozeběhla, dva útoky se střetli, a silnější byl ten od Nox. Absol ale nemeškal a zaútočil pomocí Quick Attack tím Nox srazil byl docela rychlí. "icy wind!" Nox se zkoro hned zvedla.  a zaútořila tentokrát to schytal Absol. Který se otřepal a použil Future sight "To chce rychle Nox..Assurance!" křikla jsem a Nox se rozeběhla než jsem se však nadála Absol použil Double team a tak Nox obklíčil. a než jsem se nadála použil Night slash "Nox stávej prosím!" Křikla jsem Nox vstala a právě v čas "vyhni se!" Křikla jsem ale  do toho se na nebi objevil future sight který Nox zasáhl. "V..pořádku? Stávej prosím!" Noc vstala "Icy wind!" křikla jsem a tentokrát ho zasáhl Absol se totiž zase blížil. Zastavil se skoro před Nox. "Metal Claw!"  křikla jsem a Nox ho již bez problému zasáhla. Absol chtěl použít night slash. "Metal claw!" řekla jsem a Absol se rozeběhl oba útoky se opět střetli. "Nox jsi silnější než on!" křikla jsem  a skutečně Nox převládla jeho útok a Absola srazila.."Let Heall balle!"

4 [A] Enwy [A] Enwy | 8. října 2017 v 16:25 | Reagovat

[3]: Absol vyskočil z pokéballu a byl odhodlaný dál zápasit. Souboj pokračuje.

5 Skugga Skugga | 13. října 2017 v 17:39 | Reagovat

[4]: "Nox..použij icy wind!" křikla jsem když Absol vyskočil z ballu.  Nox zaútočila jako první, ale Absol unikl pomocí double teamu, "Nox..Roztoč se a icy wind ještě jednou!" Nox mi přikývla a udělala to . Tak se zbavila  absolových kopíí a zasáhla pravého, ten přesto že už nějaký zásahy dostal nemeškal a opět vyslal future sight. Ten útok mě štval..nikdy nevíš kdy přijde. "Nox ! Metal claw!!" Rozeběhla se proti Absoloy, ale ten ji odrazil útokem Slash. "Vstan a Metal claw!" Než jsme se však nadáli..Absol se otočil a prostě začal zdrhat.. asi si myslel že už to dlouho nezvládne? Kdo ví..s Nox jsme za ním rozeběhli jak nejrychleji jsme dokázali. "Nox..icy wind!" Mohlo by to absola zastavit no ne? Absol  však vyskočil  a ve vzduchu se otočil a použil shadow ball. "Nox..Metal claw! Odraž to!" Křikla jsem tak tak protože o pár sekund později se útoky střetli a Nox to naštěstí odrazila, ale jen tak tak..bylo to těsné. Útok tedy vlétl zpátky na absola, který dostal zásah..ale pomocí Quick atack srazil Nox k zemi. "Nox! Vstan a Assurance!" Pobídla jsem jí, tentokrát byla rychlejší než Absol. Absol který po chvíli zavrtí hlavou použil psycho cut. "Nox! " Nestihla jsem to útok srazil Nox k zemi, "Vstávej a Icy wind!" Útok zasáhl Absola, připadal mi unavější. Použil opět psycho cut.. "Metal claw!"  Nox byla pro tentokrát rychlejší a zvládla, být u ABsola první. "Dobře..Assura.." Už jsem jenom viděla jak se Absol použil Bite. "Icy wind do toho!"  a  pak jsem vycítila další šnaci.."Let heall bale!"

6 [A] Enwy [A] Enwy | 13. října 2017 v 19:54 | Reagovat

[5]: Absol se chytil. Gratuluji, chytila jsi Absola.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."