Oumi's Typhlosion

11. května 2017 v 13:07 | Enwy
Výsledek obrázku pro typhlosion
Typhlosion - "Armandi"
Pohlaví: Samec
Typ:
Level: 44
Růst: Středně pomalu
Získání: Starter
Sehranost s trenérem: 100% / Zkušenosti v zápasech: 13%
Štěstí: 6% / Láska s trenérovi: 30%
Povaha:
Armandi je takový malý uplakánek. Přímo se na něj lepí potíže, proto je nutné na něj neustále dávat pozor. Je trochu nešikovný a občas bývá pěkně paličatý, hlavně když se mu do něčeho doopravdy nechce. Nemá rád zápasy, protože ho bolí, když ho někdo zasáhne útokem a skoro vždycky se přitom rozbrečí.
Po vývinu se Army trochu zpevnil, jak psychicky, tak i fyzicky. Tréninkům se již nebrání a své trenérce věří, nebojí se jí. Část povahy mu však zůstala stejná a nyní, i když už není taková měkotka jako dříve, stále je nešikovný a sem tam slzičku ještě uroní...

Vývin některé pokémony mění pomalu, avšak v případě Armyho byla finální evoluce rapidní změna. Typhlosion se už nebojí a rozhodně neroní slzičky jen tak z náhodných okolností. Nyní, když už Army roní slzy, roní je i někdo v jeho blízkosti. Nebojí se projevit svou dominanci a díky své velikosti 1,7 metrů už dokonce budí hrůzu, když řve. Díky trenérčiné lásce a péči je dost mohutný a pevný na to, aby ji unesl na krátkou vzdálenost.
Útoky:
- Smokescreen
- Ember
- Flamethrower
Další vývin:
Aktivní Plyšák Cyndaquil (Obchod strýčka Lennyho)
Aktivní Čaj staré mladé babičky (Kavárna&Čajovna Anteiku) - Zmenší šanci na onemocnění o 20%.
Aktivní Limonáda (Kavárna&Čajovna Anteiku) - Zmenší šanci na onemocnění o 10%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Oumi Oumi | 11. května 2017 v 15:39 | Reagovat

Nedočkavě jsem utíkala do kopce. Mohla bych klidně běžet i se zavřenýma očima, vždyť jsem po téhle stezce běžela už tolikrát! Každý rok od doby, co mi bylo kolik, šest? Možná i méně, prostě od doby, kdy mi mamka prozradila, že jednou budu mít svého vlastního pokémona. A konečně můj čas nadešel! Za ty roky už jsem navíc měla i vytipované, kdy u profesora už nikdo není a tím pádem nebudu muset čekat, až se na mě dostane řada, mwehehe. Taky už mi začínal chybět otrávený výraz profesora, který mi neustále opakoval, že nejsem dost stará. Pf. Byla jsem sice mladá, ale zvládla bych to! No, teď nebude mít na výběr, musí mi jednoho svěřit. Už jsem byla nahoře a stala před oným osudným místem a chvěla se vzrušením. Vstoupila jsem do laboratoře a zamávala profesoru Elmovi stojícímu u stolku s pokebally. "Konečně!" Vyhrkla jsem nadšeně a doběhla k němu. "Ano ano, Oumi. Prosím, vyber si." Povzdechl si, skoro to vypadalo, že se mě chce zbavit. Já teď ale řešila spíše to, že jsem si nemohla jen tak vybrat jednoho z nich! Ani jsem se do pokeballů nepodívala, nemohla jsme jim dát naději a pak si je nevybrat! "Víte... nemohla bych si vzít všechy?" Udělala jsem svá nejlepší psí očka. "Že ty si nemůžeš vybrat?" Řekl profesor a usmál se na mě. Přikývla jsem. "No, osobně bych ti zřejmě doporučil tady Cyndaquila. Je to ohnivý typ, ti jsou většinou akční a mají rádi dobrodružství, takže něco pro tebe." Rozzářily se mi oči. "Mockrát děkuji!" Popadla jsem pokeball a utíkala ven. Hned co se za mnou zavřely dveře, vypustila jsem svého svěřence z pokéballu. Byl to krásný pokemon, přímo úžasný! Vesele jsem zavískala a dřepla si, abych se nad ním tak netyčila, nechtěla jsem ho vyděsit. "Ahoj maličký! Já jsem Oumi, tvá nová... No... opatrovnice." Usmála jsem se. "A ty jsi můj úplně první pokemon! A jsi úžasný, určitě si skvěle sedneme, budu se o tebe starat a budeme skvělí kamarádi!" Plánovala jsem nadšeně, až mi došel dech. "Teda... pokud chceš?" Zeptala jsem se s něžným úsměvem a zadívala se na to úžasné stvoření přede mnou.

2 [A] Drobeček [A] Drobeček | 11. května 2017 v 16:50 | Reagovat

[1]: Cyndaquil se na tebe pozorně zadíval, pak chvilku vstřebával vše, co jsi na něj vychrlila. "Ahoj, já jsem Cyndaquil," usmál se na tebe. "Taky chci, aby jsme byli kamarádi! Půjdeme si hrát!" zajásal a začal kolem tebe nadšeně pobíhat. Po chvilce zakopl, rozmázl se na zemi a začal plakat.

3 Oumi Oumi | 11. května 2017 v 17:10 | Reagovat

[2]: Šťastně jsem se usmála, když odsouhlasil mé plány do budoucna. Je to dobrý začátek, pomyslela jsem si spokojeně. Určitě bych si ho vybrala i bez pomoci profesora. Nemohla jsem si pomoct, když začal pobíhat okolo, byl tak roztomilý, že jsem se nezmohla na nic jiného než na jeho sledování. Netrvalo ovšem dlouho a můj svěřenec ležel na zemi v slzách. Vyplašeně jsem k němu přiskočila a vzala ho do náruče. Pozdě mi došlo, že by se mu to nemuselo líbit, když jsem pro něj stále ještě cizí, ale k čertu s tím - můj Cyndaquil mohl být zraněný! "Jsi v pořádku? Co se stalo?!" Hladila jsem ho jemně po hlavičce. "No no, bude to v pořádku, jsem tady." Konejšila jsem ho, sice ne úplně profesionálně, ale hej, jsem v tomhle úplný nováček!

4 [A] Drobeček [A] Drobeček | 11. května 2017 v 17:17 | Reagovat

[3]: Cyndaquil ještě chvilku brečel, ale když jsi ho začala hladit, uklidnil se a za pár okamžiků ti usnul v náručí.

5 Oumi Oumi | 11. května 2017 v 17:35 | Reagovat

[4]: Cítila jsem, jak třes jeho malého tělíčka postupně slábl. Nejdříve jsem zpanikařila, bojíc se, že se nějakým zázrakem zranil fatálně, ale naštěstí jen usnul. Usmála jsem se na něj a zvedla se ze země. Přemýšlela jsem, co dál. Možná by bylo dobré nechat ho zkontrolovat u sestry Joy, sice to nevypadalo nijak vážně, ale tak pro jistotu... Dala jsem se na cestu, opatrná abych náhodou Cyndaquila nevzbudila.

6 [A] Drobeček [A] Drobeček | 11. května 2017 v 17:40 | Reagovat

[5]: I když jsi byla optarná, Cyndaquila jsi vzbudila a ten se roplakal, protože měl zrovna krásný sen o tom, jak vyhrál cenu nejlepšího pokemona roku 2017.

7 Oumi Oumi | 11. května 2017 v 18:13 | Reagovat

[6]: Cesta šla dobře, aspoň do té doby, než jsem opět uslyšela vzlykaní. Opět jsem začala mírně panikařit. "Copak se děje? Bolí tě něco?" Zeptala jsem se starostlivě, aniž bych to vnímala, přidala jsem do kroku. "Neboj, jdeme do pokémoního centra, tam to spraví." Snažila jsem se ho uklidnit.

8 [A] Drobeček [A] Drobeček | 11. května 2017 v 18:27 | Reagovat

[7]: Cyndaquil se opět uklidnil a zvědavě si prohlížel tvůj obličej. "Jsi ošklivá!" zažertoval a začal se smát na celé kolo.

9 Oumi Oumi | 11. května 2017 v 20:36 | Reagovat

Jen jsem si pohrdavě odfrkla na jeho poznámku. "Tak si běž najít někoho jiného." Nebýt toho, že jsem ho držela v náručí, měla bych ruce zkřížené na hrudi. Nemohla jsem se ovšem zlobit dlouho, vždyť byl tak roztomilý a hlavně můj! A já o něm ještě nic nevěděla! "Co vlastně rád děláš?" Zeptala jsem se ho a usmála se.

10 [A] Drobeček [A] Drobeček | 11. května 2017 v 21:03 | Reagovat

[9]: "Rád spím..." zívl Cyndaquil a opět usnul.

11 Oumi Oumi | 13. května 2017 v 13:23 | Reagovat

[10]: Povzdechla jsem si a pohladila po hlavičce. Co to profesor říkal o ohnivých typech? Aspoň mám vlastního pokémona. Pomyslela jsem si spokojeně a jemně si přitáhla Cyndaquila blíže k sobě. Nechtělo se mi ho budit, aspoň zatím ne. Místo toho jsem odbočila na cestu k tréninkovému poli. Je na čase zjistit, co v mém drahouškovi je!

12 Oumi Oumi | 13. května 2017 v 15:53 | Reagovat

Odešli jsme z obchodu a usadili se na lavičce poblíž parku. Cyndaquil se i se svou hračkou usadil přesně uprostřed - naštěstí, takhle snad nespadne. Sundala jsem si batoh z ramen a vytáhla z něj rýžové koláčky od mámy, které mi před odchodem dala, abych hned nevyhladověla. Pf, já se o sebe zvládnu postarat. Pomyslela jsem si hrdě a posadila se vedle svého pokémona. "Dáš si taky? Musíš mít po tréninku hlad." Nabídla jsem mu jeden koláček.

13 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. května 2017 v 16:02 | Reagovat

[12]: Cyndaquil koláček nadšeně přijal a začal se ním cpát. Zaskočilo mu, začal se dusit a poblinkal tě. Pak se rozplakal.

14 Oumi Oumi | 13. května 2017 v 16:18 | Reagovat

S vyjeknutím jsem vyskočila, zaskočená událostmi poslední minuty. Chvilku jsem tam stála a přemýšlela, jestli mám nejdříve řešit špinavé šaty nebo plakajícího Cyndaquila. Rozhodla jsem se pro druhou možnost. "No tak, no tak, nic se nestalo - vážně!" Usmívala jsem se hystericky, zatímco jsem ho hladila po zádech. Proč jsem si nepořídila dítě, byla bych připravena na tuhle situaci! "Hele, já vím, že je to nepříjemné, ale neboj se, vyřešíme to." Vzala jsem si z batohu kapesníčky a utřela svému drahouškovi tlamičku, pak jsem odběhla kousek dále k malé fontánce na pití a použila další kapesník na utření svých šatů. Zřejmě tam zůstane nějaká skvrna, ale to později třeba vyperu v nějaké řece. Rychle jsem se vrátila k Cyndaquilovi. "Vidíš, všechno je zase dobrý." Usmála jsem se na něj a položila si ho na klín, drbajíc ho na zádech. "Co bys vlastně řekl nějakému jménu, abych ti nemusela říkat Cyndaquil - je to trochu neosobní nemyslíš?" Napadlo mě téma ke konverzaci, aby nemyslel na tu trapnou scénu.

15 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. května 2017 v 16:23 | Reagovat

[14]: Cyndaquil pomalu doplakal a pak kývl hlavou. "J-jméno? A jaké?"

16 Oumi Oumi | 13. května 2017 v 16:32 | Reagovat

Chvilku jsem se zamyslela, měla jsem spoustu nápadů, ale které jméno by bylo vhodné a hlavně - líbilo by se mu? "Co třeba Armandi? Podle mě to zní mužně." Usmála jsem se a zatnula biceps na ruce, vlastně minibiceps, ale co. "Co myslíš ty?" Poškrabkala jsem ho na hlavičce.

17 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. května 2017 v 16:44 | Reagovat

[16]: "Nevím proč, ale to jméno mi připomíná něco s pavouky..." otřášl se Cyndaquil. "Ale pavouci jsou drsný!" zajásal a přijal své nové jméno.

18 Oumi Oumi | 13. května 2017 v 16:52 | Reagovat

[17]: "Takže dohodnuto!" Usmála jsme se na něj. Byla jsem ráda, že už mu nemusím říkat jen cyndaquil jako by nebyl ničím výjimečný - a že byl! Byl to můj startér! A já byla odhodlaná být mu dobrou opatrovnicí a kamarádkou. "Co bys chtěl dělat teď, Army?" V duchu jsem poskočila radostí, že mu můžu dát přezdívku. "Mohli bychom si hrát, nebo jít na průzkum města... vyber si." Pokrčila jsem rameny.

19 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. května 2017 v 16:58 | Reagovat

[18]: "Průzkum města..." řekl Armandi zasněně a tušil, že při tom se prospí víc, než kdyby si musel hrát.

20 Oumi Oumi | 13. května 2017 v 17:07 | Reagovat

[19]: "Dobře, ale budeš při tom chodit po svých, lenoušku." Vyplázla jsem na něj jazyk a vzala místo toho do náručí jeho hračku. "Budu ti ale nosit tady Juniora, vidíš jak jsem na tebe hodná. Tak jdeme!" Zasmála jsem se a vykročila cestou hlouběji do parku.

21 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. května 2017 v 17:14 | Reagovat

[20]: Cyndaquil si něco pro sebe zabručel, ale následoval tě. Občas klopýtl, ale hned se zase sebral a šel za tebou, protože nechtěl vypadat jako slaboch.

22 Oumi Oumi | 13. května 2017 v 17:36 | Reagovat

[21]: Šla jsem hned po boku svého startera a kontrolovala, jak se mu daří. Doufala jsem, že tréninkem třeba přestane být tak nešikovný, uvidíme no. "Vidíš není to tak hrozné." Usmála jsem se na něj a porozhlédla se kolem. Ani jsem si nevšimla, že jsme vyšli z parku. Teď kolem nás byla spousta obchodů, některé z nich by možná stály za návštěvu. "Chtěl by ses někam podívat? Třeba do čajovny?" Zeptala jsem se a kývla směrem k čajovně a kavárně po naší pravici.

23 [A] Drobeček [A] Drobeček | 13. května 2017 v 18:06 | Reagovat

[22]: "Čajovna!" zajásal Cyndaquil a opět se do něj vkradla myšlenka na spaní. V čajovnách je klid a mír, tam by se mu dobře spalo..

24 Oumi Oumi | 13. května 2017 v 18:25 | Reagovat

[23]: "Tak pojďme," zasmála jsem se jeho roztomilému nadšení a vyrazila vpřed. Snad by tam nějakým zázrakem mohli mít i něco na praní prádla.

25 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 7:39 | Reagovat

Noc jsme přečkali ve spacáku v lese poblíž města. Probraly nás až paprsky slunce, které si našly cestu skrz koruny stromů. Army ještě spal, tak jsem ho hned nebudila a místo toho se začala upravovat a vybalila snídani. Když bylo vše hotovo, stačilo jen sbalit spacák. "Army~, vstávej." Šeptala jsem a hladilo po zádech.

26 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 7:50 | Reagovat

[25]: Cyndaquil otevřel očka a když viděl, kdo ho budí, usmál se a znovu začal usínat. "Ještě dva dny..." zamumlal ospale.

27 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 8:37 | Reagovat

[26]: "No tak..." Povzdechla jsem si a vytáhla toho ospalce ze spacáku  ne-tak-úplně-násilím. Položila jsem ho na batoh, aby z chladné země neprochladl, a spacák sbalila. "Snídani asi vynecháš, že?" Zeptala jsem se pro jistotu, zatímco jsem sama už žvýkala ranní dávku koláčků.

28 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 8:58 | Reagovat

[27]: Při slově 'snídani' sebou Cyndaquil trhl. Na jeho poměry už dlouho nic nejedl. Rychle vyskočil a začal se rozhlížet, kde by co dostal k jídlu.

29 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 10:01 | Reagovat

[28]: "Tu máš," podala jsem mu jeden koláček, "a dej pozor, nemusíš s tím jídlem vůbec spěchat." Upozornila jsem ho milým tónem. Nechtěla jsem, aby se opakovala včerejší situace...

30 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 10:12 | Reagovat

[29]: Cyndaquil začal opatrně jíst a šťastně se u toho tvářil. Když koláček snědl, roztomile se na tebe zadíval. "Další?" řekl podlézavým tónem.

31 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 10:58 | Reagovat

[30]: Byla jsem šťastná, že mu chutnalo, takže jsem mu hned podala další. "Dobrou chuť," popřála jsem mu. Snad to opět zvládne bez nehod.

32 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 11:10 | Reagovat

[31]: Cyndaquil do sebe nadšeně nacpal koláček a natáhl packu pro další.

33 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 11:12 | Reagovat

[32]: "Teda páni, ty máš asi opravdu hlad, co?" Podala jsem mu další a zpozorovala, že se nám tenčí zásoby. No co, určitě něco zvládnu ukuchtit, nemůže to být tak těžké. "Jen pozor, ať se nepřejíš, jo?" Šťouchla jsem do něj přátelsky.

34 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 12:02 | Reagovat

[33]: Když do sebe Army nacpal třetí muffinek, ozvalo se jeho bříško. "Au, to bolí..." zamumlal a rozplakal se.

35 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 12:31 | Reagovat

[34]: "No vidíš, co jsem ti říkala." Usmála jsem se na něj konejšivě a vzala ho do náruče a přitáhla batoh. "Chvíli si odpočineme, ať ti vytráví a půjdeme dělat něco akčního, jo?" Navrhla jsem a pohoupala ho na rukách. Vytáhla jsem kartáč, který mi dala mamka a začala ho jím česat. "Budeš takový fešák!" Zasmála jsem se.

36 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 12:53 | Reagovat

[35]: Cyndaquil se nechal česat. "Akčního? Čajovna byla akční, žejo? Půjdem tam znova!" řekl s nadějí v hlase.

37 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 12:55 | Reagovat

[36]: Byl tak roztomilý, když měl línou náladu. "Určitě, ale nejdříve si dáme trénink, ano? A pak klidně můžeme lenošit v čajovně celý den." Dokončila jsem česání a pohladila ho po hlaďoučké srsti.

38 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 13:10 | Reagovat

[37]: "Ok..." zabručel Cyndaquil.

39 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 13:16 | Reagovat

[38]: Vesele jsem se na něj usmála. "Super, tak jdeme." Trochu jsem mu čerstvě učesanou srst rozcuchala a hodila si na záda batoh. "Za odměnu tě ponesu." A už jsem ho s úsměvem vzala do rukou a mířila si to k tréninkovišti.

40 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 17:30 | Reagovat

Povolala jsem Armyho z pokéballu, byl očividně vyšťavený. "Ahoj šampione," usmála jsem se na něj. "Vedl sis skvěle, klobouk dolů." Objala jsem ho a ustaraně se na něj podívala. "Jak se cítíš?"

41 [A] Drobeček [A] Drobeček | 14. května 2017 v 17:57 | Reagovat

[40]: "Cítím se, jako bych měl něco na čele..." řekl nervózně a zašilhal si na nos.

42 Oumi Oumi | 14. května 2017 v 18:38 | Reagovat

[41]: Poškrábala jsem ho na hlavičce. "To je jen další roztomilost!" Zašišlala jsem na něj a usmála se. "Musíš být unavený, nechám tě odpočívat v pokeballu, ano? Dobrou noc." Popřála jsem mu a povolala ho dovnitř.

43 Enwy Enwy | E-mail | Web | 20. května 2017 v 21:14 | Reagovat

Malý pokémon po tréninku začal intenzivně zářit bílou barvou. Postupně se zvětšil a jeho tělo se víceméně prodloužilo. Nyní už mu nehořely jen záda, ale i hlava, což připomínalo pankáč. Když záře ustala, již před tebou nestál uplakaný Cyndaquil, jakého jsi znala, ale Quilava.

44 Oumi Oumi | 20. května 2017 v 21:22 | Reagovat

[43]: Fascinovaně jsem sledovala záři obklopující Armyho. Na moment jsem zpanikařila strachem, jestli se mu neděje něco špatného, ale potom ustoupila a přede mnou už nestál cyndaquil, ale quilava. "Army? Army! Ty ses vyvinul!" Skákala jsem radostí a pak ho popadla a pevně objala. "Jak se cítíš? Tohle musíme oslavit!" Smála jsem se vesele a už ho táhla na jedno speciální místo.

45 [A] Drobeček [A] Drobeček | 20. května 2017 v 22:55 | Reagovat

[44]: Quilava už chtěl říct, že se cítí ospale, ale když jsi ho tak energicky začala někam táhnout, rozhodl se, že ještě chvíli vydrží. "A po oslavě se pořádně vyspím!" slíbil si Quilava nahlas.

46 Oumi Oumi | 21. května 2017 v 10:59 | Reagovat

"Tak , vstávat." Šťouchala jsem jemně do spícího pokémona. "Musíme si vážně promluvit, no tak!" Změnila jsem taktiku a začala ho drbat na hlavě. Měla jsem na něj tolik otázek ohledně jeho proměny.

47 [A] Drobeček [A] Drobeček | 21. května 2017 v 17:39 | Reagovat

[46]: Armandi se ospale probudil a zamžoural na tebe. "Co potřebuješ?" zeptal se otráveně.

48 Oumi Oumi | 21. května 2017 v 18:09 | Reagovat

[47]: "Ty lenochu," povzdechla jsem si. "Jak se po té proměně cítíš?" Zeptala jsem se s úsměvem. Muselo to v něm něco změnit, ne?

49 [A] Drobeček [A] Drobeček | 21. května 2017 v 18:15 | Reagovat

[48]: "Cítím se silnější," řekl Armandi a aby ti to dokázal, zažehl plameny na zádech. "Ale taky se cítím mnohem větší..." povzdychl si. "Jak mě teď budeš nosit v náručí?"

50 Oumi Oumi | 21. května 2017 v 18:26 | Reagovat

[49]: "To jsem ráda!" Usmála jsem se na něj. "Už si na tebe nikdo nedovolí." Pokývala jsem hlavou, nevěděla jsem,jak je na tom ve vztahu k soubojům, ale třeba ho to uklidní. "Neboj se, taky zesílím a ono to nějak půjde, nemůžeš být tak těžký." Poplácala jsem ho konejšivě po zádech. "Co říkáš na zbytek týmu, vím, že jsi je ještě neměl moc čas poznat, ale jak na tebe působí?" Bylo důležité, aby spolu vycházeli i pokémoni navzájem.

51 [A] Drobeček [A] Drobeček | 22. května 2017 v 20:51 | Reagovat

[50]: "Absol je zajímavý, ale ten Sneasel se mi nějak nezdá..." znervózněl Armandi. "Nebudu s ním muset často trénovat, že ne?" řekl s obavami.

52 Oumi Oumi | 22. května 2017 v 21:00 | Reagovat

[51]: "Neboj se, po minulé zkušenosti už ne," ujistila jsem ho. "Promiň, že sis tím musel projít, ale k něčemu to přece jen bylo, ne?" Usmála jsem se na něj. Bylo zvláštní, jak se změnil, ale postupně jsem si zvykala. "Už tě nechám spát, hezké sny." Pohladila jsem ho a nechala ho se vrátit do pokéballu.

53 Oumi Oumi | 3. června 2017 v 11:21 | Reagovat

Venku z obchodu jsem vytáhla pokéball a povolala ven svého startéra. Promluva se Snivy mi připomněla, jak jsem za něj byla vděčná. "Ahoj šampione, nenudíš se trochu?" Zeptala jsem se ho s úsměvem a pohladila ho po hlavě.

54 [A] Drobeček [A] Drobeček | 3. června 2017 v 12:04 | Reagovat

[53]: "Nuda je super..." zívl Armandi. "Ale jestli chceš podniknout něco zábavného, sem s tím!" usmál se na tebe.

55 Oumi Oumi | 3. června 2017 v 12:50 | Reagovat

[54]: "Čekala jsem, že to řekneš." Pousmála jsem se a podrbala ho. "No, mohli bychom si dát trénink, ráda bych viděla, o kolik jsi vývinem zesílil. Co ty na to?" Zeptala jsem se za stálého drbání.

56 [A] Drobeček [A] Drobeček | 3. června 2017 v 13:01 | Reagovat

[55]: "Trénink?" zamumlal Quilava nevrle. "Ok, ale nebude to formou zápase, že ne? Dáme si jen klidný trénink na procvičení nebo naučení útoků," poručil si Armandi.
"A poneseš mě v náručí!" zasmál se.

57 Oumi Oumi | 3. června 2017 v 13:06 | Reagovat

[56]: "Naprosto souhlasím," usmála jsem se a hned ho vzala do rukou. "Tak pojď ty lenoušku," už jsem byla zadýchaná. Byl o dost těžší než předtím, ale byla jsem odhodlaná mu přání splnit.

58 Oumi Oumi | 9. června 2017 v 8:21 | Reagovat

Byla jsem nedočkavá, těšila jsem se na svůj první zápas na stadionu a přála si, aby bojoval i Army, protože... No, je to můj startér! Měl by se mnou být při takhle důležitých událostech! Nicméně jsem si také byla vědoma jeho přístupu k jeho věcem. Povzdechla jsem si a vypustila ho z jeho pokébalu. "Ahoj Army," pozdravila jsem ho a poškrabkala na hlavě. "Jak se dneska cítíš?" Zeptala jsem se nenápadně.

59 [A] Drobeček [A] Drobeček | 9. června 2017 v 15:02 | Reagovat

[58]: "Špatně..." zabručel Army. "Právě jsi mě vzbudila..." Chvilku byl zticha, pro efekt, a pak se rozesmál. "Kecám, dneska se cítím skvěle! Mám tak doboru náladu, že bych ti možná i dovolil vzít mě na zápas!" Další chvilka ticha. "Možná!" zdůraznil Army a dobrá nálada z něj přímo sršela.

60 Oumi Oumi | 9. června 2017 v 16:07 | Reagovat

[59]: Už jsem se mu chtěla začít omlouvat, když se najednou zasmál. "To ráda slyším, ani nevíš jak!" Obdržel další podrbání a já v duchu výskala radostí. "Teda pochopitelně to můžeš kdykoli přehodnotit, ale moc by to pro mě znamenalo a poté bych tě vzala do cukrárny a mohl by sis toho vybrat kolik bys jen chtěl." Usmála jsem se na něj a konečně vydechla, abych mu situaci vysvěltila. "Víš, dneska máme zápasit na stadionu a byla bych ráda, kdybych mohla bojovat s tebou, jsi pro mě výjimečný, víš?" Pohladila jsem ho opatrně. "Ale jak říkám, je to na tobě."

61 [A] Drobeček [A] Drobeček | 9. června 2017 v 16:27 | Reagovat

[60]: Když jsi začala mluvit o zápase na stadionu, zarazil se. "Umm, no..." začal. "Ale tak jo, půjdu s tebou zápasit, musím se trochu zocelit a začít se chovat jako dospělý!" zvolal Quilava. "Ale do cukrárny stejně chci!" dadal rychle.

62 [A] Enwy [A] Enwy | 5. července 2017 v 16:31 | Reagovat

Vývin - Armandi se o tréninku začal zvětšovat v záři. Jeho tělo se začalo prodlužovat a oheň zvětšovat - nyní tvořil celý límec. Když záře ustala, jako první jsi uslyšela hlasitý řev, jako kdyby to vůbec nebyl ten stejný Quilava jako předtím. Před tebou stál Typhlosion v plné své kráse.

63 Oumi Oumi | 5. července 2017 v 17:43 | Reagovat

[62]: Zmateně jsem se dívala na místo, kde ještě před chvílí stál quilava. Ten ne-úplně prcek, ale no... prcek! Teď byl Army pomalu větší než já. "Teď už seš kus chlapa!" Smála jsem se na něj šťastně. "Jak se cítíš, šampione?" Nemohla jsem být šťastnější... můj startér se naplno vyvinul... Ale co to? "Uh... Co to máš na sobě za značku?" Ukázala jsem na jakoby slunce, co měl na čele.

64 [A] Drobeček [A] Drobeček | 5. července 2017 v 18:20 | Reagovat

[63]: Army se na tebe zazubil. "Cítím se super!" zvolal nadšeně. Když jsi mu pověděla o značce, zašilhal si na čelo. "Co to je?" prohlásil zmateně. "Smyjte to ze mě někdo..." zabrblal a snažil se rukou dosáhnout na čelo. Když se mu to nepodařilo, prosebně se na tebe zahleděl. "Co tam mám?" zeptal se zvědavě.

65 Oumi Oumi | 5. července 2017 v 18:31 | Reagovat

[64]: Zněl tak... tak jinak! Z toho malého uplakánka teď byla hotová bestie! "To ráda slyším!" Usmála jsem se a objala svého osobního obra. Nicméně ani on nevěděl, co znamená ta značka, vytáhla jsem tedy průvodce a našla to v něm. A bylo to příjemné zjištění. "Prý nám to umožní objevit nějaký tajemný ostrov - to zní jako dobrodružství! Pojď Army, půjdeme se tam podívat!" Táhla jsem ho za tlapku pryč.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
ZDROJE:
Obrázky, týkající se pokémonů - Serebii / Bulbapedia / Pokecheck
Ikonky - Serebii
Obrázky herních míst - Dragonith (dA), UkeSora
Některé články převzaty z minulého světa - pokemon-rpg-game.blog.cz;
autorská práva vyhrazena
Design blogu je v autorství (c) Enwy & Dragonith, slouží pouze k použití leagueofpokemon.blog.cz
Pokémon patří společnosti Nintendo, Creatures a GameFreak

".... a všechny kousky skládanky pak zapadnou do jednoho..."