Pokémonní salónek

23. května 2017 v 15:59 | Enwy
Ve městě se objevila nová budova. Když jsi procházel kolem a všiml sis toho, jako první ti do očí naboural obrovský neonový nápis Curl Up & Dye a u toho cosi, co připomínalo neonového Furfou. Zvědavě se přiblížíš ke skleněné výloze blíž a to je chyba, kterou sis nemohl za žádnou cenu dovolit. Okamžitě někdo otevřel do salónu a narazil do tebe. "Wee, dávej posor, děvše," promluvil na tebe nóbl oblečený chlapík, aniž by zkoumal, zda jsi žena či muž, a zatáhl tě dovnitř. Všechno to tady bylo dokonale uklizené a jen se to tu blýskalo.
"Moje jméno je Anthóny. Poškej tu na stýlistu," pověděl ti a už ťapkal pryč, věnovat se nějaké jiné ženě před zrcadlem. Chvilku čekáš, co se bude dít. Východ je tak blízko na dosah! Couváš... couváš... když v tom narazíš ještě jednou. Když se otočíš, spatříš ženu s růžovými vlasy a šarmantním vzhledem. "Hola, zdravím!" promluvila harmonickým hlasem. "Mé jméno je Mavis. Zdá se, že dneska budu tvůj stylista."
Výsledek obrázku pro oddělovač png
Malva
Vítejte v pokémonním salónku pana Anthóny. Dneska a možná i nadále bude váš osobní stylista Mavis.
Tady v pokémonním salónku stylisti zkrášlují a upravují různé pokémony, není to však zadarmo. Toto je koneckonců nóbl podnik a pokud se ti nechce platit... *pokrčení rameny*... pak je to tvá chyba. V obyčejných dnech tu není nijak zvlášť rušno, protože všichni trenéři pobíhají venku a chytají pokémony, zatímco ti vznešenější sem chodí každý den na vlasy.

Jaké služby nabízíme? Toť zajímavá otázka. Mavis má za úkol udělat z vašeho pokémona toho nejrozkošnějšího a nejvíce vystylizovaného pokémona pod Sluncem. Taková služba stojí 150 Yenů a přidá vašemu pokémonovi pokaždé, při každé návštěvě 1-10% štěstí. Pro koordinátory je tato služba zcela bezplatná! Jsou jednoduše tak okouzlující! (A Mavis miluje malé dětičky, oblékající se do různých oblečků!)

EXKLUZIVNĚ!
Pokaždé, když se blíží soutěž, je otevřen speciální obchod, kde si můžete koupit soutěžní oblek. Stylisti tady jsou ale většinou zaneprázdnění, proto nevyzbyde oblek na každého. Tento oblek, jakmile si ho zakoupíte, je permanentní. Navíc je to pokaždé tak úžasný oblek, že si toho porota určitě všimne - je to rozhodně lepší než vaše celé dny zablácené háádryy!~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ino Ino | 11. června 2017 v 16:05 | Reagovat

Jakmile jsem se dozvěděla jen maličkou zmínku o jakém-si maškarním bále, nemohla jsem si to nechat uniknout jen tak. Zamířila jsem pomalým krokem k obchůdku, jehož jméno, Curl up & dye, mne zaujalo natolik, že jsem se do něj musela podíval.
Už u vchodu jsem pohlédla na ženu, která se představila jako Mavis. Maličko jsem se pousmála a slušně odpověděla, že bych potřebovala cosi na blížící se letní maškarní bál. Odkázala mne do části obchodu, kde bylo oblečení na tuto akci určené. Poděkovala jsem jí, že už více nepotřebuji pomoci a s jiskrou v očích hleděla na všechno to oblečení. Podívala jsem se ještě bleskurychle do peněženky, abych se ujistila, že na tom nejsem zas tak špatně a mohu si opravdu něco koupit.
Pánskou sekci jsem nechala být a jen očkem nakoukla, protože nebylo co kupovat a pohled jsem zaměřila spíše na šaty. Byly tu troje. Koktejly, opravdu krásně vypadající, slušné, vznešené, výběr barvy, ale na maškarní to nejspíš nebylo to, co bych si představovala. Byly sice opravdu nádherné, ale pohledem jsem spíše zabrousila k dalším v nabídce. Zrovna vpředu tato barva, rudé šaty na salsu. V rudé barvě se mi opravdu hodně líbily, ale byly moc odvážné a já nebyla zase taková spontánní, abych si mohla dovolit ukazovat boky a ruce v černých svůdných rukavičkách. Navíc, moje postava asi taky nebyla úplně dokonalá do těchto šatů, musela jsem se sama sobě trochu zasmát, protože jsem neměla být líná a alespoň cvičit. A pak tam byly třetí, šaty služky. Střihem se mi líbily asi nejvíc, ale pořád jsem prostě nevěděla, jaké vybrat.
Bylo na čase povolat menšího pomocníka. Vytáhla jsem pokéball a vyvolala Rowleta. Chvíli se nejistě koukal střídavě na mě a na ty šaty, zda blázním a samozřejmě měl spoustu jako vždy i blbých otázek, ale když jsem mu vše vysvětlila, pochopil a přikývl hlavou. Sdělila jsem mu názory, které k šatům mám a protože jsem chtěla, aby letěl na bál se se mnou, byla bych ráda, kdyby se tohoto i on účastnil. Jelikož byl ukecaný jak moje babička, všechny šaty okomentoval velice hodně a popravdě mi moc nepomohl. "Ty koktejly vypadají dobře... Nebo ty na salsu, i když... Nebo budu tvoje služka v těhlech..." Zasmála jsem se, když jsem plácla i já další větu a on nahnul hlavu na stranu. "Vždycky jsem si přál služku... Nosila by mi pití... A jídlo." A začal plácat další nějaké nesmysly. Když jsem se nad tím tak zamyslela, v pánské sekci jsem spatřila takový nóbl klobouk, možná by nebylo na škodu, kdybych mu koupila klobouk a sobě takovéto šaty. "Hned jsem tu!" Koukla jsem na Rowleta a letěla se kouknout na nějaké ty klobouky. Hned první odpovídal velikosti Rowletovi hlavy, proto jsem ho čapla a rychlým krokem zamířila k sovičce. Nasadila jsem mu ho s úšklebkem na hlavu a zazubila se. "Tak co říkáš, já si vezmu tohle a budu služebnictvo velebného pána Rowleta." Vzala jsem ramínko s šaty, přiložila si je na hrudník, nohy dala k sobě a trochu se uklonila s druhou rukou složenou na břiše. Prostě takové to gesto které dělají služky. "Není to špatný nápad, ne?" Koukla jsem na Rowleta, který se začal na něco vyptávat, ohledně toho bálu, ale nakonec, když jsem ho trochu přemluvila, souhlasil.
Spokojeně jsem ho pohladila po hlavě, rozcuchala mu trochu peří a s vděkem ho vrátila do pokéballu. Vzala jsem klobouk, který ležel na zemi, vybrala Uniformu služky a po cestě k pokladně vzala ještě čepičku, která očividně pasovala k té uniformě. Vyložila jsem vše na pult a vytáhla peněženku s Yeny. Sice to byla pro mne velká investice, protože jsem byla docela šetřílek, ale do zábavy by se investovat mělo a já se rozhodla že si tuhle akci pořádně užijeme a že to rozhodně bude stát za to!

--------------------------------
1x Uniforma služky - 300 Yenů
1x Čepička služebné - 150 Yenů
1x Bogartův klobouk - 150 Yenů
(Barvu ponechávám takovou, jaká je v nabídce)
--------------------------------

2 Marry Marry | 12. června 2017 v 16:46 | Reagovat

Když jsem se přihlásila na nějaký maškarní bál, tak jsem ihned vyrazila do obchodu s oblečením. Bylo tam velmi pěkných oblečků. Když myslím velmi, tak opravdu velmi. Původně jsem měla v plánu si koupit uniformu služky, ale potom jsem našla krásné modré šaty. Už jsem měla rozhodnuto, co si koupím. Aspoň mi budou ladit k vlasům a očím..
Vzala jsem jedny šaty do ruky a s nadšením jsem s nimi šla k pokladně. Tam jsem je nechala namarkovat a když jsem se dozvěděla částku, tak jsem jí dala na stůl. Zároveň to byly moje jediné peníze, to mi však ale bylo jedno.. Tak nějak..
Když jsem měla šaty zaplacené, tak jsem spokojeně odešla z obchodu a s prázdnou peněženkou.
-----------------
1x Koktejly - 300 Yenů

3 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 12. června 2017 v 17:30 | Reagovat

[1]: "Skvělý výběr, m'dam. Myslím, že vy už jste maškarní dost, ale vkus nemáte vůbec špatný," podotkla Mavis. Její hlas říkal, ať si to nebereš osobně - ona je přece specialista. "600 Yenů, slečno," řekla, poté co zkušeně napípala zboží, složila je a i s ramínkem šatů ti věci dala do nákupní tašky.

[2]: "Pozor, dají se vyprat pouze na nízkou teplotu. Třpytky se jinak odlepují," vysvětlila stylistka. Dále si od tebe vzala tvé Yeny a podala ti tašku s tvým nakoupeným zbožím. "Au revoir," rozloučila se.

4 Daella Daella | 12. června 2017 v 21:23 | Reagovat

Na ples jsem se těšila neskutečně moc. Tak moc,že jsem zapomněla na to,že nemám žádné šaty. Sakra! Snad ještě nějaké budou mít. Vydala jsem se tedy do salónu, měli tu opravdu krásný výběr ale mou pozornost zaujali šaty na salsu. Ty musím mít ! "Dobrý den" pousmála jsem se na Mavis mile "mohla bych se zeptat zda máte tyto šaty i v mé velikosti?" pousmala jsem se, nebyla jsem nijak silná ale byla jsem malá takže většina šatů na mě vypadala opravdu špatně. Když mi stylistka šaty donesla a já si je vyzkoušela uznala jsem,že je to dobré a že to vůbec nevypadá tak špatně jak jsem si myslela. Došla jsem se převléct do svého oblečení "vezmu si je" pousmála jsem se a následovala jí k pokladně, když mi řekla cenu vyndala jsem peněženku a podala jí částku za šaty "Moc děkuji" věnovala jsem jí další z milých úsměvů "Nashledanou" Usmála jsem se a vydala se i se svým nákupem ze salónu.

___________________

1x Šaty na salsu - 300 Yenů

5 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 13. června 2017 v 13:48 | Reagovat

[4]: "Wee, m'dam, sluší vám to," řekla Mavis, i když přitom nevypadala, jako kdyby se dívala na umělecké dílo, nýbrž na nějakou holku, které jednoduše sluší různé oblečení. Byť od tebe neočekávala tak vášnivý styl oblékání, zabalila ti věci, vložila jej do nákupní tašky a vzala si od tebe 300 Yenů.

6 Drobeček Drobeček | 13. června 2017 v 16:10 | Reagovat

Vstoupil jsem do obchodu a hlavou mi vířila frustrace z toho, že mi ten týpek řekl 'děvče'. "Ne všichni s dlouhými vlasy jsou ženský," zamumlal jsem nevrle, ale muž už byl dávno pryč, takže to, snad, nemohl slyšet. Setřásl jsem ze sebe negativní myšlenky a pustil se do výběru oblečení na maškarní bál. Se zájmem jsem si prohlížel zajímavé kostýmy, ale když jsem uviděl, že jsou jen pro koordinátory, přestal jsem jim věnovat pozornost. Zahlédl jsem tři sety oblečení, které vypadaly z dálky celkem zajímavě. Tak copak to tu máme, pomyslel jsem si. Jeden oblek, co vypadá jak z mortal kombat, říkal jsem si v duchu a prohlížel si oblek na salsu. Pak retro oblek, prohlížel jsem si pánský oblek. Nakonec tady je celkem švihácký oblek pro upíry. Snadná volba. Vzal jsem luxusní oblek a šel k pokladně. Po cestě ke kase jsem ještě narazil na černý klobouk a s úsměvem jsem si představil, jak ho má na hlavě Grotle, vzal jsem ho tedy se sebou.
________________________
1x Luxusní smoking - 300,-
1x Bogartův klobouk - 150,-
Dohromady 450 Yenů.

7 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 13. června 2017 v 17:33 | Reagovat

[6]: Mavis se ušklíbla, když uslyšela, jak se Anthony znovu spletl. Ten člověk neměl ani ponětí o pohlavním rozdílu - v jeho očích jsou všichni roztomilé mladé dámy.
Jakmile jsi přišel k pokladně, odtrhlo jí to ze všech myšlenek a odpípala ti zboží. "Au revoir, monsieur," řekla a doufala, že ti to alespoň trochu napravilo Athoniovu křivdu.

8 Enwy Enwy | 13. června 2017 v 19:41 | Reagovat

Jakmile jsem slyšela o historickém bálu, musela jsem se účastnit. Zaprvé z toho důvodu, že budeme ubytovaní v nejluxusnějším hotelu široko daleko a mě už měsíce chybí sprcha (fuj). Na Grand Iruka Plaza neměl ani můj domov, Cameran Palace a to to bylo šlechtické sídlo. A zadruhé, což bylo vedlejší, se určitě účastní má oblíbená skupina Envyous - byli to přeci 'jen' mí nejoblíbenější idolové, 'jen' můj životní vzor a 'jen' nejpopulárnější skupina idolů pod Sluncem... nad tou ironií se nešlo nesmát.
Přiřítila jsem se do salónku, cestou málem srazila pana Anthony a vběhla rovnou do sekce s limitovaným zbožím. Mé vnitřní já zařvalo: 'Whooaa' a málem jsem odpadla z výborné kvality látky. "Garlane, let's shine!" Se zábleskem se objevil můj ještěří přítel, který se hned rozhlížel, kde to je. Nejdříve chtěl už vypustit plamenomet, ale když si uvědomil, kolik uměleckých děl by tím poslal pod kytičky, včas se zastavil.
"Garlane, potřebuji pomoct s výběrem oblečení. Nikdy jsem nakupovat oblečení nešla, takže budeš teď moje provizorní máma," vysypala jsem ze sebe a už si brala do kabinky celý set pro služku, koktejly i šaty na salsu, všechno ve velikosti M (haha, čekali jste S, že?). Nejdříve jsem na sebe hodila modré koktejly. Garlan stál před kabinkou a čekal, kdy vyjdu. "Tak? Co ty na to?" řekla jsem a vyšla jsem ven. Garlan si mě chvilku prohlížel, pak se však zarazil a ukázal... na mou hruď. "Tuhle část nemáš moc rozvinutou, nesedí to k tomu obleku," podotkl, jen tak jakoby mimochodem. Něco jsem vztekle zamumlala, slyšet byla jen nějaká část s "obdařenými" a "postava modelky" a zbytek byl jaksi utlumen.
Po chvilce jsem vyšla v šatičkách na salsu. "Tak? Tohle už je lepší, nepotřebuješ mít... no, to je jedno. Co ty na to?" zeptala jsem se a postavila se do tanečního postoje. Garlan si mě chvilku prohlížel a pak zakroutil hlavou. "Ne-e, koukni na ty boky," řekl. Čapla jsem své boky a nasupeně se vracela zpátky do kabinky. A poslední pokus - šatičky služebné. "Tohle už musí vyjít," zavrčela jsem sama k sobě a natáhla si černobílé nadkolenky. Vylezla jsem ven a tentokrát na Garlana pouze zírala. Ten po chvilce prohlížení pokýval hlavou. "Jo, tohle je ideální. Mám rád služky."
"Oi, uchyláku, nechceš mi tenhle oblek podstrčit jen protože chceš mít za trenérku vlastní služku?" - "Samozřejmě že ne, na co to myslíš?"
Došla jsem k pokladně a podala Mavis šaty. Musela se pěkně divit, když zjistila, že je až vedlejší stylista, neboť první místo u mne ji vzal Král destrukce.

Uniforma služky - 300 Yenů.

9 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. června 2017 v 20:46 | Reagovat

[8]: "Výborná volba, petite fille," pravila Mavis s úsměvem, vzala si od tebe 300 Yenů, zabalila uniformu a podala ti ji.

10 Rory Rory | 14. června 2017 v 15:07 | Reagovat

S Lilith po boku sme prepátravali ulicu a hľadali vhodný obchod, keď nám obidvom naraz udrel do očí nápis Curl Up & Dye. Vkĺzli sme dovnútra a okamžite ma očarila až neuveriteľná čistota. Prešla som k regálom so šatami, s Lilith v pätách, a začala som sa nimi prehrabovať. Lilithine komentáre mi moc nepomáhali, tá sa zjavne extrémne bavila mojou nerozhodnosťou, no aj tak sme strávili dobrých dvadsať minút rozhodovaním medzi žužovými šatami na salsu a modrými koktejlkami. Vzhľadom na to, že by som najradšej išla v mikine a teplákoch to bolo naozaj ťažké, no nakoniec som vybrala koktejlky a zamierila som k pokladni. Tam ma skoro porazilo, keď som zistila cenu, ale tak čo, do zábavy a do jedla sa vždy oplatí investovať.  
_______________________
1x koktejlky – 300 Y

11 [A] Enwy [A] Enwy | E-mail | Web | 14. června 2017 v 16:08 | Reagovat

[10]: "Au revoir, m'dam," řekla Mavis poté, co ti zabalila koktejly a přebrala si od tebe peníze.

12 Kieran Kieran | 16. června 2017 v 9:45 | Reagovat

Po ceste do aleje v parku som sa spolu s Turtwigom narýchlo zastavil v obchode, ktorý vyzeral, že ponúka oblečenie na predaj. Predsa len, mal som sa zúčastniť bálu a nemohol som tam prísť oblečený v džínsoch a mikine, v ktorých cestujem a trénujem. Prezrel som si vystavené oblečenie a nakoniec som si vybral smoking a Turtwigovi som vzal i malý klobúk pre Pokémonov. Prišiel som k pokladni a podal som predavačovi peniaze, potom som i s oblečením odišiel.
--------------------------------------
1x Luxusný smoking
1x Bogartov klobúk

13 leagueofpokemon leagueofpokemon | Web | 16. června 2017 v 14:51 | Reagovat

[12]: Mavis přikývla a podala ti zabalené věci.
Odečteno 450 Yenů.

14 Oumi Oumi | 21. července 2017 v 17:00 | Reagovat

Vešla jsem do salónků a obdivovala kostýmy vystavené kolem, stejně tak jako různé ozdoby a stylové vybavení. Vtom ke mně ale přiběhla zvláštně, ovšem hezky, oblečená žena. "Bonjour, co si přejete?" Zeptala se s filmovým úsměvem a pak se koukla na Aera stojícího vedle mě. "Ráda bych nějakou zkrášlující proceduru pro svého absola." Odvětila jsem a ona zatleskala a už ho vedla někam pryč.

15 [A] Enwy [A] Enwy | 21. července 2017 v 17:20 | Reagovat

[14]: V salónku bylo celkem ticho. Pár žen si se svými furfou dávali pedikůru u jedné další ženy a někdo si stříhal jak srst, tak vlasy. "Mohu nabídnout čaj nebo limonádu?" usmála se jedna žena, když viděla, jak čekáš na svého parťáka. Tvůj nápoj ti přinesla, možná i přesto, že jsi odmítla - asi nějaká čekací tradice. "Na stole jsou noviny, rozhodně to pomůže zkrátit čas čekání." Po těchto slovech zase odešla.
Byť to bylo k nevíře, celá zkrášlující péče pro Absola trvala jen něco kolem patnácti minut. "Je to hotové," usmála se Mavis a Absol přikráčela zpoza dveří. Jeho nový vzhled byl jako návštěva některých žen v kadeřnictví - téměř se nezměnil. Všímavější by si ale mohli všimnout, že měl jemnější a načechranější. Navíc, to, čím se Absol mohl nejvíce prozatím pyšnit - naostřené drápy!
"Bude to 50 Yenů, prosím," usmála se Mavis. "U Absola nebylo moc kde zkrášlovat, především proto, že se nenechal," pověděla a vrhla na temného pokémona významný pohled.
Absol - 4% štěstí

16 Oumi Oumi | 24. července 2017 v 20:22 | Reagovat

Vrátila jsem se sem dříve, než jsem plánovala, ale když on Juuzou nedal pokoj na vteřinu s tím, že se chce nechat opečovávat a nechat si nabrousit drápy jako Aer. Chudáci pracovnice. Nečekali jsme moc dlouho a přišla k nám ta stejná žena co minule. "Co to bude dnes?" Zeptala se s usměvavým pohledem na pokémona vedle mě. "No, chtěla bych vám do péče svěřit svého weavila, ale varuju vás, umí dělat naschvály." Musela jsem vypadat jako největší lhářka pod sluncem, když se Juuzou culil jako andílek. "Kdyžtak mu dejte vanilkovou zmrzlinu nebo něco," zamumlala jsem a nechala ženu si ho odvést.

17 [A] Enwy [A] Enwy | 24. července 2017 v 20:57 | Reagovat

[16]: Žena přikývla. "Myslím, že to nebude až tak špatné," usmála se a vedla Weavila do salónu. Po chvilce se začalo ozývat něco jako smích a padání věcí na zem... prostě, nevysvětlitelné zvuky v salónku. "Nechcete... čaj?" zeptala se žena nejistě a úsměvem a podala ti hrníček s čajem. Po chvilce zvuk přestal...
Když se žena vrátila, byla skoro k nepoznání. Brýle měla nakřivo, vlasy rozcuchané, na tváři nějaký modrý flek, podobný tlapce. "Weavile si nechal udělat kompletně celou pedikůru i manikůru. Poprosím o 150 Yenů," usmála se žena a narovnala si brýle. Weavile se pochlubil novou manikůrou a pedikůrou - čerstvě nalakované drápy do zářivě modré s růžovými fleky. "Koukej, koukej! Ta modrá jsem já a ty růžové cosi jsou moje šunky," smál se Weavile.

18 Rory Rory | 9. září 2017 v 16:02 | Reagovat

Od policajnej stanice som mierila... vlastne ani neviem kam, podstatné ale bolo, že som sa nejakým zázračným spôsobom ocitla v salóniku, kde som si kupovala šaty na bál. Chvíľu som si prezerala rôzne oblečky pre koordinátorov, a potom moju pozornosť upútala plagát, ktorý hovoril o nejakej procedúre pre pokémonov... a prečo to nevyskúšať, nie? Vytiahla som Lilithin pokéball a spolu s ňou som prešla za najbližšou pracovníčkou. "Mohla by som vám zveriť svoju Incineroar, na nejakú tú... skrášľujúcu procedúru?"

19 [A] Enwy [A] Enwy | 9. září 2017 v 17:40 | Reagovat

[18]: Žena se usmála a hned rychle přikyvovala. "Zkuste to u Mavis, ta je na pokémony expertka," pověděla a ukázala na mírně opálenou ženu v oblečení italské značky. Ta si Incineroar převzala.
"Kávu nebo čaj?" zeptala se žena, když jsi čekala u stolku, až bude Lilith hotová. Po pár minutách, nepříliš krátkých, se Incineroar vrátila. Měla naostřené drápy, uhlazenější vykartáčovanou srst, naleštěný opasek a co víc - tetování! "Rory, koukej na to!" chlubila se. Bylo to tetování pouze dočasné, lehce smyvatelné vodou, ale vypadalo jako pravá kérka. Byl to text "Welcome to Hell", jak démonické.
Celá procedura stála 130 Yenů a Lilith to přidalo 9% štěstí.

20 Ino Ino | 12. října 2017 v 9:45 | Reagovat

Přesně jsem věděla, kam potřebuji jít. Když jsem otevírala dveře, nahrnula se mi do hlavy spousta nostalgie, když jsem si tu vybírala šaty služky a Kevinův klobouk na bál. Byla jsem tak moc rozpačitá, plácla bych se do hlavy kdybych se viděla zpátky v minulosti. Každopádně, prošla jsem až k pultu a vyvolala Gurena s Kevinem.
"Zdravím, vzhledem k blížícím se týmovým bitvám by bylo možná věcné se trošičku připravit i vzhledově, nabrousit klepeta, pořádně načepířit peří..." Ušklíbla jsem se provokativně na oba a hlavu otočila k onému člověku za pultem.
"Poprosila bych tedy o cokoliv, co by tyhle dvě potvůrky dalo do kupy. Děkuji." Mrkla jsem a pak podrbala oba pokémony na hlavě. Mezitím jsem se posadila a čekala, co s nimi vlastně bude až přijdou. Nechávala jsem se překvapit.

21 [A] Enwy [A] Enwy | 12. října 2017 v 15:29 | Reagovat

[20]: Povrchně působící designerka si promnula ruce jako znamení výzvy a přikývla. "Sí, bez problémů, ukažte opeřence," zazubila se a už vedla Decidueye a Gliscora do salónu.
Při čekání ti další žena nabídla čaj nebo kávu. Po chvilce se ozvalo: "Né, jen mašličky ne!" a sem tam: "No opovažte se, néé!", nefalšovaný Kevinův hlas. Co se týče Gurena, po něm se slehla zem...
Po pár desítek minut vyšla Mavis ven a odfoukla z tváře pramen vlasů. "Voila! Jsou připraveni, madam," řekla a roztáhla ruce. Z místnosti nervózně vykoukl Decidueye jako první. Na hlavě měl růžovou mašličku a nově přeleštěné a navoskované peří. "Jak vypadám? Já jsem jí říkal, aby počkala, že nechci žádnou mašličku - i když tahle není vůbec špatná! - ale stejně si myslím, že není správné na lidi něco připínat, když to nechtějí," vyhrkl hned a popošel k tobě blíže.
Jako druhý se zjevil Guren. Zuby se mu zaleskly, asi ho donutila si je vybělit tou nejpálivější pastou na světě. Klepeta i ocas se mu leskly - nebylo divu, že použila hydratační lesknoucí se olej.
Celá péče stála 200 Yenů. Decidueye přibylo 4% štěstí, Gliscorovi 5%.

22 Moon Tae Lin Moon Tae Lin | 28. února 2018 v 19:30 | Reagovat

Vešla jsem s Lady po boku do salónku. V ruce jsem mnula svých poslední pár yenů.
  "Dneska si to ještě dovolit můžu, ale příště musíme šetřit. Dneska to máš ode mě za odměnu, ale musíme si najít nějakou práci nebo brigádu, jinak skončíme brzo namizině," podívala jsem se dolů na Lady. Až pak jsem se otočila k výstřední osobě s růžovými vlasy.
  "Dobrý den, mohla byste prosím udělat tady Fennekinovi manikúru?"
  Lady mě zatahal za sukni.
  "A když už jsme tady, tak... Eh..  kompletní skrášlení?"
  Lady kývl a zastřihal ušima.

23 [A] Enwy [A] Enwy | 3. března 2018 v 15:38 | Reagovat

[22]: Mavis si vzala Fennekin k sobě a tebe nechala u časopisů, kde ti další zaměstnankyně podala časopis a udělala kávu. Ze salónku se ozýval bzukot, pak chvilku jekot jako z psychiatrické léčebny a pak podivné, podezřelé ticho.
Když Fennekin vyšel, málem bys ho-... um, dobrá, poznala bys ho. Vlastně měl načechranou srst, perfektně upravenou a načesanou.
"Váš Fennekin mi nechtěl povědět pohlaví," pravila Mavix svým přízvukem. Lady přiběhl k tobě a mávl ocasem, na kterém byla připevněná modrá mašle. "Tak jsem mu dala trocha stylu z obojího," pokrčila rameny jednoduše.
"Jak se ti líbím?" zeptal se pokémon a zazubil se.
Celé péče stála 100 Yenů. Fennekinovi přibyly 4% lásky.

24 Moon Tae Lin Moon Tae Lin | 3. března 2018 v 17:25 | Reagovat

[23]: Roztáhla jsem rty v úsměvu. Měl by mě někdo vyfotit, jako důkaz, že se to opravdu stalo. Situace zapříčiněné povahou Lady, mě bavily čím dál víc.
  "Moc vám děkujeme," kývla jsem na Mavis a pak se otočila k Fennekinovi.
  "Jsem ohromena, Lady." A abych dala svým slovům důraz, udělala jsem hluboké pukrle se sklopeným zrakem a podrženou sukní v obou rukách.

25 [A] Enwy [A] Enwy | 4. března 2018 v 15:04 | Reagovat

[24]: Fennekin zamával ocasem, ozdobeným novou mašlí a pyšně se usmál.
Mavis jen kývla hlavou. "Není za co. Přijďte zas."

26 Rory Rory | 28. dubna 2018 v 19:11 | Reagovat

1/4  Posledná rozlúčka s Feebasom      
„Nieeee, Rory! To nemôžeš!“ triasla Lilith hlavou a dokonca sa jej podarilo vytlačiť aj slzičku. „Nevadí, že je škaredý, musíme si ho nechať!“ skákala okolo mňa a ja som ju len nezaujato sledovala. „Uvedomuješ si, že ho nevymieňam preto, že sa ho chcem zbaviť, ale preto, že on sa pomocou výmeny vyvinie? A Enwy, tá baba s tým Charizardom, ktorého tak obdivuješ,“ – „Neobdivujem!“ – „má tiež pokémona, ktorý sa vyvíja výmenou. A tak sme sa dohodli, že si navzájom pomôžeme a vymeníme si ich... a potom, keď si trochu zvyknú, ich vymeníme späť!“ Lilith sa zarazila. „Oh... ale musíme sa s ním poriadne rozlúčiť! Spraviť mu párty!“ zajasala nadšene. Ako tak rýchlo mení nálady?? „A musíme mu dať nejaký darček! Šup, šup, niečo musíme vymyslieť! Niečo fakt super! Ako rozlúčkovú párty! Rozlúčku s jeho starým telom! A potom spravíme ešte jednu, ako oslavu nového!“ zasmiala sa. Po chvíli lietania po meste vbehla do salóniku. „Toto je Feebasov ball, že? Pekný,“ pokyvkala Lilith hlavou a prezrela sa premier ball. Potom mi vytiahla peňaženku a zamierila k pultíku. „Prosím, pekne ho upravte, bude sa za chvíľu vyvíjať! Ak by ste mali nejaký party-look... máme v tíme Togepi, ktorá má takú kjut čapičku!“ navrhovala a položila ako pokéball tak peniaze na pult. „Aj keď, vlastne to je jedno. Len on si myslí, že je škaredý... tak ho spravte naozaj pekným! Ale pozor, je to Feebas. Potrebuje vodu. Ak ho vysušíte, spálim vám vlasy!“ vyhrážala sa so serióznym výrazom v tvári a ja som len pomaly cúvala a snažila sa tváriť , že ju nepoznám. Z prehry na tímových sa dostala celkom rýchlo.
  //Tak prosím trochu... skrášliť Feebasa ^-^

27 [A] Enwy [A] Enwy | 1. května 2018 v 9:02 | Reagovat

[26]: Mavis se na tvorečka podívala a přikývla. "Tak tenhle bude výzva," řekla s přízvukem a vzala ho pod paži. "Počkejte tady, hned se s ním vrátím," řekla a vzadu v salónu se ozval zvuk šplouchnutí.
Trvalo to neobvykle dlouho, většinou to ale trvá, když ženy příliš mluví. Ze salónu se však neozývalo téměř nic, jen sem tam nějaké šplouchy. Zaměstnankyně ti nabídla čaj či kávu, podle toho, co by sis přála.
Když se Mavis s Feebasem vrátila, pokémon vypadal... novější. Měl šupiny nablýštěné čímsi, co vypadalo jako olej nebo hydratační krém. Kdyby ho upustil někdo na zem, mohl by se díky krému rovnou klouzat jako po vodě. Kromě toho měl na sobě rtěnku, aby vynikly jeho rty, a růžovou mašli, kterou měl na sobě, takže vypadal jako dáreček.
"Bude to 100 Yenů, prosím," poprosila Mavis a předala ti Feebase zpět.

28 Rory Rory | 13. července 2018 v 14:05 | Reagovat

"Rory, Rory, pozriii! Aha aké roztomilé kostýmčeky!" začala nadšene výskať Lilith a doslova ma odtiahla do salóniku v momente, ako ho zbadala. "Woooha, tých tu je! Pozri, pozri, toto  je Eevee kostýmček! Ale je nejaký zvláštny... Roryy? Čo to je?"
Kým Lilith obdivovala kostýmy, ja som čítala brožúrky, ktoré boli pri vchode. "No... bude nejaký festival, a toto je špeciálne oblečenie, ktoré sa naň nosí. Tradičné, myslím..." pokrčila som obočie. "Grand Iruka Plaza sa rekonštruuje? Nehovorte, že kvôli tej udalosti na bále!" rozosmiala sa Lilith, keď mi nakukla cez plece. "Ooh, festival? Rory, Rory, poďme taaaam!" začala nadšene nadskakovať, ako hyperaktívne dieťa. "Možno tam bude Calas!" zasnívala sa vzápätí a začala na mňa sprisahanecky mrkať. "Liliiiith!"
Lilith niečo napadlo, zjavne niečo geniálne, pretože odtiahla predavačku na kraj a začala s ňou o niečom debatovať. Nakoniec ma asistentky zatiahli dozadu a začali ma ma merať a prirovnáva látky.. Nakoniec, keď ma vrátili k Lilith, tá sedela na zemi s prehnane spokojným výrazom. "Rozhodla som sa stať sa Jirachim!" zahlásila odrazu a ja som sa rozkuckala. "Čo prosím?" - "No Jirachim! Veď vieš, legendárny pokémonm, plní priania.." potriasla hlavou. "Viem kto je Jirachi, ale ako sa ním prosím ťa chceš stať?" Lilith sa postavila. "Určite ináč, ako ty Zoruou. Splním ti prianie, keďže chceš byť Zorua, a ja tak budem Jirachi, lebo legenda som," natiahla egoisticky, "a splním ti prianie! Budem tak čiastočne Jirachi, super, nie?" zazubila sa. Len som na ňu nechápavo mrkala a ona pokračovala. "Takže, okrem tých pár základných vzorov môžu dorobiť aj iné, za menší príplatok, samozrejme. Takže... dohodla som sa s nimi, že ti spravia to zvláštne oblečeníčko v Zorua verzii!"
___________________________
tááákže prosím 1x yukatu na mieru so vzorom Zorua ^^

29 Slaanesh Slaanesh | 13. července 2018 v 15:01 | Reagovat

"Dobrý den, chtěl bych si objednat oblečení na festival. Ve stylu,...no řekněme Giratiny."

30 [A] Enwy [A] Enwy | 13. července 2018 v 15:19 | Reagovat

[28]: Krejčí příkývla. "Bude to chvilku trvat, na míru vždycky trvají dlouho. Až bude oblek hotov, pošleme vám ho poštou. Zatím si vezmeme peníze," řekla a převzala si od tebe 2700 Yenů.
Za pár dní ti skutečně balíček došel do střediska. Nyní vlastníš yukatu Zorua!

31 Drobeček Drobeček | 13. července 2018 v 15:29 | Reagovat

//Odehrává se po odchodu z Věže.

"Ha, budeš nosit sukni!" smál se Torterra. Zrovna se totiž dověděl důvod návštěvy salónku - nákup kimona.
"Lituju, že jsem tě sem vzal," plácl jsem se do čela, když želvák drknul do dalšího věšáku. "Kimono není sukně... teda, snad. Je to nějaký spešl kus látky, který se přes člověka tak nějak přehodí, myslím. A jsou k tomu kalhoty, takže žádná sukně se nekoná."
"Hele, mají tu kimona na zakázku!" zvolal želvák, patrně ignorující můj kratičký proslov. "Za menší příplatek si můžeš objednat kimono nebo... yukoko-yukaku? Yukoku? No, prostě si to můžeš objednat s nějakým vlastním vzorem pokémona!"
"No jo," zamžoural jsem na ceduli, kde se psaly pokyny k objednávce. "Fíha, že se to ale prodraží... No, ale za ten unikátní vzhled to stojí, co? Ale který vzor si vybrat...?"
"Torterru, samozřejmě!" zavýskal želvák.
"Meh, řekl jsem unikátní," vyplázl jsem na Maxe jazyk. "Hmm... No, zkusím se poradit s dexem."
"Cože? S dexem?" předstíral Torterra uražení. "A se svým jediným kamarádem, to jako se mnou, se poradit nechceš?"
"Nope," zakroutil jsem hlavou a vytáhl z kapsy pokedex. Chvíli jsem na něm něco mačkal, pak jsem želvákovi ukázal náhodně vylosovaného pokémona.
"Riolu," přečetl Torterra nahlas. "Ale toho v týmu nemáš! To je ostuda, nebýt převlíknutý za pokémona, kterého máš v týmu!"
"Právě naopak," odporoval jsem. "Riolu je originální nápad. Akorát... hm, možná ne moc pestrý. Zkusím vylosovat jiného..."
Po několika dalších pokusech mi padl Chimecho. "Vida, tohle je celkem dobrý. Jednoduchý vzor, takže se bude i snadno šít, nebudou si moci vymyslet nějaké nesmyslné přirážky na ceně!"
"A-ale... Tenhle náhodný pokemon? Proč ne torterra?" vzlykal želvák.
"To bys na festivalu nebyl unikát," zazubil jsem se na něj a vydal se k pokladně.

//Kupuji kimono se speciálním vzorem - Chimecho.

32 [A] Enwy [A] Enwy | 13. července 2018 v 16:25 | Reagovat

[29]: Žena přikývla a přijala tvou objednávku. "Zajímavé. Jistě objednávku dodáme. Na počkání to rozhodně ale nebude. Prosím, zapište sem váše nejbližší středisko, tam zboží dodáme," usmála se žena a vzala si od tebe peníze předem.
Za pár dní ti kimono došlo. Nyní vlastníš kimono se vzorem Giratiny!

33 [A] Enwy [A] Enwy | 13. července 2018 v 17:25 | Reagovat

[31]: Krejčí si vzala tvou objednávku a přikývla. "Velmi dobrý výběr. Zboží dodáme, jakmile bude hotové - oděv na míru bohužel není jen tak na počkání." Vzala si od tebe peníze.
O pár dní později ti oděv dorazil do nejbližšího pokémonního střediska. Nyní vlastníš kimono se vzorem Chimecho!

34 Kami Kamai Kami Kamai | 14. července 2018 v 23:41 | Reagovat

Jak jsem tak procházela městem, tak jsem si všimla, že se bude konat nějaká zajímavá akce a tak jsem se rozhoda, že se jí zúčastním, ale zjistila jsem taky, že na tuto akci budu potřebovat nějaké slavnostní oblečení a to Yukatu.
Procházela jsem městem a přemýšlela jsem, kde by se něco takového dalo sehnat, když jsem si najednou všimla salónku, ve kterém byly Yukaty vystavené, tak jsem bez zaváhání vešla dovnitř. Chvíli jsem se rozhlížela po kouscích, které tam měli vystavené, ale nic z toho se mi nelíbilo. 'Ach jo, mám takový pocit, že si tady nic nevyberu a nebudu se moct účastnit té akce,' *povzdechnu si,
Po chvíli přemýšlení se rozejdu za ženou, která stála u pultu. „Dobrý den, já bych chtěla Yukatu s nějakým vlastním vzorem pokémona,“ řeknu ženě a pak čekám, co mi na to řekne. Když mi řekla, že vyrábějí i na zakátku, tak jsem se pousmála. „Já bych prosila o Yukatu se vzorem Dratini, děkuju,“ řeknu ženě. Následně dořeším ostatní věci, které jsou k tomuto třeba, než se zase vydám do ulic.

35 Enwy Enwy | 15. července 2018 v 15:52 | Reagovat

Poklidný den, šla jsem po ulici a najednou - plác! Vítr mi do obličeje přivál plakát, jako kdyby to byl osud. Odlepila jsem si předmět z tváře a podívala se, co mi to překáží ve výhledu.
A uvědomila jsem si, že už nemám moc času.
Né, neumírám, ani nic podobného. Jen jsem musela chytit to nejlepší oblečení. Ve městě jsem znala jen jeden salón a zdálo se, že už tam někdo přiběhl přede mnou. Rychle jsem přeběhla přes ulici, div mě nesrazilo vozidlo a skočila rovnou k pultu.

"Dobrý den, máte velikost S?" zeptala jsem se po chvilce prohlížení. Naštěstí měli a tak mě zavedli k onomu oděvu. Sraženě v duši jsem si ale rozmyslela, že si radši vezmu jeden na míru.
"Prosím jeden s..." Chvilku pauza na rozmyšlení. "Jednu yukatu s Pikachu vzory," usmála jsem se. "Prosím velikost S, v hrudní části XS. Děkuji!"

36 [A] Enwy [A] Enwy | 15. července 2018 v 18:06 | Reagovat

[34]: Slečna přikývla. "Dobře, zapisuji si. Ještě si vás změřím, počkejte chvilku." Poté, co to udělala, sepsala si adresu tvého nejbližšího pokémonního střediska. Vzala si od tebe pak 2700 Yenů.
Za pár dní ti yukata byla přivezena.

[35]: "Dobrá," řekla prodavačka a vzala si od tebe peníze. Napsala si pak tvou adresu.
Za pár dní ti yukata byla přivezena v balíku.

37 Amelie Amelie | 15. července 2018 v 18:23 | Reagovat

// Um, vyzerá to, že yeny za splnenie úlohy v Club Crow mi ešte neboli pridané do profilu ^^ Po pridaní by yenov mojom profile malo byť 615, po kúpe yukaty ich teda bude 115

Z klubu, kde si Amelie zarobila krásnych 400 yenov, sa ihneď vydala do salóniku, kde ich plánovala utratiť za yukatu. V salóne si najprv prezrela všetky obleky pre koordinátorov a koordinátorky. Niektoré sa jej zdali krásne... Iné príliš odvážne. To už sa dostala k yukatám a prezrela si ich po jednej všetky.
Ako si všimla, yukaty boli v Pokémoních motívoch, konkrétne v motívoch Eevee evolúcií. Rozhodla sa zvoliť jemnejšiu farbu, napríklad bielu, modrú, či svetlo fialovú. Chvíľku sa rozhodovala medzi Espeoním vzorom a Sylveoním vzorom, napokon sa však rozhodla pre Esponiu yukatu.
"Prosím vás," zavolala na predavačku za pultom, "smiem si kúpiť túto yukatu? Tú so vzorom Espeona?" spýtala sa a pridala malý úsmev.

38 River Hope River Hope | 15. července 2018 v 18:50 | Reagovat

Dívka zamířila na doporučení do salónku, hned jakmile se dozvěděla o letním festivalu, který se každoročně konal v regionu Iruka. Vhodný oděv byl třeba.
Všimla si, že salónek tvoří i tradiční yukaty na míru, avšak s momentálními financemi si to nemohla dovolit. Lehce si povzdechla.
Naštěstí, po vyzkoušení všech oděvů jí padl právě ten zelený. Přešla s ním k prodejnímu pultu a usmála se na prodávající.
“Ráda bych si vzala tento zelený, se vzorem lístku,” požádala mile a peníze předala v hotovosti.

39 [A] Enwy [A] Enwy | 15. července 2018 v 20:21 | Reagovat

[37]: //Bylo ti to dodatečně přidáno, omlouvám se.
"Samozřejmě," usmála se prodavačka. "Zabalím vám ho, ať zůstane čistý. Bude to 500 Yenů," řekla s úsměvem nazpátek. Vzala si peníze a oblek ti dala do ruky rovnou.

[38]: "Jistě. Bude to 500 Yenů," řekla prodavačka a vzala si peníze. Podala ti účtenku, zabalila oblečení a usmála se. "Ať se festival líbí," řekla.

40 Oumi Oumi | 28. července 2018 v 19:36 | Reagovat

Jakmile jsem na lampě uviděla letáček s upoutávkou na letní festival, rozběhla jsem se k salónku. Musím se přeci vystrojit! Rozrazila jsem dveře a připlácla na pult bankovku. "Jednu umbreoní yukatu, prosím!" Řekla jsem bez dechu. Bude mi ladit k vlasům!

41 [A] Enwy [A] Enwy | 29. července 2018 v 9:20 | Reagovat

[40]: Prodavačka přikývla. "Jste si jistá, že je to vaše velikost? Nepotřebujete si to vyzkoušet v kabince?" zeptala se starostlivě, ale když uznala, že se skutečně hodí, přikývla a vzala si peníze. "Užijte si festival," popřála.

42 Lynnon Lynnon | 22. září 2018 v 23:51 | Reagovat

Soutěže se mi blížily a já potřeboval vyparádit. Přišel jsem do salónku, prohlédl si zboží a hned bylo jasné, co mi padlo do očí.
“Rád bych jeden králičí oblek,” požádal jsem a identifikoval sebe jako koordinátora, abych si předmět mohl koupit.

43 [A] Enwy [A] Enwy | 25. září 2018 v 8:35 | Reagovat

[42]:  Prodavačka si ověřila tvůj pas a vydala ti oblek. Nyní vlastníš králičí oblek. Také si vzala 400 Yenů.

44 Lynnon Lynnon | 5. června 2019 v 16:33 | Reagovat

Vydělal jsem si navíc z brigády pár Yenů a přemýšlel jsem, že vezmu Lilligant do salónku. Orihime si zasloužila nějaké zženštilejší zacházení. Kdybych vyrůstal s bandou chlapů a byl něžná květinka, asi bych si musel taky nějak poradit.
Vešel jsem dovnitř a počkal na stylistu. Když Mavis dorazila a mohla se mi věnovat, uklonil jsem se. “Jsem Lynnon, koordinátor. Rád bych věnoval do vaší péče mou Lilligant, Orihime. K tomu, pokud by bylo možné, i Litten,” požádal jsem exoticky vypadající slečnu.
Littena jsem přivolal hned potom. Pohladil jsem ho po hlavě a zamával zatím Lilligant, která už odcházela s módní ikonou Mavis.
“Necháme tě zkrášlit,” zazubil jsem se. Podíval jsem se na zbytek zaměstnance.
“Mohla byste udělat i něco se mnou? Prosím...”

(https://elwiki.net/wiki/images/1/1d/Portrait_-_Catastrophe_%28Abysser%29.png Hodila bys mi tohle na nějaké modré pozadí, podobné tomu, co mám na profilovém obrázku teď, a pak obměnila? Díkec =D)

45 [A] Enwy [A] Enwy | 5. června 2019 v 19:39 | Reagovat

[44]: //Profilový obrázek změněn.

Mavis Lilligant přijala a zavedla ji do své části, které nebyly již pro tvé oči. Litten zatím počkal u Anthónia, který ho vášnivě hladil a hrál si s jeho kožichem.
"Samozřejmě něco uděláme i s vámi, pokud budete chtít," řekla další slečna. Bílé platinové vlasy pak padaly na zem ve velkém, až brzy zaplavily celou zem pod tvou židlí.
Pokémonům to trvalo o pár minut delší dobu. Lilligant již vyšla. Měla nově vyleštěné lístky a snad i navoskované, jelikož se leskly na denním světle jako smaragdy. Litten přišel čerstvě umytý, se zářivým kožichem a upravenýma drápkama.
"Protože jste koordinátor, tato služba je jednou týdně zdarma. Nic si proto od vás nebereme," řekla Mavis se silným přízvukem.
Lilligant - 3% lásky
Litten - 4% lásky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obrázky pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Sprites - Serebii
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz

Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

"Až všechny kousky skládanky zapadnou do jednoho..."